Zebřičkový deníček Maru - 49.díl

Snažení
  • 14.03.05

Ahojky zebrundy, V týdnu jsem přemýšlela o čem Vám budu psát. A rozhodla jsem se, že tenhle deníček věnuji povídání o mých pocitech při stimulaci na 2.IVF, jak to všechno prožívám, co cítím ,co mě trápí, prostě nic nezataiit a hlavně se pořádně vypsat ze všech splínů, které by mě mohly přepadnout. Jenže.................. moje MS se rozhodla, že mě bude ještě chvilku napínat :O a někde se kliďánko flákoší, když já mám doma připravené jehly, stříkačky a zbývalo už jen doběhnout do lékárny pro injekce.

A tak hezky jsem to měla naplánované - v neděli začnu s MS, v pondělí začnu píchat a tak dál..........­.............­....... A teď mi v hlavě straší akorát tak pěkný zmatek - proč mě nebolí hlava a břicho jako vždycky a proč se prostě cítím jinak??????? Napadá mě jedno jediné řešení - můžou za to lázně, které harmonizovaly moje tělíčko až moc a to teď neví co má vlastně dělat :-D A nebo ještě jedna možnost, moje tělíčko mě zkouší jakou mám trpělivost a testuje mě jak zvládnu další pokus IVF a jestli jsem odolnější než minule :-DDD
Ale ne nebojte se, ještě jsem se úplně nezbláznila :-D Jen ten deníček o pocitech při stimulaci a o všem kolem si nechám na příště :-O A teď to vezmu z úplně jiného soudku :-DDD

Na nápad tématu mě přivedla kamarádka( patří jí veliký dík :-)), u které jsme trávili víkend, takzvaný „hrací víkend"
Asi si teď myslíte co to tu povídám za nesmysly :-D ale to je prostě název pro víkend kdy se v jedné domácnosti sejde partička lidiček zapálených pro věc a hrají různé společenské hry - Carcassonne, Scrabble, Bang!........­.......
A aby jste si nemyslely, že jsme se všichni pomátli na rozumu mám tu pro vás zkopírovaný článek, který vyšel začátkem roku na stránkách MF Dnes.

„Češi propadají společenským hrám
Praha - Češi propadli hráčské vášni. O žádnou neřest však nejde. V mnoha městech se schází po večerech skupinky mladých i starších lidí v „hráčských doupatech“, aby si zahráli Carcassonne, o:,–(níky, Magic The Gathering či už déle známý scrabble a další desítky her, které jsou dnes na českém trhu k mání.
Další tisíce lidí hrají doma. Obchodníci hlásí za poslední rok nárůsty prodejů her o třetinu. Kolik přesně se jich prodá, zjistit nejde, protože čísla firmy kvůli konkurenci zveřejnit nechtějí. „Loni vzrostly prodeje zhruba o třetinu,“ říká Markéta Kociánová ze společnosti Albi, která domácí hráče zásobuje desítkami upravených her z ciziny.
V Česku patří mezi trojku největších hráčů, spolu s firmou Dino Ravensburger a ADC Blackfire. Ta kromě deskových strategických her dodává i karetní. Podle odhadů Češi ročně za hry utratí stovky milionů korun. „Nové hry lidi hodně zaujaly, je to něco jiného, než bylo doteď. Člověče, nezlob se je super, ale hlavně pro malé děti,“ říká Eva Šlejšková ze sdružení Egredior zabývajícím se vzděláváním. Hry také prodávají a před Vánocemi jich dodali řadu do škol či dětských domovů.
„Rozjelo se to před dvěma lety,“ potvrzuje i Klára Zemanová z klubu deskových her Paluba. „Většina štamgastů jsou lidi neurčitého věku, kteří si cokoli rádi zahrají a vyzkouší,“ dodává.
Podle výrobců u nových strategických her člověk vydrží déle a hned tak ho neomrzí. Jinak by poměrně vysoká cena neobstála. Zatímco dříve stačilo na nákup stolních her pár desetikorun, dnes je nutné minimálně pár stovek, výjimkou nejsou ani tisíce.
V Evropě je hráčskou velmocí Německo, odkud se většina her upravuje do češtiny. Boom nastal v posledních letech. „Loňský rok byl významný. Před Vánocemi jsme utržili denně i sto tisíc korun. Ještě na Štědrý den jsme rozváželi poslední hry do obchodů,“ popisuje Kociánová. Nejprodávanější jsou u nich jednoznačně Carcassonne a o:,–(níci.
Konkurent ADC Blackfire se zaměřuje na hry využívající nejrůznější postavy z filmů, seriálů a počítačových her. „Snažíme se hráče odtrhnout od počítačů na stůl,“ říká šéf marketingu Jaroslav Holý. Od jedné hry, kterých má v základní verzi bez doplňků asi dvacet, prodá stovky kusů. „Průměrná cena je osm set, ale třeba válka o prsten je za 2800 korun,“ připomíná Holý.
Kromě tří hlavních společností jsou na českém trhu i desítky dalších menších dodavatelů. Ale podle největších už moc prostoru pro nováčky není. Každý zastupuje někoho ze zahraničí, a to exkluzivně. „Ti nejlepší už jsou rozebraní,“ říká Holý. Pro:,–(il se i jeden český výrobce, firma Altar, například s hrou Proroctví.
Zájem o deskové hry bude nadále podle výrobců i prodejců stoupat. Na trh přijdou nové hry a pak stejně jako ve filmu jsou velmi využívaná rozšíření nebo pokračování těch úspěšných. „Starší generace, co drží kasičku, má k hrám rezervovaný postoj. Ale na školách vyrůstá nová a ta je masírovaná reklamní kampaní,“ vidí dobré vyhlídky do budoucna Holý.

ČLOVĚČE, HRAJ A PLAŤ. Renesance společenských her přivádí po večerech lidi do hráčských doupat. Ze staronové záliby se radují hlavně prodejci a výrobci her. Dnes už totiž není v kurzu člověče, nezlob se, ale společenské hry za sto až tisíce korun."

Tak co, přidá se někdo kdo tyhle hry zná, nebo tu zůstanu takhle „poblázněná" sama??????? Těším se na komentáře a nedá mi to neskončit heslem pro příští týden „KDO SI HRAJE,NEZLOBÍ" :-DDDDDD

Mějte se moc krásně a hlavně piště pište pište, já slibuju, že budu informovat jak mě moje tělíčko napíná :-DDD ahojky Maru

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 14.03.05 06:45

Ahojte zebričky.

Maru, tak na tento denníček sa teším, a neboj, lázne ti dali telíčko doporiadku, tak snáď…

Mne sa dnes absolútne, ale vôbec nechcelo vstávať. Tieto pondelky sú snad najťažšie - a teraz už len čakať na piatok, potom zas pondelok...... no, radšej to nechám a idem pracovať.

ahojte, Lucka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 14.03.05 07:47

Ahojda zebřulky,

Kati, moc mě to mrzí, že mimi nebude, ale věř, že se ho jednou dočkáš, jako my všechny :-). Vím jak se cítíš, prožívala jsem stejné pocity, co ty. Až se z toho zpamatuje, věřím, že se pustíš do dalšího boje za miminko :o), protože jsi jedna z nás a jsi určitě stečná zebra :-).
Určitě se mezi nás vrať.

Rafuško, tak ja se dařilo kurýrování, je ti už lépe? A co slivka, to by byla lepší šťopička, než-li se jí napařovat :o).

Alex, to si piš, že dneska budu držet palce, aby vše dobře proběhlo a byly z toho krásná dvojčátka :o).

Ryšavko, tak s krvácením při ovu take nemám zkušenosti, jenom mívám bolesti. Takže jsem ti bohužel moc nepomohla.

Zdenco, návrat ztracené dcery, kdepak jsi se nám zatoulala :o)))????

Falco, tak hlavně, že se mu udělalo lépe. Přeji mu brzké uzdravení.

Maru, tak mi jsme hráčské vášni nepropadli, ale musí to být určitě zábavnější a pestřejší, než prosedět víkend u televize :o).
Věřím, že očekávaná MS brzo dorazí a přestane tě napínat.

Mé výsledky z krve dopadly dobře, hodnoty (sice neví jaké:o))), byly nízké, tak od pátku píchám a ve středu jedu na ultrazvuk, jak folikuly rostou.

Zatím pa
Lostris

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 14.03.05 07:49

Tak a teď ještě nástěnka…

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Alex - 14.3. IUI
baruskaII - 14.3. - 26DC
becy -14.3. - 19DC
Bohun - IVF (březen),
Claudie (červen)
Ed (duben-květen)
Falco - IVF (květen - červen), 23.7. svatba v Hradci n. Moravicí
Iveta- 23.3. návštěva GESTU s manželem
Kaitlin - KET s DO (březen), 8.3.zač.stimulace-kolem Velikonoc KET
Kajdula
Kati
Katia, IUI březen nebo duben.
Koculka - 7.3. 28DC
Lostris - IVF (březen), 16.3. utz
Lotranda - IVF (březen), 7.3. 19DC, 16.3. sprej
LuckaD - 14.3. 13DC
Machichi
Mariska
Maru - IVF (březen), 13.nebo 14.3.-1DC, stimulace
Marka - KET s DO (květen nebo červen), duben-zkoušky autoškola
Marky
MirkaM
Pajinkaa
Rafuska
Rysavka
Semeda
Terezička
Tinna - 7.3. 25DC
Vendelina - IVF (květen-červen)
velchi
Wilma
zabucha
zdenca - 17.3. návštěva cen­tra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dvoučárkové:

Adka007 - 18.2. utz . 2cm obřík:o), 2.3. začátek 9tt,14.3. vyšetření z krve, 21.3.těhotenská průkazka
Ajjaa (Adelinka) - Adámek (TP květen ?)
barbucha
Bosorka TP 11.9.2005, 18.2. sono - čanounek 4cm
Caprina
Ivanka- 17.2. krevní test - POZITIVNÍ :-), 28.2. UTZ
Jarča - 7.3. 13+6, TP 6.9.
Marie
Monicka - Barborka (asi); TP 8.5.2005 (neschopenka)
Olivia -|| 25.2, 11.3. krevní test
*Slanka** - Marianka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 08:01

Ahoj holky,
tak vás opět zdravím a chřipka zažehnána. Jen mě trápí nachlazení , protože já holka bláznivá budu po kopcích lítat s vyplazeným jazykem a celá uřícená. Takže lyže jsem odložila a kdo ví, jestli se na ně ještě ted postavím, protože to začne už tát.

Pravidelně se vás snažím alespon sledovat co a jak, at jsem trochu v obraze, ale na net jsem moc nechodila, protože mi vážně nebylo OK.

Je fajn, že se holky po lázních cítí dobře a ta „uklizená“ domácnost po jejich příjezdu… no dovedu si to živě představit.

Jinak k Maru novému deníčku… taky s manžou hrajeme spol. hry. Koupila jsem mu minulé vánoce autodráhu tak i v tomto se vyblbnem, nebo i hokej…přeci je to jen chlap a líbí se mu to, když mám i o jeho věci zájem ahahaha, potom třebas dámu, domino, člobrdo, karty atd. Na PC hry on moc není a mě hrozně baví strategické…

Jinak jsem si všimla v minulém deníčku, některé zebřičky si mě samozřejmě nechtěně pletou s Kati… Je to faktm, jedno písmenko. Takže KATIA a KATI jsou dvě snažilky.
Jinak Kati ( jmen.sestro :-) ) je mi líto, že to tak dopadlo. Neboj, bude dobře a budeš se zase usmívat.

Holky já utíkám , práce mě hrozně baví, nemohu bez ní žít ahahahahaha, tak jdu něco robit.
Mějte se moc hezky a pěkný týden.
Ahojky KATIA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 08:10

Ahoj zebrušky,

přeju Vám krásné sluníčkové dobré ráno.

Mám prosbu: v pátek jsem byla na krvi a moči (podle pohledu sestřičky na hromadu papírů, které jsem jí dala, bylo těch zkoušek z krve víc) a teď: do poradny jsem objednaná 12.4. ale nevim jestli nemám k dr. zavolat kvůli výsledkům z té laborky. Přiznám se ale, že ani nevim co všechno mi z krve rozebírali… Pan doktor těhu potvrdil na UTZ.
Mam nebo nemam zavolat? Já jsem z toho celá nějaká nesvá… a ještě se díky té prodělané chřipce bojim, aby bylo všechno ok.

Děkuju za pomoc a přeju sluníčkový den,

Olivia

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 14.03.05 08:23

Ahoj holčiny,
zdravím vás po pracovním víkendu. Po těch 14 dnech co jsem byla doma, to byl hrozný šok. A ještě k tomu se mi s tím ukopnutým nehtem strašně špatně řadí - ach ta spojka.....
Maru co se týče společenských her, tak u nás moc nehrajeme, i když s Matesem si jsme na horách hrali Člověče nezlob se do zblbnutí :-))))

Lostris tak pilně píchej ať výsledek nenechá na sebe dlouho čekat :-))))

Olivie pokud si to pamatuju - zišťují krevní skupinu, HIV, syfilis, žloutenku, krevní obraz a jaterky. Nic se nestane pokud si tam pro klid v duši zavoláš, ale dneska ty výsledky asi ještě mít nebudou, zkus to až ve středu.
Bosorka

PS: Myslíte, že to jaro už konečně příjde?

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 08:29

Oliv,

pokud se jedná o první těhotenské odběry, tak vím, že je to hodně zkumavek, ale na výsledky volat nemusíš, rozeberou je s tebou v příští poradně. Zjišťuje se spousta věcí jako krevní skupina, HIV, toxoplazmóza apod. Takže žádný strachy a užívej těhulkovství. :-)

Peta (šmírák od vedle)

Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 14.03.05 09:04

Ahoj holčiny zebrovatý,
Tak je víkend zase pryč. Vždycky to tak hrozně uteče. Je to hrůza. A hlásím, že už jsme teď úplně uzdravený a těšíme se na jaro. Ještě o jeden zážitek se s vámi podělím a to z páteční cesty domů. Jezdím autobusem a jak v pátek fičel vítr tak byla cesta místy dost zavátá a skoro nesjízdná. No prostě asi tak půl kilometru pře tou naší vesničkou kde bydlíme v kopečku nám sjel autobus do příkopu :-)) Takže jsem to došla pěšky. Manžel jel dalším autobusem (ten jede 20 minut po tom co jsem jela já) a přijel o hodinu a čtvrt za mnou. Nechtělo se mu do toho vichru vystupovat a jít pěšky :-)) No prostě už se i já těším na to jaro. Ale vypadá to, že už přijde brzy. Já jsem o víkendu za:,–(ila něco zelené do květináče - tak aby mi ta travička do velikonoc vyrostla. Většinou to nestihnu. Tak snad letos.

Maru tak mi jsme hrám celkem úspěšně propadli. Hrajeme co se dá a her už máme doma celkem dost. Doufám, že se ti MS brzy dostaví a začneš píchat.

Ryšavka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 14.03.05 09:22

Ahojda zebřule! :-D

Tak nedřív vám musím napsat, že už plně chápu Lostris, že má sněhu plné zuby. Kapku mě množství sněhu na horách zaskočilo. Několikametrové závěje no hrůza… a pořád, celý víkend, sněžilo. Od chaty jsme se včera odpoledne dostávaly po pás ve svěhu s báglama na zádech, no byla to chuťovka… brrr, měla jsem sněhu dost za dva dny, natož v tom žít delší dobu… ale jinak to pochopitelně bylo naprosto úžasné :-D

Maru - já mám tyhle hry strašně ráda, ale nějak mi dá vždycky hodně práce, než dám pár lidiček dohromady, abychom si je mohli zahrát. Ovšem pak to stojí za to :-) Já jsem dokonce takový cvok, že obvykle na Silvestra vymýšlím soukr hru speciálně pro pár lidiček… :-)
A jak už jsem ti psala mailíka, koukej koupit test, držim palce, ať už nejsou injekce potřeba!! :-D

Lostris - tak ať z tebe pěkná nosnice a ve středu hlásíš jenom dobré zprávičky! :-)

Katio - tak k té „uklizené“ domácnosti po příjezdu z lázní, přibily včera dvě tašky hadrů z hor… hmm, asi se z toho nevyhrabu.. :-D

Olivio - tak hlavně aby bylo všechno v pohodě. Já ti bohužel neporadim, jestli máš volat pro výsledky nebo ne, ale na druhou stranu, není nic jednoduššího, než zvednout telefon a brnknout tam, pro klid duše.. :-) (výsledky testů na HIV, žlotenky apod., trvají tuším 14dní…)

Bosorka - fůůůůů, foukám ti na dálku na paleček, ať se brzy zahojí! :-)

Ryšavka - už se taky těšim na jaro. Předtim jsem to moc neprožívala, ale po víkendu ve sněhu už mám jasnou představu :-)

Tak hezký den, běžim makat :-)
Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 14.03.05 09:22

Ahojda zebřule! :-D

Tak nedřív vám musím napsat, že už plně chápu Lostris, že má sněhu plné zuby. Kapku mě množství sněhu na horách zaskočilo. Několikametrové závěje no hrůza… a pořád, celý víkend, sněžilo. Od chaty jsme se včera odpoledne dostávaly po pás ve svěhu s báglama na zádech, no byla to chuťovka… brrr, měla jsem sněhu dost za dva dny, natož v tom žít delší dobu… ale jinak to pochopitelně bylo naprosto úžasné :-D

Maru - já mám tyhle hry strašně ráda, ale nějak mi dá vždycky hodně práce, než dám pár lidiček dohromady, abychom si je mohli zahrát. Ovšem pak to stojí za to :-) Já jsem dokonce takový cvok, že obvykle na Silvestra vymýšlím soukr hru speciálně pro pár lidiček… :-)
A jak už jsem ti psala mailíka, koukej koupit test, držim palce, ať už nejsou injekce potřeba!! :-D

Lostris - tak ať z tebe pěkná nosnice a ve středu hlásíš jenom dobré zprávičky! :-)

Katio - tak k té „uklizené“ domácnosti po příjezdu z lázní, přibily včera dvě tašky hadrů z hor… hmm, asi se z toho nevyhrabu.. :-D

Olivio - tak hlavně aby bylo všechno v pohodě. Já ti bohužel neporadim, jestli máš volat pro výsledky nebo ne, ale na druhou stranu, není nic jednoduššího, než zvednout telefon a brnknout tam, pro klid duše.. :-) (výsledky testů na HIV, žlotenky apod., trvají tuším 14dní…)

Bosorka - fůůůůů, foukám ti na dálku na paleček, ať se brzy zahojí! :-)

Ryšavka - už se taky těšim na jaro. Předtim jsem to moc neprožívala, ale po víkendu ve sněhu už mám jasnou představu :-)

Tak hezký den, běžim makat :-)
Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 14.03.05 09:23

tomu říkám úspěšné zvyšování příspěvků hned při pondělku :-))
sorry, ale fakt nevim, jak se mi to povedlo! :-)
Kaitlin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 09:49

Ahoj zebry.MARU denicek je super a moj nazor presne ako KAITLIN :-)drzim palce nech je to tak.A ak …tak frcim do tych kupelov aj ja…naco cakat na dalsie IVF :-)
LOSTRIS ano trochu som sa tulala.Chodila som so Sisou k rodicom starym tiez tam bolo 2metre snehu :-))uzili sme si,maju malych zajacikov psa macky…tak si to vsetci „odskakali“este aj vcely prikrmovala z dedom.:-))No skratka som rada ze z nej nebude ziadny ustrachany bytovkovy panacik.A aj mne to pomohlo./aspon dufam ze som kludnejsia :-) overim si to u chlapa vecer :-))
Tak nech sa vam pracovny tyzden vydari a mozete sa zahrat aj v robote ak sa bude dat :-))Ked naucime Sisu pismenka a cisla tak sa urcite budeme hravat.zatial len „uklada“ kvarteto podla cisiel na kopky/cisla nepozna asi je to len daka vizualna pamet/sama neviem ako to vie :-).Ale ked chodime na chaty tak u nas frci „z pohadky do pohadky“cez den z detmi a v noci uz bez nich. :-))
No a u mna zatial nic nove vo stvrtok ma caka centrum tak budem mudrejsia :-) ale snazime sa aj prirodzene/ aj ked uz asi iba pre zabavu :-))/este ze nas to bavi :-)))Tak pa a krasny „hravy“ den!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 10:32

Ahoj holky,
tak si ymslím, že naše šéfová se nám pouští do velmi nadějného polázeňského období, Maru to vypadá opravdu zajímavě!!!!! Už ať jsi v lékárně pro testika!!!
A k tématu musím napsat že je super vymyšlené!!!! Já tedy patřím mezi podobně postižené! Carcassone a o:,–(níci jsou moji favorité, následováni Scrabblem a „Člověče napij se“ a podobnými. Na chatě na horách kam jezdíme pak hrajeme i kufr, je to „made in já“ :--))) , kdysi jsem vytiskla a nastříhala fakt kufr slov a dodnes se moc neohrála. Doma jsme dlouho žádnou z her neměli a doufala jsem že někoho napadne dát nám třeba jako svatební dar místo růžových šálků na čaj nějakou hru a naštěstí napadlo, takže už mám i doma!!

Lostris, Kaitlin, Alex, všem vám držím moc palce , máte to hezky „rozjetý“ , tak ať jsou výsledkem dvě čárky!!!

Kati nesmutni, někdy je cesta za miminkem delší a trnitější, ale to miminko tam někde čeká a tu cestu si k tobě jednou najde!!!

Škoda že se nám neozývá třeba Ivanka a caprina, nebo jsem to přehlídla? Máte o nich někdo zprávy?
Ahoj
Claudie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 14:33

Ahoj holky, jsem z5.
Teda dostat se na éčko to bylo maso fakt. Poslední dobou se tady nemohu vůbec dostat a stahování trvá hrozně dloüho. Taky máte ten samej problém ?

Maru chtěla jsem se tě zeptat jestli ti došel ten můj mail kolem mé persony ? Tak nevím jestli tam mám jěště něco připsat, nebo to bude stačit?

Tak já utíkám zase vplout pod papíry a přilehnout klávesnici :o)
 KATIA

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 14.03.05 15:00

Kaitlin, to jsi mi udělala radost, že se mnou soucítíš při mé nenávisti ke sněhu. Tento týden si asi budu muset pořídit rybářské holiny, protože, když to při těch teplech začně slízat - tak to nevím, jak se v tom bude chodit :o).
Hlavně, že se vám na horách líbilo a užili jste si to :-).

Zdenco, to jste si to se Sisou pěkně užily. Malá zvířátek, babičky a dědy a ty jsi si vyčistila hlavu :-).

Maru, jak bylo naznačeno, to by byla BOMBA, kdyby to vyšlo. Nechceš opravdu zkusit ten testík???

Claudie, take netuším jak to s Ivankou a Caprinou vypadá a ráda bych věděla.

Katia, také mám problémy s emiminem, zrovna dnes to zase nějak zlobí.

Lostris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 15:09

Holčinky dneska nestíhám reagovat jednotlivě, polepšíms se, slibuju :-)
Ale abych vás moc dlouho nenapínala. Děkuji za podporu všem ráno jsem doma vyhrabošila testík a bohužel byl zase negativní (potvora JEDNA čárka růžová), snažila jsem se tam vykoukat tu druhou tlustici,a le nevykoukala. Takže jsem si vybrala penízky a za chvilku pádím do lékárny. A už budu jen čekat až se ta potvora rudá rozjede aby si mohla hezky „zapíchat“ :-DDDDD
Zatím to zvládám s nadhledem tak doufám,že mi to vydrží, kdyžtak budu volat o POMOC :-)
Dneska jdu zase na návštěvu s bývalými kolegyňkami, takže se zabavím. Možná mě za chvíli všichni známý budou mít dost :-D takže se těšte začnu objíždět všechny snažilky, abych doma nesmutnila :-DDDD Kaitlin přidáš se???
Tak já pádím ahojky Maru

Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 14.03.05 15:25

Jo, jo mám stejný problém. Dopoledne jsem napsala a pak už se mi nedařilo emimino načíst až zase teď. Je ho hrůza a to se ze me už stal závislák!
Ryšavka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 15:56

Ahojky zebřičky,

všem přeji krásný víkend a snad už se i tento týden dočkáme vytouženého tepla a sluníčka!!!

LOSTRIS: O sněhu už raději nebudu ani mluvit, bydlím u hlavní silnice a okna v ložnici mám už do půlky „zasypaná“. Je mi zima, jen když po očku vykouknu ven:o)

MARU: Júúúúúú, to by byly krásné lázně, viď?Četla jsem Tvůj poslední komentář s testíkem a /:o(((Ale já bych ještě „nezoufala“.

KAITLIN: Vítám z lázní, holčinky závidím Vám tu pohodičku, že i práce Vám přijde jako sprosté slovo!!!:o)

Musím si deníček pořádně přečíst, ještě jsem to v závalu práce nějak nestihla a pak budu reagovat jednotlivě!!!

Zatím se loučí pořád nepřihlášená Kajdula

P.S.: Všem děkuji za milá slova, v minulém deníčku jsem chyběla, protože jsem nebyla v té práci, v které mám internet, takže jsem neměla možnost si minulý deníček přečíst, ale slibuju, že to doženu!!!

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 14.03.05 16:03

Oliv, právě jsem nakoukla a vrtá ti hlavou to co včera mně. Dneska jsem byla na té krvi taky. Našla jsem ve slovníku co se vlastně všechno zjišťuje, takže jestli tě to zajímá: krevní skupina, Rh faktor a Rh protilátky, HIV, sifilis, žloutenka (jestli jsou v krvi látky a jsi přenašeč), pak složení krve - destičky, červené krvinky aj. Snad jsem na nic nezapomněla.
 Adka

zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 14.03.05 18:51

ahojky všem. chodím teď nějak nepravidelně… skoro jako ta tvoje MS Maru :-)) - mám nějak málo časíku. jinak nic nového. hormony mám v pořádku. miláček spermio také, asi nás čeká IVF, chystáme se do centra :-((
tak se všechny mějte a přeju //
 papa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 20:11

Ahojky zebřičky,

tak dne jsem podstoupila IUI. Tentokrát mě to bolelo, strkání hadičky do čípku není zrovna můj sen. Nejsem žádná hysterka jen jsem hypersenzitivní a s tím asi nic nenadělám. Manžílka doktor pochválil, neboť z 56miliónů pěšáků jich vybrali 13miliónů elitních schopných a rychlích:-). Což je dost. No, to se teprve uvidí, mě stačí jen jedna jediná:-). Na kontrolu mám přijet za 17dní. Od zítřka začínám užívat 1×denně Duphaston.

Olivie: No vidíš, tak už máš potvrzený UTZ lékařem a krev bude taky dobrá. Pro klid si tam klidně brnkni.

Lostris: 16-tého i potom Ti budu zase na oplátku držet pěsti já a na UTZ budou folikuly jak třešničky, jedna báseň.

Bosorko: Posílám Ti pofoukání na bébíčko, ještěže se vejdeš do bot. Manželovi se to stalo v loni a jezdil i do práce v pantoflích:-).

Maru: U nás doma je to s hraním deskových her nic moc. Akorát tak člověče, to je jediné co občas hrajem. Ostatní jmenované hry ani neznám. Scrabble jsem jednou chtěla koupit a neprošlo to. Ovšem karty ty rozhodně nesmí chybět na žádné dovolené. Mastíme žulíky a o kačky (dřív o deseťáky):-). Manžá má Nintendo o Playstation2 a to úplně stačí.

Claudie: Díky za držení palců, ale do kontroly mám ještě daleko. To je budeš mít pěkně omačkaný a né, že je přestaneš držet:-))). Dík.

Katia&Kati: Mám pocit, že v tom mám trošku hokej, ale ono se to poddá.

Pá Alex

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 20:54

Ahoj zebrušky!
Jsem zamilovaná!! Do svého nového synovce. Má měsíc a dva dny a je moc nádherný. Škoda, že jsem ještě pořád nachcípaná a nemohla jsem si ho pochovat. Udělala bych to hned.
O víkendu jsem se trochu kurýrovala, le ono se to trochu zlepšilo samo. Konečně.
Jinak intenzivně oba hledáme práci. Kéž by se nám to povedlo.
Hezký den.
Rafuska

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.05 21:49

Ahoj holky, tak fakt ten net vyhodím. Když se tu konečně dostanu po dlouhééééém načítání, tak napíšu příspěvek a on si spadnul. To je fakt na nervy… Vůbec, ale vůbec se mi nelíbí, jak poslední dobou éčko běží. Asi si to hodím, nebo šáhnu po klasické literatuře a net vyhodím oknem ven ahahaha. Jasný, byl by absťák, takže literatura zůstane v knihovně a net bude večerní společník ahahahah.
No co nového? Kde jste všechny ?
Tak dobrou noc KATIA

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 15.03.05 06:59

Ahojky holky!

Maru, jo tak ty jsi včera ráno už zkusila test, ach joooooo. Možná, kdyby jste s manželem byli v těch lázních spolu celou dobu, bylo by všechno jinak :-))).
Já se zatím s hormonama peru statečně, při minulé stimulaci mě rozbrečela nějaká kravina a byla jsem k nezastavení, tak uvidím, jak to vydržím tento cyklus :o)).
Jo a kdy teda zavítáš na sever, máš nějaký rozpis ?? :DD

Kajdula, to jsi nás chtěla trošku poškárlit, v pondělí přát hezký víkend :DD. Nebo jsi už tak přepracovaná, že nevíš, co je za den :-).

Zabucho, uvidíš, v centru vám pomůžou a třeba nebude potřeba IVF, když má manžel spermiogram v pořádku.

Alex, hezky jsi nazvala spermie :DD. Určitě dokonale vykonají svou práci :o). Takže mám na nástěnku dát datum testování 31.3.?

Rafuško, tvou zamilovanost chápu:o))))

Katio, a o co, že nevyhodíš… :D Všechny bychom ti chyběly :o)

Lostris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.05 08:00

Ahoj Lostris,
zatím s tím moc nespěchej ať to nezakřiknem. To víš, jsem už takt trochu i pověrčivá.

Pá Alex

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 15.03.05 08:16

Ahoj zebřičky,
tohle jsem psala už včera, ale nešlo se mi vůbec potom připojit na emimino a to jsem to poctivě zkoušela celý den Lostris (to abych nedostala áčko):

tak se konečně hlásím a musím říct, že tento týden začal opravdu ošklivě. Ráno jsem měla lehkou bouračku, ze začátku to vypadalo pouze na lehoulince ťuknuté zadní nárazníky no a jak to tak při mé smůle bývá, je z toho škoda skorem za 30 tisíc, bohužel já jsem viník, ale naštěstí se nevolali policajti, tak nedostanu pokutu (alespoň jedno pozitivum) a budu pevně doufat, že to pojišťovna za mě zatáhne. Já mám opravdu jen lehce odřený zadní nárazník, tak to je asi druhé pozitivum, hlavně že se nikomu nic nestalo, ale byl to pěkný smyk na naprostém náledí. Jinak jsem nestihla předoperační vyšetření a taky mám šíleně práce, tak se jsem se rozhodla, že se stimulací začnu až v dubnu, jinak bych se z toho jisto jistě pomátla.

Maru, krásný deníček, už jsem se moc těšila, až si zase od tebe něco přečtu, taky máme doma rádi hry, nejraději scrabble ale rádi zkoušíme i jiné nové. Koukám, že si tetka s tebou pěkně zahrává, tak se nedej a koukej ať brzo dorazí, budu pečlivě sledovat tvou stimulaci v přímém přenosu abych pak věděla co mě čeká a mohla se připravit.

LuckoD, to znám v pondělí je to nejhorší, už aby byl pátek, víkend uteče neskutečnou rychlostí a je tu zase to děsné pondělí. Mě většinou pondělí určuje celý týden, takže tento týden bude pěkná zabíračka.

Alex, moc moc na tebe dneska myslím, aby to dopadlo přinejmenším na dvojčátka.

Lostris, závidím ti, že už můžeš stimulova, tak ať máš obrovskou zdravou úrodičku. A nezapomeň pěkně popisovat, ať vím co čeho v dubnu lezu. Jinak koukám, že ti zůstala nástěnka, tak ti za ní píšu 1*.

Olivia, hlavně klid, taky si myslím, že to s tebou rozeberou při příští návštěvě a určitě bude všechno OK.

Bosorko, jaro bude asi v pátek a pak až do června budeme mrznout, tak z toho mi asi cvakne. Já chci taky sluníčko, kytičky, ptáčky a tak. Už mi ta zima leze na mozek.

Kaitlin, teda mě toho muselo utéct za ty poslední dva deníčky, takže Maru by mohla být v tom? No to by byla asi ta nejsuprovější novina na světě. A co ty jak se připravuješ na dárkyni?

Claudie, taky si pěkná hráčka, to bych asi nedokázala sama vymyslet nějakou hru, takové lidi, kteří to dokážou já obdivuju.

Jinak jsem asi ani nepsala, že se v pátek vdává manželova nevlastní dcera a já byla vybrána na pozici řidiče nevěsty, to bude asi pěkná mela, ale třeba už jsem si to na nějakou dobu vybrala.

Bára

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 15.03.05 08:40

Ahoj zebřičky,

Alex, to bylo super superovič, kdyby IUI vyšlo. Byla jsem jednou, ale skoro nic jsem necítila, tak s tímhle problémy nemám ale zato zubař jééééé. Tak drží pěstičky.

Rafusko, posílám podporu, protože hledat práci oba to musí být psychicky dost náročné. Ale uvidíš, že se vám nakonec oběma podaří najít takovou práci, ve které budete spokojeni. A koukej se uzdravit ať můžeš pochovat synovečka, není nic lepšího na bolavou dušičku než dětský úsměv (v tomto případě je asi ještě brzo).

Maru, to je děsný ty jednočárkový testy, honem ho běž do lékárny reklamovat. Teta si teda s tebou pěkně pohrává, tak koukej napsat jak jsi na tom.

Katio, nevyhodíš, to bys pak musela běžet ven a hledat ho protože by se ti třásly ruce a na nic jiného bys nemyslela, jen na emimino.

Lostris, u mě máš v nástěnce jednu malinkatou chybičku, a to sice dnes jsem 28 DC (15.3.), tak se ti to asi o den posunulo.

Dneska jsem byla na odběru krve s manžou kvůli předoperačním vyšetřením a ve čtvrtek jdu na EKG. Čekám až dorazí tetka, ale jestli se opozdí, tak se budu muset (tedy jestli budou všechny výsledky) rozhodnout, jestli na IVF už teď nebo až v dubnu. Tak si myslím, že to nechám koňovi, ten má větší hlavu. Myslím, že tetka svým datem příchodu rozhodne.

Bára

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.05 08:47

Brééé ráno úterní …

no holky, co je ? Kde jste ?
Co říkáte na počasí ? Venku to krásně voní…ve vzduchu je cítit jaro. No jestli bude opravdu koncem týdne 17,0C tak se zblázním …jupííí. To mě pozitivně naladí.
Tak jdu pracovat…
Zatím čusík KATIA

becy
Stálice 61 příspěvků 15.03.05 09:02

Ahoj holčiny,
tento týden nestíhám. Dnes jsem se zastavila na chvilku, moc práce v práci. Příští týden to snad bude lepší. Jinak proběhla ovu-poznám to na sobě. Dělala jsem ovu test, vždy jsem to trefila, ale tentokrát ukázal negativní. Docela jsem byla překvapená. S tím jsem nepočítala. Tulení bylo, tak uvidíme.

Kati,falco,Los­tris,Marka, k tomu spermiogramu. Kámoška řikala, že manžela poslali na záchod. Brrrrrrr. Jo a u nás není problém, že by miláček nechtěl, ale já mám náké zábrany. Proto zjištuji co a jak. Lostris-do 1,hodiny? Najmula bych pokoj, at to stojíco to stojí a tam bych to provedla.

Ryšavka-já lehce krvácím(fat dvě kapky a jen takovej šplouch)při ovu taky. Zkoušela jsem test a většinou při tom šplouchu byl pozitivní. Přečti si celý můj komentář. Jsem ráda, že to má někdo taky tak, myslela jsem, že jen já.

Zatím se ločím, ahoj ahoj becy.

becy
Stálice 61 příspěvků 15.03.05 09:07

Ještě jsem Vás nestihla dočíst. Polepším se. Pa pa.
 becy

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 15.03.05 09:16

Ahojda zebřule!!

Absolutně nestíhám, neb mám svého šéfa na dovče, kolegyni taky a druhý šéf, se kterým jsem tu měla zdolávat hromady práce onemocněl… no fakt toho mám až nad hlavu.. brrrrr, už aby to skončilo a to je teprve úterý… :-((

Právě mi přišla SMS od Lotrandy:
Ahoj zebrusky, hlasim se z orlickych hor. Je tady strasne moc snehu ale zacina byt teplo takze snih zacina byt na sjezdovkach hodne mokry a tezky. Nasi psi vyvadeji takze jsou pokazdé mokri. No a ja docela to jde az na zvraceni kazdy rano a silenou bolest prsou. Jinak pohoda. Dnes poslu foto ze svahu. Zitra zacinam se sprejem. Tak uz se tesim. Jak se mate a co je noveho A co pritel od falco. Zdravi vas vsechny Lotranda

Tak si to hezky přeberte :-))
Musím zmizet makat, tak zatím páčko!
Kaitlin

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 15.03.05 09:21

Ahoj holky,

hned musim vyuzit chvilku casu a pisu.

Maru: Drzim paled a informuj!!!
S temi hrami jsem na tom podobne. Carcassonne je vyborna hra a hlavne u ni bajecne plyne cas. Jinak u nas doma hrajeme klasicke žoliky a pak kostky!!! Ale ted s prichazejicim jarem uz budeme spis na zahrade, takze hry zase odlozime na dno supliku :))

Kaitlin: Je z tebe citit pohodicka. Lazne ti prospely, co? Holka, ja na tebe musim porad myslet, uz ted drzim palec ;)

Lostris: At folikuliky rostou!!! Jo a diky za zmeny na nastence :) Jsi zlata, stribrna, platinovaaaaaa!!!
Ten snih vam nezavidim, ja jsem si ho za cely svuj zivot uzila az dost (bydlela jsem od 18 let v Jesenikach). U nas neni ani stopa po snehu uz aspon mesic (a pred tim bylo tak max. 5 cm) - pomalu se nam zacina zelenat zahrada - uz se tesim na vikend, az zacnu jarni uklid v kulne na naradi a pomalu zacnu sazet bylinky.

Jinak vikend probehl v pohode, nikde jsme nebyli. Prijela navsteva - kamaradka se svoji 4mesicni holcickou - vazi jen 4,5 kg - takze jsem si cele nedelni odpoledne uzila s miminkem… je uzasna a krasna!!! Kdyz pak odjeli, tak jsem se ptala Tomase, jestli si mysli, ze budeme mit taky tak krasne miminko a on na to: No jasne! Nejkrasnejsi!!!
Tak me strasne potesil a dojal zaroven…
Pomalu ale jiste si zacinam uvedomovat, ze leta pribyvaji (pristi tyden mam 28) a zacinam se trosku bat toho kvetna, az zavolaji a reknou tak prijdte - je to tak neprirozene, ze?
Ach jo, pak me vzdycky napada, ze nechapu, co jsem udelala spatne, ze zrovna ja musim mit takovehle problemy. Proc nemuzu mit dite normalni cestou.
Ale to uz je zbytecneho pesimismu az dost, ze jo!!! A pesimismus k JARU nepatri!!

Holky, venku to tak krasne voni jarem :)))

Marka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 15.03.05 09:53

Alex, dobrá, nebudu dávat na nástěnku. Písni, až budeš chtít změnu :-).

baruško, tak to fakt neberu jako výmluvu, protože to je pravda, take jsem měla problémy se sem dostat.
To je teda smůla - 30 tis. - snad to dopadne dobře. Jak píšeš, hlavně, že se nikomu nic nestalo.
Info na nástěnce jsem opravila :-).

Katio, tyyy jooo, ty provokatérko, já přes misty třímetrové závěje nevidím, co se za nima schovává a ty tady popisuješ jaro. Mám pocit, že k nám snad ani cestu nenajde :o))).

becy, on už se s tím manžel snad vyrovnal a myslím, že mu to nečiní snad moc problémy. Vždyť už sperma takto odevzdával 6×.

Kaitlin, to máš teda frmol v práci - vůbec není co závidět.
Chudák Lotranda, že ji je takhle špatně. Tak ji pozdravuj, určitě se ji udělá lépe :D.

Marko, další provokatérka - zelenat zahrada - tak o tom si můžu necht zdát.
Jákapak léta, kíííííííííd, mě je o 5 víc a nějak mi to vůbec nepřijde. Jo a května se neboj, ale těš se :-) a hlavně takové myšlenky zaplaš. Věř, že v tom nejsi sama, ty myšlenky napadají nás všechny.

S nástěnkou se snažím, tak díky za slova chvály. Tinna se někam vypařila, doufala jsem, že se ji zase ráda ujme :o)

Lostris

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 15.03.05 12:14

HALOOOOOOOOOO­OOOOOOO, KDE JSTE KDOOOOOOOOOOO­OO?????

S takovou to nebude tento týden ani stovka.

Lostris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.05 13:29

Lostris jsem tu taky a snažím se tu dostat i celé dopoledne. Prostě éčko nejde dobře… takže než se mi to načte , mám po chvilce pauzy a zase se vrhnu do práce…
 KATIA

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 15.03.05 13:53

Ahoj holky,
to je děs dostat se na emimino, už druhý den se k vám nemůžu dostat…

Dneska je tam takové optimistické sluníčko a jak ten sníh začíná tát, to je krása!!!

Deníček je zajímavý, Maru piš co všechno prožíváš a jak se cítíš, určitě se v tom najdeme.. A co se týká her, moc na to nejsem a vlastně ani žádnou hru nemáme. Ale docela mě to nahlodalo a možná se po nějaké podívám. Včera jsem zabloudila do hračkářství okukovat kočárky a absolutně jsem si nevěděla rady. Tak tam asi příště zajdu spíš pro nějakou hru :o) času na hraní mám spousty. Doporučily byste mi něco pro dva? Nemáme tady známé a kamarády, ty všichni zůstali na Moravě, tak jedině že si něco zahrajeme s přítelem…

M a r u, tak jsem doufala, že ty injekce nebudeš potřebovat… :o( Škoda, ale i tak je to už blízko, tak hezké píchání.

A l e x takže za 17 dní budeme mít další potvrzenou těhulku! To je hodně optimistická těch 13 milionů!!

B a r u š k o, hlavně že jsi v pořádku, čert vem škodu na autě… a stimulace v dubnu už bude za teplíčka a budeš mít i fajn čekací náladu. Navíc duben je za chviličku!!!

R a f u š k o, to je krásné zamilování… Taky se těším až se konečně dostanu k synovcovi, asi ho úplně umačkám… :o)

M a r k o, tu otázku si asi klademe všechny, ale odpověď nenajdem. Je fajn, že už nám můžou doktoři pomoct, v tom máme přeci obrovské štěstí. Kdy máš narozeniny? Já v pondělí :o) a jsme stejně mladé…

K a i t l i n, tak jsi mě s Lotrandou předběhla, když emimino stávkovalo :o)

Tak mi to snad půjde vložit. Dneska se za mnou stavovala kámoška z práce a je tak vytočená, že se rozhodla že se v nejbližší době pokusí o miminko :o) Tak doufám, že se povede brzy a budem na mateřské spolu :o))
Jo a včera jsem byla na té krvi, nějak se mi podlamovaly kolena a tak jsem to sestřičce řekla a ona povídá: na to teď máte nárok. No když jsem viděla ty 4 zkumavky tak se mi fakt neudělalo dobře. Snad to u mě nebude jako u Lostris na třikrát…
Mějte se krásně a já budu nakukovat,jestli emimino dovolí. Už jsem docela vytočná, když to poctivě zkouším celý den a furt nic…
 Adka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.05 14:31

Milé zebrundy,
Zdravím Vás takhle v úterý a omlouvám se, že jsem Vám při pondělku přála hezký víkend (že Lostris:o), asi jsem vážně přepracovaná, protože jsem samozřejmě všem chtěla popřát krásný týden!!!

LOSTRIS: Jsem ráda, že Tvé výsledky jsou v pořádku a přeju moc štěstíčka, aby folikulíky dobře rostly:o)
Máš pravdu, my se snad tady v Jizerkách asi jara nedočkáme, viď?Ale ne, neboj, počkej jak se oteplí, to pak bude rychlost!!!
Za nástěnku máš opravdu ohromné plus!!!

MARKO: Jo věk…to mi povídej!!!Občas mě taky napadá a i děsí, že mi letos bude už 26 a vyhlídky na mimi zatím nikde!!!Ale neboj mi to zvládneme:o)A kdy­pak máš narozeniny, Marko? Taky je mám přístí týden:o)

KAITLIN: Chudinko, ti Tě teda honí, jak si to představujou, všichni zmizet a nechat Tě tam samotnou?:o)No jo pravda, taky jsi jim tam chyběla, takže si to vynahrazují, viď?

KATIA: Už aby bylo, jaro!!!Taky se mi zdá, že ho ve vzduchu cítím, ale ty dvoumetrové závěje mě drží pevně na zemi…Takže si ještě chvilku počkám, ale docela ráda, jaro a léto tady v Jizerkách přímo zbožňuju!!!

MARU: Tak jakpak to s Tebou vypadá?Jůůůůůůůůů, tolik bych Ti to přála!!!

OLIVIA: Tak jakpak je těhulinko? Určitě s Tebou všechno v poradně proberou a kdyby ne, tak se na všechno ptej, hlavu Ti nikdo neutrhne a Ty budeš v klidu!!!Takže radím ptát se a nenechat se odbýt:o)Musíš přeci všechno vědět…Víš mluvím z vlastní zkušenosti, já už bych teď jiná nebyla!!!Hlavně se pořád hlaš ať máme nové informace a víme, jak se s mimískem máte, ju?

ZABUCHA: Zdravím ztracenou dceru a přeji hodně štěstíčka, aby se už konečně zadařilo!!!

RAFUSKA: Holka ani se Ti nedivím, že jsi se takhle krásně zaláskovala!!!Mám taky dva (i když teď už „skoro bývalé" synovečky, ale naštěstí moje švagrová i švagr jsou naprosto v pohodě, takže se vídáme dál) synovečky, jednomu je rok a fous a tomu druhému 4 a oba je přímo miluju a taky pěkně rozmazluju. Ale od čeho jiného taky tetky jsou,že?!?:o)
Přeju hodně štěstíčka při hledání práce, v dnešní době to není jednoduché, ale neboj, určitě to zvládnete!

BARUŠKO II: Jo v dnešní době a obzvláště v tomto počasí je nehoda hned, hlavně, že se Tobě a ani nikomu nic jiného nestalo.

Zatím pa pa nepřihlášená Kajdula

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 15.03.05 14:40

Ahoj zebřičky,

Marko, tak tyhle pocity taky mívám často. Proč zrovna já nemůžu mít miminko normálně, ale tak to asi je a myslím, že to člověka docela zocelí a jednou až budu mít to svoje miminko a budu třeba nadávat, že nemáme peníze, že nikam nemůžeme, tak si hodně rychle vzpomenu, jak to tenkrát bylo a budu zase hned spokojená. Myslím, že my co musíme využít pomocnou ruku doktorskou, si budeme jednou svých dětiček moc a moc vážit a každou chvilku si s nimi budeme užívat naplno.

Kaitlin, tak to koukám, že bys měla mít za únor plat za čtyři. No jo vždyť já vím, práci za čtyři ano, ale plat za čtyři ne. Tak to koukej bez úhony zvládnout ať si psychicky i fyzicky fit na embrouška. A nezapomeň ode mne pozdravovat Lotrandu a ať pěkně stimuluje.

Lostris, tak vidíš a nástěnka ti zůstala asi už napořád, ale ty to zvládneš levou zadní protože jsi holka šikovná.

Adko, ty jsi taková naše povzbuzovatelka a důkaz toho, že to jde a že můžeme mít miminko všechny. Tak se drž a nenech si vycucnou všechnu krev. A jak jinak, jak se daří bříšku?

Bára

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.05 14:43

Ahoj Zebrule,
Já dnes emiminem problémy nemám :-)) Mně pro jistotu vůbec nešel počítač :-)) Rozběhli mi ho až teď odpol.
To krásný počasí je fakt k zbláznění - kdyby tak člověk mohl vyrazit ven a ne trčet v práci. Ach jo. No co se dá dělat snad bude víkend také tak krásný abychom užili sluíčka.

Becy - k té mojí ovulaci. Ovu testy zkouším také jsem teď 19 DC a testuji od 15 DC zatím stále negativní. To špinění bylo 13 a 14 DC ale podle teploty ovu určitě nebyla. Minulý měsíc jsem také zkoušela ovu testy a druhou čárku jsem měla jen jednou a to jen hrozně slaboučkou!!! No a podle teploty pak další den byla ovu, takže v mém případě počítám i slabou druhou čárku jako pozitivní ovu test. Myslíš, že bych mohla mít nějaký problém s hormonama, když takhle divně reaguju? Máte s ovu testy některá také takové zkušenosti?
Začínám si připadat jako šílenec. Pořád se jen pozoruju a hlavou se mi honí černé myšlenky co všechno je a není špatně. Už mi z toho fakt hrabe. Ale zatím se tomu vždycky, když si to uvědomím zasměju. Tak to snad se mnou není ještě tak hrozné :-))

Mejte se krásně a užívejte sluníčka. Už bylo potřeba!
Ryšavka

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 15.03.05 14:44

Tak tady jsem něco prošvihla, asi budu muset přečíst CELÝ minulý deníček. Teda kdyby Lostris neupozornila, že ještě není víkend tak si toho asi ani nevšimnu kolik mám práce. Takže já přijímám i to přání krásného víkendu i to přání krásného týdne.

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 15.03.05 14:58

Baruš, bříšku se daří dobře, když ho tak hýčkám a dostává samé dobrůtky :-) Akorát se poslední 3 týdny nezvětšuje, ale snad je to normální.
 Adka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.05 20:16

Ahoj zebřičky,

manžílek odešel do hospody tak jsem si udělala chvilku a písnu.

BaruškoII: To je dobře, že se nikomu nic nestalo. Pojišťovna to uhradí a bude po problému. U zubaře mě to moc nevadí, pokud mi nic nedělá:-))). Krátí se Ti to, když Tě stimulace čeká za krátkou dobu. To bude na zimu mimísků:-))).

Becy: To jsi obětavá, když chceš platit i pokoj v hotelu. já myslím, že se to v té komůrce dá zvládnout taky, alespoň ten můj už si zvykl a nestěžuje si. Pravda už tam byl asi 7×, tak by se to trošku prodražilo.

Marka: To víš, že se brzo dočkáš a budeš mít to nejkrásnější miminko. Splíny hoď za hlavu a z věku si taky moc nedělej, mě už bylo 32 tak jaký pak vzdechy život jde dál.

Adko: Taky jsem březňák, akorát o pár let starší:-))).

Kaitlin: Pozdravuj Lotrandu a už žádné bléé stavy.

Ryšavko: Nesmíš se zas tak moc sledovat. Všeho moc škodí a lepší je myslet pozitivně tak to zkrátka ovu byla a basta.

Kajdulo: Moc to s tou prací nepřeháněj.

Krásný večer přeje Alex

Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 15.03.05 20:32

Ahoj zebrušky!
Tak jsme dnes byli v Ostravě. Manžel se ptal na práci a jí a jeho rodiče jsme se byli projet. Chtěli jsme přepadnou tetu, ale ta nebyla k zastižení, takže až někdy jindy. Bylo to moc fajn.
Také hlásím, že už skoro nesmrkám a kašlu jenom trošku. Asi zítra zase uvidím synovce. Já bych ho unačkala. jeho staršího brášku jsem nosila v náručí a pořád pusinkovala na hlavu, až jsem se musela brzdit. Brácha má moc hezké děti. Já chci také!!! Ale budu moc šťastná, pokud letos zvládnu otěhotnět.
A´t se vám všechno daří. Jaro už je tady!!
Rafuska

Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.03.05 21:24

Ahojte Zebřulky!
Už chodím tento týden do práce, takže jsem tam od rána do večera. Stíhám na Vás mrknout až večer. To už možná některé uléháte.
Děťátkům ve škole bylo smutno, teda jen těm nejmenším, ti velicí by přívítali, kdybych zůstala na nemocenské do konce školního roku. Je dobře, že už pracuju, aspoň musím myslet na něco jiného.
Dnešní počasí bylo opravdu jarní. Dokonce jsem vytáhla sukni a kozačky, poprvé za tuto zimu! Už mám taky nachystanou velikonoční výzdobu a zasazené zrní - už aby kvetly sněženky a petrklíče a narcisy a tulipány -zbožňuju jaro!
Ozvu se Vám i jednotlivě, jak budu mít trochu více času. Nebojte neopustím Vás! Co bych bez vás dělala!
Manžílek mi tu teď hraje do ouška na kláves, ale ty hry, na to ho neužije. Já jsem hravá, ale velice ráda vyhrávám!!! Nanejvýš si zahraju karty na počítači, ale jinak nic (nemám s kým). My jako muzikanti opravdu hraje spíše na ty nástroje!
Přeji Vám sladké sny! Kati

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.05 02:27

Caute zebrundy,
super super denicek,ted mi hraje do noty,protoze chci koupit pritelovi Carcasone a potrebuju nejake nazory a hlavne zkusenosti..
Zebrundy moje,vse ctu,ale nestiham a zitra se ozvu jednotlive,uz se mi klizi oci…
Papapa Falco

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 16.03.05 08:16

Ahoj holčiny, přiji vám krásný a ještě krásnější den :-)))) Dneska jsem taková příjemně nabitá energií, nebo´t má být dva dny krásně a pro moji duši je to vzpruha. A taky důvod koupit si něco hezkého jarního na sebe, nějaká ta budnička nebo botičky by nebyly k zahození, že. jedu na EKG, tak mi snad bude srdíčko sekat latinu a jen doufám, že tam opět nebude hromada frkajících důchodců, jako posledně. to jsem to raději vzdala - nic proti starším spoluobčanům, ale bohužel mám poslední dobou velmi citlivý čich a některé ty pachy mi nědělají dobře :-(((((

Báro - to je mi líto, hlavně a´t to pojišťovna rychle vyřídí. Fuj každá bouračka - i ta malinká- je pěkně hnusná.

Rafusko - hezky si to s miminkem užij a ne že si ho pak odneseš domů :-))))

Adko jen si bříško hezky hýčkej, ono si to zaslouží. V pátek jdu do poradny, tak jsem zvědavá kolik jsem přibrala. Snad to tam se mnou nesekne :-))))))
Bosorka

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 16.03.05 08:28

Ahoj zebrundy,

teda tento tyden to tady trosku vazne, ze? Asi nestihneme ani tu STOFKU :( Honem honem piste piste piste!

Dneska, zitra i pozitri jdu k zubarce. Chci mit usmev americke star :) Ba ne! Jen potrebuju spravit dva zoubky, no a pak si chci nechat vymenit vsechny plomby dole za bile. Ja kdyz se totiz smeju, tak mam dost otevrenou pusu a skoro na vsech fotkach mam videt cerne (osklive) plomby. Tak jsem si rekla, ze si necham udelat krasne bile a budu se smat na cele kolo, az me nekdo bude zase fotit :)
Moje pani zubarka patri k tem nejlepsim, takze se nebojim a ani nestresuju. Juuuu, ja se tak tesim.

Jinak, abych se pripomela, v lednu jsem vam psala, ze zacinam drzet dietu (no, ale jim vsechno, jen mensi porce a po 17 hod. uz NIC), tak mam od Vanoc uz 6 kg dole. Ted uz jen tak pro klid dusicky 2 kg a budu mit uplne modelkovske krivky :) Ja jsem proste zvykla mit trosku podvahu (BMI kolem 19). Takze razim heslo ze V DUBNU ZHUBNU :)))))) Juuu, ja mam tak dobrou naladu z toho jara :))))

Tak nic, jdu neco delat!!!!

Moc vas vsechny zdravim a preju krasnou stredu:)

Marka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 16.03.05 09:09

Ahojky zebřulinky!

Jste se včera hezky rozepsaly, tak se mi to líbí :o).

Adko, tybrďo, to tě tede vycucli. Já to sice měla na třikrát, ale naštěstí pokaždé jenom jednu zkumavku.
Oni ty kočárky taky po finanční stránce nebude žádná sranda, že ?

Kajdula, to doufám, že sníh půjde rychle dolů, už ho fakt bylo dost …
Jak to, že vyhlídky na mimi nikde, vždyť máš svou drahou polovičku, spíš máš pocit, že je to ještě brzo. Jak dlouho jste spolu, jestli se tedy můžu ptát ? :-)

Baruško, další, která pracuje za x lidí :-), jako Kaitlin?

Ryšavko, určitě jsi to tom psala, ale jak dlouho se snažíte? Pokud máš pochybnosti, nebylo by od věci se poradit s doktorem.

Alex, tak jak vypadal manžel po návratu :-). Taky chodí na "jedno” a potom neví, kdy má přijít domů? Teď to musí zaklepat KLEP, KLEP, u nás se naštěstí už dlouho nic takového nestalo.

Kati, to jsi odhadla dobře, včera jsem opravdu uléhala v půl desáté :o)). To jsi už dobře nachystaná na jaro - jarní oblečení, velikonoční výzdoba - tak ještě, aby to jaro opravdu přišlo. :-)

Bosorko, také mi dělá dobře, když je hezky. Jara jsem se nemohla dočkat, zimní měsíce opravdu nemusím.
Přeji příjemné nakupování a žádné důchodce v čekárně :o).

Marko, ty jsi odvážná, takového optimismu před návštěvou zubaře, to čubrním. Já bych měla bobky :o).
S tou váhou to zase nepřeháněj !!! Jako nadváha, tak ani podváha není pro organismus zdravá, ale to ty určitě víš.

Dnes odpoledne vyrážím směr Praha, zkouknout, co mi v břiše narostlo. Určitě tam bude nějaká urodička folikulů, protože mě občas pobolívá. Zítra podám hlášení.

Lostris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.05 09:35

M a r k a - neboj, tu stovku uděláme, ještě máme dost času. Je středa dopoledne a máme padesátku. S dietou to nepřeháněj! A k zubaři jdu dnes taky. Jak jsem byla nemocná tak jsem ten termín pořád odkládala a pak zas ona měla plno, ale teď už jsme se konečně dohodli. Zubaře moc nemusím, ale kyž už člověku něco je tak je rád, že mu pomůže.

L o s t r i s - snažíme se od srpna. Já vím, že to není zas až tak dlouho. Dr říkala, že se máme snažit rok a ať na to hlavně moc nemyslím. Když jsem jí řekla, že měřím BT tak se hned ptala, jestli mám grafíky sebou, že se na ně podívá. No to jsem zrovna neměla, tak až příště půjdu na kontrolu tak je vezmu sebou. Je to docela fajn ženská.
Ať máš pořádnou úrodu.

A l e x - ten můj také občas chodí. Většinou to vím dost dopředu - oni než se pánové domluví tak je to na dlouho a vždycky si to doma užívám nebo naplánuju něco co s ním dělat nejde nebo co on dělá nerad. Někdy je to fakt paráda. Ale nesmí to být zase moc často, že.

Ryěavka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 16.03.05 10:41

Ať jste zebry veselé… :-)

----- Original Message -----
From: „Václav Schamberger“
To: „Václav Schamberger“
Sent: Thursday, March 10, 2005 2:58 PM
Subject: FW:

Nadřízený se ptá pracovníka:
„Co myslíte, že je základní problém v naší firmě? Nevědomost nebo nezájem?“
„Nevím. A ani mě to nezajímá“

Maminka vaří v kuchyni a volá do dětského pokoje :
„Pepíčku, nechtěl bys vylízat misku??“
A z dětského pokoje se ozve :
„Hmmm a která vlastně letos vyhrála???“

Sedí lord ve svém pokoji, hledí zamyšleně do plápolajícího krbu, popíjí svojí obvyklou sklenku whisky, venku sněží a on čeká, až
přijede jeho manželka s tchyní. Po chvíli vstoupí do pokoje Jean:
„Pane, zaslechl jsem rolničky - přijely saně.“
„Obě, Jean?“

Na pustém ostrově ztroskotají muži ve věku 20, 30, 40 a 50 let. Po bližší prohlidce ostrova a okoli zjisti, že na ostruvku hned vedle je skupinka ztroskotanych žen.
20-ti lety mladik navrhne: „Joj chlapi, doplaveme tam a budeme se s nimi cely den milovat“.
30-ti lety: „Ne, ne. Doplaveme tam, pomilujeme se a hezky
pianko doplaveme zpatky“.
40-ti lety:" Ale vždyt ony mohou doplavat
sem.„
50-ti lety: "Hele bacha, tamhle už jedna mrcha plave!“

Jaký je rozdíl mezi šachistou a alkoholikem? Žadný. Oba jsou většinou v jiném světě a občas na tahu.

Policajt vyzve mladou slečnu k tanci a ptá se jí:
„Slečno, Vy si taky myslíte, že jsou policajti blbí?“
„Ne, ale na hymnu jsem ještě netancovala.“

Hezký den!
Lostris

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »