Zebřičkový deníček - Maru 38.díl

Snažení

Ahojky zebřičky, Tak honem povídejte, přehánějte jak jste trávily vánoční svátky?????? Přiznám se, že jsem skoro zapomněla poslat deníček, já hlava děravá si tu tak sedím v obýváku, relaxíkuju a přemýšlím, že se pomalu přesuneme na další návštěvu a najednou jsem si vzpomněla, že jsem vám neposlala deníček. Jéje kam by jste psaly ty krásné zážitky????????. Ale vše je zachráněno a už už píšu.

A jaké to bylo u nás?????? Super, dostali jsme spoustu dárečků (asi jsme byli s manžílkem moc moc hodní :-O) a nebudu to tu vypisovat, ale měli jsme velikananánskou radost. Jen o jednou vám napíšu, protože to jste věděli. Nadělili jsme si digitální dotáček Olympus 8080, takže teď sedíme, střídavě se o něj pereme :-D a zkoumáme co ta mašinka všechno umí. Je to bomba a máme na dlouhou dobu o zábavu postaráno :-O
Přiznám se Vám, že letos i slzička ukápla, začala jsem se cítit nějak moc smutně a bylo to, ale nebojte včas jsem ty chmurné myšlenky zažehnala a užívala si vánoc. A jak to probíhá u nás? Večeříme s mými rodiči o patro níž a pak se přesuneme k nám do bytečku ke stromečku a rozdáváme dárečky.
Včera jsme se přesunuli všichni k bráchovi a měli jsme další Štědrý večer, no byla to parádička. Pomáhjlaa jsem bráchovi vařit oběd, blázínek si vymyslel, že upečem celou krůtu, takže to byla celkme legrace. Obědvali jsme trošku později, ale všem moc chutnalo a nakonec se nám všechno podařilo. Pak jsem si moc užila svého maličkatého synovečka. Ten už je velikej a jak se krásně směje, dokonce jsme si supe popovídali .-DDD a musím se pochlubit moc se mu u mě líbilo. Chi za chvíli mě asi švagrová vynese v zubech .:-D protože ho často chovám :-D Ale když on je to takovej broučínek. Ba ne nevadí jí to, pořád mi říkají s bráchou abych trénovala, že se mi to určitě brzo hodí :-O tak jsem zvědavá co nám ten příští rok přinese. NO jasně, že miminečko a nám všem co jsme tady??? Neteřinek jsem si taky užila, nemyslete si, že jsem je nějak zanedbávala a řeknu vám dá to fušku tu tetičkovskou lásku rozdělit spravedlivě mezi tři dětičky :-O
Minulý týden jsem vám nestihla napsat krásnou zprávičku ? Monička čeká holčičku, byla na kontrole a všecičko je v nejlepším pořádku, takže jupí hurá, mám strašnou radost :-))))) a moc jí to přeju.

Holčinky pomalu se rozloučím, čeká nás ještě návštěva u manželových příbuzných, takže se pomaloučku přesuneme na další dávku cukrovíčka :-D teda já se asi po vánocích do ničeho nevejdu, protože jen papkám a papkám :-DDDD Ale ono to nějak dopadne.
Mějte se krásně ještě si krásně užijte večer a kdo má dovolenou ať se krásně relaxuje. Já mám dovolenou pondělí a úterý a pak uvidím, ve středu ale bohužel určitě do práce musím, ach jo?? Ale určitě je nás takových víc a zvládneme to. Tak všem kteří deníček čtou z práce přeji ať to rychle utíká???.

A třeba můžeme popovídat co plánujeme na silvestra.U nás teda žádná veliká akce, sejdeme se na chatičce, kterou máme za rohem od našeho domečku, takže žádné dálkové přesuny. Sejde se nás tam pár přátel, namažeme pár chlebíčků a jednohubek, každý si přinese co pije a prostě budeme povídat, poslouchat muziku a třeba dojde i na nějakou veselou společenskou hru. Pak vám napíšu jak to probíhalo.

Mějte se moc a moc krásně ahojky Vaše Maru

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 28.12.04 20:44

Že bych byla zase první? Jdu pročíst deníček a pak napsat, ahoj všem
povánoční hamounka deníčková
Claudie

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 28.12.04 20:45

Že bych byla zase první? Jdu pročíst deníček a pak napsat, ahoj všem
povánoční hamounka deníčková
Claudie

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 28.12.04 20:54

No, první a hned dvakrát … sem se zase předvedla. Maru, vyřiď Moničce moooc velkou gratulaci k holčičce, opět jsem se netrefila, když jsem jí předpovídala toho kluka, takže jsem si jen posílila dosavadní bilanci na emiminu, kdy jsem snad neuhodla jediný mimčo!!
Přežraná jsem taky k prasknutí, ale pozitivní je, že protivný a ubrečený kvazišestinedělí už skončilo a můžeme s manželem trénovat tulení !!
Silvestr je zatím ve vývoji, protože už se to asi 6× změnilo, tak uvidím. V práci jsem stále, takže můžem zítra zvyšovat příspěvky, Lostris, Maru a Tinna mě v tom určitě nenechají!!!
Ahoj
Claudie

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 28.12.04 21:10

Ahoj Maru, jak vidím tak sis Vánoce pěkně užila. A tak to má být.
Moničce to moc a moc přeju, je to nádhera.
Dárečků jsem dostala dost, ale největší radost mi udělal domácí mazlíček - jmenuje se Boženka a je to nádherná mladoučká úžovka červená a nádherně se tulí :-)))))
Bosorka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 07:45

Ahooooooooojky­yyyyyy,

Tak už do nového deníčku.

Maru, vánoční svátky jste si hezky užili. Pobavilo mě, jak píšeš, že večeříte s tvýmio rodiči o patro níž. A proč, no protože bych napsala to same :- ))/to je mi náhodička :D/. Také večeříme s mými rodiči o parto níž, pak se tedy nepřesuneme k nám, ale jedeme k manželovým rodičům na zbytek štědrého večera.
Moničce posílám pozdravení a přeji dál bezproblémové těhotenství s malinkou princezničkou :- ).

Claudie, to se mi snad zdááááááá. Tak do starého deníčku jsi ani nejukla a tady zabereš hnedle všechna tři první místa :DDD. To se nedělá :- )).

Bosorka, tak tomu říkám dárek ? užovka. Vy chováte vice takových potvůrek :DD?? Nebo mate rádi i něco chlupatějšího, tím myslím pavouky. Plazi by mi nevadili, ale mít doma pavouka většího než nehet od malíčku bych neskousla :- ).

Silvestr jdu bohužel slavit sama se švagrovou a bráchou. Manžel musí do práce, protože loni měl volno. Jdeme posedet se známými do hospůdky, tak doufám, že se budu kontrolovat, abych v sobotu neměla bolehlav :- ).

Lostris********

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 09:33

Ahoj všem,

chci vám moc poděkovat za přáníčka co jste mi napsaly.Tak u nás už to ví celá rodinka- zabalený testík měl pod stromečkem medvěd pod tlapičkou.No ze začátku si manžílek myslel,že dostal teploměr,ale pak mu to začalo docházet a nějakou dobu byl trošku mimo, to víte přeci jen třetí je třetí,ale my to určitě zvládneme!!
Začalo mi být pěkně ble, nejen po ránu,ale v podstatě celý den, tak doufám,že to nebude moc dlouho trvat.Holčinky ještě jednou moc děkuju, jste všechny moc hodné a já vás přijdu pořádně poprskat, jen co toho mimíska uvidím,jako že tam opravdu je!!! Zatím pa Evča-Barbucha

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 29.12.04 11:13

Ahoj holky,
jak to vypadá, tak všechny máte ještě dovču. Já musím jít do práce zítra a v pátek a 1. mám noční, takže to O silvestru nesmím přehnat, abych v práci neblinkala a neblinkala. My budeme u tchýně se švagrovou a sestřenkou. Bude tam i malý Tomášek, takže bude veselo.
Lostris Boženka je moje první hádě, ale chtěla bych ještě nějakého - přemýšlím o korálovce nebo nějakého hroznýšovce… Dneska ji jede manža pro myšátko, bude mi ho líto :-((((( Jak se ti jezdí? Už je učitel autoškoly šedívý jako byl ten můj? :-))))
Bosorka

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 29.12.04 11:18

Jo a pavouky opravdu nemusím, i když manža by je moc chtěl, ale to by měl na výběr buď já nebo pavouk!
Bosorka
PS: holky dostaly jste nějaký dáreček, který vás moc nepotěšil nebo vás přivedl do rozpaků? Já dostala od tchýně takovou tu pícku na chleba a za prvé pečení chleba mě nějak neláká a za druhé nevím kam to dám do mé malé kuchyně…
Bosorka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 11:58

Ahoj holky,
Bosorko neboj, nejsi v práci sama!!! Háďátko bych teda nemusela, ale proti gustu… :-))))
Lostris- já jsem se až teď koukla do starého deníčku, nějak mě nenapadlo že si tam povídáš sama se sebou, byla bych přispěchala na pomoc!!! :--)))

Jo a ty nepotřebné dary co člověka uvedou do rozpaků se mi sice vyhly na Vánoce, ale od srpnové svatby máme doma skříň, která je PLNÁ pouze nepoužitelných svatebních darů, které opravdu, ale opravdu nepoužijeme, kde vedle čínských váziček a kusů růžového porcelánu ( nic proti) trůní i několikero popelníků, přičemž bych ráda podotkla, že jsme oba s manželem nekuřáci … takže asi tak.
Jo holky a na Silvestra budu nakonec možná na horách!!!
Ahoj
Claudie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 12:30

Ahoooooojkyyyyy podruhé :- )

Barbucho, tak na co čekáš, sem s těmi těhubacilami :- ). Přeji ti, ať bleeee stavy brzo přejdou a můžeš si užívat své těhulkovství. No jestli vám třetí dítě příjde moc, tak mi písni svou adresu a my si s manželem pro něj přijemede :D.

Bosorka, žádná dovča, celý týdem chodím do práce. To teda nic moc, když musíš 1. ledna do práce. Blinkací stavy po prohýřené noci znám :- ).
Myšky by mi bylo take líto, u krmení bych tedy být nemohla.
Učitel autoškoly byl šediví již před zahájení jízd se mnou, takže nedokážu posoudit, zada mu po mých výkonech za volantem nějaké šediny přibyly. Řekla bych ale, že určitě jo ? stale žádná sláva mé rozjezdy a odbočování ? cpu se do protisměru.Zjistila jsem, že se mi lépe řídí v adidaskách , teda ne-e že by měla na řízení auta vliv značka bot, tím myslím v nízkých botách, mám lepší cit v nohách :- )
My jsme dostali pouze finanční dárky, takže nepotěšující dárek se naštěstí nekonal. To bych byla vedle jak ta jedle, být obdarována píckou na chleba. Stopro by si na ni někde v koutě sedal prach.

Claudie, no dobrá, budiž ti odpuštěno, že jsi nemrkla do starého deníčku :- ).Stejnou situaci jsme zažili i my, se svatebním dárkem na nic, který teď leží na půdě. Je to ? jak bych ho popsala? hranaté monstrum cca 1,5×0,5, skleněné, těžké, když se strčí šňůra do zásuvky, tak svítící a hrající, na něm foto vodopádu a okolo toho obrázku je zrcadlo. No to si pověsit na zeď, tak nám to spadne na palici ani se nenadějeme :- ).
Akorát mi není jasné, co budete na horách dělat, když to má zase všechno tát. I když někde výš to bude snad bez deště.

Lostris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 12:33

… pan učitel je ale určitě šedivý a ne šediví… :-). Ach ta hlava.

Lostris

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 29.12.04 12:43

Ahoj zrbříčky, tak jak se máte po vánocích a pře silvestrem? U nás už je docela dusno, každý nám neustále telefonuje, jestli už jsme se už náhodou nerozrostli a to mám termín porodu až 12.1. No a jak jinak samozřejmě že ještě ne. Já tu budu s pupíkem určitě při mém štěstí strašit ještě 20.1. Ale bříško už pěkně kleslo a vypadá spíš jako šiška. Zbývá 14 dní a je to nekonečné.

A jak jde Vám snaženíčko? Příští rok chci slyšet samé dvoučárkové zprávičky :o).

Holčiny užijte si silvestrovské oslavy a všem vám přeju ten nejkrásnější rok 2005 a hodně štěstí, lásky a zdravíčka.

Pusinka, Tomášek a bříško 38+0

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.04 12:45

Ahojky Claudie,

tak že by začínalo tuleníčko???? Budu držet pěstičky, ať to vyjde rychle bez zbytečných stresů. Silvestr na horáááách??? Jůůůůůů, my budeme doma, jak jinak s Adámkem, i když nejradši bych to zalomilo kolem 22 hoďky a vzbudila se až ráno. Vydržet do půlnoci mi dělá značný problém.
S těma svatebníma darama je to pech, ale co naděláš :-))
Tak si hezky zalyžujte a úspěšné tuleníčko

přeje VAT

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 29.12.04 13:32

Claudie svatební dary to je kapitolka sama pro sebe, já jsem zásobena skleničkama snad na celý život :-)))) Jinak jsem se snažila, aby mi dali dary dle mého výběru např. žehlička apod.
Lostris můj učitel mi sdělil teprve po šesté jízdě, že se už nebojí o život… neboj to se zlomí, když jsem to zvládla i já (a to nade mnou museli stát snad všichni svatí) tak musí zvládnout každý. Kolik už máš jizd?
Já taky jezím raději ve sportovních botách, nechápu, že někdo může jezdit v podpadkách.
Bosorka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 13:45

No Veroniko, tulení ale jen nanečisto a s povinně nasazenou HA, z toho fakt nic nekouká :--((((
Jestlipak budete taky Adámka učit lyžovat??
Claudie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 14:19

Bosorko, tak to jsi byla lepší, že už po šesté jízdě se tvůj učitel nebál o život. Včera jsem měla devátou a jednou mi to chcíplo na tvrdo, po druhé mě od chcípnutí zachránil učitel, no a jízda do protisměru prostě nemá chybu, na co jezdit jenom vpravo :-)) - teď přeháním, ale občas to odbočování nevyjde. Možná, že jsem poleno na řízení a nikdy se nezdokonalím, však uvidím 18. ledna bych měla skládat zkoušky - možná zkušební komisař z pudu sebezáchovy za jízdy vyskočí :D (věřím, že se mu nic nestane, protože sem o něco málo rychlejší než šnek). Vysoké podpatky také nechápu, no a mít silnější podrážku, tak si ji snad upravím hoblíkem :-).

Lostris

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.04 15:34

Joooo taaaakkk :-((((( já myslela, že už naostro :-)))) Takže budeš dávat tělíčku odpočinek, to je taky rozumný.

No počítám s tím, že určitě ho lyžovat učit budeme. Já teda lyžuju tak nějak normálně, prostě sjedu kopec, ale naučit to Adámka, to nevím, jestli se mi to podaří. Kdyžtak nějaká ta školička na horách určitě přijde na řadu. Letos si myslím je ještě brzo, ale příští rok, to už mu budou 3 a to už by snad mohlo jít. Tečce bude 3/4 roku tak to snad nějak zvládneme.

papa VAT

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 16:59

Ahooooojkyyyyy potřetí a dnes naposledy:-)

..... úžasná to věc kotoučová brzda, bubnová brzda a ABS… neeeee zatím jsem se nezbláznila, jenom tady mám klídek, tak jsem se dívala na autoškolu - otázky z údržby. Akorát zatím stále nevím, jak takové znalosti poté v praxi uplatním :.-). Jedině, že bych se rekvalifikovala na automechanika.

Přeji všem hezký zbytek dnešního dne a doufám, že se tu s někým zítra potkám :-).

Lostris

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 29.12.04 17:59

Ahoj holky!

Jdu pozdravit staré ostřílené harcovnice! Je tu sice spousta nových snažilek, ale někdo si na mě ještě vzpomene.

Když jsem tu viděla, jak mezi sebe vítáte Ed, myslela jsem, že jde o novou snažilku, prostě jsem někoho s takovým nickem už zahlédla. Pak mi došlo, že jsme odsud vzešly a vlastně se sem zase jednou vrátíme… U nás to teda jen tak brzo nehrozí, ale kdo ví! Ještě bych jedno dítě chtěla, tak uvidíme, co na to hrdý otec a živitel… :o)

Moc vám držím všem pěsti a palečky! Držte se!

Alice, Verunka (dva a půl), Jakoubek (za chvíli 8 měsíců)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 20:29

Ahoj Zebřičky!
tak jsem dnes testovala, ale jako obvykle tam byla jenom /. Brečela jsem jako želva. Dělala jsem hrozné tajnosti, 13.12. jsem byla na IVF. Ani jsem vám to nechtěla psát. Chtěla jsem se až pochlubit // nebo nepsat nic, pokud to nevyjde. Ale už to nezvládám. Mám pocit, že jsem úplně na nic. Manžel byl kvůli mě na MESA TESE, týden ho to bolelo a zvládal se o mě starat. Mám pocit, jako bych ho odkopla, když jsem to tak pos…
Zítra to budu muset nějak říct rodičům, ti to brali jako hotovou věc. Babička mi napekla všechno cukroví. Já jsem nedělala nic.
Vím, že už dost vás si tímto prošlo, ale pro mě je to poprvé a jinou možnost než další IVF nemám. A momentálně nemám vůbec na nic.
Jsem moc ráda, že jsem se mohla u vás vybrečet. Díky.
Rafuska

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 21:57

Rafusko, to mně moooooooooc mrzí!
Já jsem to taky poprvé brala jako hotovou věc, ale ještě nemusí být všechno ztráceno, ne? Ještě jsi to nedostala?
Můžu říct, že jsem se cítila taky hrozně. Tolik pěněz, ležení, obětování a nic.Za 14 dní jsme do toho šli podruhé. A zase nic.Taky nemáme jinou možnost než IVF, ale nevzdáváme to! Zkoušíme pořád a věříme, že se to jednou povede. A taky kartářka mi pomohla, protože mi řekla, že se to povede. Neboj!!!!!!!!Z­vládnete to. Sice si ještě popláčete, ale život jde dál a možná hned podruhé to vyjde!!!Hlavně si nikdy nevyčítej, že je to tvá chyba!!!
Není!!Každá miminkovská dušička si rodiče vybírá. Lítá nad Vámi a čeká na svou příležitost. Až bude vědět, že je ta pravá chvilka, tak se u:,–(í, uvidíš!
S manžílkem jsme se rozhodli ( včera), že si mimi adoptujeme. Stejně jsem to vždycky chtěli udělat. Narazila jsem náhodou na stránky Fondu Ohrožených Dětí a píšou tam o „přímé adopci“.To znamená, že ti mimi dají přímo s porodnice po svolení matky. Lidé tam psali, že je to velmi rychlé, pokud vyhovujete a někteří už za tři měsíce od nahlášení do řady čekatelů jeli pro mimi!
Nevěřím samozřejmě tomu, že by mně to taky tak potkalo, ale alespoň se pokusíme. Po svátcích si jdeme zjistit všechny věci. Tak držte palečky!HOlky máte s tím některá zkušenost?NEvíte, co přesně se tam budou ptát a tak?Docela z toho mám vítr!
Kdyby jsme se už neviděli, tak ŠTASTNÝ NOVÝ ROK!!!A SPOUSTU //
VENDELINA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.04 08:35

Ahojky holky!

Alice, ahooojky, že by se příští rok s Ed přidala ještě jedna stará známá snažilka. Já si na tebe určitě vzpomínám, snažili jsme se spolu v deníčku Brusinky : -).

Rafusko, to je mi líto, že vám IVF nevyšlo a vím o čem mluvím. A nejsem tady jediná, které to na poprvé nevyšlo. Také jsem to obrečela, bylo mi to moc líto, ale musíme se sebrat a jít dál. Máme před sebou ještě dva pokusy, tak nám to určitě vyjde, uvidíš.
Rodičům to vysvětli, že to není tak jednoduché, jak to asi pro neznalé vypadá. Holka drž se, nejsi v tom sama.

Vendelíno, možná jsem tě špatně pochopila, ale jít na IVF za čtrnáct dní po druhé ? to asi ne. Nebo jsi podstoupila nějaký stimuační protokol po kterém to šlo? Něco jako tady psala Ivanka, že podstoupí IVF v přirozeném cyklu?? Prosím napiš, zajímalo by mě to. ****
zatím pa
Lostris

zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 30.12.04 08:40

RAFUSKA fukam ti bolave srdiecko!Ale tak ako sa to niekedy nedari prirodzene tak nemusi vychadzat ani IVF.Posmutni si vyplac sa vyrozpravaj,ale nikoho neobvinuj!Je tolko veci na ktorych to vsetko stoji a minimalne vy dvaja,a spolu,mate v tom „prsty. :-)Asi nebolo uplne vsetko "pripravene“pre babenko ked sa rozhodlo tak ako sa rozhodlo.Toto nie je beh na kratke trate a ak,tak asi nie pre nas :-).Nic to nabuduce sa nam „zdover“ a budeme si pomahat od zaciatku a snad sa to bude dat aj lahsie znasat..
VENDELINA co ja viem o adopcii tak je to strasna fuska,co sa tyka kontrol, pohovorov a skumani ci ste ozaj „vhodny“ ale vysledok urcite stoji za to.Ved inak by sa niekto do toho predsa nepustal aj druhy raz,ze? :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.04 09:08

Lotris: Na IVF jsem byla poprvé v polovině května. Po čtrnáctidenním ležení a neůspěchu jsme čekali až se zase dostaví ovulace a zaváděli jsme zmrzlíky.Bylo to v přirozeném cyklu, jen za podpory léků na dobrou sliznici. Špatně jsem se vyjádřila, tak se omlouvám.Stejně si ale myslím, že není dobré hned po sobě IVF provádět. Možná je to normální, ale podle mě si tělo musí trošku odpočinout.
No a já teď jsem zase čekatelka na MS. Dávám si padesát na padesát. A když zase ne, tak to obrečím a pak ta adopce.
HOlčinky, musím do práce, ale zítra se určitě ozvu!!!!!
VEndelina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.04 10:51

Vendelíno, tak teď už to chápu. Po druhé jsi byla na KETu (zmarzená embria). Souhlasím s tebou, že to bylo dost brzo po neúspěšném IVF, ale snad můžeme doktorům věřit a doufat, že vědí , co dělají.
Jo a s tou adopcí se obrať na Kaitlin nebo Ejdelu, které mají už hodně znalostí jak to chodí.

Lostris

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 30.12.04 12:08

Ahojky Evo,

mooooc ti děkuju za zprávičku, co jsi mi nechala v našem deníčku u Montičky.

Teď bych zase chtěla já strašně moc pogratulovat k těhotenství. Přeju ti ať ho celé v pohodě zvládneš a na konci máš tu nejkrásnější odměnu. Měj se .

Ahoj Lipka, Maruška a Sofinka

LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 30.12.04 12:14

Ahojte.
Na začiatok si dovolím popriať Vám krásneho a pokojného Silvestra a všetko len to naj naj naj do Nového roka.

Tak ja som dnes 30 DC, ovuláciu som mala 18 deň, tak ak to všetko funguje podľa výpočtov: ovulácia + 14 dní = menses, tak nový rok o mne rozhodne, teploty mám zatiaľ 37.1, no uvidíme, uvidíme......

Pa, Lucka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.04 12:50

… teď na to koukám, tento týden má můj mozek očividně dovolenou. Opravuji embrya.

Lostris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.04 12:52

Držím všechny palce co mám, ať nám po Novém roce nahlásíš || :-).

Lostris

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 30.12.04 16:28

Ahoj holky.
Tak se pridavam k vam skalnim zebrickam a pisu i mezi svatky.

Nakonec mi v pondeli volal sef, ze do prace nemusim, takze jsem zustala doma a lebedim.

Vanocni svatky probehly v pohode, byli jsme s nasima a opravdu to byly klidne a stastne dny. Jezisek byl na nas hodny, takze jsme spokojeni.

Od nedele sleduji porad zpravy z jihovychodni asie, to je hruza, co se deje v poslednich letech za katastrofy. Na Sri Lance jsem mela sveho kamarada, vratil se vcera a byl i v televizi ve zpravach… uf. Jeste jsem s nim nemela moznost mluvit, tak nevim, jak hodne byli postizeni… ale asi hodne, protoze mi psal sms, ze cekaji na helikopteru a na evakuaci… :(((
S pritelem jsme se rozhodli, ze neco prispejeme na nektere z kont na pomoc postizenym statum. Je mi jich hrozne lito.

No, zitra je SILVESTR, ale my budeme doma,pravdepodobne prijde par znamych,tak bude snad veselo. No a jestli nakonec neprijdou, tak si to uzijeme s milackem sami.Dnes jsem uz udelala pomazanku na jednohubky, mame nakoupene chipsy a pop corn, nejake to piti a ‚sampicko‘ na pripiti o pulnoci taky.....
Loni jsme to krapet prepiskli, tak letos budeme hodni. :)

VSEM VAM ZEBRICKAM PREJU CO NEJVICE ZDRAVI,STESTI A SPOKOJENOSTI DO NOVEHO ROKU 2005, A SNAZILKAM // !!!!!!

Zdravim papa

Marka

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 30.12.04 16:32

A jeste jeden komentar, at to tady pekne pribyva :)

Maru: Diky za krasny denicek, jsi sikulka, ze i mezi svatky napises :)

Barbucha: Obrovska gratulace :))) Teda to byl krasny jezisek..... ty se maaaas

Monicka: Holcickaaaaaa, no nadhera, moc moc gratuluju a preju hodne moc zdravicka…

Lostris: Tobe preju hlavne aby ten ridicak prestal byt nocni mura..... :)

Tak papaaaaa

Marka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.04 19:39

Ahoj Zebřičky!
Moc děkuju za podporu, snad mě nezastřelíte, ale já jsem na ni čekala a moc mi to pomohlo.
MS zatím ještě nemám, ale i dnešní test byl jenom /. Tak to beru jako hotovku.
Zítra jedeme slavit Silvestra s kamarády. Aby nemyl příští rok syrový, tak bude večírek - SÝROVÝ. Moc se teším. Určitě přijdu na jiné myšlenky. Jenom mám trošku obavu, jak náš pejsek zvládne být sám doma. On se nebojí, jenom naštvaně štěká na pyrotechniku. Snad to nějak zvládne. necháme mu puštěné rádio.
Dneska nás překvapil. Ze stromečku si sundal čokoládovou figurku. Obal rozcupoval a figurku nechal. Nebyl na ní ani jeden otisk zubu. Šikulka!
myslím na všechny. Užijte si to zítra. Už zase optimistka Rafuska

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.04 23:09

Ahoj Babice!
Lotris s tím KETem.No jo. Já hlava dubová si ty názvy přesně nepamatuju a ani jsem po nich nepátrala takže se omlouvám za svou nedostatečnost :-))))Já jen vím, že mi tam vložili další prcky :-)))
Lucka: držím taky palce, ale obdivuju tvé nervy s ovulací!Já bych se z toho zbláznila a hlavně bych na nic jiného nemyslela!Já jsem ve všem takový lempl. Nic si přesně nepamatuju a nemám na nic trpělivost!

A ještě přání do Nového roku!

Dvě tlustice v Novém roce, čekej milá Zebřičko,
když nevyšly na Vánoce
počkáme si maličko!
Maru, Lotris, Claudi, Lucka
budou snad mít brzo prcka!
Taky všechny ostatní,
potrénují tulení!
A pak než-li řekneš SMUTEK,
bude každá nosit pupek!

Šťastný Nový rok HOLKY!!!!

Vendelina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.04 07:59

Ahojda poslední den v roce! :- )

Marko, moc ti děkuji za přání, doufám, že budeš mít pravdu : -). Musím říct, že už nesedám za volant tak hrozně nervozní, jako na začátku.
Tak si s miláčkem doma Silvestra pěkně užijte.
Hlavní je, že se kamarád vrátil, že přežil. Je to fakt hrozné, když to sleduji ve zprávách.

Rafusko, ale di ty :- ), od toho tady přeci všechny jsme. Užij si večírek s kamarády a to veř, že přijdeš na jiné myšlenky :- ).
Tak to náš hafan se rachejtlí strašně bojí. Doma nebudeme, tak štěstí je, že o parto níž bydlí rodiče, u kterých Robinek najde azil.
To mate pejska šikulu ? rozbalit a nesežrat :D.

Vendelíno, vždyť se nic neděje, já si tadé všechno nepamatuju :- ).
Ještě něco, ne že by na tom až tak moc záleželo, ale utíká ti z mé přezdívky písmenko s, schválně, jestli najdeš odkud :DDDD
Waaauuuuu to je super básnička, jsi fakt dobrá :- )). Tu určitě, až se tady objevi Tinna, dá na nástěnku.

TAKÉ PŘEJI VŠEM DO NOVÉHO ROKU HODNĚ ÚSPĚCHŮ, ZDRAVÍ A HLAVNĚ ŠŠTTĚĚSSTTÍÍ NA DLOUHÉ CESTE ZA MIMINKEM :- )

Lostris

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 31.12.04 09:27

Ahoj holčiny…

tak opět jen krátce, at víte že žijeme :D

Rudá mrcha stále nedorazila…ale je to jen pár dní zpoždění a já ani nemám odvahu testovat, protože tam tu druhou čárku vidim ale ve skutečnosti tam vlastně není :D
Tak uvidime co si poneseme do nového roku. No a toho misíce na 100% … to je přece jasný

Tak ahoj Jarča a Kacenka

Všem Vám přeji krásného silvestra a hodně zdravíčka v novém roce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.04 10:39

Zebřičky moje, nějka nestíhám...........
Přeji všem krásného silvestra a do nového roku všechny vykročte PRAVOU NOHOU a směrem k miminku, nezapoměňte :-DDDD
Těším se na vás a doufám, že se tu příští rok všechny sejdeme a společně oslavíme těhulkovství nás všech. O víkendu Vám sepíšu jak jsme oslavili silvestra, zatím to vypadá, že bude celkem sranda, cyhstáme v naší partě silvestrovské překvapení :-O, ale víc vám neprozradím..­.............­....
Jste zvědavé??????????­????????? Tak ahojky v novém deníčku,t am vám bduu vyprávět :-DDDDD
Mějte se pohádkově papáááááááá Maru

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 31.12.04 11:00

nejak se mi ten komentar rozhodil :D
to prani meli byt prej mimisem na 100% :D:D:D

ale vy se v tom vyznate ze jo?
jste holky sikovny

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 31.12.04 17:36

Tak jeste nikdy se mi nepodarilo byt prvni, tak snad se mi podari byt posledni ve starem roce.....:))))

Happy New Year!!!!

Marka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.04 20:43

Ahojte holky,

tímto bych vám všem chtěla popřát za mě - Velchi - krásný Nový rok, hodně štěstí lásky a zdravíčka. Těm které toužíte po miminku jako já přeji mnoho úspěchů a naplnění snů.

Držte se a do Nového roku vykročte pravou…

Míša

zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 31.12.04 20:46

Ahoj dievcata,aj tak tu uz asi nikto nie je ale aj tak vam zelam krasneho Silvestra/bez opic…tie su hodne tazke tak ich neberte na svoj chrbat… :-)/a stastne vykrocenie do noveho roku ktory bude pre nas snazilky ako stvoreny na plodenie.tak hura na to!
MARU uz sa tesim na denicek a na pikosky!

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 31.12.04 22:27

Těpic zebrovic !!!

Já vám přeju do nového roku ty nejtlustší dva pruhy, které vám budou i ty nejpruhovanější zebry na světě závidět !!!!!!

Krásný nový rok plný (bříšek) a štěstí vám přeje

Ed a princezny xxx

Ps. Barbucho - obrovská gratulace k //. Ať je vše jak má, miminko krásně roste a příští rok slavíte Silvestr v pěti :o)

Moničko - gratuluju k holčičce !!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.05 10:25

Dobré ráno a šťastný Nový rok!!!!!!!!!!!!
Mě je po včerejšku tak dobře!!Žádná opice ani bolehlav, no próstě paráda!
My jsme totiž včera s manžou v deset usnuli!!Pili už jsme totiž od oběda, tak jsme si tu dávku alkoholu pěkně rozvrhli!

Lostris: promiň za komolení tvé přezdívky, ale mně se moc líbí ti říkat Lotris! Místo dvou „s“ bych tam dala dvě „t“, znělo by to potom jako " princezna Lottris"! Pokud ti to nebude vyloženě vadit, mohla bych zůstat u Lotris?
S tou básničkoou na nástěnku fakt nevím, zas taková šupa to není! To by ta nástěnka mohla spadnout!!:-)

Lucka: Tak co mrcha dorazila? Jsem napjatá!

HOlky papa a ozvěte se!
Vendelina

HOlky, o té adopci začínáme moc vážně přemýšlet. Dokonce ani když jsem dostala ráno menses, tak mně to vůbec netrápilo! Až jsem se sama divila?!

Přijde ještě dneska některá z vás?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.05 10:28

Ach jo, ty notebooky s dotykovou „myší“! ANi jsem si nevšimla, že jsem klikla doprostřed textu aklidně se s váma rozloučila!
Tak mně omluvte!
Vendelina

zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 01.01.05 22:59

ahojky všem :-))
přeji vám krásný nový rok a hlaně ať se nám všem podaří, co si přejeme. taky jsem letos pod stromečkem byla trochu naměkko :-( ale jen na chvíli.
takže ještě jednou - hezký nový rok
 papa

Katia
Stálice 88 příspěvků 02.01.05 01:53

Ahoj holky, tak jsem asi jediná, kdo tady čumákuje do tmy, ale nějak se mi nechce spát. Můj manžel dokonce přišel s nápadem si upéct jablečný štrůdl s ořechama. No u mne se setkal s odporem, takže ho v kuchyni dělá sám. Krásně to tu voní a sousedi si o nás musí myslet asi své…(vánoční cukroví a večerní čas). No nic, k snídani příjde vhod a mužíček si zase šplhne :o) .
Tak jak u vás holky probíhal Silvestr? Bolí vás hlavička? Já byla s manželem u mých rodičů, takže se nesl takový rodinný klid a pohoda, bublinky, chlebíčky … jinak žádný masakr. Žádný rámus s petardama se nekonal, protože sama mám pejska a je mi těch nebohých zvířátek moc líto a hlavně těch co jsou venku…
V pondělí začne pracovní masakr… Tak která se těší? Pracovní tempo, žádné domácí leháro a pohodička…!!!! Už zítra budu mít stresák…!!! Né, že by mi má práce vadila, jen prostě fakt do práce nechci… Ach jo…
No nic, omlouvám se , že končím v dnešním psaní , ale pes tu na mě hází ty své psíí oči a čeká kdy zalehnu alespon já, páč on se chodí k nám do pelechu uspat . Tak se mějte hezky. Ozvu se v pondělí.
Ten náš čoklík je jak děcko. Ahojky Katia

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.05 13:22

Ahoj Katio,
tak štrůdl s ořechama taky moc nemusím.Kdyby tam nebyly ty ořechy tak snad jo.TO máš dobrý, že je manžílek tak snaživý, ten můj dokáže večer tak akorát všechno sníst, ale upéct?
A stím pejskem máš pravdu. Ten náš ráno skočí do postele, dá nám oběma pusu a chodí a „pusinkuje“ tak dlouho dokud nevstaneme!Pak si sedne k balkénovým dveřím a tak usedavě pláče, až s ní jdeme ven. Herečka!Jinak silvestr byl klidný a v deset jsme to zalomili oba!
Tak zatím papa, budu občas nakukovat!
Vendelina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.05 15:40

ahoj holky,
jsem nakukovatelka vaseho denicku, nikdy jsem nereagovala, ale dneska mi to proste neda.....

Katio a Vendelino, prominte mi mou opovazlivost, ale vy se snazite otehotnet a zatim si berete psa do postele a „pusinkujete“ se s nim… nemyslely jste treba nekdy na zvireci nemoc - toxoplazmozu - a taky na vsechny ty zvireci bacily????? Jestli to neni treba ten duvod prod se vam nedari pocit miminko…
Ja bych psa mit doma nemohla, venku na zahrade ano, ale v byte ani nahodou…
Prominte mi mou opovazlivost, byl to jenom muj osobni nazor.
 Petra"

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 02.01.05 19:25

Ahoj Petro,

vim, ze to myslis dobre, ale myslim, ze toxoplazmozu prenaseji kocky a ne psi. A taky je neco jïneho se pusinkovat se psem, ktery je cely den venku na ZAHRADE (a ocucha a sezere „kde co“) a neco jineho je ¨pusinovat " se se psem, ktery je doma, na gauci a v posteli a ven jde na 5 min jen na venceni a neprijde do styku s nejakymi cizimi vykaly a pod.
Navic pokud si prectes odbornou literaturu,tak se dovis, ze clovek ma mnohem vice skodlivych bakterii v puse nez pes, a ze je velmi mala pravdepodobnost, ze by ses od psa nakazila nejakou infekcni nemoci. To spis naopak. Clovek nakazi psa (mam to z vlastni zkusenosti, muj pes ode mne dostal anginu…)

Myslim,ze nic by se nemelo prehanet, rozhodne nebudu olizovat psovi primo jazyk nebo tak neco, ale sem tam drobna pusinka od meho ctyrnoheho milacka fakt potesi a je urcite zdravotne neskodna…ne-li dokonce blahodarna.

My se snazime o mimi uz dva roky, problem je na moji strane, pokud sledujes denicek, tak asi i vis,jak se to u nas vyviji. Letos v cervenci jsme si koupili malinkeho pejska"prazskeho krysarika" a muzu ti rict, ze muj pes ma na me obrovsky vliv,ze od te doby, co ho mame jsem mnohem klidnejsi a spokojenejsi… nemuzu si ho vynachvalit a to jsem driv vsude rozhlasovala, ze pes patri na zahradu a ne do bytu..... proste jsem zmenila hodne rychle nazor… :) Asi to poznas sama, az jednou budes mit doma 10 dkg stenatko, ktere je tak sladke a bezbranne, ze proste nemuzes odolat ho trosku „nelibnout“ :) Navic jsem trosku ztlumila sve materske pudy protoze starost o male stenatko se z pocatku podoba starosti o narozene mimi…

Pokud ma pes veskera ockovani a stalou peci o chrup a srst, tak myslim nehrozi zadna vazna nakaza a je zbytecne se bat … neco jineho je to s ruznymi alergiemi, ale to uz je jina kapitola…

Urcite se pridavej do naseho denicku casteji… radi te s holkama uvidime… odkud jsi?

Zatim ahoj

Marka

zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 02.01.05 20:27

Vitam novu tvar PETRU!A k pusin­kovaniu zo psami-ha robim to aj ja ale z neterinym pudlom.My mame doma iba kocura…a tiez sa ale pusinkujeme aj mala,ta plus aj zo psami z okolia,ktorych pozname.Toxoplaz­mozu prenasa macka a vlastne z vykalov po 2-3 dnoch,v cerstvych toxopl.este nie je.takze sa nou moze nakazit aj clovek co :,-(i kvietky v zahradke do ktorej si „posluzila“predtym macka.netreba s tym zvieratom ani prist do styku!Pripadne aj skrabnutie od zajaca ktory prisiel do styku z mackou moze byt „osudne“.A podla mna nasi domaci milacikovia su na tom z veterinarnou starostlivostou uplne asi lepsie ako mi zo zdravotnou :-))) tak ja osobne to vobec nepovazujem za problem.A ked uz clovek toxoplazmozu ma tak je problem dieta donosit a nie otehotniet.A tiez samo.moze byt postihnute ale to uz je na ine debaty.Rozkecala som sa ale nedalo mi trosku vliat Petre optimizmu ze to nie je take cierne ako sa hovori.

Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 02.01.05 22:26

Ahoj Petro!
Musím ti říct, že ještě před necelým rokem jsem reagovala stejně jako ty, takže mně to nepřekvapuje.
Ale má touha dát někomu lásku byla tak silná, že jsme si pořídili malou sharpeiku. Takové to shrnuté štěnátko co vypadá jako polštářek. Hned od první chvilky jsem ji měla moc ráda, ale olizovat jsem se nenechala. Jenže postupem času, když víš, co ten pejsek papá, tak je mi to úplně fuk. Navíc psí sliny desinfikují, to ti potvrdí každý odborník a dokonce v afrických kmenech psi používají k léčení ran a dokonce když některá z žen menstruuje, tak oni neznejí vložky, áale mají na to psy!!
TOhle mi tak ypřipadne trošku přehnané, ale proti gustu.....fuj.
No a když se ta naše fifinka začne chovat jako dítě, tak to je konec.Ráno když se jí nechce vstávat na čůrání, tak začne mlaskat a chrochtat ( to sharpeiové dělají) a až po dlouhém vysvětlování se znuděně zvedne, protáhne a nejradši by byla kdybys ji tam odnesla, tak to ti nedá. A navíc! Vůbec,ale vůbec jí nesmrdí s pusy!!I když jí čichneš úplně dovnitř tak nic!!!Smradloškou bych se taky nenechala olizovat!!Zrovna teď vedle mně spinká, chrní jak starý chlop a občas se na mně podívá, jestli už náhodou nechci jít chrnět.Pokud mi to pude pošlu ti její fotku do galerie!!!Jmenuje se Gina.
Nemysli si, že zvířátka jsou čuňata! Ta naše krásně voní šampónkem a je běloučká jak lilie. A ikdyž si budeš myslt, že jsem čuně, já ji stejně nepřestanu milovat ani pusinkovat!!!!!!!Tak papa Vendelina

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »