Zebřičkový deníček Maru - 52.díl

Snažení
  • 03.04.05

Ahojky zebrundy, Tak se hlásím už ze svého pelíšku, dneska jsme dorazili z Prahy a abych tu 100 km cestu nejela v kuse, tak jsem se ještě zastavila u kamarádky těhulky, kde jsem si hodinku krásně odpočinula. A hlavně jsem jí musela ukázat fotečku našich embroušků :DDDD Musím se vám přiznat, že mi tak trošku hrabe ale tak nějak vysmátě, až se tomu sama divím :OOO

Teď si tu pouštím CD vážné hudby a dobíjím baterky, když už nemůžu vysávat ty svoje neteřinky a synovečka. A je mi dobře. Manžílek jel na nákup a pak mi udělá věčířku, dostala jsem chuť na pomazánku z rybiček, tak jsem zvědavá jak se mu povede, zítra napíšu :-DDD

A teď shrnutí minulého týdne:

Pondělí 28.3.2005 - dnes se neděje celkem nic zvláštního, přichází pár capartíků koledovat, k obědu hřeším a dávám si maličkatou skleničku červeného vína :-O ale opravdu jen trošičku :-O a odpoledne ještě doháním pár restíků v domácnosti (vyžehlit, uklidit......­........) odpoledne přichází koledovat kamarád s přítelkyní a ještě mi nalévají optimismus do žil a večer vyrážím přespat ke kamarádce, abych se přiblížila ku Praze.

Úterý 29.3.2005 - dnes je velký den - jedeme na odběr vajíček (oocytů a spermijek) - vyrážíme ráno a přes prázdnou Prahu se v pohodě dostáváme k centru, v recepci s námi vyplnili všechny dotazníky (uf, některé mi teda dávají zabrat - nesnáším vyplňování dotazníků :-O), platíme zálohu 12 000,– na ICSI a loučíme se manžílkem a každý si jde odevzdat to své :-D Na pokoji jsem sama, ale překvapuje mě,ž e jsem klidná a vůbec se nebojím. To minule jsem byla úplně vystresovaná. Přichází příjemná sestřička, vyplňuje další papíry a měří mi tlak, hodnoty 100/60 jsou prostě moje oblíbené :-D A pak už jdu na sál, kde přichází anesteziolog a vtipkuje, že mě bude uspávat a gyndr., která mi přesně popisuje, že bude dělat nejdříve výplach pochvy a pak že už mě uspinkají. Je to sice trošku nepříjemné, ale po lázních a všech těch procedurách už mě to ani nepřekvapuje, sice to není teplá minerálka, ale skoro se směju, protože už mi zas dělají „výplach krtka" :-DDDDDD Probouzím se na pokoji, usměvavá sestřička se mě ptá jestli je mi dobře a znovu usínám. Asi po hodince se probouzím a čtu si časopis. Přichází pí. embryoložka a seznamuje mě s výsledky - spermiogram je úplně normální :-O to mě překvapuje, ale jsem ráda, mě odebrali 6 vajíček - tak to je taky dobrý, domlouváme se jestli mají dělat ICSI, já na tom trvám a embryoložka v zá:,–(ě není proti, když je to náš druhý pokus. Poté mě propouštějí, manžílek je sice trošku zklamaný, že u toho pohovoru nebyl, ale zvládá to. Vyrážíme směr Český Brod potěšit Kaitlin :-DD, kde trávíme super odpoledne, probíráme všechno kolem dokola, zatím co manžílek pěkně chrupká v obýváku (nejsem náhodou po narkoze já :-OOOO). Kaitin se cítí dobře a věříme, že tentokrát to prostě vyjít musí.
Ozývá se i Lostris - čekání se jí tak trošku vleče, ale jinak je v pohodě a cítí se úplně normálně.

Středa 30.3.2005 - volám do centra a dozvídám se, že transfer nebude ve čtvrtek, ale mám si zavolat zase v pátek, zatím je nechají na prodloužené kultivaci a hurá oplodnilo se nám všech 6 vajíček. Tak to je super zpráva. To musí být co transferovat. Plácám se doma po bytečku, občas něco pouklidím, čtu, koukám na TV a prostě si užívám té pohodičky.

Čtvrtek 31.3.2005 - Bohunka dělá testík a vychází jí slaboulinká druhá čárka, je tu naděje......... netrpělivě očekáváme další zprávičky, které slíbila po víkendu, držím palečky a doufám, že to dobře dopadlo
Já dopoledne dlouho spím a pak vařím obídek, musím si ještě užít, te´d si nějakou dobu ke sporáku nestoupnu a žádná složitá jídla se u nás vařit nebudou. Už se nemůžu dočkat co se zítra ráno dozvím, jé já se na ty svoje embroušky táááááááááááá­ááááááááák těším :-))))))
K večeru si ještě odskakuji na kurz angličtiny a dostávám nějaké ty úkoly na dobu váleníčka doma. Jsem přesvědčená, že ten čas doma využiji k tomu abych dohnala resty v angličtině, tak mi to za týden připomeňte :-D

Pátek 1.4.2005 - dnes je APRÍL a já se ráno dozvídám, že se mám dostavit na transfer dnes ve 12:30 :-)
Tak balím tašku, doma už skoro nic nestíhám, jé a já toho dneska ještě chtěla udělat, ale co kašlu na to jedeme si pro skoro miminka :-) V centru jsou zase všichni moc příjemní a v pokoji jsou se mnou další 3 holčiny, všechny jdou poprvé, tak se projevuji jako „starej mazák" a uklidňuju je,ž e to nic není, nebolí to a za chvilku je to hotovo. Ještě na ně chrlím nějaké informace, ale krotím se :-D Teda zebrundy musím vám říct, že my už jsme tolik informované o všem možném.......­.............­...... a je mi divné jak někdo může podstoupit IVF a nic nevědět :-D ale asi je to taky k něčemu dobré, připadám si taková nějaká přeinformovaná :-D
Na sál jdu klidná a s úsměvem (o tom se mi loni teda fakt ani nezdálo), vítá mě gyndr. A na obrazovce sleduju embrijka, A co to slyším????? Pí. Embryoložka doporučuje aby mi zavedli 3????????? Chvíli přemýšlím jestli mám protestovat nebo ne, nikdo se mě neptá rozhovor pobíhá jen mezi doktory, ale nakonec se rozhoduju,ž e jim do toho kecat nebudu a nechám to osudu. Přece si tím zvyšuju šanci........­.......... Transfer je v pohodě a všechno vidím na obrazovce UTZ, jsem nadšená, to je fakt SUPER. Odnáším si fotečku a ještě hodinku ležíme v posteli s podloženýma zadečkama a povídáme.
Pobavila nás sestřička, která opravdu skvěle zahlásila. Nejdřív nám doporučila abychom vynechali sex, tak se shodujeme, že pro nás to ženský to problém nebude :-D a sestřička nám doporučuje „ať se ti naši mužský vybijou jinde". Cože, co nám to tu doporučuje, dostávám záchvat smíchu a setřička vyděšeně kouká jak se do toho zamotala. Samozřejmě myslela třeba sportem, prací, ale vyznělo to úplně jinak. Tak se loučíme s úsměvem na tváři.
Na recepci se snažím zjistit jestli mi ty 3 zbývající embrijka zamrazí, ale pí.recepční se nemůže do laboratoře dovolat, prý teď mrazí. Tak je nebudeme rušit a mám si zavolat za 14 dní a řeknou mi i doúčtování., Nejdřív si říkám,že to chci vědět co nejdřív, ,ale pak uznávám,ž e by mě to jen vystresovalo a nechám se prostě překvapit.
Odjíždím vegetit k bráchovi.

Sobota 2.4.2005 - vegetím u bráchy, obletuje mě neteřinka, pořád pozoruju 6 měsíčního synovečka a prostě si užívám dětiček. Přemýšlím o tom jaké to bude až budu mít taky takové prcky a je mi fajn.

Neděle 3.4.2005 - tak už je to 3 den po transferu....­............. užívám si dětiček a odpoledne se s nimi loučím a vyrážím směr domov, ale to už jsem vám psala na začátku, takže tohle je pro dnešek konec :-DDDD

Ještě mě napadlo vložit sem pro nováčky a pro osvěžení paměti význam všech těch zkratek, které se nám hemží skoro v každém příspěvku.

DC - den cyklu (počítá se od prvního dne menstruace)
MS - menstruace (už nevím který manžel tenkrát vymyslel, že jsme sportovkyně, když každý měsíc odjíždíme na mistrovství světa..)
OVU - ovulace - uvolnění zralého vajíčka z folikulu ve vaječníku. Je regulováno hormonálně a odchází k němu přibližně uprostřed menstruačního cyklu. Pokud nedochází k ovulaci, nezle otěhotnět.
BT - bazální teplota (měří se denně ve stejnou hodinu, nejlépe ráno po probuzení)
TT - těhotenský test
MK - menstruační kalendář
tulení - pohlavní styk :-)
FOLIKUL - váček ve vaječníku, vyplněný tekutinou. Obsahuje vajíčko, které v něm zraje.
FSH - folikulostimulační hormon -Stimuluje růst tzv. folikulu.
hCG (humánní choriový gonadotropin) - hormon produkovaný placentou v těhotenství, stimuluje vaječníky k produkci hormonů (estrogenu a progesteronu) nezbytných pro udržení těhotenství.
ICSI (Intracytoplasmic Sperm Injection) - vsunutí jedné spermie do vajíčka pomocí jehly a speciálního mikroskopu. Technika užívaná při IVF.
IUI (Intrauterninní inseminace) - zavedení spermií do dělohy speciálním nástrojem místo běžného pohlavního styku s cílem dosažení oplodnění a těhotenství.
IVF (In vitro fertilizace) - metoda asistované reprodukce, oplodnění ve zkumavce. Odeberou se vajíčka, laboratorně se kultivují se spermiemi a po oplodnění a dělení se přenese do dělohy ženy.
Oocyt - vajíčko
Stimulace - hormonální působení na vaječníky s cílem získání většího počtu folikulů (vajíček) před umělým oplodněním

Víc už mě teď nenapadá, ale můžeme ten seznam průběžně doplňovat.
Všem přeji krásný týden, Lostris a Kaitlin vás moc pozdravují, průběžně se je snažím informovat co se tady děje :-D
Takže snad o nic nepřijdou :-O ahojky Maru

PS: Claudie - já se na to zazálohování taky chystala strašně dlouho, ale protože jsem většinu deníčků měla zálohovaných na počítači v práci, tak to prostě tentokrát byla nutnost, abych je mohla vymazat :-OOOO

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  04.04.05 07:50

Ahojky zebřičky,

tak jsem po dlouhé době zase první:-))).

Alex

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 04.04.05 08:14

ahoj všem zebrundám,

Maru děkuji za krásný deníček, jako vždy :-)

já jsem s náladou na dně. Stalo se to co jsem nejmíň chtěla. Dostala jsem jsem rýmu :-(. Takže jsem doma a léčím se kvůli středečnímu odběru. Mám nervy jako hrom kvůli té rýmě. Teď je mi jasný že to nemůže vyjít když mám v sobě bacilky a je všechno zbytečný.
Jinak dnes ráno jsem si píchla poslední gonal a večer mě čeká ještě ovitrel. a ve středu v 8,00 jdu na odběr.
zatím se mějte krásně, Maru,Kaitlin,Los­tris držím vám palečky ať to vyjde.

Lotranda

 
Anonymní  04.04.05 08:17

Ahojky,

prostě jsem si to prví místo nemohla nechat vyfouknout. Za chvilku se chystám volat k lékaři (mí obsazeno)a oznámit mu výsledek:-(. Musím tam ještě zajet a vrátit zbylé Gonaly. Docela ráda bych si nechala udělat ještě nějaká vyšetření, pokud vůbec ještě něco existuje, musím to s doktorem probrat.

Maru deníček je moc optimistický, povedl se. Držím Ti pěsti při uhnízďování embroušků a Lostris a Kaitlin samo sebou také.

Po pročtení minulého deníčku zdravím nové snažilky Veruši a Sylvu.

Když jsem si přečetla příběh Štěpánky, najednou mi ten můj smutek přišel úplně neopodstatněný. Štěpánko, je mi líto co Vás potkalo moc smutný příběh. Věřím, že se Ti za krátkou chvilku podaří opět otěhotnět a vše utrpení si tak mnohonásobně vynahradíš.

Už jsem se dovolala a v pondělí 11.4. jedu k lékaři. Dnes jsem 6DC.
Pá Alex

 
Anonymní  04.04.05 08:20

Lotrando rýma by Ti vadit neměla, pokud nemáš kašel.
Hlavu vzhůru a bacily kšá!!! Neboj to dopadne dobře.

Alex

 
Anonymní  04.04.05 08:27

Lotrando,
teda píšu kašel, ale myslím i horečku. Tak a teď už musím pádit do práce. Honem se ještě ustrojit, vždyť mám ještě pyžamo:-).

Alex

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 08:51

Nástěnka 4.4.2005

Zebřičky dočasně jednočárkové

Alex - věříme, že na podzim do toho jde zas (3. IVF), 6 DC
baruskaII - IVF (duben), 19 DC (očekávaná MS 15.4)
becy -21.3. - 26DC
Bohun - IVF (březen), čekání na výsledek, testování 30.3., druhá čárečka slabá (ale je)
Claudie (konec května)
Ed (duben-květen)
Falco - II. IVF červenec, 4 DC, 23.7. svatba v Hradci n. Moravicí
Iveta - 23.3. návštěva GESTU s manželem
Kaitlin - KET s DO (březen), 25.3. transfer, dva superembroušci, načíná druhý týden čekání
Kajdula
Kati
Katia - IVF (červen-červenec), clomhexal
Koculka Clomhexal(podruhé)
Lostris - IVF (březen), 25.3. transfer, čekání na výsledek
Lotranda - IVF (březen), 16 DC, snad už poslední Gonal, 1.4. kontrola UTZ, genetika 1, pravděpodobný odběr 6.1. v 8:00
LuckaD - 6 DC
Machichi
Mariska
Maru - IVF (březen), 25.3. UTZ, odběr oocytů 29.3., 1.4. transfer v 12.30, 3 embroušci
Marka - KET s DO (květen nebo červen), duben-zkoušky autoškola, svatba 4.6.
Marky - 24 DC
MirkaM
Pajinkaa
Rafuska - 7 DC
Rysavka - 5 DC
Semeda
Terezička
Tinna - 20 DC
Vendelina - IVF (květen-červen)
velchi
Wilma
zabucha
*zdenca
- IVF (červenec-srpen)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dvoučárkové:

Adka007 - 18.2. utz . 2cm obřík:o), 14 + 0 tt,14.3. vy­šetření z krve, 21.3.těhotenská průkazka, 13.5. svatba, 1.4. utz - vývojové vady, 1.4. UTZ 6 cm
Ajjaa (Adelinka) - Adámek (TP květen ?)
barbucha - bublinka 17.3. 17+2
Bosorka TP 11.9.2005, 18.2. sono - čanounek 4cm, 16.3. 14+3, 29.3. odběr krve (vývojové vady…)
CaprinaTP 7.9.2005
Ivanka - 17.2. krevní test - POZITIVNÍ :-), 28.2. UTZ
Jarča - 7.3. 13+6, TP 6.9.
Marie
Monicka - Barborka; TP 8.5.2005 (neschopenka)
Olivia - 12.4. poradna, 9 tt
*Slanka** - Marianka

Bára

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 04.04.05 09:10

Ahoj holčiny,
omlouvám se za nepřítomnost v minulém týdnu, ale proházela jsem si služby- noční za denní a tak jsem byla od rána do večera v práci. Ale budu mít jen jednu noční do měsíce - to abych nevyšla ze cviku, po porodu to jako když najdu :-))))
Výsledky z odběrů budu mít až v pátek, začínám být docela nervozní, i když vím, že hodně často to vychází falešně pozitivní. No nedá se nic dělat musím si počkat. O víkendu jsme byli u našich na zabíjačce, fakt bylo nádherně a dokonce jsem se vrhla na práci na zahrádce - rejpala jsem se v hlíně na záhonku růží. Ruce mám te´d sice poškrábané, ale byla to krása. A taky jsem si pořídila nové kytičky - krásně fialovou fialku a hyacintek. No není jaro nádherné :-)))))

Maru opravdu moc hezky jsi to popsala, byla by to opravdu legrace, kdyby to byla trojčátka… Moc moc se opatruj a vyřid embrijouškům ať se hezky zahlodávájí a zahlodávají. A popisuj jak si tě manža hýčká, já to potom budu předčítat doma, jestli si z toho Pepča vezme nějaké ponaučení :-))))

Lotrando opravdu nemusí být vše ztraceno, vlítni do lékárny a vař si konvice čaje s medem a hromadou citronu. Tfuj tfuj tfuj pro štěsí a bacile okamžitě z těla ven!!!!!

Alex no to by v práci koukali, kdybys dorazila v pyžámku :-)))
Bosorka

 
Anonymní  04.04.05 10:33

Ahoj Maru,

drzim moc palecky!!!!!!!!!!!! A take Kaitlin a Lostris.
Ja jdu pristi tyden na laparku, tak se snad dozvime neco vice. Je ti asi jasne, ze to tentokrat opet neklaplo.
Kdy budes vedet neco vice????
Holky, drzte se a tfuj, tfuj, tfuj
Dede od holek z diskuze Tehule

 
Joly
Povídálka 23 příspěvků 04.04.05 11:00

Ahoj holky,
ráda bych se k vám připojila do deníčku.
Jsem dvouletá snažilka, která by měla jít asi v květnu na IVF. Proto jsem se zájmem pročítala všechny informace. Je fajn jak se vzájemně dokážete podporovat.
Takže všem držím palce ať nám jarní sluníčko dodá hodně energie a dobré nálady.
Pro MARU : mohla bys mi prosím říct v jakém období cyklu začíná stimulace vaječníků ? Už máme většinu vyšetření za sebou, jen já musím ještě na krev během MS, tak by mě zajímalo, jak asi časově to vyjde. Moc díky za odpověď a ať ti to dobře dopadne !!!

Zdravím všechny snažilky
Joly 33let (+ syn Petr 15 let )
p.s. no jsem už stará větev :)))))

 
Joly
Povídálka 23 příspěvků 04.04.05 11:00

Ahoj holky,
ráda bych se k vám připojila do deníčku.
Jsem dvouletá snažilka, která by měla jít asi v květnu na IVF. Proto jsem se zájmem pročítala všechny informace. Je fajn jak se vzájemně dokážete podporovat.
Takže všem držím palce ať nám jarní sluníčko dodá hodně energie a dobré nálady.
Pro MARU : mohla bys mi prosím říct v jakém období cyklu začíná stimulace vaječníků ? Už máme většinu vyšetření za sebou, jen já musím ještě na krev během MS, tak by mě zajímalo, jak asi časově to vyjde. Moc díky za odpověď a ať ti to dobře dopadne !!!

Zdravím všechny snažilky
Joly 33let (+ syn Petr 15 let )
p.s. no jsem už stará větev :)))))

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 11:01

Ahoj zebřičky,

Marko, to jsem ráda, že je Maxíčkovi líp, tak to ten týden moc dobře začíná.

Maru, vždycky to popisuješ s takovou energií a optimismem, že mě to pokaždé dostane, takže začínám být nedočkavá, kdy ta moje tetka dorazí. Jen doufám, že budu tak plná energie, abych to ustála bez většího emotivního zhroucení, ale od toho tu mám vás a jsem za to opravdu vděčná. A jak se jinak cítíš? Co manžel vaří, pere, luxuje, vždyť já zapomněla, že jsi to všechno stihla před zákrokem, takže manža vlastně krom večeře nemusí na nic šáhnout.

Alex, tak dneska zatím vedeš v počtu příspěvků. Jinak myslím, že každý příběh, který nekončí dobře nebo alespoň tak jak bychom chtěly, je vlastně smutný. Někdy je dobré vědět, že jsou na tom některé holčiny opravdu špatně, pak nám ty naše smutky připadají takové malé a nepodstatné. Možná jsou malé ale určitě nejsou nepodstatné, protože pro naší existenci jsou to životní zlomy.
Jsem zvědavá, co ti dr. navrhne, tak nezapomeň informovat.

Lotrando, nic není ztraceno, to se dá do středy ještě zvládnout. Hezky ležet, pít hodně čaje s citronem a zkusit se potit. Moc ti budu držet pěsti, aby se to povedlo.

Bosorko, jen doufám, že se na tu jednu měsíční noční opravdu cítíš, protože bys nemusela dělat ani tu. Výsledky budou určitě naprosto OK, myslím, že se nemusíš příliš stresovat. Zabijačka, úplně se mi začaly sbíhat sliny v puse, mňaminka, ham.

zatím se loučím

Bára

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 11:04

Joly, tak tě vítám mezi námi. Teda ve 33 třech si o sobě myslet, že jsi stará větev? Máme tu i starší snažilky. Jsem ráda, že se nám řady tak pěkně rozrůstají. Mě čeká moje první IVF teď v dubnu a asi už se opakuji po sté, že jsem se nikdy netěšila na menstruaci jako teď. Já začnu stimulovat od 2. DC, ale záleží na tom jaký protokol máš, Maru ti jistě odpoví.

Bára

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 04.04.05 11:38

Holky díky moc za podporu, ležím piju čajíčky s bylinkama. Teplotu nemám jen ta rýma.

Joly vítám tě mezi námi, a stará větev nejsi to bych totiž musela být i já :-)) a to nejsem. Máme stejný věk. taky mám syna a tomu je 12. Odkud jsi JOLY ?

Lotranda

 
Koculka
Kecalka 225 příspěvků 04.04.05 11:50

Maru,
parádní deníček!!!
Moc držím palečky ať se uhnízdí!
Kočulka

 
Anonymní  04.04.05 11:50

Ahojky zebrušky,
Psala mi Lostris,cituji: „Ahojky tak jsem to nevdržela a zkusila jsem test.Jsem 10 den po transferu a vyšel negativní,tak si myslím,že je rozhodnuto.Držím všem čekajícím palce a příští týden jsem mezi vámi, těším se.
Snažila jsem se jí podpořit a napsala jsem jí,že je ještě brzo a stále naděje.......­.......
A tak pak napsala, že bude doufat dokud nedorazí rudá mrcha. Ach jo nervíky už pracují.....

Kaitin už vyslala pro testy manžílka, ale taky jsem jí natloukla do hlavy, že je ještě brzo.
Tak se chci vidět příští týden já, budu úplně stejná a vyplašená.
No a aby jste si nemysleli, tak když jsem včera posílala deníček tak mě napadlo, jak budu psát ten plný smutku až to nevyjde a že požádám někoho o vystřídání. A v noci se mi zdálo, že to nevyšlo, pak že to vyšlo a pak že jsem rodila dvojčata :-DDDDDDDD
Slíbila jsem že vám nezatajím žádné pocity, takže tu máte můj naprostý zmatek v hlavě.
Ale všechny ošklivé myšlenky jsem zaplašila a dneska dopoledne jsem všechno zaspala, zase se mi zdály všechny možné kravinky, ale ty už si nemapatuju. Jojo mám pocit že si se mnou teď ty 2 týdny hezky užijete hormonální nerovnováhy :-DDDDDD těšíte se?????????????

Lotrando jak psaly holčinky, čaj se medem a s citronem a uvidíš, že jsi do středy zase fit. Neboj nic tělíčko je nabuzené hormonama a vajíčka něco vydrží a nepůjdeš na transfer tak jsi zdravá jako řípa, hlavně odpočívej.

Alex přeju na pondělí ať do s doktorem probereš všechno do začátku do konce a zase opačně a vymyslíte tu nejlepší cestičku k miminku.

Bosorko teda ty jsi se pustila do zahradničení tak hlavně opatrně a šetři se.
Manžílek opravdu včera udělal dobroučkou pomazánku, trošku jsem se přejedla a pak tu úpěla :-OOO a nakoupil a představte si že bez řečí. Tak jsem mu řekla ať trénuje, že ho to čeká celých 9měsíců a pak ještě dál minimálně půl roku :-DDDDDDD no koukla na mě dost nevěřícně a vyděšeně a pořád se ptal, že později už snad budu moct něco dělat. Tak jsem ho trošku pozlobila, ale už budu hodná :-DDDDD

Dede držím palečky ať laparka dopadne v pohodičce. Já bych koncem příštího týdne mohla testovat, ale zatím na to nemyslím.

Joly vítám tě mezi námi, a žádné řeči o starých vykopávkách :-D já tě v pohodě dotahuju (letos mi bude 32), ale vůbec se na to necítím, tak to asi vůbec není pravda a kalendáře si vymýšlejí :-DDDD
Ke stimulaci - důležité je jaký budeš mít protokol, já jsem taky začínala píchat injekce druhý den cyklu (krvácení) ale to je jeden asi ze 4 různých protokolů. Do jakého centra chodíš??? Mají to většinou dost dobře popsané na svých internetových stránkách.
Ptej se na všechno co tě zajímá, ráda na všechno odpovím a má stimulace je přesně popsané v předminulých deníčkách, tak tam kdyžto mrkni.

Barusko mě strašně moc pomáháte vy. I když mám třeba špatnou náladu jak otevřu emimino, tak es to změní a začnu se smát a začnu mít totálně vyhrabáno a píšu blbiny a to mi vydrží pěkně dlouho. Prostě si z vás tu energii na dálku vycucávám, nevadí, žejo???? :-DDDDD
Manžílek se snaží, úklid mu ani předtím nedělal moc velké problémy, takže s luxováním a vytíráním si hravě poradí. No a přiznávám, že mám strašně velikánskou výhodu a to svojí maminku o patro níž. Takže obídek zajištěn a vypere nám a vyžehlí. Úklid a nákupy jsem nechala na manžílkovi. Jsem moc ráda, že jí tu mám, alespoň si tady hezky pokecáme. Jo a jinak tu mám ještě mojí 89 letou babičku a ta vypráví úžasný příběhy z dětství, mládí........ no prostě paráda a moc hezky se to poslouchá.

Marko jsem ráda, že se Maxik uzdravil a opatrujte ho jako oko v hlavě.

Jéje to jsem toho zase naklábosila, řeku vám, že takhle doma z gaučíku je to o moc lepší než z práce, jen se bojím, že ty moje dlouhatananánské příspěvky nebduete stíhat číst, tak já se zkusí polepšit :-O ahojky Maru

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 04.04.05 11:56

A já si Maru myslela, že jsem tak unavená z těhulkoství, když chodím po obídku spinkat a ono nic takového - ty mi nadálku vysáváš energii :-))))))))))

 
Anonymní  04.04.05 12:02

Maru, čteme všechno a to poctivě až do konce, neboj, klidně napiš i rozbor té pomazánky, recept a počet rohlíků!!! :--)))
Lostris napiš že je opravdu ještě hooodně brzo, ale páni, nám co to sledujeme „zvenku“ to utíká rychleji, takže za chvíli bude na řadě i Kaitlin s testováním. Já si pořád vůbec nepřipouštím že by vám to všem nemělo vyjít, takže doufám, že žádné pesimistické varianty nenastanou.

Jo a ještě vítám Jolku, pche, stará větev, to rozhodně nejsi a hlavně máš už 15ti letého synka!!!! mě dejchá třicítka na záda a mam prd :--))))))

Holky ale už je duben a to znamená že můžu říkat, že příštííí měsíííc už ze mě bude konečně zase snažilka, sice až na konci, ale zní to hezky, že?

A taky koukám, že Ivanka má dnes svátek, aspoň u nás a znovu si říkám, že by se nám kočka mohla ozvat.
Ahoj
Claudie

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 04.04.05 12:06

Teda já jsem dostala hroznou chu´t na tu rybičkovou pomazánku, to abych šla prozkoumat špajzku, jestli tam jsou potřebné ingredience. A nebo si udělám bramborovou kaši? Toť otázka!
Lostris moc moc moc pozdravuj.
Bosorka

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 12:08

Maru, nic takovýho jako zkracování příspěvků. Holky to nějak flákaj a já pak nemám co číst. Teda mě můžeš vysávat jak chceš, ale bacha, leze na mě skřet, teda hlavně když nejsem na emiminu nebo když dlouho nikdo nic nepíše. Lostris tu očividně chybí co do počtu příspěvků, tak jí ode mě moc a moc pozdravuj. Jo a koukej do ní hučet, že nic není ztraceno, to je ještě brzo na pozitiní test, tak ať nezahazuje flintu. Kaitlin jsem psala, ale koukám, že máš podrobnější info (to je přeci jasný).

Bára

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 12:10

No jo, kde se ty naše holky slovenský toulaj. Ivanko, Lucko, kde jste?

Bára
P.S. To by bylo abych si na konci týdne neudělila plusko.

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 12:12

Teda venku je tak krásně a já musim dřepět v práci a dělat, že něco dělám. Vsaďte se, že jestli to dotáhnu tak daleko, že budu po transferu doma čtrnáct dní odpočívat, tak bude hnusně, pršet (možná sněžit), zima, kroupy atd.

Bára

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 04.04.05 12:13

to jsem zase já :-))))

Maru: ty sny co popisuješ tak ty už se mi zdály taky :-) hormony si prostě řádí.

Musím vám popsat jak marodím. Ležím v obýváku na sedačce, vedle sebe notebook, a na duchně leží moje tři čtyřnohý potvůrky. Strašně rádi totiž s někým marodí, tváří se jako že jsou taky nemocní :-)))). Jen mi dělá problém jít na záchod protože dostat je z duchny mi dává fušku, jsou to prostě potvory :-))))

Tak zatím ahoj Lotranda

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 12:13

U mě je přesně poznat, kdy mám práci, která nepočká a kdy buď nemám práci nebo to posouvám furt dál a dál.

Bára

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 12:15

Jak se má tvůj nový papoušek? Ale, umřel týden po tom, co jsem ho koupil. Cože, a na co? Na vyčerpání, soutěžil s mojí ženou v ukecanosti.

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 12:16

Setkají se dva kamarádi: ‚Tak jsem slyšel, že ses oženil?‘ ‚To máš správné informace.‘ ‚A jsi spokojen?‘ ‚Jistě, už mě nebavilo flákat se po hospodách.‘ ‚A teď?‘ ‚Teď už mě to zase baví.‘

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 04.04.05 12:19

Báro venku je fakt nádherně, tak jsem se pustila do praní bude to na balkoně krásně schnout. A mohla bys do nástěnky přespsat, že jsem už 17. týden - to to utíká a výsledky budou 8.4.. Díkas

Lotrando - já si z tebe vezmu příklad a hned jak zbaštím svoji kaši jdu se vrhnout do postele - Maru už mě zase nějak vysála :-))))
Bosorka

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 12:48

Nástěnka 4.4.2005

Zebřičky dočasně jednočárkové

Alex - věříme, že na podzim do toho jde zas (3. IVF), 6 DC
baruskaII - IVF (duben), 19 DC (očekávaná MS 15.4)
becy -21.3. - 26DC
Bohun - IVF (březen), čekání na výsledek, testování 30.3., druhá čárečka slabá (ale je)
Claudie (konec května)
Ed (duben-květen)
Falco - II. IVF červenec, 4 DC, 23.7. svatba v Hradci n. Moravicí
Iveta - 23.3. návštěva GESTU s manželem
Kaitlin - KET s DO (březen), 25.3. transfer, dva superembroušci, načíná druhý týden čekání
Kajdula
Kati
Katia - IVF (červen-červenec), clomhexal
Koculka Clomhexal(podruhé)
Lostris - IVF (březen), 25.3. transfer, čekání na výsledek
Lotranda - IVF (březen), 16 DC, snad už poslední Gonal, 1.4. kontrola UTZ, genetika 1, pravděpodobný odběr 6.1. v 8:00
LuckaD - 6 DC
Machichi
Mariska
Maru - IVF (březen), 25.3. UTZ, odběr oocytů 29.3., 1.4. transfer v 12.30, 3 embroušci
Marka - KET s DO (květen nebo červen), duben-zkoušky autoškola, svatba 4.6.
Marky - 24 DC
MirkaM
Pajinkaa
Rafuska - 7 DC
Rysavka - 5 DC
Semeda
Terezička
Tinna - 20 DC
Vendelina - IVF (květen-červen)
velchi
Wilma
zabucha
*zdenca
- IVF (červenec-srpen)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dvoučárkové:

Adka007 - 18.2. utz . 2cm obřík:o), 14 + 0 tt,14.3. vy­šetření z krve, 21.3.těhotenská průkazka, 13.5. svatba, 1.4. utz - vývojové vady, 1.4. UTZ 6 cm
Ajjaa (Adelinka) - Adámek (TP květen ?)
barbucha - bublinka 17.3. 17+2
Bosorka TP 11.9.2005, 18.2. sono - čanounek 4cm, 17 tt, 29.3. odběr krve (vývojové vady…) - výsledky 8.4.
CaprinaTP 7.9.2005
Ivanka - 17.2. krevní test - POZITIVNÍ :-), 28.2. UTZ
Jarča - 7.3. 13+6, TP 6.9.
Marie
Monicka - Barborka; TP 8.5.2005 (neschopenka)
Olivia - 12.4. poradna, 9 tt
*Slanka** - Marianka

Bára

 
Anonymní  04.04.05 12:49

..jee, tak opět nakukuju do vašeho deníčku, dnes nemám žádný vtip.., jen dotázek.. Kaitlin, ty´s z Českého Brodu??? :o) ..to bychom se mohly znát :oD

 
Anonymní  04.04.05 12:56

Baru, nezařadíme nové snažilky z minulého týdne, Sylvu a Verušku, ať jsme početnější? :-)
Claudie

 
Anonymní  04.04.05 12:59

Ahojte princezničky,

tak je tu zase další pracovný týždeň, tentokrát bez sviatkov a mne sa taaaak strašne nechce pracovať.
Teraz som mala taký normálnejší ms, neviem či normálny, alebo nie, ale skrátka iný.
Predtým som nikdy nešpinila pred ms, max. 2-3 hodiny, teraz som špinila celé 2 dni. Potom nasledovalo 5 dní rovnako silnej ms (čo sa mi nestáva) a hlavne po skončení som vôbec nešpinila - a to špiním na konci ms vždy.
Snáď to bolo tými liekmi čo beriem (Verospiron, Parlodel), neviem. Tento týždeň doberiem verospiron a mala by som ísť na kontrolný odber na endokrinológiu. No a zrejme sa vrátim aj ku kolotoču folikulometrií a merania BT a samozrejme snaženiu v čase ovu - teda ak nejaká bude.

Minulý mesiac som totiž začala trochu merať uprostred cyklu a vyšlo mi že je anovulačný, no a tiež ma dosť prekvapilo že som začala špiniť už 26 deň, samozrejme aj s mršími bolesťami… no hrôza.

Holky, nehnevajte sa že nebudem reagovať jednotlivo, časovo by som to nezvládla, už aj toto písanie mi zaberá dosť pracovného času - ale čo by som ja pre Vás neurobila.

S prácou nie som ani trošku ďalej, stále neviem čo bude. Rozprávala som sa so šéfom, že vraj zatiaľ pre mňa nič nemá, a nemá mi ani čo prideliť - to mám zato že som mu oznámila že sa snažíme o mimi, lenže vtedy som ani trochu netušila čo sa stane, čo už… potrebovala som viac voľna a musela som s pravdou von…

Tak sa zatiaľ rozlúčim, budem sa snažiť nájsť si viac času, snáď sa mi to podarí.

Ahojte, Lucka

 
Joly
Povídálka 23 příspěvků 04.04.05 13:07

Ahoj,
ještě jednou všechny zdraví Joly. Jsem z Prahy a chodím do Podolí. Syna mám z prvního manželství a nynější manžel má tak mizerný spermiogram, že mi doporučili rovnou IVF. Právě proto, že už řeším pubernální nápady svého syna, připadám si na mimouše stará, taky moje doktorka se na mě dívala lehce nedůvěřivě a tiše si pobrukovala něco v tom smyslu, ať se moc netěším, že mi bude muset udělat plno vyšetření když už mi je tolik :(((
Tak uvidíme jestli přelstíme přírodu. Manžel žádné dítě nemá, takže je schopen udělat cokoli.
Maru - díky moc za zprávu, pročtu si ještě starší deníčky.
p.s. není tu někdo z Podolí, zajímalo by mě, jak je tam spokojený a tak, díky moc.
Zdraví Joly.

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 04.04.05 13:09

Ahoj holčiny pruhovaný,

M a r u - pěkný deníček. Tak ti držím palečky aby ti to vyšlo. Ty mšlenky, že zase ne koukej pustit z hlavy. A mysli na ty trojčátka co se ti v břišku množí o sto šest! A s dlouhými příspěvky si nedělej hlavu. Co nestihnu v práci vytisknu a vezmu si sebou. V autobuse na to mám půl hodiny. A klidně si mě vysávej. O víkendu jsem načerpala energie až až.
Jeden známí slavil narozky a moc hezky mu tam hráli nějací kubánci. Já jsem v únoru skončila s břišním tancem (nějak mi na to nezbýval čas) a hrozně mi to teď schází. Tak jsem z manžílka vymámila slib, že se mnou je ochoten navštívit nějaký kurs salsy :-)) Tak toho musím rychle využít, než se začne cukat. Pozdravuj Lostris a Kaitlin.

Vítám J o l y. Piš co tě trápí a co ne. My to tady všechno přelouskáme a probereme. To pak jsou všechny problémy hned menší. A Joly jaká stará větev - jsou tu i starší!

A l e x je fajn že se už cítíš líp. Proberte to s doktorem a uvidíš, že něco vymyslíte a zase se na krůček přiblížíš k vysněnému miminku. Jako my všechny tady!

M a r k o - to je dobře že je pejsek zase už skoro dobry.

Dnes je to můj jediný příspěvek, za chvíli odcházím k zubaři. Tak se mějte.
Ryšavka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 04.04.05 13:19

Ahoj zebřičky,
to máme zase krásně, ale náladu mám bůhví proč smutnou. Nějak se toho od rána nemůžu zbavit…

M a r u, deníček je zase úplně super. Je vidět že jsi zkušená zebřička a ze všech informací sis vzala k srdci tu nejdůležitější - být klidná a spokojená. Úplně paráda. A klidně se nech bez výčitek obskakovat, já si na to musela zvykat a pokračuje to do teď ale zase kdy v budoucnu se budu takhle mít? :o))
Posílám tobě, Kaitlin a Lostris jeden speciální PPPPPPRRRRRSS­SSSKKKKAAAANNNNE­EEECCCC!!!!!!!!! Obě prosím pozdravuj. A Lostris ať nic nevzdává!!! A s testama bych radila nespěchat, to je zklamání a určitě zbytečné. Jestli si pamatuju, tak jsem testovala 15. den (den transferu nepočítám) a druhá čárka byla strašně slaboučká!!! Nespěchejte a odpočívejte!

L o t r a n d o, neblbni. Jestli tě to uklidní, já před posledním transferem měla zánět dutin a brala jsem antibiotika, čímž po transferu došlo k mykóze a léčení mastičkou. A výsledek je miminko. Takže klídek, rýma bude v pohodě. Prý je důležitý být zdravá až se embroušci zavrtají a to bude rýma dávno v tahu. NEBOJ!!!!! A jak píšou holky, hodně tekutin!
Jo a vyřizuju velikánskou pochvalu od přítele za recept na buchtičku, strašně mu chutnala, nemohl si ji vynachválit :o)

J o l y, vítám tě mezi námi, to se nám ty snažilky pěkně rozrůstají :o) Přišla jsi včas, letos nastává plodná vlna tak se jí taky chyť :o) a na věk kašli, jsme pořád holčičky :o)

A l e x, chápu, že chceš o tom popovídat s doktorem, určitě tě uklidní. Tak hlavu vzhůru!

B o s o r k o, neboj bude to v pořádku! To se mi to kecá, za pár týdnů tu budu vyšilovat já… Obdivuju, že se na ty noční cítíš, ale myslím, že bys měla spíš odpočívat než trénovat noční směny…

B a r u š k o, pochvala za nástěnku, tobě vůbec nic neuteče :o) A stimulace už je blizoučko, to bude za chviličku! A čekání na MS si užívej, je to na dlouhou dobu tvoje poslední!!!!!!

Tak krásný den zebrušky, jdu taky něco sníst, mrňousek už se ozývá, že má hlad :o) Tak zatím pa pa asi se půjdu projít a smutnou náladu vyženu, Adka

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 04.04.05 13:42

Ahoj zebřičky,

Verusko, Sylvo, Joly, prosím o nějaké info na nástěnko, třeba kolikátý den cyklu jste (počítá se to 1. den menstruace = 1. den cyklu (DC)), jestli a popřípadě kdy máte jaká vyšetření, jestli se připravujete nebo už jste prošli IVF, IUI a tak podobně. Je to takové divné, když jste na nástěnce bez informací, čím víc tím líp.

Adko, zaháním tvého skřeta depkoidního, šká šká potvoro. Tak doufám, že to pomohlo, je tak krásně, tak úsměv na tvář a usmívat se a usmívat se a usmívat se. Děkuji za pochvalu, se celá červenám, uf.

Ryšavko, pěkně a hlavně bezbolestně zvládni zubaře (už mě z toho trnou zuby). Ani nevím, jestli mám žádat po tobě následný popis jak to u zubaře vypadalo a co ti dělali, nevím nevím, ale mohlo by se mi s toho udělat špatně, hrozně obdivuju všechny, kteří to zvládají levou zadní.

Bára

 
Anonymní  04.04.05 13:43

..to jsem já, Martina :oD

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 04.04.05 14:33
  • len na doplnenie - to som bola ja.....

…neprihlásená LuckaD…
ahojte a prajem všetkým pekný slnečný dník. Pa-pa

 
Anonymní  04.04.05 15:41

Ahojky zebrundy,
Tak jsem právě dotelefonovala s Kaitlin, moc Vás všechny pozdravuje a děkuje za podporu. Je jí tak nějak střídavě oblačno, ale zvládá to.
Takže holčinky piště piště ať zvládneme co nejvíc komentářů pro ty naše skorotěhulinky.
A dávejte si bacha, jsem takovej malej energetickém upírek :-DDDDD

Claudie jéje to to utíká, za chvilku jsi zase snažilka, supeeeeeeeeeeeer.
Pomazánka je strašně jednoduchá, jen rozetřený sýr, trošičku másla a rybička, pak už jen osolit a opepřit :-DDDDD
Já doufám, že když se Ivanka neozývám, tak je všechno v pořádku, protože doma připojení na net nemá.

Báro do Lostris i do Kaitlin hučím co to jde :-DDDDDD strašně oc si přeju aby to yšlo. A ty koukej zahnat skřeta někam hodně daleko žádný špatný myšlenky, miminka chtějí veselé maminky. Vtípky jsou super

Lotrando to je hezký marození, určitě ti 3 drobečkové dodávají doboru náladu. Jinka s tí notebookem jsme na tom stejně, ještě že je máme, viď???

Joly teda ta doktorka je nějaká divná:-OOO, přes třicítku to není přece žádný věk ...... přírodu určitě přelstíme všechny co jsme tady, však jednou se usměje štěstíčko na všechny.

Martino ještě tě v našem deníčku moc neznáme, až na ten jeden vtípek, takže napiš něco o sobě.
Kaitlin bohužel teď nemá přístup na net, ale zajímá jí o tobě všechno( odkud jis, kolik je ti let........... číslo bot :-DDDDDD) ať se můžete identifikovat :-DDDDD kdyžtak mi můžeš napsat na email ma.ru@atlas.cz a já jí to všechno přetlumočím jsem s ní v kontaktu.

Lucko léky můžou MS ovlivňovat, taky jí mívám občas jinou. Hlavně ať léky zaberou a výsledky vyjdou co nejlépe, držím palečky.

Adko co to slyším jaká smutná nálada, vykoukni ven, načerpej energii ze sluníčka a raduj se třeba jen tak z kvetoucích kytiček. Já i Kaitlin i Lostris děkujeme za speciální prskanec, napsala jsem jim, kdy jsi testovala a že mají vydržet.
A s tím pitím - ještě jsem ti ani dostatečně nepoděkovala, minule mi to nikdo neřekl a dost mě bolelo břicho já málo piju i normálně :-O Zato teď jsem si tvá slova vzala k srdci a je mi o hodně lépe a i manžel se diví kam nám mizí nakoupené zásoby. Děkujuuuuuuuuuu

Tak holčinky já jdu zase odpočívat :-DDDDDžádná změna .-DDD ahojky Maru

 
Anonymní  04.04.05 17:53

Ahoj holky,

až do minulého týdne jsem to s příspěvkama flákala, ale když tu teď máme tolik nadějných zebřiček, tak bych si do smrti vyčítala, že jsem holkám nepřihodila nějaké komentáře navíc, aby z toho byly pořádný tlustice :-).

Maru - deníčky s téměř on-line popisem jak se cítíš hltám jedním dechem, je to super. A žádný střídání kvůli smutnému deníčku nebude potřeba, protože si určitě nenecháš ujít svůj první dvoučárkový a napumpuješ nás energií a samo taky pořádným těhuprskancem. Já prostě VÍM, že tentokrát to vyjde. Lázně, pohodička, skvělý spermio, 3 embroušci, jaro… No uznej sama! :-) Všechny pocity na nás pěkně nahrň, my to chcem prožívat s tebou. A pěkně odpočívej(te) a nech(te) se hýčkat ;-). Ty tvoje sny mě pobavily, já jsem na tom podobně, v sobotu jsem lezla po střeše mrakodrapu a měla jsem přejít přes úzkou lávku na jiný a strašně tam foukalo… nakonec jsem to zvládla po čtyřech a neslítla jsem z té šílené výšky… no, ale byl to záhul…!
Pozdravuj Kaitlin a Lostris. Na testíky je moc brzo, tak ať ty svoje prcky v těch bříškách moc nestresují a nevzdávají to předem :-).

Alex - tak doufám, že toho 11.4. to všechno s panem doktorem proberete a zase se pustíš do dalších pokusů. Jaro teprve začalo, času dost :-).

Lotranda - pěkně se kurýruj, ať jsi ve středu fit. Ale to určitě budeš, když máš 3 vzorné ošetřovatele. Tak pěkně čajíčkuj a vyháněj baciláky rýmáky!

Bosorka - to je fajn, že už tě nebudou tak trápit na noční, já bych teda nesnesla ani tu jednu, jsem děsný spáč :-). Výsledky odběrů budou určitě v pohodě, neboj. V pátek dej vědět. Včera jsem si taky hrála na zahradnici… teda tak vzorná jako ty jsem nebyla, ale mám zasazených 5 květináčků s bylinkama :-). A ještě mě čeká hromadné přesazování skoro všech kytiček, co mám doma, už jim to slibuju dlouho a teď jak jsme předělávali byt, tak to chudinky pěkně schytali, tak si je musím udobřit :-).

Joly - vítám tě mezi snažilkama, jakápak stará větev? :-) V nejlepším věku… ;-)! A taky dodatečně vítám holky z minulého deníčku - Veruši a Sylvu! Tak ať se vám tu s náma líbí, ale ne zase moc a co nejdříve se přesouváte do řad těhulek :-).

Baruško - ty jsi prostě vzorná nástěnkářka! Perfektní! Koukám, že s DC jsme na tom skoro stejně, jen s menším rozdílem na konci - ty se nemůžeš dočkat MS a já odháním a modlím se, aby nepřišla, protože jinak mi už šlape na paty CAR :-(. Tak já tu MS kdyžtak budu posílat k tobě, můžu? ;-)

LuckaD - snad se to v práci zlepší… A anovulační cyklus byl snad jen vyjímka. Ovu jsou mršky neposedný, ale my na ně nějak vyzrajeme.

Ryšavka - zubaře nebrat :-), ale když už tam musíš, tak ať to moc nebolí.

Adka - smutná nálada? Doufám, že už jsi to na sluníčku rozchodila. Já bych někam vyběhla hned, ale dřepím celý den zavřená v práci. Včera jsme s manžílkem zahájili cyklistickou sezónu a dal mi pěkně do těla, saďour jeden :-), dneska sotva sedím, za tu zimu jsem nějak odvykla a to tvrdý sedátko mi teda ani trochu nechybělo :-). Pozdravuj mimíska.

Zatím se loučím a doufám, Baru, že mám aspoň malinkaté bezvýznamné plus :-). Sem se dneska snažila, žejooo…

Pa. Tina

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 04.04.05 18:25

Ahojky,
tak špatnou náladu jsem zahodila při procházce venku. Je tam opravdu krásně :o))

M a r u, to jsem ráda, že ti pití tak pomáhá, nevím proč to neříkají automaticky všem. No hlavně že si to můžem takhle říct samy :o) Pozdravuj holky a ať opravdu ještě nespěchají testovat, i když chápu jak to čekání neutíká a člověku se to furt honí hlavou…
Hezky spinkej ať se lumpíci pěkně vrtají a nezapomínej je pořád rozmazlovat dobrůtkama.

B a r u š k o, náladu mám opravdu lepší, díky :o)

Holky poslední týden se tak strašně cpu, že každé 2 hodiny musím jíst jinak mám pocit, že umřu hlady. Ale zatím to na váhu vliv nemá,dneska jsem se odvážila na váhu a mám od začátku těhu teprv půl kila navíc, to teda nechápu z čeho mám to břicho… Asi ze vzduchoprázdna…
Přítel má celý víkend na mě prskal a smrkal, tak doufám že to není bacil, ale zase jarní alergie.. Jestli něco chytnem tak uvidí… :o)
Zatím pa Adka

 
Anonymní  04.04.05 19:01

Ahoj holky,
mě v seznamu ještě nemáte, takže úvodem napíšu pár slov o sobě:
Jmenuju se Andrea, za pár týdnů mi bude 29 a jsem šťastně těhotná po IVF-ICSI v 31. týdnu. Termín porodu mám 10.6. a podle ultrazvuku by to měl být kluk:-)) IVF nám vyšlo napoprvé, což je absolutní štěstí. Ze dvou transferovaných embryí se uchytilo jedno a zaplaťpánbůh za něj!!!
IVF jsme absolvovali v září loňského roku v Hradci Králové. Když si čtu vaše deníčky, tak se v duchu přesunu právě do toho září, kdy se to všechno seběhlo. Nejhorší to snad bylo koncem léta, kdy jsem čekala na papír z pojišťovny a kdy mě to všechno čekalo…to čekání mi připadalo hrozně nesnesitelný a navíc mnou zmítaly obavy, jestli to vůbec vyjde…vždyť to všechny známe. Pak konečně přišla stimulace a já si řekla - tak už to tady máme…Přišel den odběru, pak první telefonát, zda se embrya povedla. Spadnul mi obrovský balvan ze srdce - z 10 vajíček se oplodnilo 8.Byla jsem moc hrdá v tý chvíli, že jsem potenciální matkou 8 dětí:-)) Pak přišel transfer. Zůstala jsem den v nemocnici, abych si užila ten klid co nejdéle. No a pak přišel den D. Přesně 14. den po transferu jsem si ve 4 ráno udělala test (už jsem prostě nemohla dospat:-)))…přiznám se, že chvíli jsem měla pocit, že mám asi vidiny a že tu druhou slabounkou čárečku jsem si vymyslela…tak jsem nekompromisně vzbudila manžela s otázkou: Kolik čárek vidíš?:-))) když mě ujistil, že jsou tam 2, tak nastalo takové krásné tiché štěstí…a trvá to dodnes a doufám, že ještě dlouho bude.
Tak to je zatím všechno. Držím Maru a všem snažilkám prsty, aby to klaplo a hapčí…taky posílám jeden supertěhotenský prsk!!! Mějte se moc fajn
 Andrea

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 04.04.05 19:06

¨Zebrušky moje zebrovatý,

jsem tak ráda že vás mám, díky moc za podporu a povzbuzení. Dnes bylo tak krásně, že jsem málem brečela že mám rýmu a nemůžu na zahradu.

Maru přesně tak ještě že máme notebooky já bych umřela kdybych si vás nemohla přečíst a napsat.

Adko to jsem ráda že jsi zahanala smutnou náladu, sluníčko je nejlepší lék

Jinak vám musím napsat že manža se synátorem je skvělý teď jsou na nákupu a už mi oznámili že nakoupili spoustu ovoce abych měla vitamíny. Synátor mi řekl že mi koupí pizzu pro miminka, když jsem mu řekla že tam ještě žádný nemám tak prohodil to nevadí aby jsi měla pro ně ňamku do zásoby :-))))) to mě pobavil. takže pořád ležím, piju čajíčky a co je dobrý je mi líp už mě ani tak nebolí hlava a rýmu mám menší nemusím tak často smrkat.
Dnes večer v 21.00 mám poslední injekci, a ve středu ráno v osm na mě myslete. Hned jak budu doma a vědět víc tak vám napíšu. Už si připadám jako vzducholoď. S tím příjmem více tekutin je to fakt super teď si to hlídám a je to o hodně lepší.

Rysavko zubar jé bojím bojím, tomu se vyhýbám a to velkým obloukem.

Alex držím palečky ať to u doktora dopadne na výbornou.

zatím se mějte zebrušky moje pruhovaný.

P.S. Na odběr si sebou beru vyšitou zebru pro štěstí.

P.S.2: Maru: Vyřiď Kaitlin a Lostris že mi tady moc chybí a že jim držím palečky a moc na ně myslím. A testíky ať zatím ještě nechají spát myslím si že je opravdu brzo, vím že čekání je strašný sama se toho bojím že to nevydržím.

teď už konečně ahoj

Lotranda

 
Anonymní  04.04.05 20:34

Ahojky zebrušky tak se hlásím ještě před spinkáním :-)
Manžílek má dneska maličkatý vroubek, zapomněl, že by měl koupit nějaké pečivo a chleba :-OOOO prý mu to prostě nedošlo, tak jsme museli trošku vyjíst moje rodiče, ještě že je tu máme :-DDD

Bosorko jasně,že všechny testy dopadnou na 1***** budu držet palečky.

Tino doufám, že se mezi námi objevíš zase častěji :-) Napsala jsi to všechno moc hezky, tak já tomu prostě budu věřit a to JARO určitě začne dělat zázraky :-) Sny máš teda taky moc pěkný :-O to podvědomí nám dává pěkně zabrat. Asi vyrazím zakoupit snář, a nebo radši ne, kdo ví co bych si tam zase vyčetla :-O
A moc držím palečky ať MS nedorazí, prostě tenhle měsíc všechny pošleme MS Báře, když se na ní těší :-DDDD

Adko to jsem ráda, že jsi si na procházce zlepšila náladičku, už bych taky nejradši vyrazila, ale ještě vydržím. Embroušky hýčkám co to jde a ňaminky jim do bříška posílám :-D neboj nic pak to všechno zhubneme až nám budou ty prckové spinkat v postýlkách.

Andero krásná zprávička, jsem ráda, že jsi nám napsala takové šťastné příběhy teď potřebujeme slyšet. Přeji celé rodince hodně štěstíčka a prskni na nás častěji :-)

Lotrando jsem ráda, že už je ti lépe a krásně se čte jak o tebe synáček pečuje :-)
Holky pozdravovat budu a s testíkama snad vydrží co nejdéle.
A neboj nic, čekáníčko po transferu vydržíš, budeme tě podporovat co nám budou síly stačit jako ty nás. Od toho tady jedna pro druhou jsme :-))))))

Manžílek mi přinesl nějaký film na DVD tak se jdu dívat, zítra napíšu jaké to bylo dobrou noc Maru

 
Anonymní  05.04.05 00:33

Caute zebrundy,
tak se opet dostavam k denicku a uz mame ctyricet komentaru..super super..Je to super,ze se vse toci kolem IVF a tech pocitu,protoze jsem dostala mrchu a je mi dnes na nic…takze se radeji pujdu z toho vyspat a budu reagovat zitra,at tady nekazim prijemnou atmosferu:-))

FALCO

 
falco1
Stálice 84 příspěvků 05.04.05 00:36

Jupiiiiiiiii,ko­necne me slo se prihlasit..takze dobrou,prihla­sena FALCO

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 05.04.05 07:59

Nástěnka 5.4.2005

Zebřičky dočasně jednočárkové

Alex - věříme, že na podzim do toho jde zas (3. IVF), 7 DC
baruskaII - IVF (duben), 20 DC (očekávaná MS 15.4)
becy -21.3. - 26DC
Bohun - IVF (březen), čekání na výsledek, testování 30.3., druhá čárečka slabá (ale je)
Claudie (konec května)
Ed (duben-květen)
Falco - II. IVF červenec, 5 DC, 23.7. svatba v Hradci n. Moravicí
Iveta - 23.3. návštěva GESTU s manželem
Kaitlin - KET s DO (březen), 25.3. transfer, dva superembroušci, načíná druhý týden čekání
Kajdula
Kati
Katia - IVF (červen-červenec), clomhexal
Koculka Clomhexal(podruhé)
Lostris - IVF (březen), 25.3. transfer, čekání na výsledek
Lotranda - IVF (březen), 17 DC, snad už poslední Gonal, 1.4. kontrola UTZ, genetika 1, pravděpodobný odběr 6.1. v 8:00
LuckaD - 7 DC
Machichi
Mariska
Maru - IVF (březen), 25.3. UTZ, odběr oocytů 29.3., 1.4. transfer v 12.30, 3 embroušci
Marka - KET s DO (květen nebo červen), duben-zkoušky autoškola, svatba 4.6.
Marky - 25 DC
MirkaM
Pajinkaa
Rafuska - 8 DC
Rysavka - 6 DC
Semeda
Terezička
Tinna - 21 DC
Vendelina - IVF (květen-červen)
velchi
Wilma
zabucha
*zdenca
- IVF (červenec-srpen)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dvoučárkové:

Adka007 - 18.2. utz . 2cm obřík:o), 14 + 1 tt,14.3. vy­šetření z krve, 21.3.těhotenská průkazka, 13.5. svatba, 1.4. utz - vývojové vady, 1.4. UTZ 6 cm
Ajjaa (Adelinka) - Adámek (TP květen ?)
barbucha - bublinka 17.3. 17+2
Bosorka TP 11.9.2005, 18.2. sono - čanounek 4cm, 17 tt, 29.3. odběr krve (vývojové vady…) - výsledky 8.4.
CaprinaTP 7.9.2005
Ivanka - 17.2. krevní test - POZITIVNÍ :-), 28.2. UTZ
Jarča - 7.3. 13+6, TP 6.9.
Marie
Monicka - Barborka; TP 8.5.2005 (neschopenka)
Olivia - 12.4. poradna, 9 tt
*Slanka** - Marianka

Bára

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 05.04.05 08:21

Ahoj holky,
vcera jsem si neplanovane musela vzit volno, usazovali nam septik. Ted ho budou zabetonovavat. Akorat ty penize jen litaji pryc, vsechno je neskutecne drahe. No ale alespon si uz budu moct dojit na zachod a budeme moct do domecku jezdit na dele nez pul dne.
Jinak jsem znovu testovala v nedeli a tentokrat byl jasne negativni. Dokonce jsem i odecitala cas, abych ho vyhodnocovala presne 3 min po namoceni. A zase to na miste te druhe carky zustalo slabe ruzove po uschnuti, to je asi jinym podkladem. Ale v tu dobu, kdy se ma vyhodnocovat tam po druhe carce nebylo ani stopy. Taky po vic jak trech tydnech po transferu uz by musela byt carka pekna tlustice a ne nejaka slaba. Ale MS stale nikde a vcera uz to byl tyden zpozdeni. V nedeli jsem dobrala utrogestan, ale porad nic. Hormony se mi sice pekne bouri, oblicej mam samy pupinek a vypadam jak pubertacka, ale asi mi nezbude, nez zavolat Dr., co mam delat. Jeste ze mam co zarizovat na domecku a nemam cas smutnit. Uz mame odvezeny neporadek ze zahrady (krome plastu-pytle a obaly od cihel, to budeme odvazet sami) a to krasne pocasi k tomu - to je hned cloveku lip.
Vsem vam drzim palce, at jde vsechno jak ma a uvidite //. Snad se zase brzo ozvu.
Bohunka

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 05.04.05 08:25

Ahoj zebřičky,

Tino, teda ještě, že tu není Lostris, to by zase bylo áčko jako hrom. Ale já ti dám za ten hezký a dlouhý příspěvek malilinkaté plus, tak se koukej zlepšit, ať je z toho veliké plus. Jinak koukám, že jsi taky pilná zahradnice, nechtěla bys přijít k nám, potřebovala bych taky pře:,–(it kytičky. Teda klidně přebírám tvojí tetku, vysvětli jí cestu a řekni jí, že včera už bylo pozdě, ať si pospíší a tebe nechá na pokoji. A musím říct, že jsem se celá červenala, jak jsi mě chválila. Děkuju.

Adko, hurá, tak jsi nad tou špatnou náladou zvítězila, to je dobře, jak říká Maru - miminka potřebují mít veselou maminku. Jen se cpi, hlavně když ti chutná, pokud to nějak významně neleze na váhu, tak si myslím, že to vážně nevadí, ono si tělo většinou řekne, co potřebuje. Přítele zavři do komory, ať se kouká uzdravit (tedy pokud to je skutečně nemoc).

Andreo, to je krásný příběh. Vždycky mě takové příběhy postaví na nohy, že se to může povést hned na poprvé. To byl opravdu veliký kus štěstíčka. Moc se mi líbilo jak jsi manžela budila ve čtyři ráno, ani se ti nedivím. Tak se drž, do porodu je jen krůček a pak už si budete užívat toho vašeho krásného miminka. Tak moc držím palce.

Lotradno, teda ti tvoji chlapi se pěkně pochlapili, no to tedy klobouk dolů, no a k synovi není co dodat, tak bych jednou chtěla mít tak super kluka. Drž se, středa je už zítra a to budu držet pěsti o sto šest. Tak hlavně informuj, jsem děsně napnutá.

Maru, dobrá nálada u tebe koukám stále přetrvává, to je moc dobře a kdyby se o tebe náhodou (což tedy nepředpokládám) pokoušela jakákoliv zlá tetka, tak ji šupem pošli za mnou. Jaký že film ti manža přinesl?

Falco, taky to tedy hezky flákáš, nic nepíšeš, takhle z toho žádné plus nebude (to já jenom tak z legrace straším).

Bára

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 05.04.05 08:28

Bohunko, hlavu zhůru, naděje stále ještě je, třeba patříš k těm holčinám, kterým prostě testy z moče nevycházení. Nejlepší bude zajít k dr. a poradit se s ním. Hezky piš jak pokračujete ve stavbě.

Bára

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 05.04.05 08:35

Ahoj holky

tak je tady dalsi tyden. Maxik je v poradku, tak jsem uz normalne v praci, no muzu vam rict, ze za ty dva dny volna se mi toho tady nahromadilo… pomoooooc! Dneska jdu odpoledne do autoskoly na kontrolni testiky. A taky naplanovat zase nejake jizdy. Vubec na to nemam cas. Vecer bych chtela do bazenu, ale nevim nevim, jestli nebudu prilis unavena…

Maru: Krasny denicek, jsem rada, ze jsi v dobre nalade a ze odpocivas..... rybickovou pomazanku delam taky (z thajskych rybicek v zelenine) - rozmicham s tvarohem, troskou masla, nadrobno nakrajim cibulku, pak nadrobno nakrajim natvrdo uvarene vajicko, zamichat a malou lzicku horcice na chut, dosolit, dopeprit. Je vyborna!!!

Kaitlin: Teda toto utika, za par dni budes testovat - tfuj tfuj tfuj, pro stesti :) Drz se!!!

Holky, tak ja zas letim, ozvu se asi vecer z domu, tam mam vetsi klid a muzu reagovat jednotlive.

Posilam moc slunickovych pozdravu.

Marka

 
Anonymní  05.04.05 09:10

Mile zebricky,
omlouvamse, ze vam takhle vpadam do denicku, ale strasne rada si vase prispevky procitam. Jenom bych vam chtela napsat, ze vsem, ktere cekaji na vysledky IVF (Kaitlin, Maru, Lostris, snad jsem na nikoho nezapomnela), uprimne preju, aby to tentokrat vyslo, COZ PROSTE MUSI, protoze vy si to opravdu zaslouzite.
Ted me napadlo, ze bych mela napsat taky trochu neco o sobe. Je mi 27 let, s manzelem jsme se snazili nejakou dobu o miminko, coz nam take nastesti vyslo a ja jsem ted ve 26tt. Jenom k tomu testovani jsem se taky chtela pridat k nazoru, ze nejlepsi je pockat co nejdele. Ja sama jsam to uspechala, a pak jsem strasne moc zklamana, ze to zase nevyslo. Myslim, ze lepsi je opravdu to zkusit vydrzet, nez se predcasne stresovat, hlavne kdyz se jedna o IVF. U me se asi az 16.den po oplodneni objevila na testu slaboulinka carka.
Jeste jednou vsem drzim palce (vsechny ctyri) a posilam vam vsem jeden tehu PPPRRRSSSKKKA­AANNNEEECCCC!
Andrea2 (ale jina, nez ta prvni:-))))))

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama


Reklama