Zebřičkový deníček Maru - 87.díl

Snažení

Ahojky zebrušky, Hned na začátku připomenu zebřičkový sraz v Praze, který se koná se 7.12.2005 od 17:00 hodin, v Kenny klubu Chodská 12 (u Lužické). Nejlépe se tam dostanete ze zastávky tramvaje Jana Masaryka. Pokud není žádná výluka, tak tam snad jezdí 4 a 22. Kdo všechno přislíbil účast vám napíšu během zítřka.

A teď k deníčku - hlásí se jedna moooooooooooooooc upracovaná a unavená zebra :-O Tento víkend je u nás ve znamení úklidu a to pořádného. Už máme zase konečně zazděno po opravách a dokonce jsme stihli i vymalovat a já tu teď uklízím a uklízím a nemůžu se douklízet konce :-O Všechno je u nás vzhůru nohama :-DDD tak mi to bude ještě chvilku trvat. Už jsem si hezky vyblejskala koupelnu, uklidila špajz, abych tam mohla ukládat všechny vánoční dobrůtky a cukroví a čeká mě hlavně úklid ostatních místností. A musím vám říct, že všechny chmury se nejlépe vyhánějí prací. Skřítek depkoidník sem nakukoval v pátek, ale když viděl co se u nás děje, tak mazal pryč až se mu za patama prášilo :-D Včera odpoledne se mi konečně dostavila MS a já jsem nakonec byla docela ráda, protože jsem se začínala bát,že moje tělo opravdu začalo stávkovat. Takže se můžeme zase odrazit dál a vrhnout se do snaženíčka. Zítra musím dojít k dr. a domluvit se jakou další strategii boje zvolíme. S manželem jsme se domluvili, že teď v prosinci si dáme pauzu a pořádně se do toho vrhneme zase po novém roce. Přece jenom se mnou tahle zkušenost otřásla, to že MS stávkovala mi dávalo naději.......­......, která se rozplynula během chviličky....­..........ale myslím,ž e jsem to překonala a daří se mi jít zase dál. A musím se pochlubit nakonec jsem i ty svoje narozeniny včera patřičně oslavila. Měli jsme s partou domluveno, že s sejdeme u nás na chatě a oslavíme všechny narozeniny, které kdo měl na podzim. V pátek mi připadalo,ž e tam snad ani nepůjdu, prostě mě to nebralo… Ale musím vám říct, že jsme si nakonec tu oslavičku užili všichni a bylo dost a dost legrace. Všichni jsme se asi potřebovali pořádně odreagovat a tak jsme popíjeli, papali, hráli hry, stavěli sněhuláky :-D prostě jsme si to užívali ........ Dokonce mi ani nebylo tolik špatně, nakonec jsme to zvládla bez prášku, možná mi k tomu pomohl svařáček, který jsme si s holkama uvařily. I když jsme na začátku byli všichni unavení a vypadalo to, že ani nevydržíme do půlnoci, tak jsme nakonec vydrželi až do čtvrt na čtyři :-O skoro jsme nechtěla uvěřit, že už je tolik hodin. Takže jsem teď trošku nevyspalá, protože už v devět hodin ráno jsme šli chatičku uklízet, ale stálo to za to.

A konečně jsem začala dělat i vánoční výzdobu, už mám taky udělaný adventní věnec a když jsme tu k večeru seděli s manželem u kafíčka a chvilku odpočívali, tak jsem ho hned zapálila. Sice mám týdenní zpoždění, ale co se dá dělat....... No a našla jsem konečně i krabici, kde mám uložené všechny vánoční nezbytnosti na výzdobu a už se moc těším až si to tu všechno načančám.

Holčinky moje zlatý chci vám ještě jednou poděkovat za vaší podporu, moc to pro mě znamená a když otevřu deníček kde je přes 300 komentářů pořád tomu nemůžu uvěřit. Jsme tu tak bezvadná patra, která se umí podržet nad vodou a to je moc dobře. Děkuju.........

Karlo pořád na tebe myslím, doufám že odpočíváš a šetříš se. Posílám pohlazeníčko pro bříško a jedno i pro tebe. Moc ti děkuju za páteční nabídku muzikálu, ani nevím jestli jsem ti poděkovala do telefonu, byla jsem tak vyděšená co se s vámi děje, že jsem nebyla schopná skoro ani mluvit. Jsem ráda, že je všechno v pořádku a držím kopýtka.

Simo tobě taky držím kopýtka, doufám,že mrcha nedorazila a ty se pomaloučku chystáš na testování, určitě tam budou dvě tlustice.

Tak a já utíkám zase uklízet, snad nebude vadit, že jsem tenhle deníček jen povídala o nás, ale žádné téma jsem si nepřipravila a chci deníček honem poslat. A vlastně nenapadá vás o čem by jsme si mohly napsat další deníček???????? Když budete chtít můžu ještě vybrat nějaké vánoční recepty.......... a nebo mi napište prosím nějaký nápad. Pomalu mi dochází inspirace a v tomhle předvánočním shonu ani není tolik času. Takže se těším na vaše náměty :-D
Mějte se krásně a těším se na vaše příspěvky Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 05.12.05 06:35

Ahojda zebřulky!

Tak se hlásim na srazík, tam se s váma uvidím.. :-) S tím psaním sem to bohužel zatím není nic moc…

Maru - to jsem ráda, že seš taková statečná. Muselo tě to pitomé negativní zjištění pěkně potrápit.. :-((( Tak to doma hezky nachystej, načančej a začni se těšit na vánoce!! :-)

Já se vám musim pochlubit, že jako řádná zebra, jsem se rozhodla udělat něco dobrého a v pátek jsem byla darovat krev. Mám z toho takový dobrý vnitřní pocit.. :-)

Přeju všem zebřičkám krásný pohodový týden! :-)
Kaitlin

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 05.12.05 07:14

Krásné ráno zebřičky,

Karlo - ty jse mně vyděsila, ještě že to všechno tak dobře dopadlo, dávejte na sebe moc pozor.

Maru - hrozně ráda bych přijela na srazík, ale do Prahy je to pro mně moc daleko.

Holky jestli to tak půjde dál tak budu jak Dolly Buster už mám prsa o půl čísla větší, nějak moc se mi nafukují. To z předešlých těhotenství neznám. Přítel se ze mně pořád dělá srandu, že jsem chtěla silikony na vánoce, tak mi je dal i bez řezání.

Pajinkoo jak je? Taky se tak nafukuješ?

Nella

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 05.12.05 08:30

Dobré ráno zebřičky - hlásím se vám po náročném víkendu, který jsme strávili s návštěvou manželové maminky a bratra. Bylo to docela fajn. Zvládla jsem navařit všechno jídlo, napéct buchty, takže když přijeli bylo vše připraveno. Samozřejmě od tchýně jsem neobdržela žádnou pochvalu, ale to mě bylo jedno, protože jsem byla se sebou spokojená. V sobotu jsme byli všichni na nákupech a odpoledne jsme byli na Pražském hradě, Staroměstském náměstí a večer jsme byli pozváni do mexické restaruce. Chlapi si pochutnali a já to moc nemusím. No zebřičky co vám budu povídat, měla jsem dobrou náladu, protože MS stále nepřicházela, tak jsem měla takovou naději, že by „to“ mohlo možná vyjít a nějaké připomínky tchýně mě vůbec nevykolejovaly. Ovšem v neděli ráno už to bylo horší, šla jsem ráno na WC a zjistila jsem, že jsem začala špinit. Vůbec jsem to nečekala, nebolí mě břicho, prostě nic necítím. Jak odjeli, už jsem to nevydržela a udělala si testík, samozřejmě negativní, chtěla jsem se v tom jen utvrdit. Nebudu lhát, přišly i slzičky a utěšování od manžela. Samozřejmě se nevzdáme a půjdeme dál až do cíle, ikdyž cesta začíná být docela trnitá. Manželův bratr je asi měsíc tatínkem, takže nám dovezl CD s fotkama malé Amálky a nějaké záběry i z porodu. Dovedete si představit, jak mi bylo, ale zvládla jsem to a beru to tak, jak to je.

Takže Maru - jsme teď na tom stejně a věřím, že příští rok bude pro nás i ostatní zebřičky úspěšnější.

Sima

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.12.05 08:48

Ahoj zebřičky!
Jak tak koukám, tak dneska jsem skoro na začátku :o))) U nás víkend nic moc :o((( v pátek jsme si měli jít pro malýho, ale bejvalka nám ho nedala, že prý kašle :o((( no a v sobotu lehl přítel s horečkou, teda není nic horšího než nemocnej chlap, celou sobotu umíral! No včera už to bylo lepší a dneska šel do práce. Jenže včera jsme měli jet na výlet do Prahy, takže z něj nic nebylo :o((( Tak jsem o víkendu jenom uklízela, dokonce jsem umyla i okna (v neděli pršelo, jako vždy, když je umeju) a trochu vyzdobila, jenom mě to nějak letos pořád ještě moc nebere, tak nevím!

Karlo - ty jsi mě teda vyděsila, koukej se šetřit ať je všechno v pořádku!!!!!

Simo - je mi to líto :o(((

Maru - tyj si teda zebřička šikovná, co toho o jednom víkendu stihneš :o))))

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 05.12.05 08:51

Ahojda zebřičky,

Karlo, hlavně, že vše dopadlo dobře a mimísek je v pořádku. Výlet si užijete jindy. Hlavně hodně odpočívej. Nenechá tě náhodou dr. doma?

Adko, vůbec nic ti neuniklo :). Vše při starém.

Samsulko, také se občas mrknu (nebo mrkla, mám pocit, že skončil) na seriál My všichni školou povinní. A Vůbec nejraději na ještě černobílé filmy s V. Burianem.

Jasmine, Andreo a Ajjo, dětičky k nakousnutí :O. Moc hezké fotečky :).

Simo, mám stále zarolovaná kopýtka.

Maru, teeeda, ty jsi si užila báječně víkend. Stihla jsi vše práci i zábavu :D. Důležité na tom všem je, že jsi depkoidníka úspěšně zahnala :).
Nemáš od Vedeliny bližší info o jejím porodu? Jak byla malá velká a kolik vážila?

Janko, kde se nám touláš, a jak dopadla laparoskopie?

Pátek… pekla jsem perník, udělala jsem ho na dva plechy, takže 2× tenká vrstva těsta. Nedošlo mi, že nebude moc měkký. To jsem zjistila až po upečení, když jsem tu jednu placku mohla téměř v pohodě vzít do rukou (možná by se dala použít i na sebeobranu - pochybuji o tvrdosti útočníkovy hlavy oproti mému perníku :o) a přiložit na druhou namazanou marmeládou. I tak mi můj výtvor manžel chválil, ale příště ho takhle dělat nebudu.

A ještě jednou pátek… také jsem se snažila a opravu moc, zvětšit Cidečkovi můj výtvor na záda, aby mu venku nebyla zima. No trochu se mi to zvětšit podařilo, ale tipuji, že tak za 14 dnů mu z toho zase bude koukat zadek :O. Prostě nejsem žádná švadlena. Mohla bych šít na panenky, protože, když chci neco většího, snažím se to tak i nastřihnout, stejně mi z toho vyleze pidiobleček.

Sobota…nic zvláštního se nestalo, takový normální den :)

Neděle…koupání Cidečka a tedy hubení parazitů. Myslela jsem si, že po již dvou vykonaných koupelích bude vědět do čeho jde a nebude se mu to moc líbit. Ale překvapil mě, vzorně ve vaně stál a nechal se v těch smradech vykoupat.

Pondělí… stále jsem tu sama, kolegyně úporně léči své dceři kašel… no jo vánoce se blíži, takže doma jisto jistě spousta práce - napéct, uklidit a já nevím co ještě…

Krásný den,
Lostris

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 05.12.05 08:55

Simo, ach neee, tak ani tobě :(. To mě mrzí. Drž se zebřulko naše. Hlavu vzhůru, my tu macechu přírodu jednou přemůžeme.

Twiggi, přeji tvému příteli brzké uzdravení. Na výlet pojedete jindy. Ty jo okna, tak to jsem se rozhodla, že v pohodě vydrží do jara :).

Lostris

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 05.12.05 09:29

Ahoooj holky,

tak je tady dalsi denicek, juchuuu :)

Maru - nahodou jsi to moc hezky napsala, je to ze zivota a takove denicky mame nejradeji :)

Lostris - Cidecek je taaaak sikovny :))) Jeste parkrat a uz to bude mit za sebou, neboj.
Ja neumim sit vubec, takze oblecky na Maxe jsem koupila. Ted jsou mu male, ale na to jeho prebehnuti tam a sem staci. Ale budu koukat po vetsich. Neni to moc lacina zalezitost…

Kaitlin - pekny pracovni den… uz jsi psala Jeziskovi o pocitac a internet domu? :))) Juuu, ja vzdycky chtela darovat krev, ale nikdy jsem se k tomu nedokopala - moc moc chvalim…

NellaB - s temi prsy je to asi normalni, me se nejvic zvetsovaly v prvnich 2 mesicich - z velikosti 75B do 80D, ted uz tolik nerostou, ale pocitam, ze se jeste naliji mlekem po porodu, takze jeste tak jedno cislo naberu :) Manzel si ale nestezuje :)))

Simo - kdy testujes? to zas bude detektivka :) drzim palec

Karlo - jak je? doufam, ze vsechno v poradku a ty odpocivas.

Kati - teda tys toho taky tento vikend stihla pozehnane, vid?

Vikend byl u nas dost pracovni, nakonec jsem se nedostala ani k tomu peceni cukrovi, uz jsem nemela naladu. Manzel v sobotu polozil dlazbu v koupelne (juchuuu, stihnul to za 1 den a dneska uz me tam snad pusti si to poradne prohlidnout) a vcera jsme spolu vyklizeli nejaky neporadek, co jsme nashromazdili za ty roky, kdy se puda nepouzivala k bydleni (no a bylo toho pozehnane!!!!), jinak by se tam manzel uz nehnul a nemohl by polozit tu druhou pulku izolace na podlahu.

No ja dneska spinkala az do deviti, nejak musim tu unavu dospat. Marketka v brisku cvici, dela mi radost :)

ted jsem posnidala ovesnou kasi s jablky a skorici a davam si caj s citronem a a medem.

a jdu louskat noviny na netu.

Papa a krasny den vsem zebruskam.

Marka + Marketka 25+3tt

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 05.12.05 09:29

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha…-
Alex.......-
Amalie…-
Cami......- 15.10 odběr oocytů ??????????
Janka.....- 28.11. laparos­kopie, poté IVF
JJ..........-
Kaitlin.....-
Kati.........-
Konopka…-
Lostris.....-
LuciaM.....-
Maru.......-
Marky......-
Mikaa......-
Míšenka…- 28.7.2005 zahlášen začátek snažení
Panda…-
Pavca......- 9.8. zahlášen začátek snažení o holčičku
Rafuška…-
Samsulka -
Sima.......-
Twiggi......-
Zdenca…- leden-únor KET

Žabucha…- 24.1. kontrola

Zebřičky dvoučárkové:

Babů........- 5.12. 27+1 tt (bublinek)
BaruskaII.- 5.12. 35 tt (pimprlátka), TP Elišky a Kačenky 13.1.2006
Bohun......- 5.12. 30+3 tt (skřítek), TP 10.2.2006
Claudie…- 5.12. 33+5 tt (Skipísek), TP 21.1.2006
Ed...........- 5.12. 31+2 tt, 8.12. kontrola, 20.12. UTZ, TP 5.2.2006
Falco........- 8.12. 17 tt (šampioni), 7.12. kontrola
Karla........- 9.12. 11 tt, kontrola 6.12., TP 7.7.2006
Katia........- 10.12. 31 tt (Bob a Bobek), TP 22.2.2006
Lotranda…- 5.12. 37 tt (Kikinka), 6.12. monitor v 10 hod. a 10:30 hod. dr., TP Michaelky 28.12.2005
Marka.......- 5.12. 25+3 tt (Koblížková), 12.12. kontrola, TP Markétky 17.3.2006
Narcisek…- 6.12. 11 tt, 5.12. odběr krve, 21.12. screeningové vyšetření, TP 27.6.2006
NellaB......- 6.12. 12:20 hod. UTZ, 12.12. ve 12 hod. specialista na patologická těhotenství
Nothingn…- 7.12. 15 tt (Tečka)
Pajinkaa…- 9.12. 8+2 tt
Rysavka…- 5.12. 27+3 tt (Brouček), 28.12. UTZ, TP 4.3.2006
Tinna........- 5.12. 28+4 tt, TP konec února 2006
Wilma.......- 7.12. 35 tt (Motýlek), holčička, TP 9.1.2006

Zebřičky se zebřičátky:

Monicka.....- 10.5.2005 v 10,5­6 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa (Adelinka) - 10.5.2005 ve 13.45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2.....- 8.7.2005 v 6,15 h­od. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka**.....- 8.7.2005 v 12,0­5 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine.....- 19.7.2005 v 1­.10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
barbucha…- 18.8.2005 v 16­.35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča.........- 28.8.2005 ve 13 hod. se narodila Štěpánka, měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka.....- 7.9.2005 v 8,19 h­od. se narodil Honzík, měří 51 cm a váží 3700 g
Adka007.....- 4.10.2005 v 16,0­8 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka.......- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia........- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
*Vendelina
…- 30.11.2005 se narodila Emička

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 05.12.05 09:32

Simo - ted jsem si vsimla tveho komentare - je mi to moc lito :( Drz se zebrisko nase statecna, ta smula se musi prolomit.

 
samsulka
Kecalka 198 příspěvků 05.12.05 09:36

Krasne rano zebricky

tak mame po vikende,musim vam rict,ze ja jsem rada,protoze jsem byla bez manzilka a ted uz se budu tesit na ctvrtek,kdy by mel dorazit. Ale vam pracujicim preji aby tyden rychle ubehl a vikendy aby byli delsi:)))

MARU fakt te obdivuji,jak jsi statecna a vis vsechno prekonat. Je to moc dobre,kdyz se v tom clovek utapi,tak stejne nicemu nepomuze. Je prima,ze mas particku,s kterou muzes parit! A rada citam,jak jste si to vzdycky uzili. A bytecek bude jako novy, to se ma,ze ma novy kabat. Recepty od tebe mam rada,takze budu rada,kdyz nam napises co jsi zase pekla. Jen by jsem potrebovala poradit s zelatinou,ptala jsem se uz dva denicky spatky,ale mela jsi toho hodne,asi jsi si to nevsimla. Prosim jak rozpoustis zelatinu a mas praskovou,nebo platky. Mne to vetsinou nestuhne, podarila se mi jen vajickova tlacenka. Ale jak to dam do tvarohu,nikdy to nestuhne. Ja nevim,ci mam pockat po rozpusteni az to vystydne,nebo to dat teple. Diky moc!

SIMA je mi to moc lito. Pristi rok budeme bojovat vsechny spolu,jo? A jsi sikovna kuchtinka,ze jsi vsechno navarila. Treba tchyne zavidela,ze to vsechno stihas,tak radeji nic nerikala!

LOSTRIS filmy pro pametniky sleduji porad, nejradeji mam s Pistekem a Nedosinskou. Manza je o 19 let starsi a nechape,ze ja vsechny znam a on ne. Tak koukame spolu a je to lepsi,nez dnesni americke trhaky (asi jsme divny ale nas moc neberou).
Tak vidim,ze kolegyne si to umi pekne zaridit,clovek zira na co vsechno se daji pouzit deti:))
A Cidecek uz si zvyka na koupani? Treba pochopil,ze se to musi kazdy den a vzdal to! Ten nas je naopak cim dal horsi,driv se bal,ale drzel a ted i kouse. Mysli si,ze se ho leknu.ale to je na omyle.

samsulka

 
samsulka
Kecalka 198 příspěvků 05.12.05 09:50

KAITLIN jsi nase sikovna zebra,ze jsi darovala krev. Taky jsem to vzdycky chtela skusit.Kdyz byla mamka nemocna,schaneli pro ni krev,tak jsem to hned sla skusit,ale pani doktorka mne hned uzemnila,pry kdyz mam nizky tlak,tak to nejde. Ale musi to byt krasny pocit!

NELLO prsicka rostou,to se mas,to ja ty moje musim pomalu hledat!:)))

TWIGGI s chlapama a nemoci je to fakt tezke! Preji at ten tvuj to prekona a je brzo zdrav jak rybicka!

MARKO takze na vanoce uz se budete s Marketkou rochnit v nove koupelne! Chceme videt fotecky,tak nam to musis vsechno nafotit!

Je holky ja bych chtela taky na srazik,skoda,ze jsem zrovna na slovensku. Snad to nekdy vyjde,ze budu na srazik v Praze,rada by jsem vas poznala osobne!
Ale Maru to pro nas ostatni urco aspon nafoti,vid?

samsulka

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 05.12.05 10:04

Ahoj zebřičky,

hlásím, že jsme v pořádku, ale nejdříve mi nešel net a potom se tu o víkendu netrhly dveře s návštěvami. Asi jsem měla včera prvního poslíčka, protože mi neskutečně ztvrdlo břicho a nechtělo to tak minutku povolit, no uvidíme, co z toho bude. Ve čtvrtek u pana dr. bylo všechno v pořádku až na ten můj tlak, tak jsem dostala další prášky, na UTZ měly holky 2260g a 2640g, takže jsou to pořádné baculandy, nějak se nechtěly měřit, protože paní dr. říkala, že se neustále melou. Ve čtvrtek jdu zase na kontrolu, měli by mi udělat nějaké odběry hlavně kvůli tomu tlaku a pak mě čeká můj první monitor. Jenom pan dr. hrozil, že pokud by se mi tlak ani po těch nových práškách neumoudřil, tak by si mě asi nechali už v porodnici.

Vendelinko, moc gratuluji k Emičce, do nového života vám přeji mnoho štěstíčka a zdravíčka.

Lostris, tak to je paráda, že Cideček pochopil, že mu chcete pomoct a ne ublížit. Jinak já bych nezvládla ušít ani ten pidi obleček, jsem děsně nešikovná a teď mi ještě všechno padá a vůbec jsem taková nemotorná.

Katilin, tedy jsi opravdu řádná zebra, taky už jsem o tom několikrát přemýšlela, ale bohužel u mě měli podezření na žloutenku, tak to nejde.

Simo, to je mi moc líto, taky to znám, ale snad je lepší to vybrečet a nedržet to v sobě, určitě se to brzo podaří. Musí to být moc těžké, když máte v rodině nové miminko a člověk se na to dívá a říká si „a proč my ne?". Drž se zebřičko.

Jdu dočíst ještě minulý deníček, ať jsem trošku v obraze.

Bára a pimprlátka 35tt

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 05.12.05 10:09

Ahoj Zebry,
Mám špatné svědomí, že jsem minulý týden moc nepsala, ani hezký víkend vám nepopřála, ale snad mi odpustíte. Prostě nestíhám. Nějak mě začíná zmáhat práce. Ale na neschopenku se zatím nechystám, páč penízky jsou prostě potřeba a protože jsem jinak v pořádku tak chodit budu - no do konce roku určitě a pak uvidím. A hlavně nemám doma net a to bych určitě nepřežila, kdybych nevěděla co se v zebřím stádě děje.

Víkend jsme měli také docela náročný - na sobotu jsem naplánovala na dopoledne nakupy. No co vám budu povídat manžu to moc nenadchlo, ale byl statečný a přetrpěl to :-)) Odpoledne jsme jeli na pozdní oběd k našim, pak ke kámošce okouknout postýlku, které se chce zbavit, páč už třetí dítě fakt neplánuje. Takže jsem od ní odjeli i s postýlkou, s matrací a pěti prostěradlama a nějakýma dorobnostma na mimi:-)) A nakonec jsme byli u mojí sestřičky, protože synovec slavil patnáctiny. Uf, toto utíká - nedávno jsem ho vozila v kočárku a dělala s ním na písku bábovičky a teď mi ani pomalu pusu nechtěl dát :-))
V neděli jsme pak dopoledne koukali na Shreka a pak vyrazili do Prahy (manža mi potřeboval koupit něco k svátku :-)) ) stihli jsme v kině Harryho Potera a protože nám ujel autobus tak jsme ještě pocourali po Staromáku a Václaváku abychom si prohlédli nazdobené stromečky. Jen v devět večer už byli všechny stánky zaavřené. A od manži jsem k svátku dostala knížku - pohádky od Boženy Němcové :-)) Tak doufám, že mi bude večer předčítat, už se na to těším :-))

Jasmine, Andreo, Ajjo - Béééé. Teď jsem se chtěla kouknou na nové fotečky na rodině a ono to nefunguje :-(((

Karlo - fuj to jsi mě vyděsila. Doufám, že je i nadále všechno v pořádku. Koukej se holka šetřit.

Simo - tak jak? Už jsi testovala? A tak už to čtu - je mi to moc líto, že ani tobě to nevyšlo. Buď statečná a příští rok to už vyjde!!!

Maru - to nejsi sama, kdo má zpoždění s vánoční výzdobou. Já se na věnec teprve chystám :-)) a pak také něco zeleného do truhlíku za okno chci dát. Ale musím se pochlubit už jsem začala péct.
Na srazík tentokrát nedorazím.

NelaB - tak silikony, jo? To mě teda tak nerostou. Ale jsem docela rada.

Lostris - i tak si myslím, že to Citeček ocení. S perníkem jsi mě dostala - no ale když jsi ho pomazala marmeládou tak určitě musel nakonec změknout.

Samsulko - s želatinou je to problém. Já používám většinou tu v prášku a udělat ji s tvarohem se mi jednou podařilo a podruhé ne - to jsem totiž měla ten tvaroh z ledničky a želatina mi v tvarohu udělala takové malé hrudky. Myslím, že to chce, aby to co mícháš mělo stejnou, si myslím.

Baru - doufám, že se tlak umoudří a nenechají si tě v porodnici.

Zatím se mějte krásně.
Ryšavka 27+4tt

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 05.12.05 10:11

Ahoj holčiny, nestačím, nestíhám..... :-) V bytě mám bordel, o Vánoční výzdobě si můžu nechat zdát a dárky obědnávám přez net...... ale kdo by si z toho dělal těžkou hlavu, že? :-) Honzík roste strašně rydchle a tak se snažím si ho užívat jak jen to jde.
Maru je mi moc líto, že to tentokrát nevyšlo, ale ona si ta mrcha příroda dá říci uvidíš.
Moc a moc gratuluji Vendelíně k novému přírustku do stáda, co by za nás nějaká ZOO dala, takové stádo zeber :-))
Kaitlin gratuluji k tvému dárcovství. Já jsem dávala krev dost dlouho, jenže po té kyretáži jsem měla rok stop stav a pak jsem byla hned v „tom“, takže nevím kdy se přez těch svých 17 odběrů dostanu.
Holčiny dítě tu na mě křičí, a´t se nevykecávám a koukám jít mávat chrastítkama, ráno se mi prokakal až na záda a je to neřád neb nechce držet hlavičku na hoře. co by se namáhal, když má na to lidi, otrokář jeden!
Mám vás všechny moc ráda, mějte se krásně
Bosorka

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 05.12.05 10:13

Báro držím držím palečky, a´t máš pohodový porod. Holčiny jsou krásně veliké a opravdu se ti to blíží. Ten čas utíká neskutečně rychle

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.12.05 10:30

Ahoj zebřičky, mám dneska dopoledne trochu volnějc, tak tady můžu být s váma :o)))

Lostris - jsem ráda, že se nás oblečky netýkají! Šít neumím, tak si to ani nedokážu představit! Zlatý chlupy, i když teda zase jsou všude! Perník jsem taky dělávala, ale naposledy se mi ho podařilo pěkně zkazit a tak šel do popelnice, taže od tý doby jsem se nějak neodvážila :o)))

Baruško - drž se za chvíli už holčičky uvidíš a jak to tak píšeš, tak to asi bude ten nejhezčí vánoční dárek co :o)))

Ryšavko - teda to jste toho stihli! To já jsem teda s vánočníma dárkama ještě moc nepohla :o(((

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 05.12.05 10:53

Baruško, už se Ti to opravdu krátí a miminka jsou baculky, přeji rychlý porod a zdravá miminka. Můj přítel je z jednovaječných dvojčat, když se narodili tak jeden měl 3,20 a druhý 3,30 kg. No nevím kam ty macíky schovala vůbec na to nevypadá je takovej drobek.

Tak jsem zvědavá kolik mimi mám v bříšku já, prý se to dědí ob pokolení, ale můj děda měl z prvního manželství také dvojčata.Takže zítra se to dovím.Včera přítel machroval, ať tam jsou dvojčata, ať prý vidí všichni jakej jsem kanec-no prostě chlap.

Nella

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 05.12.05 11:11

ahojte holky,
vůbec jsem Vás nechtěla vyděsit, to ne! Stačí když jsem byla já, jako kdyby do mě kudlu vrazil. Ale už je pohoda, krvácení ustalo a zítra si to šmáruju na kontrolu. Takže jsem doma, manža se o mě krásně stará, tak dneska už jsem mu i uvařila:-DDD Ležet už mě moc nebaví, tak polehoučku přemýšlím nad vánoční výzdobou a co je kde třeba uklidit. Jo a taky jsem si všimla, že spousta holek se chystalo do Prahy na výlet. Jéje to jsme se mohly pěkně potkat:-DDD

Maru - je fajn, že skřet zmizel. Jojo dělání, dělání všechny smutky zahání:-DDD Jo a ty lístky nakonec nepropadli, vzala si je Andrejka2. Což jsem byla fakt moc ráda. Posílám ti moc pozdravů.

Simo - takže podobně jako Maru, je mi to moc líto, ale nevzdávej se. Jsi moc moc statečná a my tě vždycky podpoříme. Ještě posílám foukanec na bolavou dušičku.

Kaitlin - teda, darovat krev, ty jsi ale zebra statečná:-DDDD A kolik ji z tebe vycucli?

Nello - tak Dolly Buster, jo? To já maám prsa pořád stejné, akorát jsou hodně nalité a citlivé. Ale manža je moc spokojený:-DDD

Lostris - zítra jdu k dr, tak se domluvíme jestli mě nechá aspoň do konce 12. týdne doma. Uvidíme, zítra dám vědět.

Tak jdu naškrábat brambory, manža za chvilku přijde na oběd, tak se potom ozvu.
Zatím ahojky

Karla

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 05.12.05 11:13

Dobré dopoledne, Zebřičky,

MARU, jako obvykle tvůj deníček nezklamal. Jak to popisuješ, tak jsi byla fakt akční. Jsem ráda, že se podařilo zahnat skřeta. Příští rok to prostě musí vyjít!!! Ještě musím napsat, že moje účast na sraze je momentálně ohrožená, protože Eliška mi dost pokašlává a má rýmu (teplotu naštěstí ne!), tak ještě uvidím, zítra kdyžtak písnu sms.

SÍMO, moc mě to mrzí:-(. Ale jak už jsem psala Maru, příští rok se to zlomí a budete brzy pod čárou. Drž se.

LOSTRIS, tak koukám, že vaše Zlatíčko vám dělá velkou radost, to je fajn. Tvůj popis pečení perníku mě fakt dostal:-))).

KAITHLIN, taky jsem chtěla začít dávat krev, ale furt se jim to nějak po mojí mononukleóze (to už je 5 let) nezdá, tak mám smůlu.

BARUŠ, tak koukám, že holky mají dobrej grunt, to je dobře. A k jakýmu chodíš v Podolí doktorovi? (jestli se teda můžu zeptat). Držím palečky, aby se tlak alespoň trochu srovnal. Máte už přestavěný ten dětský pokojíček?

BOSORKO, u nás to vypadá úplně stejně. Zatím jsem pro vánoční úklid a výzdobu neudělala vůbec nic, tak jsem zvědavá, jestli to změním. Jenom jsem v sobotu strašně hekticky vyběhla mezi kojením koupit nějaké dárky, ale ještě nemám stejně všechny.

NELLO, jsem zvědavá, jestli to budou nakonec ta dvojčata:-))

A co je u nás nového? Jak už jsem psala, tak Eliška je nějaká nastydlá a kašle :-( (teplotu naštěstí nemá, ťuk ťuk ťuk). Je to docela nepříjemný, protože ji to ruší přes den ve spánku (v noci naštěstí ne), tak je dost rozmrzelá. K tomu nám začali tento víkend dělat půdní vestavbu na barák, což bude asi docela náročný, tak uvidíme.

Hezký den

Andrea2+za hluku vrtaček výjimečně spící Eliška

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 05.12.05 11:15

Ahojky holky

Maru - je dobře že jsi si narozeniny nakonec hezky oslavila, a po novém roce to rozjedete ve velkém, určitě to vyjde

Simo - je mi to moc líto že to nevyšlo

NellaB - no s těma prsama to věřím, já mám strach, že teď mám 75D a to nejsem těhotná,tak až budu,tak budu přepadávat dopředu.

Jinak u nás,v pátek jsem dělala dámskou jízdu,vyrazili jsme s holkama na diskotéku, docela se vybllbli,bylo to fajn, v sobotu mi přijela ségra s neteří, pořádně jsme poklábosili a pak jsem pekla cukroví a v neděli zase.Ještě jsme byli u skorotchýně na obídku,takže pohoda. JInak ve čtvrtek čekám nečekám MS a už mě začíná pobolívat bříško,tak asi zase nic,ale říkám si na druhou stranu, že si apsoň budu moct dát nějakou tu sklenku na silvestra,ale upřímně,raději bych ji oželila a měla dáreček v bříšku.
Tak zatím
Míšenka

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 05.12.05 11:38

No tak si to po sobě ani nepřečtu a píšu hlouposti, samozřejmě nevím kam je ty macíky schovala skorotchýně.

Jinak vánoční výzdobu už mám, ale vánoční dárky jedna velká 0.A nejhorší na tom je že mně nic nenapadá co bych měla koupit.
Synátor už na hračky moc není a při vyslovení jeho přání se mi zatmělo před očima tak např. snowboard i s botama, nový LCD monitor a taky by potřeboval novou vypalovačku do počítače, ta jeho je fakt hrozná-říkal, taky hokejku jak se jaksi nasazuje na tyčku dole co je zahnutý-tak tu co by chtěl stojí pouho pouhých 4.800,– Kč, no dál už to ani nebudu rozepisovat. Opravdu nenáročné dárky.
 Nella

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 05.12.05 11:51

Ahoj Zebrušky!
Tak jsem dneska v jenom kole, ale to já potřebuju. Už jsem byla ve Zlíně a ještě pak pojedu za manžou do Kroměříže. Už jsem za ním byla v pátek a nechali jsme si vyměnit 2 gumy na autě.
Po dlouhé době jsme byli oba dny víkendu na obědě. Což moc potěšilo. Včera jsme byli u babičky a u taty. Pejsek se stihnul vyválet ve sněhu i počabrat v přehradě.
SIMO, to mě moc mrzí. Myslím na tebe. ty jsi statečná zebra a miminka se určitě dočkáš. Co třeba do roka a do dne?
BARUŠKO, tedy holčičky už jsou pěkní cvalíci. Doufám, že tlak se umoudří, abys mohla ještě chvíli být s námi.
KAITLIN, jsi skvělá. Já se sice pořád chystám dát krev, ale pořád to nevychází. Gratuluju.
Hezký den všem
Rafuska

 
Pajinkaa
Kecalka 136 příspěvků 05.12.05 12:44

Ahojky Zebřičky,

Všechny vás zdravím!!
Hmmmm, vy jste takové pisatelky!!! Vůbec nestíhám číst :-)) Tak to budu muset dohnat asi později.

Nellinko - taky se mi zvětšují prsa, ale není to zatím tak zá:,–(ní, jsou taková plnější, i když citlivější asi jsou. Ale spíš pořád cítím, jak mám nafouklé břicho - mimi má sotva 1 cm a já se cítím tak na třetí měsíc. A je Ti špatně? Mně zatím vůbec… Doufám, že to nevěšt něco špatného.

Karlo - úplně jsi mě vystrašila, jak jsi to popisovala - ještěže je všechno v pořádku!!!! Myslím na Tebe, opatruj se i mimíska!

Holky, tak vám závidím ten srazík - bylo by fajn si pokecat o pocitech i naživo :-)) Ale Praha je od nás asi 240 km.

Jinak jsem to nevydržela a s manžílkem jsme to řekli doma - byli všichni hrozně šťastní - a když mi taťka dal pusu a poblahopřál a řekl, že nám to přeje tekly mi slzy… Prostě kouzelný!!!

Teď se trochu strachuju, jestli všechno bude na utz ve středu v pořádku.

Lostrisko - díky moc za nástěnku, jen se musím omluvit - spletla jsem ten týden, byla jsem podle netu sice v sedmém, ale teda 6+2 - takže dnes jsem asi 6+5. Tak se nezlob, to bylo asi z té radosti. A možná to ještě dr, někam posune.

Musím zase něco udělat, tak později… Jinak všem přeju krásného Mikuláše!!!! I když u nás teda prší…

Pajinkaa

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 05.12.05 13:06

Ahojky zebrundy, tak jsem se vrátila od dr. NO žádné zá:,–(ní zprávičky nemám, rozebraly jsme to a domluvily se co dál. Máme si s manželem rozmyslet jestli chceme zkusit ještě IUI a nebo rovnou 3. pokus IVF. S manželem jsme už o tom v tomhle směru mluvili o víkendu, takže po novém roce se mám ozvat dr. a zkusíme asi 2× IUI no a potom tedy 3.pokus IVF kdyby to nevyšlo. Dr. říkala že by ten pokus neodkládala, páč už se mi uhnula ta 30tka :-O Ptala jsem se jaký bude připadný postup, prý by mi dali dlouhý protokol a snažili by jsme se získat co nejvíc vajíček aby případně zbylo na zamražení....­.........
Ještě jsem se ptala na tu mojí opožděnou MS - prý se to stává............., může za to třeba i psychika...­......... no zkrátka jsem se nedozvěděla nic zá:,–(ního, ale už to nebudu řešit a uvidíme jak se moje tělo bude chovat bez všech těch hormonů. Doufám, že dobře jinak si vlastnoručně naplácám :-DDDDDDDDD

Když jsme jela od dr. tak mě přepadl smutek nad tím vším............. ale hned jsem si smutnění zakázala, dojela si koupit tuňákovou bagetu k obídku ňam ňam a řekla jsem si že se budu snažit užít si co nejlépe ještě tyhle vánoce bez dětiček.A teď - přírodo a vy všichni tam nahoře dobře poslouhejte a příští rok už mi to miminko pošlete expresní poštou!!!!!!!!!!!
Tak teď kdyby jste otevřeli loňský deníček tak bych to tu mohla z fleku kopírovat :-DDDDD ale co se dá dělat, musíme jít tím životem dál.

Ještě chci popřát Lostris všechno nejlepší k svátku, hodně zdraví a hlavně ať už se to štěstí taky unaví a přijde k vám.

Tak a teď jdu pročíst vaše komentáře, ještě jsme to dneska netihla. Maru

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 05.12.05 13:34

Maru - Marketka u tveho prispevku zacala tak divoce kopat, ze jsem ji musela uklidnovat rukama… urcite ti vzkazuje, ze pristi rok na Vanoce uz budes bud mamina a nebo budes mit obr pupik :)

Lostris - ty jsi Jitka? No tak vsechno nej nej nej.

Ted me napada, musim si jit utrhnout na zahradu vetvicku zlateho deste - vzdyt vcera byla Barborka - tak at mi stihne vykvest :)

Prave jsem vyluxovala a vytrela cely byt i chodby az ven. Hezky to tady voni po pomerancich (mam takovy pomerancovy fujtajbl na podlahy). Taky jsem snedla polivku ze vcerejska a tesim se na manzu, az prijde z prace. Udelala jsem mu tasticku s nadilkou od Mikulase, povesila jsem ji na okno v kuchyni a snad mu udela radost.
Volala jsem mu dopoledne, byl u doktora - bolelo ho hodne rameno - dostal injekce, prasky a mast a musi to mit 14 dni v klidu. Takze zadne prace a zadne hokeje. Chudacek muj… urcite ho to boli hodne, protoze k doktorum normalne za:,–(ne nechodi.

Nelly - hokejovy veci jsou desne drahy. Loni jsem kupovala manzovi rukavice - staly 2 tisice, letos bych chtela vestu (cca taky 2000) - jinak cepel na hokejku si kupuje prubezne (sem tam praskne, nebo se opotrebuje - ma tak 2 rocne - proto kupujeme lacinejsi varianty… cca za 500), ale na:,–(u na hokejku ma jednu opravdu kvalitni a ta stala asi 4 tis. a tu snad jen tak nezlomi.
Teda synator ma celkem narocne darky, i kdyz je zas fakt, ze furt lepsi, nez mu kupovat blbiny!

Tak pekny odpoledne

Marka + Marketka 25+3tt

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.12.05 13:36

Tak Lostris má dneska svátek :o)))) tak všechno nejlepší!!!!!

Maru - tohle znám, taky když si vzpomenu na loňský rok a všechny předtím (už to budou osmý vánoce!!!), tak jsem měla vždycky jedno jediný přání a to se mi ne a ne splnit :o((( a to už mám tu třicítku hodně za sebou :o(((

Paajinko - tak ať je všechno v pořádku, když už jste to na sebe práskli :o)))

Tady je pěkně hnusně :o((( přímo depkoidní počasí! Tak i přesto přeju krásnýho Mikuláše, žádný uhlí ani brambory :o))) i když nás se to netýká, my jsme hodný zebry!!!!

 
Marky_4
Kecalka 115 příspěvků 05.12.05 13:49

Ahoj zebřičky,
hlásí se vám jedna totálně utahaná zebra, co si přišla do práce odpočinout po víknedovém maratonu…
Musím se přiznat, že v pátek na mě taky padla pořádná depka. Přišla z ničeho nic a bez varování, normálně se mi ještě v práci začaly najednou koulet slzy, ještě že šéf šel dřív domů a neseděl tady naproti mně… Cestou domů jsme ještě koupili tchýni dárek k vánocům - nový kufr. Né že bychom jí chtěli někam poslat :o), ale ten starý se už rozpadl, tak aby měla na dovolenou. Smutek jsem nakonec zahnala též prací, udělala jsem ještě večer těsto na dvoje cukroví a omáčku a padla jsem vysílením. V sobotu si manžel vymyslel, že vymaluje tu poslední místnost, co jsme letos nemalovali, takže po pečení cukroví jsem ještě pomáhala malovat a uklízet, v neděli jsem ještě uklidila a naleštila celou kuchyň a byla jsem totálně hotová. No a pak mi synovec s manželem snědli půlku těch napečenejch rohlíčků, takže se u nás chudáci ani moc neohřáli. Večer jsem ještě udělala vánoční výzdobu, takže jsem se svým výkonem spokojená :o) Teď už můžu jen dráždit tchýni, že máme doma totálně čistoučko i za skříněma i lednicí :o)))

Símo, to je škoda, vypadalo to tak nadějně :o(((

Karlo, uffff, teda, také jsem se vážně lekla! Mě už bylo podezřelý jak psala Kati, že jedeš z Prahy narychlo domů… Hlavně, že to dobře dopadlo!

Kaitlin, to tě obdivuju, že jsi darovala krev. Já jsem na tohle strašnej strašpytel, jsem schopná sebou seknout i po očkování a to vím, že to vůbec nebolí. Bohužel to ovlivnit nejde, tak to radši všude hlásím, abych jim pak nevytřela čekárnu. Dokonce jsem vymyslela, že když mě někde berou krev, tak si nechám výsledky poslat mailem a pak je roznesu po všech doktorech, kde by mě čekal odběr a tím pádem už pak nemusím :o))))

Ryšavko, jak se ti líbil Harry?

Holky, nemáte nějaké nové info o Vendelínce? Pořád nevíme, jak nakonec rodila…

Tak zatím
Marky_

 
JJ
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 05.12.05 13:59

Ahoj Zebřičky,

u nás je pěkně ošklivo. Sněhu je málo a taje a dělá se pěkná mlha. Ještě že to máme v práci vánočně vyzdobené, jinak by tu bylo smutno. O víkendu jsem trávila, jako většina z vás uklízením a přípravami na svátky. Tento týden jsem si naplánovala samé návštěvy u kamarádek, tak mi ten týden velice rychle uteče. Jen na středu se netěším. Musím ke gyndr., to jsem tedy zvědavá co mi řekne. Neustále přemýšlím jestli mu mám říct, že jsem se objednala do Pronatalu. Pokud s tím máte některá zkušenosti, poraďte prosím. Děkuji.

Omlouvám se, že nepřijedu na srazík, ráda bych vás viděla a popovídala si s vámi, ale jsem už objednaná k tomu gyndr. a mám to do Prahy přeci jenom trochu daleko. Snad někdy v létě uděláte také srazík.

Krásný předvánoční čas přeji.

Pa JJ

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 05.12.05 14:03

Ahojky holky,
Vikinka ještě na verandě dospinkává v kočárku dopolední vycházku a tak se vrhám na vás :))) Snad ještě stihnu něco napsat.

Lostris, Maru, pokaždé když čtu vaše komentáříky, deníčky a povídání vůbec, tak mě tím tak nějak pohladíte po duši a i když je mi nějak smutno (jako teď) tak je mi hned snesitelněji.. Jste úžasný (doufám, že se ostatní zebřičky neurazí), číst vás je jako pohlazení, je v tom cítit vaše odhodlání, energie, trochu sebeironie ale hlavně obrovská touha nevzdát to a bojovat. Ostatní zebřičky jsou taky úžasný, prostě jak to Maru nazvala - skvělá parta. Je mi tu s vámi moc dobře, i když vás teď spíš zanedbávám…

U nás byl víkend celkem v pohodě, ale ten pátek, teda přesněji řečeno návštěva tchýně, brrr. Ještě teď se ve mně mísí vztek, zloba, smutek a bezmoc.. Jen pro představu - bydlí asi 250 km daleko, jezdí k nám cca každý druhý měsíc na pár dnů. Tentokrát přijela na otočku, protože chtěla dojet se švagrovou (její dcerou) a neteří Agátkou (její vnučkou). Ale neteř onemocněla, tak dojela jen tchýně se švagrem. Chtěli se podívat na Viktorku.. A já husa si tedy myslela, že přijely kvůli ní. Tchýně mě ale svým chováním vyvedla z omylu, Vikinka jí vůbec nezajímala, dokud do sebe nenalila dvě dvanáctky - pak ji jednou vzala do náruče a naše téměř nikdy neplačící miminko dostalo úplný záchvat (bodeť by ne, když z ní táhlo jak ze sudu). Bylo mi do breku, Viktorku jsem hned vzala k sobě, u mě se utišila. Ale alkohol tu byl příšerně cítit, takže byla Viktorka celý večer neklidná, poplakávala i když odjeli, ach jo. Bylo toho tentokrát tolik - rýpavých poznámek a necitelných výroků typu -„Dala jsem si do tašky foťák, abych obě vnučky spolu vyfotila, ale když Agátka nejela, tak jsem ho zas vyndala. Co bych taky fotila, že jo?" Vůbec si neuvědomuje, jak to zní. Každá návštěva dosud byla nic moc, ale tentokrát to bylo fakt příšerný… A to ještě nedojel tchán, to je ještě silnější kafe :(((( Myslela jsem si, že mám docela ucházející tchánovce, když pominu jejich sobectví, lakotu, alkoholismus a zlé chování k manželovi, ale v pátek se mi otevřely oči. Manžela to tak mrzí, že byl z toho celý víkend vedle. Brrr obávám se další návštěvy.

Zebřičky nezlobte se Vikinka se probudila, když mi vyjde chvilička tak ještě budu na vaše povídání reagovat.

Adka a Viktorka

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 05.12.05 14:07

Ahoj zebrušky,
hlásí se jedna nemocná zebra :-( Přepadla mě chřipka tak bojujeme jen čajíčky a citronem. Jsem zvědavá co na to bude říkat dr.

Vendelínko blahopřeji k Emičce

Simo moc mě to mrzí posílám pofoukání a pohlazení dušičky.

Jdu zase hajat.

Lotranda s Kikinkou 37tt (zbývá 23 dnů)

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 05.12.05 14:10

Nello B - co se týka dvojčat tak si myslím, že děda v tom nehraje až takovou roli - teda co se týka dvojvaječných dvojčat. Záleží na té ženské části pokolení kolik vajíček utvoří. A pokud je měl v prvním manželství tak to s tebou moc nesouvisí. U jednovaječných to by byla jiná.
Já měla z dvojčat docela vítr. Babička dvojčata měla :-)) No, ale je tam jen jeden.

Marky_ Harry se mi docela líbil, ale nějak strašně nadšená jsem z něho nebyla. Nevím asi jsem na něj neměla moc náladu.

Adko - to je mi líto, že máš takové tchánovce. A musíte jejich návštěvy trpět? Nešlo by jim naznačit aby nejezdili? Že jejich návštěvy nejsou zrovna vítané? Je to těžké, já vím. Tak se drž a nenechte si od nich zkazit náladu.

Ryšavka

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 05.12.05 14:11

Adko nic si z toho nedělej. Máš přece svoje štěstí v podobě Viktorky a manži. Je přece k životu nepotřebuješ. Je to sice smutný že jsou takový ale hlavně se s tím netrap. A užívej si tvé krásné princezny.

Lotranda

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.12.05 14:25

Adko - nenech si zkazit náladu!!!! Hlavně že bydlí tak daleko to je přece velký plus!!!! A vůbec se Vikince nedivím, že se jí babka nelíbila, komu taky jo!!!

No já už dneska končím, mám sice ještě jednu hodinu, ale miláček je dneska v práci přes den, tak musím spěchat k pejskům venčit :o))) no oni vzhledem k počasí to moc přehánět nebudou nemají rádi, když jim prší na hlavu :o))) Tak se mějte a pěknýho Mikuláše!!!!

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 05.12.05 14:27

Kaitlin gratuluji k dárcovství, teda máš můj obdiv, taky jsem o tom přemýšlela ale nikdy to nedotáhla do konce.

Nello tělíčko se připravuje, že v něm poroste človíček, těch změn určitě ještě bude hodně, užívej si je :-) Těším se na zprávičky kolik máš v bříšku miminek, že by další zebří dvojčátka??? Teda synátor má vybrané opravdu hezké nenáročné dárečky :-O byl taky tak hodný :-DDDD

Simo moc mě mrzí, že to nevyšlo, ach jo................. věřila jsem že alespoň ty........... Takže příští rok vyrazíme do boje společně.
Jsi šikulka,ž e jsi tak dobře zvládla všechno navařit, napéct, nedělej si nic z toho,ž e tě tchýně nepochválila, my tě pochválíme za ní jo? :-D

Twiggi taky mám chlapa co je na umření už s rýmičkou :-O Hlavně že už je tvému manžílkovi lépe a papkej vitamíny ať to od něj nechytneš. Příští rok tu smůlu smůlovatou dlouholetou musíme prolomit.

Lostris chtěla jsem Vendelíně napsat SMSku, ale nějak jsem to nestihla, tak já to napravím.
Teda tvůj popis pečení perníků mě fakt pobavil, hlavně že manžovi chutnal :-D Obleček pro Cidečka určitě zvládneš, jsi šikulka. Já šiju na sebe, už jsem šila i na panenky a Barbíny,ale psí obleček jsme ještě nezkoušela :-O Vidíš jaký je Cideček hodný, koupel snáší na jedničku s hvězdičkou, to se určitě parazitů brzo zbavíte.

Marko teda vy budete mít krásný bydleníčko. Takový nepořádek co popisuješ moc dobře znám, už dlouho se chystám do našeho podkroví, kde se taky najde spousta „pokladů".
Jéje to je hezký, že na mě i Markétka v bříšku myslí :-)moc jí pozdravuj a pohlaď bříško.

Samsulko přeju a´t ti dny bez manžílka rychle utečou. Jé želatina, jojo vzpomínám si,ž e se někdo ptal :-O Omlouvám se fakt jsem zapomněla. želatinu používám plátkovou, název napíšu z domova. Dám jí do hrnečku a nechám jí asi 10 minut nabobtnat, pak jí mírným zahříváním rozpustím, nechám chviličku ochladnout (pozor aby nezačala houstnout). Pak želatinu naliju do mísy a postupně k ní přidávám tvaroh, jogurt.......­....... no prostě tu další pří:,–(u. Může se pak dát ten krém do ledničky aby tuhnul,ale musí se hlídat aby netzuhnul moc. No doufám,ž e je to srozumitelný popis, kdyžtak se ptej.
A já přece vůbec nejsem statečná, tenhle nevydařený pokus se mnou hezky zamával. Ale asi jsem se s tím vyrovnala díky skvělým lidičkám které mám okolo sebe - hlavně vás moje milé zebřičky, pak naší povedenou partičku a rodinu, i když doma samozřejmě všechno neříkám a před mamkou dělám spíš hrdinku .-O

Baruško už jsem si říkala co je s tebou ,že jsi se neozývala. Jsem ráda, že jste v pořádku a přeju aby se tlak zlepšil. Koukala jsem jak jsou holčičky pěkně veliké, to je paráda.

Ryšavko jasně že se nezlobíme že jsi se neozývala, to se tu stává každé z nás, že se jí toho nahromadí moc. Hlavně že jste si užili krásný víkendík a nezapomeň hodně odpočívat.

Bosorko přece ten nejkrásnější dáreček vám křičí a směje se z postýlky, to ostatní počká, užívej si krásné miminkovské období a nestresuj se že nemáš naklizeno.

Andreo klidně písni SMSku, jinak přeju ať se Eliška brzo uzdraví a nevyklube se z toho něco vážnějšího.

Karlo moc to s tím úklidem nepřeháněj nebo ti dojedeme naplácat. No vlastně můžeme pověřit Kati,a by tě pořádně ohlídala :-D takže buď poslušná zebřička a odpočívej. Jsem ráda, že je ti dobře.

Míšenko takže dámská jízda, to muselo být super. A neboj miminko do bříška přijde, určitě příští rok :-)

Rafusko ty máš teda frmol, ale já to říkám taky, lepší je se přetrhnout prací než sedět doma a přemýšlet....­....... ale stejně si někdy taky odpočiň :-)

Pajinko jasně že bude ve středu všechno v pořádku, držím kopýtka.

Marky_ hezky jsi tu depku vyhnala, přesně jako já, v pátek byla asi špatná konstelace hvězd. Teď už bude lépe a lépe. Taky se u nás občas stane, že padne cukroví ještě před vánocema, ty mužský jsou všichni stejní už od malička :-D

JJ s tím zkušenost nemám, mě do centra posílá moje gyndr. ale proč by se na tebe měl dr. nějka špatně tvářit, jde především o tebe a o miminko. Budu držet kopýtka a´t to dobře dopadne.

Adko to mě moc mrzí, že jste měli takový zkažený víkend. Ach jo ta tvá tchýně tchýňovatá. ještě mám v živé paměti co jsi nám o ní už vyprávěla je to síla. Snad vám teď dá tchýně chvíli pokoj. Snaž se na ní nemyslet, určitě je to těžké. Máš milujícího manžílka, Viktorku a to musí být svět hned veselejší.

Lotrando přeji a´t se brzo uzdravíš.

Jejda to jsem se zase rozpovídala, asi bych měla začíst něco pracovat, dneska jsem kus dopoledne strávila u dr. a část odpoledne si tu s vámi povídám......­........ to je pracovní morálka :-O Mějte se hezky a užijte si Mikuláše, určitě všechny dostanete jen samé dobroty. pa Maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 05.12.05 14:29

jé a ani nejsem „přečíst zbytek komentáře“ :-DDDDDD to jsem mohla ještě chvíli povídat :-DDDDD
 Maru

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 05.12.05 14:31

Simo, jsi statečná, určitě to bylo těžké, ještě když se člověk má radovat z jiného miminka, když by tolik tolik chtěl vlastní!! Určo už budeš taky brzy na řadě :) Obdivuju, že ses nenechala tchýní otrávit.

Kaitlin, jsi dobrá, žes to dotáhla do konce a darovala krev, já o tom vždycky jen uvažovala, nevím ani jestli bych mohla taky darovat, pak různé nemoci a teď těhu, takže k tomu zatím nikdy nedošlo..

Nello, to je přítel spokojený, viď? Mně se prsa zvětšily během prvních týdnů obrovsky, pak už to tak dramatický nebylo.

Twiggi, mně to taky nebere, spíš mi to ještě nedochází. To jsi pilná zebřička, takhle uklízet.

Lostris, Cideček je opravdu šikovný :) Až budeš šít pidioblečky na pidičlovíčka, tak se ti to bude hodit :)
Takže teď tomu necháváte volný průběh a příští rok IVF? Nebo se mi to v hlavě pomotalo?

Marko, další pilná zebřička! Takže jediná zebří neuklizená a nenazdobená domácnost bude asi u nás :)
p.s. taky bych potřebovala vytřít :)

Samsulko a Lostris, to byste si rozuměly s mým manželem, ten tyhle filmy miluje (já bohužel ne), občas je přetrpím a občas se jich vzdá on…
S nízkým tlakem nejde darovat krev? Takže to do konce nedotáhnu nikdy :(

Baruško, máš v bříšku pořádný cvalíčky!!! To je nepříjemný ten tlak, doufám, že prášky zaberou a nebudeš muset do nemocnice.

Ryšavko, takže to byl fajn víkend!!! Postýlka a další věci se hodí, aspoň nemusíte kupovat všechno, to je fajn.

Bosorko, konečně další zebra, co má doma bordel a nic nestíhá!! Škodolibě hurá, že v tom nejsem sama :)
Vikinka, zdraví Honzíka - taky se v noci prokakala na zádíčka :)

Andreo2, tak doufejme, že kašel Elišku rychle přejde! Tu přestavbu začli takhle na zimu? Nevadí to?

Karlo, no to jsi mě vyděsila! Ještěže to takhle dopadlo, musel to být pořádný šok. Opatruj se!!!

Míšenko, jeeeee kdy já byla naposled na diskotéce… Už si ani nevzpomenu. Je fajn, že jste se vyblbly.

Maru, máš můj obrovský obdiv, jak se na to díváš s nadhledem. Příští rok to bude superexpreszásilka s dvojčátky!!

Marky, další uklízenda!!! Už z vás pomalu chytám depku :))))

A u nás kromě blbého pátku docela fajn, Vikinka krásně udrží hlavičku asi na minutu, směje se od ucha k uchu a očičko je zatím úplně v pořádku. Takže jsem vlastně moc šťastná.
Krásného Mikuláše zebřičky,

Adka s Vikinkou, zítra 9 týdnů

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 05.12.05 14:37

Ahoj zebřičky,

Ryšavko, tak to jsi vážně akční, to tě tedy pěkně musely bolet nohy po takovém víkendu.

Bosorko, děkuji za držení palečků, už začínám mít strach z porodu, protože to opravdu může být každý den.

Twiggi, já při svém štěstí ležím 24. v porodnici a rodím.

Nello, tak koukám, že je tu další adeptka na dvojčátka, máte to v rodinách z obou stran. Tedy dvojčátka přes tři kila, to už musí být. Tak už se těším na hlášení, že máš v bříšku opravdu dva lumpíky.

Andreo2, chodím k dr. Bubnovi, prý se specializuje na dvojčátka a je moc milý, tedy oni jsou v Podolí milí naprosto všichni od vrátných až po matrikářku. No vidíš, jak jsem měla ten fofr o víkendu, tak jsem na fotečky zapomněla, jdu na to, za chvíli se je pokusím vložit na rodinu.

Karlo, tedy ty jsi nám dala, ale hlavně, že se to umoudřilo a je všechno zase v pořádku. Takže žádný vánoční úklid, to máš přísně zakázané.

Maru, drž se, asi je to o to horší, že se blíží další vánoce a to je vždycky člověku tak nějak smutno, že to zase nevyšlo. Ale příští rok je to tedy už na tuty. Třeba zrovna dlouhý protokol zabere a vajíček bude na zamražení habakuk a pak se to povede na poprvé a vy budete mít tolik mrazáčků, že nebudete vědět, co s nimi. Posílám pofoukání na dušičku.

Marky, tedy ty jsi naprosto akční, takhle uklízet, no alespoň máš připraveno na vánoce.

JJ, já bych to dr. řekla, pokud je normální tak to pochopí a nemyslím si, že je na tom něco špatného, že ses objednala sama do centra.

Adko, tedy to je síla, úplně mi běhá mráz po zádech z tvého vyprávění. No hlavně, že se u vás nezdrželi celý víkend. Vůbec nevím, co ti na tohle napsat, protože mi to úplně vyrazilo dech, asi jedině ať si tchýně s tchánem trhnou nohou.

Bára a pimprlátka 35tt

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 05.12.05 14:44

Karličko - ještě, že vše dobře dopadlo a není to tak jak sis myslela. Musíš se šetřit a opatrovat se.

Maru - tak už máte plán na příští rok, to je dobře. Určitě to všechno dobře dopadne, hlavně když se něco děje. Moc bych Ti přála, aby se příští rok zadařilo. Já bych možná, pokud by to vyšlo ještě do štědrého dne zkusila naposledy IUI s tím, že by Dr. už dala na schválení léky na IVF na pojišťovnu, abych po novém roce mohla hned začít se stimulací, ale uvidím co mi Dr. řekne, snad bude souhlasit.

Nello - jsem zvědavá, jestli zahlásíš dvojčátka.

Adko - tak Ty jsi měla na návštěvě taky tchýni se švagrem. U nás to bylo zrovna tak. Že by nám pochválila náš domeček o tom si můžeme nechat zdát, vánoční výzdoby, to si ani nevšimla a jídlo sice snědla a poděkovala, ale že by řekla máš to dobrý to taky ani náhodou. Je mi z toho smutno, ale co nadělám. Taky jsem si myslela, že jsou v pohodě, ale setkání s nimi je čím dál horší. Bojím se, aby to nenarušilo náš vztah s manželem.

Lostrisko - všechno nejlepší k svátečku, hlavně štěstí zdraví a žádného depkoidního skřítka.

Manžel - dnes letí na 3 dny do Řecka, tak mi bude doma smutno, ale zaženu smutek prací.

Marky - to jsi teda toho stihla, jsi šikovná zebra. Tchýně Ti může jenom závidět!

Twiggi - doufám, že u Tebe budou 9. vánoce ty nejšťastnější. Jak se blíží konec roku, je mi taky nějak smutno. Musím vyhnat všechny chmurné myšlenky.

Lotrando - brzyčké uzdravení. AŤ Tě bacílky dlouho netrápí.

Sima

 
narcisek
Kecalka 197 příspěvků 05.12.05 14:46

Krásné odpoledne zebřičky,
tak jsem se vrátila z odběru krve. Bylo to nekonečné, ztrávila jsem s tím půl dne, protože jsem si musela jet k Apolináři pro žádanku a pak jet na Karlovo náměstí. Souvisí to s těmi screeningovými testy, tak doufám, že 21.12. na ultrazvuku bude všechno v pořádku. Zebřičky, omlouvám se, že tolik nepíšu, ale je mi skoro pořád špatně. Takže převážnou většinu dne proležím v posteli.

Karlo - teda, to si dokážu představit, jaký si prožila šok. Hlavně, že je to za Tebou a že je všechno v pořádku. Odpočívej a šetři se, co můžeš, hlavně do toho 12 tt, kdy je těhotenství nejryzikovější.

Maru - to koukám, kolik toho stíháš. Také bych chtěla uklízet, ale žaludek a to, že je mi pořád špatně mi to nedovolí. Takže letos neuklízím, jen jsem si trošku připravila Vánoční výzdobu. A ani upect letos nestíhám, tak se spolehnu na nějaké to kupované cukroví. Ikdyž vím, že není nad domácí pečení.

Nello B - mně také dost natékají prsa. To jsme na tom stejně. Mám je nafouklé a citlivé.

Simo - moc mě mrzí, že to zase nevyšlo a testík máš negativní. Uvidíš, že to příští rok určitě už vyjde. Moc, moc, moc Ti to přeju.

Tak a všem ostatním zebřičkám přeji krásný den.

Narcisek

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 05.12.05 14:47

Jo, taky jsem chtěla poděkovat všem zebřičkám !!!!!!!!!!!, že jste na mě myslely. Je to úžasný pocit a s vámi vše určitě zvládnu líp, než kdybych byla na tom sama.

Sima

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 05.12.05 15:02

Marko, to máš pravdu, že obleček na hafana není levná záležitost, proto jsem tak aktivní v tomto směru, i když mám obě ruce spíše levé :). Příští zimu už bude mít oblek na míru :), to už bude velký, tak mu nějaký koupíme na stálo.
Pečení jistě ještě zvládneš, pořád je ještě čas. Vždyť jsem to už psala, že je manžel šikulka :).
Ty mi vždy dokážeš udělat chutě výčtem dobrůtek, které si dáváš k snídani :).
Manželovi nadílka jistě udělá radost :). Přeju mu brzké uzdravení ramene a posílám jedné mohutné zebří pofoukání :).

Samsulko, každý den ho naštěstí nekoupeme, každý pátý den.
Když váš prcek kouše, pomohlo by svázat tlamičku (takový provizorní košík). Košík asi na takhle malé pejsky nedělají, že? Briarda Robínka jsem také musela koupat s košíkem, neboť chňapal po rukách.

Baruško, moc přeji, aby nové prášky zabrali a ty jsi tím pádem nemusela do nemocnice.
Ehmmm, opožděně, ale přeci, vše nejlepší k svátku Barborko :).

Ryšavko, vše nejlepší k svátku jmenovkyně :). A copak ti manžel vybral za dáreček? Aha, stačí číst dál a už to vidím, že knížku :D.
Myslela jsem si také, že tou marmeládou trochu zvláční, no nic moc. Kraje zůstaly stále pěkně křupavé :D.

Bosorko, koukám, v jednom kole :D. Ale z tvého příspěvku čiší jenom optimismus :).

Twiggi, tak to jsem ještě s perníkem dopadla dobře, že neskončil v popelnici, ale v žaludku :).
To mi povídej, stále vzpomínám na Robinka, jak to bylo v pohodě, spíš mu bylo pořád teplo :).

Andreo, přeji brzké zažehnání Eliščiny rýmy a kašle, chuděrka malá. To se asi ani moc nevyspíte, co? Jo tak už čtu, že noci jsou poklidné, aspoň že tak.
Přeji také, aby hluk vrtaček nezněla moc dlouho :).

Karlo, hlavně s těma domácíma pracema opatrně, jasnačka :)?

Míšenko, koukám na to, pohodový víkendík, tak to má být :).
Tak ať předzvěst rudé mrchy není předzvěst rudé mrchy :O, ale něco jiného…

Pajinko, není se za co omlouvat :). V poho, opravím. Když tě dr. někam posune, tak zahlaš. U nás propršelo včera skoro celé odpoledne, dnes zatím ne.

Maru, proč nezkusit ještě IUI, když vám dr. dává naději. Třeba to konečně klapne.
To se divím s množstvím vajíček. Mě tvrdili, že lepší méně a kvalitní, nežli hodně a třeba nedozrálých. Asi co dr. to jiný názor. No určitě také záleží, jak která holčina reaguje na hormony.
Představuji si živě, jak si vlastnoručně naplácáváš :DD. Docela zajímavá představa… tělíčko se dá do kupy, takže to určitě nebude potřeba :).
Moc díky, že jsi si vzpomněla na můj svátek a díky za gratulace :).

Marky, rohlíčky musely být báječné, když do synovce tak zahučely :). Jsem ráda, že i ty jsi zahnala depkoidníka prací, jako Maru.

Adko, tvé zanedbávání nás je pochopitelné a omluvitelné :). Hlavně, že si chviličku když Vikinka dovolí :) uděláš čas a můžeš se na nás přijít mrkout. Tímto malé princezně „osobně" děkuji :D.
Posílám ti virtuální pohlazení po dušičce, doufám, že je ti hned lépe :). To jste si opravdu prožili nepříjemný víkend, přeji takových návštěv tchýně co nejméně.
Původně jsme chtěli IVF ještě letos. Jelikož jsem se na něho necítila, přesunuli jsme ho na příští rok, asi na jaro. Tak uvidíme.
No a k šití… Anuško, tak to opravdu neeeeee. Fakt tohle je z nouze cnost. Ruční práce a já nejdou dohromady. Navíc šiju u rodiču na šlapacím stroji, celkem zábava :).

Díky zebřičky za přání k svátku :). Doma sice svátky neslavíme, ale jednoho to zamrzí, když si vlastní manžel nevzpomene… No jo, má jiné starosti.

Hezký zbytek dne,
Lostris

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 05.12.05 15:02

Pajinkoo - já mám normální velikost 75B, teď už mi je pdprda těsná a shora mi to tam přetíká. Také mám prsa moc citlivá taková jakási bolavá no a to břicho-nafouklé jak balon. Že ti není špatně tak to nevadí, každé těhotenství je úplně jiné.Když jsem byla těhotná se synem tedy prvně tak mi bylo špatně jednou, ale jinak žádné příznaky že bych měla být těhotná, když jsem byla po druhé tak mi špatně nebylo nikdy a žádné příznaky jsem na sobě nepozorovala ale miminko nemělo žádnou srdeční akci takže následovala kyretáž, no a po třetí mi bylo hrozně vždycky odpoledne něco sníst, katastrofa, hned to bylo venku a byla jsem pořád unavená jako když jsi nemocná ale miminko jsem samovolně potratila.Já že budeme mít mimi zatím nikomu říkat nechceme ještě to nemám stopro potvrzené až zítra a řeknem to asi až tak za dva měsíce i abych se pak vyhla těm nemilým otázkám kdyby náhodou…

Marko - ty hokejové věci jsou opravdu šíleně drahé, manžílek je má aspoň na dlouho, ale děti hrozně rychle rostou takže pořád něco dokupujeme, kdyby přítel nebyl sám svým pánem(v práci) tak by nikdy syn hokej hrát nemohl jak finančně tak časově.

S těma dárkama je to fakt děs, nejhorší na tom všem je to, že já bych mu všechna ta jeho přání nesplnila, ostatní děti nemají také na co si vzpomenou, ale můj přítel ano. Na tom se neshodnem on jen řekne že je to supr a už to má, koupí mu to na co si vzpomene.Třeba má dvakrát do roka novej mobil, no to by mně fakt trefilo. Teď si usmyslel že mu koupí motorku, tak to už jsem byla skoro na márách, to jsem zakázala ale tak že sem byla týden nafouklá. Připadá mi že si přítel plní své dětské sny na mém synovi, dává mu všechno to co on nikdy sám neměl. Jen doufám že ho pak nebudem celej život živit páč bude na to zvyklej přijít a dostat. Tak sem se nějak rozepsala.Nella

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 05.12.05 15:51

Maru, já vím, že to, na čem mi záleží, mám. Ale mrzí mě to hlavně kvůli manželovi, celý víkend opakovat: „cizí lidi jsou z Viktorky víc nadšení než moje máma…" Nevím jak ho povzbudit, když vím, že lepší nebudou, spíš naopak.. A že je u nich Viktorka na druhé koleji mě taky mrzí, protože jí to bude jednou líto a nevím jak jí to vysvětlím.

Baruško, neboj!!! Všechno dobře dopadne! Konečně se blíží to po čem jsi tolik toužila, tak se těš :)) je to blizoučko. A 24. by byl přece krásný dáreček :)
Kéžby si tchánovci trhli nohou… ale bohužel mají v našem domečku k dispozici 2 místnosti jako věcné břemeno a že je to fakt břemeno pořádný. Přijedou si sem kdy se jim zachce, takže na nějaký pozvání kašlou, jen nám prostě oznámí, kdy dorazí, my jim to tu připravíme a mají u nás k dispozici všechno od ledničky, přes televizi, topení až po holicí strojek zdarma. Ne že bysme jim to všechno nabízeli, prostě si to berou sami. Takový super hotel zadarmo. A to nemluvím o tom, že sebou berou psa. Nic proti psům, ale nesnáším ho v bytě zvlášť když je tu miminko a oni si ho berou až do postele, takže to tu po nich vždycky komplet vygruntujem a těšíme se na další návštěvu :(( Holky jsem ráda, že se vám můžu vypovídat, strašně mě to štve, i když s tím nic nezmůžu…

Lotrando, to je mi líto, že tě přemohla chřipka, hezky čajíčkuj ať je brzy pryč…

Nello, to sis teda užila, takhle dvě nepodařený těhu. Ale teď už to bude jiné, chápu, že to ještě nechcete prozradit. Držím kopýtka, ať je to tentokrát bezproblémové těhotenství s nádherným výsledkem :))

Lostris, je mi líp, když vás mám :)
To je dobře, že jste IUI přesunuli, když ses na to necítila. Na jaře na to bude správný čas :)
Jo šití, to já úplně nesnáším, tak tě obdivuju, že se do toho pouštíš.

A ještě z minulého deníčku:
Samsulko, pochopila jsi to správně, manželovi se ulevilo (a mně taky), že to nový nástřih a šití nebude třeba :))

Tak a pro dnešek fakt končím :)))))
Pa adka

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 05.12.05 15:52

Adko vyprdni se na tchánovce oni Ti za to nestojí abys jen na ně pomyslela, opravdu ne. Vím že Tě to moc trápí a mrzí.Máš velkou výhodu - bydlí daleko!!! Má skorotchýně bydlí ve stejném městě jako já, je zlá nikdy se nepřenesla přes to, že si její milovaný synáček našel babu s děckem.Tak mně titulovala všude aniž by mně znala. Je chladná, nebudu rozepisovat co jsem si s ní užila to je na dlouho.Teď jsme se viděli naposledy loni o vánocích a stačilo.Přítel říkal, kdyby jsme se odstěhovali na druhý konec republiky stejně klid mít nebudem. Byla doba, kdy jsem si myslela že má přítel raději matku než mně. Jsem ráda že se postavil za nás a stojí při nás nadále, za to si ho moc cením.Pochopil že s rodiči celý život žít nebude, že je pro něj na prvním místě jeho rodina a to jsme my. Tak jako jste Vy na prvním místě pro manžela a to je to nejdůležitější!!! Ne­lla

 
JJ
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 05.12.05 19:21

Adko, nemysli na ně. Při Tvém výroku, že máš ucházející tchánovce, když pomineš … jsem se opravdu dobře pobavila. Buď nad nimi, snaž si to nepřipouštět. Vím, že to jde moc těžko, ale buď ráda, že máš milého manžela, který je na Tvé straně a také to, že tchánovce máš 250 km daleko. Představ si, že by bydleli blíž. Já také říkám že mám naprosto skvělou tchýni, jelikož jí vidím jednou za půl roku a to mi úplně stačí. Dřív jsem se tím trápila, pak jsem si řekla, že tím stejně nic nezmůžu, tak si z jejích řečí nic nedělám, jen je mi líto mužíčka. Já bych takovou matku nechtěla.

Raduj se z Vikinky, to je Tvůj poklad.

Pa JJ

 
jasmine
Kecalka 219 příspěvků 05.12.05 20:32

Adko,

teda ty tvoje tchanovce bych odstrelila. Ja mam tchyni zlatou, bydli kousek od nas, 2× tydne prijde a tri hodiny s Filipkem cara venku kolem reky. No neni uzasna. Ale taky ma nekdy blbe kecy, takove ty stare zvyky jak na deti z nasich kojeneckych let. Ale to poustim jednim uchem tam a druhym ven. Treba pulhodinova prednaska o kojeni mi dala trochu zabrat. Jinak je fajn.

My se tedka snazime koupit domecek na bydleni, uz nas v tom centru mesta nebavi to poslouchani nakladaku a ozralcu z blizke hospody. Tak nam drzte palce.
Musime si samo vzit hypoteku a v tom je ten problem, manzel je pekny nervak, ma z toho pekne vetry a tchan to v nem jeste zivi. Dneska je prece uplne normalni, ze mas dum na hypoteku. No reknete.
Ted jeste dva roky, co budu doma bude pekna pakarna, ale pak to zvkadnem levou zadni.

Maru, taky me moc mrzi, ze to tentokrat nevyslo, nevim, jestli jsem to uz psala nebo ne, tak se radsi budu opakoat.

stejne tak Simo, tobe taky posilam pohlazeni na bolavou dusicku.

Holky ja letos nemam na tu vyzdobu ani naladu, co kfyz se budem jeste do vanoc stehivat nebo po vanocich. No ma to cenu vytajovat nejakou vyzdobu, kdyz uz chci byt z tohoto bytu pryc.

Jasmine

 
Mikaa
Kecalka 147 příspěvků 05.12.05 21:49

Ahoj Zebricky,

omlouvam se, ale v praci mam honicku a nestiham vas cist, natoz reagovat.

Karlo, drzim palce, aby vsechno bylo v poradku, to byl osklivy poplach. Taky dekuju za nabidku listku, ale opravdu jsem nestihla reagovat - jsem rada, ze nepropadly a vzala si je Andrea. Drz se!

Kati, jak se mas?

Janko, to same - jak se mas? Tvoje jmeno jsem uz dlouho nevidela mezi prispevky!

Zabusko, a ty?

Maru, to je dobre, ze uz zase pises dlouhe prispevky :-). Poslala jsem ti „updatovane“ info o me - nic extra, jen jsem to upravila podle nove navstevy u lekare.

Vendelino, kdypak pujdete asi domu? Chceme videt Emicku!!!

Holky, nestihla jsem ani koupit vetvicky, abych udelala adventni venec, tak jsem ho spatlala z veci z minuleho roku :-) Myslim, ze neni nejhorsi. Fotku jsem dala na rodinku.

Tak hezky vecer a omlouvam se, ze nereaguji jednotlive, doufam, ze se to ted trochu uklidni a pak zase budu psat i pres den.

Mikaa

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 06.12.05 07:07

Ahojda zebřičky!

Tak jsem se rozhodla, že bez vás nevydržim :-)

Báro - musíš mít nááádherné obr bříško :-) Holky mají už supr váhu, takže ti moc držim palce, ať porod proběhne pohodově!

Lotrando - musim říct, že přímo zírám, když vidím ty dny do porodu :-D To je supr! Tak ať to je v pohodě a máte to, holky, rychle za sebou! :-)

Maru - my si to řekneme určitě z oka do oka, ale je ti jasný můj názor, viď? Fakt to vyjde!!!!! Nepochybuju o tom ani trochu! A to myslim fakt vážně! :-)

Karlo - to jsem ráda, že už je to v pořádku… pěkně jsi mě vystrašila.. Tak se koukej šetřit! :-) (jo a já jdu na Tři mušketýry tuhle neděli :-))

Lostris - tak Cideček je za frajera, jo? :-) Hlavně, že mu neni zima :-D

Nello - pobavily mě nároky tvého synátora… no, má v tom kluk jasno :-D Teď ještě vybrat banku a je to hned… :-)) Tak pevné nervíky :-)

Marko - hezky ty ti týdny s Markétkou poskočily.. chvilku tu člověk není a on se ten čas nezastaví a nezastaví… :-) Už máš kompletní výbavičku? :-)

Vendelíno - moc moc moc se těšim na tvé vyprávění o porodu a taky na fotečky Emičky… :-)

Holky, všem vám děkuju za slova chvály. Přiznávám, že mám z toho darování krve dobrý pocit…

Mno a abych měla taky takový optimistický zprávičky… Včera jsem volala na kraj, kde jsem domluvená, že tam mám volat každé 3 měsíce, jestli se u nás něco nezměnilo a náš zájem o adopci trvá… a představte si, že paní mluvila tak, že jsem pochopila, že ten příští rok to opravdu vyjde! :-) Dokonce už možná (když bude dost dětí) tak v první polovině roku… no co vám mám povídat. Měla jsem celé odpoledne náladu, jak když si pro toho drobečka mám už do kojeňáku jet :-D Každopádně vím, že už to nebude dlouho trvat…
Minulý týden jsem totiž už nevydržela a udělala první nákup - mám peřinky a povlečení do postýlky :-)

Hezký zbytek týdne! :-)
Kaitlin

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 06.12.05 08:24

Krásné ráno zebřičky,
tak jaký byl Mikuláš? Nezapomněl na vás? :-))
To koukáte, co tu dělám tak brzy,co? :-) Sama se divím…

Moc vám děkuju, že jste mě vyslechly a podpořily mě, už jsem hodila tchánovce za hlavu a s manželem si z toho děláme legraci i když je to trochu černý humor. Jen pro ukázku - dostáváme dárky z výprodeje nebo to nejlevnější (a nejhnusnější) od vietnamců co si dokážete představit. A protože jsme už dostali ježíška, tak mi manžel říká - přines to a rozbalíme ty dary, ať se nenaseru ještě pod stromečkem. Donesla jsem balíčky a manžel se ptá kde je dárek pro Viktorku, ale ta nedostala nic :-( tak jí manžel povídá: já se s tebou rozdělím - půjdem to spolu hodit do popelnice :-)

Kaitlin, to je nádhera, tak už možná za pár měsíců „rodíš“!!! :-) Mám slzy v očích jak mě to dojímá, že se konečně dočkáš svého štěstíčka.. To je tak nádherný, nevím co k tomu dodat.

Tak zatím pa,
vaše unavená zebra Adka se spinkajícím zebřičátkem Vikinkou, dnes 9 týdnů

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 06.12.05 08:51

Ahoj Zebrušky!
Včera jsem se už neozvala. byla jsem moc utahaná a navíc jsem si s sebou nevzala brýle a bolely mě oči. Jsem skleróza. Včera bylo venku plno mlhy a v kombinaci se tmou a cestou plnou zatáček to bylo hrozné. Manžel sice řídí skvěle, ale i tak jsem se hodně bála.
Dneska už toho nemám tolik na práci, ale už bych konečně měla udělat těsto na perníčky a něco málo péct. Loni jsem nědělala nic, čekali jsme na výsledek IVF.
Přeju hezký den. Možná půjdeme večer na adventní koncert učitelů ZUŠ. Tak se těším.
Rafuska

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »