Zebřičkový deníček Maru - 64.díl

Snažení

Ahojky zebrunky moje nejmilejší, tak jsem zpátky mezi Vámi a hlavně zpátky v realitě všedního života. A musím přiznat, že mi připadá úplně neskutečné, že mám jít zítra do práce................

Vrátila jsem se ve středu v noci domů, ale do práce jsem nešla ani v pátek, prostě jsem si řekla, že návrat do pracovního procesu v pátek je úplný nesmysl. Bohužel jsem neměla ale doma připojení (měli jsme problém s připojením přes mobílka) a tak jsem tu dál trpěla hrozitánským absťákem. Zatím jsem stihla pročíst jen úvodní článečky obou deníčků, ale už jsem nestihla pročíst Vaše komentáře. Musím Vám ještě říct, že jsme o víkendu měly srazík s holkama z lázní, takže místo vybalování, uklízení a čtení deníčků jsem se ocitla v Praze, ale sraz byl super a byly jsme nadšené z toho, že se zase vidíme. Však to Kaitlin určitě potvrdí.

Jen musím reagovat a moc moc gratulovat Bohunce a Katie k těhulkovství a pevně věřím, že všecičko dobře dopadne a budete se radovat z krásných zdravých miminek. Doktoři Vás teda ošklivácky potrápili, ale když celé
zebří stádečko zatne kopýtka tak to určitě dobře dopadne, moc na vás myslím.

A k deníčkům - musím před Kaitlin smeknout, protože její deníčky jsou úžasné a psané srdíčkem a i mě prostě úplně dostaly......­.............­...... To není na velikou čokoládu, ale na nějakou větší odměnu, takže budu přemýšlet....­.........
Prostě Katilin bylo to SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER a hned si to musím všechno vytisknout abych si konečně v hlavince srovnala téma adopce.............

No a jak vás znám tak určitě čekáte na vyprávění o naší dovolené. Nádherně aktivně jsme si jí užili. 7 dní jsme měli půjčenou motorku, najeli jsme 800 km a procestovali křížem krážem celý Rhodos. Takže jsem si na té motorce úžasně vyfoukala myšlenky z hlavy a na všechno zapomněla a jen si užívala a užívala. Bylo toho k vidění opravdu hodně - archeologické vykopávky, zachovalé stavby, starobylé město v hlavním městě ostrova, muzeum, kde bylo podmořské akvárium, kláštery, staré lázně........­......koupali jsme se na různých plážích, jedna byla nádherně romatická a klidná skoro bez lidí.........­.............­.............­..... Manžeíke vyzkoušel potápění s přístroji..­........Prostě to bylo super. A určitě vložím nějakou tu fotečku do galerie.
Ještě se teda musím přiznat k maličkatému prohřešku, předposlední den jsme se nějak zapomněli v hotelu na baru a já jsem se po té dlouhé skoro půlroční abstinenci docela zlupala :-OOOOO a druhý den jsem ves tínu přemýšlela, že ještě můžu být ve svém věku tak praštěná. No a teď už zase dlouho bumbat alkohol nebudu :-DDDDD

Ale přeci jenom mi na té motorce z hlavy nevyfoukalo všechno a moc jsme na vás myslela a musím Vám napsat jak jsem se i v Řecku přimlouvala za všechny zebřičky.

Bydleli jsme v letovisku, kde bylo zátoka s nádhernými skálami a na jedné z hor byl vidět nenápadný malý kostelíček - od moře to vypadalo spíš jako domeček :-O a protože jsem děvče zvídavé, tak jsem zjišťovala cože to tam je???
A zjistila jsem, že je to klášter Moní Tsambíkas a váže se k němu jedna legenda: „V klášteře je umístěna ikona z 11.století, kterou nalezl bezdětný pár, jemuž se později podařilo počít dítě. V důsledku toho se kaple stala poutním místem bezdětných žen, které sem dodnes přicházejí bosy a modlí se k ikoně Panny Marie. Když se jim narodí miminko pojmenují je Tsambíka nebo Tsambíkos."

Tak tolik legenda, na horu vedla klikatá silnice s šílenými serpentinami a pak nás čekalo ještě dalších 300 schodů. Ale vylezli jsme tam, v kapli zapálili svíčičku a nezapomněla jsem přidat i prosbičku za všechny snažilenky zebřulenky.

Překvapilo mě, že v kapli bylo pověšeno Spousta fotek miminek nebo rodičů s miminky a některé rodiny opravdu nevypadali na to, že by to byli řekové. Bylo vidět, že se sem pak páry asi vracejí a děkují.......­.........

Takže tolik moje bláznění o dovolené po miminku, ale uznejte, že jsem to nemohla nechat bez povšimnutí.

Jen jsem teda nešla bosa a pak jsem se manžílka ptala jak na tu horu polezeme s případnými dvojčátky :-DDDD
A manžílak se mě na oplátku zeptal jestli si myslím, že všichni příbuzní rozdýchají takové neobvyklá jména :-O tak to ještě uvážíme :-DDD

Tak tolik v mému vyprávění, už se těším na Vaše příspěvky a těším se, že s vámi už te´d budu každičký den.
Mějte se moc krásně a čerpejte tu sluníčkovou energii.
Ahojky Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  26.06.05 20:13

UUUUUUUUUUaaa­aaaaaaa že bych byla prvníííííí?

Jdu pročíst a budu reagovat … :-)

Maru vítej doma

KATIA

 
Anonymní  26.06.05 20:28

MAru je doma ! Hurááá ! :-)))

Maru jak jsem četla o vaší dovolené, úplně jsem se zasnila …ta vůně moře, ovzduší, změna klimatu, mentalita těch lidí …júúú jak já bych ráda na dovolenou…
Nejvíce mě zaujal ten kostelíček pro neplodné ženy v té popisované hoře. Máš to vyfocené? Určitě ti to přinese štěstí ikdyž jsi nešla na boso :-)))ale muselo to místo vypadat hodně zajímavě…
Potápění muselo být pohádkové …v Řecku jsem taky byla, takže si dovedu představit, jak je tam krásně. Nějaké mořské potvory jsis dala ? Už se těším na fotečky z dovolené.
Letos si dovolenou odřeknu, ale ráda budu číst všechny zážitky z dovolených. Ráda bych někam jela, ale po zážitku z minulého týdne si už daleko netroufám.Člověk nikdy neví.

Jinak o víkendu pohodička. Vcelku relax, akorát dneska jsem šla dopoledne si sednout do firmy a udělat nějaké papíry. Mám vše hotové, něco málo dodělám ještě doma ale jinak maximální pohoda. Odpoledne přišli rodiče a grilovalo se masíčko mňam. Pak jsem šla s pejsek na krátkou procházku , pověsila jsem před chvilkou prádlo a manže už špačkoval, že si mám sednout . Tak sedím a netuji :-)
Zítra se budu asi povalovat, dělá mi to fajn na duši, když jiní pracují a já doma odpočívám chichichi…tímto tě Maru zdravím a vítej do pracovního procesu :-)))
Mám tam velkou hromadu prádla, ale asi to vzdám a nechám to až bude nejhůř, nebo zapojím i manžu. Mám pocit, že u žehlení mě není dvakrát nejlíp chichichi.
Tak já budu končit, jdu si počíst na netu a zítra se na vás moooc těším.
 KATIA

 
Anonymní  26.06.05 20:31

Maru vítej doma :-)))) To vypadá na úžasně prožitou dovolenou, myslím, že jste si to zasloužili oba dva. JSem zvědavá, zdy-li to opravdu bude Tsambíče :-))) Fuj zítra do práce, to ti nezávidím, já mám před sebou už jen 2 služby (ut+stř) a pak si vybírám dovču. Nástup na mateřskou mám 30.7. Pomalu dávám dohromady věci na myšáčka, tchýně mi dokonce vyvaří a vyžehlí plíny - sama se nabídla, jen jsem koukala.
Bosorka

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 26.06.05 20:48

Maru, vítej doma, to věřím, že realita šedé vidiny pracovních dní se Rhodosu nemůže vyrovnat a to zrubání, to prostě k dovolence patří, takže klíííd!!
Myslím, že fotečka kostelíčku by se šikla i do zebřího alba :--))
Katio a Tobě ještě dodatečně gratuluji k tomu překvapivému rozuzlení, je to paráda a
Bohunce gratuluju k srdíčku!

Claudie

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 26.06.05 21:08

ahojky, vítej zase mezi námi :-))) musleo to být su¨per a ten kostelíček to bude nějaké dobré znamení :-))
my jsme měli pohodový víkendík na chalupě, grilovali jsme, bylo to fajn. už je mi fakt o poznání líp a nejsme až tak unavená.
mějte se papa žabucha

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 26.06.05 21:12

MARU vitaj doma…krasna dovca…aj denicek…Uz sa nam tu par tehuliek objavilo,vidis a nemusela si slapat ani naboso,ako fajn to zabera.Diki ze si tam sla :-)

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 26.06.05 21:13

Ahoj zebřičky,

Maru, tak to jsi se měla opravdu moc nádherně, úplně jsem tam byla při vyprávění s tebou. Akorát kdyby se pak nemuselo do práce, to by byla paráda, co?

Ryšavko, moc moc gratuluji, honem někam na krev ať je to na 100%.

Katio, tak to mě spadnul kámen ze srdce, tahle tě strašit, to je snad na odstřel. Nevím, nechci děla chytrou, ale myslím, že jsi v 7tt, tudíž stáří plodu je 5 týdnů, alespoň takhle mi to vysvětlovala pí. dr. v Gennetu, týden těhotenství se počítá od poslední menstruace (tedy pokud je pravidelná) a stáří plodu se počítá od data početní, tak nevím jestli mám pravdu.

Babů, třeba se jen mimískové zavrtávají, tak snad z té MS nic nebude.

Bára

 
Anonymní  26.06.05 21:36

Báro zeptám se na to v CAR. Ale lékař to počítá od OPU. Ono kdyby to bylo podle toho týdne i jak ty popisuješ, tak to nesedí zase na týden a velikost plodu .
Podle mého a CAR výpočtu to sedí i na velikost plodu.
Ale každopádně se na to v CAR zeptám, protože na to stejně příjde řeč, vzhledem k tomu co se v nemocnici stalo a jak rychle i to druhé odepsal. S tím prvním…to se prostě může stát že zamlkne dvojče nebo se pustí pro druhé..to beru, ale aby se koukl na UTZ a řekl..to je na potrat ..to je mooc malý…moc s tím nepočítejte …to je na mě silný kafe.Takže po CAR dám vědět. Kdo ví, jak to bere CAR a kdo ví, jak to bude počítat můj gyn.lékař až k němu přejdu do péče.
 KATIA

 
jasmine
Kecalka 219 příspěvků 26.06.05 21:52

Ahojte holky,

teda to jsou ale zpravicky, clovek tu chvilku neni a tolik novinek.

Katio,
teda to byl ale hnusny tyden, co? Neboj, ted uz bude dobre a svuj dil hruzy jsi si uz vybrala.

Rysavko,
taky gratuluju ke dvema //. At to dotahnes az do 4O tt s tema dvema //.

Maru,
teda ty sis krasne uzivala. A ten kostelik. Neni to nahodou ZNAMENI? :-))))

My jsme meli docela fajn vikend az na ty vedra. Dneska uz sice vedro nebylo, ale zas pekne vlhko.

Holcinky,
ja mam s tim mym mimiskem trapeni. Porad se nechce otocit hlavou dolu.
Nemate nejake osvedcene babke rady, jak mimo spravne otocit. No kdyztak pujdu na cisare, no?

Vsechny zdravim, co jsou tady.

Jasmine

 
Anonymní  26.06.05 22:45

Ahojky Jasmine,
na otočení mimíska doporučuji cvičeníčko - klasické „kočičí hřbety“ nebo kleknout na postel a rukama se opřít o zem (doporučuji pod kontrolou taťky, je to přece jen náročnější s bříškem) a pohupovat se dopředu a dozadu.
A když se mimísek neotočí, tak nezoufej, někdy má mimčo dobrý důvod ke své poloze. :o)
Hodně štěstí, ať už se mimčo rozhodne jakkoliv !!!
Nakukovatelka Doggy

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 26.06.05 23:16

Zdravím Zebry!

Maru to musela být nádhera. Taky bych jela, nebyla jsem u moře asi 6 let, naposledy s rodiči. Co jsem s manžou, tak jsme penízky dávali do jiných potřebných věcí. Tento rok nám to zase nevyjde, čeká nás IVF.

Vím, že se většina z vás netěší do pracovního týdne, ale já JJJJJJJJJJJJÓ­ÓÓÓÓÓÓÓ!!! Je totiž poslední v tomto školním roce, a pak hurá prázdniny a soustředěníčko na IVFKO!
Zítra musím zavolat do CAR, kvůli tomu mému kýchaní a smrkání po Synarelu, tak snad nenastanou problémy!!!

Už se mi klíží očka, tak se odebéřu do hajan, včera jsem šla spát asi kolem jedné hodiny ranní a vstávala dnes v 5.15 hodin, tak se ani nedivím, že usínám.

Přeji všem sladké sny a krásný letní týden!!! Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 26.06.05 23:24

Ještě jsem mrkla na minulý deníček. Moc díky za utěšující slova k tomu Synarelu. Začala jsem stopovat, za jak dlouho začnu smrkat a kýchat. Po aplikaci jen ležím a snažím se nos nedráždit. Uvidíme, co mi zítra řekla dr.
Ještě jednou díky potěšily jste mě! Kati

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 27.06.05 06:56

Čauves zebřule! :-D

Maru - potvrzuju, že jsme si ten srazík s holkama z lázní opravdu bezvadně užily, ani jsem to nečekala, že to bude až takhle bezva :-D
A vítej zpátky, jsem moc ráda, že už seš tady, jsem jaksi „vyčerpaná“ co se tématů týče :-)))

Lostris - prosím o opravu na nástěnce, dostal se tam nesmysl, ta moje dárkyně tam jde až tento pátek (teda alespoň doufám :-D).

Přeju vám všem krásný týden a připravuji si na dvešní popoledni kopýtka pro Marku :-D
Kaitlin

 
Anonymní  27.06.05 07:06

Maru: jen v rychlosti..­...super,že už ses vrátila, ale musela to tam být nádhera viď? A ještě......to asi nebude jen taková náhoda s tou kaplí!!!Doufám, že ses pomodlila!!!Kéž by se povedlo miminko!:-)

Vendelina

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 27.06.05 08:20

Ahoj holky,

jen v rychlosti:

Maru - krasny denicek, moc jsem vam zavidela, ze jste byli na tak krasnych mistech… diky za zapaleni svicicky :))))

Ted jsem volala do Iscare a embryjka jsou po rozmrazeni krasne čilá a mají se k světu, takže v pul jedné nástup na KET!!!!! HOlky drzte „kopytka“, budu to potrebovat… moc moc moc diky.

(Zub se nastesti umoudril a vcera jsem uz byla bez prasku a dneska je to jeste o poznani lepsi, sice ho porad citim, ale da se to vydrzet a nesvijim se…:)))

Posilam moc pozdravu a preji krasny pondelek,

Marka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 27.06.05 09:20

Marko,
držím kopýtka už od teď a o půl jedné nezapomenu myslet!!! Drž se! Kati

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 27.06.05 09:23

taky držím kopýtka :-))) žabucha

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 27.06.05 09:30

Marko, drž se, mám srolovaná kopýtka a neupstím je, dokud neřekneš.

Bára

 
Anonymní  27.06.05 10:05

Marko držím držím a hezky je pak hýčkej, jako Katia s Baruškou a uvidíš ty výsledky !!! :--)))
Claudie

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 27.06.05 10:38

Ahojda zebrušky,

Maru vítej zpět mezi námi, krásný deníček a nádherná dovča. To musí být znamení ten kostelík, prostě úžasný.

Marko zatínám kopýtka a nepouštím.

Jinak o víkendu jsme byli na chatě, bylo nádherně ale večer se strhla bouřka jak blázen až jsem se bála :-))

zatím ahojky Lotranda

 
Anonymní  27.06.05 10:49

Marko roluji pro tebe kopýtka a přeji hodně štěstí :-))

KATIA

 
Anonymní  27.06.05 11:02

Jééé Maru!
Nebyli jste náhodou v Kolymbii? My tam byli loni v říjnu, nádhera!!! A na Tsambiku jsme se šlhali taky, ale bohužel, žádný efekt to zatím nepřineslo.
Tak držím všechny palečky, ať to u vás dobře dopadne!!! :)
Stálá čtenářka, ale nepisatelka
Kočulka

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 27.06.05 11:05

Ahoj holky

Maru - vítej zpět, ježiš já si to úplně představuju, pláže, nádherný moře, modrá obloha a po tom vše do práce,hnus. To s tím kostelem je určtiě dobrý znamení. Nevím jestli si na to pamatuješ, Petulinka si takhle sedla do nějakýho křesla, a o tom se aříká, že kdo si do něj sedne, tak otěhotní, no a teď má krásnou holčičku.

Katio - ještě dodatečně blahopřeju, že to tak dopadlo, ti doktoři ti ale dali co?ach jo, ale snad už vše bude v pořádku a miminka ti v bříšku krásně rostou.

Jasmine - já jsem taky slyšela ty kočičí hřbety, tak to zkus. však se mimi ještě umoudří

Kati - ježiš tak to máš vlastně taky 2 měsíce prázdnin, já chci taky. To já tady somruju o každý den a ještě se u toho cejtim blbě, že vůbec nějakou dovolenou chci ( když na ní mám nárok).

Marka - budu strašně moc držet kopýtka, všechny čtyři, aby se mimísek v bříšku krásně zahnízdil

No já víkend, v sobotu jsme jeli ke známým, tak se grilovalo, hodovalo, spali jsme ve stanu, ale v noci bylo asi 40 stupňů, a já musím mít aspoň vystrčenou nohu, jenže z toho spacáku to nešlo, tak jsem celou noc nespala, ještě už od 4 rána tak řvala straka, kterou mají v kleci.tak to musí nějak dohnat. Ti známí mají 4 měsíčního kluka, tak mě ty mateřské pudy chytly ještě víc a už se jentak nepustí. ( I když už se držej 2 roky ). Dnes jdu opět cvičit, už se moc těším ve 30ti stupňovým vedru v miniaturní tělocvičně s vydýchaným vzduchem.No jo, jenže co by člověk neudělal pro krásu.

Kajdulo - něco nového?

Taks e mějte krásně, už ať je zase pátek.

Míšenka

 
Marky_4
Kecalka 115 příspěvků 27.06.05 11:23

Ahoj zebrušky,

tak jsem zpátky z dovolené, byla to paráda, krásně jsem si odpočinula. Jeli jsme i na jednodenní výlet na Saharu a pak ještě na krokodýlí farmu, kde jsem se vecpala do líhně a viděli jsme jednoho krokodýlka, jak se právě klubal.
Po příletu domů jsme ještě stihli samosběr jahod - 34kč/kg - no nekup to :o), takže jsme jsme nasbírali dva vrchovatý košíky a stihla jsem udělat marmeládu, dřeň a dort a ještě mi zbylo, tak jsou v mrazáku do šampáňa :o)
A do práce se mi vůůůůůůbec nechtělo…
Stáhla jsem si deníček, co jsem zameškala, no je to krásných 60 stránek ve wordu :o)

Katio, paráda, že to Bob a Bobek ustáli, to zdravotnictví mě nepřestává překvapovat. Bohužel v tom negativním slova smyslu…

Ryšavko, hurá, tak už na tebe došla řada. Gratuluji! Mě včera bohužel dostihla MS, tentokráte o 6 dní dřív, tak jsem z toho byla nějaká smutná…

Maru, tak vítej doma. Řecko je parádní na motorku, my jsme tahle sjezdili Zakynthos, přesně jak píšeš - koupání pokaždé na jiné pláži. A přimlouvám se o vložení fotky kostelíčku do alba, třeba to splní svůj účel i na dálku :o)

Marko, zahazuju klávesnici a taky roluju kopýtka!!!

Marky_

 
Anonymní  27.06.05 11:41

ahojky zebřulenky, v práci jak jsem předpokládala děs běs, fakt hrůza........... nejradši bych utekla, navíc jsme se dozvěděla, že si dokonce vedení vyjelo mojí docházku od začátku roku, tak nevím jestli tu teď nebudu muset makat i v noci :-DDDD no uvidíme .............

radši nebudu moc provokovat na netu a jednotlivě budu reagovat až večer z domova

jen jediné musím - MARKO roluju kopýtka a držím a nepouštím, tfuj tfuj tfuj pro štěstíčko moc na tebe myslím

tak ahojky večer Maru

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 27.06.05 12:16

Ahoj Maru,

Tak tě vítám zase mezi námi. Podle deníčku vidím, že jsi si to užívala. Jé jak já ti závidím. A ten kostelík - ten to tvoje mimi jistí. To nemůže být jen tak náhoda, že tam zrovna byl.

Babů - ještě neházej flintu do žita, slabé špinění nevadí. To se třeba jen mimísci zavrtávají.

Marko - tak čtu, že zub už jo v pořádku - to jsem ráda a s tím ledováním to tady moc nepřeháněj. Jedna moje známá ledovala tak poctivě, že si přivodila omrzliny a popáleniny druhého stupně. No prostě nic se nemá přehánět. A doufám, že embrouškům se bude u tebe líbit. Roluju kopýtka.

Zebrušky se mnou je to tak, že dnešní ranní testík- jsem 18 den po ovu - byl opět pozitivní s //, teplota se drží na 36,9. Tak tomu začínáme pomalu věřit, že se to povedlo a už hledáme náhradu na dovolenou - letní řeky v Chorvatsku tedy opravdu v případném 9tt sjíždět nebudu :-(((( Salsu už se taky v nejbližší době nenaučím… No člověk holt nemůže mít všechno :-)))

Ryšavka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 27.06.05 12:21

Ahojda zebřičky,

Maru a Marky, vítejte doma z dovolelé a doufám, že se brzo aklimatizujete a hladce vkouznete do pracovního procesu.

Maru, za kaple je určitě znamení! :). To jim nedovolíme, aby tě v práci trápili ještě po nocích, to by jsme se na to podívali.

Kaitlin, to netuším, jak se tam vzal na nástěnce minulý pátek. A nepsala jsi o ňom v minulém deníčku? Nápravu zjednám. :).

Marko, tak už se ti to blíží, kopýtka jsou zarolovaná ať se KET uspěšně zdaří a embryjkům se u tebe moc líbí.

Lostris

 
Anonymní  27.06.05 12:22

Ryšavko gratuluju, my zebřičky dobře víme, že jeden gramový testík na misce vah strhne k zemi i kanoi i raft a převáží prostě všechno, :--)) takže určitě ti té dovči zas tak líto nebude, čekají Tě ty nejkrásnější starosti a radosti!!!
Držím palečky, kdy jdeš k doktorovi?
Claudie

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 27.06.05 12:48

MARKO zas ja „nestihacka“…ale zato mam zrolovane kopytka pre embrijka!Drzim palce mamino!:-)

MARU takze nocne????No to snad nie to nemozu urobit!…poslem na nich Sisu :-)))

RYSAVKA nesmut za chorvatskou dovolenkou …caka ta krajsia materska „dovolenka“ :-)

 
Anonymní  27.06.05 13:29

Ahojky zebřičky,
Maru - tak jste v pořádku dorazili z dovolené. Muselo to být nádherné podle toho jak to popisuješ. Já jedu s manželem do Chorvatska prvních 14 dní v srpnu. Už se těším, jak si odpočinu a příjdu na jiné myšlenky …a pak půjdu asi na IUI.

Ryšavko - moc gratuluju ke // čárkám. Je to úžasné!!! Taky jsi mě docela uklidnila, že je BT 36,9. Já myslela že musí být nad 37. Takže když jsem si měřila Bt a měla jsem tam pod 37 už jsem měla skleslou náladu, že zase nic no a vida, ono to je jinak. Už vím, že nemusí být nic ztraceno :)

Marko - držím všechno co mám. Uvidíš, že to výjde!!!

Krásný den všem zebřičkám Sima

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 27.06.05 13:47

Jak vidíš Simo tak 37 není podmínkou. Já tedy měřím v ústech a tam je prostě ta teplota nižší. Důležité je aby teď už neklesla. Měřit budu asi až do té doby než u dr za tři týdny uvidím srdíčko na utz.

Claudie - k dr. jdu až 19.7. protože má teď tři týdny dovolenou. Ach jo. No ale rozhodla jsem se, že pokud se nebude nic dít a budu v pohodě tak prostě v klidu počkám. I když přiznávám, že jsem jak na trní a možná to nevydržím a zajdu někam alespoň na krev :-))

Ryšavka

 
Anonymní  27.06.05 14:07

Ryšavko, já jsem si měřila vždycky tam „dole“, takže tam by asi měla být teplota vyšší než v ústech. Před MS mám vždycky takové bolení v podbříšku, tak si právě podle toho říkám, že to zase dostanu. Musí to být nádherný pocit, že „to“ konečně vyšlo. Já mám teď takový pocit, že to je pro mě takový nesplnitelný sen. Nedokážu si to vůbec představit, že mě to jednou taky potká. HROZNĚ SE NA TO TĚŠÍM. Přeji Ti krásné a pohodové těhulkovství.

Sima

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 27.06.05 14:09

Ryšavko, určitě ti ty || na testíku vynahradí smurtek, že nemůžeš na dovču do Chorvatska. Věřím, že vyberete náhradní dovolenou a budeš také spokojená.

Lostris

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 27.06.05 14:17

Kaitlin, už jsem to našla, jak jsi psala o té dárkyni, já jsem si z tvého příštího pátku udělala pátek 24., vrták jeden :O. Musím příště lépe číst :D

Simo, neboj se, jelikož Maru navštívila kapli, máme to všechny letos spočítané :D.

Lostris

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 27.06.05 14:18

Simo, já myslím, že není důležité jakou máš tewplotu ale aby tam byl v době ovu vidět posun nahoru a pak aby teplota neklesla. To bolení jsem měla taky jako bych to měla dostat. Tak neztrácej naději. I pro mě to byl po dobu deseti měsíců nesplnitelný sen. A pocit to je úžasný hlavně protoě, že vím, že nám to prostě jde. Že i kdyby to teď nedopadlo tak je ta naděje, že to vyjde znovu.
Držím palečky aby mrcha nedorazila.

Ryšavka

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 27.06.05 14:33

Ahojda!

Ryšavko - tak to je super, že tam ty // držej :-D Mám fakt radost :-) A deset měsíců čekání je taky dost. Když si zavzpomínám, tak nejhorší depku jsem měla tuším, když jsme se snažili cca 5 měsíců…

Lostris - ty sis fakt dala tu práci a hledala to, jo? No to teda zíííráám, to jsem fakt nerada, že jsem ti přidělala tolik práce.. :-) …se z toho nestřílí… :-D Na nástěnku mi můžeš dnes připsat úmrtí, máme v kanceláři příšerný horko a vypadá to, že tu dnes vytuhnu až do večera :-(

Tak jdu najít mozek (ten co mám teď je uvařený) a půjdu zas něco tvořit pracovního :-)

Kaitlin

 
Anonymní  27.06.05 15:10

Zebřičky, jsem moc ráda, že si můžu tady postýskat. Občas to na mě příjde, ale pak jsem zase v pohodě. Když vidím, že se postupně ze snažilek stávají těhulky, tak jsem hned veselejší, protože to prostě jde! A všem to opravdu ze srdce přeji !!!!
 Sima

 
Hanina
Stálice 71 příspěvků 27.06.05 16:23

Ahoj holky,
Tak už bude pomalu po pondělku.Už aby byl zase pátek co?

Marko: tak ty už to máš za sebou tak doufám,že se embrýjka pěkně uhnízdí.Budem držet kopýtka.

Katio:Jsem moc ráda že to tak skvěle dopadlo.Ten doktor by potřeboval pěkně za uši takhle tě děsit.To je hrůza hned jsou se všim hotový.Tak teď už jen samou pohodu.

Maru:Vítám tě zpátky z dovolené.Ten návrat do práce je hroznej viď. Čeká tě ještě dovča nebo už sis jí vybrala?
Muselo tam bejt krásně.

Marky:taky tě vítám.Já teda vůbec nevím kdy někam pojedu,ale určitě někam vyrazíme.

Ryšavko:Moc GRATULUJU:Je to supr.Jen tak dál a za chvíly z náz bude těhu deníček.
Já bych to nevydržela čekat než tam bude ten doktor,ale co ti zbejvá.Tak si to užívej a hlavně hodně prskej.

Lotrando:To jsem ráda ,že se bouřky nebojím jenom já.Už jsem si na to připadala moc stará,ale hned zalejzám do kouta a nejsem nic schopná dělat.

Zdravím všechny.Pěkný zbytek dne.
Hanina

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 27.06.05 17:04

Také se přidávám ke gratulacím, myslím že je to jisté. tak si to všechno užívej ( nemyslím nevolnosti ) a přeju Ti ať je vše tak jak má býr.
Míšenka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 27.06.05 18:03

Kaitlin, ona to zase taková práce nebyla, našla jsem to hned :D. Tak fajn, beru tě za slovo, budeš mít u informaci na nástěnce :DD

Maru, tak to fakt vypadá, že po tobě budou chtít i ty noční směny … :)

Simo, to známe všechny, na každou to jednou příjde, proč to stále nevychází a miminko nepřichází… že by pokus o verš :O.

Lostris

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 27.06.05 18:07

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Alex - 30.6. kontrola po hysteroskopii, IUI
Amalie - 22.6. dvouměsíční hormonální léčba + tělísko, poté test na průchodnost vejcovodů
Babů - 17.6. transfer 2 embryek, 30.6. testování
Becy
Claudie
Falco - 2.IVF srpen, 23.7. svatba v Hradci n. Moravicí
Hanina
Iveta- 1.IVF květen
Joly - 18.6. odběr oocytů, cca 23.6.transfer po PK
Kacovka - 9.7. svatba
Kaitlin - pro den 27.6. „úmrtí“ z hrozného vedra :-DDD, 1.7. dárkyně jde do centra
Kajdula
Karla - 5.6.1 DC, 27.6. výsledky krve, červenec IUI
Kati - 24.6. začátek stimulace Synarelem, 30.6. utz, 2.IVF+ICSI červenec 2005
Lenuška- 6.5. zahlášeno, že snažení se bude konat za 1 1/2 roku
Lostris - cca 23.7. výsledky imunologie
LuckaD
Maru - cca 17.6. výsledky genetiky, 10.6. za tři měsíce kontrolní vyšetření na imunologii a snažení o mimi
Marka - 27.6. transfer dvou embryí
Marky - 27.5. 1DC
Míšenka - do konce července antikoncepce
Narcisek
Patricie - diletace čípku-konec května
Rafuska
Sima - IUI, 30.6. Podolí
Tinna
Verča - 1. IVF,začátek stimulace 7.6., 13.6. utz
Zdenca - 7.7. návštěva centra, IVF (červenec-srpen)

Zebřičky dvoučárkové:

Adka007 - 27.5. 21tt, 27.6. poradna , TP 12.10.
Andrea2 - 27.6. 39 tt, TP 11.7.
BaruskaII - 20.6. 10+4 tt dvojčátka, 1.7. utz a poradna, výsledky krve v 1.trimestru, TP 13.1.2006
barbucha - bublinka, 6.6. 30tt
Bohun - 24.6. 8tt, 24.6. zahlášena 14-ti denní absence, TP 10.2.2006
Bosorka - 2.6. 24 tt, 17.6. kontrola, 30.7. nástup na MD, 9.8. předporodní kurz, TP 11.9.2005
Caprina - TP 7.9.2005
Ed- 28.-29.5 ||
Ivanka- 2.5. 15 tt
Jarča - 7.3. 13+6, TP 6.9.
Jasmine - 7.6. 28 tt, 29.6. poradna, TP Filípka 20.8
Katia - 17.6. utz dvojčátka, 24.6. 5 tt, 8.8. imuno, TP 16.2.2006
Lotranda - 22.6. 13+0 tt (Kikinka), 4.7. kontrola, TP 28.12.2005
Olivia - 8.6. 20 tt, 16.6. utz ve 20tt
Rysavka - 23.6. testík ||, 27.6. další testík ||, 19.7. utz
Slanka** - Marianka
Vendelina - (neschopenka), 16.6. 14 tt, TP „Františka" 16.12.2005
*Wilma
- 13.6. 10 tt, 28.6. utz ve 12 tt ve 12.30 hod.

Žabucha - 17.6. 9 tt, 29.6. kontrola

Zebřičky se zebřičátky:

Monicka - 10.5. v 10,56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa (Adelinka) - 10.5. ve 13.45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 27.06.05 18:26

hahahahahahaha­hahahahahahaha­ha :-DDD
Kaitlin

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 27.06.05 18:53

ahojky zebrundy,
zdravím Vás všechny.
Maru - vítej zase doma!!!! Ta dovolená byla fakt úžasná. Moc si mě navnadila:-D

Marko - přeju ať se vše zadaří. Budu držet kopýtka

A jak to dneska dopadlo u mě? Výsledky z protilátek ještě nebyly hotové, ale hormony jo. Takže p.doktorka mi vysvětlila, že ty hodnoty hormonů mám špatné. Dokonce mám více testosteronu - takže já jsem takový chlap:-DD Tak druhého dne cyklu si začnu píchat menogon do břicha, (ještě že tam mám špek) a po deseti dnech jdu na UTZ a pak na inseminaci. Snad to píchání zvládnu.

Lostris - prosím o změnu do seznámku 4.7. začínám s pícháním:-DD

Holky přeju Vám hezký večer
Karla

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 27.06.05 18:57

Ahoj holky,

takze embryjka jsou uz na svych mistech, dostala jsem foto, jsou to „nadherne deticky“ :)

Diky moc za podporu. Jsem desne unavena a cele odpoledne jsem v podstate prospala.
Strasne me boli prsa, to je po tech hormonech…

9.7. budu testovat doma, 11.7. pojedu na krev do Iscare. Pry se budou stehovat z Hloubetina do Holesovic…

Diky moc za srolovana kopytka. Zitra napisu vic, dneska chci jeste lezet.

Paaaaa

Marka

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 27.06.05 20:27

Hanino bojím se a moc a se mnou se bojí i můj pes, který se začne tak třepat že si myslím že ho z toho trefí

Lotranda

 
Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 27.06.05 20:29

Ahoj Markétko,

mooooooc blahopřejem k úspěšnému transferu a držííííím držííííííííím co to dáááááááá. Držet má nakázáno i Honzík:-)))) Každá pěstička se teď hodí.

A vzhledem k tomu, že 11.7. mám narozeniny, očekávám od těch tvých pididětiček ten nejkrásnějšá letošní dárek - dvě pořádné tlustice:-))) Tak jim to vyřiď, ať nezlobí tetičku:-)))))

Pavča a Honzík 10,5 měsíce

 
Anonymní  27.06.05 20:30

Ahoj zebřičky!
Tak jsem se vrátila z 3D utz a bylo to úžasné (Adka ví:-))
Bobeček se mrskal na všechny strany, protahoval jako dospělák, protíral očička, zakrýval hlavičku, ať už mu dáme pokoj, usmíval se, hýbal pusinkou.....No super! Měření tak taky dopadlo dobře, srdíčko a mozek na správném místě a tak.Manžel byl taky hrozně nadšený a konečně máme podobu miminka ztělesněnou. Jen pohlaví nechtěl ukázat:-)) Na emimino jsem vložila fotky, tak až je tam vloží admin tak mrkněte!

Zub se bohužel neumoudřil (Marko závidím!!)Bolí pořád stejně, už mám vyměněný dren a zítra jdu znovu. Bobeček mi pořád hrozně tvrdne, jak se mnou cítí:-((

Tak se mějte, zítra vás pečlivě pročtu!!

Vendelina a „František“

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 27.06.05 20:32

Pozdravujeme tvoje mimísky a Kikinka vzkazuje ať se hezky drží a naší zebričce dělají radost.

Marko a navíc jeden TĚHUPRSKANEC :-)

Lotranda

 
Anonymní  27.06.05 21:24

Hoj holky, jdu se na vás kouknout ale je mi opět blujno. Vrátilo se to a trápí mě to od dopoledne. Aby toho nebylo málo, jsem opět citlivá na pachy a to mi na nevolnosti taky přidá. Fuj. Doufám, že je to jen krátkodobé a že to zase v klidu odejde, nebo se stáhne do pozadí a nechá mě v klidu.

Marko tak gratuluji k transferu a hezky odpočívej. Držím kopýtka a budem na tebe myslet.

Vendelino na foto 3D se moooc těším, 2v1 si nedovedu představit (Boba a Bobka). Kde jsi nakonec na něj byla? Ať vím, kam jít…
Na Františka se těším. To musí být hezké.

KATIA a Bob s Bobkem

 
Anonymní  27.06.05 21:38

Tak už jsem fotky dala i na rodinku!!
KAtio: byla jsem v Havířově. Manžel tam jel pracovně, tak mi to bezvadně vyšlo. Holka z Rodinky říkala, že nikde v Praze ti to tak brzo neudělají.Možná v Brně. Bylo to moc fajn. Sice mě trošku mrzelo, že jsme nedostali fotečku, ale vyfotila jsem si sama, kterou chci já z obrazovky.
Musím si jít ťuťánka znovu přehrát!:-))
Vendelina

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »