Zebřičkový deníček - Maru - 219.díl

Snažení

Ahojky zebrunky, Je na čase, abych obnovila náš zapadající deníček a o čem jiném mám psát než o 2.narozeninách :) Hrozně to uteklo, ani se mi nezdá, že už máme takové veliké „miminko“ :D ale je to tak….

Míša a netradiční dort :-D uzená kýta

Mašinka :-)

Žádnou velikou oslavu jsme neplánovali, nějak si na veliké oslavy nepotrpíme. Pokud teda nepočítám to, že každoročně co se Míša narodil děláme s partou akci „rozloučení s létem“ Vymyslel to manžel, protože když zapíjeli Míšu když se narodil, ta se to prostě všem líbilo, je ještě hezké počasí a tak se to od té doby drží jako tradice. Koupíme uzenou kýtu, místo dortu :-D do které zapíchneme svíčku a slavíme to s partou všechno dohromady :-D možná to vypadá bláznivě, ale je to prima :-D No a na neděli byla domluvena klasická oslava s mými a manželovými rodiči a s jeho sestrou.

Měla jsem naplánováno, že upeču dort mašinku, protože u nás teď nejvíc letí mašinky. Podědili jsem po synovečkovi mašinku z Lega včetně kolejí a všech možných nezbytností, takže se nám každý den mění obývák v nádraží a kolejiště a nedá se tu snad ani projít. Ale Míša je to nejspokojenější dítko na světě. Tak mu pečte jiný dortík žejo? .-D

Vyhledala jsem inspiraci a všechno mohlo vypuknout.
No jenže to by asi u nás nebylo úplně normální kdyby šlo všechno hladce… Ve čtvrtek před víkendem se mojí dr. zdálo, že mimčo v bříšku málo poprostlo a já místo pátečního obr nákupu na oslavu jela do ČB na genetiku. Ještě ráno jsem si nic nepřipouštěla a měla naplánováno jak to všechno hezky stihnu. Jenže člověk míní a okolnosti mění na genetice mě pořádně vystrašili vším možným a snad i nemožným, proč je mimčo o týden opožděné v růstu. No řeknu vám, užila jsem si pěkné nervy a rázem mi byly nějaké oslavy celkem ukradené. Nakonec mě pan doktor s manželem přesvědčili, že si nechám odebrat plodovou vodu. No nechtělo se mi do toho, jenže když jsou na vás dva a ještě vás vystresují…. Nakonec jsem souhlasila. Takže o víkendu jsem měla polehávat a dostala jsem zákaz chovat Míšu a vůbec něco zvedat :-( Takže fakt super start na oslavu….. V tu chvíli se mi nechtělo nic a ani nikoho vidět. Ale nakonec díky za to, že mám kolem sebe spoustu super lidiček. V pátek přijela neteř a abych jí nepřidělávala starosti, na ty je ještě moc malá, tak jsem se dala do pohody a nechala se jen obletovat a užívala si její přítomnosti. V sobotu jsem nakonec poseděla i s přáteli a rozloučila se s létem. No a v neděli jsem za asistence neteře uplácala tu mašinku a nakonec přece jenom udělala oslavu. Asi bych si vyčítala, kdybych všechno zrušila a nic se nekonalo. Navíc hned v pondělí jsem se dozvěděla, že výsledky plodové vody vypadají v pohodě a ve čtvrtek na UZ už mimčo v pohodě poporostlo a všechno vypadá tak jak má být. Čeká mě ještě kontrola na genetice v pátek, ale ta už mě tak nestresuje, protože prostě vím, že už bude všecičko v pořádku. No a taky se dozvíme co vlastně na 100% čekáme :-D Takže můžete tipovat, já to odtajním v pátek :-D

Takže deníček měl být o narozeninách a nakonec byl tak trošku zmsteně o všem co nás za poslední dobu potkalo. Fotku dortíku jsem vám vložila, tak jen snad, že všem chutnal :-)

Opatrujte se a i vám všem co jste to se mnou prožívali ještě jednou děkuju za podporu.

Maru a spol.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek
 
Uživatel je onlinenothingn
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 15.09.10 07:20

Krásnej deníček.
Ještě jednou Míšovi všechno nejlepší.
Držím moc palečky,aby bylo všechno v pořádku.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 15.09.10 08:02

Ahoj, tak včera mi to nešlo tak zdravím až teď :mavam:

 
Sylvii
Závislačka 3953 příspěvků 15.09.10 08:34

Ahoj Zebřičky!!! :-)

jsem ostuda, vím, ale prostě nestíhám.. tak vás jdu zase jednou aspoň pozdravit!!!

Maru Míšovi vše nej a ten dortík je úžasnej!! Jsi teda šikovná!!!

Dávám sem jednu fotku holčiček, už taky povyrostly.. Třetí mimi plánujeme na září 2013, tak jsem zvědavá, jak se našeho plánu bude držet :-)

Zatím papaaaaaaaa
Sylvii + Barunka 21m + Madlenka 7m

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 15.09.10 08:53

Koukám, že jen co se objeví nový deníček takse scházejí „staré“ zebry :lol:

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 15.09.10 12:22

Krásný den všem,

MARU dodatečně Míšánkovi všechno nejlepší k narozeninám a tobě taky jen to nej, hlavně žádné stresy, jsem moc ráda, že je všechno v pořádku, opatrujte se!

Zaregistrovala jsem, ze RYSAVKA porodila chlapecka, tak alespoň takto, gratulujeme!

SYLVII, jak se máte? Už plánujete třetího svišťáka, máš můj obdiv:)

TWIGGI, jsem vysledovala, že chceš pořád hubnout, ty jo:)) vždyť na tobě nic nezůstane:))

ZABUCHO, teda to to letí…neuvěřitelný!

LOSTRIS, kadeřnicí jsi mě pobavila, by si měla začít na manželovi vydělávat, pár sestřihů do týdne a je profesionální kadeřník:))

Na které jsem zapomněla se moc a moc omlouvám, ale myslím na vás ZUZICA, ANAVI, RAFUSKA ..... ale nestíhám:) Od 1.října jdu do práce, takže to bude mazec, Davídek začal chodit do školky, ale může jen na 5 dní v měsící, což je dost hrozný, tak uvidíme po 20tém to zkusíme znova. Mišák chodí do školy a zatím spokojenost, tak snad mu to vydrží, jinak se strašně perou, zlobí,nic dobrýho si neudělají,ale sem tam mají i světlou chvilku:)

Ještě bych zapomněla, co jen může MARU nosit v bříšku, že by holčíčka? Ne jdu podle svého vzoru - kluk:)

Mějte se moc fajn
Míša V.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 15.09.10 12:39

Míšo - neboj neztratím se :mrgreen: , já o tom víc mluvím než konám, jediný co dělám, že se trochu hýbu a to musím, jinak bych se fakt neunesla :mrgreen:

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 15.09.10 13:18

Ahojky, tak kouokám, že se opravdu shcázejí„straé“ zebry, když vyjde nový denáíček .-D to je dobře, to já asi budu muset psát deníčky častěji :-D
Já byla nakupovat e městě s babičkou a s Míšou, potřebovali jsem nové baškorky a ještě jsem Míšovi koupila novou vestičku na podzim, no bude frajer pak vložím fotku. Ale nelíbila se mi do ní žádná mikina, tak jsem rovnou koupila vlnu na svetr .-O tak až to udělám tak vyfotím :-)
Jdu dovařit oběd, pak napíšu víc pa Maru

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 15.09.10 13:34

Jsem na tebe zvědavá :lol: i když na malý děti se dobře plete, rychle to přibejvá!

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 15.09.10 13:37

Na dětičky to je jedna dvě, na ty pletu ráda, horší je to se mnou a jednou jsem chtěla plést i manželovi, ael to mě přešlo, škoda práce a času jemu je to stejně fuk co má na sobě :-D

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 15.09.10 14:42

Ahojky

i já se tu ukazuji asi po 150 letech,os­tuda,já vím :oops: :-D

Maru -dodatečně Míšovi přejeme vše nejlepší.fajn že je nakonec vše v pořádku, dortík je nádhernej,jsi šikulka. a já ti tipuju holčičku.

Příspěvek upraven 15.09.10 v 14:43

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 15.09.10 15:32

Maru - já jsem taky pletla i sobě, ale to už je hrozně dávno teď se mi nechce, ono se to moc nevyplatí, vlna je drahá a svetr koupíš daleko levněji tak proč! Ale bavilo mě to, vždycky jsem pletla u televize :lol:
Teda tady je ale hnusně :evil:

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 15.09.10 15:36

No to je super, já mám radost kolik zebřiček se na náš přišlo podívat. Jen tak dál. Alespoň si připomenu jak máte staré dětičky a nestačím se divit jak nám to všem utíká…Děkujeme moc za přáníčka.
A taky o sobě napište trošku víc jo? :wink:

Sylvii takže je v plánu další miminko, no to tě obdivuju, jak to vlasntě všechno zvládáš co škola, zpívání atd.

MíšoVe jejda tak ty už jdeš do práce? a kdo ti bude hlídat Mišáka, když jde do školky jen na tak krátkou dobu v měsící? Davídek je šikulka a už je z něj veliký školák, no to letí… a jak se máš ty vše v pohodě a v pořádku?

Twiggi včera jsem koukala na video ze zumby, docela dobrý, taky by se mi to líbilo, teda jestli bych zvládla to všechno koordinovat, ael může to být skvělé odreagování.

A já jdu využít, že mrně spinká a trošku poklidit, už to tu máme zase jako po výbuchu :-O

Maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 15.09.10 15:41

Twiggi no já když vidím ceny svetýrků pro děti tak se mi protáčí očka, to je fakt síla. Takže na ty prcky se to asi vyplatí a mě to navíc baví. Taky pletu u TV, pustím si film a motám a pletu.Nevydržím se na Tv koukat a nic u toho nedělat, takže mám pořád něco v rukách :-D A teď mám víc odpočívat, tak mě to alespoń donutí si na chvíli sednout a neotravovat, že se nudím :-D Ještě cchi kamarádce upléct bačkůrky pro mimi, má za chvíil termín - budou netradiční zelené, i když josu pro holčičku. Kamarádka je myslivec, tak to bude tak trošku i legrace. Ještě pro ní musíme něco vymyslet i na mimi.
No chytá mě kreativní období, to se mnou bude zase veselo :roll:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 15.09.10 16:01

Maru - na prcky to je pohoda, to mi vždycky strašně rychle utíkalo, ale sobě to se fakt už nevyplatí!
Na tu zumbu jsem zvědavá, jdu v neděli tak pak napíšu jak jsem se tam motala :mrgreen:

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 15.09.10 19:55

ahoooj zebřičky.
Maru Míšovi dodatečně všechno nejlepší. je to už velký kluk. pěkný fotečky a tipuju holčičku :wink:
jinak zdravím i zatoulané zebry :mavam:
MíšoVto enní možný že už jdeš do práce..nedávno jsi rodila..strašně to letí!!
zprávy od nás:
mimčo se otočilo hlavičkou - dostal rozum..tlačí mě teda ale festovně..odhad má 3160g ve 36tt, takže je větší..no uvidíme. jinak vše ok, v úterý jdu na monitor a uvidí se..vypadá to, že by mi ve 38tt porod vyvolali, když to bude k tomu..tak jsem zvědavá.
v sobotu se stěhujeme definitivně. jsem z toho taková naměkko..mám k tomuhle bytečku fakt citovou vazbu a bude se mi stýskat..ale je fakt mrňavej a naše rozrůstající se rodinka bude mít lepší pohodlí v novém..
mějte se, držte kopýtka na finále žabucha, Lůca 2roky5m, pupík 36tt

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 15.09.10 19:58

Zabucho - to teda uteklo! Pořádný bříško :lol:

 
Sylvii
Závislačka 3953 příspěvků 16.09.10 07:59

:-) no jo, holky, je to ostuda, no.. ale já furt lítám a stíhám tak maximálně občas přispět do ledňátkové diskuse.. No a pak se objeví nový zebřičkový deníček a já se hned bouchnu do hlavy!! :-) jej, no já holkám musím zase jednou napsat :-) No hrůza se mnou…

No, zvládáme docela dobře :-) To víte, někdy je to trošku náročné, bo mám prostě ty 4 sbory, které vyžadují dost přípravy + zkoušky, koncerty, soutěže… No a stále nemám dodělanou školu.. poslední rok jsem na nic nesáhla, ach jo..

No ale nemůžu si vlastně na nic stěžovat, bo mám jedna skvělýho manžela, který, protože taky zpívá, tak chápe a dva večery je doma sám s holkama.. + máme sice nespolehlivou, ale když přijde, tak ok hlídací babičku, která hlídá, když jdeme zpívat oba, nebo když chceme vyrazit třeba do kina.. Takže vlastně děláme všechno, co jsme dělali před dětmi, jen v omezené míře :-) a je to bezva :-)

Teda já bych taky chtěla umět plést. Zkoušela jsem to jednou a po asi tech hodinách usilovné práce jsem měla takové minipotítko na ruku..tak jsem to vzdala :-) Ale já zas mám tady u nás naprosto dokonalý sekáč… Vozí tam věci z Nextu atd.. a vypadají naprosto nepoužitě, na některých jsou ještě i visačky.. Takže já se jdu dycky kouknout do nějakého obchodu, jen tak pro potěchu oka.. a pak vlítnu do sekáčku a za cenu jedný bundy v obchodě tam nakoupím celou výbavu :-)

Tak.. Majďule je nějaká protivná, musím běžet!! Mějte se krásně!!!! Já zase přijdu :-)
 S

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 16.09.10 09:27

Ahoj, dneska nestíhám, píšeme s prvákama nějaký testy!

 
Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 16.09.10 14:53

Ahoj zebrušky, já se také hlásím po delší době…Občas jsem jen něco přečetla, ale nestíhám reagovat. Z Melči je už velká slečna, povídá a povídá a povídá. Většinou se všichni diví, že jí budou teprve dva!Před 14 dny se vrátila ze 14 denní dovolené ve Francii s babičkou a dědou, byla nadšená!!!

MARU:Koukám , bude bráška nebo sestřička?Paráda!!!

ŽABUCHA: Držím palečky do finále!!!

MÍŠENKA: Jéééé, vy máte už Toníka velikého!!! :roll:

Jdu počíst a pak budu ještě psát :-) Snad pravidelněji :-) A jedna Amí:o)

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 16.09.10 16:47

Ahoj zebrušky!
Aňulka dnes byla poprvé u paní zubařky. Seděla tatínkovi na klíně, nechala si jen na 2 pokusy prohlédnout pusinku, bylo to moc fajn. Sestřička i doktorka byly nadšené, moc k nim miminka nechodí.

Maru, tak nějak mě napadlo, kdy bude mít Míša narozeniny. Přeju hlavně zdraví, štěstí, spokojenost.

Silvii, je to možné, že už jsou holčičky tak veliké? Jsou moc hezké, užívejte si každý den.

Žabucho, ty už jsi ve finále, já nevěřím… V novém bytě, nové dítě. :-D

Musím, Aňulka rabuje.
R.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 16.09.10 16:50

Ty jo já jenom zírám :lol: Maru musíš psát deníčky častěji, protože se tady fakt objevují zebry co jsem „neviděla“ ani nepamatuju :lol:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 17.09.10 07:14

dobre ranko…a ja si naozaj niektore ani nepametam :oops: :wink:
vitaj stare dobre zebrie stado :kytka:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.09.10 07:56

Dobré ráno :mavam: hurá už je pátek :potlesk:

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 17.09.10 09:55

Ahoj holky,

teda vás se tady ukázalo, co dlouho nepsalo 8-o :palec: .

Já mám poslední dobou nějakou nepsavou, tak proto jsem se tady neukázala. Jinak jsme všichni nějací nachcípaní. :-?

Maru, prý uplácala dort. Ten je naprosto dokonalý, jsi šikula :palec: .
Jo a typuji holčičku, aby jste měli páreček :lol: .

Tak se jdu snažit dočíst, když mi ten můj poklad usnul.

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 17.09.10 10:04

Sylvi, ty jo třetí dítko :-) , no tak ať vám vaše plány vyjdou. Jinak koukám, že jsi akční jako Maru :-) .

Míšo, to fakt uteklo, už jdeš do práce. A co, těšíš se?

Twiggi, tak se těším na zprávy ze zumby, jak se ti to bude líbit. :-)

Ten můj čudlík se už ozývá, to spal asi dvacet minut :roll: .

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 17.09.10 10:11

Žabucho, teda ty máš velké bříško 8-o , ale moc hezké. Fotka je kouzelná :lol:

Rafuško, tak to my bychom něměli k zubaři jít s čím. Máme zatím stále bezzubce :-) .

Ještě k té mé kadeřnici. V sobotu jsem zjistila, že mám každou stranu jinak dlouhou 8-o , hlavně, že ona říkala, že stříhá jinak dlouhé vlasy. Jsem to ale hravě vyřešila. Vytáhla jsem zastřihávač vlasů a sama jsem si účes upravila :mrgreen: . Teď je dokonalý. Musela jsem sama, manžel byl v práci. No a tímto končím se svou kadeřnicí.

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 17.09.10 10:18

Kajdulo, a co vy, nepůjdete ještě do druhého dítka? :-)

Tak Vítkovi se jen asi něco zdálo, spinká dál. Tak mám ještě volno :-) .

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 17.09.10 11:00

Si tu píšu sama 8-o , ale už jsem dopsala, brouček se opravdu vzbudil :lol: . Tak se tu zatím mějte, já se zase ukážu.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.09.10 12:36

Teda Lostris, nejdřív se neukážeš a pak takovejch příspěvků :lol: já tu nebyla, to víš už chodím do práce a hlavně jsem měla čtyři hodiny za sebou tak jsem trochu nestíhala, teď už jsem doma tak je to lepší :lol:

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 17.09.10 19:33

Twiggi, to máš v pátek prima, že už jsi tak brzo doma :-D .

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.09.10 19:57

Jo, já mám kvůli Dádovi s kolegou co dělá rozvrhy dohodnutý, že mám jenom do dvanácti, nejdřív kvůli školce, aby mohl chodit po o a teď i kvůli škole, protože mi chodí jednou za 14 dní naproti a oni končí asi o pět minut dřív tak je to akorát :lol: ona je to paráda, že se v pátek končí brzy, u nás je nejdýl do 12.40 takže to není tak hrozný :lol:

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 17.09.10 21:36

kuk, po sto rokoch som tu :-) zdravím srdečne tehuľky!!!

Radko začal chodiť do škôlky, veľmi sa mu páči a teší sa, len po týždni chodenia nám ochorel :-(

od pondelka ideme znovu tak som zvedavá koľko mu to vydrží

Lucia a Radko (o mesiac 3 roky)

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.09.10 22:49

Luci ahoj :mavam:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.09.10 09:12

Přeju hezký víkend :lol: , tady svítí sluníčko, tak snad to bude pohoda, jenom kdyby za mě chtěl někdo uklidit, ale to teda nehrozí. Ježiš proč mě to uklízení tak strašně nebaví :think:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 18.09.10 19:33

no ja som teda neupratovala varila som ale a pracka prala…ale zato chlap rano sam dobrovolne a bez natlaku povysaval nechcem teda ohovarat ale len obyvku a spalnu sisinu izbu svoju a chodbu a kuchynu teda nie…neviem podla coho zvolil co povysava ale nech …vbed ani prach neutrel tak co uz…ale samo musim byt vdacna aj za malo a snahu…ostatne si dorobim v pondelok lebo keby som to dorobila pri nom zas je urazeny a povie ze som neni z nicim spokojna… :-? to je tak ked doma nemusel hnut ani prstom vlastne doma ani asi netusil ze sa niekedy aj upratovat musi… :wink:

a boli sme dnes pozriet nase dvojky mamina uz sa tesi ze konecne v utorok porodi…aj jej verim uz sa ledva kotula… :lol: meno stale nechce prezradit :wink: ale slecna uz ma kupene saty pojdu na svadbu bratrancovi tak bude za kocku hlavne nech je porod oki aby to vobec stihli lebo svadba je 2.10. :wink:

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.09.10 10:50

Ahojky, tak se hlásím k úklízecím zebrám, taky se do to ho musím dnesak alespoň trošičku pustit. Nemám moc dočteno, v pátek jsme zase byli na kontrole na genetice v ČB, tak prcek roste, ale pomaleji, tak se jim pořád něco nelíbí........

Takže dál pokračujeme v kontrolách každý týden - jedne týden u mojí dr. další týden v ČB. No jestli ěm z toho neklepne, tak už asi z ničeho.
Já věřím, že bude všechno vp ohodě a dokulíme se až ke konci těhotenství a nebude hrozit, že budou muset prcka vyndat předčasně, prtože by neměla výživu, zatím sjou všechny průtoky v naprostém pořádku, tak jde sna jen o hlídání mé maličkosti, které se za ta léta stala pro dr. exotem :-D :-D :-D

JO a vlastěn jsem slíbila odtajnnění žejo? Takže měly pravdu zebry, které tipovaly .............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­............hol­čičku :-)

A já jdu pracovat, Míša už tu tahá vysavač, tak nechám asi dnesak luxovat jeho místo manžela. Jo mimochodem, má to naše těhutrápení jeden pozitivní dopad, manžel se fakt snaží pomáhat, takže si to užívám a využívám :-D protože mu to určitě zas tak dlouho nevydrží :-D

papa Maru

+

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 19.09.10 10:53

Ahojte Zebrunky,

tak tomuto hovorim Zebrickovy dennicek :palec:

Maru: som velmi rada,ze ste vporiadku,take nervy by nemala zazivat ziadna tehulka.....a dodatocne Misovi vsetko naj naj a torta je krasna :potlesk:

MichaelaVE: pravou nohou!!! 1. oktobra, nech si v praci rychlo zvyknes! A nech tych "svetlych chvilok " tvojich chlapcekov je cim dalej tym viac :wink:

Zabucha: krasna fotka :-D Vela stasticka!!!!Nech to mate cim skor za sebou a hlavne nech ste obaja vporiadku!!!!

Sylvii: citam,ze mate aktivny zivot 8-o Mas moj obdiv,ze to vsetko zvladas a pomyslas na 3 dietko 8-)

Rafuska: Anulka ma viac odvahy ako ja, ist k zubarovi :potlesk: Je Sikulka!!!

Lostris: ty ziskas taku prax s tym zastrihavacom vlasov,ze Vitecek nebude musiet chodit vobec k holicovi..... :wink:

LuciaM : nech sa vam v skolke paci aj nadalej…a nech vas bacile obchadzaju :wink:

U nas boli hody ,tak sa Miska povozila na ponikovi, volal sa Lucy a cakala zriebatko,pytala som sa,ci to nejak neskodi,ked vozi deti…,ale vraj nie,lebo je len v 3 mesiaci..­...Ponik bol krasny a mal taku hebku lesklu srst…cestou domov sme videli pod nasim oknom vevericku, niesla si oriesok, bola uzasna,ako z rozpravky… chvilu sa nechala obdivovat,a potom za par sekund poskakala po stromoch a bola prec…

A vcera ma prepadli doma byvale kamosky,s ktorymi som sa nerozpravala 3 roky, bol to pre mna sok 8-o
Myslim,ze som chvilu aj koktala…fakt som mala po 100 rokoch tremu 8-o Nakoniec odchadzali o 21,00 a bolo to fajn,akoby sme sa nikdy neboli pohadali… :palec:

Majte sa krasne
Ivana

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 19.09.10 10:54

Maru: blahozelam k dievcatku!!!!!!! :kytka: Baby ,drzte sa, nech ste vporiadku :srdce:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 19.09.10 11:06

som si myslela z ena 50% to bude baba :palec: :lol:
MARU blahozelaaaam :kytka:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 19.09.10 11:07

uz tu sedim aspon hpodinu za pc a je mi kosa vonku 10°sice slniecko svieti ale teplomer nepusti uz mi prsty mrznu asi sa idem rozhybat :-D

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 19.09.10 12:41

Ahoj holky, tak u nás nakonec z uklízení nic nebylo :oops: byli jsme na nákupu, já pak dělala oběd, no a Dan si šel lehnout, tak jsem uklízet nemohla a pak jsme vyrazili na posvícení, no přišli jsme ve čtyři ráno tak jsme před chvílí vstávali a za tři hodiny mám jít na tu zumbu, tak jsme zvědavá!

Zuzi - no u nás je taky pěkná kosa, nějak se ta zima moc rychle blíží!

Maru - myslím na tebe a určitě budete holky v pořádku!

No a víc si nepamatuju asi jsem si pozabíjela mozkový buňky!

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.09.10 12:48

Maru - gratulujem k malej princezničke!
a neboj, všetko bude dobré…
Niekedy mám pocit, že naše mamy to mali jednoduchšie, lebo ich nikto nestresoval neustálymi kontrolami a ultrazvukmi.

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 19.09.10 17:18

LUCIAM presne tak nejak…bud bolo vsetko oki alebo zial nie ale iste neboli tak stresovane ako tie dnesne mamy napr.sa dozvedia len nejaky utrzok slov u mudra a sup ho za net a uz hladaju info …no a samo lepsie nez hocaky americky horor…ved co ine…niekedy je lepsie nic nevediet… :-?

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 19.09.10 17:22

TWIGGY no ako bolo?myslim zumbu dufam ze ti ta nezabija mozgove bunky lebo to ja by som tam ist nemohla mne uz asi by nemala ake mna by musela uz celu :lol: :lol: :lol:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 19.09.10 18:53

Zuzi - já myslela tu včerejší pařbu :oops:
Zumba byla fajn, jenom nohy nějak společně s rukama nestíhaly, ale super příští neděli jdu zas!

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 19.09.10 20:15

TWIGGY aj ja neboj :wink: len pre istotu ci aj zumba nie :lol:
a mame pod balkonom jezka :palec:

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 19.09.10 20:16

Ahooooooooooooooj,

MARU, gratuluji k holčičce, to je super, že fakt budete mít páreček :lol: . A nenechej se stresovat dr., Lucia má pravcu, že naše mamky to měly v tom jednodušší.
A už jste s manželem a Míšou mluvili o jménu?

ZUZI, to je dobrý, na 50 % :mrgreen:

TWIGGI, na uklízní je času dost, já to poslední dobou nějak flákám :nevim: , ale je mi to tak nějk jedno. Ve špíně se nebrodíme, tak je to zatím dobrý :-D .
To je prima, že se ti zumba líbila, věřím,ž e příště budou ruce a nohy už lépe spolupracovat :-) .

IVANKO, no jasně, já to zastřihávání vypiluji a Vítek určitě nebude chodit ke kadeřici. No když jsem skončila já, tak tam přeci nebudu vodit syna, že :-) .
Jsem tichtěla napsat, že obdivuji, že se stříháš sama. No nakonec jsem to taky vyzkoušela a zjistila, že to skoro nic není, že :mrgreen: . Teda tím zastřihávačem, nůžkami by to byla asi tragédie :think: .

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 19.09.10 20:21

ZUZI, bydlíte asi v první patře, že vidíte ježka. Z dvanáctýho by to asi bylo horší, jedině dalekohledem :mrgreen:

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 19.09.10 20:30

No já to budu muset zvládnout příští týden jinak se tu v tý špíně fakt brodit budeme :oops: budu se muset přinutit, ale fakt nerada :mrgreen:

 
zuzica
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 19.09.10 21:01

LOSTRIS byvame na druhom ale este som na neho dovidela :lol:

no a s tymi 50% ma dobehol moj mudro ked som ho neustale otravovala o pohlavi tak mi slubil ze na 50% je to chlapec a ja v euforii som odisla cela happy a uz sa nic nepytala az na chodbe mi doslo ako ma otrtkabatil :think: :oops: :lol:

Příspěvek upraven 19.09.10 v 21:03

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »