Zebřičkový deníček - Maru - 169.díl - jak jsme jeli na trans

Ostatní

Ahojky zebrunky, Hlásím se s novým deníčkem. Nějak jsem pořád nevěděla o čem mám psát. Nakonec mě na vyprávění přivedla souhra náhod.................. prostě Vám musím popsat jak je vlastně u našeho 4.IVFka všechno jinak a co nás celou dobu provázelo za veselé i neveselé situace.

To že nám změnili léky i protokol už víte. Takže to vezmu až od píchání injekcí. Tentokrát jsem měla k dispozici pero, takže jsem mohla vyrazit i mimo domov a píchala jsem se sama. No a oproti minule jsem si žila aktivním životem a bylo mi asi ze všech IVFek nejlépe. A tak jsem hned vyrazila do Brna na svatbu manželových kamarádů. Injekce jsem měla hezky uložené v autoledničce, takže pohoda klídek. Až na to,ž e manžel nechal ledničku zapnutou i v noci a vybila nám autobaterii (možná za to nemohla lednička,ale to se dozvíte když budete číst dál :-D) Takže nastalo startování autíčka přes startovací kabely a z nedělního výletu po Brně byl rychlý návrat domů protože jsem nemohli nikde zastavovat :-O Domů jsem dorazili v pohodě, auto se zdálo být taky v pohodě, normálka startovalo a nedal se tušit žádný problém. Jezdili jsem často do Prahy což je 100 km takže se baterie krásně dobíjela a nic nenasvědčovalo dalším problémům. Nastal den odběru a to už jsem zůstala na neschopence doma a tudíž jsem přestala jezdit do práce autem, které jsem nechali jeden den stát doma. A ejhle v úterý se baterie opět vybila.
To už manžel znervóznil, protože se blížil transfer. Takže rychle sehnal nabíječku a dle doporučení odborníků jsem jí nechali 24 hodin nabíjel, proměřili a opět bez problémů jezdili. Ještě ve středu v noci šel manža auto kontrolovat a všechno bylo v pohodě. Ve čtvrtek ráno jsem zavolali do centra, dozvěděli jsme se že na 12 hodinu se máme dostavit a začali jsem se těšit a radovat z toho,ž e nám embrijka zůstala a dojde k transferu. Manža jen tak pro pořídek skočil v 9 hodin do auta a zblednul jako stěna, protože auto bylo opět vybité. A nastal rychlý kolotoč a celkem stresová situace, cesta do Prahy nám trvá minimálně 1,5 hodiny a to musí být klidná dopravní situace.
Rychle jsem zavolali kamarádovi, že potřebujeme dovézt pro novou baterku sice měl jet na Slovensko, ale odjezd o chvilku odložil. Jako na potvoru to byl jediný kamarád, který byl po ruce s autem, všichni ostatní byli samozřejmě mimo město. Řeknu vám,ž e už jsem vymýšlela,ž e si budeme muset vzít na těch 100 kiláků taxíka :-O Nakonec to dobře dopadlo a v 10,30 jsme odjížděli směr Praha. No nebudu vám vyprávět, že jsme měli nervy napnuté jako struny. Naštěstí nikde nebyla žádná kalamita, takže jsem ve 12 hod zvonila u lůžkového oddělení v centru :-) a těšila se na transfer a všechno mi rázem připadalo jako pohoda a začala jsem být v naprostém klidu a uvolněná. Na pokoji jsem se sešli všechny co jsme byly i na odběru, takže jsme klábosily a krátily si čas vyprávěním o všem možném, docela prima atmosféra nám tam vládla. A ještě vám musím napsat,ž e nám tentokrát nabídli novinku Echokatetr na zavádění. No samozřejmě se na to připlácí, ale odůvodnili nám to, že pan doktor lépe vidí kam embryjka zavádí, takže jsem souhlasili. No „nekupte to" když to má zvýšit šanci žejo? .-D

Nakonec jsem šťastně dojeli i domů. Ale auto se pořád chová prapodivně občas je bez problémů a občas nám baterku vytluče, takže bude muset jít k panu doktorovi protože nám někde něco žere proud. Ale teď už to nevadí, protože už máme všechno za sebou a lenoším doma :-D

A teď k mým pocitům - tentokrát mi ani nepřijde, že už máme po transferu, nevím čím to je, ale jsem naprosto v pohodě, užívám si doma a někdy si ani nevzpomenu co se vlastně děje. Zebrunky já se prostě cítím v naprosté pohodě, je mi dobře, nic mě netrápí............ nemít papír na to,ž e už je po tak tomu asi ani nevěřím. No je mi jasný, že ty nervíky asi teprve přijdou, ale já si stejně pořád říkám, že teď už nic nenadělám a nic na tom nezměním takže proč o tom pořád přemýšlet. Sama sebe překvapuju :-O Možná je to i tím, že nám v centru říkali , že nemáme celý den polehávat, že je lepší i pro zahnízdění kratičká procházka než ležet s nožkami nahoře. Jasně že nemáme zvedat nic těžkého atd. atd. ale spíš máme žít normálním životem a víc odpočívat. Tak se toho držím a jsem ve větší pohodě, než když jsem se ty minulé pokusy bála skoro pohnout. Ve čtvrtek jsem teda odpočívala, ale dneska už jsem si tu tak popocházela po bytě a protože bylo tak nádherné sluníčko tak jsem se maličko prošla, venku ale opravdu maličko a musím říct, že mě to sluníčko přímo nabíjelo energií a tak věřím, že se pidižvíkům u mě v bříšku líbí a zůstanou u mě :-)

No a tolik zprávičky od nás :-) A já se jdu zase uložit na gaučík a číst si protože začínám být „utrogestanově" unavená :-D Opatrujte se zebrunky moje, moc moc moc děkuju za vaše kopýtka a za vaší podporu, kterou budu ještě asi moc moc potřebovat.
papa Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
 
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 15.09.07 08:51

Maru ještě jednou strašně moc držíme palce, a posílám těhotenské bacily !!!!!!!

Opatruj se

Petra

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 15.09.07 09:00

Ahojky  

Maru - tak to je moc super že máš takový pohodový pocit,to určo něco znaměná, žádné nervíky (ale je mi jasné že brzo přijdou), užívej si babího léta ať se ty 2 holčičky v bříšku krásně zabydlují.moc moc držíme pěsti a posíláme ještě jednou né těhotenský ale maminkovský a holčičí prskanec - prrrrrrrrrrrr­rrrrrrrrrrrsssssssssssss­sssskkkkkkkk.    

Míšenka+Anička

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 15.09.07 09:01

Petulinko - tý jo ty už jsi v 16tt. to letí jak blázen.já čumím.  

Míša

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 15.09.07 09:33

Ahoj holky,  

hlásí se dva nemocníčci u Adámka nezůstalo jen u rýmy, ale už má i kašel takový ten blinkací:-( takže jsem mu dala na noc půlku dithiadenu ať se vyspí. Já už se od včerejška taky necítím nejlíp rýma, krk znáte to a jsem celá nějaká bolavá. No snad nás to brzy přejde a to jsme chtěli jět odpoledne na den NATO na letiště mrknout na letadla. Jo a v Ostravě už je zase zataženo jeden den svítilo sluníčko. Joo předevčírem jsme s Adámkem koupili lístky na Kouzelnou školku. Adi se těší už teď tak jsem zvědavá:-)  

MARU: to je super, že máš dobrý pocit a optimistickou náladu:-) nepřestáváme na tebe myslet a posíláme jeden těhu prsk a jeden klučičí prskanec:-)  

Andrea a Adámek a mimi

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 15.09.07 09:38

Maru - to je strašně dobře, že se cítíš takhle naprosto dokonole - myslím, že je to základ úspěchu. Asi nebudeš věřit tomu, ale když jsme si jeli pro Kačenku tak nás potkalo něco podobného a Barandov byl tenkrát naprosto ucpanej a klima v autě taky odešlo - no co ti mám povídat byla jsem nervózní jako prase a dokonce jsme přijeli o 15minut později, ale pak jsem si dala sprchu a uklidnila se. Taky jsem moc neležela - procházky byly na dením pořádku, včetně malého pivka na zahrádce u hospůdky a pokec s přáteli - no a Kačenka se uhnízdila:-O) Strašně moc na tebe s Barunkou myslíme a posíláme ti hodně moc pusinek,protože tě máme moc a moc rádi :-DDDDDDD No a na kdy je testování???  

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 15.09.07 09:48

no snad se brzičko uzdravíte- určitě to jsou jen ty blbé změny počasí - Most hlásí střídavě oblačno , 15 st a fouká vítr :-(

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 15.09.07 10:07

Čauky Maru,
držím pěstičky!!!!!!!!
Sice těhotenský prskanec nemůžu připojit, ale doufám, že povzbuzení od admina má taky svoji váhu. šárka

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 15.09.07 11:45

Ahojky zebrunky,
děkuju za VAše milá slovíčka, všem :-)  

Petulinko no to je krásný překvápko,t akže další mimíske na cestě, tak se opatrujte a dej vědět jak se máte.  

Ajjo to mě mrzí, že vás oba přepadla nemoc. Přeju ať se brzo uzdravíte, hezky zalezte do pelíčkua potit a potit a potit.  

Moničko no to je teda taky dobrý příběh, dokáží nás ty naše autíčka ale potrápit,hlavně že vždycky dojedeme :-)
Jo a kontrolu mám naplánovanou na 27.9.07 v 8 hodin mám být v CARu na test z moči a na krev. Jestli budu testovat předtím to ještě opravdu nevím, ale já to stejně nevydržím takže asi jo :-O   Šárko jasně,ž e povzbuzení od amina má váhu a jak velikou, díky :-)  

Míšenko a jakpak se máte vy? Doufámž,e vše v pořádku.  

Ještě vám musím říct, že tu tenhle víkend máme slavnosti našeho města a celá ta naše povedená partička i s manželem včera večer vyrazila na ohňostroj a na noční průvod. NO samozřejmě si dali burčáček a večer mi všichni volali, že pili na naše zdraví a jak na nás myslí. No prý popili zdatně, takže prý budeme hdoně zdraví všichni tři :-D Jsou to moji blázni, ale alespoň se mělina co vymluvit a na co pít. To jsem zvědavá jak dopadnou jestli se nám to povede......... nechci to vidět, když už zapili i transfer :-DDDDDD    Já jdu dovařit obídek, densak u nás zase svítí sluníčko a pofukuje vítr, ale je hezké babí léto, tak půjdu na rpocházku načerpat sluníčkovou energii a dobít baterky .-) papa Maru  

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 15.09.07 13:00

Maru, moc hezky ses vypsala z pocitů… A abych řekla pravdu, cítila jsem se úplně stejně!!! Doteď mi připadá, že žádný KETík nebyl, samozřejmě, že si to připomínám, ale jinak to není v hlavě číslo jedna jako dřív… Jinak jsem fakt klidná jako želva, vůbec se nepoznávám, dokonce nejsem ani tak unavená jako dřív, fakt pohodička. Sice mě občas přepadne chuť testnout dřív a pak panika z toho co by na testu bylo, ale zatím fakt netestuju. Dr. mě uklidnil, prý se mám chovat normálně jen nic nepřehánět, ale starat se o Viki musím, což uznal, že je to ok. Prý když jsou embrya kvalitní, tak je to nemůže ohrozit, což mi dost psychicky pomohlo. Prostě jsme pro naše miminko(a) udělaly maximum a teď už je to jen na nich. Víc udělat nemůžem a hlavně i při neúspěchu to NENÍ NAŠE VINA!!! Jasně, že negativní test opláču, ale doufám, že si to nebudu vyčítat a přemýšlet co jsem měla udělat jinak… To bych rovnou mohla Viki najmout chůvu a odstěhovat se někam do lázní, abych opravdu nemusela nic a případně tak trávit celý těhotenství. A tom to není, ne? Maru, takže klídek, odpočívej a dělej jen na co máš chuť, ono to dopadne!!!! Moc na tebe s Viki myslíme a držíme  všechny palce!!!!!!!!!!!!

Adka a Vikinka

 
Dede
Stálice 76 příspěvků 15.09.07 15:06

Ahoj Maru,
poctive ctu, jak to u tebe probiha a strasne moc ti drzim palce!!!!!!!!!!­!!!!!
Je fajn, ze se citis v pohode, tak jen tak dal.
 Dede

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.09.07 15:50

Maru - je moc fajn, že jsi v pohodě. Já u 4.IVF byla taky moc v pohodě, chodila jsem do práce a asi tak vnitřně tušila, že to vyjde. To víš, to tělíčko to pozná, tak jako to tvoje :-) Hezky si sedni ven na sluníčko a odpočívej! Myslím na tebe každou chvilku, opravdu, tak moc bych chtěla, aby ti to vyšlo. Dokonce jak jsem dneska kojika Jáju, tak mě to nějak dojalo, že ho mám a při tom jsem si vzpomněla na tebe, moc se těším, až nám budeš ty popisovat jak kojíš dvojčátka :-)

Adka - a kdy máš teda testovat? Už co nevidět, že? Asi je to napsané v nástěnce, jen to musím najít!

Kati a Jája brebentící pod hrazdičkou

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 15.09.07 16:23

Ahoj holky, 

MARU, ADKO, moc na vás obě myslím a moc vám držím palce!!! Myslím si totéž co vy. Když jsou embrya kvalitní, tak se prostě chytnou a vy s tím nic nenaděláte:-)))). A žádná aktivita jako je procházka apod. to absolutně nemůže ovlivnit. 

ADKO, nalitá prsa:-))), to by mohlo být dobré znamení, ne? Nechci předbíhat a už vůbec nic zakřiknout, ale začínám být pěkně na tu středu napjatá. 

KATI, to je super, jak si ti naši drobečce už povídají, co? Kačenka nám tady s Eliškou už povídá romány:-). Děsně rychle to letí… 

Holky, ani nevím, jestli jsem vám to už psala, ale Elišká má tři stehy pod bradičkou. Minulý týden nám doma spadla a rozsekla si bradu a dřevěný bubínek:-((((. Teď se nám to prostě nějak sešlo a máme doma veselo.

Jé, musím končit, Eliška právě dojedla pribiňáka a huláká, abych ji šla sundat ze židle, tak padám. 

Hezký víkend
Andrea2+Eliška+Ka­čenka (dnes slaměné vdovy)

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 15.09.07 19:25

Kati, ve středu 19.9.

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 15.09.07 19:30

Andrejko, ty úrazy to je fakt hned… Hlavně ať se to Elince dobře hojí, posíláme pohlazení. Taky mám čerstvou zkušenost s neopatrností a koledující si o veleprůser..... :-( Pavel dneska přidělával police, měl vrtačku na prodlužce, já něco potřebovala v kuchyni, šel za mnou a když jsme se vrátili do pokoje, Viki do rozdvojky připojené k zásuvce šroubovala dva šrouby kovovým šroubovákem… Málem mě trefilo, byla to minutka… Naštěstí se nic nestalo, ale šok to byl pořádnej.
A napjatá jsem taky, ale bojím se doufat a představa negativního testu mě děsí…

A+V

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.09.07 20:57

Adka - tak to už je za chvíli!!! MS zatím nikde, no, myslím, že by tam být mohly! Budeš testovat až ve středu nebo to doma prubneš dřív?
Ještě , že se opravdu Vikkince nic nestalo, raději nemyslet, jak by to mohlo dopadnout.

Andrea - jo, máš pravdu, je s něma už pěkná sranda.Takovým „malým“ úrazům se nevyhneme asi taky, hlavně aby to nebylo nic horší, že? Ať se Elišce bradička rychle hojí!

Dobrou noc Kati, spinkající Jája a opět nepřítomný tatínek

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 15.09.07 21:38

kati, pokusím se vydržet až do středy. No štěstí jsme měli veliký, jak to PAvel Viki sebral, tak si na to sáhnul sám a dostal ránu, ale je ok…

A.

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 15.09.07 21:44

KATI, nic si z toho nedělej, já jsem s holkama taky sama. Teda ale musím říct, že poslední dobou fakt dost často:-(((. Třeba zrovna tento týden byl Honza doma přesně jeden večer, chjo. Tak tady brouzdám na netu, protože zapínat televizi nemá ani cenu. Alespoň půjdu brzy spát a bude se mi lépe vstávat na kojení:-).
Dobrou noc.
Andrea2+holčičky, co krásně chrupkaj

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 15.09.07 21:47

ADKO, to je taky pěkný… Ještě že se Viktorce nic nestalo!
Andrea2

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.09.07 22:35

Adka - jé, jé, ještě , že se fakt nic nestalo. A do středy to uteče rychle!

Andrea - můj manža byl od začátku září doma asi tak čtyři večery :-( Ještě to vydržet v září, to má dost akcí, ale pak to bude snad lepší.

Já se dneska pustila do obrázku z windowcolor a nakreslila jsem delfínky do koupelny, ať má Jája zase na co koukat.

Ale už se chystám spát, aspoň se mi bude v noci a ráno líp vstávat.

Kati

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 15.09.07 23:11

Ahojky zebřičky při večeru:-O)  

Tak s emusím pochlubit,že jsme dneska byli celá rodinka odpoledne v zooparku - Baruška lítala jako splašená,a le nadšená a spokojená - a o to jde, že :-D To víte jak píše Kati a Andrea- jsme taky stále sami a protože už jsem měla řeči tak se táta dneska snažil:-O) Bylo to moc krásné ipočasí se vyvedlo- no co víc sipřát:-D  

Adko ve středu na tebe budu myslet,ale myslím, že tentokrát to prostě vyjde:-O) A jak si psala s Vikinkou - normálka mám opar - ještě, že se nic nestalo - to člověka ani nenapadne a ty děti jsou tak pohotové fuj jsem si teda oddechla:-O)  

Kati já jsem taky dělala obrázky, lae protože je Barunka už větší tak na to stříkala vodu a různě s to otírala co ti mám víc povídat vůbec jsem tu barvičku nemohla dostat dolů z těch spár u dlaždiček - teď máme pěnové puzzle a to je naprosto super - doporučuji koupit:-O) jejda to už jsem vlastně psala viď:-D  

Andrea2 -no teda ty si mě tak yvyděsila - co je máte týden bolesti??? ne dělám si srandu ještě, že to takhle dobře dopadlo - jo jo my kdyby jsme neměly nšjaké šrámy tak bysme to ani nebyly my -no vlastně Barunka - horší než kluk. Tak přeju konec pádům a zdar zdravému růstu:-DDDDD  

Maru - termín testování zapsán v diáři a slibuju, že budu snad testovat s tebou - to jako , abych tě psychicky podpořila a ty mi slib, že pak dorazíš na srazík do Prahy a já ti budu moc opusinkovat pupík :-O)))))) Normálka jsem si okousala nechty jak jsem z toho nervózní:-D To je dobrý ty i Adka jsme v poho a já mám opar a okousané nehty - to jsem to teda dopracovala :-DDDDDDD Jo jinak co čteš??? Já na to teď nějak nemám čas, al edala jsem si socialistický závazek, že půjdukoupit vlnu a upletu Baručce šálu a návleky, protože jsem sehnala na MMB krásnou čepici s rukavicema a tak to musím doladit - joa taky ponožky, ale nějak nevím kam jsem dala jehlice - se sama ze sebe asi zblázním:-DDDDD  

No nic nebudu infantilní a půjdu se sprchnout:-D  

Jsem ráda, že Vás mám i když teda holky já jsem tu večer stále sama ( Maru omlouvám jen ať se povaluje - ha až budemít dvojčata tak se nezastaví :-O)))) ) Doufám, že to v závorce si Markétko nečetla - to není o tobě to je jiná:-DDDD Ty budeš mít zlaté dětičky :-DDDD   

Tak já už opravdu jde neb tuplácám píč......o...­...viny :-D    A čtou to i lidé co mě neznaj tak ať si o mě nemyslý, že jsem naprostej de......bi......l  :-DDDDDDD    

Pa pa pa a doubrou noc a sladké sny    

Monika spící rodinka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 16.09.07 12:18

Ahojky Moni,
myslíš, že to vyjde, ale co na to karty? ;-) Ty určitě mlčí :-))
Někdo to za MAru a mně musí „odnervit“ a padlo to na tebe :-))
Hezky užijte i dnešek, papa A.

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 16.09.07 15:38

Ahoj štěbetalky,
přiznávám,ž ejsem vás o víkenud zanedbávala, bylo to tím, že moje banda se rozhodla,ž e když nemůžu já na slavnosti tak přijodu oni sem , takže mě chodili navštěvovat a i když už odešli tak mi telefonovali každou novinku co zažili. No byla s nimi opravdu legrace. Včera jsem se dokonce i zašla podívat na středověký trh v rámci pricházky, takže jsem si taky trošičku užila - koupila jsem si tričko, hrníček na kapučíno, obal na květináč.....­....... no neměla jsem času na rozmylšenou tak jak mi něco padlo do oka, tak už jsem kupovala .-D Navíc manža to prezentoval, že mám doporučené procházky a nákupy .-DDDDD Rozumějte - na papíru z CARu bylo napsáno - " nedoporučuje se ležet, doporučují se krátké procházky a malé nákupy" :-DDDDDD No prostě vám musím říct, že dobrá nálada mě neopouští....­.............­......  

ADko koukám,ž e to cítíme naprosto stejně, tobě moc mco držím kopýtka na středu, ale já prsotě věřím,ž e ti to tentokrát vyjde, protože dobrá náladička to je jasný úspěch a vlastně si to za nás tentokrát odnervuje Monička, takže my budeme spokojené těhule. Jen MOnička chudák nebude mít nehty :-D  

Dede díky az podporu.  

Kati to je moc milé, že na nás myslíš i při kojení, úplně mě to dojalo. Posímá Jájovi i tobě  pohlazeníčko.  

Andreo jejda chudák Eliška, to je mi jí líto, ono to bez těhle malých úrazů ani s dětmi nejde, tak hlavně že to všechno dobře dopadlo a určitě už máte vybráno a te´d už se vám nic nepřihodí.  

Koukám,ž e jste tu probíraly jak sjte doma samotné, tak se hlásím do klubu. Teď sice manža byl se mnou doma, no nic jiného se ani dělat nedalo když mě musel vozit do Prahy. Ale teď když už je po transferu, tak už jenom slyším - tenhle víkedn je takhel akce, tenhle týden je školení, tenhle týden je meeting......­.............­..... no vypadá tož,e si v říjnu vyvěsím doma fotku a budu si povídat sama ze sebou :-D  

Moni jasně že budu mít ty nejzlatější dětičky pod sluncem ,jako všechny zebřičky :-DDDD Jo a domluv se s mojí partou, prtoože ty vymysleli v pátek, že budu mít dva chlapečky, pracovní jména jim dali Cyril a Metoděj :-D Tak jsem namítala, že mám v kartách jasný holčičky a kamarádka mě uzemnila, že prý teda chlapečci budou až ty druhý dvojčátka :-O No normálka mě z vás asi klepne :-DDD  

Jinak ti moc moc děkujeme že si to za nás odnervíkuješ, co za to budeš chtít???????  

JO a právě čtu knížku  Rok v Provenci od Petera Mayle - doporučuju všem je to oddychovka a skvělé počtení.  

Jinak taky  vymýšlím do jakých aktivit se vrhnu - nejdřív si udělám pořádek ve fotkách, cchi se vrhnout do albumů, protože už ze dvou dovolených jsem to nedalaal dohromady. A pak si neteř přála svetr, tak se asi taky vybičuju k pletení. Musím pohledat nějkaý hezký vzor a hlavně vlnu, požadavek je aby byl žlutý.  

Tak já pádím sklidit hrnečky po kafíčku, konečně se mi vrátili rodiče z dovolené, tak mi tu vyprávěli jak se super měli. NO a za chvíli má přijet švagrová s mým manželem, jeli navšítvit jejího přítele do nemocnice, leží tam chudk po slepáku. Mějte se prima a oaptrujte se, stejěšn budu nakukovat .-DDDD pa MAru        

 
UlrikaK
Nováček 8 příspěvků 16.09.07 20:20

Ahoj holky,
vezmete zpátky jednu zbloudilou zebru? Chodila jsem sem do deníčku minulý rok, když jsem čekala svojí holčičku. Bohužel to ale dopadlo špatně, holčička se narodila na začátku ledna a na následky komplikovaného porodu za několik dní zemřela. A i když pro ni často smutním, tak život jde dál a nastal čas se pokusit o další miminko. Ten čas nastal sice už v červnu, ale bohužel se nám zatím nevede, a to mě přimnělo zkusit se vrátit k Vám do deníčku, abych si mohla s někým sem tam popovídat. Doufám, že se nám brzo zadaří, protože už takhle jsou to přinejmenším dva ztracené roky. Nejhorší jsou začátky měsíců, kdy na mě vždycky nejvíc dolehne, že mojí Ingrid už by bylo kupříkladu osm měsíců (platí pro září).

Takže doufám, že se na nás brzo usměje štěstí a miminko číslo 3 bude na cestě. Miminko číslo dvě je Ingrid a „miminko“ číslo jedna je můj tříletý syn Andrýsek, toho času chrupající. Ráno ho budu muset budit do školky, tak jsem na něj zvědavá. Zatím to docela zvládá, ale nevím, jestli už pochopil, že je to „na furt“, i když zatím jen na čtyři hodiny denně. Já jsem moc spokojená v práci, je to pro mě odpočinek, když několik hodin nemusím pořád být ve střehu a zachraňovat malého kaskadéra nebo uklidňovat vzteklouna (ve školce se zatím kupodivu nevzteká, to si nechává pro mě…). Ale po obědě už se na něj vždycky těším, jak spolu strávíme zbytek dne. Jsem matka závislák.

MARU, i když jsem tady v deníčku nebyla (tedy spíš nepřispívala) od začátku tohohle roku, sleduju, jak to s Tebou vypadá a držím všechny palce co mám, aby to vyšlo!!!

Tak dobrou noc!
Ulrika  

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 16.09.07 21:37

Ahojík,

Maru, úplně z tebe sálá pohodička!!!! To je moc dobře, jen ať se holky zabydlujou :-) Chlapečci teda až na druhý kolo, ju? ;-) No paráda, že přesně dodržuješ pokyny z CARu :-)))) Hlavně ty nákupy bys neměla šidit! ;-)
No chudák Monička se nervuje, ale my jí to určitě vynahradíme ;-) Jen se začínám bát, že mi to zas nevyjde… Vždycky jsem se nemohla dočkat testu, většinou jsem testovala i dřív a tentokrát bych test ještě nejradši o pár dnů odložila, bojím se, že naděje najednou skončí a bude na mě trčet je jedna prokletá /… Jinak se cítím pořád dobře, ty myšlenky mě napadají jen při pohledu do kalendáře, fakt mi to tentokrát hrozně do testu utíká…

Ulriko, vítej mezi námi zpět!!!!!! Moc ti přeju, aby se tvoje bolavá dušička zahojila, nejlépe miminkem, i když je jasné, že pro Ingrid budeš mít navždy v srdíčku místo… Kéžby ses brzy // testíku dočkala a mohla se těšit z rostoucího bříška.

Holky, obdivuju vás, že to tak samy hezky zvládáte, když vám manželé pořád někam zdrhají ;-) Ale aspoň si nezevšedníte :-)

Mějte se krásně, pa…

Adka

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 16.09.07 23:23

Ahojky zebřulky  

tak na začátek vítám Ulriku a moc ipřeju ať tam // jsou co nejdříve:-O)  

Maru - to je dobře, že jenom neležíš a procházkuješ a samo, že nakupuješ -však bylo tak krásné počasíčko:-) To věřím, že partička tě naladila jen pozitivně,ale holky jsou dané v kartách no,ale Cyrilka a Metoďějka - bez komentáře:-DDDDDD  

Adka - no teda jen to nech na středu - jo a MS nedorazí páč jak jsem psala tobě i Maru beru to na sebe a MS jsem dneska dostala já - takže středa ( písni v kolik hodin mám sedět na WC) a // jsou tam zcela jasné.Jo a karty mlčí páč jsem j ezapoměla na chaloupce :-(  To jsem zvědavá jak mi to vynahradíte - už se těším na nějakou sladkou laskominku -jo a na srazík do Prahy taky přijedeš - doufám - co doufám to j erozkaz:-DDDD  

Tak holky všem přeju sladké sny a dobrou noc

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 16.09.07 23:24

Jo a dala jsem Vám 2 fotečky do galerky, ale upozorňuji otevírat s rozmyslem ať Vás netrefí :-DDDD  Dala jsem tam i svou podobiznu :-O))))))  

Pa MOnika

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 17.09.07 07:50

Maru - je vidět, že máš dobrou náladu a to je dobře. Moc ti přejeme aby se tam ty holky zahnízdili a vyklubali se až za devět měsíců. Tak takové doporučení od dr že mám nakupovat bych občas potřebovala.

 

Adko - i Vikince bych moc přála sourozence. Určitě by jí to prospělo J Juu a testovat budeš už ve středu, tak to budu pěkně napnutá. Ty jo ještě, že se Viki nic nestalo. No jsou to už šikulky a všechno musí vyzkoušet a otestovat.

 

Andreo - jé úraz a dokonce se šitím. Snad to Elišku moc nebolelo. Takové úrazy to je hned to se ani nedá uhlídat tak si z toho nic nedělej.  Hlavně ať se to brzy zahojí.

 

A co náš víkend - vyrazili jsme v pátek kolem páté hodiny s neskutečně nacpaným autem a to jsme ani nebrali kočárek. A i když se Markétka vyspala do růžova a spala přes tři hodiny tak v autě byla dost nerudná, ale zvládli jsme to. Večer pak na chajdě řádila do půl deváté ač normálně chodí spát kolem půl osmé. Dosah chůvičky naštěstí dosáhl až do hospody takže jsme mohli nerušeně popít se všemi ostatními. Jinak ubytovaní jsme byli v bývalé svazácké ubytovně a byl to děs běs, no spát se tam dalo a jinak jsme tam vlastně nebyli. Ráno jsem pak musela Marky budit v půl deváté abychom stihli v devět snídani J Krásně nás nechala dospat potvůrka jedna. Sobotní výlet byl krátký jen asi 30 km. Helmu si nakonec nechala na:,–(it bez větších potíží - když viděla dvacet lidí s helmou na hlavě tak už se začala shánět po té svojí a se slovy takyy avu (rozuměj taky na hlavu) si jí nechala na:,–(it. Dělalo se dost přestávek, takže to fakt zvládala dobře. Jen když nám usnula tak to vypadalo, že musí mít zlomený krk jak byla vyvrácená. Musíme ještě nějak vymyslet jak jí tam zafixovat pro případ spánku. No a večer se zase slavilo - no neoslavte deset let založení klubu J - vztyčovala se vlajka a zakopávala se flaška se vzkazem pro příští generace J Marky šla spát zase kolem deváté a druhý den jsme najeli asi 45 km a to vám řeknu bylo náročný hlavně asi pro mě. Ty dva roky co jsem neseděla na kole jsou teda sakra znát. Domu jsme dorazili v osm značně my dospělci značně zmoženi a Markétka vyspinkaná dorůžova páč se v autě vyspala. Usnula až kolem desáté a teď ještě chrupká. Takže já se jdu trošku zkulturnit a naplnit pračku špinavým prádlem.

 

Mějte se
Ryšavka

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.09.07 09:18

Ahoj holky,
tak jsem tady po víkendu :o))) No docela jsme si ho užili :o))) V pátek jsem byla na tý oslavě, bylo to fajn, a potom jsem vyrazila za klukama na country, no musím říct, že se Dáda dost bavil a nemohli jsme ho odtamtud dostat :o))), nakonec už byl přece jenom unavenej, tak to šlo! V sobotu jsme byli na náměstí na mažoretkách a pohádce, no dopoledne i odpoledne, no to jsme zrovna potkali bejvalku s celou rodinkou, Dáda tam fakt moc nezapadal :o))) Ještě že jí není fakt podobnej, viděla jsem ty její dvojčata, teda vlastně víc jenom to jedno a ta holčička je chudák podobná tomu jejímu, fakt jí to chudince nezávidím, no ono ani být podobná jí není zrovna výhra! Měla nějaký blonďatý melíry, tak vypadala jak odbarvená cikánka! Dáda tam běhal a natáhl se a začal brečet a ona si ho ani nevšimla, no on jí taky ne, šel se nechat utěšovat ode mě, asi věděl proč! V neděli jsme chtěli dát už konečně Escorta do bazaru, ale zase to nevyšlo, protože chtějí mít technickou minimálně na půl roku a my ji máme ještě asi na tři měsíce, tak příště to snad už konečně klapne! Tak jsme si udělali výlet k babičce :o))) bylo krásně, tak proč ne! Dádovi se domů vůbec nechtělo, no jako vždycky! Bejvalka zase měla řeči,  že Da ztloustnul a já jsem určitě těhotná, že mi roste břicho, asi je už slepá nebo co, protože vypadám pořád stejně, mám dokonce od zimy o 6 kg míň tak nevím kde to sebrala, no ať si to myslí!!!

Maru - tak jak tak čtu, tak jste to měli „veselý“, no hlavně, že všechno dobře dopadlo!!!! Koukám, že máš doma veselo, to je dobře a nezapomeň na krátký procházky, když ti je doporučili :o))) Jo a ty nákupy, to je perfektní!!!

Adko - držím co můžu!!!! To je dobře, že jsi v pohodě, asi to tak má být!!!

Andrejko - to je hned, já jsem kamarádce kdysi hlídala celý prázdniny dceru, to jí byl tenkrát rok a najednou si z ničeho nic sedla na zadek a prokousla si horní ret, no krve jak z prasete holka řvala a já vyděšená, naštěstí to dost brzy přestalo, jenže jí ten ret natekl, tak vypadala jak po injekcích na zvětšení rtů! No naštěstí v pohodě, ale taky mě to pěkně vyděsilo!!!

Ulriko - vítej zpátky!!!!!

Ryšavko - tak to jste si to perfektně užili co:o)))

Moniko - taky veselo, no jak tak čtu, tak nervíky máš ty místo holek tak to je všechno v pohodě ne?

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 17.09.07 09:23

Ahojte holčiny!  

Moni - ty jsi taky taková sama matka po večerech sama doma? Nám se snad už blízká na lepší časy.  

Maru - já na tebe myslím nejen při kojení! Taky přemýšlím o pletení, asi první Jájovi nějaký propínací svetřík a pak možná něco sobě.  

Ulrika - to jsem ráda, že jsi našla odvahu a jsi zase tady! Moc mě tehdy tvá zpráva vzala, ale je fajn, že se snažíte dál! Moc, moc budeme držet kopýtka, aby se co nejdříve zadařilo!  

Adka - už se ti to krátí!!!  

Nám snad dneska konečně přijde náš reklamovaný kočárek, tak jsem zvědavá, jestli nám ho dali dokupy!  

Holky, nevíte, co s kojeneckou vyrážkou? Jája ji má asi měsíc, první ji měl u uší, pak mu to šlo po tělíčku směrem dolů. Není to nějak moc viditelné, spíš taková suchá kůže, ale nezdá se mi, že by se to zlepšovalo. Mazala jsem to 100% olejíčky, jak mi bylo doporučováno, dokonce říkají nechat tak, prý  to do 3 let věku většinou vymizí. Zítra jdeme do poradny, tak uvidíme co nám na to řekne Dr.  

Hezký nový týden! Kati  

 
misule13
Nováček 4 příspěvky 17.09.07 10:43

Ahojík Maru,
ikdyž k Vám do deníčku nepřispívám, tak jsem jeho věrná čtenářka a pečlivě sleduji Tvůj příběh a samozřejmě Ti moc moc moc fandíme a držíme všechny palce co máme!!! (no samozřejmě že ostatním snažilkám zebřičkám také!)
Věřím, že tentokrát se na Tebe konečně štěstíčko usměje! Jsem tak nějak podobný případ jako Ty. Máme za sebou v ISCARE 2IUI a 4IVF-ICSI (u prvního IVF se nám neoplodnilo ani jedno vajíčko, takže nedošlo k ET, taxme i to 4.IVF-ICSI měli plně hrazené pojišťovnou), nikdy nám nezbylo nic na zamražení (vždy jsem měla maximálně 9 vajíček) , a když jsem byla naposledy v únoru 2006 na ET, tak jsem si taky připlatila ten echokatetr (500,–) a na tom lístku taky tentokrát bylo napsáno, že nedoporučují ležet (což mě přeqapilo, páč u předchozích IVF jsem se bála skoro pohnout nebo jít na záchod a ležela jsem v posteli poctivě jak přikovaná), taxem se podle toho taky řídila - tentokrát jsem i v autě normálně seděla :-))   dřív mi tam manžílek dělal i lůžkovou úpravu, ale teď jsem seděla a hotovo! Doma jsem chodila na procházky, dokonce jsem i žehlila,… Jo a taky jsme embrijkům v bříšku dali krycí jména - otík a matylda. No a konečně se to podařilo! V listopadu se nám narodila zdravá holčička Eliška. (No, a to nám doktorka Ulčová na imunologii v Plzni doporučovala použít darovaná vajíčka, páč už taky nevěděla co s námi - manžel má spermiogram vynikající - a my jsme to zkusili ještě s vlastními) Jsme moc moc moc šťastní a holčička nám dělá jenom samou radost. Je to naše sluníčko, furt se směje! Teď v sobotu jsme byli v Praze v ZOO na setkání zkumavčátek z ISCARE a bylo to moc krásný! Konečně taky budeme na tý fotce, jaxme si vždycky v ISCARE zasněně prohlíželi a tajně doufali, že tam taky někdy budeme moct být. Držíme Vám strááááášně móóóóc palce, abyste tam příští rok už mohli taky konečně být!!!!! A určitě se tam potkáme! Prožívám to všechno s Vámi. Mějte se všichni moc hezky! Pa mišule

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 17.09.07 10:43

Ahojky zebrunky, řeknu Vám to je pohoda být doma a nemuset chodit do práce :-D  

Ulriko vítám tě mezi námi zebřičkami a přeji ti aby jsi se co nejdříve dočkala vytoužených dvou čárek :-) Ještě maluješ hedvábí?  

Adko neztrácej optimisticou náladu, určitě to tentorkát vyjde :-) Vezmi Vikinku a jděte se projít ven na sluníčko a hend bude lépe na dušičce. Přece když to za nás Monička odnervíkuje tak jí nesmíme zklamat :-D Drtím pro tebe kopýtka.  

Moničko takže sladkůstky máme posílat na tvojí adresu jo, No to jsi skormná za to kolik nervíků si za nás ještě užiješ. Nezapomeň že nervíkování nekončí dvoučárkovým testíkem, pak to teprve vypukne .-O Vydržíš to s námi?
Jo a na fotce ti to moc mco sluší, tak nev ím co to mělo být za řečičky.  

Ryšavko teda užili jsem si báječný víkedník. A jak je ti po tělíčku dneska, mě se to po ježdění na kole vždycyk rozleželo až další den. Markétka je šikulka,ž e to s vámi všechno zvládla a máš pravdu,ž e když prckové  kolosedačkách usnou tak tam vypadají jako chudáčci maličkatý. Ale naše děti to zvládali s přehledem a vůbec jim ty polohy nevadili, oni dětičky josu snad gumoví nebo co .-D  

Twiggi bezva víkendík jste si užili, věřím že Dáda byl spokojený a nadšený. N bejvalku se vykašli je to můra můrovatá a všecho se jí to vrátí. Co studentící nezlobí tě?  

Kati přeju ať vám na vyrážku něco poradí musí to být nepříjemné. A co kočárek spravený podel představ?
Ted Jája bude fešák až mu upelteš svetýrek. Já jsem přemýšlela i o vyšívání :-O Už mě tak napadá,ž e si pořád vymýšlím tolik aktivit,ž e to ani stihnout nemůžu. No zatím teda vyhrává čtení knížek a odpolední procházka, uvdiíme zítra, to má zase pršet tak uvidíme..........  

JInak ze mě se stává po utrogestanu Šípková Růženka, včer jsem usnula ve 20 hdo, což je u mě div divoucí :-D a vstávaal sjem densak v 8 hodin, no kdy mě se povedlo spát 12 hodin to nepamatuju :-O Takže mOni ve večerních hodinách mě tu nečekej, spím a spíma  psím a je nemožné mě prbudit .-D  

opatujte se papa MAru    

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 17.09.07 10:46

Mišule  to je nádhera číst Váš příběh, úplně to hřeje u srdíčka. O sobotním setkání nám vyprávěla sestřička, když jsme byli na transferu, muselo to být moc prima. Děkuji ti za podporu, pozdravuj holčičku a přeju ať se máte moc moc hezky.
 Maru

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 17.09.07 11:10

ahoj zebřičky, všechny vás zdravím.
Maru - moc hezky jsi popsala, jak se cítíš a já ti mooc držím kopýtka!! musím říct, že já jsem taky při tomto IVF neležela, dokonce jsem byla týden na chalupě s dvojčátkama a nějak jsem se neomezovala, dala jsem se do klidu a vyšlo to!! věřím, že ta pohoda je velmi důležitá! my jdeme na ten screening 26.9., tak ty den po nás budeš hlásat // :-))
Kati - na tu vyrážku nevím, ale asi bych se poradila s Mudr. švagrová to měla taky u dvojčátek a napsala jim nějakou mastičku a vše je OK. zrovna přemýšlím co ulovím k obídku, tak sjme si vzpomněla, jak to máš super zařízené ;-)
Ulriko - vítám tě mezi námi a přeji ti, ať se velmi brzy zadaří miminko.
Adko - držím kopýtka na testování! a posílám těhu prrrrrrrrrrrrrrsk.
jinak jsem ráda, že se ozvala Janka a že je vše s dvojčátkama v pořádku.
my jsme si víkendík taky užili. bylo krásně. dvojčátka jsou už pěkný lumpíci. Karolínka leze o 106, takže uhlídat ji, je fakt nadlidský výkon, navíc ona si vždycky vybere jako oběť Kubu, který si tak poklidně leží a hraje a bere mu hračky, takže už v půl roce řešíme boje o hračky :-)) je to celkem dost komické :-))
já se cítím líp, jak už neberu utrogestan, tak se mi vrací energie - i když pořád dost spím, ale jinka je to lepší.
mějte se hezky. žabucha, mimís 12+4tt  

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.09.07 11:35

No tak je u nás dneska teda krásně! Byla jsem teď dvě hodiny na tělocviku venku, no a je to na tričko, škoda že to takhle dlouho nevydrží!!! Potkala jsem školku s Dádou, no utekl paní učitelce a běžel za mnou jakou měl radost, že mě vidí, potom mával a mával, no normálně mě to dojalo!!!

Maru - to si to teda užíváš :o))) Studentíci zlobí a nezlobí, jak kteří, prostě normálka! No ona bejvalka jako můta i tak trochu vypadá :o)))

Kati - tak to bude Jája fešák!!!! Jen aby se jako ten náš potom neprohlížel v zrcadle a nevyžadoval hodnocení jak mu to sluší :o))) to je potom hrozná sranda!!!

Moniko - co vykládáš, sluší ti to!!!!

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 17.09.07 12:34

Mišule - jsi hodná, že jsi nám napsala svůj příběh, vždy potěší slyšet, že se daří! Přejeme, ať vám Eliška dělá stále radost.  

Maru - jo, vyšívání, to mě už taky zase začalo lákat, ale kam to mám potom dávat???  

Twiggi - zatím Jája nevyžaduje pochvalu, ale v zrcadle se na sebe culí o 106.  

Tak ten kočárek mi už přišel. Ani se nerozčiluju, protože to nemá smysl. Měli jsme ho tam celý měsíc a spravený není. Prý odpovídá typu kočárku a není to možné reklamovat! Nevím, jestli si pamatujete na tu závadu - podvozek kočárku zatáčí do leva, takže i na rovné cestě, musím kočárek pořád rovnat, tzn. nadzvedávat a nadzvedávat, docela to dá zabrat. On totiž zahýbá docela fest. Všichni, kdo vozili Jáju si to hned všimli. Příště si asi koupím kočárek s aretací. No nic, aspoň budu mít pěkné svaly na rukou. Aspoň , že spravili boudičku, snad to vydrží déle, než předtím.  

Jen mě štve, že kočárky stojí tolik peněz a vždy se na nich najde nějaká závada!  

Takže dneska už konečně vyrazíme s naším kočárkem.  

Pa Kati

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.09.07 12:49

Kati - neboj, to přijde :o))) teda s tím kočárkem je to fakt smůla! Drahý jsou příšerně a ještě takovýhle problémy!!!!

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 17.09.07 14:49

Připojuji se k ostatním a i já držím palečky ať to dobře dopadne a už jen kyneš a kyneš :-)) Zkušenosti s autíčkem máme naprosto totožné, nám to staré taky většinou zlobilo zrovna ve chvíli, kdy jsme nutně někam potřebovali odjet. Naposled když jsme se potřebovali včas dostat na nádraží na vlak, který nás měl odvézt na letiště. Autíčko si postavilo hlavu a my museli toho taxíka opravdu volat. Naštěstí to bylo jen kousek :-))
Ještě jednou tedy držím moc moc palečky, já se zítra dozvím výsledky spermiogramu manžela a pokud budou dobré, tak ještě tento měsíc inseminace. Takže jsme také trošku nervózní. Přeju ti ať se embryjka pěkně u:,–(í a ať je jim tam tak dobře, že se jim za žádnou cenu nebude chtít ven. P.

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 17.09.07 16:42

ahoj babulky, práve som prišla od doktora… bola som na prístroji čo meria ozvy srdiečka miminka a na papieriku čo vyšiel z toho čuda boli dva veľké kopce - pôrodná asistentka hovorila že sa rozbieha pôrod - ale ja mám také kontrakcie a krížové bolesti už týždeň, tak na to nevedela čo povedať doktor si to pozrel a hneď sa so mnou dohodol, že vo štvrtok ráno mám prísť na prietoky a pichol mi magnézium do svalu, vraj mám brať magnézko len do konca tohto týždňa a potom ho vy:,–(iť a necháme tomu voľný priebeh
tak neviem, pravdepodobne dlhšie nevydržíme, aj cítim ako mi kleslo bruško a hlavička mi strašne tlačí na lonovú kosť, keď sedím tak pri vstávaní sa idem pototo od bolesti, ale krčok je vraj pevný a uzavretý tak musím len vydržať

strašne mi opuchli aj obidve nohy ale celé, aj hore stehná - sú mi tesné nohavice aj nohavičky… no dnes musím dožehliť svoje veci a zbaliť tašku aby sme boli pripravení keby náhodou

drahý mi namiesto maľovania celý víkend preležal v posteli, dostal nejakú chrípku či čo, tak sa len modlím aby bol ku pôrodu fit, nechcela by som rodiť bez neho

konečne som ušila mantinel do kolísky, ešte musím obrúbiť plachtičku a kolísku poriadne poumývať a asi sme si vybrali aj kočiarik

predstavte si, že pred dvomi týždňami ukradli manželovi mobil - bol na výstave a v tej tlačenici mu ho niekto odopol z pása… štve ma to lebo ho mal rok a vydobyl si vtedy taký špeciálny aparát s vysúvateľnou klávesnicou a elektronickým perom, no bratru za 15000 a je fuč

aby to nebolo málo, včera volal bráška, že mu ukradli všetky doklady aj papiere od auta a samo aj peniaze asi 10000 Sk… prešiel celú Európu aj Ukrajinu bez nehody a doma na Slovensku ho okradnú… použili starú fintu - prepichli mu  na parkovisku pneumatiku a keď vymieňal defekt otvorili potichučky dvere a zobrali si čo chceli… policajt sa mu vysmial do očí, že aký je naivný a že má vždy auto zamykať, alebo v ňom nenechávať nič cenné

takže sme pekne prispeli zlodejom, strašne ma to štve, máme naozaj tak akurát nič na rozhadzovanie a stane sa nám také niečo ach jaj, svet sa fakt zmenil

pozdravujem všetky tehuľky, dávajte na seba pozor, opatrujte sa a dávajte si pozor aj na svoje veci!!!

Lucia  a Nezbedníček 37+3tt

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 17.09.07 17:04

Lucia - tak přeji hladký porod bez problémů. Od 38tt je už plod donošený takže není na co čekat. Jééé budeme mít brzo další zebřičátko. To je super.
Ryšavka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 17.09.07 19:47

Holky,
jste tak zlaté, fakt moc děkuju. Kéžbych vás mohla potěšit pozitivní zprávičkou… Už jen den a půl ;-)

Maru, Monička chudák to vzala na sebe, ale my jí to vrátíme třeba tím, že jí budem vozit děti na hlídání, co ty na to? :-))) Doufám, že jsi pořád tak dobře naladěná a plníš vzorně doporučení dr - nákupy :-)

Moničko, teď jsem mimo, jaký srazík? Kdy a kde? Teda v reálu si to s Viki busem moc představit neumím, ani se v Praze nevyznám…
Koukala jsem na fotečky, teda jste s ABrunkou krásný holky, BArunka má nádherný vlásky!

Luci, už rodíš??? nespletla sis to o nějaký ten týden???? Neuvěřitelný, nedávno jsi měla // testík a nevolnosti… Tak přeju hladký a rychlý porod a na konci to nejkrásnější miminko!!! je někdo ze zebřiček informátor? Abysme byly v obraze!!!

Kati, slintala jsem nad fotkama Jáji, nádhernej brouček, Utroš se mnou teda dělá divy, jak jsem pořád dojatá…

No radši končím…

Adka a Vikinka a????

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 17.09.07 19:57

Ahojky jdu se na vás mrknout než usnu :-D   Žabuško to jsem ráda, že se máte dobře, 26.9. budu drtit kopýtka. Jé ty už nebereš itrouš,t ak to věřím, že jsi ráda, je po něm všelijak. Je to moc hezký číst vyprávění o dvojčátkách :-)  

Twiggi tak to jsem bejvalku dobře vystihla :-O Dneska byla venku krásně i u nás, vzala jsem naší hafušu a krásně jsem se prošli.  

Kati to já bych věděla kam s výšívanými dečkami, už mám vyhlídnuto dost vzorečků, které se mi líbily. Bohužel s tím časem je to horší, už asi 4 roky mám rozvyšívanou vánoční dečku na stoleček k obýváku, vždycky na podmzim jí vytáhnu do vánoc to nestihnu a zase jí uklidím :-O no hrůza.....
Mrzí mě,ž e vám jočárek neorpavili a že s tím máte trápení, to je děs, tolik peněz a kvalita nikde :-(  

Filipino děkuju za podporu a tobě držím palečky ať je spermiogrma v pořádku a můžete se vrhnout do IUI. Nechceš se k nám přidat?  Je nás tu pořád víc co podstupujeme IUI, IVF a podobně a myslímž,e se dokážeme báječně držet nad vodou.  

LuciM tak už se Vám to přiblížilo, budeme držet kopýtka ať máš naprosto bezproblémový pohodový porod. Tak mě napadá,ž e asi nemáš na nikoho mobílka, aby jsi mohla informovat, tak ti posílám číslo na mě do osobní zprávy a pokdu bdeš mít chť tak písni až bdue Nezbedníček na světě, bude netrpšlivě očekávat.
S těma krádežema je to síla :-(  

Adko dobrá nalada mě zatím neopouští, ale nákupy jsem dneska vynechala :-D Dneska jsem to vzala rovnou za nosem do přírody. Děvče vydrž za chviličku jsi potvrzená těhulnika a já doufám, naskočm na tu těhuvlnu co se tu strhne.
Jo Moničce děti na hlídání to je super nápad, myslím,ž e bdue nadšená :-D  

Moni co ty na to?????? Kde se nám touláš?????  

Tak já se jdu uklidit na gaučík a odpočívat, žádné novinky od nás nemám, občas mě někde v bříšku píchne a po utrogestanu mám strašně citlivý prsa, no ale to známe. Mějte se hezky papa Maru              

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 17.09.07 21:34

Maru, i u nás se ti drží palce - a že jich tu máme hafo :)

L.

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 17.09.07 23:58

Ahoj Zebricky!
Ja len nakukujem, ako sa dari mojej spolutehuli Lucke ;o)
LuciaM - tak drzim palce, az to vypukne, aby to prebiehalo vsetko hladko a podla moznosti rychlo!!! Myslela som na teba, ze ci si sa uz nerozdvojila. Drz sa!!!!!!!!!!!
a este chcem pozdravit Ulriku - tiez na teba casto myslim, ako sa mate… moc drzim palce, aby sa dalsie miminko rychlo zadarilo a aby to uz vsetko bolo dobre. Posielam pohladenicko na dusicku!!!!
A ked uz som tu - Maru, drzim palce!!!!!!!!
nakukovacia Schamka  

 
Katy1
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 18.09.07 07:15

Ahoj holky, tak jsem rychle přelouskala vaše příspěvky a stejně rychle píšu. Je mi hrozně bleee a včera to bylo pěkně blbý. Papám poctivě lízátka pro těhotný a dokonce mám i nějaké tobolky (ginger), jsou se zázvorem a jsou speciálně pro těhot. nevolnosti, ale včera mě to nepomohl ani náhodou. A to jsem ještě slíbila Radimkovi, že vyrazíme do mateřského centra a tak jsme se tam včera vlekli. Ješttě že je tak šikovnej a ťapal sám a vůbec se snažil. V centru jsem se sesunula na židli a nechala ho tam ať si hraje, ale on je po létě zvyklej na mě, tak za chvilku u mě stál a už se mě chytal za ruku. Naštěstí jedna maminka zmermomocnila svého synka (mimochodem krásně mluvil a umí vyjmenovat skoro všechny auta), aby Radimkovi ukázal hračky, tak ho vzal za ruku a šli. Domů to bylo taky sranda, protože Radim nastupuje do autobusu sám - nenosím ho a tak na mě lidi koukaj že má chudák sparťanskou výchovu, ale mě je to jedno, nebudu nikomu vykládat, že jsem těhotná a že je to krátce a že se bojím aby se něco nestalo. Radim to bere jako velkou srandu a furt povídá, že Radim sám, tak to je nejdůležitější. Odpo, když přišel manžel, tak Radimek spal a když se vzbudil, tak jsem se nenápadně přesunula do ložnice a tam jsem tiše jak miška ležela a lízala lízátko a bumbala čajík a ještě mi Broňa přinesl sušenky. Jo a ještě vyluxoval a umyl hromadu nádobí v kuchyni, no prostě super. Jo a na to všecko se namě i po tom pořád usmíval, tak to byl opravdu zážitek, který jsem dloooouho nezažila. :-))))) super, hned mi bylo líp a odpustila jsemmu, že pustil Radimkovi potkali se u kolína.
Adkaa Maru: Adko, šimrá mě v břiše a mooc ti držím palce. Ale hlavně jsem vám oběma chtěla říct, svojí zkušenost, nevím jestli jsem to už psala ale asi ne. Maru věřím, že to vyjde, protože já jsem byla na IVF 13.8. takže tento datum (13) je opravdu dobrej. Ale pozor co se mi nestalo, po týdnu jsem začala špinit a tak mi dr. píchnul injekce a ležela jsem dva dny a pak to bylo dobrý. V den testování jsem jela na krev (test jsem si nedělala páč jsem byla na chatě a test jsem neměla), bohužel u dr. mi řekli, že tento den krev neberou, bylo pondělí, že o prázdninách jim jezdí laborka jen v pátek, tak by to nevydrželo. Cestou domů jsem si koupil atest. V klidu jsem si ho udělala a byla tam jen jedna!!!!! čárka. Takže jsem to obrečela a v pátek jsem vyrazila na krev s tím, že jde jen o potvrzení že se to nepodařilo. A odpoledne mi v laborce sdělili, že mám 1000 jednotek a že jsem těhu!!!! Málem jsem upadla na zem, jak se mi podlomili kolena a co teprve manžel, ten na mě chvílikoukal a propukl v jásot. Takže holky držim palce a jak vidíte cesta může být i s překážkama, tak hned nezoufejte, doufám, že já jsem opět ta výjimka, která potvrzuje pravidlo. (jako vždy)
Rysavka: Ahoj, četla jsem jak jste si užili na kolech, nádhera. Radimek vždycky na kole taky usnul a hlava se mu klimbala na všechny směry, tak jsme to vyřešili tak, že jsme nalepili na přilbu suchý zip a když usnul tak ho prostě manžel přicvak na opěradlo, dneska už je větší a tak mu hlava vyčuhuje celá nad sedačku, ale teď už nespí. Úplně poprvé mu dokonce vzadu přilbu přivázal provázkem, ale to jsem u toho nebyla, když přijeli tak se oba tvářili spokojeně, tak nevím.
Jdu se ještě natáhnout než se vzbudí prcek, dneska nikam nejdem, tak mu vymyslím nějaký program s procházkou, má kolo - odstrkovadlo - bezva věc a pěkně na něm drandí. V neděli na něm sjezdil celou zoologickou zahradu.
Tak pa a všem držím palce a hlavne Lucia ať to má v poho a všechno OK.
 Katy

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 18.09.07 09:27

dobré ránko, idem sa ku vám trošku ukľudniť - asi sa mi pokazil šijací stroj, neviem došiť plachtu do kolísky… spodná niť robí neplechu a hore sa mi to trhá, šľak ma ide trafiť dva švíky páram asi desiaty raz a ešte nemám došitú hraciu deku na zem  

navyše nám niečo klepe aj v motore od auta, je to normálne? keď sa začnú veci kaziť tak všetko naraz  

Schamka - vďaka za starostlivosť, ale veď ty si len kúsoček za mnou :-) ešte si kľudná??? ja už statočne panikárim  

Lucia a Nezbedníček 37+4tt

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.09.07 09:30

Ahoj holky,
tak to dneska na sluníčko moc nevypadá, i když je venku docela teplo!!!! Včera jsem byla u kadeřnice, vyrazila jsem na kole a koho nepotkám, bejvalku se všema dětma, no myslím, že toho je už dost, teď už ji fakt nemusím dlouho vidět!!! No obě děti se ke mně hlásili i ta její starší, no a Dáda samozřejmě nezapomněl připomenout, že jsme se dopoledne viděli, no asi by nejradši jel se mnou!!!

Lucio - tak to jste měli teda smůlu!!! No hlavně ať je všechno v pořádku s tebou a Nezbedníček se co nejdřív narodí!!!!

Adko - vydrž, bude to pozitivní!!!!

Maru - no naprosto přesně!!! Však ono se jí to všechno vrátí! Ze začátku když jsme s Danem jezdili k jeho mámě, tak ta o ní pořád mluvila pěkně a pořád jí něco posílala a litovala ji, nechala jsem to být a vůbec jsem to nekomentovala, no a jak jsem čekala už od prvního dne, kdy Dáda přišel k nám (bylo mu 20 měsíců a neměl s sebou skoro nic, když nepočítám starý triko, mikynu a tepláky, no a že by se někdy zeptala jak se měl atd. to nikdy), no a dočkala jsem se teď jí tchyně nemůže přijít na jméno! No prostě boží mlýny melou pomalu, ale jistě! No teď ještě aby semlely bejvalýho a bude to!

Katy - to se máte super!!!!

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 18.09.07 10:03

ahoj zebřičky.
tak v Praze od rána leje a leje. ani se mi nechtělo vylézat z pelíšku. chtěla jsem jet dneska do města, ale odkládám to. v tomhle nečase nikam nejedu a udělám si pelíškový den.
Maru - dobrá nálada tě neopouští, to je super. hezky se opatruj a odpočívej.
Katy - teda to bylo pěkně akční než se potvrdilo těhu :-)) je fajn, že je malej tak šikovnej a snaží se sám. ty nevolnosti ti nezávidím. já už jen občas se cítím ble.. ale jinak je to mnohem lepší.
Lucia - moc Ti přeju pohodový porod a dej nám hned zprávičku.
Twiggy - bejvalka je fakt kapitola sama pro sebe..věřím, že tě to strašně štve.
mějte se hezky, jdu lenošit žabucha, mimís 12+5tt  

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.09.07 10:58

No tak u nás už taky pěkně leje a to jsem si myslela, že by to mohlo vydržet až do odpoledne! No ještě že se pejsánci mají kde schovat!

Zabucho - bejvalka je fakt kapitola sama pro sebe, že takovýhle lidi mají děti naprosto v pohodě a tak nějak mimochodem!

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 18.09.07 11:50

Ahojte Zebřulky,  

Včera jsme byli s Jájou  na kyčle, už nás čeká asi jenom jedna kontrola. Jadýrka už jdou vidět, takže je to fajn. Dnes jdeme na kontrolu vpichu TBC a asi bude přeočkování, tak jsem zvědavá, jestli bude Jája plakat, ale asi ano, že?  

Lucia - tak to bude opravdu co nevidět! Magnésko se od 36tt už nesmí užívat, takže je dobře, že jsi ho vy:,–(ila. Snad tě ty křížové bolesti přejdou, já je měla při porodu a musím říct, že to byla hrůza, strašně mě při kontrakcí kříže bolely, vůbec jsem nevěděla, jak se mám nakroutit.
Budeme držet kopyta, ať vám to jde rychle a jste zdraví!  

Adka - tak už zítra!!!! Nemůžu se dočkat! A díky za pochvalu Jáji!  

Maru - já spíš vyšívám obrázky a ty už nemám kam dát, ale taky občas nějaký ubrus, a těch není nikdy dost :-)  

Katy - snad tě nebudou nevolnosti dlouho držet.  

Zabucha - jen si užívej pelíšku, za rok na to nebude čas :-)!  

U nás ještě svítí sluníčko, ale trošku se ochladilo a fouká, takže ten déšť jistě taky přijde :-(  

Pa kočeny mějte se, jdu za Jájou, hraje si pod hrazdičkou Kati

 
falco1
Stálice 84 příspěvků 18.09.07 12:08

Ahoj holky,
hlasi se zebricka,ktera s vami travila mnoho casu,ale bohuzel ted stiha jen obcas si prispevky precist.
MARU - moc moc ti drzime pesticky,moc moc moc. Hodne stesticka a pevne nerviky..

Vsem cekatelkam na // preji brzke vyplneni toho nejvetsiho snu a dnes uz muzu potvrdit,ze je to to nejvetsi stesti na svete,…

Mejte se krasne,zebrundy a hodne stesti…

Falco a temer 17mesicni Klarka a Matej

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »