Zebřičkový deníček - Maru - 194.díl

Snažení

Ahojky zebrunky, Náš deníček pomalu ale jistě zapadá na další stránky. No já prostě nestíhám a navíc mě snad nenapadá o čem bych Vám měla psát :O Ale pokud mě to naše zlobidlo nechá teď chvilku sedět u PC, tak deníček rychle pošlu.  

Zatím to totiž vypadá, že to naše prtě vůbec nebude po tatínkovi a po mamince co se týče vysedávání u počítače. Protože jakmile dosednu a chci se tu porozhlédnout, pročíst a psát, tak se prostě naše prtě začne hodně hýbat, okopávat mi žebra a dávat mi všemožně najevo, že kdybych se šla proběhnout ven tak rozhodně udělám lépe :-D Je to s ním legrace, ale já ho občas přemluvím, nebojte se :-)
A jak, že se vlastně pořád máme. Všichni okolí mi říkají, že už to mám „ za pár" a mě stále nepřipadá, že už by měl přijít ten náš den „D" Střídají se u mě pocity, že se už strašně těším až bude miminko v postýlce a já mu konečně vyzkouším ty super pidioblečky co tu má nachystané. Ale pak mě zase napadne, že mi ten pohyb v bříšku bude chybět. No prostě klasický závěr těhotenství plný přemýšlení...­............
Ale jinak se stále cítím skvěle, někdy jsem trošku víc unavená, tak padnu do pelechu dřív. Někdy toho moc nenaspím, tak si říkám, že trénuju až bude prcek na světě. Ale pořád chodím plavit a cvičit a okolí je ze mě mírně řečeno na větvi. Ale přece tu nebudu 14 dní sedět doma a čekat jestli se náhodou něco nestane. Stejně se stále pohybuju v dosahu nemocnice, takže kdyby něco........ V sobotu jsem si ještě vyrazila do hospůdky, kamarád měla narozeniny a já si dala moc dobrou večeři ňam ňam, no nacpali jsem se s prckem k prasknutí. A v neděli jsme s manžou vzali hafušku a vyrazili na procházku. Teda manžel mě trošku brzdil v rozletu, ale to bylo jen tím, že jsme šli lesem a kolem řeky a já si chtěla tu trasu pořád prodlužovat a prodlužovat a on už měl chudák asi strach co kdyby :-D No je to se mnou legrace. A dneska vyrážím ještě na oslavu 60tin ke kolegyni. Tam vím co mě čeká, vždycky na mě koukají jako na ufouna, že jsem jako moc akční, ale já si z nich nic nedělám. Můžou být rády, že mě ještě uvidí no ne? Stejně si pak vždycky říkám, že zvolním a že už nikde pobíhat nebudu, ale řekněte zebry moje milé, že by to byla blbost. Všude píšou, že před porodem je nejlepší pohyb a moje mamča taky chodila s ta´tkou ještě v den porodu po procházkách a po lese, takže prostě půjdu v jejích šlépějích :-D Přece čerstvý vzduch je pro miminko to nejlepší a to naše mímo stejně nesnáší když dlouho sedím. To bude legrace až se narodí :-DDDD si k vám půjdu postěžovat můžu žejo?

Ještě mě napadá zebrunky moje milé, přece jenom chvilku budu mimo a asi nestihnu nějakou dobu psát nový deníček. Tak mě napadá jestli by se toho někdo neujal. Však víte,ž e to není nic těžkého a mě by moc mrzelo, kdyby náš deníček zapadl a skončil, když už nám tu zase hezky začaly přibývat těhulky. Přece je nám tu tak hezky. Tak kdo se hásí.............. ????????????????

No a já budu končit a až ob:,–(íte medailová místa v deníčku tak napíšu komentář k tomu minulému co jsem nestihla.

Moc moc se opatrujte a pište pište pište pa Maru+Mumínek 38+4 tt

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 20.08.08 12:01

PRVNÍ HEČ HEČ - jdu číst  

MaB

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 20.08.08 12:06

Maru - sice ti říkám, abys zvolnila, ale když si vzpomenu na sebe - škoda mluvit- já jsem byla taky stále někde a procházky - velmi dlouhé byly na denním pořádku. Myslím, že pohyb určitě ještě nikomu neuškodil:-O) Hlavně, že jste v pořádku a neboj ono to uteče jako voda ostatně jako celé tvé těhotenství - jen si vzpomeň když si // ohlašovala a dneska??? jak rychle to uteklo:-D Užij si pohodově zbytek těhu  

MaB

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 20.08.08 12:30

Ju, druhá. Jdu číst. Ryšavka

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 20.08.08 12:35

No Maru je vidět, že jsi byla akční, jsi akční a budeš akční. S tí nic nenaděláš. A vypadá to že prcek bude po tobě :-) Já teda ke konci moc akční už nebyla páč jsem rodila na konci února a chodit ten poslední měsíc s pupkem po ledu nebylo nic moc. Takže tiše závidím, že si to tak užíváš. R

 
masajka
Kecalka 351 příspěvků 20.08.08 13:38

Sice pátý komentář, ale bronz si připsat můžu, ne ????? :-)))))  

Holky teď nestíhám chtěla jsem urvat bronz :-DDD ozvu se z domu opatrujte se !!!!!!  

masajka

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 20.08.08 14:17

Ahoj holky,

Maru,díky za deníček,pozdravuj bobánka a dobře to oslavte :-)

Moni,jsem ráda,že jsi se nemocnice bála zbytečně a že jste to s Marketkou zvládly.

Odyseo,že se ti ten pocit,když vidíš mimi na UZ,neomrzí,ani kdybys měla 5 dětí ? Už jste to s partnerem prozradili dětem?

Kotě,tak jak jste zvládly s Barunkou náušničky?

A co ta naše Kaitlin,jak jí asi je?

Moc vás všechny zdravím,Tina

 
kote
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 20.08.08 16:33

Tak koukám co Kaitlin a ještě nic. Jsem jako struna :-)

MARU, no akční budeš asi už pořád. Já jsem byla pár hodin před porodem na procházce v lese, na kterou mě sám pan doktor poslal, takže procházky jsou určitě povolené a doporučované. A i teď nerada sedím doma, nějak mi to doma s Barborkou neutíká a domácí práce mě zrovna nenaplňují, tak pořád někde trajdáme, no chuďátko bude mít asi hodně rozcestovaný život, s námi dvěma neposedama! Moc Ti přeju krásný závěr těhu, mě už to pak lezlo na nervy. Ať to máš přesně v termínu nebo něco před, já si nedovedu představit třeba 14 dní přenášet, to bych byla asi na palici. To by se mnou manža asi nevydržel!

MONI, co Barča? Zvládla to? Myslela jsem na Tebe a na ni, samo.

RYŠAVKO, kdypak jdeš ke gyndr? Ať to máš potvrzený :-)

TINO, Barborka to píchnutí zvládla, ale bolelo ji to, chudinku, a mě dvojnásob, úplně jsem se potila a celá jsem se roztřásla, když jsem ji viděla tak moc plakat. A to mi normálně krev apod. nic nedělají, prostě u vlastního dítěte je to asi trochu jiné a každá máma by si to nejspíš s těmi prťátky vyměnila. No ale náušničky má, moc jí to sluší, jen si cestou domů rvala z hlavy čepičku, která jí držela takové tamponky na uších, aby jí to nekrvácelo a samo že se to rozkrvácelo, tak jsem tady doma improvizovala, ale snad už dobrý, teď spinká, tak si odpočine a zase na nás večer bude házet ty nejsladší úsměvy pod sluncem :-))) Jak jsi psala o Máje a o tom, že měla první MS, taky mi to přijde brzy, ale hlavně že jste to zvládly. Už je to prostě velká holka!

Jo, holky, jak psala MARU, co uděláme s deníčkem? Přece nezanikne? Máte nějaké nápady? Já teda teď nejsem snažilka, ale občas bych mohla něco písnout. Co vy ostatní?

Pěkné odpolko všem

Kotě a Barborka

 
Odysea
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 20.08.08 17:14

Ahojky,

teda Maru děkujeme za nový deníček, jsi pooklad. Zrovna jsem nad tím přemýšlela, že asi nebudeš mít moc času až se to narodí.
Tak co kdyby jsme se toho ujaly, způsobem, že když bude mít některá z nás nápad na deníček, tak se prostě přihlásí že ho má, a vloží ho. Nevšimla jsem si jaké jsou intervaly mezi deníčky, ale myslím že to jistě zvládneme, že holky!!!! :o) Určitě nenecháme  deníček  zapadnout!!!

Rysavko - jak je tobě holka?

TinoH - to asi člověka neomrzí nikdy, byli jsme úplně na měkko. Jsem dnes 5+4 a srdíčko nebylo vidět, snad příště, ale tu kráskou bublinku s čímsi rostoucím jsem viděli a už teď ji milujeme. Snad se jí u nás bude dařit.
Dětem jsme to zatím stále neřekli, ještě raději počkáme. Nemluvili jsme o tom kdy jim to povíme, ale nebojte dám vám vědět jak reagovali.

Copak naše Kaitlin  ?
A co Monticka?
Já tu číhám na novinky!

Já bych tedy měla být dnes 5+4 a na další UTZ  jdu za 14 dní, to je 3.9. , to už budu mít dětičky ve škole a školce. :o)
To je hrůza jak ty prázdniny utekly.

Mějte se krásně Odysea

 
Lucije
Kecalka 418 příspěvků 20.08.08 17:31

Omlouvám se, ale tahle zpráva nemá odklad:
DNES VE 14 HODIN SE NÁM NARODIL MATOUŠ. MĚŘÍ ŘO CM A VÁŽÍ 3,35KG. PAVEL, ŠÁRKA A ŠIMON.
Tak už máš to svoje štěstíčko, Šárko, u sebe. Velká gratulace!
Lucka (hodně bývalá snažilka, nyní Letní miminka 2004)

 
Lucije
Kecalka 418 příspěvků 20.08.08 17:32

Omluva a oprava měří 50 cm!

 
Odysea
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 20.08.08 17:44

Tak to je krááááááááááááása! Jupíííííííííí­ííííííí!!!!
Moc gratulujeme. Mám obrovskou radost! Opatrujte se!
Normálně tu pláču.
Těším se na podrobnosti a hlavně fotečky.

Odysea

 
janine
Stálice 93 příspěvků 20.08.08 17:48

Obrovská gratulace celé rodině a moooooooře společné radosti, lásky a pohody přejeme!!!!
Mám obr radost a zrovna jsem se šla nakouknout, jakpak se věci mají…
Janine a 4letá dvojčata Anetka a Tadeášek (taky jedna hodně bývalá snažilka)
Lucije - zdravím, jakpak se daří?

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 20.08.08 18:19

Takovéto zprávy mám moc a moc ráda!!! Držíme palce a přejeme vše dobré!

Lesina + smečka

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 20.08.08 19:15

Jééje, tak na to jsem čekala už od včerejška. A je to tadýýýý! Moc a moc gratuluju a skoro přes slzičky dojetí ani nevidím. Neznám člověka,který by si to zasloužil víc. Přejeme vám všem co nejvíc štěstíčka, lásky a Matouškovi , ať se mu tu líbí a pláče jen, když si tu a tam rozbije kolínka.
Nafteta a Kačenka

 
masajka
Kecalka 351 příspěvků 20.08.08 19:57

KAITLIN OOOOOBR GRATULACE !!!!!!!!!
Přes slzy nevidím......jsem moc šťastná, přeju vám jen to nejlepší, jsem strašně ráda, že už máš ten svůj poklad č.2 u sebe v náruči.  

Moc se opatrujte a užívejte si..... už jste ČTYŘI !!!!! .-)  

masajka

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 20.08.08 20:17

Zdravím!

Občas tak nakukuju, jak se vám daří, jak to vypadá s Maru. Bože jako by to bylo včera, co jsem vedle naprášila, když jsem zjistila tu úžasnou zprávu od Maru a ty už končíš 39tt!

Maru přeju ti, aby tě maličký nenapínal víc, než napínal, než se u vás zabydlel. A aby byl porod co nejpohodovější (pardon, ale z vlastní zkušenosti už nemůžu přát rychlej, neb mi dal zabrat víc než pomalej:) )!

Moc se těším, až se dočtu:)

Všem ostatním přeji hezký den

Gabča a holky odvedle

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 20.08.08 20:19

Kaitlin, na emimi chodím už hooodně málo, ale takovouhle zprávičku jsem si prostě nemohla nechat ujít…
MOC A MOC GRATULUJEME!!!!!!!!

Dadla a Vojta (snad si na nás ještě pamatuješ :o)) )

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 20.08.08 20:35

Ahojky zebrunky,
kouokám, že zprávička od Kaitlin se k vám nakonec dostala, já jí posílaal Leisně ať jí dá do aktualit páč jsem byla na oslavě 60 tin mé bývalé kolegyně. 
S Kaitlin jsem mluvila je jí dobře a je ráda, že to má všechno za sebou. Císaře jí dělali v epidurálu, takže maličkýho hned viděla. A víc Vám určitě napíše sama :-)
Jdu nakrmit manžu a ještě má zaskočit kamarád potřebuje udělat  něco na počítači, tak já se ozvu zase zítra papa Maru

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 20.08.08 20:38

Blahozelam KAITLIN aj celej rodinke a najme Matuskovi…vela stastia v zivote a vela usmevu na tvari :-)  

MARU neverim ze nebudes stihat aj dennicek…taka akcna zena? :-)) ale ja nepomozem ja nie som na pisanie…:-(( skor som tu na stazovanie a vylievanie si srdiecka…

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.08.08 20:43

Ahoj holky!
KAITLIN: obrovskáááááááááááá gratulace k Matouškovi!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ať Vám krásně roste a dělá jen a jen radost'!!! A Šíma ať má toho nejlepšího brášku!
Jdu dočíst deníček a pak pisnu víc
Montička

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 20.08.08 20:43

Ahojky holky!  

Ryšavka - další těhule! Gratuluju, to je bezva, že se zase daří!  

Kaitlin - taky jsem zvědavá, jak tu zvěř zvládnu!  

Monticka - já bych si dala dvě, jako vždy. Přece jenom budeš klidnější, máš větší šanci, že se chytne aspoň jedno a dvojčátka se ještě dají zvládat!  

Kotě - to ti i závidím, já bych taky potřebovala relaxační pobyt, ale teď už bych musela bez Jáji, on by mě odpočívat nenechal. Takže si musím počkat, až ještě odroste.  

Misenka - už jsi se dlouho neukázala, ale jsem ráda, že jsi sem mrkla! Tak ať vám jde snažení od ruky :-O a co nejdříve se ti kulatí bříško!  

Tina - no jo, doba je rychlejší, i v tomto. Ale mohlo to ještě nějaký rok počkat, co? Vždyť to teď bude mít tolik let! Tak ať to ta tvé „ženská" zvládá!  

Masajka - to je bezva, uvidíš, jak ti to vše kolem toho pomůže!  

Odysea - gratuluju k oficiálnímu potvrzení těhu!!!  

Kaitlin - gratulujeme k Matoušovi a přejeme aby vás provázelo zdraví!  

Tak jsme se v podvečer vrátili z Brna , bylo to fajn. Podívali jsme se do ZOO a po městě, taky do obchodů, ale ani jsem si nestihla nic koupit, aspoˇm jsem tak moc neutratila :-)  

Tak jsem byla v pondělí si domluvit práci, no a už teď mám z toho zlé sny :-), budu učit 2.stupeň hudebku, manža se dělá srandu, jak prý po mě deváťáci pojedou…vůbec si nedokážu představit, jak budu ty kluky o dvě hlavy větší zvládat! Už jsem učila úplné prďata, i na střední škole, ale to mi ještě chybělo. Aspoň mi pak výchova našeho Jáji bude připadat jako procházka růžovým :,-(em.  

Přeju hezký večer ! Kati a Jája  

Kati a Jája(15 měsíců)

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 20.08.08 20:46

Kaitlin sice to není ta 21,ale i tak si mi udělala velikanánskou radost a posílám obrovskou gratulaci. Malému Matouškovi přeji do života hodně zdravíčka a štěstíčko už má, protože má tu nejbáječnější rodinu. Hezky si to užívej a dej mu jednu sladkou pusinku od jedné tety zebry a princezničky Barunky:-)  

MaB

 
Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 20.08.08 20:47

Obrovská gratulace Kaitlin a celé její rodince! Už několik dní netrpělivě vyhlížím a držím pěstičky! :-) Přeji meličkému do života jen to NEJ! A Kailtlin rychlou rekonvalescenci!  

Radka a spol. 

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.08.08 20:56

Tak jsem tu znovu:)
MARU: já taky úplně vidím, jak jsem v den porodu mašírovala s manželem na procházku. Ještě jsme potkali jeho tetu a ta se divila, že jsme ještě 2v1:) Ale je fakt, že takovu štreku jako ty jsem určitě neušla:) Ale sedět doma a pozorovat každé píchnutí v břiše a čekat, jestli už nebo ne, to bych asi nemohla. Každopádně jsi určitě více akční, to zas jo, plavat jsem nebyla schopna vůbec. Začala jsem pozdě, už s větším břichem a nebyla jsem schopná se položit na vodu:))))
A co náš transfer? No konečné rozhodnutí padlo až v CARu:))) Ale vezla jsem si domů embryjátka dvě!:) Na zmražení nám nic nezbylo, všechny ostatní se zastavili na šesti buňkách a víc nic… Domů jsem si vezla „dvě morulky“. Večer jim říkám, ať se hezky vyspinkají, povídám si s nima v duchu jak nějaký blázen a pak mi dojde, že pořád mluvím opravdu ke DVOUM:) Což mě dost zarazí:)))) No nebudeme předvídat, na test mám přijít 30. 8.
Mějte se krásně, Kaitlin ještě jednou gratulujiiiii  

pá Montička a Filípek  

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 20.08.08 20:56

Kaithlin - moc moc gratulujeme a Matoušovi přejeme do života jen samé štěstí  

Kati - no však já vás pravidelně čtu,takže vím o všem,jen nic nepíšu.ale vím :-)) a teda učit deváťáky,to bych nikdy nemohla,puber­ťáky,jsi dobrá že do toho jdeš    

Míšenka+Anička

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 20.08.08 21:28

Kaitlin - obrovská gratulácia letí k vám až z východného Slovenska, nech si čoskoro fit, želám veľa mliečka a spinkajúceho, zlatučkého chlapčeka!!!!!!!!!!­!!!!!!!!! teším sa na fotky a popis ako to Šimonko zvláda…  

Montička -  držím všetky palčeky čo doma máme, nech sa dvojčatkám u teba zapáči a zabývajú sa :-)  

Maru - teda klobúk dolu aká si ty akčná 14 dní pred termínom, ja som už ledva chodila, ale mám pocit že sme ešte maľovali a plietla som sa tu manželovi pod nohy :-)  

Kotě - tak Baru má náušničky? princeznička krásna maličká, je strašne zlatučká…  

nové tehulky - Odysea, Ryšavka super!!! teším sa spolu s vami  

denníček - som za to, aby sme sa striedali, tiež môžem niečo zosmoliť, ešte som stále nenapísala o tom našom cvičení Vojtovou metódou  

Lucia a Radko, sladko spinkajúci (dúfam, že mu to vydrží) 

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 20.08.08 21:29

ahoj holky.
Kaitlin moc moc gratulujů!! a Matouškovi přejeme hlavně zdravíčko a pohodový život ve vaší spokojené rodince ;-)
Maru teda tobě se to fakt krátí! už se těším na zprávičky od tebe.. deníček určitě nezanikne. asi by bylo fajn, kdybysme se třeba prostřídaly a uvidíš, jak pak budeš stíhat.. třebna to půjde. budeš mít hodné spavé mimčo a nebudeš mít co dělat ;-)
Odysseo, Ryšavko - držím kopýtka stále.
Masajko - super, příprava je dobrá, nám to hodně dalo.. těším se na info od tebe.
my jsme dneska výletovali - u dvojčátek v Letňanech, bylo to fajn. ale jsem unavená, takže jdu do sprchy a chrňáčkovat.
mějte se žabucha s Lucinkou

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 20.08.08 21:31

Jo Montičko na tebe taky myslím a opatruj ty tvoje dva mimísky ;-)

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 20.08.08 22:04

Kati - teeeda to by som si netrúfla učiť puberťákov… nenapíšeš o tom denníček keď budeš mať skúsenosti? a Jája ako? ešte kojíte???  

Tina - ako? Jareček je spinkajúce mimi? dá ti oddýchnuť? sestričky pomáhajú ako čítam, tak fajn… inak ja som mala prvú MS takisto v 11 ale na rozdiel od teba moja mamina mi o tom nepovedala absolútne nič, ani v škole sme sa o tom nebavili medzi kamoškami, bol socializmus takže ani knihy ani filmy, bol to pre mňa šok …  

Monička - ako Baru? a chcem sa opýtať odkedy chodí do jasličiek? uvažujem že dám Radka niekam do kolektívu lebo sa doma so mnou nudí (áno, už v 10 mesiacoch :-()  

L.

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 20.08.08 22:22

Tak se Kaitlin +rodinka konečně dočkali a my s ní-Kaitlin,MOC gratuluju,maličkému přeju do života jen to nejlepší a ať se brzy zotavíš !

Kotě,dnes měl Jája na sobě modré dupačky,krásně mu to ladilo s očičkama a smál se,tak jsem mu slibovala,že za tenhle sladký úsměv mu snesu modré z nebe…Holky,já jsem fakt šťastná,nevím,čím jsem si to zasloužila.A nebo si to už umím líp uvědomit a vychutnat? Asi z obojího trochu.

Těhulky,pohlaďte bříška, na ostatní myslím taky a díky,že jste.
Dobrou,Tina

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 20.08.08 22:41

Velká gratulace od celého týmu eMIMINa.
Hodně štěstí, zdraví a štědré sudičky…

 
masajka
Kecalka 351 příspěvků 21.08.08 07:38

Zebřičky dočasně jednočárkové:   
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajinav…-
Alex012......- 4. IVF únor 2008
Arny…-
Bohun… snažení o druhé mimi
Dalika…12.8.2008 si doveze domů poklad největší -  dvouletého chlapečka !!!!! 
Hanulka…- výhledově - snažení o druhé dítko
Jiitulle…
Kaitlin…- leden 2008 - rozhodnutí o zařezení mezi čekatale na adopci (sourozenec pro Šimonka)
Konopka
Kovalda… březen 2008 zahájeno snažení - čerstvá novomanželka :-)
Leninka1… podzim 2007 IUI
Lostris…nechává snažení volný průběh
LuckaD…
Maciasek…
MartulaR-2
Marky..... 17.7.2008 kontrola na imunologii v Podolí - přeléčení
Masajka… duben 2008 - podání žádosti o adopci
Matlásek…
Misenka…srpen 2008 zahlášeno snaženi o sourozence pro Aničku
Monticka…snažení o sourozenečka pro Filípka, probíhá IVF - DVA bojovníčci - 30.8. testování !!!!!
Pajinkaa…
Panda.....- 11.6.2008 kontrolní imuno vyšetření - výsledky za šest týdnů
Rafuška..- leden 2008 - rozhodnutí o zařazení mezi čekatele na adopci
**Ryšavka…
prosinec 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítě **, 17.8.šeptá o // !!!, 28.8. kontrola

Samsulka…
Sima......
Twiggi.....
Zdenca…-   

Zebřičky dvoučárkové:      **MARU...... 21.8. 38+5tt… Michal „Mumínek“    TP 30.8.2008
**Kajdula..... 21.8. 31+6tt… Amelie „Melinka“
Adka007. ..21.8. 28+6tt… dvojčátka - kluci ( Pat a Mat )
Karla........ 21.8. 26+1tt… Lukášek
Sylvii........ 21.8. 23+6tt… prcek Máfátko holčička
Odysea.....21.8.  5+5tt…3.9. UTZ

*Zebřičky se zebřičátky: *  

Monicka.....10­.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa........­...10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2......­.8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*......­...8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine......19­.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha…18.8­.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča........­...28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka......­...7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007......4­.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka.......­.12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....17­.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina..30­.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII..10­.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda…28.12­.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma......31­.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie.....10­.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed...........5­.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun.......10­.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>.......21­.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.....25­.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.......27­.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka.......18­.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.......24­.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin.....14­.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn…26.5­.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami........26­.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek…27.6­.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.......12­.7.2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB.......1­.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka......6­.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa.......27­.9.2006 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.......1­.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia........28­.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie.....19­.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI......27­.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…16.4­.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati........13­.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
Andrea 2…19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g
Lesina.......5­.8.2007 v 5.10 se narodila Ela; měří 52cm a váží 4250g
Danulenka…7.8­.2007 v 9.10 se narodil Tomášek; měří 50cm a váží 3530g
JJ..........22­.9.2007 v 7:21 se narodila Lea; měří 50cm a váží 3440g
LuciaM.....10­.10.2007 po obědě se narodil Radovan; měří 52cm a váží 3780g
MíšaVE......1­.11.2007 ve 2.58 se vyklubal Davídek; měří 52cm a váží 3220g
Leňulka…15.12­.2007 ve 4.00 se narodil Idmar; měří 47cm a váží 2550g
Ajjaa.......10­.2.2008 ve 20.45 se narodila Viktorka; měří 47cm a váží 2900g
Petulinka…25.2­.2008 se narodil Evžen; měří 49cm a váží 3600g
Janka.......24­.3.2008 TP 24.3.2008; budou dvojčata!?????????? Žabucha......2­.4.2008 v 5:40 se narodila Lucinka; měří 50cm a váží 3360g
Katy1.......25­.4.2008 v 14:49 se narodil Péťa: měří 50 cm a váží 3500g
Ed..........26­.4.2008 se narodila Bellinka
Kotě.........6­.5.2008 ve 23:35 hod.se narodila Barunka měří 50cm a váží 3460g
Ulrika......16­.5.2008 v 11:1­3hod. se narodil Erik (46cm/2560g) a Brigitka (46cm/2590g)
Mia.........26­.5.2008 ve 12:30 hod. se narodil Alfred měří 53 cm a váží 3630g
Tina H......17.6.2008 ve 20:25 hod. se narodil Jareček měří 52cm a váží 4000g
KAITLIN…20.8.2008 v 14:00 hod. se narodil MATOUŠEK měří 3,35 kg a měří 50cm

OSLAVENCI V SRPNU 2008

**1.8. Nelinka od NellyB               2 roky
5.8. Ela od Lesiny                       1 rok
7.8. Tomášek od Danulenky    1 rok
18.8. Matyáš od Barbuchy         3 roky
28.8. Štěpánka od Jarče            3 roky **

VŠEM OSLANCůM PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!!!

Zebřičky a jejich čtyřnozí kamarádi

Kovalda - pes - kříženec - Jack - první narozeny 23.6.2008
Monicka - německý špic - Jerry - 19.2.1996 - 12let
Sylvii - jorkšírská teriérka - Lizzy - 20.7.2006
Zdenca - spinavo krvný kocur - Konti
Matlásek - chovný golden retriever - Alf - 11.11.1999
Maru - kokršpaněl - Dášenka - 9 let
Sima - flat coated retriever - Surinka - 25.8.2007
MichaelaVE - francouský buldoček - Buddy - 2 roky
Twiggi - černá středná kníračka - Twiggi - 11.1 1999        - slovenský čuvač - Šuhaj - 10.8.1999        - labradorský retrívr - Johnny - 5.12.2007
Montička - francouský buldoček - Monty - 27.11.1999          - irský setr - Kenny - 21.5.1995
Kajdula - anglický kokršpaněl - Bonny 27.7.1998                   - Denny 27.7.1998         - salašnický pes - Daisy Bernský - 18.3.2006              - Iccony Bernský - 4.5.2007
Lostris-pes-Cideček
Bohun - salašnický pes - Comtesa Baronnella Bernská (alias Tesinka) - 1.3.2008  

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 21.08.08 08:06

Kaitlin - moc, moc vám gratuluju a Matouškovi přejeme hlavně hodně zdravíčka a tobě brzké zotavení. Mám velkou radost, že jsi se toho mimíčka dočkala.

 

Monticko - tak ty svoje dvě morulky opatruj a doufám, že když jim tak pěkně domlouváš, že u vás zůstanou. Filda bude určitě suprový bráška.

 

Dneska jsem ráno zase testovala a pořád tam jsou dvě čárky J Na kontrolu jdu za týden ve čtvrtek. Špiním pořád, ale jen maličko. Jinak mi je dobře. Zítra odjíždíme ještě na malou dovču s kamarádama a vracíme se v úterý. Tak alespoň přijdu na jiné myšlenky a nebudu se tolik pozorovat.

 

Zatím Ryšavka

 
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 21.08.08 09:22

Šáry - tak je to tu, připojuji se k tomu velkému zástupu gratulantů !!!!!  Matoušovi přeji hodně štěstí a zdraví do života. Moc moc pozdravuji celou rodinku. A hlavně šťastnou maminku, užívej si.

Je to nostalgický vidět tady ty jedny z prvních snažilek po několika letech, slzu jsem zamáčkla :-)

Papá

Petra a spol…

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 21.08.08 09:46

KAITLIN, gratulujeme k narozeni Matouska, hodne stestia at krasne roste!

RYSAVKO, drzim palce a potichounku gratuluji:))

Koukam, ze se to tady pekne rozjizdi, takze kdo je dalsi na rade? :))))

MARU, teda blizi se to kvapem, 29.8. odjizdime a vracime se az po 17. zari, chtela jsem te poprosit, jestli si na me vzpomenes, pisnu ti SZ s cislem, budu cela nedockava, poslala by si mi zpravicku az se Misanek narodi?

nebo budu muset otravovat nekoho jineho MONICKOOOOOOOOO, ze mi to kdyztak napises, prosim prosim?

MONICKO, a co Barunka jak ji je a jak to zvladla, mozna uz jsi to psala a ja to proste prehledla.

ZDENCO, jsem uplne zapomnela napsat, ze budeme pryc do 18.9.takze te prosvihnu :( budeme muset vymyslet nejaky cesko-slovensky srazik:)

Musim se vam pohclubit, byla jsem na kontrole na gynde a kontrolni stery jsou OK, huraaaaaaaaa, tak zase za pul roku, pry to mohlo byt hormonama po porodu.

Jeste urcite budu nakukovat, nevim jak to budu stihat, za tyden jedeme a zacinam z toho mit hruzu, Misak je v pohode, v aute bude cucet na pohadky, jen nevim co Dada trosku zacal rvat v aute a prece jenom nejakych 10-12 hodin pojedeme a pak jeste trajekt, no mam co jsem chtela, ale tech skoro 20 dni u more , to vydrzim:)))

Mejte se moc krasne, MARU ty se opatruj a drzim palce, at to mas rychle za sebou!!!!!

Míša V.

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 21.08.08 09:52

Zdenca - ještě, že to Míša kousla - SRAZÍK v září - prosím hodilo by se vám to v sobotu 13.9.? Já v neděli jedu už zase pryč, ale ráda bych vás viděla tak proto ta sobota nebo pátek 12 - prostě jen ne tu neděli to bych vás prošvihla a moc by mě to mrzelo.
Ryšavka 

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.08.08 10:52

Míšo ohledně Maru ti samozřejmě napíšu - ty to zase vyřídíš pusince:-O) Jka se říká zabiju 2 mouchy jednou ranou:-D
Ohledně Barunky jsem to tu už psala - no vlastně ve starém deníčku - jo všechno probíhalo v pohodě. Na to jak jsem se strašně bála to fakt šlo - nic jínebolelo jen jí vadila ta krev v noce, že jí to prý strašně lehtá. Pak se mnou asi 10 minut bojovala v premedikaci,ale vyhrála jsem a pak sladce spala. Celý den vlastně prospala a včera se probudila naprosto s bezvadnou náladou a jediné co jí nejvíc zajímalo bylo jesti simůže vzít ten obvaz na krku domů - no respektive studený zábal:-) Je tomoje zlatíčko a jsemna ní pyšná:-)
Jinak na cestu vem určitě kinedryl -dost po něm děti prospí - mě teď začala Barunka v autě blinkat:-( Určitě to zvládnete dáte víc zastávek, aby se kluci proběhli - hezky si to moře užijte - my snad pojedem příští rok - co snad určitě:-))))  

MaB

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 21.08.08 10:56

RYSAVKA mne sa to hodi hockedy od 10.9-14.9 len by som poprosila dohodnut sa vopred kde a o kolkej ja totiz budem bez netu a telefony a sms len minimalne predsa su tie platby uz ako zahranicie.Tak ak sa dohodneme hockedy a hockde je mi jedno…len ja to potrebujem este pohladat v mape ked a ako sa za vami dostat :-)))Tak asi tak ked sa vyberam niekam kde to nepoznam :-))) Ale snad ma chapete a skusime sa dohodnut aspon tyden vopred na mieste az si mozem chystat orientacne zmysly alebo lepsie nezmysly :-))

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.08.08 10:58

Rysavko neboj bude to OK - někdomá v těhu i dost silnou MS - už se těším na fotečku UTZ  

LuciaM - Barunka začla chodit do jesliček od 2 let,ale jen na 5 dní v měsíci - víc ze zákona nemůžeš,protože jsina rodičovské dovolené. Ono je úplně nejlepší se jít prostě do těch jesliček podívat a na všem se domluvit - nás vzaly os listopadu, protože měli volno. Já to na těch 5 dní doporučuji ono nejde o moc hodin Barunku jsem tam vodila v 8 hod a v 11.15 jsem šla pro ní. Já jsem si stihla vyřídit úřady a podobně v klidu a v pohodě. Takpřeji šťastný výbě jesliček - jo v těch našich se to docela povedlo bylo tam 10dětiček ve věku cca1roku a 15 dětiček cca3let tak si i dost vyhráli:-O)))))  

MaB

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.08.08 11:01

Zdenco já myslím, že by prostě bylo nejlepší napsat, že třeba 10.9. v 10hodin v človíčkově na Zličíně - tam já trefím a ty myslím taky je to konečná metra jakého to fakt nevím,ale dá se to jednoduše najít a tam tě metro přímo vyhodí - toť můj názor - když budete mít jinej nápad tak budete muset navést i mě,ale já to beru tak, že dojedu na ten Zličín zaparkuju a pak metrem. V človíčkově si můžem pokecat a děti si budou spokojeně hrát- tak domluvila jsemj:-DDDD  

MaB

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.08.08 11:04

Jejda já hlava děravá Montičko moc moc moc držíme s Barunkou kopýtka ať se mimísci zavrtají tak jak mají. JO a případná dvojčata neřeš- ono se povídá, že jsou většinou hodnější, protože si jakoby vystačí. Takže to neřeš a hezky odpočívej. yt vago a testuješ na termín porodu Maru -no to by bylo,aby nebylo  

MaB

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 21.08.08 11:10

Moni - srazí: st, čt prosím neeee. Chodím do práce. Dalo by se že půjdu ut, st takže sraz ve čt třeba. Ale ta středa je zrovna blbá pro mě. A co do zoo byste nechtěli jí? Ve všední den je tam klídek a pohoda a pražská zoo je teď moc hezká. R

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.08.08 11:40

Monickopřeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka a prsotě vyplnění všech přání :-)
Maru+Mumínek 38+5 tt

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.08.08 13:08

Jé Maru děkuji - teda ty sis vzpoměla ;-) No teda to potěší:-O)  

MaB

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.08.08 13:09

Rysavka - to byl jen takový nápad - já zase nevím jestli mi to vyjde toho 13 páč má brácha narozeniny ;-) Já to dala jen jako návrh jak to prostě udělat - pražská zoo je taky dobrý nápad - sice nevím jak tam trefím,ale najdu to - teda snad ;-)  

MaB

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.08.08 13:19

No dobrá já se přiznám - napsalo mi to ICQ :-D ves vé těhudemenci bych si sama nevzpomněla. Ale přiznám se a´t tu nejsem za supermanku :-DDDDD  

Teda holky já Vám ten srazík asi začnu závidět :-D
Maru    

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 21.08.08 13:48

MONICKA a ked uz to tu MARU tak verejne vyzradila tak sa aj ja pripajam a zelam vsetko najlepsie do dalsich aspon 20 rokov zivota :-)  

Babulky ZOO moze kludne byt aj tak tam planujeme zo sisou ist…tiez neviem kde to je ale mapa nepusti a este ze sa dorozumiem aj cesky :-)) tak nejak potrafime…a den mi je uplne suma-fuk mozem sa stretavat kazdy den s niekym ked nebudete moct v jeden den :-))) ale potom nas budete musiet zas zobrat niekam inam nie 4 dni chodit stale do ZOO aj ked beriem ze by bolo co pozerat aj tri dni :-)))  

Som za aby ste termin cas a miesto urcili vy a ja sa tomu prisposobim…uznajte ze prahu nepoznam takze vyber miesta zrazu je pre mna dost zlozity .-))

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 21.08.08 13:49

Doprcic MONICKA to som nechcela malo tam byt 200 rokov zivota…preboha to je preklep jak prasa :-( prepac mi to! :-(

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.08.08 14:08

No Zdenco na to, že slavím 18ti ny je to fakt sakra málo:-O))))) Ale beru to takové překlepy bývají dost úsměvné - fakt jsem pochopila ;-)))))  

MaB

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 21.08.08 14:26

Moni i ode mě všechno nejlešpí. R

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »