Zebřičkový deníček - Maru - 187.díl

Snažení

Ahojky zebrunky, Volaly jste po novém deníčku, čemuž se rozhodně nedivím, ale já pořád nevěděla o čem Vám mám vlastně psát. Až mě na nápad přivedla Sylvii. A tak to bude o pocitech těhulky, která občas neví co sama s sebou :O Pořád jsem měla pocit, že bych Vás tu neměla zahrnovat popisy svých všech pocitů, které mě v těhotenství přepadávají, protože jsou tu maminy, které mají úplně jiné starosti a pak snažilky. Ale pak jsem si uvědomila, že maminky to mají za sebou a tak moc dobře vědí o čem mluvím. Těhulky to taky buď mají za sebou a nebo je to čeká, no a snažilky si alespoň počtou co je čeká a nemine :) A já budu mít zase hezky suma sumárum sepsané, čím jsem prošla a jak jsem to celé prožívala. Snad Vás to bude bavit :D

Takže první trimestr jste se mnou prožily a tak víte, že to nebyla až taková procházka „růžovým :,-(em". Užila jsem si nevolností, ale zase to nebylo tak strašně jako popisovaly jiné těhulky. Prostě se to muselo přetrpět a věřte,ž e někdy nepomáhala ani myšlenky na to malé miminko v mém bříšku. Občas prostě přišla depka z toho, že je mi zle a pak depka z toho, že přemýšlím špatně nad svým těhotenstvím. Když se mi po několikáté zablokovala hrudní páteř, že mi bylo zel, že bych lezla po zdi, tak mě napadá,ž e druhou půlku těhotenství nikdy nezvládnu a je mi ze mě zle........... ale to je jen momentální myšlenky,hned jak páteř povoluje si přijdu jako lvice, která zvládne všechno na svět jen pro toho maličkého tvorečka.

A přišel druhý trimestr. Na jeho začátku jsem se ještě potýkala s nevolnostmi, ale i ty jako mávnutím kouzelného proutku zmizely. Zmizela i každodenní únava a já si mohla konečně začít užívat. Odejít do města bez přemýšlení jestli někde neudělám ostudu svou nevolností a zvracením :-O Sice občas bývám unavená, ale už to není tak časté. Prostě si musím uvědomit, že nezvládnu vyžehlit příšernou kupu prádla najednou, jak jsem byla zvyklá. Protože právě to jsem udělala v úterý a pak usnula na dvě hodiny jako mimino a i večer jsem se potácela jako mátoha. Takže takhle by to asi fakt nešlo :-O Ale v podstatě to jsou drobnosti, které si člověk musí ohlídat. Takže pohoda......... Ale co ty změny nálad????? Tenhle týden jsem si je asi uvědomila víc než kdy jindy. O víkendu jsem byla hezky nervózní, protože nás v pondělí čekal UTZ. Chtěla jsem to mít za sebou, chtěla jsem vědět, že je všechno pořádku, ale na druhou stranu bych tam nejradši nejel, protože co kdyby........­........... Manžel pořád opakoval, že mě moje dr. ujišťovala, že je všechno v nejlepším pořádku. Ale znáte to..... nepřesvědčila, ba naopak tím svým ledovým klidem mi snad začal lézt i na nervy, protože si neuvědomoval všechna rizika co nás mohou potkat - racionální pohled - moc čtu a někdy by mi ten internet měli zakázat :-D

Přišlo pondělí, v čekárně jsem chodila neustále na záchod, chtělo se mi odtud utéct, ale nakonec jsem ležela na lehátku, pan doktor mi jezdil po bříšku a já slzela, protože jsem viděla toho naše mimíska jak si tam lebedí, je mu dobře a pan doktor přesvědčovat,ž e je opravdu v pořádku. Teda neopomněl dodat větu - „to co je možné vidět, je v pořádku". Ale ta mi v tu chvíli přišla nepodstatná.A pak přišli 2 dny naprosté euforie s mým přiblblým výrazem, který jsem na své okolí musela stoprocentně vrhat. I manža se přiznal, že měl obavy, ale nedává to prostě na sobě znát.

A ejhle tu euforii mi dokáže zkazit zase ten můj milovaný drahoušek. On si klidně přijde z práce pozdě a ještě je protivnej, naštvanej, nic ho nebaví, na mě nemluví......­........... no znáte to. Jenže já mám přece hlavu našeho mimíska, chci si o tom povídat......­............ a o n jako nemá náladu??? No a je po euforii a rázem jsem naštvaná, už mi nic nepřipadá tak skvělé. Přece to manža musí cítit taky jako já :-O - racionální pohled - kdo to má taky se mnou pořád vydržet. Vždyť chudák manža chodí do práce, přijde unavený z práce a já na něj chrlím o 106 své nápady ohledně nábytku, oblečeníčka, že prcek právě nekope :-O a kdo ví čeho všeho a on potřebuje vydechnout. Prsotě se mi střídajá nálady jako aprílové počasí :-D a to si pořád říkám, že jsem trénovaná už od IVF a všech těch stimulací, dky se mnou hormony cloumaly o hodně víc :-D

A závěr - jsem blázen jsem blázen jsem blázen :-D
Jsem těhotná jsem těhotná jsem těhotná :-D

Maru+Mumínek 21+6 tt

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 25.04.08 11:06

Ahoj Maru!
Sice nepíšu, ale sleduji tě okem bedlivým :-). Opravdu vím, jak ti asi je, i kyž já jsem teda nevolnostmi netrpěla. Teď mě ovšem berou hrozný hcutě na sourozence, ale díky stavbě musíme čekat…

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 25.04.08 11:07

Téda nevím, jestli mi holky tohle odpustí, že jsem jim vzala 1.příspěvek…

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 25.04.08 11:12

Ahoj zebřičky a Maru zvlášť!
Dneska se mi nedaří a připadám si tak „postižená“ svým těhotenstvím,že jsem vám původně ani nechtěla psát,abych nekazila náladu.Ale tenhle deníček je přesně to,co jsem potřebovala :-)
Tak moc díky a až se dám trochu do kupy,napíšu jednotlivě.
Tina + mimi 32+3

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 25.04.08 11:14

Ahoj zebřičky a Maru zvlášť!
Dneska se mi nedaří a připadám si tak „postižená“ svým těhotenstvím,že jsem vám původně ani nechtěla psát,abych nekazila náladu.Ale tenhle deníček je přesně to,co jsem potřebovala :-)
Tak moc díky a až se dám trochu do kupy,napíšu jednotlivě.
Tina + mimi 32+3

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 25.04.08 11:17

Tak konečně nový deníček :o)))

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 25.04.08 11:25

Maru super téma.. je fajn vedieť že aj druhí to prežívajú podobne a nie je to nič nenormálne :-)  

zebry moje zlaté, včera sme skoro vyhoreli, dala som na plyn hrniec a zaspala som… ešte šťastie že bol večer a manžel cítil smrad, no čo vám budem hovoriť dymu ako v Istanbule :-( mali sme obrovské šťastie  

ja som už taká unavená, že mám mikrospánky aj keď chodím, pomôcť nemá kto, no musíme to nejako zvládnuť  

Radko sa nám plazí dozadu :-) a teraz spinká tak som si šupla sprchu a nálada je hneď lepšia  

pekný víkend, Lucia

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.04.08 11:51

Ahojky!  

LUCKO: jím u PC oběd a málem mi zaskočilo. Předpokládám, že je vše OK a že vy všichni jste OK. Jinak bys asi nesedala k PC:) Tak už žádný požár, prosím!
MARU: hezky jsi to napsala. Mě to krom jiného připomnělo to, jak mi po těch injekcích Fostimonu o číslo vyrostly prsa a já si je tak pyšně nosila:))) A kde jsou?…:)))))))))­)))))))) Krásně si to bříškatění užívej!!
Holky, děkuji za pochvalu skalky. To víte,že se manžel sedřel, ale pořád se tak pyšně dívá z okna a je náramně spokojený, jak se mu to povedlo:) Jinak kdo že to chtěl objednávat kamení? Kamenolom LULEČ:)))) Radím koupit přímo v kamenolomu, je to o hooooooodně levnější. Sice si nemůžete přímo vybrat „chci tento kámen a tento“ Prostě přijede buldozer, nabere hromadu, kterou ukážete a je to:) Zbylo nám dost menších kamenů, ale o ty se poprali sousedi:)))) A celé to stálu tuším 3 tisíce (+3 tisíce doprava). A to máme ještě před domem jeden 2 t kámen. Ten jsme si tam vybrali a byli tak hodní, že nám ho extra naložili:)
Tak máme jít dnes večer na kurz pedigu a pedig zatím nedorazil. No mě picne:) Chtěli, ať ho objednám já, ale já to odmítla právě proto, že se mi to zdálo narychlo a nechtěla jsem být ukamenována, že materiál nepřišel včas. Tak to objednala kamarádka, ještě v pondělí mě ujišťovala, že to samozřejmě příjde do pátku úplně v pohodě… No má to přivézt PPL, tak uvidíme. Na 17.30 mám trénink na zítřejší fotbálek a v 18.00 ten pedig:)
Ať se pobavíte, pokusím se najít fotku z loňského fotbalu:)))
MONI: včera přišla Filípkovi ta židlička. Sláááva!:) Děkuji, je úúúúžasná! Netuším, proč jsem ji zavrhla hned nazačátku a víc se o ni nezajímala:)))  

Pá M+F, který včera havaroval a má silniční vyrážku na čele:) Prostě jde, jde a najednou leží:))))

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.04.08 11:53
 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.04.08 11:55
 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 25.04.08 12:06

ahojky zebřičky.
Maru krásný deníček. je vidět, že si všechny připadáme stejně.. já navíc teď ještě pořád řeším Lucinku - a manža mi moc pomáhá, ale občas je to taky tak.. prostě hormony..
teď malá usnula, tak mám chvilku. od rána se zase kroutí, ale v noci byla super. večer usnula sama a pak se vzbudila jen na jídlo ve 2:30 a v 5:30h a pak až v 9h, tak jsem se i vyspala :-) akorát to počasí - hnus. zítra máme jít na svatbu, tak jestli bude takhle, tak s malou tam být ani nemůžu.. mají to v kostele..
no uvidíme.
Montičko - krásná skalka. musela to být makačka.
Ryšavko - hezká jarní pohoda u vás u domečku ;-)
no a já jdu poobědvat a pak uvidíme ;-) žabucha s Lucinkou 23dnů  

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 25.04.08 12:44

MARU no ty si „blazon“! ja nedokazem velku kopu pradla ozehlit naraz ani teraz a to bez natlaku priznavam nie som tehu :-)))  

BOSORKA no mna uz tu predbehli snad vsetky takze mne tvoje prvenstvo nevadi :-)  

TINA neboj bude dobre!  

LUCIA ja som spravila obdobne…tiez plyn ibaze sme sli zo sisou von a ked sme sa vratili......chlap prisiel po nas chvilu este sa vetralo a zahlasil…„no ved sa nic nestalo,plyn ide velmi dobre vyvetrat uz to tu nesmrdi“!!!! som myslela zeho zabijem na fleku!!!…a prezil to!  

MONTICKO aaaa to je skalka! paaaanecku…ale super napad.Nasi maju nieco obdobne ale hodne v mensom :-)tiez maju zahradu v kopci :-)Teda a futbal!ja som leniva sa nahanat.....ved aj preto vyzeram ako spekacka v crievku.  

Babam vcera tiramisu moc chutilo aspon tym trom co sme sa menili a dostala som originalny darcek!Ja som slaboch vo vymyslani :-))…Uplatkove banany asi 10 ich bolo tekvicove semienka/vraj na mozog :-)/ a svoju vlastnu ozuvanu zuvacku ktoru som zabudla v poobednej prilepenu na monitore! :-)) a previazane spagatom ktory mame na posielanie balickov na toxikologiu :-))
a u nas je krasne slnieckovo a teplo 19° tesiiiim!Neviem co urobime za program ale chlap zostava v tn z chalanmi z firmy slavit meniny tak mi zo sisou nieco vymyslime a musim nieco uvarit asi gulas :-) aby sme mali co hltat aj doma.

 
Sylvii
Závislačka 3953 příspěvků 25.04.08 13:15

Maru… :-)  díky za super deníček..
a chlapi to s námi taky nemají jednoduché, což… já se Pepy včera se slzama v očích zeptala, jestli, když mě ta „nechuť“ k němu nepřejde, jestli se mnou bude, i kdybychom se už nikdy ani nepolíbili :-D No chápete to???!!!! Chudák.. A on na to.. "NO, Ty jsi moje láska, takže.. "
Vyrážím do města..držte palce :-)

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 25.04.08 13:59

Ahoj Zebricky,

sleduji vas sleduji, ale nejak nebyl cas napsat.

MARU, tak tebe taky trapi hrudni pater, to te fakt lituju, kdyz si vzpomenu nasebe, bleeee, takova hnusna blba bolest a nic nepomahalo, jen kdyz me manza namasiroval. Drz se!!!! Jinak ja jsem blazen porad :))) A taky si myslim, ze budete mit holcicku :))) A co jmena, uz premyslite?

MONTICKO, teda skalka nadhera! Jste sikulky!

LUCIO, ty brdo! jsem se lekla, chudinko musis byt hrozne unavena, taky si porad rikam, bude lip:)

ZABUSKO, malinka je nadherna!

Vcera jsme byli na ockovani, samo, ze ma Dadula opet teplotu, uz sice ne tak hroznou, preventivne davame cipky, tak mel jenom 37,5 ale protivnej je slusne. Precaci se na brisko a dokonce vcera prvne peroval na ctyrech, chce furt sedet - LUCIO, dela presne co Radko:)) A Misak zlobi, ach jo, nejak se to kupi. Prestavam kojit a zacinam se bat kontroly u Dr. doufam, doufam a verim, ze bulka nevyrostla a ze se zmensuje, ja takovy pocit mam, ale prece jenom, no znate me - MAGOR:))

Jo  a jedna novinka preci, moje segra je tehotna, na jednu stranu jsem moc a moc rada, na druhou z toho mame vsichni hlavu jak balony, neni to tak jednoduche, s tim koho si nabrnkla, jen tak letmo, on je z rodiny tmavsi pleti, asi chapete, ze jo, nic proti nim nemam, ale on zacina uz byt ted docela hrubian. Snad to dobre dopadne.

Holciny mejte se moc krasne, krasny vikend, snad nebude lejt, moc na vas myslim, pa

Míša V.

 
suvik
Nadpozemská drbna 25223 příspěvků 25.04.08 14:18

Ahoj holky, lezu vam sem ze snazilek :-), tak se omlouvam…mam totiz otazku na Monticku…ta skalka je fakt nadherna :-) a nasi si predstavuji v podstate uplne stejnou, jakou mate vy (co se tyce terenniho zasazeni apod.), kamenolom mame za bukem, to neni problem, jen me zajima, jestli vam to nekdo vymyslel nebo jestli vy sami a jak vlastne na to? Nemas prosim par rad a tipu nebo nejaky odkaz? Pochopim i pokud neodpovis, kdyztak to ber jako pochvalu  :-) Nemohla by jsi mi poslat ty fotky prosim na mail? Je to „suvca@centrum.cz“  

Diky moc a zdravim vas vsechny zebricky :-)

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 25.04.08 15:00

ahojky zebřulky  

tak se po dlouhé době ozzývám,ale toto téma deníčku je super  

Maru - a bude hůř:-O) Mysalím to samo, že hezky -mluvím jen ze zkušeností - pak příjde čekání na porod pak malé miminko a zžívání se s tím malým bezradným človíčkem pak růst a pak ......... no co si budem povídat:-O) a chlapi - jedním slovem na zabití:-DDDDD  

Zdenco dodatečně všechno nejlepší - to tiramissu musel abýt mňamka - nepošleš recept?? určitě si ho sem už dávala, ale znáš to:-O) Jinak nad příběhy se Sisou se vždycky dost směju - už se těším až Vás poznám - to bude oslavička:-O)  

Zabusko - teda to to letí a Lucinka je kus ženský - toje správné. No vidíš ses nemohla dočkat porodu a dneska je Lucince skoro měsíc. Jinak na bříško trpěla i Barunka - bohužel až takmoc nic nepomáhala - musel ajsem to vydržet - skončilo to až mezi 4 a 5 měsícem:-(  No jo,ale zase tak krásně spala jako Lucinka takže vždycky je něco- hlavně, že roste  

Lucko teda s tím požárem simě dostala - fuj ještě, že to dobře dopadlo - holka moc se opatruj. Radko je šikovnej kluk a taky moc krásnej  

Montičko - super skalka- jste museli ten kamenolom vykrást ne :-O) Jsi nebo i manža šikulky. A s Fildou- noneboj se Bára je na tom úplně stejně je schopná zakopnout na malinkatém kamínku:-O) Jinak ti to na fotbale dost ladí - trenky i účes:-DDD To byla samo, že poklona:-D Jo  a jsem moc ráda, že se židlička líbí - ono to na první pohled a z fotky někdy nevypadá,al ejsem ráda, že sina mě dala a hlavně, že jste teď ty i Filda moc spokojený - snad i manže:-O)  

MichaelaVE - teda Miško kukám, že máte taky furt nějaké trápení co, al eneboj všechno zvládnete a bude to dobrý. Jinak ohledně ségry - vím o čem mluvíš. Zdendovi prostřední dcera má dvě děti Kajá ja bílá i na pohled a teď se dala dohromady s cikánem a narodil se jí kluk a je černej jak bota:-( a ještě ho pojmenovala Zdeněk:-O) No můj Zdenda je z toho všeho zklamanej,ale já mu říkám vybrala si sama takovej život a vypadá spokojeně tak to neřeš. No,ale ve 20ti 2 děti black and white :-( Věčně bez peněz - škoda každé rány,která padne vedle -no co ti mámpovídat, al eholce to tak vyhovuje a nestěžuje se tak co dělat:-( Neboj to bude dobrý  

Katy1 tak co jak se cítíš -budeme rodit nebo co:-O) JO a co ty jména???  

Kotě - no a jak se cítíš ty- určitě v pohodě- ještě máš čas -Barunka prostě budu májový koťátko - já to vím:-O)  

Maru - no já stejně vím, že je to holka a ty to stejně do porodu nevydržíš a prozradíš nám to:-O) Ale jména už bys jakom ohla prozradit ne??? JO a co Kaitlin- co je tam nového??? Už ví pohlaví nebo bude tak ymlžit jako ty. Tak ji moc pozdravuj  

No holky a víc jako opravdu nevím tak se mějte  

MaB

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 25.04.08 16:48

Ahoj holky, 

hlásí se jedna zatoulaná zebra. Když už nepíšu, tak se snažím alespoň číst, abych o vás měla přehled. 

MARU, deníček mě pobavil, fakt je to všude stejný:-))). A nehodíš nějakou fotku bříška do galerky, co:-))). A já tipuju holčičku. 

Holky, tak já teď píchám gonal a jsem asi 2 dny před odběrem vajíček, která daruju. Trochu se bojím tý narkózy, ale snad to bude v pohodě. Eliška mě načapala předevčírem v koupelně při píchání a včera na ni koukám v pokojíčku a ona tam má naskládaný všechny panenky na zemi ležící na zádech vedle sebe a všechny mají vyhrnutý šatičky. A když jsem se zeptala, co s nima dělá, takže je prý píchá do břicha:-))))). 

Tak se mějte, myslím na vás. 

Andrea2+holčičky

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 25.04.08 17:05

Ahoj holky,
deníček jsem nečetla, ale večer to napraví. Chci poděkovat že jste mi tak pochválili zahrádku. Je malá ale úplně nám stačí a včera bylo taaaaak nádherně. Dneska pršelo a až teď přestalo a vykouklo sluníčko Stavil se tady můj taťka tak jsem si mohla alespoň dojet nakoupit, když Marky spala a teď jsem je poslala ven, protože jsem začala péct šneky a někdo to tu musí pohlídat. Na výkend čekáme návštěvu tak se ještě chystám na koláč. No snad to dneska všechno stihnu.
Zatím pa a hezký víkend.
Ryšavka

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 25.04.08 18:08

Zdravím všechny zebřičky při pátku, tak už jsem trochu ty hormony zkrotila+si odpočinula+se porýpala v zahrádce a je mi líp :-)

Kotě-u nás bylo včera i dnes taky nádherně,všude mi kvetou tulipány-dcera jich napočítala kolem 780-ti na naší a babičky zahrádce!Jen pár druhů,ale krásné…Pohlaď za mě prťátko,jedna naše známá před pár dny porodila kloučka 4500g a bez nástřihu!To by se nám taky líbilo,že?/a ani by to nemusel být takový macík /

Masajko-odevzdané papíry jsou bezva a doufám,že ta soc.pracovnice nebude jak „paní Zubatá“z filmu Kolja!!

Twiggi-sice jsem už zapomněla,kdy Dáda jde na tu operaci,ale hlavně ať mu to dobře dopadne.Moje holky mají obě brýle kvůli šilhání,naštěstí se to pomalu,ale jistě zlepšuje.

Monti-taky chválím skalku,a co teprve,až ty skalničky vytvoří kvetoucí koberečky…Ať na fotbálku nepřijdeš k úrazu,prsty stačí :-)

Žabucho-teda to je fofr s tou Lucinčinou váhou! S tím jsme vždycky zápasili…  A přeju co nejvíc klidných večerůa nocí-to je k nezaplacení!

Sylvii-drž se!Není divu,že máš takové myšlenky,když ta nevolnost je intenzívní,ce­lodenní a není z ní úniku…Bude líp,ale děkuju ti,žes to vůbec napsala-aspoň si nepřipadám tak špatná,když někdy skřípu zubama-a podívej,jsme na tom skoro všechny stejně,jak Maru napsala v deníčku.Jak jsi zvládla město?

Zdeni-narozky hezky oslavte a nic si z toho nedělej,mně je sice „jen“32,ale nechtěla bych se ani na pár dní vrátit do věku 20 nebo 25-ti.Prostě to už prošlo a zas nás čeká něco jiného.Dobře se bavte a všechno nej!!

Kati-pozdravuj Jáju

Ryšavko-hezký domek i zahrádka i holčička :-)

Luci-šetři se a pozdravuj Radka

Ostatní-Katy,Monicko,Ko­valdo-zdravím a všem hezký víkend.

Tina+mimi

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 25.04.08 20:22

Ahojte!!!  

Kovanda - u nás bylo krásně, jen v podvečer tu byla bouřka, takže se záhonky konečně dočkaly péče! A mám zasazeno…sláááááva!  

Kotě - ty noci ti nezávidím, taky jsem to tak měla!!! Taky jsem Jáju přemlouvala a nakonec si to nechal až na Den matek, den po termínu.  

Twiggi - a co studentíci říkali na krátkou sukni! U mých žáčků občas bývala reakce.  

Maru - velká pochvala, sepsala jsi to správně..tak to je a tak to chodí u všech těhulek!  

Silvii - tak u nás to bylo naopak, já chuť na sex měla , v 1.trimestru jsme to měli zakázáno a pak moc nechtěl manža, měl pořád strach, že Jájovi nějak ublíží.  

Michaela - snad to se sestrou dopadne dobře, hlavně, aby měla zdravé miminko.  

Andrea - tak ty jsi se dala na darování, to jsi dobrá, že se při holkách ještě snažíš takhle pomáhat druhým!  

Přeji krásný víkend Kati

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 26.04.08 08:47

babulky ak si spomínate na Ed, ktorá založila prvé „snažilky“ (a z toho sú teraz naše zebričky) tak v noci porodila 4. dieťatko - dievčatko Bella Iris, u susedov sú už aj fotky, je úžasná mamina aj maličká…  

Lucia

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 26.04.08 08:51

MARU, máš pochvalu. Tak dlouho jsem čekala na nový deníček až jsem ho včera propásla :-( No spala jsem celé odpolko jako dudek :-)))

TINO, tak 4,5 kg by prtě mít nemuselo, i když já sama jsem měla přesně tolik. Takže uvidíme. No a masírujeme poctivě hráz, každý večer, tak to snad pomůže a když bude třeba stříhat tak snad jen malinko.

MÍŠO, Mišák asi začíná trochu žárlit, ne? A bulka určitě nebude, budeš OK :-)

SYLVII, drž se.

MONI, čaues. Ještě že jsi se ozvala :-) Barborka asi bude opravdu májová. Zatím nemám vůbec pocit, že bych měla rodit. Teda já nevím, jak ten pocit poznám, ale cítím se furt nějak dobře a aktivně (teda v mezích možností)…

MONTIČKO, máte super dresíky :-) A pozor na palce, u nohou… já si jednou z fotbalu přivezla pěkný výron v palci, protože místo do balónu jsem kopla do drnu v trávníku. Pěkně to bolelo. Ale vy vypadáte dost profi, takže něco takového vám určitě nehrozí :-))

ANDREJKO, ahooooj. Jsi báječná, že daruješ vajíčka. A z Elišky třeba roste paní doktroka nebo alespoň zravotní sestřička :-)

Jo a k těm pocitům, co popisovala MARU… tak já jelikož neměla nevolnosti, jsem si těhu celkem užívala od samého začátku. Ale čím se blížím více k termínu porodu, je to náročné, přijde mi, že už to trvá hrozně dlouho a že se snad té naší krasavice ani nedočkám… vím, že dočkám, ale prostě ty dny utíkají fakt pomalu. Druhý trimestr profičel jako vítr a teď ten závěr je fakt hlemýžďoidní :-)))

Jo a včera jsme byli na večeři, dala jsem si lososa plněného se špenátem a bylo to FANTASTICKÝ.

Asi jsem určitě na někoho zapomněla, tak se omlouvám, ale na všechny samosebou myslím a posílám sluníčkový pozdrav z Hradce :-)

Kotě a prtě, dnes 38+0tt

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.04.08 08:57

Ahojky zebrunky, jdu v rychlosti pozdravit, jedu se podvíat na prodejní ýstavu kytiček a pak rovnou ke tchýňákům kde zabíjejí. Teda tam se mi necchce, ale tchýně i švagrová mají zítra svátek tak se tam musím alespoň mihnout. Tentokrát jsem ale řekla, že tam rozhodně nepojedu od rána a vyslaal pomáhat jen manžela :-D
Opatrujte se papa Maru+Mumínek 22 tt  

 
Sylvii
Závislačka 3953 příspěvků 26.04.08 13:01

Ahoj holky.. zase víkend! paráda.. čerpám síly na tu Belgii, tudížř z postýlky nevylézám.. leda na záchod.
Tino: město nakonec dopadlo tak, že jsem zašla do zubní laboratoře, kam jsem musela, ale na všechno ostatní (výměna eur a koupě mp3 přehrávače) jsem se vykašlala a skončila jsem u mamky doma v její posteli :-) kam si pro mě časem přijel Pepa. Takže tak :-) a musím říct, že u mamky mi bylo líp než doma…
Jasně, nejsme špatné.. jen to s námi prostě mává..
Představte si, včera, když jsme jeli s Pepou metrem domů, mě jedna paní pustila sednout.. no.. byla jsem zelená a opírala se o dveře.. asi na mě bylo vidět, že mi nejni zrovna hurá. A tak říká, že je mi asi špatně a ať se po:,–(ím. A když jsem jí řekla, že moc děkuju, že je mi to hloupý, jen že jsem těhotná, tak byla ještě ochotnější a milejší :-) No prostě to bylo moc příjemný, narazit na někoho takového ;-)
tak.. zase zalézám.. držím se.. tedy snažím se.. a všem mávám.. a držím palečky všem podobně postiženým ;-)

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 26.04.08 13:19

ahoj zebricky…tak vidim ze si dokonale uzivate vikend…a ved aj ja.Bola som v chlpotechne u kozmeticky…od­pasla som si certvo nalakovane nechty od nej lebo som sa hrabala vo vrecku pre kluce :-(( no ale mam len priesvitny lak doma tak na to kaslem.Ozehlila som nam veci na oslavu,sisa drichme a chlap pozeral klasifikacie esteze F1 nie je vecer ani by nikam nesiel.Nevadi usetrila by som dalsiu porciu.Ani dedka nepustia zo spitala tak co…dostane tortu miesto druhej vecere :-)) dufam ze si da aj on a neda ju zjest lenivym tucnym sestrickam :-))))Mna boli hrdlo slzia mi oci asi si dam ibuprofen lebo len pantenol akosi nezabera.A uz ani neviem ci sa tesim.Zaujmaju ma asi najviac darceky :-) no typicka zena! :-)  

MONICKA ja uz sa tiez tesim na zoznamenie…dufam ze sa nas dokaze zist co najviac aj ked ja si aj tak hned vsetky mena a tvare nezapamätam…  

tak si krasne uzivajte a pridem pozriet vecer ak budem stihat.

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 26.04.08 15:37

SYLVII, tak to je fajn, že tě paní pustila sednout. Já jsem jela před pár dny domů MHD, autobusem, a pro změnu mě nepustil sednout nikdo. A to můj pupek fakt není k přehlédnutí!!! No bylo to pár zastávek, tak jsem neprudila, ale celkem mě to šokovalo, mladíci, puberťáci, seděli a nedokázali hejbnout prdelí :-( No styděla jsem se za ně.

MARU, tvoje tychýně a švagrová se jmenují Jaroslav? Zítra má svátek Jaroslav :-))) Asi to budou Jaroslavy, viď? A slaví to na Jaroslava :-))))

Kotě a prtě

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 26.04.08 23:00

sme doma z mini oslavy.....a mam svoj novy vlastny notebook! :-)) zajtra sa bude instalovat net a skype tak sa ozvem uz zo svojho :-)).....musela som sa pochvastat…ani by som nezaspala…teraz ma akurat stipu oci po tej malovke a uz ma dost dobre tlaci jedna sponka v hlave! :-(   a listok na world of dance mam segra je zlaticko zlate a plni mi priania na pockanie tesiiiim tesiiiim  

dobru nocku vsetkym zelam  

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.04.08 07:23

Ahojte holky,

Maru,taky jsem se smála-jak píše Kotě-my dnes slavíme kromě dceřiných narozenin taky půl rodiny Jaroslavů…:-) A až do konce měsíce jsou v kalendáři samí chlapi…Tak jak je to teda u vás?? /ale to jen tak pro legraci /

Zdeni,tak to jsou parádní dárky!Hlavně,že jsi spokojená.Dnes máš asi volno,tak si to užijte.

Ostatní zdravím,Kotě,dnes v noci při otáčení jsem na tebe myslela :-)

Tina+mimi

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 27.04.08 08:01

no tak sa hlasim zo svojho ;-]] dost draha hracka na to ze viem poslat maximalne mail alebo chatovat ;-]] no ale dam si tu nahadzat fotky a potom na stretku si ich popozerate…aj ked zo skutocnostou sa to neda porovnat…k sise treba jednoznacne zvuk ;-]]]  

a som zas nascipana tak idem vyuzit svoj dalsi darcek bio lampu a skusim ci vobec funguje :-]] inak musim povedat ze fotky nebudu nemali sme fotak tak len odfotil tortu a ja sisu cestou na mobil a potom ona mna ked sme dosli domov zdrzali sme sa do 9.30…no a kto nesklamal mozte hadat :-]] ale iba raz :-]] idem dat dietatu aj ranajky lebo tu stvrdnempocasicko nam praje tak si dnes spravime zas nejaky pekny den

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 27.04.08 11:00

ahoj Maru a zebřičky,
sice se tu ukážu jen zřídka,ale sleduji Vás všechny a přiznám se hlavně Maru a její těhu.....
Myslím na Vás a držím palečky :-)
Tak naše Janinka oslavila svůj 1 ROK !!!
a není to tak dávno co jsem byla u Vás často a chtěla otěhotnět....­.....strašně to utíká :-(
mám už zase chuť znovu otěhotnět a to už dýl,ale nejsme na to dva!manža nechce třetí mimi......no uvidíme(upřím­ně…nechtěl ani jedno :-)))
mám ale spiklence!!Monička i Janička by ještě sourozence chtěli JUPÍ!!!
No tak musím zas běžet......mějte se všichni fajn a držím palečky všem :-))
 Jitka

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.04.08 11:18

Kotě, Tino švagrová a tchýně se opravdu jmenují Jarosalva a slaví to dneska. Ona dřív v kalendáři Jaroslava přmo nebyla a byl tam právě jen ten Jaroslav :-DDDD
No dárečky jmse včera odevzdali, takže si dneska budeme užívat hezkého počasí na zahrádce amám v plánu nasázet muškáty do truhlíků za okna a zatím je dám do skleníku. Už se těším. Jen musím ještě uklidit, protože zítra budeme mít návštěvu, přijede kaamrád z Moravy a n oplátku za minulou večeři bude u nás vařit on, tak a´t se mu v našíkuchyni hezky vaří :-D
pa pa Maru+Mumínek 22+1 tt

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 27.04.08 17:11

MARU, já jsem si to myslela, že to budou Jarušky :-)

ZDENČO, dáreček je teda opravdu super. Pořádně se spolu sžívejte …si to vychutnávej, psaní nám sem do deníčku…teď si to můžeš užívat jak dlouho budeš chtít :-)

TINO, no jo, to otáčení je fakt mazec. Manža přišel v pátek do ložnice ve dvě ráno, usnul na gauči v obýváku, a říkal mi, že pak nemohl zabrat a já jsem spala hrozně neklidně, pořád jsem s sebou házela…a já čím to je, že se ráno probouzím utahaná :-) A ono určitě z té námahy, kterou musím vynaložit, když se chci přetočit z jednoho boku na druhý.

Dneska tady bylo nádherně, tak doufám, že i ve všech dalších koutech naší vlasti i za hranicemi :-) jste si to užily. Jo a krásný start do nového týdne :-)))

Kotě a prtě

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 27.04.08 17:58

no KOTE jasne ze si to uzivam…ale dnes som grogy nachladnuta a smrkava…a teplo je aj tu boli sme teda sisa len poprehanat bicak ja len ako dozor…skor ma to taha do postele :-) Sa mi tak zda ze ani varit nebudem…ani upratovat dnes sa len zzivam :-)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.04.08 18:47

Zapomněla jsem , já hlava děravá napsat úžasnou zprávičku:   25.4. ve 14:49 se narodil Péťa, míry 50 cm a 3500 gr a jsme oba s maminkou v pořádku. Katy1 ****
A ještě zrpváička z dneška:  

ahojky, bojujeme s kojením, Péťa saje, málo, ale snažíme se, tak snad. Tady u Aúpolináře je plno a maminky josu i na ostatních oděleních, ale bez miminek. Už se na Vás těším Katy1

 

 
kovalda
Kecalka 220 příspěvků 27.04.08 19:34

Ahoj zebrušky,

jsem ráda, že to s tou objednávkou počasí vyšlo a o víkendu bylo náramně. Takže na chatičce jsme pracovali hlavně venku. On teda byl i další důvod - těšili jsme se, že budeme vytírat novou dlažbu a obloženou koupelnu. Ale když jsme zjistili, v jaké stavu to tam nechali, že je tam zas spousta chyb a hlavně, že poškrábali novou vanu a je zadělaná betonem či něčím takovým, no prostě děs. Takže budeme odvedené práce reklamovat. Ještěže jsme jim to nezaplatili celé najednou.
Kotě -no vidíš, s tím focením je to dobrý nápad, úplně jsem na to zapomněla. Do další restaurace musím vzít foťák s sebou.
Twiggi - doufám, žes v té minisukýnce nezmokla. MOOOOOOC DÍKY za cviky. Dorazily a myslím, že je pochopím. Hned dneska je (aspoň některé zkusím).
Maru -super deníček, myslím že je to opravdu pro všechny - maminky, těhulky i snažilky.
LuciaM -jejda, ještěže to dobře dopadlo. Jsi prostě moc unavená. Zkus si odpočinout, když to bude jen trošičku možné.
Montička -ta vaše skalka je prostě úžasná, za doporučení nakupovat v lomu děkuji. Teď bude třeba dělat jiné úpravy, ale jednou se na to snad vrhneme. Jů, fotbalový mančafty jsou super ..... :o)
Sylvii -no vidíš, jaký je ten Tvůj Pepa zlaťouch, jako ti naši všichni ostatní, kteří musejí vydržet ty naše nálady, ať těhotenské či ostatní. Ať to brzy všechno přejde a uvidíš, jak budeš nadšená a třebas na Tebe přijdou naopak těhotenské chutě - na sex a i jídlo :o)
Jé, ta paní v metru byla milá, to člověka vždycky zahřeje, že jsou ještě milí lidé. No vidíš, když je u mamimky lépe, tak tam na pár dní běž, třebas Ti to pomůže.
MichaelaVE -máš to pěkně divoký. Návštěvy u dr. se neboj, dopadne to dobře. No a se ségrou, to je opravdu rozporuplné, jasně že radost z miminka, ale samozřejmě taky starost, jak to dopadne. Snad bude ten její přítel v pohodě. Držím kopýtka.
Andrea2 -jé, ty budeš darovat vajíčka, to je krásný skutek, to jsi skvělá. Eliška je výborná :o), prostě hned novou zkušenost aplikovala do hry :o)
TinaH -jj, rýpání v hlíně uklidňuje. Tolik tulipánů máš, to musí být nádhera. Tulipán patří k mým nejoblíbenějším kytičkám - prostě posel jara. Fotečka by nebyla? :o)
zdenca -chlupotechna, tím jsi mne dostala, to si musím zapamatovat. A užila sis to? Já to miluju - voní to a je to příjemné. Teda vlastní Notebook, gratulace. Však si ho zasloužíš :o) Bio lampa? - co to je?
Jitutu32 -jé, 2 holčičky, to bych taky chtěla :o) A jsi určitě dobrý diplomat, když manža nechtěl žádné miminko a už máte 2 holčičky :O). No a jste na něj 3, tak předpokládám, že se vám ho podaří přesvědčit ještě na jedno - třeba příslibem šance na syna :o)

 
kovalda
Kecalka 220 příspěvků 27.04.08 19:36

Jé Maru -děkujeme za krásné zprávičky o Katy1

Katy1 - mooooooc velikánská gratulace. Péťovi spoustu krásného do života, hlavně hodně zdravíčka a lásky.

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 27.04.08 19:52

MARU este stastie ze si si spomenula!!  

KATY blahozelam!vela stasticka zdravicka a mliecka zelame.  

no a samo oslavu som si uzila ved uz taka nebude :-) Bio lampa je nieco na system soluxu alebo horskeho slnka sluzi na nahrievanie dutin/ja som teda v poslednej dobe casto nascipana a na moju poruchu sluchu je tiez dobre nahrievanie pripadne sa tym „nahrievaju“ kozne defekty…je po tom ylepsena hojivost…to mame vyskusane v robote na bercovych vredoch/
teraz sa momentalne zabavam pridavanim skypovych nickov lebo aj ten som zmenila tak ak by mal niekto chut moze ma najst po nickom zuzicka-dca :-)

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 28.04.08 07:37

Dobré pondělní ráno,

Katy1-moc gratuluju k chlapečkovi,přeju hodně zdraví,štěstí a pohody do dalších dní na tomhle světě!
Těšíme se,až podáš podrobné zprávičky…

Kovaldo,máš pravdu-měla jsem to vyfotit,ale teď už jsou dost překvetlé,škoda. Řemeslníci-kapitola sama pro sebe.Hlavně,aby šly škody ještě napravit!

Ostatní zebřičky moc zdravím a dobře odstartujte nový týden.Já jdu prát záclony,dokud je sluníčko.

Tina+mimi 32+6

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 28.04.08 08:58

Dobré ránko!  

Katy, mooooooooooooooc gratulujeme k Péťovi a neboj, však se rozkojíte! Držím palečky!!!!!
Tak fotbálek jsem přežila celá a bez šrámů:) To je pro mě základ. Měla jsem opravdu takový divný pocit, že si něco zlámu:) Tentokráte jsme měly dresy červené a ve vlasech barvu růžovou a zelenou:)))))))))) Ale i tahle nádhera nám k vítězství nepomohla:( No třeba příště:)))) My si šly zahrát ze srandy a naběhly tam na nás nějaké superfotbalistky, z toho prý tři hrají za Brno. První půlka hrůza. Nebyly jsme schopny se dostat na jejich polovinu, ale druhá už byla lepší. Dle diváků nám chyběla ta „třetí“, v které by jsme do dohnaly:)))
Včera přijeli na návštěvu tchánovci. Teda jen pánská část. Babička marodí. Pak se dokonce naprosto nečekaně stavil kamarád, co nám byl za svědka na svatbě. Prý se mu doneslo, že máme to šesté výročí:))) No ráno mu to švagr připomněl:))))))))­))))) Tak si všichni zahráli s Filípkem fotbálek, já jen křičela „pozooooor, javooooor“:))) Bránila jsem rostliny zuby nehty:))) Pak jsme si ugrilovali maso a šli do vany a spát. Dnes jel Filípek do divadla, tak to byla velká událost:) Pořád na něj myslím. Do autobusu šel s dvouma kamarádkama, jenže na sedadlo můžou jen dva, že jo a tak si holky sedly spolu a Filda zůstal sám. Jsem asi blázen, ale bylo mi hrozně smutno. Tak si vedle něj sedla aspoň jeho nejoblíbenější paní učitelka:) Snad se mu tam bude líbit!
Jo a páteční pedig byl super! Né že bych si zapomatovala, jak se to plete, ale košík se mi myslím povedl, dost mě to bavilo a byl super pokec, super vínečko. Začínalo se v šest a domů jsem přišla v půl jedné:))))) Manžel už měl strach, kde jsem.
Zítra odjíždíme na týden k našim. Ve středu se chystám s Filípkem na pálení čarodějnic a v pátek přijede manžel a budeme obíhat Olomouc skrz jídelní stůl, židle a sedačku:)
Tak se tu mějte krásně a jen hlásím, že kdo to ještě naví a zná Ed, tak se jí v sobotu narodila Bellinka!!!!
pá Montička+Filípek

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 28.04.08 09:11

Ahoj zebřičky.
Tak jsem se opět dostala k pročítání a když jsem četla úspěchy Radka a Davídka tak mi to nedalo abych vám nezdělila jak jsme na to my. Idmárek se obrací n bříško a už někdy i z bříška na zádíčka. Když mu dám prsty okamžitě se přitahuje a chce sedět. Ležet už ho moc nebaví. Měli jsme obavi aby nebyl hyperaktivní, ale naštěstí není. Dokáže krásně vnímat a být v klidu. Začali se nám prořezávat zoubky a snáší to docela dobře. Jediné vrásky na čele nám zatím dělá to, že ho ještě nemáme úplně zahojené ramínko po TBC a tak nemůžeme podstupovat žádná další očkování. Jinak je všechno v pohodě a malej je úžasně hodnej. Jezdíme společně do kanceláře a on se tam na všechny usmívá. Prostě pohodář. Dnes nám také konečně začnou práce na domečku který jsme koupili a celý ho rekonstruujeme tak držte palce ať je tentokrát stavební firma dobrá a ne jako ty co jsme museli po prvním týdnu vyhodit.
Mějte se všechny co nejlépe
leňule a Idmárek

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 28.04.08 11:18

MONTICKA to je uspech ze si cela…a ze ste prhrali nie je ziaden gol…nabuduce ich rozdrvite.A verim ze sa malemu bude v divadle pacit…sisa mi cele divadielko vzdy „prehrala“doma :-)  

LENULE ste krasne…a nech sa firma uz vydari! 

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 28.04.08 11:33

Ahoj holky,
nestíhám, takže jednotlivě snad později :o)))
Včera jsme byli na procházce, Johnny se stačil vykoupat :o))) No prostě takový normální víkend :o))) jenom to počasí mohlo být v sobotu lepší :o(((

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 28.04.08 11:42

Tino - je už po operaci a snad dobrý!!! Na podzim by měl jít do ozdravovny, tk uvidíme, Dan s ním jede ve středu k doktorovi, naštěstí se nemusí uvolňovat z práce, bejvalka si to všechno představuje strašně jednoduše!!!

Kati - no snad ani komentáře nebyly, a jestli tak tak potichu, že jsem je neslyšela!!!

Kotě - mě ani nepřekvapuje, že tě nepustili sednout, když se občas podívám okolo, tak mi to docela stačí!!!

Zdeni - tak gratuluju!!!

Katy - moc a moc gratuluju!!!!

Kovaldo - to víš, že zmokla, ale nebylo to tak hrozný!!! Jinak jsem si samozřejmě hned odpoledne roztrhla punčocháče, tak teď už asi počkám až bude teplo a budu moct vyrazit bez nich!!!!

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 28.04.08 12:08

KATY, moc moc gratulací, a vicíš, vůbec to nebyl takový obřík, jak Tě strašili. Peťulka je úplně ukázkovej :-))

HOLKY, tak teď už jsme fakt na řadě my :-)))))) No a já jsem se právě vrátila z poradny, pan doktor pravil, že už se to začíná chystat, hrdlo je kratší a vzadu, ale asi se ještě příští úterý v poradně uvidíme (info na nástěnku: další poradna 6.5.).

Mějte se, dneska mám nabitý program, tak nestíhám :-)

Pa pa Kotě a prtě

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 28.04.08 14:13

Ahojky,  

tak je doma Filda z divadla a spinká:) Prý se mu tam líbilo. Kousek pohádky mi asi 3× převyprávěl:) I paní učitelka byla spokojená. Nejprve to totiž vypadalo, že divadlo nestihnou, neb cesta, která normálně trvá 30 min trvala minut 90… Takže i když si dali 30 min fóra, přijeli pozdě. Ale k velké radosti byla v divadle zatím jen jedna školka, všechny ostatní přijely ještě později, neb v Brně byly dvě havárky…
Už mám fotky ze žlutého dne, tak se je pokusím vložit. Filípek je ten se žlutou čelenkou:)))
pá Montička

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 28.04.08 14:14
 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 28.04.08 14:25

ahojky zebřulky  

Jen z rychlíku snad večer bude víc času,ale nesmím zapomenoput
Katy1 - hodně zdravíčka pro malého Péťu - ať se mu na světě moc líbí:-O)  

Leňulko - Idmárek je k nakousnutí:-O)  

Twiggi - Dádovi posíláme pusinku a ať je brzo fit prďolka jeden malej:-O)  

Monti - není důležité vyhrát,ale čestně se zúčastnit:-D  

Kotě - tak teď jsem opravdu na řatě ty- se nemůžu dočkat  

Tak holky zase běžím - dneska to máme nějaké rozběhané tak pa a užívejte sluníčka  

MaB

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 28.04.08 16:13

Katy - gratulujem k Peťkovi!!!!!!!!!!­!!!!! miery má nádherné… želám vám veľa dobrého mliečka a prespinkané noci, teším sa na fotečky a na popis ako reagoval Radimek  

Leňule - Idmárek je úžasný krásny na spapanie :-))))) a strašne šikovný, fakt sa už sám otáča? a to že neplače a je usmievavý je super!!!!! tak si to pekne užívajte a ozvi sa nám častejšie  

nám dnes preočkovali Radka, dúfam, že reakcia nebude silná a že bude v noci spinkať
už sa to trošičku zlepšuje, je samostatnejší a večer tak uťahaný, že zaspáva po kúpkaní a mliečku
akurát ho stále kojím po 3 hodinách, cez deň papá aj častejšie po 2-2,5, dávame aj príkrmy ale len rastie a nepriberá, už sme začali aj kaše  

kričí na mňa z lehátka že sa mu nevenujem, tak ideme recitovať básničky a čítať knižky :-)  

Lucia a Radko

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 28.04.08 16:17

jú Montička ešte mám na teba dotaz - kupovali ste Filipkovi stoličku čo sa dá nastaviť výškovo, nemáš fotku? a od akého veku sa dá používať? predtým ste mali akú???? vopred vďaka za rady, práve sa rozhodujeme čo kúpiť malému…  

a „skalka“ alebo ako to mám nazvať je úžasná, ešte som také niečo nevidela, teda je to fakt veľkolepé a manžel si musel poriadne máknuť, odovzdaj mu pochvalu a že má môj obrovský obdiv, to bol tvoj nápad alebo spoločný?  

L.

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 28.04.08 20:11

ahojky zebřičky.
stíhám jen tak tak dočítat…
Katy moc gratuluju k Péťovi a přeju hlavně zdravíčko a ať se vám daří.
Kotě - teď jsi na řadě ty ;-) myslím na tebe. užívej si pupíku a klidných nocí a času jen pro sebe.. pak už nic nestihneš ;-)
Leňule - Idmárek je kráásný! jsi dobrá, že zvládáš práci..
naše Lucinka bude mít 4týdny ve středu.. strašně to letí. už začíná dost koukat a valit kukadla na okolí.. teď ji taťka uspal.. večery máme pořád uplakané, ale už se to trochu lepší. v noci je hodná a chtěla by pořád papat..
v sobotu jsme byli na svatbě, zvládla to krásně. dokonce jsme i tančili s manžou, malá spala venku v kočárku a střídali se u ní všichni na hlídání ;-) byla to sranda.
tak se mějte, myslím na vás, užívejte sluníčka. žabucha s Lucinkou 26dnů  

 
masajka
Kecalka 351 příspěvků 28.04.08 21:15

  **Zebřičky dočasně jednočárkové: **

Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajinav…-
Alex012......- 4. IVF únor 2008
Arny…-
Bohun… snažení o druhé mimi; čekání na dárkyni
Dalika - 
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Jiitulle…
Kaitlin…- leden 2008  - rozhodnutí o zařezení mezi čekatale na adopci (sourozenec pro Šimonka)
Konopka
Kovalda… březen 2008 zahájeno snažení
Leninka1… podzim 2007 IUI
Lostris…nechává snažení volný průběh
LuckaD…
Maciasek…
MartulaR-2 
Marky.....
Masajka… duben 2008 - podání žádosti o adopci
Monticka.. -
Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 11.6.2008 kontrolní imuno vyšetření
Rafuška..- leden 2008 - rozhodnutí o zařazení mezi čekatele na adopci
Ryšavka… prosinec 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítě
Samsulka…
Sima...... 15.5.2008 kontrola
Sylvii… únor 2008 zahájeno snažení; 2.4. zahlášeny //
Twiggi.....
Zdenca…-      Zebřičky dvoučárkové:  ** 
**Kotě            28.4. 38+2tt;     poradna 6.5.; TP 10.5.2008
**Mia              28.4. 34+6tt
TinaH         28.4. 32+6tt       kontrola 5.5.
Ulrik            28.4. 32+4tt;      budou dvojčátka!!!!!
Kaitlin         28.4. 25+3tt
Maru           28.4. 22+2tt:      poradna+kontrola 7.5. TP 30.8.2008
Kajdula      27.4. 16+2tt;      **kontrola 30.4.
**Falco          27.2. zahlášeny //
Adka007   28.4. 11+5tt;       **29.4.genetický UTZ
, budou dvojčátka ( Pat a Mat )
Sylvii          28.4. 7+3tt:  

Zebřičky se zebřičátky: ** 
Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati… - 13.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
Andrea 2…-19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g
Lesina…5.8.2007 v 5­.10 se narodila Ela; měří 52cm a váží 4250g
Danulenka… 7.8.2007 v 9.10 se narodil Tomášek; měří 50cm a váží 3530g
JJ...... 22.9.2007 v 7:21 se narodila Lea; měří 50cm a váží 3440g
LuciaM.....10­.10.2007 po obědě se narodil Radovan; měří 52cm a váží 3780g
MíšaVE.....1.11­.2007 ve 2.58 se vyklubal Davídek; měří 52cm a váží 3220g
Leňulka…15.12­.2007 ve 4.00 se narodil Idmar; měří 47cm a váží 2550g
Ajjaa.....10.2­.2008 ve 20.45 se narodila Viktorka; měří 47cm a váží 2900g
Petulinka…25.2­.2008 se narodil Evžen; měří 49cm a váží 3600g
Janka....... TP 24.3.2008; budou dvojčata! Žabucha…2.4.2008 v 5:40 se narodila Lucinka; měří 50cm a váží 3360g
**Katy1......25­.4.2008 v 14:49 se narodil Péťa: měří 50 cm a váží 3500g
Ed.........26­.4.2008 se narodila Bellinka
 

OSLAVENCI V DUBNU 2008
16.4. Janička od Jitutu32         1 rok
24.4. Klárka a Matýsek od Falco   2 roky
VŠEM OSLANCůM PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!!!

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »