Zebřičkový deníček - Maru - 212.díl

Snažení

Ahoj tety zebry, Ano ano hádáte správě, po dlouhé době vám zase píšu já Míša ;)

Maminka měla poslední dobou moc práce a tak Vás strašně moc zanedbávala, tak jí trošku zastoupím a povyprávím Vám jak jsme se tu delší dobu vlastně měli. No řeknu Vám, mamka měla strašně moc starostí. Nejdřív se musela starat o mojí prababičku, která byla nemocná. A staral se o ní skoro víc než o mě .-D ale já to chápu, protože já už jsme veliký kluk a prababička potřebovala opravdu hodně péče. Střídaly se u ní s mojí babičkou a staraly se o ní tak dobře, že už je prababička zase fit a veselá. No to víte, že jsem jim pomáhal i já a chodil prababičku obveselovat. Občas jsem jí vlezl do postele, pak jsem jí chodil natřásat polštáře a ukazoval jí, že má udělat „hají“. To jsem ale šikulka že jo? :-D

Dokonce maminka s babičkou přichystaly v tom všem shonu krásné vánoce, napekli cukroví a kupodivu i trošku poklidily. Jenže pak jsem jim to zase znepříjemnil já. Představte si, že jsem byl nemocný . A to rovnou na Štědrý den. No už asi týden jsem pokašlával a pak jsem z toho dostal horečky, které mě držely až do 25.. to se mnou mamka s taťkou dokonce jeli i na pohotovost, protože jsem měl čtyřicítky. No alespoň si to vyzkoušeli, že jo? :-D Ale jak mě ukázali paní doktorce, tak jsem si to s tím marozením zase rozmyslel a 26. jsem byl zase jako rybička. Jen ty vánoce si teda se mnou moc neužili :-( tak si to budeme muset vynahradit příště. Ale pochopte, že jsem se musel do 26. uzdravit, protože přijeli moje sestřenice a bratranec a já bych s nimi nemohl řádit. Takhle jsem si pěkně pohráli, byl jsem zase středem pozornosti všech a to mě fakt bavilo. Škoda, že mi pak odjeli, to mi bylo moc smutno. Navíc ještě trošku kašlu,t ak nemůže ještě ven a řeknu Vám,ž e je to doma už pěkná otrava. Mamka s taťkou se mě teda snaží zabavit, ale už to fakt není ono. Představte si, že už prý byl i chvíli sníh a já ho ani nestihl vidět natož se v něm trošku poválet :-D to je prý hrozná legrace :-D Tak doufám,že si ty zimní radovánky stihnu ještě užít.
Teď tu rodiče začali mluvit o oslavě nějakého Silvestra. No nevím co to přesně je, ale tuším, že budu asi s babičkou a s dědou. Ale mamka s taťkou a jejich kamarádi budou jen za rohem od našeho domečku, tak kdyby se mi zastesklo, tak tu budou A budu taky slavit, protože teď chodím spát až po 21. hodině :-O, takže stíhám spoustu hraní ještě večer. Mamka s taťkou teda nejsou moc nadšení,ale já musím hlídat,aby mi náhodou něco neuteklo. Co když se večer děje něco zajímavého……..

Tak už toho povídání nechám a radši Vám všem popřeju i za mamku a taťku do nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka pohody. A hlavně ať se narodí další zebřičátka ať mám další kamarády :-) Jo a abych nezapomněl, te´d už nebudu mamku zlobit a určitě bude mít na Vás víc času, tak doufám, že jí tady nenecháte samotnou. Ona by se mi tu pak zbláznila, víte? Já občas zlobím a vymýšlím jednu kravinku za druhou, občas lezu po výškách, všude kramařím…… no prostě nejsem žádný dítě, který sedává tiše v koutku. No a mamce z toho občas vstávají hrůzou vlasy na hlavě, tak aby to měla komu povídat :-D

Tak se mějte hezky, přivítejte vesele ten nový rok a já Vám zase někdy napíšu o vyvádím za lumpárny papa Míša 15.měsíců

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 31.12.09 17:34

Já jsem první hurá!!!!! :lol: :lol: :lol:
Takže ještě jednou všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí zdraví a nová zebřičátka, teda jak se tohle píše!!!!
Míšo neboj, já v tom mamku nenechám!!!!!

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 02.01.10 16:20

Druhého ledna a jsem druhá :-o . To si teda zebří stádo užilo oslavu Silvestra, že se sem ještě nestačilo, kromě TWIGGI, podívat :-) .

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 02.01.10 16:29

Ahoj stádečko, :-)

Hlavně, že už jsi Míšo zase zdravé dítko a můžeš dělat své lumpárny. A co na Silvestra, nechal jsi mamku a taťku, aby si ho oslavili? Nebo jsi si je přivolal domů dříve?

My na Silvestra vydrželi do jedné hodiny a to jsem si původně myslela, že půjdu spát brzo. Vítek půlnoc prospal, zato se vzbudil po druhé hodině na hamání, ale hned po jídle usnul.

Taky jsme zjistili, že Cidovi začali vadit rachejtle :-( , ale jenom venku, doma si lebedil na gauči a rány mu naštěstí nevadili.

Mějte se krásně,
Lostris a Vítek

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 02.01.10 16:34

zeby som napisala az tretieho ako tretia :lol:
vsetko dobre v novom roku nam tu vsetkym zelam a nech mame klud a zdravicko ostatne uz si dajak vyboxujeme od matky prirody :wink:

LOSTRIS tak ani vy ste nemali silvestra najhorsieho :palec: dufam ze aj rano vas nehal pospat

my sme boli u kamosov a potom s nimi sme boli vonku na namesti juknut ohnostroj…a potom sme sli domov o 1.00 sme boli v posteli sisa uz aj tak dlhsie nevydrzala a hlavne aj ja som bola rada ze zaleziem do perin lebo novy rok som mala dennu :wink:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 02.01.10 18:13

Ahoj holky,
tak koukám, že jste se konečně ozvaly :lol: , my jsme byli na silvestra v hospůdce, docela to šlo, ale je fakt, že takovýhle plánovaný oslavy nemám moc ráda!!!!

Lostris - i u nás to proběhlo docela dobře, jenom Šuhaj se asi dvakrát proběhl po městě, tak jsme ho pak zavřeli do voliéry a docela v klidu to tam přežil, Johnnymu jsme pustili rádio Beat, takže taky nic moc neslyšel a bylo to v pohodě, jinak u nás to byl pěknej rachot, takže jsem ráda, že jsme to takle zvládli!!!

Zuzi - tak ty jsi musela na Nový rok do práce, no jak na Nový rok, tak po celý rok :lol: , takže budeš pěkně pracovitá, no to já asi ne, já nedělala nic :-D

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.01.10 11:36

Ahojky zebrunky, kouokám, žej ste si všechny užily prima Silvestra :palec:

Lostris to jsem ráda, že se Víteček srovnal, už má dost papání a je spokojené miminko a nechla vás i slavit. Tak už jsi konečně užíváš pohodové mimiinkovské radosti viď? Pozdravuj Vítečka posílám mu pošimráníčko na nožičce :lol:

Zdenco chudinko tak ty jsi musela hned prvního do práce, doufám, žebyla služba alespoň klidná.

Twiggi to jsi mě pobavila, že jste Johnynmu pustili rádio Beat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to musím říct manželovi. Ještě,že jste Šuhaje včas chytili a zase ho nenaháněli městský policajti 8-o

My jsme si oslavu taky užili, nasmáli jsme se , no prostě se sešla zase naše partička abylo veselo jako vždycky. Já jsem se totálně přežrala (že to musím tak napsat :-O ), pořád jsem si říkala, že to víno co piju musím pořádně zajíst a pak jsem se v noci budila, jak jsme měla nacpaný bříško. Po půlnoci jsme došli domů, popřát našim a mrknout na Míšu. Samozřejmě ho vzbudili rachejtle, ale neplakal, jen se divil, kde to spinká. měl u babičky cestovní postýlku, tak si to tam prohlížel a jen opakoval „táta, nána“ :mrgreen: a pak zase usnul a spal až do rána. Takže máme zlatý dítko :-D ale jinka občas zlobí jako :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

Včera už jsem konečně vyrazili i na malou procházku, prtoože doma vymýšlel kraviny a nechtěl spát ani za nic. A jak jsem ho začal oblékat, tak se smál a radoval se a i v kočárku byl hodný. NO asi už mu to taky chybělo, že nesměl ven.

Tak tolik hlášení od nás, opatrujte se zebrunky moje a pište pište pište papa Maru a Míša 16.měsíců

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 03.01.10 12:57

Maru - no on je na něj zvyklý, máme ho doma naladěný snad všude i v autě a protože neusneme bez rádia, tak ho poslouchá každou noc :lol:
Koukám, že Míša je pohodový kluk, no jen tak dál :palec:

 
Sylvii
Závislačka 3953 příspěvků 03.01.10 15:52

Ahoj holky :-)

tak zase nakukuju a přeju vám a miminkům, i větším dětem a taky pejskům :-)do nového roku hlavně hoooodně zdraví a samo spoustu lásky. štěstí z toho už plyne :-)

Sylii + roční Barunka + mimi 36+4tt :-)

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 08:06

Tak už jsem zase v práci :-( , teda po těch 16ti dnech volna se mi vůbec nechtělo!!!! A to mám 7 hodin!!! A prý že by se člověk první den v práci po takovýhle době neměl předřít!!!! Ještě že jedu zítra odpoledne na hory!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 08:56

Tak už jsem zase v práci :-( , teda po těch 16ti dnech volna se mi vůbec nechtělo!!!! A to mám 7 hodin!!! A prý že by se člověk první den v práci po takovýhle době neměl předřít!!!! Ještě že jedu zítra odpoledne na hory!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 09:53

Tak už jsem zase v práci :-( , teda po těch 16ti dnech volna se mi vůbec nechtělo!!!! A to mám 7 hodin!!! A prý že by se člověk první den v práci po takovýhle době neměl předřít!!!! Ještě že jedu zítra odpoledne na hory!!!!

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 04.01.10 10:28

Ahojky, Twiggi kouokám, že jsi hezky zvyšovala počet příspěvků :mrgreen: To ti věřím, že se ti v práci nelíbí, po takové době ....... taky jsem byla vždycky jak praštěná a nevěděla co se tam po mě chce :-D
Zvádni to a užij si prima hory.
Maru a Míša 16.měsíců

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 10:49

Tak už jsem zase v práci :-( , teda po těch 16ti dnech volna se mi vůbec nechtělo!!!! A to mám 7 hodin!!! A prý že by se člověk první den v práci po takovýhle době neměl předřít!!!! Ještě že jedu zítra odpoledne na hory!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 11:46

Tak už jsem zase v práci :-( , teda po těch 16ti dnech volna se mi vůbec nechtělo!!!! A to mám 7 hodin!!! A prý že by se člověk první den v práci po takovýhle době neměl předřít!!!! Ještě že jedu zítra odpoledne na hory!!!!

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 04.01.10 12:27

Ahojte Zebrunky,

kedze tento prispevok pisem uz 3×,tak ho razantne skratim…
Prajem vam vsetko naj naj v novom roku :o))))
Ked mi uz KONECNE funguje PC,nefunguje mi emimino.....
vyhadzuje ma to,nemozem citat prispevky,obracat strany …ani diskutovat..:o((( Prihlasujem sa tak na 5×:o((((
Co s tym mam urobit?????
Napisala som vam 3× a 3× to neodoslalo.....
Majte sa krasne
 Ivana

P:S: asi je zla konstelacia hviezd,tak to skusim opat zajtra:o))))))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 12:43

Tak už jsem zase v práci :-( , teda po těch 16ti dnech volna se mi vůbec nechtělo!!!! A to mám 7 hodin!!! A prý že by se člověk první den v práci po takovýhle době neměl předřít!!!! Ještě že jedu zítra odpoledne na hory!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 12:45

Jé proč se mi to poslalo dvakrát a to ještě v takovým časový rozmezí, tak to mi hlava nebere!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 12:45

Jéžiš, ono to bylo dokonce šestrkát :zed: !!!!

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 04.01.10 13:52

a ja uz ti pisem aspon 5× odpoved a nic tebe sa to posle 10× a mne ani raz :zed: nech zije protekcia! :jazyk: si vycerpala asi celodenny limit a ostatny nemaju uz narok :jazyk: :-D

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 04.01.10 13:53

ale verim ti ze ta to v praci „bavi“ zato nase deticky maju este tyzden volna :roll:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 04.01.10 13:54

ANAVI kludne pis to len Twiggy vymlatila denny pocet prispevkov sama a tie nase to uz brat nechcelo ale mne uz berie asi sa niekto zlutoval :-D

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 04.01.10 13:59

Zdenka: si ma pobavila :o)))))) Tak som sa uprimne zasmiala:o)))) Mozem ta oslovoat Zdenka? Paci sa mi to viacej,aj som viacej zvyknuta,ak nie ,daj mi vediet,aj sa preorientujem:o)

Twiggi: je ti odpustene:o))))ze nam to tu zahlcujes:o)))) A kedze si uz v praci,tak ti je duplom odpsutene:o) Co tam porabas,ked deti maju volno?

1.Pokus o odoslanie:o)
Ivana

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 04.01.10 14:01

ma tam byt oslovovat a odpustene:o))))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.01.10 14:02

No holky slovenský, my už žádný prázdniny nemáme :evil: !!!! Takže musím do práce :cry: !!! Ale dneska už mě čeká jenom tělocvik, jenže už se mi aspoň čtyři omlouvaly, že nemají věci, tak jsem zvědavá, co tam s nima budu dělat!!!!
Koukám, že jsem to nějak zahltila a nejhorší bylo, že se mi zobrazoval jenom ten poslední můj a tak jsem si myslela, že nikdo nepíše, no až pak mi to došlo!!!! Jo je vidět, že jsem po 16ti dnech v práci!!!!

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 04.01.10 17:34

ANAVI kludne ma volaj ako ti pasuje doma celkom dobr pocujem na meno Evicka alebo mama mi hovori aj Lenka to je moja segra :wink: a evicka je mama a kazdy kto ma stretne sa opyta evicka ako dobre vyzerate :nevim: ide ma porazit mama sa mi potom smeje vidis vyzeras ako zenska pred 60-tkou ked si ta so mnou mylia :think: :wink:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 04.01.10 17:35

ale ona bola tiez sestricka na internom tak ju vela ludi poznalo a vraj sa tak podobame ze si nas mylia :wink:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.01.10 08:03

Zuzi - a nemáš v těch jménech pak zmatek :lol:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 05.01.10 09:08

ani nie :-D ked niekto na ulici povie Evicka ste to vy? tak viem ze som to ja :mrgreen: doma zas mama bezne povie lenka pod sem a ked sa nepohnem este ma aj okrikne ze ci nepocuvam :mrgreen: az potom sa tukne do cela ze nie som lenka :mrgreen:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 05.01.10 09:09

kto si da so mnou kavu?

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.01.10 09:11

Tak to jo :lol: !!!
Já si s tebou kávu dám :-D !!!

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 05.01.10 09:59

oki hned mi lepsie chutilo a nechcela by si ist za mna na nakup teraz? :wink:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.01.10 10:06

Nemůžu, mám fyziku :-) !!!

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 05.01.10 11:39

tak sme si boli sami idem im urobit polievku zemiaky mame a moju drzkovu polievku oni nejedia :wink:
Co nove na fyzike? :wink:

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 05.01.10 11:53

Zdenco skoro jsem pila kávu s tebou a ještě se přidala moje mamka :-D Dělaly jsme údržbu babička - stříhání nehtů apod. a pak jsme se musely odměnit.....
Ale měly jsme kávu v poklusu, jak jinak že? Ten náč malý lupič mě nenachá chvíli v klidu :-D ale je to zlatíško :-D
Tak já pádím než mi vypne počítač. Ale nebojte už se rýsuje náš nový stolek na PC, kde bude počítač pěkěn ve ksříňce a bude to OK. Jen si ješttě připevním klávesnici ke stropu a už tu s vámi budu celý den :-DDD tak papá Maru a zlobidlo

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 05.01.10 11:54

Twiggi brr fyzika, slib mi, že až bude Míša ve ěkole, že bdueš na horké lince a budeš pomáhat :-DDDD
 Maru

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 05.01.10 12:15

vykladanie veci na strop uz mame za sebou :-D uz sme mohli zlozit vsetko kam sa patri uz su ine problemy hlavnme PC aj pre dieta uz treba a aj TV a radio pre istotu :lol: :wink:
mne treba aj s matikou pomahat :nevim: baby a neverili by ste uz s touto prvackou mam obcas problem a nechapem dost dobre zadanie ulohy :nevim: :think:

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 05.01.10 21:15

Ahojky zebrunky

to koukáte kdo píše - jo jo jsem to opravdu já. Musím napsat, že mi skoro měsíc nešel net a bylo to takové nepříjemné - jak hodně si člověk na tu bednu zvykne co:-)

Takže na začátek musím všem popřát do Nového roku moc a moc zdravíčka, štěstíčka, spoustu osobních i pracovních úspěchů a hlavně rodinnou pohodu.

Mé předsevzetí je, že se tu budu ukazovat častěji - což asi bude reálné páč už nebudu muset Zdendovi ve firmě tak pomáhat:-O)

Tak jsem to projela tak nějak v rychlosti a zaznamenala jsem, že Míšánek je veliký čipera - jen tak dál Míšánku jen ať o tobě maminka ví každou minutu:-) A jejda ty si byl nemocný tak ať tahle 40tková premiéra je na dost dlouho poslední. Já to u Barunky taky vždycky brala dost špatně fyzicky - člověk by to za ty děti odmarodil sám

Twiggi, Zdenco ehmm tedy Zuzi, Anavi, Lostris- holky všechny moc zdravím - respektivě zdravím všechny

jo a co masajka už se o ní něco ví?? Ozvala se nebo hraje mrtvého brouka????

No a jak bylo u nás -no holky parádně - Barunce se ježíšek trefil všema dárkama - já jsem taky dostala veliké překvapení. No prostě radost veliká:-) Stejně jsou nejhezčí ty rozzářené oči té mojí prdelky - snad mi ani nevadí, že všechnu smetanu slízne ježíšek:-O)))))) No a silvestr byl v naprosté pohodě - byli jsme se Zdendou doma a užívali si klídek - jo asi stárneme:-)

Tak jsem to vzala v rychlosti

Mějte se krásně

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 06.01.10 17:37

Teda zebřule tak nakonec si tady budu povídat sama :-P
Tak kde všichni jste?

:hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 06.01.10 18:42

ja uz som tu my sme boli dnes lyzovat teda oni dvaja ja len strajkovat :nevim: ked ja som nemehlo a bojazlive radsej chcem prasaciu chripku ale nie dolamane nohy :think:

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 07.01.10 10:43

Ahojky zebřule,

Twiggi rádio Beat taky posloucháme a manža vzkazuje, že má pejsek dost dborý vkus :-D

Sylvvii ahojky holka, jemi jasný, že nestíháš,ale přij´d nám někdy písnout jak to všechno vzládáš, občas si na tebe vzpomenu a obdivuju......

Anavi šupky hupky mezi nás, když už je doma PC OK a emimino se zdá už nezlobí :-)

Zdenco teda já jsemmoc věcí kvůli Míšovi nevyklízela, prostě razím teorii, že si musí zvyknout. NO a světe div se, zatím nám nic nerozbil. Občas zastrčil ručku do kytek,ale v pohodě ani moc nerozházel hlínu. Bráchovi dětčiky tu byly hodně často a tyk jsem nic nevyklízeli a zvykly si, takže s míšou to bude taky tak. Jen ten počítač, o ten mám strach,t akže půjde do skříńky. on mám Míša úžasný talent i na klávesnici a zná spoustu takových těch klávesových zkratek, takže mi tu nadělá vždycky pěknou paseku .-DDDD asi to bude ajťák :-DDDD

Moni kouo,ám, že jste si rpima užili vánoce, tak to má být. Tak tě beru az slovo a těším se jak se tu budeš ukazovat častěji. masajka se ozvala Tině na SMSku, mají někjaký problém s netem, ale jsou v pořádku.

Tak Míša se pěkěn rozčiluje u svačiny, takže ho jdu vysvobodit, asi už má spapáno a mamka se tu vykecává :-O tak papa Maru a Míša 16.měsíců

PS. jo a u nás vše v pohodě, Míša zlobí, mamka se občas rozčiluje a občas dostává záchvaty smíchu :evil: :mrgreen:

 
Sylvii
Závislačka 3953 příspěvků 07.01.10 16:20

Maru jo jo, nestíhám.. a za pár týdnů to bude veeeelká legrace :-)

Naštěstí Barunka je opravdu zlatíčko.. Věčně usměvavá, společenská, hravá, nepláče, papá, spinká skoro každou noc hezky sama v pokojíčku, občas se teda probudí a zapláče, ale max jednou za noc.. takže fakt krááása..
Doufám, že druhá bude po ní :-)

Nicméně.. pořád mám před sebou diplomku a poslední státnici a to nevím, kdy se k tomu dokopu. :-(
Navíc jsem měla v prosinci skončit v práci (nabídli mi buď plný úvazek - teď mám půl - nebo skončit.. tak jsem se zasmála.. :-) Jenže pak odložili, co se dalo a ještě tedy musím odprezentovat pár dokumentů, co jsem dělala atp, takže mě "potřebují až do konce února.. Upozoňovala jsem je, že mám za tři týdny rodit, ale nějak to neberou na vědomí, tak jsem zvědavá, na které prezentaci začnu rodit :-)
Už se ale děsně těším, až budu mít od té práce a příšerný šéfový pokoj.. :-( jen penízků nebude moc.. řešíme velký dluhy. :-(

Jinak se máme pořád dobře, jsem taky zvědavá, jak budeme s manžou zvládat všechny sbory.. :-)

Maru, obdivovat opravdu není za co.. jazyk na vestě :-)

Mějte se tu krásně.. nakukuju a občas písnu.. určitě dám vědět, až se narodí malá :-)

a přidávám jednu vánoční fotku :-)

Sylvii

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 07.01.10 17:02

Ahoj holky,
tak už jsem zase tady :lol: !!! Ježdění bylo super, užila jsem si to a byla tam děsná psina :lol: !!! Jenom doma byla trochu pohroma, zima, jako kdyby tam nikdo dva dny nebyl, pejsánci měli takovou radost když jsem přijela :lol: !

Zuzi - no já držkovou teda taky nejím :-( !!!! , fyzika byla v pohodě!!! Matiku hoď sem a já ti poradím!!!

Maru - to víš, že budu pomáhat, budu taková nápověda na telefonu :-D !!!! Jo pejsánek má opravdu vybraný vkus :lol: , to víš, to je výchovou :lol:

Moniko - no to je dost, že jsi se ukázala!!!! Doufám, že splníš slib a budeš tady častěji!!!!

Silvii - tak to ti teda držím palcce, aby jsi to všechno zvládla, máš toho opravdu dost!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 08.01.10 13:30

Jé kde jste???? Vy jste mi snad zapadly sněhem!!! Tady teda chumelí a chumelí!!!!

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 08.01.10 19:58

ja som tu u nas tiez chumelilo ale uz nechumeli 8-o u nas uz rovno prsi :evil: ale ma to svoje vyhody aspon mi dlho vydrzi moja lyziarska vystroj bo z nej nevyrastiem a dokonca ked bude v skrini zavreta ani ju neznicim :palec:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 09.01.10 14:41

Zuzi - no ale vyjde ti z módy :lol: !!!! U nás teda teď momentálně fakt nechumelí, ale do rána napadlo tolik, že vůbec nebylo vidět, že jsem odhrnovala, takže jsem to musela udělat znova :-( !!!! Je to ale hezký, dívat se jak venku sněží, když nikam autem nemusím!!!

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 09.01.10 18:16

no ja som ju po mode uz kupovala bolo to v akcii pretoze to bol minulorocny model :-D takze skrina uz modnosti nuskodi :wink:

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 09.01.10 18:51

ahojky zebřule
tak nám pěkně nasněžilo co :-D Je to paráda když se nemusí autem,ale jinak je to na nic
Barunka se začala v noci dusit takže dneska z otho máme rýmu - no snad to nebude nic víc - u nás je z toho vždy píchání uší :twisted:

twiggi - jo jo taky jsme včera odklidili sníh u baráku a dneska jako kdyby jsme nic nedělali. Jerry chodí ven jen na nutné čůrání jinak ho z baráku nikdo nedostane -no jo náš dědula - v únoru bude slavit 14 let.

Zdenco teda zuzi - no já si snad nezvyknu :-D Holka vytáhni lyže a šup na sváh - přeci si velká šikula tak to by bylo abys to nedokázala. Já taky na lyže nechodím obléklá jako ze žurnálu - mám kombinézu snad 10 let starou,ale co obléknu ji a jde mi přeci o lyžování :mrgreen:

Maru jen se neboj teď tady budu určitě více. Pracovní tempo by mělo zvolnit tak snad to tak i bude :think:

No a co jinak u nás? Barunka roste k mojí radosti - právě si maluje vodovkami je šikulka - letos v novém školním roce jí chci dát do umělecké školy na kreslení a keramiku tak snad mi z ní vyroste budoucí picaso :-D :mrgreen: :-D Vánoce se u nás taky povedli a hlavně jsem si odpočinula - no co vám budu povídat proflákala jsem to a taky prospala až jsem z toho byla celá rozlámaná :-D

Tak holky taky mažu udělat nějakou mňamku k večeři

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 09.01.10 18:55

chci se Vám pochlubit s letošní výzdobou okna v kuchyni

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 09.01.10 18:57

a takhle to vypadá ve dne - horní je v noci,ale to jste asi pochopily :lol:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 09.01.10 21:10

MONICKA no ty si ina sikula :palec: aj vpo vyzdobe okien aj v lyzovani :-D ja totiz lyzovat neviem snad jedina z nasej rodiny sisa sa naucila uz minuly rok ja zial nie ja uz to skusam snad po 10 rokoch znovu :nevim: ale nejde to bojim sa mam sa asi prilis rada…ale poviem zti nie je krajsi pohlad ako od vareneho vinka na svah ako mi decko lyzuje a este je stastne :-D ja na kopec vyôleziem lebo sa vleku drzim jak pijavica a nepustim horsie to je dolu… :nevim: to radsej som pekne minuly rok zoslapala cely kopec a nohy ma boleli ako slecnu po mesacnej praci na E55 a bez prestavky :-D :oops: som proste nemehlo na lyzovanie hoci sa mi to velmi paci :think:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »