Zebřičkový deníček Maru - 58.díl

Snažení
  • 16.05.05

Ahojky zebrundy, zase nějak nestíhám, ale začaly práce na zahrádce tak to asi už jiné nebude. Tento víkend jsem totiž celý věnovala kytičkám, sazeničkám, hrabání v hlíně..................... no znáte prostě jsem makala jako šroubek, aby byla zahrádka jako ze škatulky a za okny byly bohaté závěsy plně rozkvetlých muškátů...................... :DDDDD tak na to si opravdu ještě nějaký ten pátek počkám a to počasíčko zlobivé tomu taky zrovna nepřeje,ale udělali jsme kus práce a mám z toho dobrý pocit.

A ještě se vám musím pochlubit, udělala jsem si báječný květináč, jsem z něj úplně nadšená. Minule jsem si z Řecka přivezla odmladek jednoho keře a díky mojí mamince jsme ho uchovaly, tak jsem ho potřebovala za:,–(it a žádný květináč co jsme doma měli mi prostě neseděl. Tak jsem vzala obyčejný hnědý a bílou barvou jsem tam namalovala řecké znaky, takovou tu typickou řeckou spirálu, no úžasný.......­.............­..... Kytička už je tam zasazená a moc jí to tam sluší. No skoro jak to tu popisuju si připadám jako blázen, ale Vy mě určitě pochopíte :-O
Teď mě čeká ještě netradičně žehlení a taky mě chytil takový malý předdovolenkový záchvat a zkoušela jsem si tu letní šatičky, sukýnky, trička a zjišťovala jestli se do nich ještě vůbec vejdu :-O
Naštěstí do většiny ano, ale možná nějakou tu parádu dokoupím a nebo něco vlastnoručně ušiju ať jsem v Řecku za frajerku :-DDDDDD
Manžílek tu žije hokejem, já se přiznávám, že mě to teda vůbec ale vůbec nebere.......­.......... a domluvily jsme se s kamarádkou, že příště se sejdeme a společně strávíme večer příjemněji...­.............­........

Tenhle týden nás čeká genetické vyšetření. Tak jsem si tu sepsala informace o rodinné anamnéze, no uvidíme co bude použitelné. Zatím jsem v klídečku, na odběry krve jsem si už zvykla jen by mě zajímalo odkud mi jí budou za chvíli nabírat,sotva mi jedna modřina sleze, tak už jdu na další odběr. Ale co oni si poradí............. I když si sestřičky už při odběru zoufají, mám špatně viditelné žíly :-O po mamince :-)
Hledala jsem na netu nějaké informace o genetickém vyšetření, ale všechno bylo tak moc odborné, že mi z toho začala jít hlava kolem a zavrhla jsem nápad Vám to sem kopírovat. Prostě se nechám překvapit, na výsledky budeme čekat zase měsíc, uuuuuuuuuuuuuuuf to čekání je asi nejhorší, ale momentálně mě to ani moc nevadí, stejně máme těhotnění zakázané kvůli cvičeníčku :-)
Tímto všem spolucvičenkám připomínám, že vás bedlivě sleduju........... minulý týden jsem si daly takový maličkatý rozjezd, je vidět, že jste si to vzali k srdci, takže v příštím deníčku budu vyhlašovat ty nejpilnější z vás. Z toho vyplývá, že musíte každý den hlásit jak cvičíte, jinak se pochvaly nedočkáte :-DDDDDD

Baruško ještě jednou moc moc moc gratuluju ke dvěma čárkám, je to bomba,že ti to vyšlo hned napoprvé, mám z toho opravdu radost, i když ti nebudu nalhávat, že mi přeběhl smutek po dušičce, ale jen tam prosprintoval a běžel někam dál..........­.............. S chozením do práce fakt nevím, já jsem byla přesvědčená, že nepůjdu,a le je pravda, že já v práci musím často jezdit autem a poslední dobou mě tam všechno štvalo. Uvidíš sama jak to budeš zvládat, rozhodnutí je na tobě, ale musíš slíbit, že při náznaku sebemenší únavy půjdeš hezky domů odpočívat.

Adko tak jaký byl první manželský víkedník, povídej přeháněj :-DDDDDDD Gratuluji ke svatbě, prožili jste jí krásně to je moc dobře. Fotečky mi kdyžtak pošli na email já už s nimi něco vyvedu, nemůžeme se dočkat až tě uvidíme :-DDDD

Tak se mějte hezky holčinky moje zlatý, doufám, že tenhle týden bude v práci lepší a budu za vámi moct chodit častěji.
 Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 16.05.05 06:37

Ahojda zebřulky! :-)

Tak máme za sebou krásný víkend, hlavně poměrně krátký… :-)
V sobotu jsem byla na kursu malování akvarelu na hedvábí, večer jsem u tchána slavila jeho svátek a v neděli jsme vyrazili za babičkou do lázní. No bylo to bezva, takový krásně odpočinkový víkend, škoda, že není 5 dní víkend a 2 dny se nechodí do práce… :-D (Teď bych potřebovala ještě jeden na to, abych vyprala, vyžehlila, uklidila…, znáte to! :-))

ADKO - tvůj popis svatby je úžasný, z toho čiší taková pohoda!!! To musela být nádhera :-) Tak ať dobře ustojíte oznamování rodině :-D

Báro - záloží na tobě, jak se říká, každý ví to svý :-) Pokud se cítíš dobře, tak si myslím, že není problém s chozením do práce, horší to bude, pokud se ti přidají nevolnosti, ale když říkáš, že máš bezva šéfa, a lze si domluvit skoro cokoliv, tak nevidím v tom nejmenší problém :-)

Vendelíno - a co to říct šéfovi na rovinu? Než vymýšlet možné alternativy, tak bych mu na rovinu řekla, že se v případě zdárného těhotenství nechci vrátit, ale jsem teprve na začátku a může to ještě dopadnout všelijak a v případě nezdaru bych se chtěla potom určitě vrátit. Na to, si myslím, nemůže nic namítat. Ani ty nejsi jasnovidec…

MARU - tak ty sis takhle pěkně zařádila na zahrádce, jo? :-))) A nechceš zaskočit.. :-D Nějak na to pořád nemám čas…
Já jsem teda hokejový fanoušek, my máme tohle doma vůbec kapku obráceně, manžílek včera vařil večeři a já si vychutnávala hokej :-D Manželovi stačilo sdělení jak to skončilo… :-)) Já jsem si to hezky užila :-) Ovšem na našem sídlišti bych ani nemusela mít puštěnou televizi a věděla bych o každém gólu a určitě bych se dozvěděla, že jsme vyhráli, to byl rachot… :-)

Tak přeju všem krásný pohodový týden, tady na východě Prahy krásně svítí sluníčko :-)
Kaitlin

 
Anonymní  16.05.05 07:08

ahoky včera večer jsem rozeslala aktualizaci seznámku, tak povídejte přehánějte jestli vám přišla, nějka mi blbnulo připojení přes mobil díky Maru

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 16.05.05 07:17

Jelikož, byl víkend opravdu krátky, jak psala Kaitlin, poslala jsem tento příspěvěk ještě do starého deníčku :-D. Všimla jsem si toho a kopíruji i do nového.

Ahoj zebřule,

Bosorko, tak vůbec nejsi potvora, kdyby se mě stalo to samé jako tobě za volantem, řekla bych si o těch mladících to samé.

Baruško, když čtu tvou chuť se vrátit do práce a o šéfovi sama superlativa, nenapadá mě, že by jsi byla hazardér. V tvém případě ti bude lépe v práci než doma :-).
No jasně, že jsi pod čarou, vždyť jsi zebřička dvoučárková, tak co by jsi dělala nahoře :-).
Teď doufám, že i kdyby jsi potkala v autě blbce nebudeš se rozčilovat, to by ti neprospělo, povoluje se pouze vulgární gesto :-).

Vendelíno, to je nepořádek, nikde žádná zelňačka :-). Čím si zažhnala svou chuť ?

Andreo2, no včerejší hokej se mimískovi musel moooc líbit :-).

Simo, přeji brzké zažehnání bacila. No a co s tchýní? Jestli má manžel s svou mamkou dobré vztahy, mohl by ji to naznačit nebo i o tom promluvit, on. Mělo by ji hlavně být jasné, že když ona neměla problémy s otěhotněním, že to není všeobecné pravidlo, vztahující se na všechny její potomky.

Adko, jsem zvědavá na reakce vašich rodičů na svatbní fotky :-). Snad to nebudou facky, jak píšeš.

Kati, takže ty jsi paní učitelka?
No to jsi si pěkně mákla na chaloupce, ale bude te to tam mít jako ze škatulky :-).

Lotrando, to je fajn, že jsi si pěkně polenošila na chatě. Dne s v 11 mám zarolovaná kopýtka pro tebe :-). Určitě bude všechno O.K.
Co copak jsi vyšívala, možná tě inspiroval včerejší zápas … :-)))

Maru, takže ty nás teď budeš zanedbávat častěji :-O. To se nedá nic dělat, když je práce na zahrádce. To jsi šikulka, namalovat si řecké znaky na květináč. A to bylo bez předlohy? Já bych ani nevěděla, jak by to mělo vypadat… :-O.
Dobrovolně hlásím, že jsem se včera na cvíčo vyprdla.
Seznámek DORAZIL :-).

Kaitlin, další malířka :-). Holky, vy jste tak šikovné.
Souhlasím, taky bych chtěla pětidenní víkend :-).
U nás, u lesa, byl po hokeji klídek, je z dálky byly slyšet rachejtle. Tak taky kdybych zápas nesledovala, věděla bych, že naši vyhráli :-).

Úspěšné zdolání pracovního týdne, pro lenošící doma, příjemné lenošení.

Tady na severu Česka je zataženo :-O.

Lostris

 
Anonymní  16.05.05 08:13

No krásné pondělíčko Zebřulky!!!
Maru já jsem se taky chystala, že si poprvé za:,–(ím muškáty na balkon, ale ještě jsem se k to mu nějak neodhodlala. Dneska asi kouknu do zahradnictví. Jo a poslala jsem ti o sobě to info!!
Lostris: Chuť na zelňačku jsem nezahnala. Snědla jsem doma sladké zelí s točeným a bylo mi pěkně blbě. No ale včera jsem si navařila do zásoby, tak mě už snad nic nepřekvapí!!

Já mám zase starosti s matkou. Ona je už úplně prdlá. Je fakt, že má roztroušenou sklerózu, ale spíš mi připadá že nás chce pořád něčím prudit a dělat nám naschvály. Jakoby nebylo dost, že má doma čtyři psy, tak teď si chce nechat dalšího!!!!!!Jde o jedno štěně, které jí zůstalo a mě z toho berou mory. Vím, že jsem hnusná, ale nejraději bych jí dala pár facek. Už tak se se mnou a s manželem nikdo nebaví, protože ti mámini psi lítají po celé vesnici a kadí všem na zahrady, dělá nám jenom ostudu a ještě se nám vysmívá např: " no vy chudáčci" ( jako za to že máme tu ostudu)Tak jsem včera podala inzerát ať si pro něj někdo přijede a ona zase začala přes celou vesnici řvát, že není nesvéprávná a že ho nikomu nedá. Přitom je každému jen pro smích. No museli byste jí znát, je to fakt záhul.

Tak jsem si postěžovala a frčím se po ránu zkulturnit!!
Vendelina

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 16.05.05 08:29

Ahoj holky,
hlásím se opět po víkendu, který byl naprosto skvělý:-)) V Českém ráji je opravdu jak v ráji, počasíčko taky vyšlo perfektně, našlapáno máme pěkných pár kilometrů a s manžou jsme si pěkně užívali. Ale je fakt, že by ty víkendy mohly být delší. No co už.
Maru - já teda koukám, jak si šikovná. Já když si chci něco udělat, tak musím hledat inspiraci v knížkách, jinak mě nic nenapadne:-( Jinak hlásím, že jsem poctivě necvičila, ale dneska už budu. Slibuju. Potřebuju nějaké to kilčo shodit.
Kati - já když jsem byla poprvé u rehabky na cvičení Mojžíšové, tak mě taky překvapilo, že mám cvičit jen ve spodním prádle. Přežila jsem to, ale vyšetření kostrče (provádí se zadkem) jsem myslela, že se hanbou propadnu:-) Z některého z tvých článků jsem pochopila, že tvůj manža je od tebe krapejtek starší. Jak jste od sebe? Mezi mnou a manžou je 12 let. Ale musím říct, že je to super.
Adko - tvůj popis svatby byl moc hezký. Jsem ráda, že sis to užila a vzpomínej na ni celý život. Já na tu svoji taky ráda vzpomínám.
Vendelíno - řekni šéfovi pravdu. Když budeš v pohodě, tak nepřijdeš, ale kdyby náhodou tak zpátky do práce chceš.
Holky přeji Vám všem hezký začátek týdne.
 Karla

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 16.05.05 08:43

Ahoj zebricky

faninkam hokeja blahozelam…ale nesledovala som mne to nebavi :-( ale chlapa hej ale iba v spolocnosti kamosou tak pozerali v miestnej krcme este ze bezfajciarskej inak by sme to citili aj doma :-)))

MARU mne tiez nic neprislo :-( A pochvala za denicek…tak zahradku ja nemusim brrr neznasam cervikov dazdovky…skratka plazy ani na obrazku ani v ZOO.A je mi zle ked Sisa taha cervika z piesku ze aha mamiii,zatial sa da ukecat nech ho da spinkat do travy :-)

VENDELINA tak podobne starosti poznam z rozpravania sestry,byva v rod.dome so svokrou tiez podobnou naturou.Chodime tam zo Sisou ale velmi radi predsa ten vybeh na zahrade a zvery tu v pnalaku nicim nenahradim…ale ma to s nou tazke…oni pre zmenu musi stale hlasit kam idu kedy sa vratia preco naco…no a jej pubertalne dcera to priam neznasa a babka este aj zaluje na nu :-)Picham jej z casu na cas injekcie tak sa mi „postazuje“ aky su vsetci lenivy ako vsetko musi platit…no je to tazke,drz sa.

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 16.05.05 08:59

Ahoj zebřičky,

tak se hlásím z práce, skoro žádná tu není, tak si strávím celý den na netu.

Maru, moc krásný deníček, máš pravdu to čekání je nejhorší. Slibuji, že pokud by nastaly jakékoliv zdravotní problémy, tak samozřejmě jdu na neschopenku, ale já mám bohužel (zatím) opačný syndrom než ostatní těhulky, usínám tak mezi dvanáctou a jednou a vzhůru jsem už kolem šesté a navíc se mi vůbec nechce přes den spát, takže mi to chození do práce přijde jako nejlepší řešení, ale určitě to nebudu přehánět. A vůbec nesmutni, jak jsi sama na začátku roku říkala, tak letos budeme každá těhulka a to platí i pro tebe, vždyť rok ještě neskončil. Taky jsme chtěli letos na podzim zase do Řecka, ale budeme mít jiné starosti, já už se tak začala těšit, takže ti to teď vlastně závidím.

Kaitlin, tak byl fakt super pohodový víkendík. Takže ty jsi takový fanda do hokeje, to já sem se včera nedobrovolně musela účastnit hokejového utkání, protože u nás byl manželův syn a samozřejmě to chtěl vidět. Já bych chtěla být šikovná jako ty, ale mě prostě tyhle věci moc nejdou.

Lostris, to jsem si dala jako předsevzetí do „nového" roku, že se nebudu za žádných okolností rozčilovat, stresovat a podobně, takže to platí i u řízení, ale já se při řízení stejně většinou snestesuju, takže v pohodičce. A jaký jsi měla víkend?

Vendelino, tak to je teda vostrý, to si tedy pěkně užíváte, asi se to chce obrnit.

Karlo, já mám manžela o 19 let staršího je to naprosto super, nemůžu si vůbec stěžovat.

Lotrandičko, držím kopýtka, hlavně dej brzo vědět.

Bára

 
Anonymní  16.05.05 09:17

Zdenco: nemluvíš náhodou o mé matce:-)))Silně mi ji to připomíná!!!
Vendelina

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 16.05.05 09:30

Ahoj holky,

za chvíli se jdu chystat na UTZ tak na mě myslete jsem trošku nervozní :-)))) jako vždy

Díky Lotranda

P.S. Jakmile budu u pc oznámím jak jsem dopadla

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 16.05.05 09:49

Ahojte,

Tak som bola v piatok u dr., v nemocnici som čakala asi tri hodiny (operačný deň), ale aj tak nemal čas, tak sme sa dohodli na sobotu. Išla som však aj k svojej dr. - tá ma pozrela sonom (strašne rýchlo) - povedala, že tehu nie som, že tam nič nie je. Tak mi predpísala Clomhexal a na základe folikulometrie sa mám s dr z nemocnice dohodnúť, či ho začnem brať.
V sobotu ráno som si robila tehu test od Jasmine, vyšla mi tam slabá druhá čiarka (lenže to bol Baby test a na ten som počula že býva aj falošne pozitívny), tak som ho pekne krásne zobrala ukázať doktorovi, a aj on mi povedal že bývajú falošne negatívne aj falošne pozitívne testy, a že to mohlo byť ovplyvnené aj endokrinologickými hormónami, že rozhodné je len sono. Tak mi robil vaginálny ultrazvuk, vravel že mám na vaječníku nejakú tekutinu, ale že sa nemám báť, že to môže byť len prasknutá cievka. Nezdalo sa mu však, že mám dosť vysokú sliznicu, doslovne povedal, že je hranatá, ale že žiaden vačok tam nevidí, takže tehotenstvo mi nemôže potvrdiť. Dohodli sme sa na dnes poobede, že mám prísť znova a uvidíme. Cestou domov som si predsa len ešte kúpila RapiPreg test, no a ten mi vyšiel negatívny. Lenže v sobotu poobede som začala trochu špiniť, ale ozaj len maličko. No a včera večer po milovaní som špinila znovu…no a tiež ma dosť pichá v podbrušku, raz na jednej potom na druhej strane......som zvedavá čo mi dnes dr. povie.

Lucka

 
Anonymní  16.05.05 09:50

pomoooooooooo­ooooooooooc mě to v práci nebaví.......­.............­.............­..... a kolegyně mi stále překáží u počítače, tak tu nemůžu mít puštěné emimino......­....... Maru

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 16.05.05 09:56

Ahoj Zebrušky,

Tak nejdřív budu reagovat ještě na minulý deníček:

V e n d e l í n o - já bych to v práci opravdu řekla na rovinu. Že když bude všechno v poho (jako že bude!) tak se nevrátím. Je na zaměstnavateli jak si to se záskokem domluví. A myslím si, že není v tvojí moci to ovlivnit.

B a r u - jestli se cítíš dobře tak jdi do práce. Já osobně bych asi ještě počkala co na to řeknou v centru. Ale chápu, že tě to doma už nebaví. A pokud se se šéfem domluvíte ta to snad bude v pořádku.

B o s o r k o - co to s těmi doktory je? Je to fakt hrůza.

A d k o - tak při líčení svatby jsem si vzpomněla na tu svoji. Jsem moc ráda, že se vám to vyvedlo. Počasí jste měli nádherný a je dobře, že jste si to tak užívali. Facky snad nebudou to ne. Byla to vaše svatba a ne svatba známých. Bylo to vaše rozhodnutí na které jste měli právo a nikdo vám do toho nemá co povídat nebo vám to vyčítat.

K a t i - my máme starého favorita a rozhodně ho tedy neleštím. Co jsme se přestěhovali je to hrůza je tam spousta prachu - vedle se ještě staví a silnice nejsou dodělané. Takže když zaprsí nadávám na bláto a když je sucho tak je všude spousta prachu. Kdyby jste viděli ty parapety a okna - hrůůůůůza hrůůůůz. Já sice okna meju nerada, ale tyhle bych s chutí umyla. Jen je to teď fakt zbytečné. Druhý den by vypadali stejně.

L o t r a n d o - tak to jsi si užívala na chatě. Je to musela byt paráda. Hned jak se vrátíš z UTZ dej vědět jak jsi na tom a jak ti to v bříšku krásně roste.

Ryšavka

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 16.05.05 09:57

A teď k novému deníčku:

M a r u - ty jsi se tady do té zahrádky pustila. Já mám jen dva truhlíky - jeden s muškátama a druhý s fuksiemi. Jinak na naší zahradě jsou jen ty hromady ornice a plot v nedohlednu :-((( Jo a ta ornice je pěkně zarostlá plevelem. Asi si pak pozvu celé zebří stádo aby nám to tady spáslo.

K a i t l i n - jé kurs malování. Já bych chtěla vyzkoušet nějaký kurs keramiky - hrnečky na hrnčířském kruhu a tak.

V e n d e l í n o - tak to nemáte s maminkou jednoduchý. Drž se ať to zvládnete a moc se nenervuj. Musíš být v pohodě.

B a r u - tak už v práci? To je dobře, že tam žádná není. Musí tě teď přeci šetřit když jseš těhulka. Jestli to tak bude i nadále pak je dobře, že jsi v práci, alespoň máš přímé spojení se zebřím stádem!

Ryšavka

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 16.05.05 09:57

A co můj víkend?

V sobotu manža hrál divadlo - hraje pohádku pro děti. A protože bylo tak nádherně tak jsem se na ně nedívala - stejně ji už znám nazpaměť a radši jsem se šla projít a pak jsem sdeěla na zahrádce v bufiku a přečetla jsem celý reflex. Když dohráli tak jsme tam seděli všichni a jeden klučina měl večer jestě absolventské představení (dělal školu nějakou divadelní, hereckou) takže jsme šli ještě do divadla. Jo a v sobotu jsem cvičila! Snažila jsem si vybavit nějaké cviky z Pilates ale moc mi to nešlo. Něco jsem převáděla manžílkovi a ten se mohl potrhat smíchy.
No a v neděli jsme šli plavat a pak do kina na film Hledání Země Nezemě. To jsem si krásně zabulela :-)) Byl to moc krásný film o autorovi co napsal Petra Pana. V kině nás bylo tak asi jen patnáct (to kino je jinak takové to klasické staré a dost velké) a manža před koncem povídá, že bulí všichni, že nejsem sama. A pak sám začal popotahovat. Tak povídám - I ty? - Vždyť povídám, že všichni! Tak jsme se tam začali hrozně smát. Je opravdu moc pěkný film. Jestli můžete tak na něj jděte.

M a r u - seznámek došel. Díky.

Tak já jdu také něco dělat.

Ryšavka

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 16.05.05 10:01

A pro koho tak krásně zvyšuju příspěvky?

Ráda bych řekla, že pro sebe, ale manžílek tu bohužel příští týden moc nebude :-((( a já bych měla mít ovu. Ach jo. V neděli večer jsem si kvůli tomu ještě pobrečela, že mě fakt štve, když to tak sleduju a on si pak nahlásí, že jede služebně pryč. Asi jsem byla nějaká naměko ještě z toho filmu. Ale dost mě to rozhodilo. On by mimi chtěl taky, ale prostě to neprožívá tak intenzivně jako já.
No nic. Tak teď už jdu fakt něco dělat.

Ryšavka

 
Anonymní  16.05.05 10:20

Ahoj holky,

Maru dá se říct, že obsah deníčku měl být i mou víkendovou prací, ale nějak z toho sešlo a raději jsem se válela. Budu makat na zahradě teď přes týden. Kvítka ale už mám v oknech týden a ty záhony? Manža mě přísahal, že to zvládne do konce týdne, tak snad bych mohla potom něco i za:,–(it. Ovšem kdo bude pečovat o záhony je va hvězdách …
Jinak díky , seznámek přišel.

Vendelíno , ehmmm vrátím se k výletům za zelňačkou. Dám ti tip… Za Hradcem nad Moravicí je tuším Kajlovec a tam je kemp a taková Koliba. Je to hned u cesty. Tak tam si zajdi na pravou kyselicu :-)) Vcelku dělaj dobrou, no ale není to domácí nebo pravá valašská , ale i tak je dobrá…
Vidím, že doma máte divočinu… tak hodně síly a pevné nervy…

BaruskoII ..dodatečně gratulace největší

Lotrando …tak jak ? Co dělají bublinky ?

Rysavko …téda, tvůj manža hraje divadlo,…júúú ten musí být šikovný :-)))
Vydrž s tou ovu… manža za to určo nemůže , že jede služebně pryč…
Na ten film se půjdu podívat

No a co já ?
Začala jsem stimulovat Fostimonem. Kdo to bral taky, ví, že je to pěkné sviňstvo … Trpím jak zvíře. První dávka byl doslova šok. Hnus jeden fialový. Pak už je to OK, ale ta aplikace…brrrrrrr­.....Ve středu jdu na UTZ jestli na to reaguji a jak, v příúpadě, že né dostatečně tak se dávka zvedne :-(( No mám se na co těšit. Jinak jsem si teda odepřela do středy bazén, saunu, jízdu na kole a musím se na to zeptat lékaře co z toho ještě zatím mohu ..... co mi dovolí..
Pojiš´tovně trvalo schválení léků , minule jsem léky platila ze svého, ale naštěstí to už mám doma ..resp. v CARu to schválení, takže jsem klidnější a ve středu budu vědět více, jak budu pokračovat…
Tak to je zatím ode mne vše, mějte se moc hezky a pěkný pracovní týden ..
 KATIA

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 16.05.05 10:23

Baruška, moc a moc ti gratulujem k //

Lucka

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 16.05.05 10:28

Ahoj holčiny, já jsem byla včera na hcatě, ale pracovně - manža sekal trávu (4 hodiny!!!! je tam hrozný terén) a já pálila nějaký ten bordel - jehličí a roští - to je něco pro mě pyromana :-))) Ale trošku jsem to přehnala a večer mě bolelo bříško, ale teď je vše v pořádku.Samzřejmě jsem fandila a bylo to moc hezký, hokejisti asi věděli,že mě nesmějí nervovat :-)))

Maru ty jsi fakt šikulka, já chci být taky manuálně zručnáááááá uááááááááááá :-))) A kolegyni okamžitě pošli do ........... terénu :-)

Ryšavko to je škoda, že tu manža nebude, ale bude další ovoluce.

Lucko bože můj ty to máš ale napínavé. Doufám, že bude vše v pořádku.

Báro uvidíš jak ti to bude v práci vyhovovat, někdo nemá problémy žádně a moje kamáradka v 9. tt blije a blije. Je mi ji dost líto.

Vendelíno to máš s mamčou opravdu samé radosti.
Bosorka

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 16.05.05 10:32

Jé Ryšavko, to znám taky. Když mám mít OVU tak manžovi se něco pokazí v práci, tak buď tam musí být a nebo na práci neustále myslí. No a pak moc chuti k tulení nemá. Dokonce jedenkrát jsme si vzali dva dny volna z práce, no a podle UTZ jsem měla OVU až den poté. Naštěstí v poslední době mi to vychází na víkend a tak vždycky něco naplánujem, někam vyrazíme a to je hned jiná. Jo a nemůžeš jet na služebku s ním? Ty bys pocourala po městě, on pracoval no a pak pěkně spolu:-))
 Karla

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 16.05.05 11:06

Vendelíno, přeji pevné nervy s mámou, musí to být hodně nepříjemné. Něco podobného jsem zažila s tetou, než se o ní konečně postarala její dcera, tak vím, jak ti je.

Karlo, to jsi mě potěšila, že i ty jsi necvičila, jednomu je hned líp :-).

Baruško, to tě hezky uvítali v práci, že ti žádnou nedali a máš pohodičku :-).
Co já o víkendu? V sobotu byl manžel v práci, tak jsem ji pojala úklidově a v neděli jsem pekla kachničku a odpo jel manžel k rodičům, mě se nechtělo, já si dala šlofíka a pak šla s Robinkem na procházku. Takový obyč víkend :-).

Lotrando, teď už vidíš krásně své dvě bublinky :-). Těším se na vyprávění.

LuckoD, tebe teda to tvoje tělíčko napíná. Doufám, že se všechno brzo vrátí do normálu. napiš co bylo dnes na vyšetření.

Maru, udělej přesně to, co ti radí Bosorka. To je nejlepší řešení, aby jsi měla počítač jen pro sebe.

Ryšavko, zebří stádo všechno spase, dej nám vědět :-D.
Manžel je šikulka, to má průpravu,až budete mít vlastní dítka :-).
Manžel za to určitě nemůže, že ho pošlou na služebku, tak se netrap. Uvidíš, že se dočkáš a navíc píšeš, že moc nebude, takže bude i nebude :-O, tak se třeba zrovínka trefíte do dne D :-).

Katio, přeji hladké zdolání stimulace, i když z tvého popisu to je síla. Musíš si pořád říkat, proč to vlastně děláš, třeba to trošinku pomůže.
Po to Fostimonu je ti špatně od žaludku? Měla jsi ho i při minulé stimulaci? Pokud ano, proč ti nepředepsali jiné léky? To je výslech … :-)

Bosorko, ty naše pyromanko, ty jsi se tahala určitě s těžkejma větema, co a myšáčkovi se to nelíbilo. Hlavně, že tě bolest přešla. Buď na sebe opatrná.

Jeeee, za chvíli bude hamu papu :-D.

Lostris

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 16.05.05 11:11

Holky, veď to, strašne ma to moje telo napína a ja neviem čo si o tom myslieť…
Teraz neviem, či mám brať nový cyklus začínajúci tou slabou ms, alebo ešte ten starý cyklus, čo s teplotami.
Neviem, prečo zase špiním, to sa mi nikdy nestávalo, väčšinou som v období ovu mávala krémový alebo bielkový hlien, nikdy tento hnedý…
Určite Vám dám vedieť, čo nového, ale až zajtra, dr. má dnes službu, takže môžem prísť kedykoľvek, teda nebudem odchádzať z práce ale pôjdem až potom…

Lucka

 
Anonymní  16.05.05 11:30

Ahoj holky,

mám pro vás zprávičky z UTZ
U jedné bublinky potvrzena srdeční akce a podle velikosti jsme 7 tt+6 a TP 3.1.06

druhá bublinka je menší zatím bez srdeční akce, ale podle dr. roste tak uvidíme .

Holky bylo to krásný jak to srdíčko bubnovalo takže jsem si na koze pobrečela :-)

Lotranda

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 16.05.05 11:41

Supeeeeeeeeeeer! Ať už to dopadne, jak to dopadne, tak jedno miminko bude na 100% :-D To je prostě nádhera a naprosto chápu, že si zaslzela, musel to být úžasný pocit :-)
Kaitlin

 
Anonymní  16.05.05 11:47

Já jsem fakt skleroza :-))) Samozřejmě mám dvě fotky z utz každé bublinky zvlášť tak je odpoledne hodím na net a na další kontrolu ještě do centra jdu 25.5.2005 v 13,0­0 hodin

Lotranda

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 16.05.05 11:49

Lotrando gratuluji k bušícímu srdíčku, je to zázrak - takový drobeček a srdíčko tomu jede jak hrom!

Lostris poslušně hlásím, že jsem těžké větve netahala - pouze vidle s jehličím. A našla jsem v té hromadě 3 slepýše - byli strašně roztomilí.
Bosorka

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 16.05.05 12:00

Maru dneska jsem si už zacvičila - protáhla jsem si tělíčko a trošku zaposilovala ruce a prsa. Před těhu jsem nijak necvičila, tak si myslím, že pro mě nebude nějaké posilování břišních svalu to pravé ořechové.
Bosorka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 16.05.05 12:31

LuckoD, dr. určitě poradí a budeš snad mít jasno.

Lotrando, jeeeeee, to musela být nádhera. Jeden mimísek se má čile k světu, tak snad ho ten druhý dohoní :-).

Bosorko, ale i ty vidle, jak je vidět ti neudělaly dobře. Slepýšci museli být nádherní, taky jsou mi sympatičtí :-). A se cvičením opatrně, když jsi na něj nebyla zvyklá. Jsem jak tvůj ošetřující lékař… :-)

K hamu papu byla polévka s masovými knedlíčky a boloňské špagety :-).

Lostris

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 16.05.05 12:47

Ahoj Zebřičky,

Konečně jsem se trochu utrhla a můžu napsat. Tak jsem si vás prohlédla na fotečkách (Maru, moc děkuju za seznámek) a bylo to úžasný! No, přiznám se, že moje „naprosto přesný představy" o vás mi úplně nevyšly, ale bylo to moc zajímavý. Např. jsem byla skálopevně přesvědčená, že je Maru blonďatá a Lotranda tmavovláska chi, chi. Samozřejmě dovalím co nejrychleji taky ňáký fotky, abyste vědely, s kým máte tu čest. Zatím budou ovšem pouze ze svatby, jiné nemám v elektronické podobě, ale vše je na nejlepší cestě, protože se chystáme pořídit si nový foťáček.
Jinak si musím (pokusím se lehce) postěžovat, protože máme v práci jednu kolegyni, která je strašně nepříjemná, sbalila pana ředitele, protože je strašně moc na peníze a nikdo ji nemá rád. A bohužel u nás dělá personalistiku, takže s ním teď mám nějaké jednání ohledně MD. Jo a je jí 37, nemá děti (ty bych jí ale fakt upřímně přála), ale tudíž si dovedete představit, jak se asi chová ke mně. No hrůza. Dneska jsem se kvůli ní tak rozčílila, že to vydejchávám až teď a rozbolela mě z toho hlava. Fakt se snažím jí jít radši z cesty. No nic.

MARU, moc krásný deníček, taky bych chtěla být tak šikovná jako ty. Já se ale bez mučení přiznám, že jsem celkem levá. Podle toho taky vypadá moje terasa, kde už 3 roky plánuju vy:,–(it nějaký hezký kytky, ale zatím tam mám jenom vánoční stromeček, jeden holandskej tulipán a na léto tam vytáhnu pokojový kytky zevnitř bytu.

LOTRANDO, jsem ti chtěla popřát hodně štěstí na dnešní UTZ, ale než jsem se rozkoukala, tak už jsi zpátky se samými dobrými zprávami. To je super. Vůbec se nedivím, že ukápla nějaká ta slzička, jsem v tom úplně stejná. Když se mnou jde na UTZ manžel, tak mi vždycky šeptá do ucha, abych to dneska vydržela (samozřejmě v dobrým), ale neí to nic platné:-))).

VENDELÍNO, tak vidím, že to s mamkou nemáte vůbec jednoduché. Přeju hlavně pevný nervy. My máme něco podobného s babičkou, ona prostě chytila takový ty stařecký vrtochy a nic s ní nehne. Např. na bratrancově svatbě si nechala zabalit domů slovy sedm hranolek, to byla teda pěkná ostuda.

KATIO, přeju hodně štěstí při stimulaci, hlavně ať vše dobře probíhá a s tím nejkrásnějším koncem!!!

LOSTRIS, tak jsem ve fotogalerce zjistila, že máte briarda, to by sis rozuměla s mojí kolegyní, oni ho mají taky a navíc jsou členy nějakého briard klubu.

Andrea2

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 16.05.05 12:52

Lostris já bych tě za lékařku klidně brala - jistě by jsi mi s okamžitou platností zakázala všechny domácí práce :-)))) Já budu mít pečené kuřátko s bramborem vlastní výroby.

Andreo - fuj mrcha jedna personalistická milenkovská ředitelová!!!!! Ať si dá bacha na splašené zebří stádo!
Bosorka

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 16.05.05 12:56

BARU, tak jak je v práci, je super, že Tě nepřetěžujou. Já chodím zatím celou dobu do práce, ale musím se přiznat, že se mi fakt ulevilo, když blicí období po třech měsících samo ustalo.

RYŠAVKO, to je škoda, že manžel odjíždí zrovna v době očekávané ovu, jak tady někdo psal, nešlo by jet třeba s ním?

Andrea2

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 16.05.05 13:22

Lotrando, to musel být krásný zážitek, slyšet srdíčko mimíska. Ten druhý se taky vyklube, uvidíš.
Já se tak těším, až mě to taky potká, ach jo.
 Karla

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 16.05.05 13:48

LOTRANDA no nemam slov… kedy je v plane dalsi UZV chcem vediet ako sa rozbehla aj ta druha krasavica :-)

 
Anonymní  16.05.05 14:02

Tak jsem zase tad. Vyplela jsem 3/4 zahrady, na víc už nemám sílu a chystám se něco zblajznout. Máme tady na severní moravě opravdu nádhěrně, sluníčko svítí a je krásně teploučko. Hned jak mě přejde úbava tak fičím zase ven.

LUCKO: to tvoje tělíčko si fakt dělá co chce. Ale víš co jsi říkala. Těhu test od těhulky, musí být zaručeně pozitivní a on byl, ne? Tak ať se pan doktor radši pořádně koukne, jestli v té vysoké sliznici není zavrtaný nějaký červíček:-)))

RYSAVKO: v práci už jsem to řekla a bylo to kupodivu v pohodě. Řekli, že mi to místo bez problémů podrží, ale nevím jestli se tam vrátím. Tu práci miluju, ale s mimísem ji asi nezvládnu.
Hned zjistím, kdy se u nás ten film hraje a skočím na něj. Takové filmy miluju!!
A manžílkovi dej čas. Já jsem si mylsela, že to toho mýho taky nějak moc nebere a nakonec se přiznal, že posledního půl roku na nic jiného nemyslel. Oni to jen nedávají najevo.

KATIO: móóóc dík za typ na kyselicu!!!Hned o víkenu se tam vydáme!!Já ale budu za chvíli jako koule, protože nanic jiného než jídlo nemyslím!JInak ti přeju spoustu nervů a odvahy při stimulaci!Uvidíš, že to přinese ovoce!!

BOSORKO: hlavně se holka moc nepřepínej a už vůbec necvič břišní svaly!!!!Pak nám předčasně porodíš a my se tady zase budeme muset stresovat:-))))TOnám nedělej!!!

LOTRANDO:gratuluji k srdíčko!!!Já jsem taky natahovala moldánky, když jsem to srdíčko viděla!!!A budu držet palečky aby se rozběhlo i to druhé srdíčko!!!Jo a na kontrolu jdeme ve stejný den i hodinu, to je super, no ne?

ANDREO: na kolegyni se vyprdni!Já jsem taky měla obdobnou a strašně jsem trpěla, když byla v práci, Prostě jsme si nesedly a ona pořád dělala naschvály. Nakonec ji šéf vyhodil a tos ním taky párkrát spala:-))Vidím, že taky máte doma veselo......

Vendelina

 
LuckaD
Kecalka 205 příspěvků 16.05.05 14:10

Vendelína, to vieš že áno, teda aspoň dúfam, že je tam mimis zavrtaný a len sa skrýva.
Je pravda, že ten test od Jasmine bol pozitívny, hoci dr. povedal, že hlavné je sono…
Tak mi držte palce, nech tam poobede niečo vidí, pôjdem asi okolo piatej.

Lotranda, to je super, že vidieť srdiečko, viem si predstaviť tie slzy v očiach, ja by som ich mala tiež.

Pa, Lucka

 
Kacovka
Povídálka 34 příspěvků 16.05.05 14:16

Přeji všem hezký začátek nového týdne,
minulý jsem vůbec nestíhala sem juknout, pouze jsem v pátek rychle vyhledala Barušky příspěvek a moc, moc moc gratuluji.
Adce přeji vše nej do manželství a už žádně stresy s miminkem. Ostatní komentáře ještě nemám dočtené, tak snad stihnu ještě něco dopsat. Zítra jdu snad na poslední zkoušku šatů, tak pokud budou sedět jak mají, tak si je i odnesu a nafotím je a pošlu vám je ke zkouknutí. Příští týden jedeme na dovolenou na Slovensko k mým prarodičům, už se na ně těším. Jinak v sobotu jsme slavily s rodinou přítelovo narozky, udělala jsem To jaho hodové tiramisu dle receptíku Maru a byla to dobrota, mám to založené mezi recepty jako Marumisu :-) Na oslavě byla má sestra, která za měsíc porodí, a všichni se samozřejmě ptali i nás, kds že to plánujeme my, no to se to lehce řekne, když boducí švagrová má 3 děti a ani neví jak se to povedlo a sestra se jen podívá na polonahého chlapa a je v tom, no zatím všem tvrdíme, že nás učili, že děti se rodí až po svadbě, tak snad budeme mít na chvilku z dotazam pokoj… Škoda jen, že je mi pořád špatně, už mě to i noci probudilo a tak jsem čekala 20 minut na WC a nic, kdybych uměla zvracet tak by se mi asi ulevilo, ale takhle nic. bolí mě pořád žaludek, a jestli to nepřestane nebudu moci ani na nákupy, dělá se mi zle i u salámů atd. :-)
Za chvilku jdu na skok domů, ale večer musím zase do práce, ale jestli půjde vše jak má tak tu budu mít i čas sem nakukovat a případně reagovat, no hlavně si musím dočíst minulý týden, když mě čaké příští týden absence.
Jinak Maru taky jsem se o víkendu hrabal ve hlíně, za:,–(ila jsem většinu toho co jsem chtěla, ještě chcu vy:,–(it okraské dýně než odjedem na dovču. Myslím, že Přemek Podlaha z by nás měl radost :-)
Letím domů tak se mějte hezky absentéřka Kacovka

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 16.05.05 14:32

Ahojda zebrušky,

pořád trápím stránky rodiny a snažím se protlačit foto z utz :-))

Maru jak tak čtu tak ty jsi šikovná úplně na všechno. Ten květináč musí vypadat úžasně :-)

Zdenca na UTZ jdu 25.5. V 13.00

Vendelína tak to je paráda že jdeme ve stejný den :-D

Bosorko nenamáhej se :-) jen po troškách tak aby tě nic nebolelo :-)

LuckaD pořád věřím tomu že jsi těhulka a mimísek je malinkatej a schovává se

Všem děkuji za srolovaná kopýtka moc mi pomáháte :-)

Lotranda

 
ketrin
Povídálka 23 příspěvků 16.05.05 14:52

Ahoj Zebřičky,
zdravím Vás po víkendu, který byl skutečně moc krátký ale lepší než nic.
Maru, minulý týden jsem Ti posílala mail s prosbou o zařazení mezi zebry a seznam jsem zatím nedostala, tak nevím jestli ještě nemám nárok nebo se někde zatoulal. Tak prosím, prosím, smutně koukám …
Obdivuji Tě jak máš široký zaběr činností a šikovností - od šití, vaření/pečení, malování. Asi jsi renesanční člověk.
Adko, ještě jedno blahopřeji k uzavření manželství, doufám, že se Vám všechno krásně vyjde.

Lotrando, to musí být super sledovat takhle malinké srdíčko. Bohužel když já jsem byla těhotná dělal se ultrazvuk až mnohem později a monitor měl jen doktor.

Baruško, pokud nebudeš mít žádné komplikace, myslím, že chození do práce nemůže ničemu uškodit. Zvlášť když neděláš manuální práci a nestresuješ se. Naopak Ti to rychleji uteče.

Zdravím ještě jednou i ostatní zebry - mějte se moc fajn
 ketrin

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 16.05.05 14:56

Konečně jsem protlačila na rodinu čerstvý foto z UTZ :-))))

Lotranda

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 16.05.05 16:34

Bosorko, to je jasnačka, všechno všecičko, co by tě namáhalo a Myšákovi se nelíbilo by jsi měla zakázané :-).

Vendelíno, u nás se to ranní zamračené nebe protrhalo a také nám sluní svítíčko :-). A ty by jsi měla tady zákaz veškeré námany, jako Bosorka :-O.

Lucko, to by byla paráda, kdyby se mimísek schovával ve sliznici a nebyl by vidět na sonu. Doufám, že nějak tak budou znít zítra tvé zprávy po dnešním vyšetření.

Kacovko, z čeho ti je tak špatně, tušíš?

Lotrando, letím na rodinu zkouknout utz :-)

Teď se vám svěřím se svými puberťáckými stavy. Minulý víkend jsem shlédla Pearl Harbor a normálně jsem se „zamilovala“ do Joshe Hartnetta :-)))))). Je to mlaďoch, ale fakt se mi moc líbí, být v pubertálních letech, tak jím mám oblepenej celej pokojíček :-O. Takhle jsem si ho dala jako tapetu na monitor - v práci, doma na notebooku by se to asi nelíbilo manželovi. To jsem prdlouš, co? :-DDD

Lostris********

 
Kacovka
Povídálka 34 příspěvků 16.05.05 16:45

Ahojky, bohužel netuším proč je mi blbě, ale těhu určitě nejsem, protože poslední MS jsem měla 28.4.2005 a předtím jsme byla po PC hrdla měsíc bez tulení :-( takže nevím, počkám jestli mě to po dovče nepřejde a hlavně to mám do konce měsíce dostat, ta uvidím a když tak vyrazím k doktorovi.
No musím zase končit a frčím zpět do „kolbenky“.
Kacovka

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 16.05.05 16:46

Lostris to byl ten blonďák, co na konci umřel? Co jsem pro něj štkala jako hyena, co jí ze skály spadlo její oblíbené mládě? Tak to máš holka kokurenci!!!! :-)))
Bosorka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 16.05.05 18:00

Ahojky zebřulky,
hlásím, že jsme s delfínkem v pořádku, podle slov dr na dnešní prohlídce, ale protože jsem strávila celý den na krvi, u doktora a na úřadech, jsem úplně ko a děsně mě bolí hlava. Takže se moc omlouvám, zatím jsem dnešní příspěvky nečetla, jen deníček (opět perfektní Maru) a jdu vyhnat bolest z hlavy.
Ozvu se zítra, poctivě pročtu a napíšu, pa pa Adka

p.s. Maru zkusím se ještě s fotkama poprat a když se nepodaří, tak ti pošlu mejlík, zvědavko :o) No abych trošku zmírnila zvědavost - představ si Marfušku ve fialové stanu - to jsem já ve svatebních šatech :o)

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 16.05.05 18:12

Bosorko, blonďák sice není, vím to zkoukla jsem jeho stránky a mám ho jako tapetu :-)) no a je to on. Také jsem zamáčkla slzu,když ho zastřelili. Ještě, že není v dosahu, možná, že by jsme se o něj porvaly :-DDD.

Adko, tak Marfuša ve fialovém stanu :-D, nevěřím, dokud neuvidím…

Kacovko, přeji, aby tě to přešlo ještě před dovolenou, aby jsi si ji užila.

Lostris****

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 16.05.05 18:14

Změny: Lotranda

Nástěnka: tučně vyznačeny aktuality tohoto týdne

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Alex - hysteroskopie?, IUI
Babu
becy
Bohun - 7.6. Pronatal
Claudie - konec května snaženíčko snažení
Ed Falco - 2.IVF červenec, 23.7. svatba v Hradci n. Moravicí
Iveta- 1.IVF květen
Joly - 12.5. předoperační vyšetření a genetika, 20.5. zač.sti­mulace
Kacovka - 9.7. svatba
Kaitlin - v týdnu 16.-20.5. krev=imu­nologie, hormonální hladiny, 24.5. v 10:00 vstupní pohovor do CARu
Kajdula
Karla - Clostilbegyt, 19.5. utz-kontrola folikulů
Kati - 5.5. genetika-čekání na výsledky, 2.IVF+ICSI červenec 2005
Katia - 1.IVF (červen-červenec),8.8­. imuno
Lenuška- 6.5. zahlášeno, že snažení se bude konat za 1 1/2 roku
Lostris - 23.6. imunologie
LuckaD
Maru - 17.5. genetika, 26.5. laparoskopie, v týdnu 23.-27.5. výsledky imunologie
Marka - KET s DO (srpen), svatba 4.6.
Marky - 3.5. 13 DC
Patricie - 11.5 předoperační pohovor, diletace čípku-konec května
Rafuska
Rysavka
Sima - 24.5. výsledky vyšetření (hormony)
Tinna
Verča - 1.IVF konec května
zdenca - IVF (červenec-srpen)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dvoučárkové:

Adka007 - 27.4. 17tt, 16.5. poradna, 30.5. velký utz 2D
Ajjaa (Adelinka) - Adámek, TP 13.5.
Andrea2 - 26.5. utz, TP polovina července
baruskaII - 13.5. || :-), 20.5. utz
barbucha - bublinka 17.3. 17+2
Bosorka -20.5. návštěva nové dr., TP 11.9.2005
Caprina - TP 7.9.2005
Ivanka- 2.5. 15 tt
Jarča - 7.3. 13+6, TP 6.9.
Jasmine - 11.5. 25 tt, TP 20.8 (Filípek)
Lotranda - 16.5. 7 tt+6, 25.5 . utz ve 13 hod., TP 3.1.06
Olivia - 27.4. 13tt
Slanka** - Marianka
Vendelina - (neschopenka), 9 tt, 25.5.kontrola
*Wilma
- 5.5. || :-) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky se zebřičátky:

Monicka - 10.5. v 10,56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g

 
Kacovka
Povídálka 34 příspěvků 16.05.05 19:08

Lostris ty jsi ale šikovná nástěnkářka :-)
Kacovka

 
Anonymní  16.05.05 19:50

KAcovko: fakt jste ani jednou nezhřešili? Ani na krajíček? Po tom PC hrdla ( doufám, že je to to roztahování děložního hrdla) otěhotněly všechny mé známé, co nemohly mít dlouho děti!!!Dokonce jedna spala s manželem opravvdu jen na krajíček a to to ani nedokončili:-))Zkus se zamyslet!!:-))
Vendelińa

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 16.05.05 20:52

KACOVKO a kde na slovensko idete??Skocte aj ku mne ked tu budete :-)
LOTRANDO uz som zistila ako nepozorne citam prispevky :-) dik.

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 16.05.05 22:01

Ahoj zebrušky!
Sice už potřebuju sirky do očí, ale ozývám se, abyste věděly, že ještě žiju.
BARUŠKO, obrovská gratulace se stopou závisti. Jsem moc ráda, že znám někoho, komu to vyšlo na poprvé.
MARU, seznámek zatím nepřišel, ale já na něj nespěchám.
LOTRANDO, gratuluju, mussí to být nejhezčí zvuk na světě.
Mějte se jeno krásně.
Rafuska

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 16.05.05 22:04

Jsem hrozná, nedívala jsem se na poštu a napsala jsem nesmysly. MARU, promiň. Seznámek došel. děkuji.
Rafuska

 
Anonymní  16.05.05 23:02

Ahojky zebrundy, před chvilkou jsem se vrátila z divadla, které bylo super, napatlala jsem mamině barvu a teď mám chvilku, abych Vám napsala pár slov .............­..............
Zítra jedu na tu genetiku tak se ozvu asi až večer, protože do práce už nepůjdu.
A ve středu hned ráno v 7 hodin jdu na mobilizaci páteře, na to jsem moooooooooooooooooc zvědavá a tak trošku bojím bojím co se mnou budou vlastně dělat........­............
Dnešek byl moc nabitý a nestihla jsem cvičit, ajajaj to mě asi v pilnosti někdo předběhnete tento týden :-O

Kaitlin taky bych šla na kurz malování na hedvábí, bohužel jsem u nás žádný neobjevila, tak se do toho hold budu muset pustit s knihou v ruce :-O
A povídej přeháněj co babička v lázních jak se má, doufám, že jsi jí pozdravovala od toho potrhla co potkala když byla v lázních za tebou :-DDDD
Heč heč já mám uklizeno, vypráno a vyžehleno :-DDDDDD ale to už si koleduju o naplácání viď????

Lostris přiznávám se,že mi řecké znaky už musí koukat z očí jako strýčkovi Skrblíkovi dolary :-DDD Já řecko miluju a asi jsem byla v minulém životě veštkyně z Delf :-DDDD Už je mám na tričku, na květináči, na prostírání...­........ no blázen a pak jsem blázen do Egyptské kultury, takže budou následovat asi pyramidy.....­.............­.............­..

Vendelíno info do seznámku dorazilo, takže pošlu aktualizaci hned jak si najdu chviličku, bude to brzooooooooooo.
Teda ty máš s mamčou trápeníčko, přeju at se to hafany brzo vyřeší.
A s tou zahrádkou to nepřeháněj, mysli na mimíčka, aby se měl v bříšku dobře a ne aby se tam mačkal :-)

Karlo Český Ráj miluju taky jsme tam před pár roky byli na kolech a na pěších tůrách, no super, hned bych jela.

Zdenco seznámek pošlu znova asi ho celníci nepustili přes hranice .-DDDDD

Baruško tak koukám, že to u tebe v práci na přepínání nevypadá, takže si tam hezky užij serfíkování na netu :-DDDD alespoň budeš celý den s námi :-DDD Pozdravuj mimíčka(sky) :-)
Jojo tak jsem si říkala, že letos už nikam na dovolenou nepojedu, ale tam nahoře to prostě rozhodli jinak a letos celou dovolenou zorganizoval manžílek, já na to ani nešáhla a to to bylo každý rok úplně opačně. Ale už se začínám snad i těšit......­........... Ale příští rok už chci mí úplně jiné starosti, slyšíš přírodo!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lucko celá napnutá čekám jak to dopadne............

Ryšavko o tomhle filmu mi vyprávěla kamarádka, měla úplně stejné pocity jako ty a bulel tam i její přítel :-O teď do kina moc nechodíme, ale až to vyjde na videokazetě nebo DVD tak si to půjčím.
S tou zahradou to je tak, že jí máme společnou i s mými rodiči,t akže jsme makali všichni. Oni te´d odjíždí na poznávací zájezd do Francie, takže bylo třeba zafinišovat a teď to všechno musím udržet v bezvadném stavu, tak se těšte na vyprávění co mi uschlo, zmrzlo, zašlo .............­..........
A s manžílkem to nějak vyřešíte, kdy máš ovu a kdy odjíždí? Víš, že spermijky přežívají v těle ženy asi 2 dny, takže se pěkně potulte ještě než odjede a pak hned jak přijede a třeba to zrovna vyjde........... hlavně žádné slzičky, to se přij´d šupky hupky vypovídat k nám.

Katio držím kopýtka ať stimulace přinese hodně kvalitních vajíček a všechno je v pořádku. A a´t ti není moc špatně, hold musíme něco vydržet, ale za ten výsledek to stojí a přece se jen tak nevzdáváme my zebry bojonice. Čekáme na hlášeníčko a nic nezatajuj ani všechny pocity.

Bosorko ty chceš asi naplácat, že jo? Takhle se přepínat. Koukej ted v týdnu odpočívat ať se má u tebe miminko dobře a už žádné bolení bříška.

Lotrando úplně chápu,ž e jsi si poslzela, já tu slzím teď, to je krásný jak to popisuješ. Takže to vypadá na dvojčátka to je super, to druhé bude určitě pořádné zebřičátko a příště uslyšíš srdíčka obě. Musím kouknout na fotečky, ještě jsem to nestihla.

Lostris teda ty jsi si dala dobrou hamušku papušku :-DDDDD

Andreo kolegyně protivné posíláme do háje zeleného, a´t si trhne karieristka jedna protivná, nebo jí přijdeme nakopat kopýtky :-D
To mě rozesmálo ten popis jak jsi si nás představovala, ale tak to bývá.............

Kacovko už se těším na fotečku šatiček. Hlavně si pak užijte pohodovou dovolenou.
To je super název Marumisu, teda,že se po mě budou pojmenovávat dezertky to by mě nikdy nenapadlo. Jejda teď jsem si vzpomněla, že vám ještě jeden recept dlužím.......­.............­.............­...

Tak já se polepším Maru

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama