Zebričkový deníček - Maru 31.díl

Snažení

Ahojky moje zebřičky, Hlásím se hlásím s novým deníčkem, ale bude opět krátký. Musím už na příští deníček vymyslet nějaké téma, které by jsme probraly, protože jsme vás teď poslední dobou nějak zanedbávala. Tenhle víkend jsme měli pracovní, malovali jsme konečně tu kuchyň. Krátké shrnutí ? vymalovali jsme, pohádali jsme se, usmířili jsme se ?????????.. a samozřejmě jsme se i tulili.

No znáte to jak to dopadá když se pustíte do takovéhle akce, samozřejmě jsme museli oškrábat strop, to nás trošku zdrželo, začali jsme být oba nervózní??????? ale důležité je, že je kuchyň krásně čisťoučká. Teď už si to jen pomaloučku uklidím a hurá už bude uklizeno i na vánoce :o
V pátek jsem byla na inseminaci, proběhlo to v pohodičce. Celé odpoledne jsem si četla a odpočívala, v sobotu jsem taky odpočívala, tak to třeba vyjde, Dneska jsem pro jistotu i vynechala břišni tance, tak uvidíme???..
Cítím se dobře, už mě ani bříško nebolí, akorát mám nějaká citlivá prsa, to bude určitě hormonkama, které do mě nefutrovali. Ale proti minulé inseminaci se cítím skvěle. Prostě se nechám překvapit.
Domluvili jsme se s dr. že kdyby to náhodou nevyšlo tak to zkusíme ještě jednou v prosinci a pak se domluvíme co dál. Tak to nechávám na přírodě, třeba už se to štěstíčko unavilo a budeme mít nějaký ten dáreček pod stromeček.
Holčinky budu pro dnešek končit, doufám, že se na mě nebudete zlobit, ale musíme ještě na otočku zajet něco vyřídit ke tchánům.
Mějte se moc krásně a doufám,že se tu hodně rozpovídáte i když je ten úvod jen kratičký. Já to příště napravím ahojky Maru


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  07.11.04 22:07

Ahojky zebřičky,
pro jednou tu jsem taky prvníííííííí. Ještě písnu, ale nyní jdu louskat komentáře z 3o.
 Alex

 
Anonymní  07.11.04 23:07

Ahojky zebřičky,

tak už jsem to přelouskala a jsem tu zas. O víkendu jsme byli ve Vídni. Vánoční trhy sice ještě nejsou, ale i tak je to tam moc hezké. Počasí sice nic moc, ale udělala jsem si radost v SCS(obchodní centrum). A těch lidí všude bylo jako o vánocích. Při cestě zpět dokonce místy chumelilo.

Také jsem si v pátek udělala další tt a byla tam / a druhá byla slabá. Tak jsem si říkala co kdyby těch 62 přeci jen znamenalo mimi, ale dnes jsem začala špinit. Tak uvidím zítra. Pokud to bude přeci jenom MS tak to bude pěkně blbý, protože asi nebudu moc jít na mou plánovanou „říjnovou“ inseminaci. Kolegyně v práci bude mít zrovna za 14dni (ve vhodnou dobu) dovolenou a já tím pádem budu mít smůlu.
Budu mít dvě možnosti:
1.)buď jí to řeknu na rovinu, a ona to pochopí a ochotně půjde do práce :-O(((
2.) nebo počkám do prosince :-(((
To jsou dilema co? Pak si něco plánujte.
No já se snad dám na modlení a budu doufat.
Ne nadarmo se říká, že všechno zlý je na něco dobrý.

Maru: Držím pěsti při uhnízďování mimíska. Hnízdečko už máš načančaný tak se mu tam bude určitě líbit:-))).

Krásný začátek pracovního týdne
Vám přeje
Alex

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 08.11.04 06:38

Ahojda holky zebřičkovatý!!!

Stydim se stydim, že jsem vás koncem minulého týdne zanedbávala, ale já jsem opravdu moc nestíhala, nebojte, nebojte, já vám to všechno popíšu :-)

Ale nejdřív musím pogratulovat Claudii!
CLAUDIE - hodně pohody a toho zdravíčka, ať je všechno OK!! To bylo náááádherné překvápko minulého týdne :-))

Ještě jsem nepročetla minulý deníček, ale tohle mi nemohlo neuniknout, zbytek snad pročtu dnes :-)

MARU - tak mám zatnutý pěsti a moc moc moc bych ti přála možnost náááádherného dárečku pod stromečkem… no to by byl dárek pro rodiče 1. snímek z ultrazvuku… no nebudu předbíhat :-D

Tak a k tomu, proč jsem nestíhala. No nebojte se, že se budu vymlouvat. To tedy ne, já hezky podporovala snažení, i když z jiného soudku…
Ve čtvrtek jsme byli na povinné návštěvě kojeneckého ústavu v rámci povinné rodičovské přípravy (adopce). No co vám mám vyprávět, prostě nádhera, při odchodu nám zkontrolovali, jestli nám nebrečí kabelky… :-D Pochovali jsme si miminka a dozvěděli jsme se, jaký osud každé potkal a popovídali o tom, jaká miminka na nás čekají a co můžeme od nich očekávat, až je dostanem :-)
Po pravdě, brala bych domů hned jedno… :-D Byli to sluníčka, za pochování se nám odvděčili krásnými úsměvy a ti nejmenší v náručí spokojeně usnuli.
Také jsme si popovídali o všem možném okolo nich a mimo jiné jsme se zeptali, co říkají na ta čísla, co se momentálně propírají v médiích - tedy, že v našich ústavech je nejvíce dětí? Tak je to sice pravda, ale na druhou stranu si tak trochu západní svět lže do kapsy. Na západě je totiž sice více řešen problém pěstounských rodin, ale je obvyklé, že dítě za svůj život projde i 10-15ti pěstounskými rodinami. A to rozhodně není řešení…
Mne tedy odpověď překvapila a koukám se na tuhle problematiku zase z jiného úhlu. Ono totiž nic není tak černobílé jak se to snaží v médiích ukázat…

Tak jsem se vám tu hezky vypovídala a přeju všem krásný týden!
Kaitlin

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 08.11.04 08:03

Ahoj holčinky při pondělí,

Maru: I když je to kratší deníček než obvykle, tak je stějně super. Už to říkám asi po sté, ale tentokrát to určitě vyjde, uvidíš.

Alex: Teda holka to musí být nervy. Budu na tebe myslet a mrchu červenou odhánět, jak to jen půjde.

Kaitlin: Vždycky když napíšeš jak jste pokročili v dlouhé adopční cestě, tak mě to moc zahřeje u srdíčka. Doufám, že už brzy se dočkáte vytouženého mimi ať tak nebo tak.

O víkendu manžílek skoro dostavěl zeď mezi novou kuchyní a koupelnou, tak jsem pak už jen uklízela a uklízela a uklízela. V neděli jsme s našima oslavili moje narozeniny v nově otevřené restauraci a bylo to moc krásné. Hezky nám vyzdobili stůl a jídlo bylo mňam mňam. Večer jsme rodiče odvezli domů autem, aby v tom suprovém „dubnovém“ počasí nemuseli vlakem. Jelikož všichni pili tak na mě zbyla úloha řidiče. I když jezdím každý den a mám najeto víc jak kdejaký profesionální řidič, tak jsem zjistila, že v noci vidím uplný prd. Naštěstí jsme v žádném pangejtu neskončili.

Poránu mě nadzved jeden kolega. Mám kancelář sama pro sebe. Ještě trochu kašlu, tak radši dřepim na své židli ani nos nevystrkuju. Kolega je trochu hypochondr, teda asi trochu víc. Prý bych se ještě měla léčit a brát nějaké prášky a já mu říkám, že s tím se už moc nedá dělat. Byl nepříjemnej a odsek, že s tím určitě dá něco dělat. Docela mě to zvedá, proč mám furt někomu vysvětlovat, že žádný antibiotika a podobnou radikální metodu léčby používat nebudu. Koupila jsem si bromhexin bez alkoholu, ten co můžou používat i těhotný (teda já nejsem ale určitě brzo budu), taky baštím med a čaj s citronem. Jenže on by mě nejraději viděl doma s horou prášků, abych ho náhodou nenakazila. Tak to ať si trhne.

To ten týden hezky začal
Bára

 
Anonymní  08.11.04 08:03

ahojky zebřičky:-)

ještě jsem nestačila přelouskat minulý deníček, ale neva. Byli jsme doma a odpočívali. Venku bylo móóóc ošklivé počasí - ani psu se ven nechtělo :-)

Alex - jestli jsem četla správně tak se ti na testu ukázala druhá slabounká. Nevím, ale myslím, že bys měla zajít k doktorovi. To přeci není samo sebou.

Kaitlin - teda to musela být nádhera co? mě by se určitě chtělo brečet. Věřím tomu, že poslouchat osudy nevinných miminek, které jsou čisté a za nic nemůžou je k pláči. No jo hlavní je, že je spousta báječných lidiček, kteřím jejich osud není lhostejný. Strašně vám fandím a přeji ať máte voňavý uzlíček co nejdříve doma:-)

Maru - tfuj, tfuj, tfuj tentokrát to určitě vyjde. No pěkně malujete a řádně to všechno připravujete - vlastně desinfikujete viď? :-))))

Tak holky zatím a přeji všem pěkný a pohodový týden - no a kdo hlásí //. Každý týden jedna těhulka. Co Lostris, kdy budeme testovat? :-)

Monika

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 08.11.04 09:11

Dobré pondělní raníčko babulinky,

venku máme počasí, že by člověk spal a spal a spal…
Jaký jste měly víkend? Doufám, že jste odpočívaly a připravovaly se na zimní spánek:-). Já teda ukázkově. V sobotu jsem po nevím jak dlouhé době spala do desíti! hodin, pak dvě hodinky přes den a kolem desáté zase šup do postýlky. Dvanáct hodin spánku mi teď opravdu nedělá problém. Ale přitom počasí, není divu:). V neděli lehčí úklid, žehlení a kino. Viděli jsme český film Duše jako kaviár, sice trošku udělám reklamu, ale mě se to moc líbilo. Jojo takový realistický film:). Doufám ale, že mě nic z toho nepotká…

Maru za krátký deníček se vůůůůbec neomlouvej, neb je to úplně jedno, jak je dlouhý, stejně se čte pokaždé jedním dechem:).
Malovali jste kuchyň jo? Ježíííš, mi nepřipomínej, jak my malovali. Je to asi půl roku, co jsme se stěhovali. Skoro všechny místnosti nám vymaloval kamarád, malíř a manžílek, že si sám vymaluje aspoň kuchyň. Jste neviděly:-))). Malíř maloval dva pokoje, předsíň a koupelnu dva dny, manžílek kuchyň skoro tři dny, haha… Ehm, kdyby viděl jak se směju…:))). Tak máte čisto a připravýno na mimíska, držím palečky, ať to teď vyjde!, když si jak říkáš pěkně odpočívala!

Alex no mě už minule připadalo přes 55 dnů dost teda:-) a jestli říkáš druhá slabá, tak to mohlo něco znamenat, ne?:-). Šla bych k doktůrkovi. Tak tfuj tfuj, ať červená teta nedorazí:-).

Kaitlin fakt vás obdivuju, adopce je velmi náročný životní krok a zdá se, že vám nedělá žádný „problém“. Moc vám držím palečky, moc bych vám přála, abyste už brzy drželi v náručí toho vašeho vysněného broučínka. Já když včera viděla ve zprávách tu reportáž, co se týkala umístění dětí v dětských domovech a ústavech a k tomu komentář, že jsme první na světě s počtem umístěných dětiček, tak mi fakt tekly slzy. Také mě napadlo, že bychom jedné dušičce mohli „zlepšit“ život a manžílek říkal, že o tom bude přemýšlet. Pochybuju ale, že bude tak sdílný jako ten Tvůj.
Moc vám fandím!!!

Baruško pozdě, ale přece Ti přeju všechno nejlepčččíííííí k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, lásky a štěstíčka v brzké podobě dvou pořádných !!! ;oD.
Co se týče toho řízení, také nevidím vůůůbec „nic“, když jedu v noci a ještě třeba prší:-
. Proto přenechávám řízení radši hlavě rodiny:).
Na kolegu se vyprdni, čajíček s medem a citrónem dělá kolikrát větší divy, než antibiotika a následné negativní dopady na organismus://.

Moni jak Ti je? Máš se dobře? Co bříško? Mě už ťuky ťuk nebolí, dneska jdu na ten UTZ, tak jsem zvědavá, trošku se bojím, ale na druhou stranu se strašně těším… Doufám, že je všechno v pořádku a Dr. jen potvrdí ozvy srdíčka atd…

Uf…tak zatím papa žebřičky…
Slanka* dneska „už“ 7tt. :oD

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 08.11.04 09:13

Jéje to je snad můj nejdelší příspěvek, se musím krotit:-)…

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 08.11.04 09:18

cituji SMSku od Lostris:
ahojky, vracím se mezi vás a budu dal bojovat o miminko, veřím že jednou ten boj všechny vyhrajeme. tento týden budu ještě doma, příští týden jsem mezi vámi. Moc se na vás těším a doufám, že se na palubě objevila nějaká těhulka. Posílám všem moc pozdravů.

Tak to je vše od Lostris, moc mě mrzí, že to nevyšlo, ach jo už by to chtělo zase někoho kdo bude úspěšný po IUI nebo IVF, aby se nám sem nenastěhoval depokoidníček. Ael budeme bojovat dál, snažila jsem se Lostris toršku podpořit, vyřídila pozdravy od vás a napsala jsem jí o Claudii.
papá Maru

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 08.11.04 09:54

Ahoj holky,
dneska mi tedy není nějak nejlépe. Včera se mi totiž objevil tzv. svalový spasmus a tak mám omezenou pohyblivost hlavy a o bolesti nemluvě. Tak to zahřívám a zahřívám a modlím se ať to povolí. K Dr. se mi nechce, posledně jsem dostala takové prášky, po kterých mi IQ kleslo k nule..... A dneska jdu na noc.....
Bosorka

 
Anonymní  08.11.04 10:15

Ahojte namornicka- zebricky.o)

Maru, je mi luto ,ze to Lostris nevyslo…ale je fajn,ze to nevzdava.o) Trosku ma prekvapilo, ze vie vysledky tak skoro ,ked bola na transfere 28,10????

Maru: je fajn,ze IUI prebehla v pohode a citis sa dobre......dufam,ze az do dvojciarkoveho konca.o)

Alex, nevzdavaj sa,aj slaba ciarocka je ciarocka.o)

Kaitlin: velmi ti drzim pasticky, ste obidvaja uzasni, ja by som asi celu navstevu v kojeneckom ustave preplakala a chcela by som domov vsetky deticky.....A to si mimi vyberiete sami,alebo vam nejake „pridelia“ -asi sa pytam zle- nechcem sa vas dotknut.......len aj u nas uz coraz castejsie pada slovko adopcia…

Baruska: dodatocne vsetko naj:o) A nech sa rychlo uzdravis:o)

Bosorka: nech sa ti co najskor ulavi…a to ta prepadlo len tak? Alebo si sa nejako zle natiahla…?

Namornicky mate / niektore/ cierny bodik,kde sa tulat na pevnine?

Majte sa krasne a piste:o)
Ivana

 
Anonymní  08.11.04 11:33

Ahoj zebřičky,
hlásím se po totálně prolenošeném a prožraném víkendu. Co ale jiného v tomhle počasí dělat… ???
Maru - moc Ti přeju ten nejkrásnější dáreček pod stromeček o kterém píšeš a posílám Ti pro jistotu jeden prskaneček speciálně pro tebe. PRSK !

Kaitlin- díky za gratulaci. Včera jsem viděla reportáž z kojeňáku ve Střepinách, já bych to tam obrečela. Ale jinak, můj názor je trochu ten, že to nezáviděníhodné prvenství máme hlavně kvůli tomu, že je to v tom kojeňáku samé cikáně. Opravdu nic proti nim nemám, ale těch matek nezodpovědných tmavší pleti jsou prostě mraky a mraky a jinde taková romská „menšina“ prostě není a ať se odečtou ta cikáňata (jsou mimochodem roztomiloučký, fakt nic proti) a pak ať nás vtabulkujou do Evropy. To je můj názor. O těch 10-15 rodinách jinak v TV říkali, takže to zas tak ČB neprezentovali.

Všechny ostatní zdravím a posílám jeden obr prskanec PPPPPPPPRRRRR­SSSSSSSSSSSSSSSSKKKK !!!!!!
Ahoj
Claudie a rejžátko, dnes 11tt přesně

 
Tinna
Stálice 70 příspěvků 08.11.04 16:37

Ahoj holky zebřičky,

taky se hlásím po totálně prolenošeném víkendu. Krásně jsem si odpočinula a nabrala síly, které mě ale hned během pár hodin v práci opustily :-).

Maru: moooc držím pěstičky, třeba tentokrát se opravdu to štěstíčko unaví a konečně sedne ;-). Už by bylo na čase? To je dobře, že jsi v sobotu odpočívala, to určitě není na škodu.

Alex: no to je situace? taky nevím, co bych zvolila. Záleží na tom, jaký máš s kolegyní vztah. Já vím na 99%, že bych musela čekat do toho prosince? :-(. Stačila by jen zmínka o tom, že by za mě musela do práce a ona by si tu neschopenku zařídila ještě dřív, aby to měla pojištěný?

Kaitlin: to je fajn, že se ti na té ?exkurzi? tak líbilo, zase jste o krůček blíž, viď! :-)

BaruskaII: na kolegu hypochondra se vykašli ? a to doslova :-)! Ať si trhne!

**Slanka***: tak co UTZ??? Ťukal na tebe 7týdenní pokládek z bříška?

Lostris: moc mě to mrzí, to víš, že ten boj jednou vyhrajeme! Jen to nesmíme vzdávat? Těším se, až se tu zase objevíš, kolegyňko :-). Hlavu vzhůru, nic není ztraceno! Jednou to vyjít musí? nám všem!

Ivanka: a jakpak to vypadá s tebou? ;-)

Claudie: díky za prskanec ? chytááám :-)

Tak se zatím mějte krásně a zítra zase nástup na palubě!

Tina

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 08.11.04 16:58

Ahoj holky,
tak ja se taky nepredpokladane ozyvam az dneska. Sice uz jsem vysledek vedela minuly tyden (a vcera potvrzeny jejich oficialnim testem), ale sef me ukecal, ze bych si mela jeste odpocinout a nehrnout se do prace a tak jsem jeste minuly tyden lenosila doma. Navic uz jsem se nestresovala jak to dopadne a jestli mi nevadi treba ohnuti k mycce a tak, tak jsem si to pekne uzila. Vybrala jsem si a objednala nove bryle, pozasivala co bylo potreba, zaradila az dva roky stare fotky, no proste parada. Po prvnim protrpenem tydnu jsem tenhle vzala fakt jako relax a nic jsem nedelala (treba zakazali vysavat a zehlit, tak jsem to pro jistotu nedelala, ani okna jsem nemyla, i kdyz by to potrebovala).
Lostris, je mi lito, ale priste uz nam to urcite vyjde! Maru drzim palecky a Claudii velika gratulace!
Musim letet, tak cau zitra.
Bohunka

 
Anonymní  08.11.04 17:03

Bohunko,
ty ale nepíšeš jaký výsledek????? jen že už jsi se pak nestresovala. Takže ne-e?? Holky, budu muset víc prskat, to není možnýýýý!
Claudie

 
Anonymní  08.11.04 20:43

Ahoj holky,
tak jsem přelouskala jen prvních několik komentářů a honem spěchám něco napsat:-)) zbytek dočtu pak a napíšu druhý komentář…
Maru, moc na tebe stále myslím, MUSÍ to prostě vyjít!!!!
Alex, druhá slabá čárka je přece hoooodně důležitá!!! Moc ti přeju ať jsi těhu a špinění kšá kšá ať je pryč. Jééé to by bylo radosti!!
Kaitlin, dobře se to čte, jak jste byli chovat dětičky, ale je to zároveň moc smutný, já bych se určitě rozbrečela, chudinky dětičky… nejradši bych si je vzala všechny domů. V žádném kojeňáku jsem ještě nebyla a nevím nevím jestli bych na to měla sílu, obdivuju tě a přeju co nejkratší cestu zatím svým… počkej, nakonec to dopadne tak, že budeš mít najednou dětičky 2… jedno adopčátko a jedno vlastní, až bude brzy dárkyně:-) a budeš moc šťastná, zasloužíš si to po těch všech trablích.
Baruško, ty se koukej rychle vyležet. Kolegu bych s antibiotikama taky poslala do háje…vydrž!
U mě nic nového, vlastně ano, jsem asi 14.DC a bylo tuleníčko včera a asi před 3 dny… tak doufám, že mám malinkou šanci, že jsme se do termínu strefili (a další tulení bude zase bůhvíkdy, psala jsem tady minule o manželově chuti-nechuti provádět „směšné pohyby“ v poslední době:-( … mám takové tušení, že mám zrovna ovulaci, pobolívá mě břicho, hlen se trochu táhne… a včera mě píchalo na jednom vaječníku… jestli jsem si to nevsugerovala. Protože u mě by to byla velká náhoda, mít nějaký normální krátký cyklus a tedy 14. den ovulaci. Moje cykly bez HA byly vždycky v rozmezi 35-50 dnů:-( ale neházím flintu do žita… třeba se po porodu hormonky umoudřily a budou vyvolávat pravidelnou ovu, to bych si moc přála.
Tááák já jdu číst dál, hodně jsme toho za dnešek vyplodily… to teda jo.
Zdraví MIRKA

 
Anonymní  08.11.04 20:48

Ahoj Lostris, až tady budeš zase s námi, moc mě mrzí, že to nevyšlo, opravdu jsem s ostatními držela pěstičky co to šlo a všechny jsme ti to moc přály, ach jo, jsi statečná, dobře že to nevzdáváš!
Ráda bych ti nalila trochu optimismu do žil, ale v této situaci fakt nevím jak, musí to být těžké…
Zdraví Mirka

 
Anonymní  08.11.04 20:54

Ahojky Bosorko,
taky jsem nepostřehla, jaký výsledek? Doufám, že ten nejlepší!!!
A situace s Ivankou??
Ztrácím orientaci, pomóóc:-)
Slanko, teda to spaní ti zááávidím… já se při druhém těhu už nebudu moct válet, první brouček mě nenechá déle než do 7 h… no a přes den, to ani nemluvím! Moje milovaný zlatíčko vyžaduje neustálou pozornost… a já si to patřičně užívám, únava neúnava… počkej sama, máš se na co těšit:-)) Už se nemůžu dočkat, až budu mít rarášky dva a nebudu vědět kam dřív skočit:-)
Moničko, ty jsi doufám taky v pohodě a všechny výsledky jsou ok!
Claudie, jen prskej, prskej… třeba nám to všem pomůže! Úplně tě chápu, že jsi se sdělením novinky tak otálela… i když já bych to nevydržela a na emiminu rozkecala hned:-) akorát známým bych to řekla později.
 Mirka

 
Anonymní  08.11.04 22:08

Jééé sorry, spletla jsem si Bosorku s Bohunkou… to je ta únava… a taky už teda vím, co a jak…
Mějte se obě hezky!
 Mirka

 
jusa
Povídálka 11 příspěvků 09.11.04 06:42

Ahojky bobulky!!Tak jak se máte??Musím příznat,že víkend jsem si náležitě užila:nic jsem nedělala a čekala,jestli se dostaví MS nebo ne.No tak vězte,že v neděli v půl šesté ráno se dostavila :-( Holt se musíme se „skoromanžou“ více snažit.MARU-budu Ti držet palečky(i na nohou),ať to dopadne co nejlépe.Kaitlin-v kojeňáčku jsem už několikrát byla a ještě letos v létě jsem si chodila pro jednu úžasnou holčičku a brala si jí na procházku.Prostě jen tak,nezávazně. A můžu potvrdit,že sestřičky byl jen rády.Teď už je holčička adoptovaná a je jí dobře.Díky bohu.Ti malí mimísci tam jsou naprosto úžasní,pokaždé se mi chtělo brečet,když jsem si uvědomila,že nemají nikoho,kdo by se o ně postaral.Ale díky bohu existují úžasní človíčci jako jsi ty a postarají se aspoň o jednoho mimíska.Už budu muset končit,musím taky něco popracovat.Brzy se sem vrátím,zatím pa pa.

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 09.11.04 07:55

Ahoj zebřičky,
musím si trošku, ale opravdu jen malinko postěžovat. Kamarád (moje soukromá osobní vrba) odjel před měsícem do Anglie a teď se měl vrátit, ale rozhodl se tam zůstat až do května, tak jsem z toho trošičku smutná. Naštěstí tu mám vás všechny a mám se komu vybrečet „na rameni“. Je to asi divné, nevím jak na to koukáte vy, ale spousta lidí říká, že kamarádství mezi chlapem a ženskou nemůže existovat (teda bez sexu). Já na to mám jiný nároz, konkrétně tohohle kluka znám už od svých 14ti a vždycky to byl jenom kamarád a to fakt dobrej. Mezi holkama jsem nikdy takovou kamarádku nikdy neměla. Teda holky ten mě štve, zrovna teď, když bych potřebovala jít s někým na kafe, tak se zdejchne do anglie. No nic tak jsem si ulevila.

Mirka: Vůbec to nevzdávej, hlavně manžela do ničeho nenuť, z osobní zkušenosti můžu říct, že je spíš horší než lepší.

Bohunka: Jestli jsem to dobře pochopila tak zase nic. Z toho mě vždycky smutně bodne u srdíčka. Myslím na tebe zebřičko, příště už to musí vyjít.

Bara

 
Anonymní  09.11.04 08:35

Ahoj zebřičky,

MS dorazila v plné parádě:-(. Po pravdě řečeno moc velkou šanci jsem té druhé slabé čárce nedávala, protože už jednou mě také tak vypekla.
Nyní něco pozitivního. Včera mi to nedalo a zeptala jsem se kolegyně na tu dovolenou jestli je tak moc důležitá (chtěla malovat koupelnu). A světe div se, ochotně půjde do práce a já tím pádem mohu jít na IUI:-))) No ono se říká:" líná huba holé neštěstí"a funguje to:-))) Dnes po ránu jsem zavolala k doktorovi. Jsem objednaná na pátek 19.11. na první ultrazvuk:-))). Tinko můžeš to dát na nástěnku:-) Manžílka si raději povezu s sebou, kdyby náhodou už bylo možný inseminaci provést.

Bosorka: Ať Ti spasmus povolí a nemusíš nic užívat.

Bohunko, Lostris: Holky, hlavu vzhůru ono nám to jednou musí vyjít.

Kaitlin: Máš můj obdiv. Já bych tam asi plakala až bych viděla ty dědičky. Takovou mámu jakou budeš Ty by určitě chtěli všechny.

Bára: Náhodou na kamarádství mezi mužem a ženou věřím taky. A na kolegu hypochondra klidně prskni:-)

Monička, Slánka, Claudie: Holky těhulkovský, prosím Vás prskněte mi pro štěstí pořádně na ten monitor, ať mi jdou třeba oči šejdrem. Dík

Maru: Myslím na tebe.

Pá Alex

 
Anonymní  09.11.04 08:40

Ahojte namornicky:o)

Tak som sa dnes rano zobudila do zasnezeneho rana a zaskocilo ma to :o)
Vsetky zimne veci totiz mame „mudro“ uskladnene v pivnici:o(

Cesta do prace mi trvala hodinu!!! Zapcha bola uz od naseho domu! A v meste, kde pracujem, prsalo a tak sialene fukal vietor, ze dazdnik bola len zbytocna okrasa…po snehu ani chyru ani slychu:o(

Tinka, Mirka: oficialne neviem,ako som dopadla po IUI na krv idem tento piatok,ale podla mojich osob. pocitov si myslim, ze to neyslo…

Bohunka: vela sily do dalsieho snazenia.....budeme to potrebovat…

Baruska: priatelstvo medzi muzom a zenou, tiez som bola zastancom,ze existuje.....­.dokonca som sa bola ochotna do krvi s kazdym , kto mal opacny nazor, pohadat:o) Ale.....len dovtredy,pokial mi moj velmi dobry priatel z nicoho nic nepovedal,ze ma lubi, hoci vedel,ze mam priatela, bavili sme sa o nom…pytal sa a neho…Dost ma to zamrzelo,lebo ako to byva- ako partnera som ho nechcela a on " len " priatel uz nechcel byt.o( Odvtedy tomu neverim:o( Ale ,ak mate take krasne priatelstvo,tak si ho udr co najdlhsie :o)

Plavbe zdar
Ivana

 
Anonymní  09.11.04 08:45

Ahoj holky Zebřicky!

U nás je tak škaredě, že se to ani popsat nedá - prší, jak o život. Kdyby nám aspoň déšť s sebou přinesl nějaké ty další čárečky do TT!!
Maru - moc bych vám přála, aby to vyšlo!!! Věřím, že to určitě klapne. Přece existuje taky nějaká spravedlnost!

Alex - myslím, že by to mohlo vyjít, i když byla druhá slabá. To já znám jen ty s tou jednou čárkou - a to tak, že po druhé tam nebyl ani náznak!! Přeju, aby MS nedorazila!!

Kaitlin - to je hezké, že jste byli v kojenáku! Trošku se stydím, já ho nikdy nenavštívila. Ani nevím, kde je u nás nejbližší - asi v Olomouci. Držte se!!! :-))
Jinak v TV rádi kritizují všechno…

Baruska II - měla jsi hezký víkendík - to je vždycky příjemné zajít si na večeři na dobré jídlo. Člověk se uvolní. A to se to pak může mimískovi uhnízďovat!!
Brzo se vyléčíš i bez antibiotik, vše ćhce čas - kdybys byla doma, určo bys neměla tak dostupný internet!

Slanka - tak jaký byl UTZ? Určo je vše OK, ty se tak máš, že máš svoji vysněnou fazoličku! :-))

Lostris - je mi to tak líto, že to nevyšlo! Ale máš pravdu, jednou se všechny dočkáme!!! A pak si těch našich ratolestí budeme hezky užívat! Myslíme na Tebe!

Claudie - tak jak je - s mimískem v bříšku? Je to určitě krásnej pocit!
Díky za prskanec! Chytáme!

Tina - tak prolenošený víkend? To já byla v so a ne na angličtině - takže to byl záhul, ale v so večer jsme taky byli na bowlingu a bylo i nějaké to vínko. Bylo to fajn. Ale radši budu „nepít“, jen když bude mimi na cestě! Ale zatím asi není… Jsem tak v polovině cyklu. :-(

Bohunka - vyjde to příště, uvidíš!!! :-))

Mirka - to jsi opravdu měla po vysazení HA takové rozhozené cykly? Já vy:,–(ila teprve koncem srpna, první byl normální, druhý o čtyři delší, tak uvidíme, jak to bude teď… Aspoň vím, že ani 4 dny zpoždění neznamenají // - což je škoda.

Jusa - neboj, ten pocit příchozí neočekávané MS známe všechny… Vždycky to tak zabolí! Ale my se jednou taky dočkáme!!! :-))

Joj, to jsem se nějak rozepsala!!
Ale dnes je trošku volněji - tak piště námořničky!

 
Anonymní  09.11.04 08:48

Tak jsem se tak rozepsala, že jsem se ani nepodepsala a byla jsem nepřihlášená - takže ahojky - Pajinkaa

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 09.11.04 08:56

V pátek na tebe budu moc moc myslet a kdyby to náhodou nevyšlo, netrap se jednou to vyjít musí, hlavičku vzhůru.

 
Pajinkaa
Kecalka 136 příspěvků 09.11.04 09:07

Alex - to mě mrzí, že dorazila i s celou parádou. Já jsem zatím snažilka jen od konce srpna, ale i tak zklamání ve formě MS bylo už dvakrát. Ale co je to proti vám ostatním, které se snažíte už tak dlouho! Máte všechny můj obdiv!!
Ale vidíš, aspoň ta kolegyně tě příjemně překvapila. Tak to určo teď už musí vyjít!!! :-))

Ivanka - tak u vás sněžilo? To už brzo budou vánoce.
Dřív jsem taky měla pár blízkých kamarádů, ale jedna pak přerostla v něco víc (z obou stran), bylo to krásný, ale nakonec jsme každý někde jinde a s někým jiným a šťastní. Občas spolu komunikujem, ale detaily už to takové nejsou - navíc je hodně z daleka. Ale co je hlavní rozdíl - oni čekají v únoru mimíska a my se zatím o něj jen pokoušíme.

Hezký i když typicky podzimní den
přeje Pajinkaa

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 09.11.04 09:17

Vysledek bohuzel negativni, test byl negativni minulou i tuto nedeli.
 Bohun

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 09.11.04 09:25

Ahojky babulinky,
děkuju za optání, UTZ dopadl dobře, paní doktorka říkala, že slyší srdeční akci, vyfotila mi fazolku a já šla šťastná domu.
Příští návštěvu, 1.12. už dostanu těhu průkazku, budou mi brát krev a mám přijít s ranní močí. Proběhne potřebné vyšetření a já se modlím, ať je a bude všechno v pořádku.
Claudie, já mám teď od vedle…ze všeho takový strach:(…
Tfuj, tfuj, to bude dobrý!!!

Babulinky, nějak přes lesknoucí oči nevidím na monitor, tak nebudu ani reagovat jednotlivě.

Alex a holky, kterým to tenhle měsíc nevyšlo, nesmutněte, jednou se prostě musíte dočkat! Posílám obrovský, uslintaný těhu prskaneeeeecccc, chytejte!!!!
PRRRRSSSSSSSS­SSKKKKKKKKK!!!!

Maru jak jsi na tom???

Papa zebřičky.
Slanka*

 
Anonymní  09.11.04 09:37

Slanko,
já mám taky hrozný strach po té, co se stalo „vedle“ jak píšeš, bojím se, že se raduju předčasně, přemýšlím co všechno by šlo udělat pro mimíska, ale přírodu ničím neovlivníš a to je taky to nejhorší. Musíme doufat, že vše bude v pořádku. Já si jdu pro výsledky krve ve čtvrtek a snad mám přislíbený ještě jeden rychloUTZ ale pak až 14.12 a do tý doby to nevydržííím!!!
Ahoj Claudie 11+1tt

 
Pajinkaa
Kecalka 136 příspěvků 09.11.04 09:40

Slanko - tak to je bezvadný! Doufám, že jsi nás všechyn prskanečkem „nakazila“ :-)))
Zatím si ten úžasnej pocit nedokažu představit, ale zalité oči slzičkama mám už teď…

Díky za podporu, Pajinkaa

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 09.11.04 09:43

Claudie, nesmíme propadat panice. Ale musím popravdě říct, že se mi chce z toho plakat. Musíme zatnout zuby a hlavně! myslet pozitivně, duševně hladit toho našeho mimístka! Ať se mu u nás dobře bydlí…
To bude dobrý, ve čtvrtek budu držet všechny palečky, výsledky z krve budou v pořádku a ty naše prosincové prohlídky určitě taky. To by bylo, aby nebylo:-)
Tak, usměj se, šup!
Slanka*

 
Anonymní  09.11.04 10:35

Slanko,Claudi­e,držím palečky!!Nebojte se,dobře to dopadne.Pajinkaa-děkuji za podporu,slibuju,že bude probíhat tuleníčko,jak jen to bude možné.Mimochodem,co se týká toho snažení se o mimíska,tak jsme na tom stejně.Taky jsme začali v srpnu.Zatím pa,Jusa

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 09.11.04 10:57

Ahojky zebřičky, poslala jsem vám aktualizaci seznámku, konečně!!!!!

Monicko od tebe se mi to vrací zpátky, prosím mrkni jestli nemáš plnou schránku. nebo jinou adresu. Děkuju

A holčinky - Tino, Alex, Rafusko, Mirko, Pajinko, Zabucho, Beruško.........
od vás jsem žádné informace do našeho seznámku nedostala. Jestli chcete o nás vědět víc a ptařit do seznámku prosím pošlete info o sobě na ma.ru@atlas.cz
Děkuji Maru

 
Anonymní  09.11.04 11:26

SPECIÁLNÍ PRSKANEC
OD CLAUDIE PRO ALEX
TOHLE PŘÁNÍ RÁDA PLNÍM
TĚHU BACIL HONEM SHODÍM
PRSK A PRSK NA ALEXINKU
OD PATY AŽ PO HLAVINKU
PO MAGICKÉ FORMULI
MÁME Z ALEX HNEDLE TĚHULI
ABRAKADABRAPRSKPRSKPSRK

Claudie

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 09.11.04 11:26

Maru skvělé, tak to se těším!
A jak je to s Tebou?
Slanka*

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 09.11.04 11:30

Denska moc netsíhám reagovat jednotlivě.
Slanko je mis uper, nic mě nebolí nic netrápí, takže nevím prostě čekám a čekám a čekám. Ale jsem v pohodě, pomaloučku si uklízím a činčám kuchyň, chodím brzo spát (co kdyby???).
Teda holky já už budu mít tak krásně uklizeno až se mi to nechce věřit. Včera jsem říkala manžílkovi, že radši ani nebudu vařit abych si to v kuchyni zase moc neušpinila :-O no měl ze mě radost. prostě mi někdy hrabe.
Odpoledne se snad dostanu k tomu abych reagovala víc, zatímse mějte krásně pa Maru

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 09.11.04 11:38

Hihi,
hezká básnička Claudiii:-)
Jen tak dál, holky milé.
A dobrou chuť k obídku!
Slanka*

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 09.11.04 11:41

Ahojky zebřičky :-)
strašná ostuda jsem, ale na obranu - je to tím, že jsem včera napsala veliký příspěvek a pak jsem ho vymazala ( omylem ). Byla jsem z toho tak vedle, že jsem už na to prděla :-)))

Slanko, Claudie - holky co to vidím takové smutné oči? Jasně, že všechno dobře dopadne. Všechny máme ty UTZ v prosinci - už jste někdy měly hezčí dárek pod stromečkem? :-) Stejně je to paradox - nejdřív človíček dělá všechno možný, aby otěhotněl- je plný strachu a obav. Pak je těhotný a opět plný strachu a obav. Pak se to narodí a je opět plný strachu a obav. Tady vidíte, že o tom ten život prostě je :-)
Naším úkolem je teď hodně prkat ať se zebřičky rozrostou - no pak nás na ty problémy bude víc. Oni nám na oplátku budou v prosinci držet pěstičky:-)

Maru - mrknu na to a slibuji, ža pošlu mejlíka s novými informacemi:-))) Noa jinak jak se cítíš - těhotně viď? Přiznej se já se už nemůžu dočkat testování :-)))

Alex - to je jasný už prskám, ale pozor ať se z tebe nestane japončice? :-))))

Holky zebřičkovský neztrácet naději a hlavu vzhůru. Na každého jednou dojde. Já vím teď je takové počasí zalést do postele a tulit se a tulit se. Svátky vánoční jsou takové o přemýšlení, ale dle statistik je nejvíce miminek počato kolem silvestra. Možná, že by to chtělo se pořádně opít a nemyslet vůbec na nic:-)))) No možná na sex - to by bylo asi dobré, když se má zadělat mimi :D))))

U nás na severu čech padá z nebe něco bílého - nevíte co to je? Na zemi nic nezůstává? Jenom bláto a klouzavé listí:-)))

Mějte se pohádkově :-)

Monika

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 09.11.04 11:46

Teda Claudie :-)
no to je přímo básnířské střevo :-)
To snad Alex rozpláče radostí :-)
Jseš to ale holka šikovná.

Já nepošlu zebřičkám tak krásné těhuprskance jako umí Claudie, .......ale posílám od srdíčka ....... ať je v tomhle deníčku ...... každá hodná zebřička ...... do příštího úplňku ...... PRSK PRSK PRSK TĚHULKA :D))))

Snažila jsem se moc moc moc

Monika

 
Anonymní  09.11.04 11:59

Moničko děkuju a slibuju, že se budu snažit úsměv na tváři vyloudit a být pro to moje malinký rejžátko veselá, protože máš pravdu, nejdřív se člověk snaží a snaží a pak to vypadá, že ani nemá pořádně radost. Já si myslím, že za 20 let se budou prodávat už nějaký pásky jako jsou dnes ty zázračný na hubnutí, kde bude místo přezky malej čtvereček a ten bude od 6tt monitorovat srdíčko děťátka aby byly všechny maminky klidný a mohly se radovat hnedle a nepočítaly těch 12/13 týdnů :--))
Ahoj
Claudie

 
Anonymní  09.11.04 13:13

Ahojky Zebřičky,

omlouvám se, že mám mezi psaním příspěvků vždycky takové pauzy, ale já to všechno poctivě čtu. Jen se mi málokdy něco podaří odeslat. Tak doufám, že jste mě nevyřadily ze zebřičkového deníčku:-(
To by mi bylo líto.

MARU: Markétko, myslím si, že to tentokrát vyjde. A omlouvám se, že jsem nenapsala nové informace do seznámku. Polepším se a písnu ti. Mám novou mailovou adresu takže tenle aktualizovaný seznámek si stejně nepřečtu. Ale snad mi ho pošleš na novou adresu.

KAITLIN: Já vám tak moc fandím ať brzy dostanete mimíska. Bude z tebe úžasná maminka. Můžu se zeptat jestli chcete jen miminko nebo třeba batole či ještě větší? Snad se neptám moc hloupě. Opravdu ti to děťátko moc přeju a připadá mi to krásné.

LOSTRIS, BOHUN: holčinky, věřím, že se nevzdáte a že příště už to dopadne tak jak má. Je mi to líto.

ALEX: škoda, že MS dorazila, ale to s tou kolegyní je dobrá zpráva. Přeji ti ať to v prosinci určite vyjde.

BARUSKA: No, mylsím si, že o kamarádství mezi mužem a ženou by se mohlo dlooooouho mluvit a uvažovat. Často je to tak jak psala Ivanka, ale samozřejmě můžu být i vyjímky:-)

Slanka, Claudie: holčinky ani nevíte jak rozumím tomu vašemu strachu. Já jsem sice už za 12. týdnem, ale nemůžu říct, že bych byla klidná. Ještě, že mám doma manžílka na kterém vidím, že je tak nějak v pohodě a myslí si, že všechno bude v pořádku.

Jinak mě čeká další UTZ 18.11. a pak už testy kolem 16.t.t.
Zítra mám narozeniny a určitě mi budete věřit, že tím nejkrásnějším dárkem by bylo kdyby všechny testy vyšly na 1*.

Zebřičky, mějte se moc a moc hezky.
Adelinka

 
Caprina  09.11.04 13:30

Ahoj holčičky zdravím Vás a přeji hezký den.
Jsem zpět mezi Vámi, snad jste na mě nezapomněly. Holkyyy já než to všechno přelouskám, to bude něco, jdu tisknout všechny deníčky abych byla v obraze.
Jen zhruba jsem prolítla sem tam něco a koukám že tu máme několik nových tváří a snad i těhulek, musím kouknout kdo.
Ze mě je už opět snažilka, holky takovou krizi našeho vztahu jsem ještě nezažila, ale chce to ustát to a nevykašlat se na to. Vše se vyřešilo, a je to perfektní. Já jsem tu tak dlouho nebyla protože nám na čas nešel v práci net, potom jsem skoro 4 týdny marodila a doma net nemám a konečně se to ted rozchodilo, snad už to bude stabilní…tak to by zatím stačilo…jdu číst a číst a číst Zatím pa Capri

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 09.11.04 13:31

Adelinko,
všechno nej nej nej k narozkám a ať se ti splní vše, po čem toužíš.
Takže si vlastně taky štír jako já. Někde jsem četla, že štíři mají, když na to přijde a jde do tuhého, tak štěstí v zásobě, tak nevím, ale vám to určitě vyjde a budete vpořádku, uvidíš.
 Bára

 
Anonymní  09.11.04 13:35

Capri, to je dost!!! Už tu bylo bez tebe smutno!!!! To je super že je krize zažehnána a že už jsi zdravá a na netu, to tady bude zas živo, co???
Zdraví
Claudie

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 09.11.04 13:41

Ahojky zebřičky,
Tak jsem si vyšetřila chviličku času a honem vám píšu, abych stihla reagovat jednotlivě.
Taky se u vás sype a sype sníh, u nás od rána sněží a sněží. Docela mě to ráno zaskočilo. Měli jsem uklizené zimní bundy a boty, tak jsem honem ráno vytáhla alespoň ty bundy a teď mě zebou nožičky. Tak radši ani nevycházím :-D Musím to dneska napravit. Manžílek ani zimní boty nemá, minule se mu rozpadly a on si ještě žádné nekoupil, ach jo je to s těmi mužskými trápení. Tak ať si mrzne :-D

Alex to je super, že ti kolegyně vyšla vstříc, hurá hurá.

Kaitlin to je úžasný jak píšeš o kojeneckém ústavu, já bych to asi taky obrečela. To je super jak to s manžílkem zvládáte. Jé já se těším až vám zavolají, že mají pro vás vybrané miminko????musíš nám ho pak taky ukázat. Ale určitě dřív zazvoní telefon???????.. Přeji ti moc moc štěstíčka.

Báro koukám, že jsem měli podobný uklízení víkend. Kolegu pošli někam hodně daleko, ať si trhne nohou, lepší je léčit se medem a citronkem než antibiotiky. Ale někteří lidé to prostě neuznávají.
Opožděně taky přeju všechno nelepší k narozeninám a hlavně brzo miminko.
A k tématu ? kamarád muž ? já mám taky super kamaráda, nikdy to v nic jiného nepřerostlo a trvá to už asi 10 let. Jediné co tohle kamarádství může narušit je drahá polovička jednoho nebo druhého. Jeho manželka to ze zezačátku taky nechtěla nějak pochopit a prostě mě nemusela. Ale pak se to vyřešilo a zlepšilo. Prostě to fungovat může, ale asi to není tak časté. Mrzí mě, že tvůj kamarád odjel, ale existují emaily a internet, tak se určitě najdete i na dálku.

Slanko manžílek taky prosazoval, že si pozveme malíře, hrozně nadával když to musel škrábat a sliboval, že obývák už určitě malovat nebude. Ale nakonec se to zvládlo a vymaluje i ten obývák. Chystáme se na to hend tenhle víkend, ať to máme z krku a hezky připravené pro to miminko. No já už nevím jak bych ho k nám nalákala :-))))
To je super, že UTZ dopadl dobře, a hurá už dostaneš těhuprůkazku. Hezk odpočívej a šetři se.

Bosorko tak co záda, už nebolí???? Doufám,ž e už je ti lépe a noční jsi zvládla.

Claudie děkuju za prskaneček. Ve čtvrtek držím apeláky a uvidíš,ž e bude všechno nejlepším pořádku, prostě musí?..
Super básnička, kam na to chodíš? S tím páskem je to dobrý nápad, ještě to pořádně domysli a pak to nech patentovat. Myslím, že by se našlo spousta těhulek, které by to nosily.

Bohunko prostě to vyjde příště, nesmíme se vzdávat.
Já jsem v únoru dělala přesně to samé jako ty, když už byl výsledke jasný a dr. mě nechtěla pustit do práce, tak jsem udělala pořádek v našem rodinném účetnictví, ve fotkách????.. no prostě není na škodu zůstat doma a udělat si pořádek. Všechno zlé je nakonec k něčemu dobré. Ale příště už beru radši ten nepořádek, jen když se dočkáme.

Mirko tak to tušeníčko ještě pojistěte a uvidíš, že se tělíčko umoudřilo, držím palečky.

Juso nezoufej z MS, rychle jí odežeň a hurá do dalšího snaženíčka. Štěstíčko se jednou unaví.

Pajinko mě teda ty dvě čárky musí přinést jen ten sníh, ale teD´mě napadá, že když je venku tak ošklivo,t ak musíme zalézt do pelíšku a tulit se a tulit se abych nezmrzly :-DDDDDDD a to určitě výsledky přinese.

Ivanko v patek na tebe budu moc myslet, palecky drzim porad, tak to musi vyjit. Z ceho soudis, ze to nevyslo?

Monicko jasně ze vám držíme palečky, co nám síly stačí. A starosti ty už asi budeme mít do konce života, je to jak říkáš, pořád se o něco bojíme a i když ty naše poklady jednou vyrostou tak se o ně budeme bát stejně.
Děkujeme za prskanečky, napsala jsi to moc hezky.

Adelinko napiš, ať vím i nový email. Pak ti seznámek přepíšou, jasně že jsem tě nevymazaly. Hezky na UTZ zamávej mimískovi i za nás. Budeme na tebe myslet.
Přeji ti všechno nelepší k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.

Capri teda hoky, marození, krize nebereš si toho na sebe nějak moc. No hlavně,ž e se vše v dobré obrátilo a jsi zpátky mezi námi. Tak čti čti a nezapomeň psát :-D

Jejda to jsem zase rozpovídala, nojo no kolegyně jsou na obědě a mám tu volné pole působnosti a pak to takhle vypadá :-OOO Cpu se u počítače čokoládou a serfuji si...........­....... za chvíli ze mě bude kulička Mějte se krásně papá Maru

 
Anonymní  09.11.04 14:37

Ahoj Maru,

preco si myslim,ze to nevyslo? Lebo do 10 dni po IUI som mala celkom nove tehu priznaky, okrem ineho som bola stale hladna,ale ked som sa najedla,tak som mala co robit,aby .....to vo mne ostalo:o(
Zaspala by som vzdy a v:,–(e / asi jesenna unava:o)
Boleli ma prsia, mala som take zvlastne navaly,ale to asi suvisi skor s tlakom, palila ma"zaha".aj vnutri som mala taky pocit, ze vyslo to! ..a teraz ??? Ani tuk.......fakt zo dna na den to preslo......a uz mam pocit,ze to 100 pro nevyslo......10 per­cent je naozaj velmi mala uspesnot :o(

Maj sa krasne a dakujem za zoznam snaziliek,tehuliek, maminiek:o)
 Ivana

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 09.11.04 14:51

Ivanko - právě prožívám své druhé těhotenství a musím ti teda napsat, že každé je opravdu dost jiné. Tak nic nevzdávej a myslet pozitivně. Nebo ti přijedu dát na zadeček :-)))

Maru - už jsem ti poslala aktualizované info a vyčistlila mejlíka, tak můžeš posílat.

Adelinko - vše bude v tvém těhu na 1* - neboj.

Holky nemůžu už spěchám domů a zítra se určitě ukážu. Monika

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 09.11.04 19:53

Ahoj Zebřičky!
Já už chci jiné připojení na internet než přes manželuv mobil!! Pořád jsem závislá na tom, jestli mi ho půjčí a kdy. Ale už mám něco objednaného, tak uvidíme, až si přijedou zkontrolovt, jestli to u nás funguje.
Dnes jsem byla u očaře. Před tím jsem byla před šesti lety a nic se jim moc divného nezdálo. Já totiž vidím dvojitě, protože trochu šilhám. Ale přišlo se na to teprve před šesti lety a nic se nedělo. Dneska mi napsal brýle. To jsem byla u něj poprvé. Šokovala jsem ho tím, že jsem nikdy brýle neměla. Ale máme, já i manžel teochu potíže s optiky. Měl známou, ale ta je teď na MD a u nás mu ty skla trochu zmrvili. Tak zatím přemýšlíme, jak to udělat.
BOHUNKO, ALEX, moc mě mrzí, že to nevyšlo. Holky, moc bych vám to přála. Ale do konce roku je ještě trochu času, tak snad to dopadne skvěle.
BÁRO, gratulace k narozeninám. Zdraví tobě a zdravé miminko nejpozději za 10 měsíců.
MARU, v pátek jsem skoro nemohla nic dělat, jak jsem ti držela pěsti. Jsem hroozná skleróza a pár informací do seznámku pošlu co nejrychleji.

Mějte se jenom hezky a doufám, že mě i zítra manžel pustí za vámi. Zítra večer je mše za mojí maminku. Už tu se mnou skoro šest let není a ta mše mohla být mnohem dřív, kdybych si nedělala násilí tím, že tu moji maminku nikdo nezná. Někdy jsem už moc cimprlich.
Rafuska

 
Anonymní  09.11.04 21:14

Ahojky zebřičky,
všem moc děkuji za prskance, které jsem nachytala do šuplíku a otevřu ho až bude správný čas:-). Jste moc hodný. Taková dobrá partička, která umí podržet.

Claudie: Ty jsi tedá třída. Ta básnička mě úplně dojala. Je fakt moc krásná. Dík. Musela jsem jí přečíst i manžílkovi a ten říkal, že jestli to po tomto vyjde, tak bude skákat snad 3m vysoko.

Moničko: To nevíš, ale já jsem japonka už od narození. Neboj to byl jen fórek:-). Oči jsem měla spíš vlhký než-li šikmý.

Capri: Nazdárek tulačko. Vše špatný jsi si už vybrala, nyní na tebe čekají jenom samé krasné věci. Manžílek si Tě bude jenom hýčkat a mimi na sebe nedá dlouho čekat.

Adelinko: Testy budou na 1*. Přeji Ti vše nej..... k zítřejším narozeninám a přeji i to nejcennější - zdraví.

Maru: Téda, Ty to musíš mít doma tip ťop. Naglancovaný. Mimísek to určitě vidí a plánuje si jak se u vás zabydlí:-)

Pá Alex

 
Caprina  10.11.04 08:38

Ahoj holky přeji dobré ranko všem.....a vypadá to že zima už je faaakt tady :-( dneska už jsem prostě musela vytáhnout zimní botky.
Holky omlouvám se že zatím nebudu reagovat jednotlivě, ale ještě jsem se tím vším čtivem nestačila prokousat…dneska je dlouhá, a vypadá to zatím, tfuj tfuj tfuj - nadějně, že by dnes moc lidí chodit nemuselo tak můžu číííst a číííst a psáááát :o) a díky moc všem za krásné uvítání zpět.
Ještě jedna věc, chci pogratulovat všem těhulinkám - co jsem postřehla tak Moničce, Adelince a Claudii - kočko tys na mě nepočkala ? Takhle už si na těch bruslích nezajezdíme :o))), a všem kterým se to nepovedlo že je mi to líto, ale holky, řijem byl určo nanečisto, ted je listopad.....ten nejjj…měsíc na zadělání mimíska - aby měli manžové a přítelíkové krásný dárek pod stromečkem, prostě né že to snad vyjde, ale musí to vyjít ! Nekompromisně jdu za tím a doufám že Vy se mnou…nehodlám čekat další rok na další vánoce :o)))))) Holky jak jste snažilenky na tom, já jsem od včera pod vlivem Clostilbegydu, dvojité dávky - na vyvolání hyperovulace, takže ještě 3 dny a pak hurá na to…akorát mám strach jak to se mnou zase zalomcuje, ty hormonky, bojím bojím těch nálad po nich...... …ježiš holky já jsem se taaak rozkecala, jdu chvíli makat, pak zase kouknu ju ? Capri

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »