Zebřičkový deníček - Maru - 161.díl - zpráva ze srazu

Ostatní

Ahojky zebrunky, Určitě už jste celé nedočkavé až napíšu tenhle deníček a popíšu Vám jak probíhal náš srazík. No musím přiznat, že místo abych se věnovala deníčku, tak jsem s mými rodiči seděla a grilovala na zahradě. ,měli totiž včera 40.výročí svatby. Takže jsem hezky ovíněná a teď se budu moc snažit abych tenhle deníček dopsala byl ke čtení :O

Ale k našemu srazu, vezmu to hezky popořádku azebrunky, které tam se mnou byly mě určitě doplní.......­.......

Byl pátek asi tak 13,30 hod, když mi zazvonil mobil. Volala Kaitlin. A povídala mi, že už je na místě, v Kostelci nad Orlicí v penzionu U Kapličky a právě se ubytovává. A já seděla v kanceláři u počítače a cosi jsem tam datovala :-O a říkala jsem si „sakriš tady není něco v pořádku, měla bych být úplně někde jinde" :-/ Ale i pro mě nakonec ten pracovní den přece jenom skončil, utíkala jsem domů zbalit nějaké to oblečení a lahvinku červeného a už už jsem se těšila až budu taky v penzionu.
A tak jsem nakonec přece jenom vyrazila bylo asi 17,30 hod když jsem opouštěla naše město s měla jsem před sebou 200 km. Takže když hodiny odbíjely 20,30 hod dorazila jsem před penzion. Ubytovala jsem se a šla jsem se seznámit s Moničkou, Barunkou a jejím manželem. Vlastně jsem se seznámila jen s jejím manželem, protože když jsem uviděla Moničku sedět u stolu vůbec mě nenapadlo, že jsem jí v životě neviděla. Přišla mi jako moje dávná známá :-)
Dala jsem si malou pozdní večeři a začalo veliké klábosení. Určitě se toho hodně událo i odpoledne, ale to Vám tu popisovat nebudu protože jsem u toho nebyla.......­........ (určitě Vám to Kaitlin s Moničkou popíšou :-O)

Když holčinky uspaly dětičky a zavřeli nám restauraci v penzionu a tak jsem se přesunuli do takové společenské místnosti a otevřeli si lahvičku červeného vínečka klábosili jsem do 1:30 hod. No řeknu Vám,že jsem toho probrali až až...........­.............
Vlastně spaly dětičky až na Terezku, která zkoušela jak je odvážná na točitých vysokých schodech)

  • .(maru){border:0} *]

V sobotu se k nám připojila i Twiggi s Dádou a vyrazili jsme na výlet do Častolovic na zámek

.(maru){border:0} *]

kde jsem se hezky prošli parkem, prohlédli jsem si zvířátka,

.(maru){border:0} *]

Dětičky se vyřádili na dětském hřišti

.(maru){border:0} *]

A některé maminky

.(maru){border:0} *] ,ale i některé tatínky to jak se patří zmohlo :-O

.(maru){border:0} *]

A večer jsme zase seděli, povídali, užívali si papáníčko, pitíčka............ a protože se Maky s manželem přiznali,že právě v sobotu slaví výročí svatby tak jsme to s nimi oslavili pohárem s názvem „horká láska".......­.............. asi to fungovalo skvěle, protože za chvíli co jsem ho snědli tak se Maky i s manželem vytratili pod záminkou, že jsou uspat Terezku a světe div se , viděli jsme je až ráno.........­........ :-O

K večeru došlo i k několika kalamitám a to především u Barunky. Je to takovej maličkatej ďáblík co chvíli neposedí a tak se nám chuděra trošku otloukla :-(

.(maru){border:0} *]

ale sociálku na nás neposílejte, my jsme ty dětičky fakt hlídali co nám síly stačili :-O a musíte uznat,ž e i přes pár bolístek, vypadá Barunka pořád spokojeně

.(maru){border:0} *]

Tak a já si myslím,že v nejlepším se má přestat, takže pokračování vyprávění o našem srazíku určitě ještě napíšeme.....­....... pro dnešek Vám jen ještě řeknu,že i když nás nakonec bylo málo, tak jsem si to skvěle užili a bylo to moc moc moc PRIMA.
A já utíkám spát, protože je už skoro pondělí......­............. Všem přeji pohodový týden, protože my po tom víkendovém odreagování určitě pohodový týden mít budeme :-D

Mějte se moc hezky opatrujte se papa Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Alex11
Povídálka 25 příspěvků 11.06.07 17:15

První !!!!!!!!

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 18:34

Ahojyk jsem druhá,a le jestli dovolíte nechám komentář až na večer:-O)  Maru dobrý normálka mi při čtení tekly slzičky smíchu -zrovna u toho seděl i Zdenda tak jen podotkl, že mu to tam opravdu sluší:-DDDDD   

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 18:36

jinak to té mé princezně opravdu moc sluší a modřina se nekonala -jen má ty kolínka a tvářičku plnou stropků - no navíc ještě na nosánku - takprostě to ateliérové focení prostě odložíme - ehm třeba o rok :-DDDDDD  

Monika

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 11.06.07 19:06

Bronzová ;-)

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 11.06.07 19:15

Ahoj výletnice,

Maru, moc hezký deníček :-) Fajn, že jste si srazík užili, my se doufám příště polepšíme a konečně se seznámíme…

Moničko a dlaší, těším se na další detaily ;-)

Jinak u nás nálada nenálada, pořád dusno kvůli baráku, tchýně to jen tak nevzdává a ničí nás systematicky. Moje břicho je jak v pátém měsíci, pne jak blázen a celkem tlačí až do páteře, ale abych řekla pravdu moc se nepozoruju a téměř vůbec se nešetřím, prostě to s naším dráčkem nejde… A co je ještě divnější, jsem v pohodě, dokonce jsem listovala kalendářem a koukala jsem, že testuju příští středu a napadlo mě: „už?“ nějak rychle to utíká. Nedělám si velké naděje, starostí máme teď nad hlavu, navíc mi včera Vikinka na břicho spadla ze židle… Nedá se to uhlídat. jestli se to podaří, bude mimi superodolné zátěži. :-)

Adka a chrupkající Viktorka, která dělá maximum proto, aby se sourozence nedočkala ;-)

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 11.06.07 19:51

Ahojky!

Maru - pěkné vyprávění, ale už se těším na pokračování!

Adka - to je dobře, že tě Vikinka zaměstnává, aspoň ti to do příští středy uteče ještě rychleji! Držíme kopýtka!

Tak vidím, že vás srazík pěkně zmohl, asi někde odpočíváte! Tak rychle sem s dalšími zážitky!

Hezký večer Kati a spící Jája (14dní a 1den)

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 11.06.07 20:40

Ahoj holky,  

no věřím, že jste si to parádně užily teda vlasntě užili (i tatínci i děti):-) Fotky jsou taky moc hezké. Já jsem si normálně myslela, že Monička a Maru se už znají osobně ani nevím, kde jsem na to přišla:-) Takže srazík se vydařil a hurá do plánování dalšího:-)))  

Já mám pro vás jednu novinku a doufám, že s ní rozjedeu vlnu pozitivních zpráv. Takže zebřičky moje MS v pátek nedorazila a na testu jsou // k dr. jdu až ve středu, ale vám to píšu už teď:-) Nechci to zakřiknout tak vám to jen tak potichoučku šeptám. Asi budeme mít miminko.  

ADKO: moc ti držím pěsti aby jsi taky objevila // jo a já spím v noci s polštářem na břichu protože Adámek taky pěkně kope.  

Andrea a Adámek

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 11.06.07 21:20

Nakukuji od vedle od Květňátek. Měly jsme tam srazík vloni, okupovaly jsme celý pension a tak jsem se jen chtěla zeptat co Kocourkovic Cecilka už chodí??? A pořád tam vládne pohoda?

Díkec Hamina

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 11.06.07 21:26

HAMINO: my o vašem srazu víme konkrétně já kamarádím osobně s Nat tak to znám dopodrobna:-) v Kostelci jsem bohužel nebyla, ale další zebřičkový sraz mi už snad neuteče:-)  

A+A

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 11.06.07 21:49

Ahojky zebřičky, 

teda ten sraz vám nehorázně závidím:-))). Musela to být obrovská pohodička. A nebyly by ještě další fotky do galerky? 

ANDREJKO, jupííííí. To jsou skvělé zprávičky! Mám obrovskou radost a potichoučku gratuluju. 

ADKO, příští středu budu mít zaťatá kopyta, co mi síly stačí. Jsem ráda, že to bereš sportovně. 

Tak dneska jsme byli s Kačenkou na kyčlích a moc nás nepotěšili. Panu doktorovi se nelíbily stříšky, takže za 6 týdnů zase kontrola a když se to nezlepší, tak vyfasujeme dečku, ach jo, ach jo, ach jo:-((((. 

Přeju hezký večer a já jdu kojit. 

Andrea2+Eliška+Ka­čenka(23 dní)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 11.06.07 21:57

Ahojky zebrunky,
Koukám, že s mých srazíkových spoluzebřiček se tu ještě nikdo moc neukázal, tak nebudu nic moc psát jen budu reagovat na příspěvky....­.........  

Alex hezky nám o sobě něco napiš, už jsi se dlouho neukázala J  

Moni já jmyslím,že vám necháme udělat na dvouleté narozeniny právě tuhle fotku ať má Barunka památku jakej byla drak .-D Moc jí pozdravuj a Zdendu samozřejmě taky.  

Adko ono je nejlepší na to moc nemyslet a pak se to zrovna povede a bojovníček se tam určitě udrží. Držím kopýtka. Doufám,ž e to s tchýní a s bydlením už konečně vezme konec, moc bych vám přála konečně pohodičku.  

Kati povídej přeháněj jak to dopadlo s tvojí prací na zahrádce, poslechla jsi nás a odložila jí?  

Ajjo nebudeš mi to věřit, ale pocit,ž e se s Moničkou znám osobně jsem měla i já. Když jsem přijela na sraz tak jsem jí automaticky řekla ahoj a šla jsem se představit jenom Zdendovi, Až potom mi došlo, že se vlastně vidíme poprvé .-O
Teda to jsi mi udělala obrovskou radost holčinko moc moc se opatruj a já pevně věřím,ž ejsi rozjela tu správnou těhulvnu. Potichoučku gratuluju a podávej zprávičky.  

Hamino o vašem srazu vím a viděla jsem i fotky na stránkách penzionu. Bylo vás tam opravdu hodně. Atmosféra je tam stále pohodová a Cecilka už chodí a krásně se směje.  

Andreo další fotky určitě budou jen je musím zmenšit a vložit takže to chce chvilku času a poté co jsem tenhle deníček tvořila za veliké pomoci mocničky :-D včera do půlnoci, tak jsem si dneska dala oddych. Ale neboj vložím je co nejdříve, jen mě napadá,ž e si musím nechat poslat ještě fotky od ostatních.
Držím kopýtka ať se kytličky zlepší.  

Taka já jdu relaxovat, mějte se hezky papá Maru

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 11.06.07 22:31

Andrejko (ajjoo), gratuluju!!!! No to je bomba! Neříkala jsem to, že máš na srazík jet, že MS nebude? ;-) Mám takovou radost!!!

Andrejko2, to je blbý, že kyčličky nevypadají zatím nejlíp, ale budem na vás moc myslet, aby se umoudřily a za 6 týdnů byl dr spokojený ;-) To je výzva pro Moničku, což? :-))))))
No sportovně, jsem na sebe zvědavá jaká budu hrdinka po / testu…

Maru, tak kdy vletíš na to IVFko? asi mi to nějak uteklo…

 

Moničko, Barunka má kolínka přímo výstavní a vypadá moc spokojeně :-)  

Dobrou zebřičky, jdu chrnět, čeká mě zítra dlouhý den..  

Adka a Viki

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 22:55

Ahojky  zebřičky:o)  

tak na začátek musím vyseknout  maru velikou pochvalu, protože si s deníčkem dala opravdu záležet - no přiznám, že jsme spolu u toho seděly asi do 00,30hodin-respektive já jsem jí jen  morálně podporovala - no nechtěla to prozradit ani mě co píše,a le nasmály ( virtuálně ) jsme se u toho hodně - Maru ovíněná vínem a já, abych jako nebyla pozadu jsem dala colu s rumem - hmmm to mi Kaitlin asi dá,a le řekla hodně pít:-DDDDDD  

No nic holky moje proužkatý - začnu srazíkem, protože takto skvěle strávenej víkendík jsem dlouho nezažila:-D To vám fandím co:-D V každém případě asi nemá cenu rozepisovat pocity, protože ač je to s podivem a já osobně neznala nikoho -jen teda svého Zdendu a Barunku:-D jsem měla pocit, že se známe snad odjakživa:-D  Penzion byl příjemný a pro děti a  rodiny jako dělaný - však  taky květňátka umějí dobře vybírat( sousedský deníček):-O) No co budu popisovat - měly jste tam bejt:-O) když jsme vyčerpaný a naštvaný dorazili my ( 3 zácpy a děsné vedro a klimatizace nám keksla ) už tam byla Kaitlin se šimonkem -Oba jsou báječní a Šimi je prostě celej máma:-O))))) No s chutí jsme si sedli na venkovní terásku,kde si děti hráli a my dali studené pivečko. Netrvalo dlouho a vidím jak se Šimi po hlavě vrhá do žabincové ho jezírečka,které nebylo moc velké, ale kupodivu než jsme seběhly ty 2 schůdky tak se stačil 2× potopit. No nebojte šimi je trénovanej a zvládl to bravurně - no jen Kaitlin ho chudák musela stále odhánět, protože nám tuto disciplínu chtěl stále ukazovat:-DDDD Pak přijela Maky s rodinou a Maru a bylo veselo. Popíjeli jsme vínko a chlapi pivko no a Terezka, která je taky suprová holka myslím kubíka:-D probrali jsme všechno a byla i dobrá nálada. Druhý den dorazila twiggi s Dádou ( měla jsem pocit, že je Dáda holka ) - pěkně ukecanej, asi to má po tetě:-D a vyrazili jsme všichni na zámek v Častolovicích -byl to opravdu vyvedený den -no a snad ani nebudu psát, že Barunka zase místo toho, aby chodila tak utíkala a odnesla to kolena -chjo, ale myslím, že byla moc statečná a moc neplakala. no a pak zase nastal večer a světe div se kalamity neskončily - ty schody co jsme s Kaitlin den předtím sebíhaly a zachraňovaly koupajícího se Šimiho tak Barunka vzala po hlavě směrem dolů -no ostatně jinak to snad ani nejde - dopadlo to dobře -však jste viděly na fotkách. Tímto kalamity zkončily teda když nebudu počítat chudáka králíčka,kterého tam mají v kleci s ptáčkama. No nic tak strašného se nestalo, snad jen otoky od prstíků Barunky a Terezky,protože ho stále popichovaly a ten chudáček chtěl tak moc spát:-O) No pak nastala „horká láska“ - dali si ji všichni -no teda kromě mě - já už jsem jen na tu „siestu“ a teda i kromě Zdendy - ten je na to „pivo“ :-DDDDD pak jsme se přesunuli - já ,Maru, Kaitlin, Twiggi a Zdenda nahoru do kutlochu a tam pařilï - světe div se ten můj chlap tam s náma vydržel asi do 00,30 - je fakt dobrej -jako vsuvku ho musím strašně pochválit:-O)  No a pak to nastalo -vzala si mě do parády Kaitlin a masírovala mě tlakovou masáží -lymfo drenáží - jejda řvala jsem jako tur - jo takhle jsem prolezlá nemocema, ale zvládly jsme to jsem celá - jen mě teda ještě dneska bolí některé části těla - důležité je, že pusa je v pořádku - no a teď i ruce co:-DDDD No a pak jsme šly spinkat a dopoledne se rozloučili a jeli domů.  

Tímto chci všem zúčasněným poděkovat  za super náladu a ještě suprovější dětičky  

Maru - jsi bezva holka a opravdu jsem si prostě připadala joko když jsme staré známé,ale to bude asi tím,že je to vlastně pravda -no jen si vzpoměň jak dlouho už jedeme v tomhle deníčku:-D  

Kaitlin - Díky za příjemné i nepříjemné otlapkávání -beru si to k srdci -mimochodem dneska jsem k obědu udělala jen frandoutké brambory a rajčatový salát:-D  Šimi je zlatíčko a moc, moc, moc držím na 21 pěstičky - já vím,. že takhle bezvadné holce to prostě vyjde a pro Šimiho bude bezva sestřička. Jinak písnu SZ a až budu mít info z centra spojíme se - takové věci já nezapomínám :-O)  

Maky co dodat ty i Tomáš jste bezvadnej pár a Terezka by teda opravdu už potřebovala sourozenečka - tak hezky si z Barunkou rozuměly:-D  

Já už snad ani nevím co dodat myslím, žena začátek dobrý ne -určitě během příspěvků toho bude víc co povědět,ale snad jen, že v ikee jsme postel pro Barunku nesehnali takže holky vidím to tak na začátek července srazík v Praze na Zličíně:-DDDDD Zdravé jádro utvořeno a potkat znovu takové bezva holky - to je pohádka:-DDDD  

Jo Maru mě pasovala na maskota - asi mi šikovně naznačila, že mám něco dělat s obličejem:-DDDDDDD Budu o tom přemejšlet, ale chlupatou hlavu nosit fakt nebudu :-DDDDDDDDD Ani papírovou:-DDDDDDDDDD Ani látkovou:-DDDDDDDDD  

Tak dobrou Monika  

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 23:02

No nesmím opomenout  

Ajjo -moc gratuluji ke // a jestli to bude fakt kluk tak se asi dám na to věštění profesionálně - to víš na mateřský moc neplatí:-D  

Adko -neboj to neva, že si tvoje břicho Viki spletla s trampolínou - já byla s Barunkou těhu a jezdila jsem po Turecku na valníku -ovšem na takovém,který měl hranatý kola - no a podívej jaké má teďka kolínka - výstavní:-DDDDD Určitě tam // budou:-DDDD  

Andrea2 - ničeho se neboj Barunka měla taky ddečku a přežila jsem to já i ona jo a taky červenec srpen. Zkus jí dávat na papírovku normálka látkovou a uvidíš, že stříšky budou OK. Jinak je Kačenka slaďoučká a ty si skvělá mamina jak zvládáš ty svoje princezny:-D  

Kati -tak co zahrádka byla si taky špindírka jako Maru???  

Leňulko tak jak si dopadla v nemocnici -Alex byl první, ale to je asi všechno  

Twiggi - co Dáda jak večer s velkým Danem dopadli??? neopili se:-DDDDDDD  

Tak to je asi všechno ne - co je kde jste?? vy jako spíte jo??? no není to nějaké divné:-DDDDDD  

Holky já jsem po tom srazíku takoví rozdivočelá -ehm - :-DDDDDD Opravdu bylo fajn se skvělýma lidičkama:-O)    

Monika a spící rodina

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 23:11

No zase já:-D  

Ale musím Vám popsat ukončení nedělního dne.
Utahaní,unavení - ještě jsme zalili zahradu a vyvenčili ten náš zvěřinec jsme si šli sednout k nám do hospůdky - no ona je to předzahrádka a větší díl je plac pro děti - i s domečkem a klouzačkou a houpačkou - jen pro info, abyste nemyslely,že taháme Barunku do hospody:-D  Sundala jsem jí plenku jako,že je to už velká holka -no popravdě ji na zahradě pokadila jedním mini bobkem. Říkám jí Barunko až budeš chtít tak řekni a půjdem za strom - no co Vám budu povídat dopadlo to tak, že koukám co má Barunka na noze - jejda ono to bylo rozmazané hovínko a v kalhotech - to se ani neptejte - po celém zadečku jednou veliké a smradlavé hovno:-DDDDD Tímto zkončil náš bezva víkendík a já si doma nadávala, protože jsem ji v Kostelci nechávala stále v plýnách, tak proč by se tím zrovna teď Barunka rozptylovala. Jako rodič jsem zklamala, ale nebojte nedělám si z toho hlavu - jen to naše odplenkování zase odsunu o něco dál:-D  

Všem přeji dobrou noc  a už se tu dneska opravdu neukážu:-O)  

MichaelaVE - tak jak s tou dovolenou -nerozmyslela sis to???? Budeš doma odpočívat????    

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 23:17

Jo holky tohle vám jako fakt musím nabonzovat - představte si jak s náma ta neše šéfová Maru vydupala - první večer jsme vypily vínko Kaitlin a domluvily se, že druhej večer dopijeme všechno ostatní - no nakonec to dopadlo tak, že se vypilo moje vínko a maru si svoje odvezla domů:-DD Jo a svedla to jako na mě, že po té masáži vlastně už pít nemůžu a já měla takovou chuť - co Vám mám povídat:-DDDDDD Normálka sysel :-DDDDDD Jo a už jsem Vám psala, že rozbily vývrtku - no prej to byl můj Zdenda, ale holky věřte tomu,když na něj byly 2 baby:-DDDDDDDDDDD No nechala jsem ho chvilku bez dozoru a takhle to dopadá:-DDDDDDDDD  

Tak a dost už vážně končím  

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 23:17

Holky uznejte -no nejsem já dokonalá:-DDDDDDDD  

Monika

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 11.06.07 23:35

Kontrola příspěvků :-D
Moničce to nevěřte, víno jsem jí přímo nutila, ale ona se zrovna rozhodla žít zdravě po přednášce, kterou dostala od kaitlin tak jsem jí to nechtěla kazit. No řekněte?
Mimochodem ta masáž vypadala fakt zajímavě a musím přiznat,že michvílema bylo Moničky i líto, vypadal že jí to fakt bolí (teda pokud nesimulovaal :-D)
Maru  

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 23:47

no to si piš, že mě to bolelo :-( Měla jsem říkat stupnici bolesti od 1-10 a na nějakých bodech jsem myslela, že je to milión:-D  

No vidíte jí tu naši šéfku ona neví, že je víno zdravé - vždyť všude říkají jezte hroznové víno -budete plný sil a pružnou mysl:-DDDDDD  

Holky tam bylo tak fajn  

Monika

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 11.06.07 23:51

Ahoj
já už k tomu víkendu nemám co napsat páč už vše bylo řečeno, že jo Moničko :-)))))) Část rodiny nemohla pochopit že jedeme na víkend s někým koho známe JEN z netu, prý to oni by nemohli ale není to fuk odkud koho kdo zná? Kaitlin a Maru znám už celkem dlouho osobně a strašně ráda sem se s nimi zase viděla. Moničku jsme viděla naživo prvně ale měla jsem pocit že jí znám… Tom měl z toho víkendu trochu respekt, furt povídal co tam budu dělat s bandou ženskejch ale uznal že to byl prima víkend a koneckonců měl tam i mužskou oporu :-)
Maru bezva deníček :-)))
Kaitlin Šimůnek je krásný kluk a ten jeho kukuč :-)))) no jak psala Monička prostě celá mamka :-)))
Terinka se ptala jestli zase pojedeme na dovču a jestli tam zase bude Barunka? Než jsme přijeli v neděli domů stihla si taky parádně odřít koleno a doma teď furt chodí a ptá se po Barče a jejich odřeninách :-))) a řvala teda mnohem víc než Barča, ta je teda fakt neskutečně statečná.
Monička má stejně upovídanou pusu jako ruce (myslím tím na klávesnici) ale je děsně prima :-)))
Jo a to Opočno bylo moc pěkné, v zámku jsme nebyli jen na nádvoří a v parku ale fakt moc hezký zámek
Maky a Terinka

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 12.06.07 00:47

Ahoj holky,  

nemám moc času, ale vypadá to, že jste si srazím užily a to je prima!!!!!!!!  

No a nesmím zapomenout na AJJUU, holka zlatá, to je super zpráva :-)))  

Jsem stále v Asii, tentokrát píšu z Taiwanu a odpoledne odlétám do jižní Korei. Už se tak těším domů :-))))  

Pa pa utahané rozlítané Kotě

 
Janka11
Stálice 66 příspěvků 12.06.07 06:39

MARU - tak fajn sa mi čítal denníček! škoda že nebol dlhší, taký pekný denníček by som dokázala čítať aj hodinu. Vyzerá to, že ste si skutočne užili, človek si až povie, škoda, že som tam nebola.
AJJAA - potichučku gratulujeéééém, možno konečne padlo šťastie na nás zebričky! Opatruj sa a s tým vankúšom na bruchu - fakt dobrý nápad!:-))
ANDREA - to mi je ľúto, že doktorovi sa nepáčili bedrá. Ale možno za 6 týždňov už bude všetko vyzerať lepšie a nebude treba žiadne dečky.

 

Ja by som mala zajtra až piatok dostať MS, ale kde nič tu nič, ani náznak. Asi ma z toho šľak trafí, zas budem exot u ktorého nejde nič podľa plánu.

 

janka

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 12.06.07 06:41

Dobré ránko zebřičky.
Včera jsem nakukovala a chytla jsem nový deníček. Hned jsem toho využila a zkusila být první. Až pak jsem si všimla, že na našem domácím počítači byl přihlášen Alex. To ale nevadí je to v rodině J . Pak už jsem nezvládla psát protože Alex měl hotovou večeři a potom jsem byla tak unavená že jsem si lehla k televizi a pomalu usínala.
Jinak je to už skoro týden co jsem tu byla naposledy. Ve středu to bylo mé rozjímání nad tím zda jít k doktorce když mě bolelo bříško nebo ne. Měla jsem v něm tlak jak když má přijít mrcha a vystřelovalo to na pravou stranu zad. Docela mě to děsilo tak jsme nakonec jeli. Jak vám pak psal Alex tak si mě tam rovnou nechali nejdřív s možným podezřením na slepák a pak na pozorování. V pátek odpoledne mě pustili. Hrozně jsem se těšila domů protože ty jejich nemocniční postele jsou hrozný. Alex s Magdou tam za mnou jezdili a Alex mi ve čtvrtek dovezl tolik jídla jako bych tam měla být ještě týden. Bohužel mým povalováním v nemocnici jsme přišli o srazík. Mrzí mě že jsme nemohli jet, ale snad to brzy napravíme.
Co se týče práce tak se jí snažím omezovat, ale mám rozdělané případy které je potřeba dodělat. Jako OSVČ jsem také příjmem závislá pouze na tom co udělám a stále nemám nárok na nemocenskou. Neschopenku mi začne sociálka proplácet až od 25.července. L Příští týden mám slíbený notebook tak alespoň budu moc v klidu dělat doma a do kanceláře jezdit jen v nutných případech.
V pátek jedeme do Prahy na poslední kontrolní UTZ. Doufám, že bude vše v pořádku. Malý krásně roste a zatím všechny UTZ dopadli dobře. V pátek končíme 12 týden. Večer pak má Magda školní akademii kde se bude za svojí třídu účastnit miss. Pilně nacvičuje disciplíny tak jsem na to zvědavá J.    

Začali jsme uvažovat nad tím, že by jsme v létě na pár dnů vyrazili někam k moři. Zatím se mi nepodařilo najít nic vhodného nebo to je obsazené. Nemáte náhodou někdo nějaký tip na pěkný kemp třeba v Itálii nebo i jinde?    

Ajjo také moc gratulujeme k proužkům. Vím, že se to zatím jen šeptá. Před nedávnem jsem takhle šeptala já a bála se aby se něco nepokazilo. Držíme palečky aby vše bylo v nejlepším pořádku.    

Moniko jak čtu vaše popisování srazu muselo to být super. Škoda, že nám to nevyšlo. Jak znám Alexe tak ten by s vámi u vínka také vydržel dlouho. Snad to brzy napravíme.    

Koukám jak jsem se zas rozepsala.
Mějte se všechny pěkně.
 Lenka

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 12.06.07 08:41

AHOJ ZEBRICKY
MARU tak pri tomto denicku pre istotu slzim ja! :-(…Dohodli ste aj dalsi termin zraziku…ci uz si im len vino brala? :-) a nevyhovaraj sa,ja verim MONICKE :-))Zas si sa chovala ako sefova?!„ziaden alkohol!“ :-)  

AJJA blahozelam!Niet co dodat…  

MONICKA fotky su krasne a pristane vam to.Dufam ze dalsi zrazik zoberiete aj nas…Sisa moze ucit Simonka zanarat a pripadne aj plavat :-)
jak ja vam zavidim!No fuj az sa hanbim.  

KOTE len si uzi Aziu a potom cakame na pikosky :-)  

KATI dufam ze ten strestney napad davat do poriadku zahradku ta opustil…setri si sily a vypusti nepodstatne veci,ved sa ustves!  

ja si doma vegetim Sisa uz je v skolke v prirode,chcela som rano zavolat ze ako rezila den a noc ale nedviha mi to ucitelka ale asi sa umyvaju ranajkuju atd…ranne fofry tak skusim zas neskor.V nedelu vecer si aj porevala ze nikam nejde ale len 10 minut :-) vidina opekacky a diskoteky ju riadne povzbudila a nenehala dlho smutit :-))A neviem ci som sa pochvalila ale rozmlatila som auto :-( teda mne sa zdalo ze je to nic moc/nacuvala som do bieleho ducata/ale chlap ma presvedcil ze na vyzáš ani nie ale na opravu a financie hej :-( tak som si skratka zarobila…dokelu

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 12.06.07 09:02

Ahoj!
Tak jsem se kkonečně dočkala, musela jsem vydržet až do dneška :o(((

Maru - fakt se bavím :o)))) škoda že to tak rychle uteklo!!!

Adko - držím co můžu, aby testování dopadlo pozitivně!!!!! Na tchyni kašli!!!!

Ajjo - tak to moc gratuluju!!!!!

Moniko - že by ukecanej po tetě :o))) no on toho táta taky dost namluví :o)))) jo a musím ti něco napsat, jsi podobná (ani ne snad obličejem, ale gesty a chováním) jedný mojí známý, schodou okolností se taky jmenuje Monika :o))) Jo a sandále měly pokračování (pro ty co tam nebyly, bejvalka chce po nás, aby jsme Dádovi koupili sandále, protože ona koupila ostatním svým dětem a na Dádu už nezbylo!) v neděli se potkali v Plusu (Dáda jenom z dálky mával a k mámě nešel) tak hulákala po Danovi, jestli jsme ty sandále už koupili! No nevím kde, když jsme si Dádu brali v sobotu v jedenáct! No a perlička na závěr, sandále samozřejmě měl na nohách, ale ty co pro něj mám já k nám! Jo a abych nezapomněla, máme konečně kolečka na kole a Dádu to strašně baví a jezdí, celou neděli večer jsem za ním běhala :o))) už abych měla spravený kolo!!! Neopili se, Dáda v Klídku usnul, tak šli brzy domů :o))))

ještě za chvíli napíšu, musím jít učit!!!!!!

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 12.06.07 09:09

ahojky zebřičky:-)  

twiggi- tak doufám, že ta známá je oblíbená:-D  No a nakonec si kolo zamiloval -no to je jasný -vždyť je to živej kluk a teto co bazén nafoukla si mu ho??? A se ti divím, že si těma sandálema bejvalku nepřetáhl apo hlavě:-O)  

Zdenco -no to si piš,l že si o dost přišla - fakt se srazík vyvedl, ale věřím,že se snad bude ještě nějakej konat:-O) no a jak to u vás dopadlo s autem???  

Leňulka - to je dobře, že to nebylo nic vážnějšího  

Maky - to jemi líto, že jsem o srazíku všechno prozradila já - to jsem opravdu neměla v úmyslu:-O) Díky za milá slova - moc to člověka potěší. Doufám, že se ještě potkáme,ale věřím, že na Zličín si dojedeme - snad .-O)  

Monika

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 12.06.07 09:14

Ahoj Zebrulky,

tak koukam, ze srazik se vyvedl na 1*, to je skvely.

ANDREJKO, moc a moc gratuluju, samo ze zatim potichounku, to je nadhera!

MONICKO, s dovcou jeste rozmyslim, stejne cekame na potvrzeni ubytovani, takze je jeste cas.

Holky me snad picne, jedno dite uz sice mam, ale ted nevim, poradte, v nedeli vecer me zacalo tahnout bricho po stranach, jednou je to vic napravo jednou nalevo nebo dohromady, vzpominam, ze jsem neco takoveho mela s Misou, ale uz je to davno:) myslite, ze to jsou ty vazy? Co myslis KATI, ty to mas v zive pameti:)) Nekdy muzu normalne chodit, ale nekdy tot ak zaboli, ze nejlepsi je to v predklonu:)) ale v leze to neboli a v sede jenom kdyz se blbe natocim. Ja nechci silet u Dr. uz takhle si mysli ze jsem asi cvok, vy me vzdycky tak uklidnite:))

KOTE, ty jo ty jsi cestovatelka:)

ZDENCO, uz je lip, po tom pokrteni auta, ja odrela naraznik pred Billou, nejak mi unikl betonovy truhlik na kytky:)) jsem trotl

MARU krasne jsi to popsala, meli jste se urcite kralovsky:)

MAKY teda Terezka uz je taaaak velika holka, to ani neni mozny, prijde mi, ze u ostatnich deti to vidim nejak vic.

Ja se jdu zkusit dobelhat do pekarny, jeste neni takove horko. Musim se dat dohromady, jsem fakt nejakej lazar, navic se vejdu jen do dvou sukni (jedna totalne de mode) a jednech dzin, takze bych si mela neco poridit, hmmmm nejak mi vyrostlo bricho:))

Mejte se krasne a hezky den zebricky.

pa Míša V.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 12.06.07 10:31

Tak jsem tady zase :o))))

Moniko - no místama si hulákala bolestí dost, docela mi tě bylo líto, ale jestli ti to pomůže, tak je to jenom dobře :o)))

Maky - nebylo to Opočno, ale Častolovice :o)))) to bysme museli trochu dál, pěšky bysme tam šli dost dlouho :o)))) Jo a Dan taky nemohl pochopit, co tak dlouho dělám s lidma, který znám jenom z netu :o)))

Leňule - hlavně, že je všechno v pořádku!!!!

Zdenčo - no škkoda, že jste nebyli, to by si všichni pořádně užili, teda podle toho co píšeš o Sise :o)))

Moniko - ještě jednou :o))) ta známá je fajn, když jsem ji poprvý viděla, tak jsme si hned rozuměly, nevídám ji sice moc často, ale není problém, když se vidíme, tak se hned máme o čem bavit :o))) Bazének jsme nafoukli (museli jsme oba .o)), sice v neděli byla bouřka, ale potom se vyčasilo a samozřejmě ho hned vyzkoušel, takže jestli to počasí vydrží, tak mu jenom vyměním vodu a příště se bude zase koupat! Já u toho nebyla, ale kdyby, tak jí těma sandálama po hlavě přetáhnu! Dan se jenom zbalil a odešel, on se s ní nedohaduje, jenom ji ignoruje, to já bych asi nevydržela a něco jí řekla!

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 12.06.07 14:24

ZEBRICKY a mali ste na tom zraziku cas planovat dalsi ci ani nie?To ma teda zaujma najviac…kedy by bola chut a nalada na novy zrazik.  

MONICKA auto je normalne pojazdne a ked nikomu nepoviem ani nezbada ze je „krstene“ :-) ale odniesol si to vzadu naraznik…a mierne aj plech je kapku premacknuty ale farba tam drzi a nie je tam ani nejaky velky skrabanec.Ale sme dohodnuty ze ked pojdeme na emisnu kontrolu tak pri tej sa da pozatierat spodok uz sa tam chyta hrdza od kamienkov…auto nie je garazovane,tak ze pri tej prilezitosti sa vyriesi aj zadok.takze az po dovolenke.Chlap si sice myslel ze budem odmietat jazdit…ale az tak ma to nevylakalo…bola som hlupa a nedala som pozor…a on tiez liezol poza mna do zakazu a nakolko som parkovala na kraji tak som myslela ze sa tam nema kto objavit.  

U nas je riadne slnieckovo a 30°ufffff bola som sa trochu opalovat,neva­rim,nerobim nic uzivam si nic nerobenie.Sisa je v skolke spokojna vcera mali diskoteku,starsie dievcata na izbe „ukecala“ ze musia po nej upratovat lebo ona je malicka :-) a ucitelke povedala ze uz do skolky v prirode nepojde :-)Ale vraj je v pohode a poslucha akurat ze je vidno ze je tam najmladsia a chyba jej poobedny spanok…vecer byva uz utahana a zalomi prva :-))

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.06.07 16:45

Ahojte holčiny!

 

Ajjaa - jé,jé,jé!!!!! To jsou mi zprávičky!!! Gratuluju, takže bude mít Adámek sestřičku, to je super!

 

Andrea - nám kontrolovali kyčle už v porodnici, tam to bylo O.K. a do ordinace jdeme poslední týden v červnu, tak počítám, že jako všichni budeme mít aspoň preventivně široké balení.
Věřím, že Kačenka je šikulka a kytličky se srovnají samy!

 

Maru - úplně jsem zapomněla poreferovat o zahrádce. Tak jsem přece jenom neodolala. O:,–(ila jsem pět metrových truhlíků na terasu a vyplela kousek zahrádky. Samozřejmě to nešlo tak rychle jako kdysi, mezitím jsem houšala Jáju a kojila, ale aspoň něco. Tento týden bych ráda pokračovala, tak snad nám to vyjde.

 

Monicka - ty jsi ten víkendík tak krásně vylíčila, že vám opravdu závidím!!! Vzpomínám, jak jsme se poprvé setkaly s holkama v Ostravě, tak to bylo stejné, jako by jsme se znaly od jakživa.

 

Leňule - tak už jsi doma, to je dobře, ale přece jenom se šetři. Určitě bude i ten poslední utz v Praze dobrý.

 

Zdenca - já jsem řídila nejmíň po měsíci, protože manža bumbal a jak jsem parkovala proti baráku, tak jsem ťukla. Já už teda původně zastavila, ale manža mě přesvědčoval, že tam mám ještě místo , tak jsem popojela :-). Naštěstí se nic nestalo, jen praskl rámeček od Spletky.

 

Michaela - to jsou vazy. Já to měla teda jen napravo, ale občas to bylo šílené. Bolelo to od třísel až jakoby k vaječníkům. V závěru těhu, i v podbřišku. Když jsem v noci vstávala z postele, nemohla jsem se narovnat, když jsem se chtěla přetočit na druhý bok, tak to taky bolelo. Snad až ti bříško pořádně doroste, tak to přestane, většinou to bolí, jen jak rychle roste děloha, ale mě to bolelo až dokonce těhu.

 

Po obědě jsme ven nešli, protože bylo příšerné vedro, chtěla jsem jít později, ale začalo hřmět, ale asi se nám bouřka vyhla. Tak jsme dneska doma, teda ráno jsme byli na nákupy, tak se Jája aspoň trošku vyvětral.
Dnes večer přijde Karlička s manžou a budeme ještě zapíjet Jáju, teda já asi vodou :-(

 

Hezký večer Kati a Jája (zítra bude mít  1 měsíc)

 
 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 12.06.07 17:23

Ahoj zebřulinky,  

jenom jeden malý dotaz - posílala jsem vám na číslo, které nechávala v minulém deníčku Kaitlin, SMS na srazík. Doufám, že vám došla!!!!  

Já jsem úplně groggy, právě jsme dorazili do Soulu a už se opravdu těším, až se vyloupnu konečně doma mezi „svými“. Ti asiati mě dneska zase tak vytočili… ale to by bylo na dlouhé povídání a mně se klíží oči, tak jdu spát. Neposílám ani nástěnku, jelikož ji nemám udělanou a nemám na to momentálně energii, snad zítra se k ní dostanu.  

Pa pa pa, myslím na Aďku a těším se, že budu na nástěnku zapisovat kromě Ajjii i změnu u Aďky :-)  

Utahané Koťátko

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 12.06.07 19:08

Kote SMSka došla děkujeme moc nás to potěšilo jen jsem asi nestihli reagovat, já myslela,ž e ti Kaitlin odpovídala, ale asi to nestihla v náporu hlídání Šimonka. Moc se tam opatruj o asiatech si mysli ať jdou do háje, za chvilku už budeš doma v klídečku a pohodě. OPřeju ať ti to tam utíká pa Maru

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.06.07 22:32

Ahojda zebřule!!

Tak hurá, hurá, konečně jsem se sem probojovala!

Včera jsem si to naplánovala na polední Šímovo spaní, takže když jsem:
1. dala bublaninu do trouby
2. uklidila to nejnutnější
3. vytřela
a zhodnotila, že Šimi bude ještě půl až třičtvrtě hodiny spát, tak jsem si zapnula počítač. Uvelebila jsem se a než se načetlo emimino, tak nějaký k..... začal pod okny sekat trávu a já po zbytek dne měla doma nedotaženého uřvánka…
Večer jsem neměla šanci…

Dnes jsem se dostala dál, dokonce jsem sepsala komentář a protože Šimi začal brečet po probuzení, tak jsem v rychlosti místo odeslání všechno omylem smazala… (teda řeknu vám, že jsem si docela zanadávala :-D)

Maru - teda musím tě pochválit za bezva udělaný deníček :-) Snad se mi ještě povede dnes stáhnout fotky z foťáku…  Jo a nevím nevím jestli by ti měly ostatní zebry věřit, že jsi chtěla tu láhev červeného vypít. No možná jo, ale nám jsi to už rozmluvila… já s Moni a s Twigi jsme byly rozhodnuté, že budem pařit až do rána a ty jsi nás jako velitelka poslala spát!!!…     :-DDDD Jo a Šimi zahlédnul svou oblíbenou lamu a okamžitě spustil  „bé-bé-bé“ :-)

Moničko - děkuju ti za záchranu Šimona! Je to prostě moje lumpidlo.
To moje tlapkání se jmenuje: REFLEXNÍ TERAPIE. Na lymfodrenáž jsem tě posílala :-)
Barunka je krásná jak panenka i když má odřená kolena :-) Šíma na ní nemůže zapomenout, při prohlížení fotek ukazoval a říkal: „bá-la, bá-la“ (Bára :-))
Hm, Zdeněk není pařič? Tak to mě teda vůbec nenapadlo :-) …jo a vůbec obr dík… :-))

Maky - Terinka je vysněná holčička všech maminek - je to prostě zlatíčko :-) A Tomáš se líbil rozhodně všem dětem, moc dobře to s nimi umí :-)

Twigi - jsi bezvadná průvodkyně, nechceš si tím přivydělávat?! :-D Dáda je pohodář,  vůbec se nedivím, že šílíš z toho, jak se s ním „doma“ zachází…

Kotě - jsem trdlo!!! SMSka došla a já ti chtěla ihned odepsat a i všem ostatním jsem to přečetla a ptala se, co ti napíšem. Bohužel do toho právě přišel číšník, abychom zaplatili oběd a my to pak zamluvili. Takže se omlouvám a mrzí mě, že jsem ti nenapsala! Budu to muset nějak odčinit, snad něco vymyslím :-)

Ajjoo - strašlivě potichu OBR GRATULACE!!!!

Adko -pořád držim palečky :-)

Zdenco - hlavně, že jsi v pořádku, plechy vem čert…

Mějte se krásně, nevím, kdy se sem zase dostanu…
Kaitlin

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 12.06.07 22:39

Ahojky zebrunky,
Honem za vámi chvátám a těším se co jste napovídaly :-)  

Maky pofoukej Terince kolínko.Terinka je zlatíčko a je to moc moc hodná holčička a určitě se s Barunou zase brzo uvidí protože naplánujeme nějaký další srazík J JO a taky pozdravuj Tomáše :-)  

Janko tak já se příště budu snažit aby byl deníček delší .-) Tobě přeju ať MS rychle dorazí .  

Leňule jsem ráda, že jste s prckem v pořádku , hlavně se prosím opatruj, šetři se a odpočívej.
Magdě přeju aby vyhrála a vystoupení se jí povedlo.  

Zdenco další termín srazu jsme zatím  nedomluvily. Zatím jsem uvažovaly o jednodenní srazu v Praze někdy v létě. A pak se uvidí. Jo a to víno si vypiju na zdraví všech zebřiček pěkně v klídku domova :-DDDD aby mi Monička neupíjela :-DDDD
Teda tak Sisa je na školce v přírodě, takhle malinkatá a už tak samostatná, to teda valím očka. Ale hlavně že se jí tam líbí a nestýská se jí, jak znám Sisu tak si to určitě prima užije.
A z auta už si nedělej starosti, i když to mrzí jsou to jenom plechy, taky už jsem naše autíčko pokřtila a škrábla jsem ho trošku z boku, ale i manžovi se poštěstilo odřít to auto, nikdo není stoprocentní :-)  

Twiggi bejvalka opět nezklamala :-( plácni jí příště něčím po hlavě můru jednu.
To je super, že Dáda začal takhle jezdit na kole, za chvíli už ani kolečka potřebovat nebdue a bude jezdit jako drak.  

MichaeloVe přeju aby ti bylo brzo dobře,hlavně odpočívej a opatruj se. A nakup si něco krásného na sebe ať ti jako těhulce sluší a ukazuješ bříško :-)  

Kati ty asi brzo dostaneš na zadeček, ty máš přece odpočívat!!!!!!! No doufám, že to s tou zahrádkou moc nepřeháníš a pracovala jsi tam jen trošičku, jinka opravdu přijedu a uvidíš!!!
Jakpak jste si to s Karličkou dneska užily???  

Kaitlin to jsem ráda, že jsi se mezi nás nakonec přece jenom probojovala. A nedělej mi tu chutě s bublaninou jo? Cože? Já že jsem tě posílala spát? A kdo říkal,že  Šimon bude vstávat v 6 hodina  že bude řídit :-O. Mimochodem bych tě chtěla vidět pařit do rána, když Šimi opravdu vstával v 6:10 :-D Takže zebry na příští sraz přivezu basu vína a dokud jí nevypijete tak se domů nepojde !!!!!!
Fotečky mi prosím pošli na email, já pak třeba některé vložím na rodinku, ať se nezdržuješ a můžeš si tu s námi povídat .-D  

Moni kdepak se dneska večer touláš, já tu čekám a čekám a ty nikde, to je teda pořádek!!!!  

Tak já jdu pomalu zapadnout do pelíšku přeji všem dobrou noc pa Maru

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.06.07 00:58

No MARU jdnodnovy zrazik nie je nic moc pre nas a este v Prahe.Ale je fakt ze som planovala vziat aj Sisu chodi z BA nejaky ultrarychly rychlik.Ale v prahe sa neorientujem,a cez leto je to u nas zo sluzbami dost biedne.Ale niekdy september-otober a niekde na pol cesty by sa hadam dalo.Ale ak donesies tu basu vina do Prahy tak sa hlasim prva! :-)   

Auto je to posledne koli comu sa hodim pod rozbehnutu sliepku…aj ked svokricka zapracovalaa mal poznamku ze sa nam zaplatila dovolenka/to ako jej Jurajko/ a ja nemam dost a este aj robijem auto.....tak som jej velmi milo a uctivo povedala ze pokial nam nesponzoruje byvanie a ani to auto a ani nic tak nech to neha tak.Zabralo skoro z noh spadla co som si dovolila ale ustala to a ze ano Zuzanaka mas pravdu :-)
No ja si tu teraz tak ako pracujem-nepracujem tak nebudem zneuzivat dobrotu sefstva a koncim…zas sa ozvem z domu…pa a dobru nocku!

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 13.06.07 03:27

Nástěnka 1.část ****
Zebřičky dočasně jednočárkové:

 

Adka007..- KET 6.6., 20.6. testování 
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajjaa…- 28.3.2007 zahlášen začátek snažení o sourozence pro Adámka; 12.6. šeptaná o dvou //
Ajinav…-
Alex012......- 4.IVF do konce roku 2007
Arny…-
Dalika - 
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Janka1…- 3.IVF červen 2007, od 29.5. zahájena stimulace (dlouhý protokol)
Jiitulle…
Kaitlin…- únor 2007  - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka), 21.6. návštěva sociální pracovnice
Kajdula…
Katy1.....- únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR
Kotě…- léto 2006 - zažádáno o adopci
Konopka 
Leninka1…
5.6. RHC Mojžíšová, laparoskopie - 2.7. nástup do nemocnice, podzim 2007 IUI

Lostris…
Maciasek…
MartulaR-2 
Maru......- **4.IVF - snad červenec/srpen 2007

Marky.....
Monticka.. - únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko, **7.5.2007 - IUI

Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..- říjen 2006 - zažádáno o adopci, podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
Samsulka…
Sima......- **červen 2007 změna CAR (přechod z Podolí do Iscare)
**Twiggi.....
Zdenca…- 
Zabucha…- leden 2007 - zažádáno o adopci,  červenec 2007 - IVF

  Zebřičky dvoučárkové:

 

Danulenka - 32tt
JJ.........- 12.6. 26+6tt
LuciaM…- 13.6. 23+2 tt (Nezbedníček Kopkáčik :-))) Janka alebo Radko :-)
Lesina…- 13.6. 35tt
MichaelaVE…- 13.6. 20+2 tt (Brouček); 13.6. UTZ, , TP 29.10.2007 
Leňule + Alex1.....- 11.6. 12tt   … a AJJAA :-)))

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 13.06.07 03:27

Nástěnka 2. část ****
Zebřičky se zebřičátky:

 

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati… - 13.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
Andrea 2…-19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 13.06.07 03:43

Ahoj zebřundy,  

Jájo, ty mrňousku, ty máš dneska výročí :-)))) Všechno nej nej a prosím Tě, ať se ta tvá mamka trochu šetří. Je to pracovitka pracovitá!!!  

Kaitlin, Maru, Twiggi, Moni, Maky… je fajn, že SMS došla. Moc jsem vám srazík záviděla, obzvlášť když naše letadlo mezi Hong Kongem a Taipei mělo 6 hodin zpoždění a celou neděli jsem strávila na letišti a v letadle… moc jsem na vás myslela jak si to užíváte. Pokud bude nějaký srazík v Praze, ráda se přidám. Z Hradce je to do Prahy cobydup!!!!!  

Zdenčo, tchyni a auto hoď za hlavu. A těš se na dovolenku :-)))) Bude to super, uvidíš.  

Aďko, tak jsem koukala na nástěnku a to testování je až příští středu. Byla jsem nějaká pomátlá a myslela jsem, že už dneska. Ale neva, stejně na Tebe myslím.  

Ajjoo, doufám, že dneska budou samé dobré zprávy od lékaře!  

Janko, MS určitě přijde. Je to pech, když má přijít, courá se. Taky to tak mívám :-( Nepíšeš, jak zvládáš zatím stimulaci, doufám, že bez problémů.  

Holky, tak já vám musím napsat, co se nám včera stalo. Přiletěli jsme do Soulu a na letišti jsme si vzali taxíka do hotelu. Taxikáři jsme ukázali jméno a adresu hotelu, on pokýval, vyblafl něco jako „sikty“ - jako že sixty neboli 60 dolarů, kývli jsme a vyrazili. Po pěti minutách začal taxikář něco ťukat do navigačního systému, začal telefonovat… no došlo nám, že vůbec neví, kde ten hotel je. Tak jsme zkoušeli volat do hotelu a jak na potvoru číslo nefungovalo. A taky nám došlo, že ten taxikář neumí číst naše písmo, takže vlastně vůbec nevěděl, do jakého hotelu nás má dovézt, jelikož na papíře to bylo psáno jen „po našem“ a žádné jejich klikihance tam nebyly:-( Když jsme dorazili do centra, několikrát jsme zkoušeli lidi na ulici, jestli neví, kde ten hotel je, ale  byla to bezmoc. NIKDO anglicky nemulivl. Pak nás taxikář dovezl do úplně jiného hotelu (byl to asi jediný, který znal:-(( Tak jsme mu řekli, ať pracuje dál, že to není on. No ve finále jsme hodinu jezdili v centru Soulu, utahní, naštvaní, bezmocní. Když jsme už chtěli vysednout a ubytovat se holt někde jinde, zahlédla jsme v dálce na jednom domě modrý nápis FRASER PLACE! To byl náš hotel. Kolega mě pochválil, že mám sto bodů a zasloužím si prej ráno pořádnou snídani :-))) V hotelu pak začlo divadlo, protože jsme taxikáři nechtěli zaplatit za jeho servis plnou částku, no bylo to myslím celkem vzrůšo pro všechny přihlížející. My na něj česky, on na nás korejsky… prima hádka. Nakonec jsme mu dali téměř celou sumu, protože jsme to nechtěli řešit s policajtama a on konečně zmizel a my jsme se dobelhali do pokoje a do postele. Jinak v Koreji je podobné klima jako u nás. Takže tady není vlhko a člověk se nepotí - to je výrazná změna oproti Hong Kongu i Taiwanu! A musím říct, že velmi příjemná.  

Už mi zbývají jen tři noci a budu doma, ve své posteli, se svým Jiřuldou :-)) Strašně se těším.  

Holčinky, mějte se krásně.  

Pořádně nasnídané Kotě :-)))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 13.06.07 09:33

Ahoj holky!

Kaitlin - přesně tak, Maru nás poslala spát :o))) No nevím jestli bych si jako průvodkyně zrovna moc vydělala, zase tak moc jsem vám o okolí neřekla, ale jestli fakt přijedeš s tou kamarádkou, tak to napravím :o))))

Maru - však zítra si jdu pro kolo já a až přijde, tak budeme jezdit oba! Už se na to těším!!!! Jo a bejvalku určitě jednou praštím :o))), no obraznějsem to udělala už několikrát!!!!

Kati - koukej se šetřit a nepřeháněj!!!!!

Kotě - tak jak tak koukám máš pořádný cestovatelský zážitky! Ani se ti nedivím, že se ti už chce domů, ale už se dočkáš!!!!

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 13.06.07 09:38

Ahojky zebrunky,
původně jsem Vám to teda nechtěla říkat :-O, ale když holky nedají pokoj tak Vám to teda povím. Normálně se tam strašně moc rozřádili :-O nejvíc Kaitlin, Monička a Twiggi :-D chtěly pořád popíjet a začínalo to vypadat , že snad zboří celý penzion. Tak jsem musela za pomoci  Zdendy a nacpat je do postýlek a vzít jim tu poslední flašku vína. JInka nevím nevím jak by to dopadlo......­.............­... :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Maru  

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.06.07 09:39

Na Opočně jsme byli v neděli :-)))) Maky

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.06.07 09:53

Ahoj vespolek
Moničko se Zličínem se počítá, to vyjde 100%, to se zvládne :-))). A nic se neděje lépe než ty by to stejně nikdo neřekl (nenapsal) :-)))
Mišul - tebe jsem neviděla ani nepamatuji…sem tam mi o tobě vypráví Pusinka :-))) doufám že pokud bude srazík v Praze že se uvidíme i spolu, sem tě viděla naposledy snad s bříškem když si čekala Michálka.To první bříško ti slušelo moc a tohle druhé bude určitě minimálně stejně krásné…Kdy máš termín? Zdá se mi že jsi na tom podobně jako moje ségra.
Twiggi-já vím že jsme byli v Častolovicích ale my měli v plánu i to opočno a vyrazili jsme tam v neděli.
Kaitlin, Maru díky šak já sem na tu svojí cácorku pěkně pyšná. Miluje děti, jsem na ní zvědavá v září ve školce. Ona by se rozdala a chuděrka vždycky nechápe proč jí ti ostatní nechtějí třeba něco půjčit, pak je z toho taková smutná…no jo to je život se musí naučit i vystrčit lokty jinak bude smutná celý život. Od 1.7. nám začíná tábor tam si Tom užije dětí :-))) ažaž a Terka taky :-)
Maru už máme i hru teda hned dvě a nevíme která bude lepší.Jedna je na motivy pána prstenů a druhá taková „galaxická“.Fandím spíš těm prstenům tak uvidíme jak se o víkendu dohodneme. Nechcete se k nám někdo přidat a přijet tábořit? :-)))
 http://www.pancava.cz/

http://pancava.horykutne.cz/

je mi tu s vámi dobře, se k vám asi nastěhuji :-)))
Pěkný den Maky a Terinka    

 
Janka11
Stálice 66 příspěvků 13.06.07 10:19

KOTE - no je to na šlaktrafenie s tými kórejcami!! Ešte že si bola s kolegom, sám by sa človek medzi nimi cítil asi pekne stratený. Sama viem obstojne nemecky i anglicky, ale podobnú situáciu som zažila v Taliansku. Vtedy som bola sama a skoro mi bolo do plaču, že som nemohla nájsť moje ubytko a hlavne niiiiikdo mi nerozumel (bola to nejaká dedinka, väčšinou len postarší ľudia).
ZDENCA - na plechy kašli, pri parkovaní sa stane kadečo. Ja som mala „kolíziu" ešte v mojich začiatkoch, nejak som zazmätkovala pri parkovaní, auto poskočilo do múriku a rozbil sa chladič. Bolo to služobné auto, takže našťastie mi nikto nefrflal ale servisný technik sa na mňa díval s výrazom: „no jasné, ženská!" Ale odvtedy, musím si zaklopať ťuk-ťuk na drevo, som žiadne auto ani len neškrabla. Zato manža na našom porobil už dosť pekných škrabancov…
MARU - to vieš, že by som čítala aj dlhší denníček. Ale som „nenásytná", nikdy by nebol dosť dlhý!:-)) .. a ak by sa na zrazík dovliekla basa dobrého vínka, tak to by som si dala povedať.
KAITLIN - no to bola smola s tým príspevkom. Ale hlavná vec, že si vytrvala a nakoniec sa podarilo príspevok odoslať. A s tými bláznami čo bezohľadne rámusia s kosačkami máš pravdu. Ja bábätko teda nemám, ale aj tak ma dokáže dosť rozladiť, keď sa nám kolo domu prevážajú motorkári hore-dole. Bývame pri hore a niekedy mi je až ľúto tých zvieratiek, keď počujem motorkárske dunenia z hory a ešte si tí blázni porobia dieru-dve do výfuku, len aby to dobre hučalo!
KATI - všetko najlepšie malému Jájovi prajem k mesačnému sviatku. Nech je zdravučký a nech robí svojej mamičke a oteckovi len a len radosť.

 

Dnes je 13.6. mala som dostať MS, ale tá si dáva ako naschvál načas. Má ešte čas do piatku, ale zatiaľ o sebe nedáva ani len tušiť, čo nie je normálne. Obávam sa, že v piatok naklušem do CAR s tým, že musia zistiť, čo tie hormóny vlastne so mnou dorobili a prečo to nejde podľa plánu.

 

janka

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 13.06.07 10:30

Ahoj,  

jdeme vás jen pozdravit ani nemám pročteny komentáře. Adi mi dává poslední dny zabrat. Pořád mrčí a brečí nic se mu nelíbí. Nějak mi dochází energie. Večer bývám na odpadnutí. Kéž už by ho to přešlo. Možná je to to období vzdoru nebo já nevím.
Holčinky, kolem 11hod až přijde moje babička hlídat Adámka tak odcházím k doktorovi. Tak na mě myslete, jo:-)  

Zatím papa a pak všechno dočtu teda až Adi dovolí protože večer se už mi ani nechce zapínat počítač jak jsem hotová:-(  

A+A

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 13.06.07 10:51

Maru - no teda, ty to takhle práskáš jo :o)))))) no řádily jsme fakt příšerně, já jela domů autem, protože to mám od Kapličky daleko :o)))) to by se Zdenda prošel, kdyby mě měl cpát do postýlky :o))) a nevím jak by mu to od Dana prošlo :o))))

Maky - tak to jsem nevěděla! A jak se vám v Opočně líbilo, mně ten záme přijde fakt moc hezký, Častolovice jsou ve vnitř taky moc hezky, ale to jsme bohužel nějak nestihli :o))))

Ajjo - myslím na tebe, ať ti to doktor potvrdí!!!

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 13.06.07 11:47

Ahoj Zebricky,

v rychlosti,
ANDREJKO drzim palce k dr.!

UTZ dopadl OK, mimisek je sice o 6 dni mensi, ale to je pry OK, placenka cipem zasahuje do dolni casti delohy, ale to pry jeste povyroste, takze taky OK.

A pozor velke odhaleni ............ tetko MONICKO, jsi jednicka.....­.........je to KLUK, pry tam koukal pindik, pry teda ne na 100%, ale to mi nereknou nikdy, ale byly tam i kulicky:)).

Musim letet, jeste se ozvu, vsechny vas moc a amoc zdravim, jinak bricho boli dal, ale Dr. na UTZ rikala, ze to jsou vazy, a mam bastit magnezium.

pa Míša V.

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.06.07 14:26

Ahojky holky :-O)  

Teda včera mi nešel net,a le koukám, že jste toho hodně napsaly - nezbývá než Vás pochválit:-D  

Maru - no nechtělo mě to za tebou pustit, ale zase jsem teda byla už v 23,30 v posteli. To víš neměla jsem s kým ponocovat:-D Tak ty to tady takhle odhaluješ - normálka veřejně jo:-D Si piš, že běda jka na příští srazík s tou basou vína nedorazíš- budeš mít takovej průser, že ..... radši nedomejšlet:-D  

Maky - uvidíš, Terka bude ve školce ta nejlepší - ono je těžké je vpustit do toho našeho ošklivého světa co??? ale jednou se začít musí a ty lokty se prostě musí naučit vystrkávat - nedá se nic dělat - však to zvládne:-D jo co paleček dobrý??? byl to jen herecký výkon??? :-DDDDDD  Jinak si myslím, že se ti   u nás v deníčku líbí a taky pevně věřím, že v něm zůstaneš:-D  

MichaelaVE - nekecej fakt kluk - jsem prostě jednička no:-DDDDD To se má Maru teda fakt na co těšit - dvojčata - aby mě pak jednou nezabila za to dvojité nadělení:-DDDDD Hlavně, žeje všechno v pořádku -mám z takovejch dobrejch zpráv radost:-D  

Kaitlin - poslala jsem ti SZ  

Janka - neboj však MS doraz¨í - jo někdy si ta příroda fakt zahrává co:-O)  

twiggi - ty to taky s bejvalkou nemáš jednoduchý - no co si budem vyprávět viď - ta Zdendovo ex je taky úplně vypatlaná - včera jsem byla na prochajdě s Martinou a Andulkou ( nejstarší dcera a nejmladší vnučka ) a potkaly jsme je jako její mámu a jejího přítele a ona na Martinu ( přede mnou ) no  Marti tak táta se byl ostříhat tak jsem šla taky . Co k tomu dodat - Martina se na mě podívala a říká no mami ahoj my už pospícháme ( ona totiž holky nutila říkat táto jejímu příteli ) - no tož jen od nás  

Kotě - teda to si sebe dovedu představit s takovým taxikářem uprostřed šikmých oček:-DDDDD Ale asi bych mu to taky zaplatila celý, ale uznej, že taktika dobrá - takhle se vydělává -holt se máme ještě co učit -naši taxikáři jsou břídilové:-DDDDD Jo a včera jsem si na tebe vzpoměla a skamarádkou jsme se od srdce zasmály - její dcera ( 1.třída) chtěla jít v lijáku ven a dožadovala se maminky vjetnamek - ta jí je nechtěla dovolit,protože venku prší,ale malá si je stále prosazovala - tak jsem je chvilku poslouchala a pak jsem se teda vmísila do diskuze a říkám kamarádce -holka ty nejseš vůbec světová - to v kong-kongu.............:-DDDDD NO a řekla jsem jí tvůj popis deštů - docela jsme se nasmály a pak ještě víc, když malá chtěla ty fialové holiny:-DDDDDDD  

No a co já - dneska sipřipadám jako debil,protože už jsem dvakrát sundavala prádlo ze šňůry páč pršelo, ale teď jsem ho dala už dovnitř tak na to dlabu:-O)    

Jo holky a zapoměl ajsem Vám jakonapsat, že Baruška je bez lopatiček a hrabiček a bábobek -no nezapoměla jsem to na tom pískovišti v Kostelci??????    

No a už mám prádnouhlavu a nevím co jsem komu chtěla - to je tím, že to píšu rovnouz a nedělám si poznámky:-D    

Monika        

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.06.07 14:30

No úplně jsem zapoměla
Ajja - až to doktor jenom potvrdí, ale myslím, že když to řekly karty tak je to jasné ne:-DDDD A adámek a ť neprudí,ale nediv se v takovém vedru - hnedka písni jak si dopadla  

Kati -nepřeháněj to na zahrádce a na sluníčko bys neměla vůbec chodit ženská:-( Ať se ti nesrazí mlíko :-DDDD a taky pozdravujKarlu - pěkně na nás prdí - už dlouho se neozvala co Tomášek a tak -moc je zdravíme  

Noa doufám, že jsem už na nikoho nezapoměla  

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.06.07 14:39

Joa ještě jednou já - prosím moc o fotečky - Maru, Kaitlin, Maky - nezapomeňte na mě :-O)))))))  

Jo a ještě co dát i fotky na rodinku- ať ty co nebyly závidějí ještě víc :-O)))))) :-DDDDDDD  

Monika

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 13.06.07 14:51

Moni neboj s tím, že dám fotky na rodinku a pošlu ti je počítám,jen času je málo, protože je musím všechny pozmenšovat. Ještě že jich  nakonec tolik není :-O
Maru
PS: jo a jsem zvědavá jak tu basu vína vypiješ :-D
PS2: copak jsi papkala včera a densak k obědu přiznej se, bylo masíčko???? :-D  

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »