Zebřičkový deníček - Maru 39.díl

Snažení

Ahojky moje zebřičky, Vítám Vás v novém roce a pevně věřím, že tento rok už pro nás pro všechny bude ten nejšťastnější a přinese nám vytoužená miminka. A když tomu budeme věřit všechny,tak se toto toužebné přáníčko určitě splní. A tak Vám všem ještě jednou do nového roku přeji hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně vyplnění všech přáníček.

A teď k naší oslavě silvestra. Povedla se. Sice se nás sešlo jen 6 stálých slavících a pak ještě zašel kamarád s manželkou. Počet slavících tedy menší,ale sranda byla, že mě večer bolely břišní svaly od smíchu a byla jsem totálně unavená jak jsem se pořád smála a smála. Řeknu Vám měla jsem strach, že si dám skleničku a upadnu do depresičky, že nemáme miminko a zase utekl další rok našeho snaženíčka, ale nedošlo na to. Díky jednomu kamarádovi na to nějak nezbyl čas :-DDDDD prostě jsem Silvestra prosmála a probrečela, ale v tom dobrém slova smyslu, protože to byly slzy ze smíchu.
A k tomu půlnočnímu překvapení ????? Kluci si vymysleli, že udělají předtančení břišních tanců :-O Svlékli se do půl těla, jeden si vzal dokonce i kalhoty z břišních tanců od své manželky a druhý si vzal sukni, ovázali si kolem pasu pás s penízky, pustili hudby a tančili. Musím Vám říct, že i když jsme jim to ani jedna nikdy nepředváděli, vlnily se v bocích, zapojili i ruce?????? nedá se to ani vyprávět, ale byla to síla :-DDDDDD
Ale co je nejlepší, byli z toho pěkně unavení a zasloužily jsme si jejich obdiv, když si představili, že tam takhle tančíme hodinu :-O Tak takhle nás dostali naši drahoušci :-D
Jinak už jsme jen povídali, o půlnoci vystřelili pár rachejtliček a tak normálka slavili, nikdo se ani moc neopil a nakonec jsem slavili až do 3:3O, to už jsem ale všichni usínali :-O
Včera jsem víceméně pospávali a byli na návštěvě u manželových rodičů, prostě jsme si užívali pohodičky. Dneska jsem vyrazili na dlouhou procházku, šli jsme se podívat na betlémy v kostele, fotili naším novým digitálním foťáčkem a nakonec navštívili čajovničku a dali si moc dobroučký čajík. A za chvíli půjdeme koukat na film Shrek 2, tak se těším, první díl se mi moc líbil, tak jsem zvědavá jestli se budeme bavit i u druhého. Prostě odreagováníčko před pracovním zápalem. Ten mě teda moc nechytá, ach jo jak mě se zítra do té práce nechce. Teď mezi svátky jsme měli docela pohodičku a teď to zase začne. Nejradši bych se viděla hezky doma s pořádným pupíkem :-)

Pomalu začínám přemýšlet o dalších tématech našich deníčků. Pár mě jich ještě napadá, ale kdyby měl třeba někdo nějaký nápad co jsme ještě neprobraly tak sem s ním, ráda uvítám inspiraci a nebo se můžete přidat a nějaký díl mě vystřídat. To mě teď tak napadlo, protože když se podívám na číslo deníčku, tak už tu píšu pěkně dlouhou dobu. Trošku mě z toho přepadá smutek, ale zase mě hřeje u srdíčka, že tenhle deníček třeba pomáhá hodně holčinkám a vzájemně se tu ?držíme nad vodou?. Ale kdyby mi chtěl někdo z vás trošku pomoci tak budu moc ráda, nechte si to projít hlavou, rozhodně tím nechci říct, že chci s deníčkem skončit, to néééééééééééééé ale pomoc by se občas hodila :-) Trošku se tady do toho zamotávám tak já radši budu končit :-D

Přeji Vám všem ať tenhle týden zahájíte co nejlépe a celý rok vás provází jen a jen štěstíčko Vaše Maru

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.05 21:23

Ahoj holky,
tak dneska jsem deníček odlovila úplně neplánovaně a možná zase první, koukám je tu úplně čerstvě. právě jsem se vrátila ze Silvestra na horách, sníh mám ještě za ušima, opici na rameni :-)) a do práce se mi sakra nechce. No, s tou opicí to neberte vážně, přece jen už je 2.1., tak bouřlivá oslava to zas nebyla.

Všem snažilkám přeju úspěšný rok 2005 a to v čem ho chcete mít úspěšný si přeberte samy, :--)))) ale tuším, že to u hodně z nás bude stejný přáníčko.
Ahoj
Claudie

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 02.01.05 21:25

Juchůůů,zase jsem urvala ten první, tak teď ještě jako neanonymka abych začla ten nový rok slušně :--))))
Ahoj a pište!!!
Claudie

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 02.01.05 21:31

Ahoj holčiny…

tak jsem myslela že budu první a ono nic… no je nás víc a to je prostě fajn.

U nás byl silvestr opět doma… druhým rokem, co máme Kačenku.
Takže jsme to tak nějak prospali, projedli, prokoukali na tv…a protulili :D

MS stále nidke takže pššššššš at to nezakřiknu, ale mohla by z toho být zářijvá panna… prý to jsou klidáskové, hlásila mi kámoška… po zkušenosti s Kačenkou, berana totiž už nechci… :D:D:D Kačka by mohla jít vzorem v tomto znamení.

Tak se mějte krásně a já dám vědět, zítra koupíme testík jak vše vypadá… jsem napnutááááááááááá

AHoj a pohodový vstup do roku 2005

Jarča a Kačenka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.05 21:37

Ahoj Maru!
Hezký deníček, hlavně jak jsi krásně prožila silvestra!Musela to být paráda!!!!!!
S tím vystřídáním v deníčku, nevím, nevím, to je silné kafe, vystřídat tě,ale zrovna před chvilkou mně napadlo, že založím svůj vlastní. Nechci být „nevěrná“, ale jak pořád usilovně přemýšlíme o té adopci, tak sháním na internetu informace a všechy jsou takové obecné, nekonkrétní. Rozhodla jsem se zítra zavolat na FOD a dovědět se něco víc. Víš, psala bych krok po kroku jak to probíhá, na co se ptají, jaké jsou postupy a tak. Myslím, že tady ke snažilkám to není až tak vhod, protože každá zatím (já už ne) doufáme, že to je to poslední řešení.
Myslím, že spousta holčin tady určitě bude mít o čem psát a ráda se stebou o tu „práci“ podělí! Zatím nevím. Jen´o tom uvažuju a doufám, že si nebudete myslet, že jsem trapná, ale možná že když už do toho jdu, tak se někomu ty informace budou hodit ikdyž si tím už leckterá prošla. Zkusím to. Já se marně snažím najít konkrétní informace a pomoc už asi tři dny v kuse a pořád na tom inernetu nacházím to samé. Jsem z toho nešťastná.Holky myslíte si, že je to blbý nápad?I tak to zkusím.
Tak jdu do toho a uvidím, jestli se to na emiminu ujme. A kdyžtak zůstanu u vás, hm?Já vím, že jsem taková impulsivní koza, ale nedá mi to.
Papa Vendelina
Omlouvám se jestli je to tročku zmatené.

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 02.01.05 23:04

Ahoj,
myslím si že to určitě není hloupý nápad. Hlavně se taky najdou lidičky, kteří to mají za sebou a taky určitě poradí co a kdy dělat a pod. a třeba i lidičky, který to třeba popostrčí o kousek dopředu, kterým třeba i pomůžes s novým deníčkem plným informací ke štěstí.....
přeji mnoho úspěchů a hlavně nepřestávěj doufat… třeba se zadaří později…znáš to jak to bývá. Známá otěhotněla po adopci mimča.
Držíme pěstičky
Jarča a Kačenka

 
Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 02.01.05 23:32

Moc děkuju za podporu, je to od Vás hezké. Taky doufám, že to k něčemu bude. Už jsem deníček založila, až jsem se divila jak rychle se objevil a už tam byl také první komentář. Budu moc ráda když se zapojí někdo kdo tomu rozumí a něčím takovým si prošel a přispěje svými radami!!!!Myslím, že mi to dodá odvahu k dalším činům.Tak dobrou noc a hezké sny o miminkách!!!
Vendelina

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 03.01.05 07:23

Ahojda zebřičky!!!

V první řadě přeju všem splnění všech, raději zopakuji, VŠECH přání v novém roce 2005 :-)

MARU - měli jste krásného Silvestra! To musela být paráda, takové půlnoční blbnutí :-) Já jsem byla u kamarádky, která má rok a půl velkého prcka, takže jsme tam byli čtyři a půl lidí :-) Bylo to prima, takové pohodové, nenásilné…

Dusanovi - jůůů, zatínám palečky a těším se na nejkrásnější novoroční zprávičku :-)

Vendelino - už jsem ti psala do tvého nového deníčku :-) Myslím, že je to dobrý nápad. Jestli chceš více informací, a to hodně osobních, tak na téma adopce je diskuse přímo jedna na rodině. Pokud budeš chvilku přispívat, a potom požádáš, tak ti zpřístupní soukromé deníčky těchto lidiček. Jsou to zajímavé příběhy. Z těch načerpáš asi nejvíce informací. Mně hodně pomohly v ucelení si představ, i když mi nejvíce pomohla diskuse s odborníky při rodičovské přípravce, měla jsem štěstí na lidi, kteří s námi mluvili :-)

Hezký den!!!
Kaitlin

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.05 09:18

Ahoj všem zebřičkám,
do klubu se hlásí jedna snažící se … Mám dotaz:
Občas trpím migrénou. Většinou na to zabere Ibuprofen. Ten se ale v těhotenství brát nemá. Ovšem to, že „jsem těhotná“ poznám až po testování papírkama (MS mám teď dost rozhozenou a baz. teplotu si neměřím, takže neznám normální a jiný stav), čili nejdřív po 3 týdnech.. A to už může být pozdě, resp. migréna může být rychlejší.
Neznáte nějaký „babský“ způsob, jak zlikvidovat bolest hlavy bez prášků?
Předem děkuju za pomoc a přeji všem vše dobré a hlavně // do nového roku..

Olivia (nepřihlášená)

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 03.01.05 09:22

Ahojte,

zdravím všetky a prajem Vám všetko len to naj naj naj do Nového roka.

No a poslušne hlásim, že nový rok mi doniesol mrchu, takže teraz som 3 DC

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 03.01.05 09:23

Ahoj holky,
tak si predstavte, ze me zacalo bolet 30.12. kdyz jsme jeli z Ostravy od manzelovych rodicu v krku a prestoze jsem se lecila co to slo, tak to na Silvestra bylo jeste horsi a ke kamaradum jsme nemohli odjet (meli tam i male deti, tak abych nekoho nenakazila). Takze jsme Silvestra stravili doma, ja prevazne potici se v posteli. Nastesti mame na videu par filmu a tak jsme nebyli odkazani na verejny program! Dneska uz jsem sla sice do prace, ale porad to neni uplne ono. Ale uz se to zlepsuje a za kamaradama vyrazime snad nektery dalsi vikend.
Maru, skvela Silvestrovska oslava. Taky jsme meli naplanovany vesely Silvestr s partou kamaradu. Jen doufam, ze ted nebudu nemocna cely rok! Treba to byl naopak trenink na pristi rok, kdy budeme doma s briskem nebo mimcem!
Vendelino, ja myslim, ze s denickem o adopci je to super napad, ja se k tomu porad nemuzu dostat, ale jsme taky rozhodnuti si zazadat, takze se mi ty informace budou hodit. Ja mam nejake informace od Kaitlin. O adopci pres FOD jsem videla dokument v televizi a tam si to nakonec ta mamina rozmyslela a dite k adopci nedala a to mi prijde psychicky nesnesitelne. Ale mozna to byla nahoda.
Jarco, drzim palce!
Holky, tak jeste jednou, at je ten rok 2005 uspesny co do poctu // testiku a narozenych miminek! Numerologove tvrdi, ze soucet cislic je 7 a to je stastne cislo! Tak at je stastny i pro nas!
Bohunka

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.01.05 10:48

Ajp holky, tak snad bude rok 2005 mnohem lepší a taky plodnější než ten minulý.......
Maru to musela být nádhera, měly jste si ty taneční kreace nahrát a byvit se jimi po večerech. My jsme byli u tchýně, devět lidiček - rodina a vcelku to šlo, i když tchýňule byla nějaká načuřená.
Bohunko já jsem nachcípaná už min. 14 dní a nic nezabírá, k dr. jít nechci, protože co kdyby mi dala nějaké prášky a já bych byla náhodou těhotná? Teď jsem 32DC a cyklus mám 35 dní.
Vendelíno držím ti palce a přeju ti mnoho sil. Příznávám se bez mučení, že já bych asi do toho nešla, jsem srab.

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.01.05 10:50

Ajp holky, tak snad bude rok 2005 mnohem lepší a taky plodnější než ten minulý.......
Maru to musela být nádhera, měly jste si ty taneční kreace nahrát a byvit se jimi po večerech. My jsme byli u tchýně, devět lidiček - rodina a vcelku to šlo, i když tchýňule byla nějaká načuřená.
Bohunko já jsem nachcípaná už min. 14 dní a nic nezabírá, k dr. jít nechci, protože co kdyby mi dala nějaké prášky a já bych byla náhodou těhotná? Teď jsem 32DC a cyklus mám 35 dní.
Vendelíno držím ti palce a přeju ti mnoho sil. Příznávám se bez mučení, že já bych asi do toho nešla, jsem srab.

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 03.01.05 11:36

Ahoj…
jeste se cela klepu… prave jsem udelala testik a carky na me koukaji jak kdybych je fixou udelala… takze hlasim do noveho roku jednu tehulku na vic…
boze ani psat mi to nejde… vynechavaji mi prsty :D

Jarca

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.05 11:53

Jarčoooooooo,
gratuluju!!!!!!!!!!­!!!!!
No to je super začátek a jak na nový rok … , takže my budem mít každý deníček jednu těhuli, honem holky vyplňujte pořadníky!!!
Moc gratuluju a přeju dračici Kačence pěkného brášku!!!!!
Ahoj
Claudie

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 03.01.05 12:08

Gratulujuuuuuu!!

To je ta nejnádhernější zprávička do nového roku!!!
Moc držím palečky, aby bylo všechno v pořádku a začni si to pořádně užívat, těhulko! :-DD
Kaitlin

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 03.01.05 12:09

Jarčo, gratulujem a nech za deväť mesiacov držíš v náručí malé zlatíčko.
 Lucka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 03.01.05 12:21

Mooooooooooc blahopřeeeeee­eeejiiiii! Jupííí to je super zprávička :-)))))).

Lostris

 
DanaS002
Kecalka 275 příspěvků 03.01.05 12:26

Jarčo
i já se přidávám k řadě gratulantů, je to ten nejkrásnější vstpup do nového roku.
Přeji ti pohodové těhotenství, užívej ho každým dnem a za 9m to nejkrásnější a nejzdavější miminko.
Nakukovatelka Dana

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.01.05 13:08

Ahojky holčinky, tak jak se vám líbí v práci, mě teda vůbec, ale to se dalo čekat :-DDDD

Claudie tak co jak se aklimatizuješ, nejradši by jsi byla ještě na horách,viď???

Vendelíno, deníček věnovaný jen adopci je super nápad. Sice jsi mi jak se říká ?vypálila rybník?. Mám doma připravené na papíře povídání o adopci, chtěla jsem to dát jako některý z příštích deníčků, ale nevadí,v ymyslím něco jiného. Lepší je určitě když to budeš psát souvisle jak to všechno probíhá. Určitě budu taky nakukovat protože i tohle téma už u nás padlo, i když o tom stále jen přemýšlíme. Přeji hodně sil.

Olivie nemám zkušenosti s migrénou, když mě bolí občas hlava šáhnu taky po Ibubrofenu. Ale zase v začátku těhotenství by to snad vadit nemělo, ale nevím nevím????

Lucko mě zase přepadla MS na vánoce, no ale už je za mnou a snažila jsem se to brát sportovně, mohla jsem si dát skleničku alkoholu :-D

Bohunko ať brzo vyženeš bacílky a jsi fit. A silvestr strávený doma taky není špatný, jak říkáš trénink na pupík a na prcka.

Bosorko břišní tance našich drahoušků jsme zdokumentovala, ale nesmím je veřejně prezentovat :-DDD to by mě asi drahouš zabil :-D Tobě taky přeji a´t bacílky vyženeš.

Jarčo super zprávička, moc ti to přeju a přeju hodně štěstíčka.

To nám ten rok hezky začíná, že, zebřičky??? A já doufám,že to tak bude i pokračovat a budeme hlásit dvoučárkové testíky jedna za druhou, kéž by, kéž by, kéž by???.

Mějte se krásně pa Maru

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 03.01.05 13:14

Od stredy začínam s Clomhexalom, ale nedohovorili sme si s dr. ultrazvuk. Kolký deň ste chodili na sono - 10 alebo okolo 15.
Ja stále neviem, akurát mi to tak padni 13 a 14 deň na štvrtok a piatok bud. týždeň, nebude to príliš skoro alebo dokonca neskoro?
Ako dlho Vám bývalo z clomhexalu špatne? Druhý deň potom ako ho začnem brať je sviatok, piatok by som nejako vydržala a víkend doma pretrpím…

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 03.01.05 13:36

JARCA moc moc blahozelam,tak toto baran nebude :-)).Ale ja mam doma skorpionku a je to asi to iste ako tvoja :-))Ale lepsie mat certa ako nejaku netykavku,ze?Pekne nam to zacina jupii uz sa tesim.Ja idem na kontrolu 21.1. a februar je moj!

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.01.05 13:43

Jarčo tak to je ta nejkrásnější zpráva! Přeji vám oběma hlavně hodně zdraví a pohodové těhotenství. A nezapomínej tu na nás taky pěkně „plivat“ těhubacilíky…
Bosorka

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 03.01.05 13:45

Preju moc moc moc stesticka a hlavne zdravicka - obrovska gratulace a trosku zavist :)))) To ti ten novy rok pekne zacina :))

Pa a drz se a davej o sobe vedet,

Marka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 03.01.05 14:08

… hm takže se mi nepodařil odeslat, druhý pokus, ještě, že jsem si ho zkopírovala do wordu.

ahooooooooojky­yyyyyyyyy,

stal se zááááázrak :-). Né, neradujte se, bohužel zázrak typu - otěhotnění se neudál. Tím zázrakem jsem myslela, že se mi cca po 14 dnech podařilo konečně přihlásit na emimino, už zase nějakou chvilku nebudu jako anomymus :-). Jak málo stači k radosti.

Maru, Silvestra jste si, koukám, řádně užili :-)). To věřím, že tě od smíchu bolely břišní svaly.
Mezi pisatelky deníčku se tedy nehlásim, nevlastním totiž básnické ani pisatelské střevo, spíše jsem střevo na psaní :-). Chápu tě, že by jsi se ráda s některou z nás vystřídala ve psaní deníčku, věřím, že se mezi námi taková najde :-).

Claudie, takže byla lyžovačka. Silvestr na sjezdovce musí být paráda. Jednou jsem ho zařila, tedy jenom jako nelyžař a spíš jako provianťák :-).

Vendelíno, určitě to je dobrý nápad. Jak jsem to tak viděla, už ti tam přibylo 12 komentářu :-).

Olivio, bohužel, žádný babský recepc neznám, ale určitě by ti poradil lékař, které prášky můžeš užívat v těhotenství.

LuckoD, tak hurááá do nového roku a do nového snažení a přeji hodně úspěchů :-).
Jestli se ptáš na utz před IUI, tak já byla na první kontrole 11 DC a 1. IUI bylo 15. DC a 2.IUI 16. DC. Já byla na IUI v přirozeném cyklu, takže s clomhexalem zkušenosti nemám, tak ať není moc zle.

Bohun, tak jak ti je, už lépe?

Jarčo, prosila bych si pro nás holky snaživý pořádný těhu prskanec :DD. Ještě jednou blahopřeji a hlavně bezproblémové těhotenství a bezproblémovou výchovu panny - tedy znamení panny :D.

Můj Silvestr byl veselý, i když jsem ho slavila sama, bez manžela, který byl v práci. Domů jsem dorazila v pět ráno.

Lostris

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 03.01.05 14:31

Ahoj,
všem moc díky…
no jo já v tom soku úplně zapomnela…tak honem to napravuji a posílam tehuprskanec…
PRRRRRRRRRRRR­RRRRRRRRRRRRSKKKKKKKKKKK­KKKKKKKK…
BUDU VAM HO POSILAT CASTEJI…AT TO TADY ZASE NEROZTAHNEME DO SIROKA :D

TAK HONEM HONEM…KDO SE PRIDA… AT JE NAS CO NEJVIC … A PAK JEN PREJMENUJEME DENICEK :D

JARCA

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.05 14:36

Jarčo,
moc a moc gratuluju k těhulkovství, chápu jak na ten testík nevěřícně koukáš, před dvěma týdny jsem se takhle klepala já.
Takže to by jsme měly mít letňátka zhruba ve stejnou dobu.Ještě jednou velká gratulace a užívej si to. Ahoj BARBUCHA

Holčiny všem posílám ten z minula slíbený ÓBRPRRRRSSSSSK­KKKAAAANNEEEC­CCC tak pořádně chytejte!!!!!!

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 03.01.05 15:29

Ahoj…
no podle rodiny bych mela byt 3 tyden a termin 7.9.2005 …jeslti bude opet driv cisar, coz prej asi jo tak konec srpna… :D

Porad tomu neverim

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.01.05 15:57

Lucko já jsem při braní Clomhexalu chodila na UTZ 13.,14. den cyklu. Někdy jsem šla i 12.den, když to vycházelo špatně k víkendu a taky to šlo. Z mojí zkušenosti je lepší UTZ udělat dřív než pozdě. A když je moc brzo tak si tě pozvou na další UTZ, ale když už je pozdě a folikulíky josu moc veliké tak už je to k ničemu. No snad jsem to nenapsala moc zmateně :-0
Pak mi píchli injekci na uvolnění vajíček a pak IUI nebo přirozené snaženíčko .-D

Jarčo děkujeme za prskanečky.
Holčinky za chvíli pádím z práce, už to tu déle nevydržím :-D ahojky Maru

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 03.01.05 18:18

ahoj holky, psala jsem vam dlouhy prispevek z prace, ale jak koukam tak se neobjevil, takze asi error :(( To me stve.

Notak musim znova, co?

MARU: Krasny denicek, jsi sikulka, verim, ze je narocne kazdy tyden vymyslet nova temata. Pokud bys to chtela nekdy hodit na me,tak se zlobit nebudu - ale dej mi to vedet vcas… :) Jinak vanoce a silvestr u nas probihal podobne jako u vas :)

Kaitlin: Do noveho roku preju uspesny KET :))) a nasledne // a aspon jednoho sviste :)

Vendelina:Taky se pusinkuju se psem, tak si z toho nic nedelej :) A s tou adopci ti budu drzet palec - a hlavne pis pis informace, treba tak za rok, mozna za dva se to bude tykat i me :)

Jarca: Gratuluji a trosku zavidim :) ooops.

Tak zatim ahojky, budu vas prubezne cist a snad jeste neco koncem tydne pripisu.

Pa paaaaa

Marka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.05 21:26

Ahojky zebřičky,

hlásím se v novém roce do zástupu nedočkavců na mimi. Krásnější přivítání jsem ani nečekala „plivanec“, těhule hned v prvním týdnu.
To je super zpráva Jarčo gratuluji Ti.

Musím říci, že jsem také začala stimulovat na IUI od 31.12 jsem začala užívat Clostilbegyt a ďobla si první injekci Gonalu. Auuu. Zítra ráno píchám další …, to je operace, já bych nemohla být sestřičkou ani náhodou. Všichni by zaručeně zdrhly, jen VZP by měla radost:-))).
Tento pátek 7.1. jsem objednaná na 1.ultrazvuk, tak jsem docela zvědavá jak narostou folikuly. Inu věřím, že narostou, protože to co mě vyrašilo nyní na čele, to bych nepřála ani největší nepřítelkyni. Pučím tak trochu celá, ale zatím špatným směrem:-))).

Vendelíno: To je moc dobrý nápad s deníčkem. Určitě se najde mnoho těch, kteří budou rady potřebovat. Dobrých rad není nikdy dost.

Pá Alex

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 04.01.05 08:28

Ahoj holky,
no to je krasa, jak se to zacina mnozit tehuprskancema. Jen tak dal a nejcerstvejsi jsou urcite nejlepsi!
Teprve vcera jsem dolouskala minule denicky, takze trochu se zpozdenim blahopreju Barbuse a ted samozrejme i Jarce. Holky, at je vsechno v poradku, uzijte si tehulkovstvi a pak zdrave miminko!
My uz mame vysledky z genetiky - chromozomalne jsme oba v poradku, dneska si musim skocit pro zpravu a objednat se do Pronatalu. Jinak vcera jsem to dostala, presne na den. Jeste jeden cyklus a mohla bych na IVF, ale tahle Dr vyjadrila presvedceni, ze bych mela jit jeste na imunologii, tak nevim, co reknou v Pronatalu a jestli se k tomu mam nechat ukecat. Trvalo by to dlouho a pravdepodobne zjistej, ze zabijim spermie, a to se stejne neda lecit. Jeste si o tom musim neco nacist a mozna bych si mohla domluvit aspon konzultaci s nejakym imunologem. No, mam alespon co delat. Nejvetsi hruzu mam z toho, ze zase nezareaguji vajecniky a tim nase pokusy skonci.
Nebudu tu vnaset nejake chmury, kdyz ten rok tak optimisticky zacal! Pekny den!
 Bohun

 
Katia
Stálice 88 příspěvků 04.01.05 09:25

Ahoj holčiny,
tak jsem za vámi opět přišla a jak vidím,… Maru s novým deníčkem.
Tak jak se všechny máte? U mě hrůza, jsem nějaká hodně unavená.Pořád bych nejraději spala.
Už aby bylo teplo, sluníčko…hezky na zahradě, nebo někde na kávičce…ach jo. Čím jsem starší, tím tu zimu moc ráda nemám. Jako dítě se mi zima líbila, ale to asi i tím, že bylo tak nějak více sněhu. Teď je leden a sníh nikde, když pominu ty sněhové přeháňky. Určitě nás sníh potrápí v únoru.Vsaďte se… Jinak super výsledek.První těhulka, sotva nám nový rok začal.. :o)

Maru … vidím, že jsi měla pěkný Silvestr… Břišní tanečnice…hihi..ala chlupaté hrudníky …
Jaký máte foťák? Já uvažuji dost vážně, že bych si nějaký pořídila, ale nějak se v tom neorientuji…resp. se v tom nevyznám…
Jarčo…no to je skvělý výsledek resp. začátek pro snažilkový deníček, taková krásná zpráva//. No to je vážně super. Hezky se to tady rozjíždí. Holky, která bude další ?? hihi.Takže obrovská gratulace ..:o)

Vendelina… co se týče ješte toho minulého deníčku, tak s tím psem to máš pravdu. Je to miláček a dá se říct, že nám to zatím nahrazuje mimi, které si s manželem opravdu moc přejeme. Nedá se sice mimi ničím nahradit, ale víš jak to myslím. Taky nemám strach z toho, že by můj pes byl přenašečem různých nemocí. Je pravidelně očkovaný, u lékaře jako doma, protože je to malý alergik, takže je pod dohledem. A co se týče nás, je vše OK . Jako dítě jsem podle alergoložky nemohla mít doma nic, ani ptáčka, ani pejska a dneska máme doma zoo.I papoušky i pejska.
Všimla jsem si, že se zajímáš o FOD . Taky jsem se na jejich stránky nedávno dívala. Adopce se rozhodně nebojím, jen mám strach, že v něčem nebudeme vyhovovat. Ale budu sledovat tvůj deníček ohledně adopce, tak snad se dozvím něco nového. Ale jinak budeme zkoušet i vše možné i nemožné a třeba se příroda na nás usměje a budeme mít i své štěstí.

Kaitlin…na ty stránky www.rodiny ohledně adopce se taky podívám. Mají tam nějaký svůj koutek? Vidím, že ty už máš s adopcí nějaké zkušenosti…

Olivia…migrénojsem trpěla čas od času také. Nejvíc v pubertálním věku… Teď se mi poslední dobou stává, že migrén. záchvaty jsou s příchodem MS . Já mám na migrénu speciální léky, dělané, páč mé záchvaty vedou až ke ztrátě zraku a sluchu a jakýkoliv hluk mi nedělá dobře. Lékař mi říkal několikrát, že se to trěhotenstvím ztratí, tak uvidím. Jinak co se týče léků, ikdyž léky na to mám, snažím se je nebrat a někdy stejně nezaberou , protože zabírají hned ze
začátku záchvatu a to já hned nepoznám, protože mimo to je i normální bolest hlavy. Takže někdy jsem ráda, že celým záchvatem projdu i bez léků, ikdyž to má i svou druhou stránku…
Ale pokud trpíš migrénou a máš obavy co v těhotenství, zašla bych na konzultaci k lékaři…Ale jinak prý pomáhá akupunktura a bylinné čaje…

Bohun…tak jak se cítíš? Už je to lepší? Co bolesti v krku? Odezněly?

Lostris.....taky mi to přihlášení občas…resp. často blbne… nevím co se děje, ale mělo by se dát avízo správci webu, třebas jim tak hapruje nějaká skrytá chyba…

Marko…taky jsem měla jednou dlouhý příspěvek a taky mi nevyšel, tak jsem se pak na to vybodla.To naštve…

Alex …snad ti folikuly udělají radost a dobře to dopadne.....

Holky, musím zdrhat pracovat. No zdrhat, musím vypnout net a pracovat. Valí se to na mne ze všech stran. Ještě se ozvu. Mějte se hezky.

Za případné chyby v textu se předem omlouvá, píšu rychle, dokud nikdo neotravuje.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.05 11:07

Ahoj holky!
Maru, moc mě mrzí, že jsem ti vypálila rybník, ale ty tak krásně píšeš, že určitě přijdeš na jiné krásné téma, že?

Katio: jsem ráda, že to s pejskem bereš jako já!!Taky nevím, co bych od něj měla chytit!Spíš on ode mně!

JARČO:MÓÓÓÓC GRATULÍLUJU!!!!HLAV­NĚ DEJ NA SEBE POZOR AŤ SE MIMISKOVI ANI TOBĚ NIC NESTANE!!!!DOUFÁM, ŽE NÁS BUDEŠ PODROBNĚ INFORMOVAT O JEHO RŮSTU A DO GALERIE PŘIDÁŠ I PÁR FOTEČEK!!TĚHUP­RSKANEC JSEM DOUFÁM CHYTLA!KDYBYCH NEBYLA V PRÁCI, TAK SNAD OLÍŽU CELÝ MONITOR!!CHICHI!!!:-))))

Za chvilku k nám do práce přijde naše těhotná kolegyně, tak se snad ještě nějak nakazím! Ale s adopcí si to nerozmyslím!Jen bych to snad trošku oddálila. ALe proč vlastně když nevím jak dlouho bych na adopťátko čekala, že? Teď jsem hrdinka, ale psala jedna holka, že taky chtěla adoptovat, pak měla svoje a teď už nemá dostatek sil.No, nebudeme předbíhat události, osud to vyřeší za nás, tak na co se stresovat!!!!
Tak papa snažilenky a hlaste další //
Vendelina

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.05 13:19

Ahojky…hlásí se nepřihlášená terezička…

Vůbec nestíhám,tak jsem vás chtěla alespon pozdravit v novém roce…popřát hodně štěstí,rádosti a hlavně vytoužené mimisky…

Pa Terezička

 
Katia
Stálice 88 příspěvků 04.01.05 13:41

Jsem zde…fantomas.....
No kde jste holkýýýýýý… to fakt všechny pracujete? :o) Si dejte kafčo, práci bokem a hurá žhavit dráty emimina , ne?

 
Katia
Stálice 88 příspěvků 04.01.05 22:35

Tak zase sama? :o(

 
Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 04.01.05 23:31

ČAu Kati!
Tak já jsem teď dotazila z práce, docela síla na to, že jsem tam byla od osmi rána, a tak ti spěchám na pomoc!!Předpo­kládám, že ty už tady stejně nebudeš, ale co. Katio, jak si psala s těma migrénama, já jsem měla to samé. Akorát jsem neztrácela sluch, ale řeč. Obrátila jsem se na jednoho mladého a moc schopného doktora a ten mi to vyléčil. No vyléčil, to se vyléčit nedá, ale už rok nemám žádné problémy ani bolesti hlavy. A to to mám od dětství. Pro jistotu mám v kabelce tabletku Imigranu, ale to je opravdu pro krajní případy.Teď musím na záchod.......­.............­.............­.............­.............­......úúúúúúž jsem tu.
Tak jsem projistotu zašla i s pejskem a představ si, že ona je takový strašpytel, že nepude ven když je tam tma. Musela jsem vyjít první, oblhídnout roh a čekat s ní venku až potřebu vykoná!To se ještě otáčela jestli tam jsem nebo ne.Tak a teď stojí u ložnice a nehne se dokud nepůjdu spát. Tak musím no.Poslouchat se musí......:-(Tak dobrou noc!!!
Vendelina

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.05 23:40

hahaha, ještě tu čumákuji

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 05.01.05 07:11

Ahojda holky!!!

Tady v práci se snad všichni zbláznili… no nemusím to snad rozebírat, ale nestíhám to na všech frontách…

Lostris - tak ty ses hezky vyřádila bez manžela, jo?? Ten tvůj ztráví v práci asi veškeré mládí… no jo, v dnešní době není první ani poslední.. Tak ať tě hlavně nezanedbává! :-)

Jarčo a Barbucho - díky za prskance, kéž bych se nakazila.. :-D

MARKO - děkuju za přáníčko :-) Kéž by, kéž by… zároveň bych si moc moc moc přála, abychom byly do dne dětí všechny s pupíkama (raději nechávám přírodě nějaký časový prostor, ale víc ani ťuk, „slyšíš přírooooodooo­ooo!!!“) :-)

Alex - brrr, obdivuju, že jsi to zvládla, mě se píchání injekcí vyhnulo a pořád nechápu jak to zvládnete… Tak ať pěkně zrajou, folikulíky!! :-)

Bohun - pryč s negativními nápady!!!! Letos to prostě vyjde a basta!

Katio - ahojky, hezky ses tu rozepsala, to je supr, alespoň je co číst :-). S adopcí mám rozhodně zkušenosti :-) Teda spíš s žádostí. Loni jsme si ji na jaře podali a tak jsem celý loňský rok procházela vším, co je k tomu potřeba. Nyní jsme již „hotoví“, takže už budem „jenom“ čekat… Na rodině je diskuse s názvem „Náhradní rodina - aneb dětí není nikdy dost!“
http://www.rodina.cz/…se/novep.asp?…
Pokud se budeš chtít na cokoliv zeptat, tak jsem plně k dispozici :-) Taky jsem dost čerpala ze stránek:
 www.adopce.com

Terezičko - ahojky, ráda tě zase vidim!

Jo a k té migréně. Bohužel i já tuhle hrůznost znám. Mám neuvěřitelnou bolest hlavy, je mi strašně zle celkově a ztrácim vidění. Hnus. Taky mi na bolest docela zabírá ibuprofen, panadol apod. Zjistila jsem, že mně pomáhá jen jediné = vyspat se z toho… a to jsem stejně ještě 1 až 2 dny dost zničená…

Holky, přeju vám krásný den!
Kaitlin

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.05 08:08

Ahoj Vám všem pruhovaným (/ nebo // :o)
tímto si podávám žádost o přijetí do klubu snažilek :o)
Je mi 25, jsem 1/2 roku vdaná a moc moc toužím po mimi. Bydlím kousek od Prahy. Začali jsme se snažit od nového roku - vzhledem k tomu, že mám neustálé problémy s MS tak se obávám, že to nebude tak jednoduchý. Čtu Vás už dlouho, ale jelikož jsem nebyla právoplatná snažilka, tak jsem jen četla a neodvážila se psát.
Prosím pasujete mě taky na pruhatou?? :o)

Príma den,

Olivia

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 05.01.05 08:37

Ahoj zebřičky,
tak jsem tu po novém roce i když právě nemocná. Honem jdu přelouskat minulé deníčky, abych byla chytřejší. Pak se určitě ozvu.
 Bára

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 05.01.05 09:56

Ahojky,

přišla jsem se na vás zatím jenom mrknout, abyste věděli, že jsem se na vás nevykašlala, jelikož nestíííííííhááááám. Vím, že to jako omluvenka zde neplatí, takže si sama sobě píši jedno veliké A, ale co nadělám, když je práce až nad hlavu. Doufám, že později vyšetřím trochu více času.

zatím se tu mějte krásně,
Lostris

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 05.01.05 11:23

Ahojte!
Tak som dnes začala s Clomhexalom a dúúúfam že to výjde. 12 deň mám ísť na folikulometriu ale do nemocnice, lebo dr. vaginálnu sondu nemá. Vaše dr. ich majú, alebo tiež chodíte do nemocnice?

Tiež som sa chcela spýtať na pregnyl ale nejako mi to zahovorila, že máme skúšať. Pregnyl mi dajú aj v nemocnici pri folikulometrii? Ako to robili vaši lekári?

Lucka.

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 05.01.05 11:24

Vitaj Olivia.

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 05.01.05 12:02

LUCKA no ja chodim uz len do centra ale ked som zacinala robil mi UZV moj lekar a ma aj vag.sondu.Pregnyl mi pisal na recept a po kontrole ak bol „spravny cas“ som si ho pichala sama doma.Ale urcite ak bude treba ti ho pichne aj v nemocnici sestricka.

Vitam aj ja OLIVIU!

A zdravim vsetky pilno pracujuce zebricky!

 
Katia
Stálice 88 příspěvků 05.01.05 12:31

čus zebřičky dvounožky … ..teda správcová, hoň to tady trochu. Ať tu nesedá prach hehehe. :o)

Venda má dneska volno, takže má omluvenku hihi…ta se má..myslím to volno. Brala bych ho klidně taky. Je fakt, že mám staré dovolené ještě 5 dní, to si musím vybrat a s radostí to brzo udělám.....

Kaitlin…zvládáš to v práci? Nebo už jsi u konce s dechem? Joo a díky za typ na rodinu, celkově jsem se v tom hrabala jak jsem měla chvilku čas…je tam dost věcí na čtení. Mám tedy co číst.Jen si na to najít čas. Jak dlouho že to máte čekat na dítko? Ten věk dítěte nějak ovlivníte, nebo jen to co vám nabídnou v rozmězí třebas dítko pár týdnů do třebas dvou let?
Ještě se vrátím k migréně. Ano, spánek je opravdu tou nejlepší cestou. Taky jsem po záchvatu spráskaná jak čokl. Trvá mi to do dalšího dne a jsem strašně potom unavená a chce se mi spát, takže ostatní aktivity jdou bokem.

Olivie…toš vííítaj zebřičko…snažilko hihi

Lostris…hehe, no kdo nemá teď v práci hodně práce…Je to fakt stresující… člověk se honí před svátkama i po svátkách… ! Že je to tak holky? Já to doma třeba zase nestíhám s žehlením :o) ! Nechce mi některá vyžehlit velký koš prádla a půlku půdy ? :o)

LuckaD… ten Clomhexal užíbají i ty holčiny co jdou na IVF? Jaké to má ?vedlejší? účinky, nevíš?

Zdenca…já se píchání nebojím, ale asi mě to bude taky čekat. Pokud to půjde, raději si to budu píchat sama, než představa chodit k lékaři a čekat tam ve frontě. Na tuty vím, že tím budu hecovat mažílka. On to nerad vidí, tak si budu dělat srandu, ať mi to píchne..hehe..jak to uvidí, tak se vyvrátí..hehe…

Holky, jen tak pro mé info, která z vás se dívá taky na rodinné pouta ? Ze začátku mě ten seriál moc nebral, ale nějak mě to chytlo a zjišťuji, že jsem na dílech závislá hihi…

No nic, měla bych jít makat , ať to tady nevypadá, že se na netu jen válím a v práci se flákám… hehe. Ono je to stejně jedno , kde si tu práci udělám, páč si práci brávám stejně i domů…

Takže čusky …

 
Katia
Stálice 88 příspěvků 05.01.05 12:37

Obyčejný týden pracovníka technické podpory

Pondělí

9:05 Příchod do práce. Káva, čtení novin.
9:20 Volala účtárna, prý se nemůžou připojit k servru Accounting. Sáhl jsem po šanonu a poskytl jim standardní odpověď č112:„Hmm , ale mně to funguje.“ Blekotal jsem ještě chvíli a pak jsem jim poradil rebootovat a přilogovat se znovu. Mezitím jsem z úpéesky odpojil kávovar (kafe už stejně docházelo) a připojil zpátky kabel od servru. Accounting. Účtárna volala za chvíli znovu a říkala , Že je všechno v pořádku. Přece jen , není nad spokojeného uživatele.
10:20 Ta kráva z marketingu si stěžovala , že jí nefunguje modem. Zamumlal jsem , že jí předám našeho specialistu na komunikace, a přepojil jsem hovor do údržbářského kamrlíku. Ta moderní kancelářská technika dokáže skutečně ušetřit spoustu práce!
10:50 Zastavil se u mě šéf ; množí se prý stížnosti na kvalitu uživatelské podpory. Zeptal jsem se, kdo si stěžuje - samozřejmě marketing. Šéf řekl že to bude řešit, oznámil že zbytek dne už nebude a odešel hrát squash.
11:05 To pondělí mě vždycky zmáhá. Zapsal jsem do knihy " odchod za účelem nákupu disket" a vydal jsem se do města.
16:20 Příchod z „nákupu disket“. Podíval jsem se na záznamník byl prázdný. Asi to bylo tím, že jsem zapomněl zapojit telefon. Napravil jsem to a doplnil záznamy v deníku.
16:25 Odchod

Úterý

9:10 Zase se u mě zastavil šéf a znovu chtěl probírat stížnosti té krávy z marketingu. Ukázal jsem mu nový screensaver Hot Amanda , který jsem minulý týden stáhnul z Internetu. Šéfovi se moc líbil - chtěl po mně kopii. Dal jsem mu disketu a zeptal jsem se ho , jak se budou ty stížnosti řešit; odpověděl, že bude asi nutné přijmout dalšího pracovníka ,protože já už sám na všechno nestačím.
9:50 Dorazil jsem do osmé úrovně Doomu.
10:25 Volal odborný poradce výrobního náměstka. Chtěl vědět, jak se maluje v Excelu graf. Řekl jsem mu , že na tak specielní úkoly máme odborného poradce , a přepojil jsem hovor do kamrlíků údržbářů. Ještě že máme ty moderní telefony!
11:00 Přišel údržbář. Říkal , že mu pořád volají nějací lidé a ptají se na podivné věci. Řekl jsem mu, že ho zaškolím , když za mě hodinku posedí u telefonu. Souhlasil.
11:05 Odchod na oběd.
14:00 Návrat z oběda. Údržbář poctivě seděl u telefonu. Říkal, že pořád zvonil telefon a proto všechna volání přesměroval do kantýny. Ten chlap je fakt dobrej!
14:10 Začal jsem údržbáře (jmenuje se Fanda) učit Doom. Byl učenlivý a už za pár hodin mě dokázal sejmout. Začal jsem tušit že tenhle chlapík má před sebou budoucnost.
16:00 Fandovi končila směna a tak jsme skončili školení o Doomu. Mě zbývala ještě hodina. Přemítal jsem co mám dělat , a vzpoměl jsem si na server Accounting ze včerejška. Zkusil jsem tedy několikrát za sebou stisknout hlavní vypínač, abych si ověřil jestli funguje. Vypínač fungoval bez problémů, horší to bylo úpeeskou a se serverem.
16:30 Odchod

Středa

8:30 Šéf dodržel slovo a přivedl nového člověka na technickou podporu. Nějaký Milan. Ukázal jsem mu tedy místnost se servery , switch a po:,–(il jsem mu na stůl počítač. Trochu sice protestoval , že dostal jen PC - XT , ale ujistil jsem ho , že na Windows mu černobílý displej úplně stačí.
9:00 Milanův počítač skončil bootováním. Milan se hned začal zajímat , jak se připojí k síti ; zřídil jsem mu tedy uživatelské jméno. Nastavil jsem minimální délku hesla na 64 znaků , ať si chlapec taky trochu užije.
9:15 Volali z účtárny , že potřebují zřídit uživatelské jméno pro nějakou novou pracovnici. Odpověděl jsem , že k tomu potřebuji speciální formulář podepsaný vedoucím oddělení , všemi ostatními vedoucími pracovníky , skladníkem a ředitelem. Trochu se divili, ale mně už to bylo jedno, protože jsem zavěsil.
10:05 Volala nějaká Lenka z účtárny, že prý potřebuje heslo na síť. Po hlasu vypadala na devatenáct až dvacet ; zeptal jsem se jí na jméno , příjmení , datum narození , rodinný stav a adresu. Odhad se potvrdil - devatenáct a svobodná. Řekl jsem jí tedy , že jí večer heslo doručím osobně domů.
11:05 Milan konečně rozchodil svoje xtéčko , a začal se shánět po nějaké práci. Poslal jsem ho pro cigára ; jen ať se mladej zaučuje. 11:20 Milan přinesl cigára. Ukázal jsem mu manuál k systému AS/92 a po:,–(il ho k telefonu , ať si vyzkouší i praxi.
12:00 Odchod na oběd.
16:00 Návrat z oběda. Milan se evidentně zhroutil - asi tři hodiny se prý marně pokoušel rozchodit server Accounting. Vynadal jsem mu a poslal jsem ho pro další cigára. Pak jsem znovu zapojil k serveru ethernetový kabel. Obraz na televizi se sice trochu zhoršil , ale práce má konec konců jen přednost.
16:10 Sekretářka z personálního chtěla vědět , jak se spustí kontrola pravopisu. Poradil jsem jí klávesovou zkratku Ctrl - Alt - Del. Poděkovala a zavěsila.
16:30 Na záchodě jsem nachytal Milana , jak pročítá noviny s inzeráty nabízejícími zaměstnání. Pomyslel jsem si , že den se vcelku vydařil , a odešel jsem domů.

Čtvrtek

8:30 Znovu se objevil šéf ; to sem chce chodit každé ráno? Vždyť si ani nestačím přečíst noviny! Tentokráte naštěstí přinesl dobrou zprávu - Milan prý vzkázal , že už do práce nepřijde. Řekl jsem, že dneska je fakt těžké sehnat člověka , který za něco stojí. To tak ,dělit se o tohle teplé místečko ještě s někým jiným!
8:55 Volal kdosi z logistiky , že prý nemůže rozchodit české fonty. Zeptal jsem se ho , jaký čip má na videokartě: nevěděl. Seřval jsem ho tedy , ať si nejdřív zjistí základní informace o svém počítači a pak ať mi znovu zavolá.
9:15 Znovu volal ten z logistiky ; dozvěděl se , že čipy na videokartě nemají s fonty nic společného. Odpověděl jsem mu , že jsem se taky neptal na video kartu ,ale na grafickou kartu. Omluvil se , řekl , že to zjistí , a zavěsil.
9:30 Volali z ekonomického , že se jim na fakturách objevují místo háčků a čárek přehlásky. Byl to už druhý případ s fonty v jednom dni , takže jsem jim slíbil , že s tím něco udělám. Po chvilce přemýšlení jsem se rozhodl , že změním centrálně všechny šablony dokumentů. Nastavil jsem bílé písmo na bílém pozadí ; pro jistotu jsem ještě změnil standartní font na Wingdings.
10:00 Uprostřed deváté úrovně Doomu se u mě zastavil Fanda a zeptal se , jestli nezajdu na oběd. Představil jsem si , kolik mě jěště čeká pitomých dotazů na fonty , a šel jsem s ním.

Pátek

8:00 Návrat z oběda.
8:25 Nějaký nešťastník z plánovacího volal , že zapomněl heslo a žádal o radu. Poradil jsem mu tedy , aby použil speciální proceduru pro obnovu hesla - FDISK. Nešťastník poděkoval a zavěsil. Pane bože i tihle lidé mají volební právo?
8:35 Zase volal ten z plánovacího. Problém z heslem byl vyřešen , zato se objevil jiný - při bootování mu systém hlásil " Error accessing Drive 0". Řekl jsem mu , že je to hardwarový problém a že potřebuje nový počítač.
9:15 Malér: ten nešťastník kterého jsem včera v Doomu sejmul na šesté úrovni, byl šéf. Vtrhl ke mně rozlícený do kanceláře a nereagoval ani na můj nový screensaver Obsession. Od pondělka mám padáka.
10:00 Dělám to co předevčírem Milan , tj. prohledávám inzeráty s nabídkou zaměstnání a na pár vybraných zkouším volat. V přestávkách mezi telefonáty provádím úpravu maker - přidávám příkaz DeleteDocument. Bez dobré systémové podpory se prostě žádná firma neobejde.
11:15 Sehnal jsem nové místo. Je to dokonce stejná funkce , jako jsem měl tady , a to u jedné softwarové firmy , která loni uvedla na trh nový operační systém. Posílám tedy do sítě na rozloučenou červa a balím si hrníček na kafe. Nashle!

HOLKY TAKHLENS SE MÁ PRACOVAT HIHIHIHI

 
Katia
Stálice 88 příspěvků 05.01.05 12:38

TO JE GUT!!!!!!!!!!!!
Dopis Máně
Tak zme Máňo byli zase na Živitelce.

Jezdíme tam každej rok už vod pětašedesátýho a moc se nám tam líbí. Jen předloni sme nemohli, protože si v Budějcích vymysleli ňáký povodně. Letos navíc přeceda nenechal nic zasejt a nechal louky zelený, že prej mu stačí nějaký dotace von evropský únije. Já teda nevim, jak taková dotace vypadá, co je to za rostlinu, lidi říkali, že už to prej viděli, že je to jako kukuřice, ale modrý, ale já nevim, v každým případě se teď my v rostlinný výrobě moc nenadřem. Přeceda taky vypučil vod Sokolů autobus, ale musel jim podepsat lejstro, že ho nevrátíme pochcanej.

Jeli sme z Prkotic do Budějic asi štyri hodiny, protože šofér hned na tom prvním kruhovým vobjezdu odbočil zase zpátky na Hradec a tak jsme se vraceli až do Třeboně. Von řídil starej Voves co má šedej zákal a Budějcích byl naposled v osmdesátým když tam votevřeli Prior. Pak sme jeli přes Budějice a několikrát zabloudili, protože už tam neni Lenin podle kterýho sme se vždycky orientovali. Jezdí tam takový autobusy s tykadlama a na jednom bylo napsáno Výstaviště, tak jsme za nim jeli tak dlouho, až jsme tam dojeli.

Přectav si na tom zahájení byl sám Gross. Jako ten primijér. Von se sice menuje Gross jakože velkej, ale ve skutečnosti je to takový tintítko. To Zeman byl jinej ouřezek. Byla sem ráda, že jsem ho viděla, že nakonec je to taky člověk jako my, z masa a kostí, a ne žádnej blbec, i když uznávám, že jsem čekala, že bude vječí. Nevím, jestli paní Šárka uďála dobře, když si vzala takovýho lunta, kdyby si rači vzala Krause, ten má aspoň velký ruce a kdyby to těm socdemákům neklaplo, tak by aspoň uživil prací.

Byl tam bohatý kulturní program. Hráli tam Veselka, Babouci a Linkink párk. Chlapi šli chlastat a my holky šly nakupovat. Koupila jsem nějaký věci, to bys nevěřila, kolik samejch dobrejch a kvalitních vjecí na takovej výstavě prodávaji, a hlavně žádná drahota. Všecko je levný, teda aspoň říkaj.

Mladýmu sem koupila nějakou politúru na auto když dělá ten túnink. Je to ta, jak vo ní vokazovali v televizi, že ti můžou auto posrat slepice, pak to ještě můžeš polejt benzínem a zapálit a upéct si na tom volský voko a lak je furt perfektní jako v dvaaosmdesátým, když jsme si moskviče koupili. Byl tam nějakej chlap a ten měl přesně půlku škodovky lesklou a půlku matnou, jako v tý reklamě na šampón, jak si ten vobejda myl jen půlku hlavy.

Pak sem koupila desku s Jožkou Černým stejně jako loni, předloni a tak, ale tahle už byla nějaká menčí a stříbrná. Dali sme jí na gramofon, ale měla věčí díru na ten kolík uprostřed, tak musel dědek udělat z korkovýho špuntu redukci, protože jinak vaklala. I když sme to vycentrovali, tak to hraje nějak divně, určitě tohle neni ten Jožka Černý, jak jsem ho znávala. Znělo to spíš jako někdo ze suprstár. Poslední dobou je všechno vošizený.

Pro sebe jsem opatřila ten Ultimejt Čopr. Víš takovej ten strojek, ten co ukazujou v televizi, jak na něm ta herečka semele mrkev a hrušky a maliny a rejži a klobásu a dlažební kostky a pak to všechno vypije, tváří se přitom sice nic moc, ale ta mašinka mele pěkně. Dědek chtěl udělat taky ten koktejl, jak to viděl v televizi v Rodinnejch poutech, tak jsem mu chtěla semlít rum, bůček a červený Petry, teda všechno, co von rád, ale ten udělátor vyrazil pojistky a shořel. Ještě že jsme měli stůl napatlanej tou leštěnkou, že se to nepřipeklo.

Měla jsem hlad a zapomněla jsem v autobuse chleby s Ramou, tak jsem si koupila u stánku klobásu a zmrzlinu. Až do včerejška sem si vařila čaj ze žlutýho hřbitovního bodláku, aby mě pustil ten žlučník.

Dědek celou dobu prostál, proseděl a nakonec proležel v pivovarskej zahradě a chlastal pivo. Večer už byl úplně zmoženej. Dali jsme ho do autobusu do zavazadlovýho prostoru. Přeceda neměl sokolům ty papíry podepisovat.

Mladej se taky díval na ty traktory co tam všade stojej a říkal, že dyby byl přeceda von, tak že by to vzal do ruky jinak než ty blbci tam, že by si v drušstvu mohli koupit klidně i dva nebo i tři ty džondíry, že prej by nasel nějaký konopí nebo co a vydělal na tom víc než přeceda na těch dotacích. Jenže kdyby mladej nasel konopí, tak bysme museli makat, takže budeme rači bež džondírů. Von mladej došel na škole jen do sedmý třídy, ale jinak je hlava votevřená. Třeba tuhle s Vencou co dělá pomocníka asistenta inseminátora našel v zemi zahrabanej nějakej kabel, tak ho vytrhli traktorem ze země a dal ho do šrotu a dostali za něj čtyři stofky. Chtěla jsem ti to zavolat, ale nešly tehdy asi tejden nikde vokolo telefony, že ty dobytkové vod Telekomu zas měli kaput vedení.

Když jsme to na výstavišti skončili, jeli sme do Makra. Krkovičková má tu kartu jako že je její starej ten soukromej podnikatel. Chodili sme tam s ní po jednej že jsme jako její manžel. Tam ti maji věcí, to se s Krkovičkovo koloniálem nedá porovnat. A je tam levno a samý zajímavý zboží. Inseminátoroj Božka si tam koupila světřík mejd in Čína, co mění barvy a velikost. Když ho koupila, tak byl fialovej XXL. Po prvním vyprání byl červenej XL. Po druhým byl růžovej M. Po třetím vytek odpadem. To jsou dneska technologie.

Koupila jsem si desítikilový balení zelenejch želatinovejch žížalek, protože celej tenhle pytel stál jen dvě stovky. Když kupuju žížalky dětem po malejch desetidekovejch pytlíkách, tak stojí jeden dvanáct káčé, takže si vem, kolik jsem ušetřila. Zkusili mě tam natáhnout na ceně, ale já se nedala. Na cenofce měli napsáno že žížalky stojí 200,– rovnejch a u pokladny chtěli 238,– tak jsem jim řekla že to né. Já sem sice z vesnice, ale ne blbá. Chvíli jsme se hádali, voni furt že ňáký dépéhá a pak mi řekli, ať si ty žížalky radši vemu a jdu. Tak se na ně musí, hajzly městský. Julča Písků si koupila desítikilovej pytel nějakých keksů, jedli jsme je cestou a byly moc dobrý Jmenovaly se Pedig Rýpal nebo tak ňák a byl na nich namalovanej pejsek, tak kdybys je někde viděla, tak si je taky kup. Jo a kdybys chtěla nějaký žížalky, tak dej vědět, ještě jich máme devět a půl kila a nikdo už je nechce ani vidět.

Na Žívě bylo fajn a příští rok určitě pojedem zase, protože to tak musí bejt.

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 05.01.05 12:54

Ahojky,

Zdenka mne tá moja pregnyl ani neponúkla, len povedala že máme skúšať kým nepraskne sám od seba.
Katia, asi áno, no ja na IVF nejdem, budeme skúšať prirodzenou cestou, manžel je v poriadku, to len ja mám ovuláciu kedy sa jej zachce.
Vedlajšie účinky, počula som že je ich dosť veľa a dosť holkám býva potom zle. Ja som si vzala tbl o deviatej no a po štyroch hodinách mi nič nie je ? ak nerátam že ma dosť bolí hlava a mám akoby návaly tepla. Ale inak je to OK.

Lucka

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 05.01.05 13:59

Ahoj Holky,

tak ja jsem na tom jako Lostris, ctu vas, ale nestiham uz odepsat. Zkusim se pripojit vecer doma a prispet ke zvyseni poctu prispevku… :)))

olivie - vitej mezi nami zebrickami :)

Zatim ahoj,

Marka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »