Zebřičkový deníček Maru - 65.díl

Snažení

Ahojky zebrušátka, Tak je tu další deníček a já se Vám musím přiznat, že nemám vůbec, ale vůbec připraveno o čem Vám budu psát. Měla jsem tak trochu akční víkendík a maličko nestíhám, ale to neznamená, že se nebude konat deníček to NEEEE!!!!!!! Na dva volné dny jedu s naší partou pod stan do kempíku k Telči, takže bych měla začít pomalu balit a chystat věcičky, péct buchtu.....................,ale místo toho jsem na zahrádce trhala třešně a s kamarádkou a s jejím přítelem jsme pro celou bandu vyráběli veselá trička.

No řeknu Vám byla to legrace - namalovali jsme na tričko postavičku (takovou tu, kterou namaluje tak 4 leté dítko) a kdo tomu obrázek, který tu osobu něčím charakterizuje a na záda napsali jméno. No vypadá to jako kdyby to vyráběli klienti psychiatrické léčebny, ale je to hrozná legrace. Jen jsme mysleli, že to zmákneme tak na 2 hodinky a nakonec z toho byly hodinky 4, no 10 triček dá setsakramentsky zabrat. Ale tríčka jsou hotová a už teď se těším na reakce :-DDD Určitě budu informovat, bohužel Vám nemůžu poslat fotečku, protože jsem náš dotáček půjčila bráchovi na dovolenou. Škoda přeškoda.
A aby jste si udělaly představu, tak já jsem na tričku s pekáčem buchet, jsem prý „máma" party, protože na žádnou akci neopomenu napéct buchty. Jojo rozmazlila jsem si je a teď to mám :-DDDDDD

Tak tolik novinky z našeho domečku, manžílek tu běhá od sklepa po půdu a hledá takový maličkatý grilík, který sebou vozíme na buřtíky, protože bohužel jsme loni zjistili, že se pomalu v kempu nedá rozdělat oheň jen na vyhrazených ohništích, které ale byly jen u chatek. No ale takový ohínek na maličkém grilíku tak není k zahození hlavně že se opečou klobásky a jsou z něj výborné topinky :-DDD

No a aby bylo o čem diskutovat, tak mě napadlo podělit se o téma, kterým mě docela nažhavila má kolegyně minulý týden. Možná to tu už v některém deníčku proběhlo, ale proč to nezopakovat a neshrnout názory na alternativní metody co se týká neplodnosti. Docela mě zajímají Vaše názory, já v podstatě nejsem proti alternativním přírodním metodám, ale nesnáším články typu „ fuguje to na 100%, pomůže to úplně každému........... apod." na to už jsem za tu dobu našeho smaženička opravdu alergická a dostávám kopřivku :-DDDD Tak tady je co jsem našla na netu.

„Astrolog ing. Josef Kulovaný ví o hvězdách své. Věnuje se jim totiž už 37 let. Nejdřív byly jen jeho koníčkem, horoskopy si u něj nechávali dělat přátelé a známí… Dnes by potřeboval, aby den měl o pár hodin víc, protože zájemců stále přibývá. V astrologické lékárně, kde pracuje, voní spousta bylinek. Dají se tu koupit i nejrůznější masti, oleje, přípravky z bylin, propolisu, ženšenu…

Lidé si sem chodí hlavně pro zdravotní horoskopy a na astrologické porady. Veliké úspěchy má astrologická medicína v léčení ženské neplodnosti. „Už ve starověku astrologové věděli, že luna ovlivňuje ženský cyklus. Není náhodou, že ve všech civilizacích a kulturách symbolizuje plodnost.

V šestapadesátém roce slovenský lékař Evžen Jonáš zjistil, že žena je plodná v té fázi měsíce, ve které se narodila. Máme stovky případů, kdy se žena léčila na neplodnost. Po správném výpočtu plodných dní bez problémů počala. Dnes dokonce umíme se značnou pravděpodobností určit i pohlaví děťátka, které se má narodit…" Josef Kulovaný mluví o astrologii jako o jistém druhu umění. Říká, že pro ni musí mít člověk nadání a má povinnost svůj talent rozvíjet. Vždyť astrologie je stará nejméně šest tisíc let! „Pomáhá nám pochopit naše vlastní bytí, možnosti i omezení, vede nás k poznání minulosti. Díky ní dokonce můžeme ovlivnit i budoucnost. Nebeská tělesa mají vliv na Zemi i na člověka. Nejsme tak výluční, aby se na nás nevztahovaly zákonitosti kosmu. Z postavení hvězdných těles lze velmi přesně vyčíst podstatné události našeho života, osudy lidí i národů. Obecně lze říci, že čím osudovější je událost pro náš další vývoj, tím zřetelněji ji planety svým postavením dopředu ukáží. Běžné situace zobrazovány nejsou, pouze se projevují určité tendence - například cesta. Samozřejmě že se z hvězd nedozvíme, zda to bude cesta na Moravu nebo na druhý konec světa."

Nu a teď si vyberte, kolem nás je tolik zaručených metod jak na miminko, že mi z toho občas jde hlava kolem. A tak máme k zamyšlení další metodu, každopádně se za ní neplatí tisíce, jako při IVF a třeba........­........... No možná o tom budu přemýšlet a pak se asi s manžílkem utulíme, protože se budeme tulit pořád, nejdřív podle toho co řekně dr,. a pak podle toho co řeknou hvězdičky....­..............

Přeji Vám krásný týden,m krásně si užijte dny volna a načerpejte energii a těhulinky opatrujte ty svoje poklady v bříškách a a´t vás netrápí nevolnosti. Myslím na Vás ahojky Maru

PS: seznámek jsme nestihla rozeslat, ale zítra se polepším :-)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  04.07.05 17:35

Tak tu juknu co new na éčku a ejhle..nový deníček. Takže jsem tu zase první ?
Tak jo jdu to pročíst a řeknu co nového u nás ve stanu

KATIA a drobečci

 
Anonymní  04.07.05 18:03

Ahojky holky

takže se hlásím po druhé.

Maru dobrej deníček. Takovej pohodovej mě příjde.

Ty trička musí být hezké. Jsem si říkala, že ti napíšu, ať hodíš fotku a pak jsem se vlastně o foťáku dočetla že ho teď nemáš. :-( Ale dovedu si to představit. Je fajn, že jste taková parta blázínků. My takové kamarády nemáme. Všichni už mají rodiny takže takové akce jsou mimo ně :-(.
A jaké děláš buchty ? Kynuté ? Nebo něco tak na plech ?
Zítra pokud se mě bude chtít, tak udělám alespon bublaninu . Budeme zavařovat třešně tak proto. Jinak sladké nechci , nebo omezuji, aby mě to spíše neublížilo později.

No a co teď z našeho stanu :

V pátek jsem byla na KO UTZ a dvojčata mají 1,5 a 1,6 .Takže je jasné, kdo je Bob a kdo Bobek :-))) Dále mě doktor v CAR sjel za to, že mezi pesrtou stravou kterou mám plnou zeleniny a ovoce užívám ještě vitamíny. Nejvíc byl alergický na Calibrum babyplan. Ptal se mě, jestli vím, jak vypadá zalenina a ovoce. To mě naštvalo. Prý je nemám jest. Že je to jen reklamní tah farmaceutické firmy. Nadále je budu užívat a k smíchu mě příjde to, že na těhu průkazkách má Calibrum na Babyplan reklamu přes celý obal ze dvou stran. Takže bez komentáře. Jooooo a chtěla jsem říct, že mám i těhu průkazku :-)))
Dále co mě OPET zarazilo bylo vysazení Utrogestanu. Prý to už nepotřebuji, že ten hormon jde přes placentu. Ale kdo můj příběh sleduje, ví , že jedu ještě přes vaječníky a přes placentu nejedu. Na dotaz jestli se vaječníky zmenšily, tak odpověděl, že tam nevidí, že mě UTZ trápit nebude. Jenže já to chtěla vědět jednak kvůli vaječníkům a mému stále OHSS a taky kvůli té placentě!! Takže výsledek ? Nevím!!
Takže Utrogestan už mi další nepředepsal a já přes víkend mírně špinila a pobolíval mě podbřišek. Měla jsem doma ještě jednu tajnou zásobu Utrošu, takže jsem to použila v nouzi a během víkendu si po těhu holkách zjišťovala jak to je s Utrogestanem. Výsledek je takový, že do 12tt ho bere 100% dotázaných, takže jsem měla víkend znechucený a dneska hned ráno jsem do CAR volala, že ho chci zpět. No ano, dostala jsem ho zpět, ale jen na 14 dní a za 14 dní jdu na KO. Měla jsem jít do CAR až za měsíc a místo toho půjdu ještě i za 14 dní. Jen chci pro představu říct, že cesta mě nedělá dobře a je to cca 100 km tam a 100 km zpět po nerovných cestách. Závěr jsem udělala takový, že na KO za 14 dní požádám o ukončení jejich péče a přestupuji buď do FN nebo ke svému gyn.lékaři.
Manža je z toho hodně smutný, protože má strach že boj o dvojčata jednoho dne prohrajeme. Furt se musím prosit o dobro své a svých dvou embrii v CAR. Nechápeme myšlení, proč mě ho vy:,–(il. Zbytečně jsem o víkendu dvojčata trápila, kdo ví, jak se jim dařilo a z UTZ mám totální strach. Nejraději bych šla ještě někde na UTZ.

No nic, nebudu vás tady strašit, spíše jsem vám chtěla říct, že drobečci rostou, srdíčka jim bouchala jak o život ale prostě to máme složitější a o život dvojčat bojujeme co nám síly a možnosti stačí :-)))
Doufám, že já jsem jen vyjímka a nikomu jinému se nikdy nic podobného nestane.
Mějte se hezky, příjdu se na vás brzo podívat .

KATIA a Bob s Bobkem.

 
Anonymní  04.07.05 18:15

Milá Katio, ať Ti to všechno dobře dopadne a jsou dvojčátka v pořádku a v pohodě, a jejich maminka též :-)))

Radka

 
Anonymní  04.07.05 18:18

Maru, moc krásný deníček:-))) Je skvělé, že máte takovou partu. Dříve jsme také hodně jezdili na různé akcičky, ale co se narodil Pitrýsek, tak ta zábava šla nějak pomalu stranou. A můj nynější partner je takový domácí tip (něco mezi typickým taťkou a kutilem:-)), že ho nějaké víkendové akcičky nějak neberou.

Když píšeš o tom E. Jonášovi. Nedávno jsem se tak nudila a klikala na různé reklamy a dostala jsem se na www.babinet.cz. V jedné diskuzi tam psal chlápek, který tuhle metodu doporučoval a nabízel tam jedné, že jí to vypočítá.
Tak jsem mu zkusila také napsat a poslal mi výpočty až do r. 2010 - prý co kdybych chtěla ještě třetí:-))) Tak to chceme zkusit. Podle výpočtu nám to vychází na 17.7. :-)))

Upekla jsem klukům Mufíky a jdu na nehtíky, holčinky. Mějte krásný večer!!!

Radka (Monalisa24)

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 04.07.05 18:37

Katio, ja teda nevim, jak je to s tim utrogestanem, ale v Iscare mi doktorka rekla, ze jestli otehotnim, tak ho budu brat minimalne do ukonceneho 14 tydne tehotentstvi, MINIMALNE!!! Ja bych to nepodcenovala, je super, ze jsi to nenechala jen tak a nechala sis ho napsat znova.
Drzim palecky a preju hodne stesti s Bobem a Bobkem…:)

Marka

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 04.07.05 18:49

Tak huraaaa novy denicek, ale v tom starem se nam alespon urodilo 277 prispevku!!! Uzasny!!!
Vsechny poctive pisatelky timto moc chvalim :)))

Maru - krasny denicek, jako obvykle. Moc zavidim prima partu lidi. My moc takovych kamaradu nemame - spis par znamych. Kamarady mame 2. A se znamymi jdeme tak jednou za mesic nekam posedet a kdyz se vidime casteji, tak si lezeme na nervy… takze zadne takove vylety jako poradate vy, nehrozi.....
Ale je fakt, ze my si vystacime hodne sami a tim, ze mame hafika, tak spoustu volneho casu travime s nim.

Lostris - dneska jak prisel manza domu, tak jsme zacali „vymerovat“ ten kocar a zjistili jsme, ze vlastne nevime ani jeden, jak je „dvojceci“ kocarek siroky, tak musime dneska na netu trochu pohledat..... no, i kdyby to nevyslo, tak pro priste tahle informace muze byt dost aktualni…:)

Jinak manzel rikal, ze ma tuseni, ze tam jsou uz zakukleny obe embryjka - prýýýý „pri moji smule“ :)))))))))))))))))) to me fakt dostal… delame si z toho legraci. Fakt jsem premyslela nad tim, ze posledni dobou se vubec tak nejak vic smeju ( a taky vic brecim, naposledy u zachrante willyho 3 a u tv zprav).
Trosku ted resime, jak to bude dal s financovanim rodiny, od minuleho mesice si vedeme v sesitu seznam vydaju a postupne ho vyhodnotime, najedeme na usporny rezim… neda se nic delat. Taky to takhle resite?

Juuu, ja toho zas natlachala..... to jsou ty zensky na nemocensky…

Tak krasny vecer zebrusky a zitra ahoooj!

Marka

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 04.07.05 18:52

ahojky zebřičky :-)))
Maru velká pochvala - pohodový deníček. K Telči jsme také jezdili na prázdniny v Telči a bylo to vždycky super:-)) takže závidím.
Katio- s tím utrogestanem jsi mě dostala! já jsme teď 12tt, v 7tt jsem také hodně krvácela a jsme riziková od začátku. beru utrogestan 2×1 a Mudr mi řekla že není proč ho zatím vysazovat, až do cca 14tt.
bojuj, musíš ho brát! držím palečky. :-)) pohlaď Boba i Bobka a nic nedělej.
jinak ke mě. jak se daří? nevolnosti vymizely, je to dobrý, prsa mám jak 2melouny a pomalu nedopínám kalhoty :-)))) no je to hlavně tím, že fakt nic nedělám.. no a v tomhle vedru mě občas trápí výtok, ale dle Mudr je to normál, tak mám větrat :-)) a být v klidu. vždycky se vyděsím co zase bude, jsme hrozná pozorovatelka-plašanka.
držte kopýtka ve čtvrtek v 11:45h - jdeme k apolináři na UTZ - vrozené vývoj. vady plodu na konci I.trimestru.
nějak jsme se rozepsala :-)) mějte se krásně, těhulky opatrujte se a ostatním posílám velký těhu bacil, ať vás pěkně bací :-))!!
papa žabucha a mimísek (pracovně Viki 12tt)

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 04.07.05 21:32

MARU dik za krasny denicek a aktualizovany zoznam :-)Vy ste fakt super parta normalne zavidim :-)No tak tie tricka by som rada videla aspon z akcie…snad sa tam nejaky fotacik najde.

KATIA ja som dokonca brala utrogestan 3×2 tbl.do 12tt a tri tyzdne sa znizovala davka postupne az potom sa vynehal.To mi pripada akoby si tvoje centrum vobec nepotrebovalo zvysit percentualnu uspesnost.Dopo­rucujem brat ho ak budes potrebovat mam este jednu krabicku pouzitelnu z predchadzajuceho pokusu a kludne ti ju poslem,nestoji ti to zato prestat.

 
Anonymní  04.07.05 22:05

Ahoj Maru.
Jen nakukuju, ale chtěla bych jen připsta svou zkušenost s metodou Dr. Jonáše. Po vysazení HA my MS trochu zlobila. Hledala jsem po netu všechno možný na téma, jak otěhotnět. Na astrologii moc nevěřim, ale člověk má zkusit všechno. A světe div se. Podle něj mi plodné dny vyšli na 27.DC. A co se nestalo, opravdu jsem v tento den, + - otěhotněla. O mimčo jsem sice přišla kvůli DS, ale jeho výpočet plodných dnů jsem nevzadala. Tento měsíc, se mi bazální teplota s jeho výpočtem plodných dnů zase shodla (24.DC). Těhotná sice nejsem, ale možná na tom měco bude.
Moc Ti držim palce i ostatnim zebřičkám, aby už jste se toho mrňouska konečně dočkali.
 Bára

 
Anonymní  05.07.05 08:51

Ahojky zebřule,

Tak první den volna navíc a je taaak hnuuusně.

Katio, hlavně, že je Bob a Bobek v pořáku a věřím, že to tak i nadále bude pokračovat. Hlavně přeji co nejmenší trápení.

Marko, určitě je fajn, že máš dobrou náladu i když ty hormonální výkyvy jsou normální :). Obdivuji tvůj smysl pro hospodaření s penezi. Takový dar nemám ani já ani manžel, takže buď peníze jsou nebo ne :).

Žabucho, to je dobře, že nevolnosti vymizely :). Hezky odpočívej a větrej :))).

Maru, vy jste partička k pohledání, užijte si dva dny volna a těším se na tvé vyprávění :).

Lostris

 
Anonymní  05.07.05 09:09

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Alex - 30.6. kontrola po hysteroskopii, IUI
Amalie - 22.6. dvouměsíční hormonální léčba + tělísko, poté test na průchodnost vejcovodů
Becy
Falco - 2.IVF srpen, 23.7. svatba v Hradci n. Moravicí
Hanina
Iveta- 1.IVF květen
Joly - 18.6. odběr oocytů, cca 23.6.transfer po PK
Kacovka -9.7. svatba
Kaitlin - 1.7. dárkyně jde do centra
Kajdula
Karla - 5.6.1 DC, 27.6. výsledky krve, 4.7. začátek stimulace, červenec IUI, do 10.7. dovolená
Kati - 24.6. začátek stimulace Synarelem, 30.6. utz, 2.IVF+ICSI červenec 2005
Lenuška- 6.5. zahlášeno, že snažení se bude konat za 1 1/2 roku
Lostris - cca 23.7. výsledky imunologie
LuckaD
Maru - 10.6. za tři měsíce kontrolní vyšetření na imunologii a snažení o mimi
Marka - 27.6. transfer dvou embryí, 11.7. krevní test Iscare
Marky - 27.5. 1DC
Mika - snažení od února 2005
Míšenka - do konce července antikoncepce
Monalisa
Narcisek
Patricie - diletace čípku-konec května
Rafuska
Sima - IUI, 30.6. Podolí
Tinna
Verča - 1. IVF,začátek stimulace 7.6., 13.6. utz
Zdenca - 7.7. návštěva centra, IVF (červenec-srpen)
 Zuzka

Zebřičky dvoučárkové:

Adka007 - 27.5. 21tt, TP 12.10.
Andrea2 - 29.6. 38+2 tt, TP 11.7.
Babů - 30.6. pozitivní krevní test, 14.7. utz
BaruskaII - 1.7. 12+6 tt dvojčátka, 4.7. v 10 hod. vyšetření v Apolináři, TP 13.1.2006
barbucha - bublinka, 6.6. 30tt
Bohun - 24.6. 8tt, 24.6. zahlášena 14-ti denní absence, TP 10.2.2006
Bosorka - 29.6. 30 tt, 30.7. nástup na MD, 9.8. předporodní kurz, TP 11.9.2005
Caprina - TP 7.9.2005
Claudie - 28.6. 10+6 tt, 11.7. kontrola, TP 21.1.2006
Ed - 29.6. 8+3 tt, TP 5.2.2006
Ivanka- 2.5. 15 tt
Jarča - 7.3. 13+6, TP 6.9.
Jasmine - 29.6. 32 tt, TP Filípka 20.8
Katia - 17.6. utz dvojčátka, 30.6. 6+1 tt, 8.8. imuno, TP 16.2.2006
Lotranda - 4.7. 15 tt (Kikinka), 11.7. v 7.30 hod. odběry v 16 tt, 20.7. v 9.45 hod. kontrola, TP 28.12.2005
Olivia - 8.6. 20 tt, 16.6. utz ve 20tt
Rysavka - 23.6. testík ||, 27.6. další testík ||, 19.7. utz
Slanka** - Marianka
Vendelina - (neschopenka), 30.6. 17 tt, TP „Františka" 16.12.2005
*Wilma
- 13.6. 10 tt, 30.6. 12+1 tt, TP 9.1.2006

Žabucha - 4.7. 12 tt (Viki), 7.7. genetický utz, 13.7. těhuprůkazka

Zebřičky se zebřičátky:

Monicka - 10.5. v 10,56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa (Adelinka) - 10.5. ve 13.45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 05.07.05 10:08

Všechny zebřičky jsou někde zalezlé, asi se zahřívají pod peřinou :).

Mějte se krásně,

Lostris

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 05.07.05 14:49

ahooj. taky si říkám, kde všechny jste, no jestli jste pod peřinou, tak to vás chválím :-)))
já taky lenoším, miláček se o mě stará a čučíme na telku. před chvílí jsme usnuli :-))
mějte se a zvládněte v klídku deštivý den.
papa žabucha

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 05.07.05 16:33

Ahoj zebřičky,
nebojte, já vás v okurkové sezoně nenechám, mě od netu jen tak něco neodtrhne, ani Cyril, ani Metod, ani Hus :--)) , jsem tu a čtu!!!

KATIO - neuvěřitelný story teda zažíváte s Bobem a Bobkem (SUPER pracovní název) a s tím Utrogestanem nechápu, spíš je tendence úplně opačná, předepisovat ho „pro sichr“ i tam kde není potřeba než ho vy:,–(it jen tak.
Je fakt, že placenta se vytváří od osmého týdne a přebírá funkci žlutého tělíska, jehož funkci Utro podporuje či částečně nahrazuje, ale až v tom 12tt začíná placenta fungovat na 100% a proto se vysazuje Utro až pak. To ale jistě víš. každopádně, spíš je pravděpodobné, že těhotná žena vytváří svého progesteronu potřebné množství a tak je tomu určitě i u tebe, tak neměj strach, že ten víkend bobkům nějak uškodil, jistě to zvládli. Musím říct, že mě ho můj dr taky nechtěl napsat, ptala jsem se na to výzvědně po potratu pro případ že bych zas otěhotněla a když jsem ho chtěla, musela jsem si ho sehnat mezi holkama na netu.

Holky, to je počasí, hrůůůza. Taky se jen povaluju a čučím na stohy nahraných Přátel :--))

Maru - doufám, že aspoň u Telče neprší!!!!!

Alternativní metody - já tomu moc nevěřím, ale moje babičkovství chtivá maminka již vzala opratě do svých rukou a v době, kdy jsem ještě brala HA mi někde u nějakého „kvazi Jonáše“ nechala vypočítat ty dny až do půlky tohoto roku. U mě padaly po vysazení přesně do dnů MS nebo na její konec a otěhotněla jsem asi 14dní mimo takto určený den, takže nic.....

Marko - já taky myslím, že už je rozhodnuto a pevně věřím, že i zavrtáno a jsem čím dál napjatější!!! zatím stále bez testíku? Ani jeden nemáš vzadu v lékárničce pro strýčka příhodu ??? :-)

Zabucho - jsme na tom skoro stejně, taky už tlačím očima ten první trimestr do cíle a docela „závidím“ toho Apolináře, tam budeš v nejlepších rukou!!!

Mějte se zebry krásně a koukejte víc psát ať tady Maru má po návratu co číst, takový hezký deníček nám i přes „tričkování“ napsala a my to takhle flákáme???

Lostris - v nejhorším budem podlé a budem rozdávat Áčka i o prázdninách, co? :-)

Zdraví
Claudie a Skipísek 11tt

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 05.07.05 17:35

ahoj claudie :-))
ostatní zebry asi opravdu spí nebo co?? jsme na tom dost podobně :-) četla jsem Tvůj deníček a věřím, že zázraky se dějí :-)
na UTZ jsem mooc zvědavá, dám určitě vědět.
měj se a i ostatní něco písněte :-))
Maru, hlavně ať nám neuplaveš i se stanem :-)) tak mě napadá, že to moc na trička není :-( možná na mikinky :-) ale i tak si to určitě užíváte.
papa žabucha

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 05.07.05 19:01

Ahoj holky,

koukam, ze vsechny jste nekde na svatcich a komentare moc nepribyvaji - ach jo, taky je u vas takovy ten uplakany liny den? U nas desne prsi uz od rana, nic se mi nechce a zustala jsem pro jistotu v pyzamu uz od rana.

Lostris - chaaaachaaaa - prej, ze umim hospodarit s penizkama? Jaaaa? Prave naopak. Tento mesic zkousim prvne zapisovat vydaje (a to jeste zpetne, protoze na to vzdycky nejak zapomeneme) - a samozrejme az to vyhodnotime, tak se budeme snazit s tim asi neco udelat, ale uspech nezarucuji - my jsme hrozni, dokud jsou penize, tak utracime.

Claudia - opatruj Skipiska. Test doma zadny nemam a ani nekoupim, takze opravdu budu vedet vysledek az z testu z krve z Iscare.

Tak ahoj zitra,

Marka

 
Anonymní  06.07.05 08:17

Dobré ráno děvčátka!!

Katio: tak s těma vitamínama mě teda pobavil. Samozřejmě je to z velké části reklamní tah, ale zajímalo by mě, jak těhotná žena, navíc dvojčátková, dokáže pouhým ovocem a zeleninou doplnit dostatečné množství vitamínů!!!!???Na­víc většina se vstřebává bez nějakého markantího účinku. Taky, prosím tě, nevěř pověrám, že se po vitamínech rodí velké děti! Je to nesmysl. Velikost dítěte je dána geneticky a vitamíny tomu nemůžou přispět. Snad jen, kdybys jedla trojnásobné množství, tak se to projeví, ale to bys musela sníst denně několik kilo ovoce a zleniny. Bojujte s Bobkama, boj na stopro vyhrajete a pokud se ti zdá na jednání doktora něco divného, tak ho vyměň. Budu vám držet palečky!

Já už od začátku sedmnáctého týdne cítím pohyby. Někdy jsou docela dost zřetelné a někdy je to takový malý příjemný kopaneček. No jo „františek“ se tam činí, nač mu síly stačí:-))Jinak je ná m dobře, já už přibrala 3 kila, zátra začínám 18, týden a už se moc těším až půjdu s manželem na echo, protože už se možná konečně dozvíme to pohlaví a s Františka bude Emička:-)Kdo ví?
Každopádně abych nezahálela,tak vám taky posílám megatěhu prskaneček. Prrrrrsssssss­ssssssssssssssssssssssss­ssssk!

Marko: kdy že to budeš testovat??

Lotrando: to jsem ráda, že jste s Kikinkou vpohodě! Za pár týdnů už se taky dovíš, jestli to bude Kikinka nebo Kikínek,že?

Maru: jakákoli metoda, která pomůže miminku je supééééér!! I kdyby to byly ty dávno zmiňované kila žížal:-))

Žabucho: no konečně se s Vikim cítíte dobře! Už bylo na čase!! Říkáš prsa jako melouny? No mě už nebolí, jen semi jakoby nalívají. Zkoušela jsem, jestli něco vymáčknu (vím, že se to nemá:-)) a nic. Koli jsi přibrala?

Vendelina

 
Anonymní  06.07.05 08:19

Jéééé Marko, už jsem se to dočetla!! a kdyže to jdeš do Iscare? Ať vím, kdy přesně se mám začít stresovat:-)

Vendelina

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 06.07.05 09:48

hezkou středu všem zebrám :-)))
tak zítra nás to čeká, nezapomeňte držet kopýtka.
Vendelino - přibrala jsem 2kg, ale je to tím, že jsem fakt ležela. toto letí, ty už máš pohyby - to je krása :-))
z prsu mi ve sprše občas něco teče, ale malinko :-)
Marko - držím palečky - budou tam // :-))
mějte se.
papa žabucha

 
Anonymní  06.07.05 10:43

Vendelino, je to na nástěnce - 11., ale hlavně se nestresuj, ať je František v klííídku :).

Lostris

 
Anonymní  06.07.05 11:17

Jojo Lostris, jsem hlava dubová:-))

Vendelina

 
Pusinka1
Stálice 61 příspěvků 06.07.05 11:18

Ahoj zebřičky, tak jak se tu máte? Občas k Vám zaskočím, přečtu novinky, jen nestačím reagovat. U nás vše ok, kluci rostou, ale přeci jen nějak rychle. Mám pocit, jako by to bylo včera, když na mě poprvé kouknul Lukášek a ono už to bude zítra půl roku a o Tomíkovi ani nemluvím. Tomu bude za chvíli 4,5r. Lukášek se má k světu, už baštíme zeleninku, jen je trošku lenoch a nechce se mu přetáčet ani plazit. To Tomík už byl v 6ti m v poloze na čtyřech. je ale vidět, že je každý jiný. Luky je daleko víc zvědavý, ale počká si až mu všechno strčíme pod nos. Spinká celou noc, takže super. Krásně se celá rodinka vyspíme. Jo a taky už máme 2 zoubky.

Taky gratuluju dodatečně KATIE - bob a bobek - krásné pojmenování dvojčátek :o)

Tak se tu mějte krásně

Pusinka, Tomášek a Lukínek

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 06.07.05 14:13

Ahojky berušky:-)))

Tak jsem musela jít opravit nehtíky:-(, včera jsem asi moc pracovala a jeden mi „ulítl“. Za chvíli jdu na nádraží, jedu do Prahy kamarádce na svatbu, mají to zítra v 10hod. Jsem snad víc nervózní než sama nevěsta=o) V pátek Vás budu informovat.

Počasí se naštěstí umoudřilo, Pitrýska jsme vezli k rodičům, tak tu miláček bude do pátku sám. Ten se má:-)))

Tak krásný den, Radka

 
Anonymní  06.07.05 16:18

Ahoj Zebřulky,
dneska máme u nás hrozně deštivo a já jsem z nudy učinila honbu za pohlavím našeho dítěte. Přehrávala jsem si video s mimi pořád dokola a v jedné nestřežené chvíli tam „františek“ roztáhl nožičky a tam se objevily dvě buchtičky! Že by nakonec z Františka byla Emička? No jsem zvědavá.

Vendelina

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 06.07.05 16:23

Vendelino :-))) a kdy Ti to řekne Mudr? už by to měl poznat :-) byly tam jako 2kávové zrnka? tak to bude beruška :-))
papa žabucha

 
Anonymní  06.07.05 17:10

Žabucho, přesně tak, takové dva bonbónky ve tvaru kávových zrníček. To by byla sranda, kdyby to byla holčička!!!Zkusím to foto vložit na rodinku. Je to trošku rozmazané, ale je u toho šipka. Kousíček nad tou šipkou to je:-)Tu šipku tam dala Mudr. Myslím, že se to úplně dozvím, až půjdu na poslech srdíčka, alenevím přesně v jakém týdnu se to dělá.

Vendelina

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 06.07.05 17:28

Vendelino, myslím tak kolem 20.tt jak půjdeš na tu genetiku - orgány atd. ale mojí kamarádce to Mudr řekl ve 14tt - bylo to krásně vidět. jdu se podívat na fotky, jestli jsi to tam už dala :-)))
máte jména??
zatím papa žabucha

 
Anonymní  06.07.05 17:31

Já vím, že to už půjde vidět, ale můj doktor mi to určitě neřekne. Zatím to neřekl žádné mé známé:-(
Jména máme, Ema a Matyáš.
Co vy?
Vendelina

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 06.07.05 18:11

ale fotečku jsi tam ještě nedala ne? já s šipkou žádnou neviděla :-( my máme - Kristýnku a Láďu - po miláčkovi :-))) ale spíš se tak jako dohadujeme. pracovně mu říkáme VIKI - už dlouho a včera z miláčka vylezlo, že by bral Viktora a Viktorii takže fakt nevím :-))) co to bude.
Ema je super a Matyáše jsem poprvé chtěla taky - teď ho má kamarádka :-) žabucha

 
Anonymní  06.07.05 19:09

Žabu, fotku jsem tam dala, ale asi v momentě,kdy ses tam dívala:-)
Kristýnka a Láďa se mi líbí, ale Viktor a Viktorka víc.Když to bude kluk tak mu ve škole budou říkat,tak jak to bylo ve Sněženkách a machrech Viki, ty máš ale pé… /> Tak se měj, ozvu se až zítra!!Papa

Vendelina

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 06.07.05 20:56

Vendelino, tak jsem se na tu fotku koukala a nepoznám to :-( je to rozmazaný a fakt nevím :-( necháme to radši na Mudrech :-))
jinak s těma jménama jsi mě pobavila, to jsem přesně řekla miláčkovi včera já :-))) ale když jsem mu přečetla, že se ti to líbí, tak měl radost :-)
zítra bojím bojím, tak držte všichni kopýtka v 11:45h :-)))
díky moc papa žabucha a viki

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 06.07.05 22:42

Ahojky holčinky, hlásí se Vaše noční sova :-DDD před chvlikou jsme dovybalila tašky a přestaloé mě to bavit a honem honme jsem chvátala k vám. Vrátila jsem se dneska až ve 20 hod a jsem nevyspalá :-O Super jsme si to užili a přes nepřízeň počasí opravdu i u Telče celý den pršelo, tak jsme navštívili hrad Roštějn i s místním strašidlem Gustavem a pak jsme se museli schovat do hospůdky, kde bylo taky dobře :-) Ve stanu jsme neodplavali a naštěstí jsem si ještě v pondělí stihla koupit nový spacáček,t akže mi ani nebyla zima. Dneska už bylo krásné počasí jen mi to trošku zkazilo to, že jsem odlétla na MS, nu co se dá dělat, je přesná jako hodinky :-O a nepočká ani jeden den potvora jedna :-D
Trička měly obrouvský úspěch a všem se moc líbili, jen musíme udělat ještě dětem a nejvíc mě překvapilo, že chce i ta 13letá holčinka se kterou už mlátí puberta :-D Nějak jsme si říkali, že zrovna tyhle větší děti si jen poklepou na čelo co zas ty strejdové a tety s rodičema blázní a oni byli nadšený a chtějí taky trička, takže nás čeká další práce, ale nevadí. Prostě se i ty dětičky počítají mezi nás blázínky :-D
Ty trička byly můj nápad tak jsem partu varovala, že dokud nebudu alespoň těhulka, tak mě budou takové bláznivé nápady chytat dál a prý je to super a můžu si bláznit dál :-DDDDD
Slibuju, že vložím i fotečku jen co si je stáhnu od kamaráda do počítače.

Překvapilo mě,že píšete, že nemáte takové přítele, my jsme se tak nějka našli a ani dětičky, které postupně přibývají nás nerozdělily.

Jejda to jsem se zase rozepsala, budu muset jít spát, abych zítra v práci fungovala. Čeká mě práce mimi kancelář a pěkně nepříjemná, tak neví kdy se k vám dostanu, ale slibuju,ž e zítra budu reagovat jednotlivě.
Marko držím palečky ať jsou mimískové v bříšku hezky zabydlení.

Katí pozdravuj Boba a Bobka určitě budou v pohodičce a pokud by jsi potřebovala Utrogestan, tak mám doma taky zásobičku po IVF a můžu Ti ho poslat.

Mějte se krásně ahojky Maru

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 06.07.05 23:50

Ahoj Zebry!
Dnes večer jsme dorazili z chaty, před chvíli jsem docvičila, takže jsem se k vám dostala až teď.

Slíbila jsem, že napíšu co bude dál : v sobotu večer jsem MS dostala, takže od neděle píchám Puregon a pokračuju ve stříkání Synarelu. Zítra jedu do centra na krev a kontrolu. Uvidíme co dál, jsem zvědavá jestli rostou folikuly..... Pokud půjde vše jak má, tak snad v polovině příštího týdne by jsme mohli jít na IVF. Budu do pátku pryč, ale jak dojedu domů, napíšu vám jak to vypadá!

Marko - držím palce, ať tam jsou //. Už se ti blíží testování!!!

Karlo - jak jsem si všimla na nástěnce, tak už taky stimuluješ, třeba se v CAR va Zlíně potkáme. Taky držím palce!

Musím končit, ráno moc brzy vstávám!!! Myslete prosím na mě, ať to v centru zítra dobře dopadne!

Kati

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 08:24

Ahojda zebřule!

Kati - tak ať dobře v centru dopadne! :-)

Katio - teda, ty si fakt s těma doktorama užíváš. Oni snad zkouší, co je schopná jedna pacientka vydržet… :-( Obzvláště, když čekáš dvojčátka, tak je Utrogestan určitě na místě a o vitamínech ani nemluvě… Sakra, to jsou názory jak ze středověku… Tak hlavně, ať jste v pořádku!!! :-)

Marko - hmm, testováníčko se blíží a tak zatínám palečky!! :-)

Já jsem si užila ty dva dny volna v pěkné pohodičce. V úterý jsem sice stála několik hodin u žehlícího prkna, ale zase jsem si k tomu pustila trilogii Pána prstenů, kterou jsem doposud neviděla, takže jsem se dobře bavila :-) Prostě pohodička… Včera jsem byla u kamarádky, no paráda :-)

Hezký zbytek týdne, kéž by ty svátky chtěly být víckrát…
Kaitlin

 
Anonymní  07.07.05 09:34

Ahoj zebrundy,

už jsem zpět z chaty. Byla to paráda až na úterý kdy celý den pršelo, takže jsem mírně chytala ponorku ale jinak v poho 
Poctivě jsem si přečetla deníček doslova jsem ho hltala protože jste mi chyběli a tak jsem se rozhodla že si pořídím netík i přes mobilek abych mohla být pořád s vámi i na chatě 

Maru jsi opravdu šikovná zebřička a v:,–(ím se, že trička budou mít úspěch. A deníček jako vždy na 1*.

Katio já jsem sice Utrogestan nebrala, dostala jsem takový gel Crinone, ale je to taky hormon na podporu těhu a brala jsem to opravdu do 12tt. Navíc jsem ještě papkala anopyrin a dexamethazon. Všechny prášky jsem vy:,–(ila až po skončení 12 týdne. Tak to nechápu proč ti ho vy:,–(il. Každopádně bych na něm trvala už pro klid dušičky.

Radko vítám tě mezi námi a ať je z tebe brzy těhulka

Zabucho neboj kopýtka mám srolovaná a všechno bude super já jsem měla taky strach, a velkej

Vendelíno ani nevíš jak jsem zvědavá co to bude, pravdou je že pořád říkám Kikinka a dokonce jméno pro kluka nemám. Moc ráda bych chtěla holčičku, ale nakonec si stejně říkám ať je to kluk nebo holka hlavně ať je mimísek zdravý. A na pohyby se strašně moc těším. Už se nemůžu dočkat. Já jsem od začátku těhu přibrala 2 kg, ale od začátku stimulace 15 kg takže po porodu mám s čím bojovat, doufám že to vyhraju 

Kati neboj a čekám samé dobré a pozitivní zprávičky.

Marko už teď držím kopýtka i tobě na testování, budou tam krásný tlustice.

Kaitlin tak žehlení to mě čeká dnes mám obrrrrr hromadu a vůbec se mi nechce 

A pro všechny jeden MEGA TĚHUPRRRRRRRSKA­NECCCCCCCCCCC

Lotranda

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 07.07.05 09:35

Ahojky :-))
tak jen na skok - za chvíli vyrážíme na UTZ :-)) takže držte kopýtka. jsem nervní, ale uvidíme co tam uvidíme :-))
Kati - držím palečky
Maru - hezky jste si to užili. taky máme na chalupě takovou bandu lidiček od 20-40let a je to super :-))
mějte se a já se odpo nahlásím jak jsme dopadli žabucha a Viki

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 07.07.05 09:40

Ahojky holky!!!

Taky mate dneska pondeli? Ja sice nejsem ted v pracovnim procesu, ale na nemocenske, ale proste mam pondeli - hihi.
Od rana, jsem ale v jednom kole - sedim u PC a mobilu a vyrizuju vsechny resty.

Jinak volala jsem do ISCARE, kdy je nejlepsi prijet na ten test z krve. Rikali, ze mezi 8-9 hodinou rano a uz na adresu Jankovcova!!! Stehovani tedy probehlo! Je to ta nova vyskova sklenena budova u Libenského mostu. Takze cesta taky vyborna a jednoducha. Je to v prvnim patre.

Maru - skvely jak jste si to uzili…:) Je to super, ze mate takove skvele odreagovani :) Tesim se na dalsi zazitky z vasi party :) Vypada to, ze jste se tam sesli samy dobry lidicky :)

Kaitlin - teeeeda trilogie Pana prstenu - to muselo byt dlouhatanananské zehleni :)))
Me to ceka dneska, az prijde manzel domu, nachysta mi to a ja si k tomu sednu a budu zehlit, protoze tentokrat to nechci delat ve stoje.

Vendelino - koukala jsem na rodinku na ty fotky z 3D utz, no nadhernyyyyy! Ja teda nevidim, jestli je to holcicka nebo klucik, ale myslim, ze ti to muze byt jedno. Je to nadherne miminko - muj manzel mi rika, na co to koukas? To je jako mimozemstanek - tak jsem mu to vysvetlila, no ziral na to jako na svatej obrazek - vubec mu hlava nebrala, ze dneska uz jsou takove moznosti a rodice muzou sve dite videt takto zretelne uz pred narozenim. Moc moc moc zdravicka preju :)

Katia - opatruj Boba a Bobka, moc ti fandim a myslim si, ze to bojovani jsi vzala za dobry konec!!! Kdyby jsi mela pocit, ze svym lekarum u nemuzes duverovat, tak je klidne vymen - urcite by to nemel byt problem. Je to jeste beh na dlouhou trat a za ty nervy to nestoji… to abys byla polovicni doktor!!!!

Jinak u nas nic noveho. Jsem nafouknuta (ale to je asi po té čočce, co jsem delala k obedu :)))) hahahaha) a boli me stale ty prsa. Jinak zadne priznaky apod. Ale nevadi. Za 4 dny jdu testovat do Iscare, pak se vsechno uvidi.

Je mi lito, ze to vyslo takle na ty svatky - vypada to, ze se pro me tech 100 prispevku nestihne napsat :((( Zkusim byt nepoverciva.....

Tak se mejte pohadkove, uzivejte kazdeho dne… ja jdu na malickou prochazku se psem a pri te prilezitosti si koupim cerstvy chleba :)

Paaa

Marka

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:55

Marko!

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 07.07.05 09:55

Ahojka Kaitlin,

měla bych na tebe dotaz ohledně aspocí, moje teta, má adoptovaného chlapečka, je mu ted 12 let, ale protože nemůže mít sama děti a má nového manžela, už nějakých pár let.. chtěli by další dětátko.. je jí ale už 39 let.. je i v tomto věku možné adoptovat dítě? nebo je to už jen na pěstounskou péči? Mohla bys mi nějak pomoct nebo poradit kde by se daly sehnat informace? Ona žije na Severní moravě, takže tam to s tou informovaností asi nebude nejlepší.

Moc děkuji, kdyžtak mi písni na emaila ju? Díky

:o)))))

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:56

Neboj!

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:56

Za pomoci

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:56

všech

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:56

zebřiček

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:57

ta stovka

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:57

bude

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:57

za chvíli!!! :-)

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:57

A Marko, buď si jistá,

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 07.07.05 09:58

Ahojky zebřičky!

Tak tomuhle říkám idelání pracovní týden :).

Marko, tak to se mi ulevilo, že také nepatříš mezi dokonalé, které mají peníze rozděleny za co všechno se utratí a ještě jim zbude :). Tak ať se vám v novém systému daří dobře hospodařit.

Žabucho, kopýtka jsou zarolovaní, věřím, že genetický utz dopadne na 1* :).

Vendelino, zaostřila jsem své ostříží oko a vidím to co vidíš ty :)))), ty dvě buchtičky. Emička je krásné dívčí jméno.

Maru, i já patřím mezi ty, které žádnou takovou super partičku lidí nemám :(. Musí to být skvělé a je i z tvého popisu vidět, že to tak je. I přes nepřízeň počasí jste si to pěkně užili :).
Práci určitě zvládneš levým zadním kopýtkem :)

Kati, přeji ostrý obraz ať vidíš krásné folikulíky :).

Kaitlin, když jsi stačila shlédnout trilogii Pán prstenů, to jsi musela mít pořádnou hromadu na žehlení :D.

Lostris

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:58

že se ti drží

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 07.07.05 09:58

o hodně víc

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »