Zebřičkový deníček - Maru 40.díl

Snažení

Ahojky zebřičky, Minulý deníček jsme ani nepřekročily 100, tak doufám, že to tenhle týden napravíme :). Bohužel jsem ani já moc nepřispívala, v práci se snad všichni zbláznili a pomalu jsme se ani na počítač nedostala. Jojo začal nový rok a teď se chvilku budeme bavit všemi těmi výkazy a přehledy co se všechno udělalo za minulý rok a budeme počítat a počítat??????. Ale tenhle týden se polepším a na vás si určitě čas najdu.

A teď něco málo informací k 6.1. ? svátku Tří králů
Svátek Tří králů byl jednou z nejoblíbenějších lidových oslav. Již ve středověku chodili o Tříkrálovém dni chlapci s hvězdou a zpívali náboženské písně s vánoční tématikou. Připomínali si tak příchod mudrců z Východu do Betléma. Ti se zde chtěli poklonit novému králi, na jehož narození je upozornila hvězda.
Tři králové jsou považováni za patrony poutníků a hříšníků. Patrně to byli chaldejští hvězdopravci, kteří později začali být označováni jako králové. Jejich počet se původně lišil až se ustálil na tři, patrně podle tří darů, které jsou zmiňovány v evangeliu. V pozdějších legendách dostali králově jména Kašpar, Melichar a Baltazar.
Od té doby se o svátku sv.Tří králů nade dveře psala svěcenou křídou písmena K+M+B. Nejsou to ale údajně počáteční písmena jmen „Třech králů“: Kašpar, Melichar a Baltazar, jak se lidově traduje, nýbrž zkratka latinského „Christus mansionem benedicat“: „Kristus žehnej tomuto domu“. Od dob třicetileté války obcházel na Tři krále všechny domy ve vesnici kněz doprovázený ministranty, kostelníkem, učitelem a žáky. Kněz se modlil a vykuřoval dům kadidlem nebo kropil světnice svěcenou vodou, zatímco ostatní zpívali.
Od roku 2000 se u nás uskutečňuje tzv. Tříkrálová sbírka, jejíž cílem je získat finanční pomoc pro všechny potřebné, tedy pro matky v tísni, tělesně a mentálně postižené, bezdomovce a další. Koledníci chodí na vesnicích i ve městech dům od domu, zpívají, koledují a snaží se vnést do těchto dnů pocit lásky. Chodí v přestrojení za tři krále a do kasiček vybírají finanční příspěvky, které jsou následně rozděleny do jednotlivých farností a směřují na různé sociální projekty a částečně také na humanitární pomoc České katolické charity do zahraničí.
A protože tímto svátkem končí vánoce, čeká na nás odzdobení stromečku a bytečku, úklid a na mě se tu ještě k tomu všemu na židli se roztahuje ohromná kupice prádla na žehlení, v koupelně přetéká koš špinavého prádla ?????????????? a ještě potřebujeme rychle něco vyřídit u manželových rodičů, takže nás čeká odjet na návštěvu. Nejradši bych to vzdala a šla spinkat, moc jsme toho o víkendu nenaspali :-O, byli jsme na víkend u kamarádky, v pátek jsme byli na plese a v sobotu jsme si užívali pohodičky, povídali jsme si, hráli jsme karty a různé hry, připravovali papáníčko, otevřeli lahvičky dobrého vínečka???????. prostě super víked.

Ale co, práce neuteče, není zajíc, prostě to udělám postupně v týdnu a je to. Tak já jedu ke tchýni a budu tam chvilku odpočívat a popíjet čajíček. Mějte se všichni moc a moc krásně, přeji všem super týden a hlavně piště piště piště ahojky Maru

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Katia
Stálice 88 příspěvků 09.01.05 20:08

Hurá , nový deníček. Že bych byla první??

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 09.01.05 20:23

Ahoj Maru,
domácí radosti okolo stromečku nás též čekají a již se nemohu dočkat až polezu po čtyřech a budu vybírat jehlčí z koberce jako každý rok :-))) A co se týče prádla chci říci pouze jedno - HELP ME SOMEBODY!!!!!!
I když se minule stovka nekonala, živím v sobě maličkou ale úplně malinkatou nadějičku........ jsem 37DC, ale cyklus mi teď lítá jak si zachce:-((( A na potvoru žádný test v domě! Manža půjde zítra do lékárny, ať si to užije :-))))
Bosorka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.05 21:10

Ahoj Maru!!!To nevadí, že ses neozývala tak často.I tak bylo od tebe hezké, že ses aspon občas stavila nám říct, že nemáš čas!:-)))))

Bosorko:Tak já tu tvou malilinkatou nadějičku podporuji!Kéž by to vyšlo!!!!Tfuj tfuj tfuj!!
Vendelina

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 09.01.05 21:59

Bosorko držím držím palečky, to by bylo super........­.............­..... Tvůj manžílek určitě zvládne koupit testík, můj pro něj taky už byl, já zásoby nemívám a on je ten co chce testovat, takže si pro testík musí dojít :-DDDDD Maru

Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.01.05 07:50

Ahojte holky,
ja uz jsem stromecek o vikendu odstrojila a vsechnu vanocni vyzdobu pouklizela. Ale kupa pradla me tam taky ceka. Ja navic ted dost dlouho neprala, protoze jsem si posledne zapomnela koupit avivaz, tak jsem ji koupila az ted o vikendu a hned jsem vcera prala cely den. Takze pradla na zehleni bude pribyvat. Asi se na to vrhnu hned dneska.
Jo a na tri krale - u nas na vesnici mamka vzdycky chodila a nad kazde dvere delala tri krizky (dokonce i na vratka ke stodole a k prasecim chlivkum, proste vsude). Nikdy jsem netusila proc, tak ted uz to vim. Diky, Maru!
Bosorko, to by byl skvely zacatek tydne, drzim palce!
Holky, vsem preju pekny tyden.
Bohunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 08:24

Dobré ráno krasotinky zebřinky!!!!!!!!!!!
Tak já mám dneska volno a čeká mě spousta práce!!!Musím uklidit celý dům, pejsek mi začal línat, takže vysavač nepustím z ruky, nemám co jíst, tak musím nakoupit, zatopit doufám půjde moje sestra, která u nás hlídá babičku (jinak nevím kdy bych to stihla), pak musím s Ginou na minimálně hodinovou procházku, vyprat atd…atd…atd..No zatím jsem začala tím, že jsem si udělala kafe a sedím na emimču.:-)
Holky když jsem dneska ráno uvažovala o emimču a o deníčku adopce a od Maru, napadlo mě, že ty dva deníčky jsou vlastně taková továrna na miminka. U Maru se čeká až někdo zahlásí:" mám dvě čárky!!!" a v adopci:" dostanu miminko!!!" My už ho prostě budeme mít hotové a bez práce!Doufám:-)))))))))
Já už mám úplný absťák po nakupování!!!Máte to taky tak, že když si delší dobu nic nekoupíte, ta jste na nervy? Já už jsem si asi tři měsíce nekoupila nic na sebe a mám pocit, že chodím furt v tom samém. Až nám to výplata dovolí, tak budu nakupovat o duši!!!A zjistila jsem, že po každém nákupu jsem jak vymněńá. Jsem hodná na miláčka a úplně zářím!!!Jsem divná, že???:-))
HOlčinky zatím končím, jdu vyčurat pejsku a doufám, že už tady někdo napíše do té doby!!!
Vendelina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 08:33

Ahoj,
něco Vám řeknu: mám pěkně houpavou náladu. V sobotu jsem to nevydržela (nedivte se mi, já nevydržim ani neříct manžovi co mám pro něj k svátku,narozkám … buď mu to řeknu a musim jít shánet dárky znova nebo je kupuju těsně před daným dnem D) a testovala. Samozřejmě (co bych chtěla po týdnu od „onoho“ tulení) jedna čárka.
Normálně trpim pseudotěhotenstvim. Prostě si ho můj mozek vymyslel: neustále mi něco smrdí. žaludek mi dělá kotrmelce. Slin mám že bych mohla na poště zalepovat obálky a včera jsem se skoro rozbrečela když jsem prohrála nad manžou v dámě (když on mě nikdy nenechá vyhrát!!!)
Asi se zbláznim. Nebo už se možná stalo..

Dámy, přeji Vám KLIDNÝ a usměvavý start do nového týdne, já se jdu radši někam schovat :o)

Pa Olivia

Katia
Stálice 88 příspěvků 10.01.05 08:57

Ahoj holky,
jak jste odpočinuté? Jaký byl víkend?

Maru : vidím, žes měla príma víkend. U kamarádky to muselo být super. Na plese jsem nebyla ani nepamatuji. Poslední dobou dáváme přednost alko sportovním večerům…bowlingovým .
Snad to tento týden budeš v poho stíhat v práci a budeš mít chviličku odpočinku na éčku. :o)
Domácí práce taky váznou…o žehlení ani nemluvím, to je mé stále aktuální story a pračka se točí přes noc. Takže nesmutni , nejsi v tom jediná :o)

Bosorko : kéž by i ta malá nadějička něco hezkého přinesla. Každopádně ti držím pěsti. :o)

Bohun : hehe, praní a žehlení zdar, vidím , že to bude u všech asi aktuální práce.. :o)
U nás jsem nikdy tříkrálovou sbírku neviděla… asi tím, že chodím domů k večeru :-( a o těch křížkách slyším poprvé

Vendelina : tak jaký byl pracovní víkend? Vidím, že si dneska taky mákneš v domě. Nezávidím, já to měla takhlens v pátek..ale pomáhá manžílek. Co se týče toho nakupování, tak hlavně mít tu správnou náladu na nákupy a taky ujasněné co chci (resp. co nutně potřebuji a bez čeho se nedá žít :o) ) a taky kolik do toho chci investovat. Abych ti udělala radost, tak já to zažila teď v sobotu a koupila jsem si pár kousků . Jsem hrozně ráda, páč další doplněk do mého šatníků potom posouvá i mé nechutné žehlení , protože mám stále co na sebe :o)

Olivie : Houpavou náladu určo nemáš jen ty.Každá má někdy své období., Co se týče toho snažení, tak u nás to už není o snažení. Prostě na to nemyslíme a hotovo. Ono možná taky proto, že víme jaký by byl výsledek. Ale zkus na to nemyslet. Takové to pseudotěhotenství mám taky za sebou. Při každé přicházející menstruaci, nebo při negativních těhu testech jsem si říkala, jestli to mám zapotřebí tak blbnout. Ale tím si asi projde každá snažilka. Každopádně ti držím pěsti , abys tu na nás všechny zakřičela ?mám // ? !

Holky já v pátek měla děsný den…Teda začalo to odpoledne. Nejdřív do mě narazilo málem Dukato a tam šlo opravdu o centimetry (jednomu řidiči nic neříká pravidlo pravé ruky ) . Výsledek je takový, že nárazu jsem opravdu předešla tím, že jsem strhla řízení a dupla na brzdu. Manžel už myslel, že to neubrzdím. Naštěstí jo, ale horší by bylo, kdyby jelo další auto, nebo cyklista. No nic, další rána byla ta, že jsem se dozvěděla smutnou zprávu. Aby toho nebylo málo, tak večer jsem šla nakupovat do Tesca s manžílkem a do cesty mi skočil člověk na nepřehledném úseku. Takže jsem použila zase brzdy. Manžel měl 100chutí vyskočit z auta a chytnout ho pod krk… No nic. V sobotu jsem měla v plánu ty nákupy, ty se také konaly a z Ikei se táhnul i nábytek pro rodiče. Vše OK, ale po odvezení nábytku k našim mi začalo auto troubit a ve volantu škrkat . Takže tou páteční příhodou s Dukatem mi zřejmě vypadl nějaký kontakt ve volantu a já musela auto nechat u našich a půjčit si jejich, jinak bych jela s kraválem. No večer jsem klela, že jestli to bude mít pokračování, nebo to víkendem končí. Páč člověk neví, jestli tím začal nový rok, nebo končil jen ten poblázněný týden… Ach jo. neděle byla super. Oběd u mých rodičů, pak pohodička , relaxování. Takže neděle se nesla už v klidu.
Začal nový týden, tak snad bude lepší.

No nic, tak já jdu zase pracovat. Né že by se mi chtělo, ale musím. Však se tu ještě ukážu.
Zatím páčko Katia.

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 10.01.05 09:22

Holky na palubu ať je tu do pátku stovka!
Jéje mě se nechce dneska dělat vůbec nic. A ještě k tomu jsem přejedená po víkendu - v sobotu měl tchán narozeniny, a v neděli jsme byli u našich, kde mamina ukuchtila skvělé kuře na paprice+lívance. Tomu se nadalo odolat :-)))

Vendelíno já bych taky chtěla vyrazit na nákupy, chci si koupit zimní botky, které teď půjdou cenou dolů, ale když jsem viděla ty scény v obchodech při slevách, tak se mi dělalo zle. Nikdy nikdo by mě nedonutil, abych se rvala před regálem o poslední televizi, i kdyby měla být jen za korunu..... Chtělo by to ale něco na sebe a nejlépe něc jarního, protože zima ta to snad letos už vzdala nebo co. :-)))))

Olivie tak všechny tyto „příznaky“ mám taky :-)))) Ale snažím se být v klidu, protože jsem to už zažila a nic :-(((( To je ta naše psychika a podvědomí pracuje na plný úvazek.....

Bosorka

Katia
Stálice 88 příspěvků 10.01.05 09:50

Holkýýýýýýýýý kde jste?

Maru, šéfová…mám dotaz. Ještě než jsem k vám vlezla, tak jsem vždycky přemýšlela nad tím vašim (teď už našim :o) ) názvem…„zebřičky“ … No zebřičky jako ten malý ptáček , nebo zebřičky jako zebry? Jak to je?

zebřičky ..viz zde :
http://www.zebricky.wz.cz/gal1.html

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 10.01.05 09:51

Ahojky,
jen pilně pište, já se sem doufám později dostanu na napsání delšíhopříspěvku, tak jako Maru a jiné, jsem zavalena prací :-(.

Zatím,
Lostris

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 10.01.05 10:15

Ahoj zebřičky,
tak je tu pondělí, ale raději už aby byl pátek, to se i líp vstává, dneska to byla hrůza, protože jsem zaspala.

S tím žehlením jsme na tom koukám všechny stejně, taky se mi to tam kupí už od vánoc, jenže jsme byli stále někde v čoudu, tak to tam leží doteď. Ale mám předsevzetí, že s tím dneska začnu, alespoň půl hodinky.

Po vánocích jsem děsně přibrala, tak to musím schodit a řekla jsem si, že dneska začnu, musím se znovu vpravit do cvičení a budu muset zvádnout alespoň 1× týdně aerobic a 3× týdně rotoped, tak jsem sama na sebe zvědavá.

Bosorko, hezky tu naději hýčkej a moc držím pěstičky i na nohou (to prý pomáhá).

Vendelino, taky mám děsně ráda nakupování, ale musela jsem si to zatrhnout a řekla jsem si, že se odměním něcím moc hezkým na sebe až nějaké to kilčo dostanu dolů. Už se moc moc těším.

Olivie, tyhle tvoje pocity jsou mi důvěrně známe. Takové stavy jsem měla po 9 měsících snažení a trvaly více méně doteď, ale myslím, že už jsem z toho venku (tedy doufám). Asi všechny jsem prošly nebo procházíme takovým odbobím. Moc bych ti chtěla dát nějakou radu, ale mě to přeslo samo od sebe, tak bohužel, ale rozhodně se nevzdávej.

Katio, donedávna jsem jezdila autem každý den do práce a musím říct, že takové situace byly na dením pořádku, tak chápu jak člověka dokáže rozhodit neukázněnost ostatních řidičů a i chodců v provozu. Ale určitě tenhle týden bude o mnoho lepší, uvidíš.

Bosorko, souhlasím, dneska nebudeme nic dělat a jsem budeme zvyšovat příspěvky aby byla stovka už ve čtvrtek, to by bylo aby nebyla alespoň jedna těhulka.

Jinak musím se přiznat, že u nás v momentální chvíli moc snaženíčko neprobíhá. Oba jsem tak nějak vyčerpaní z toho „dělání miminek“. Možná i představa, že po další MS začnu brát prášky a pak hurá na inseminaci, nás tak nějak konejší a dostává nás to do klidu (už bylo načase).

Bára

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 11:03

Nóóó!Pěkně jste to tady rozjely!!!
Nejprve bych chtěla reagovat na Oliv.Oliv já vím, že to je hrozné to čekání, testování, očuchávání a všechnx ty věcí, kterými jsme si tady opravdu prošly všechny. Mě to taky drží do teď a nevěřila bys co ta psychika dokáže. Tak já si tady v klidu piju kafe a zrovna jak čtu, že ti pořád něco smrdí, tak mi začlo to kafe smrdět jako hovínka a už ho nemůžu!!Nechci ti říkat, že to není mimi, ale radši od toho moc nečekej, protože tak tak může být každý měsíc. Ale co já vím, třeba si fakt v tom!!!!moc bych ti to přála a všem ostatním taky!!!!

Katio: to byl teda den!!!!!!!Mě se něco podobného stalo před dvěma týdny a myslím, že jsem o tom psala. Nejdřív byla bouračka tak jsem musela jet jinudy. Tam jsem se nevyznala, a sama jednosměrka a zákaz. Když jsem se vymotala, tak jsem vjela pod tramvaj a tam šlo o milimetry. Když jsem se celá vyklepaná dostavila do restaurace kde jsme měli firemní večeři, tak mi číšník do klína vylil víno!!!Pak jsem si objednala večeři a byla tak hnusná, že mi bylo do breku. No a pak už bylo dobře!!!!No zkrátka když se sere tak už pořádný DURCHFALL!!!!

vENDELINA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 11:39

Ahoj holky,
tak musím poslat rychlopozdrav aspoň kvůli Bosorce, abych jí tady pomohla ke stovce a rovnou jsme měli jednu těhulku a 37DC to už je tedy NĚCO !!!
Katio - název je od klasických zeber. Ty jsou taky celý pruhovaný (čárkovaný) a nám přesně o spoustu těch čárek jde, tedy většinou by stačily dvě. Mnohem líp to ale uměla vysvětlit Kaitlin, která název vymyslela ( doufám, že nekecám) , je to v nějakém z posledních deníčků, které se ještě jmenují „snažilkovský“.
Ahoj
Claudie

Katia
Stálice 88 příspěvků 10.01.05 11:52

Jsem zde…znova, opět, závislačka závislá.
Dneska se ten den vleče, ach jo. Práci si vezmu i domů, nejde mi to nějak tady.
Hoklky, jestli vám jde o tu stovku příspěvků třebas do pátku, je vám jasný, že musíme pohnout…?! Denně hodit dvacítku :o)
Tak huš, huš, ať to jede :o)

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 10.01.05 12:16

Holky moje děkuji všem za držení palců!
Báro obdivuji lidi, kteří jsou schopni organizovaně cvičit. Opravdu klobouk dolů, já se přiznám bez mučení, že jsem prostě LÍNÁ. Možná kdybych mohla někam chodit s kamarádkou, tak by mě to donutilo, ale samotná bych nikam nešla.
Do práce jdu až zítra, takže si tu skládám puzzle od Ježíška. A uvařím si kafíčko! Ale jenom slaboučký a s mlíkem… co kdyby :-)))
Lostris co autoškola?
Bosorka

zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 10.01.05 12:20

Ahoj baby!Vidim ze sme skoro kazda pilna do zehlenia :-))Ja uz dokonca stale premyslam co z toho,co este zehlim,by sa ani nemuselo :-)))No skratka,bavi ma to :-)))
BOSORKA,co ak to nie je predlzeny cyklus ale daco ine…tak ti tu „stovecku“dako dotukame,aby to bolo istejsie!
VENDELINAnech ti praca ide rychlo od ruky,to moje zehlenie je malina oproti tebe.
OLIVIA zelam ti aby tvoje priznaky mali ten spravny dovod.Ale musim povedat,ze ked sme sa snazili prvykrat mala som ich tiez kazdy mesiac a preslo to same ked dlhsie nic.Vzdy to byvala skoro „tutovka“priznaky ako z knizky a prd a ked uz mali byt tak neboli ziadne :-)tak to asi matka priroda takto nikedy zartuje.
KATIA „krasny“vikend.Snad uz posledny taky v tomto roku.
LOSTRIS to je co za vyhovorku…nes­tiham,pracujem…?Vy­mysli nieco poriadne! :-))
BARUSKA II drzim palceky na IUI,mne sa podarila hned prva!
Tak zebry podme pisat ak nechceme aby nasa carovna „stovka“stratila svoju moc!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 12:50

To je supr… takže Matka příroda si z nás utahuje. TO NENI FER!
Když jste u Superstar - viděly jste včera tu holčinu z minulých superstar co ukazovala to mimi? Byla jsem z něj celá rozněžnělá. Ach jo.
Hele, co si dát závazek, že kromě týdenní stovky bude ročně 20 těhulek?? He? Klidně můžem i víc, limit je na Vás…

Pa Olivia

PS: hele, kdy nejdřív po ovu testovat? Já tu jednu čárku podstoupim. Je to lepší jak současný stav, když nevim co a jak. Ta nejistota mě ničí. Jdu radši něco dělat..

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 10.01.05 13:24

Ahojte holky!

Mám obrovskou prosbičku. Teď jsem nějaký čas byla hooodně mimo počítač a vůbec a tak mi určitě unikla spousta věcí. Ale protože mě pořád zajímá, jak se máte, kdy mám komu držet palečky a tak, moc prosím, jestli byste mi někdo v cuku letu nesepsal, co nového. Co Kaitlin, Maru a všichni ostatní? Pořád na vás myslím holky moje.

Pá MOntička + FIlípek

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 10.01.05 13:35

Ahojte holky!

Mám obrovskou prosbičku. Teď jsem nějaký čas byla hooodně mimo počítač a vůbec a tak mi určitě unikla spousta věcí. Ale protože mě pořád zajímá, jak se máte, kdy mám komu držet palečky a tak, moc prosím, jestli byste mi někdo v cuku letu nesepsal, co nového. Co Kaitlin, Maru a všichni ostatní? Pořád na vás myslím holky moje.

Pá MOntička + FIlípek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 13:38

ZÁVISLAČKO ZÁVISLÁ KATIO: kašli na práci, ta ti neuteče a práce není penis, postojí i několik dní!!!
Včera mi kamarádka vykládala, jak měla milence a ten měl penis při erekci 8 cm!!!!!!!!Taky to byl milenec jen na jednu noc!jo a hrozně si to chválil a pořád jí volal jak to bylo super a ona má z toho trauma doteď!!!
Tak to jen tak mimo soudek!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 13:42

BOSORKO: já umím pochopit jak je někdo líný na cvičení, ale nepochopím, jak někdo může složit puzzle!!!!!To je pro mě jako projít čínskou zdí!!!Já tak ještě umím ty dětské, co mají tak max. 20 dílů.A to se pak ještě raduju, jak jsem šikovná a zručná!!!Jo mimochodem, ještě nic?
Vendelina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 13:47

ZDENCO: já už mám uklizeno a už jsem byla na hodinkové procházce s pejskem. Bylo docela fajn, ale musím se k něčemu přiznat. Dneska ode mně dostala. Neposlouchala a já jsem měla už z ní takové nervy, že jednu dostala. Pak poslouchala jak hodinky a pak si zase dělala co chtěla. Tak dostala ještě jednou po zadku. Vím, že jsem hrozná, ale já jsem jí musela dát, protože je pěkná rozežranka. A teď hezky spinká jako miminko!:-)

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 10.01.05 13:47

Jdu si dělat kafe, pak něco „kloudného“ přispěju.
 Bára

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 13:57

OLIV: Tak s přírodou to tak bohužel je. Já bych byla pro specializované pbchody s mimi abych si je mohla koupit. To by bylo fajn!!Na superstar se dívám teď ( nahrála jsem to) a už při prvních záběrech mám dost.)!!To je maras!!!!!!!!!!Ti lidi jsou snad blázni!!!!Zvlášť ta první!!!!Vendul­ka?!Ty taneční kreace a ten piskot!!!!!ÁÁ­ÁÁááááááááá kde to žijem?Anička je slabota!!

Jo a těch těhulek bych prosila ročně 365!!!
Vendelina

Katia
Stálice 88 příspěvků 10.01.05 13:59

Jsem zde…fantomas :-)
Holky, hezky se nám to tady rozjíždí že ?
Jsem zvědavá, kdy tu stovku pumpnem hihi.

BaruskaII. Uvař kafčo i mě, hihi, dám si s chutí…joo a mlíko taky :o) dík

Vendelino: tééééda, tak chudák Gina. hihi..Kubišovou na tebe hihi :-) Já dát psovi na zadek, tak u nás to je jak hrách na zeď. A pak se urazí a tiskne se u páníčka…

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 10.01.05 14:05

My máme fenečku zlatého retrievra Sáru. Manžel o ní říká, že je to děvka prodejná, protože za kus dobrého žvance by šla s každým. Sára děsně miluje lidi a hlavně děti, ale ty se jí většinou bojí protože je to přeci jenom větší plemeno a taky se vždycky samou láská na ně řítí šílenou rychlostí. Snažili jsme se jí to odnaučit, ale nějak to nejde, jinak většinou poslouchá (většinou chodíme bez vodítka tak musí). Ale preventivně mě jednou za týden naštve tak že pak na ní ječim jak nějaká hysterka, ale většinou to zabere a do konce týdne je pak klid a poslouchá jako hodinky.

Zdenco, díky za podporu, ale myslím, že u nás je tohle první IUI spíš takový hokus pokus, ale stějně jsem zvědavá.

Jednou mi jedna kartářka předpověděla, že svého prvního manžela (asi jich bude víc haha) potkám až mi bude 24 a ono se to vyplnilo, taky mi předpověděla, že děti budu mít 3 (to mě tedy „uklidňuje“), první budou dvojčata kluk a holka a pak ještě budu mít kluka, ale ten prý bude s jiným mužem než ta dvojčata (tak v tom aby se čert vyznal). Tak ty dvojčata (žádná se ani v jedné rodině nevyskytují co vím tak určitě 5 generací zpět) asi fakt už budeme mít za pomoci dr., což by tak i odpovídalo.
Já tedy moc na tyhle věci nevěřím, spíš jenom tak „zdravě“, když najdu čtyřlístek nebo tak. Tak jsem zvědavá, co z toho bude, tedy myslím z té předpovědi kartářky.

Bára

Katia
Stálice 88 příspěvků 10.01.05 14:06

Vendelino tak povídej.Já tu superstar neviděla… Jaká byla ta Vendulka? Nebo už někdo znáte www.stránky kde si z nich budou zase utahovat? Že bych se podívala, třebas tam ta Vendulka už bude…

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 10.01.05 14:06

Já taky ráda, když mi někdo uvaří kafe, ono to od ostatních chutná tak nějak líp.
 Bára

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 10.01.05 14:16

Báro, to tě čekají hezké věci, halvně ta dvojčátka :-)))) A třeba se s tím druhým manželem sekla…
Vendelíno jsi na tom jako moje sestra, tá má co dělat aby složila puzzle svého 4-letého synka. Skládám Zrození Adama -vcelku hezký chlápek, ale ten penis bude mít asi taky 8 cm, přeci jen je to kresleno na žádost církve :-))))) Je to 5000 kousků.
Manža přiveze testík až večer, takže musím čekat a čekat.....
Kyž je venku tak hezky, tak bych šla taky na procházku, ale samotné se mi nechce a moje Božka by to asi nerozdýchala - přece jenom má v terárku 29 stupňů. Jak já ji to někdy závidím........
Bosorka

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 10.01.05 14:20

Taky jsem se včera děsila, co to tam vůbec lezlo. Buď ty lidi nemají soudnost a opravdu si myslí, že umějí zpívat nebo už to je jen recese. Aničku jsem nedávno viděla na autobusáku, ale o autogram jsem si říct nešla. ještě by mě zažalovala :-))))
Bosorka

Katia
Stálice 88 příspěvků 10.01.05 14:23

Bosorko, závidíš Bozce terárko…Tak honem do solárka..tam si kosti taky vyhřeješ hihi
Jinak holky, buďme rádi i za toto počasí. Ještě že nemrzne, nefouká větr. To bych nepřežila.....je ale fakt, že včera bylo nádherně. Už aby bylo jaro…

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 10.01.05 14:51

Ahojky zebřičky, tak jsem si vyšetřila chviličku v práci a rychle rychle píšu, doufám,ž e mi to zase někdo nezkazí :-O
Koukám, že kupici prádla na žehlení mám všechny, tak se budeme vzájemně podporovat a vyhlašuji soutěž ?kdo vyžehlí rychleji?. Ještě nevím jaké budou ceny, tak přemýšlejte :-DDDD

Vendelíno já to mám s nakupováním tak, že dlouho nic a pak najednou zjistím, že fakt nemám vůůůůůůůůůbec nic na sebe :-D a pak nakupuju a nakupuju.
Pesanovi taky někdy naplácám, ta naše potvůrka si taky někdy dělá co chce a nejhorší je když na ní jdou ty její dny, to je pak k zbláznění a je jak potrhlá.

Olivie hlavně klid a nestresuj se, na testík bylo moc brzo. No a k těhotenským příznakům by jsme tu všechny mohly sepsat tlustou knihu???

Katio někdy se to tak semele, ale hlavně že se nestalo nic vážného a že v neděli už byl klídeček. Určitě jsi si vybrala dávku ošklivých příhod na celý rok :-)
A název ?zebřičky? je odvozen opravdu od zebry kopýtkaté, kterou znáš ze ZOO a je to proto, že ta má spoustu pruhů a čárek po celém tělě a my každá čekáme na ty své vytoužené dvě čárečky na testíku. Tak proto zebry, aby nám to ty čárky přivolalo. A hlavně tu s námi zůstaly i nějaké těhulky, takže už nejsme jen snažilky tak to chtělo změnu.

Lostris koukej svou nepřítomnost napravit, práce neuteče, vezmi si příklad ze mě :-DDDDDD

Báro hezky si začvič a ať ti to předsevzetí vydrží, já se ne a ne donutit. A o tuleníčku mi ani nemluv od posledního neúspěchu u nás prostě nějak neprobíhá, manžel to zatímnese statečně, ale nevím nevím, já jsem tím vším nějak ztratila náladu :-((((((( Snad se to zase brzo zlepší.
Tak dvojčátka, not to je po IUI docela velikápravděpo­dobnost :-)

Bosorko jé taky bych skládala puzzle, to já moc ráda, ale není čas není čas???. Palečky mám zatnuté??..
Jé já mám doma rozdělanou 9000 Babylónskou věž, ale mám rpoblém kde to všechno rozložit, takže teď moc neskládám. Ale asi tě pozvu rozložíme to na podlaze v obýváku a když budeme dvě tak to složíme jedna dvě co říkáš??? O mě si většina lidí myslí,ž e jsem asi blázen když skládám i 500, 1000, takže musím využít spřízněné dušičky :-D

Zdenco já taky spoustu věcí jen složím a uklidím, aby se hromada zmenšila :-O) Ael pořád toho ještě dost zbývá

Montičko jéje ty jsi na nás přišla juknout,to jsi hodná, že na nás tak myslíš. Já jdu šmírovat do tvého deníčku jak se máte a písnu ti jak se mám.

Tak jájdu zase chvilku pracovat a budu na vás občas jukat :-DDD doufám :-) ahojky Maru

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 10.01.05 15:04

Katio bohužel solárko pro mě není, po jedné minutě mám spálený zadek:-)))) To jsou ty běloby......
Maru to by bylo fajn! Jaké rozměry to má? Ty moje jsou 1,5 X 1 metr.
Bosorka

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 10.01.05 15:20

Bosorko náš rozměr je zhruba 2m na 1,5m. Bylo to v krabici na polovinu takže po 4500 dílků ale i tak mám problém kde to rozložit. Kde skládáš tyhle velikosti??? Maru

Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 10.01.05 15:32

Bosorko: Ty máš v terárku Božku?A co to je za zvířátko? Nebo už jsi to říkala?
My totiž máme v terárku agamu a manžel jí říka Boženko a náš kamarád si taky koupil Agamu a taky jí ( aniž by to věděl) začal říkat Boženko!Tak proto se ozývám! Není to nějak moc velká náhoda?
Vendelina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 15:34

Ahoj holky!
Už nějakou dobu si pročítám stránky emimina, ale ještě jsem nikdy nic nenapsala.Dnes jsem se však rozhodla že byste mi mohly poradit. Mám 2 děti, 8roků a 14měsíců a docela bych šla do třetího, ale nejsem si jista. V dnešní době jsou už 2 děti docela dost. Poraďte, mám to zkusit i do třetice?
 Helča

Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 10.01.05 15:37

Bosorko ještě jednou: to s tím penisem, byl fakt supr vtip!!!!!!Směju se ještě teď!!!
Prý " na žádost církve, tak bude jen 8 cm"!!!chich­ichichichichi!!!!!!!!

Holky takový malá počítačová prosba. Jak jsem utírala obrazovku a klávesnici od prachu, zmizel mi ten řádek, kam se píše internetová adresa!Ani za boha ho nemůžu nastavit zpátky!!!!Prošla jsem panely nástrojů, vyzkoušela pravá i levá tlačítka myši a nic!!!Neporadíte mi některá?
 Venda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 15:41

Ahoj holky!
Už nějakou dobu si pročítám stránky emimina, ale ještě jsem nikdy nic nenapsala.Dnes jsem se však rozhodla že byste mi mohly poradit. Mám 2 děti, 8roků a 14měsíců a docela bych šla do třetího, ale nejsem si jista. V dnešní době jsou už 2 děti docela dost. Poraďte, mám to zkusit i do třetice?
 Helča

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 10.01.05 15:42

Mám od švagrové reklamní tabuli od Avonu, ale ta je poloviční. Manža má za úkol sehnat něco v práci, tak snad něco brzy přitáhne. Pěkně nadává, když kličkuje mezi krabicemi a rozebranými hromádkami. A já si připadám jako popelka, když přebírala hrách - do mističky zelené, do krabičky rohové,...... Znáš to…
Bosorka

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 10.01.05 15:44

Tohle je úžovka červená, ještě jsme měli Bedřicha, ale ten mi umřel… Zatím je malinka asi 40 cm.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 15:45

l

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 15:49

Ahoj holky,

v minulém týdnu jsem neměla moc času, abych vám písla (,ale četla jsem),
tak to nyní musím trošku vylepšit.
V pátek jsem byla na UTZ a lékař mi potvrdil 2 folikuly. Sestřiřka mi ďobla poslední Gonal a dostala jsem Pregnyl 5000mj a Duphaston (místo Utrogestanu) a Glucophage na snížení hladiny cukru v krvi,ale po tom mi je trochu divně, jako nazvracení,neužíval jste ho už někdo?

Pregnyl jsem si nechala píchnout v nemocnici. To byla taky akce. Na příjmu nevěděla kam mě může poslat, protože na to nemají všude kódy a tak to nemají jak vykázat a VZP jim to pak neproplatí a tak to vlastně dělají zadarmo. No přesto mi to sestra píchla a já mohla odjet.
Jako kdyby mě to nestálo ani kačku a oni se štvou kvůli jedné injekci:-(.
Dnes dopoledne jsem byla na IUI a zatím se cítím tak nějak normálně. Krom občasné bolesti břicha což bude asi ovulací je mi fajn.

Tak mi držte pěstičky, protože bych už ráda na tu zebru přidala další dva proužky.

Pá Alex

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 15:51

Hurá, konečně jsem přišla na to jak něco poslat! Jsem počítačový antitalent. To co jsem psala už někde je, ale nějaké skryté, takže ještě jednou a snad to už bude v pohodě. Potřebuju poradit. Mám 2 děti 8roků a 14měsíců a docela bych šla do třetího, ale nejsem si jista.V dnešní době jsou už 2 děti dost, ale mě to láká. Poraďte, mám to zkusit ještě do třetice?
 Helča

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 10.01.05 15:52

Zobrazit (nahoře na liště)
Panely nástrojů
Panel Adresa

Zkus to, snad ti to pomůže
Bára

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 10.01.05 15:56

Alex, moc držím pěstičky, kéž bys už byla dvoučárkovaná, to by bylo vážně super.

Bára

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 10.01.05 16:01

Helčo, nevím jak se mnou budou nebo nebudou souhlasit ostatní zebřičky, ale můj názor - možná zkreslený primární neplodností - je že pokud máte finančí zázemí i zázemí rodiné, tak bych do toho šla. Já mám moc ráda děti, ale bohužel se nám ani po patnáctiměsíčním (jestli dobře počítám) snažení stále nedaří. Ale konečné rozhodnutí bude stejně na tobě a tvém manželovi. Přeji moc moc štěstíčka a zdravíčka celé vaší již tak početné rodince.

Bára

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 16:03

Báro dík,
to víš musím se snažit, aby se tu trochu prolomil led v tom novém roce:-).

Alex

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.05 16:46

Alex budu Ti moc a moc držet palce. Bohužel aktuálně nemůžu poslat těhuprskanec jen a jenom pro Alex jako tehdy v listopadu, ale o to víc se budu snažit zatnout ty dvě pěstičky namísto čtyřech aby To to vyšlo a mohlas pak prskat ty na nás.
Ahoj
Claudie

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 10.01.05 16:51

Téééééda vy jste pilné včeličky, teprve pondělí a padne určitě pajda :-). Tak to budeme mít stovku už za dva dny.

Dostala jsem se sem bohužel až teď. Tak se vás jdu důkladně pročíst.

Lostris

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »