Zebřičkový deníček Maru - 90.díl

Snažení

Ahojky zebrunky, Přemýšlela jsem jestli mám nový deníček psát, ale protože by se nám za chvíli předchozí deníček schoval, tak napíšu alespoň krátký kratičký, abychom ho bez problémů našly :) Včera jsem určitě všechny vyslovily to naše největší přáníčko a já už se těším až budeme v příštím roce jedna za druhou hlásit naše vytoužené dvě čárečky :) Pro jistotu by jsme přáníčko ještě měly vyslovit i až budeme vítat nový rok, co Vy na to?

A jakpak jste trávily Štědrý den???? Povídejte přehánějte.......

U nás to bylo tradiční jako každý rok. Dopoledne jsme s manželem ozdobili stromeček za občasného pokukování po pohádkách v TV :-D Stromeček máme každý rok živý a svíčičky máme ještě takové ty klasické voskové, takže si užíváme, když je na ty větve přiděláváme. Protože větvičky jsou moc neposedné a prostě se nám ohýbají kam nechceme :-D Ale nakonec jsme to zvládli tak, že ani nekapaly :-D

V poledne odjíždíme k manželovým rodičům, kde strávíme část odpoledne, máme to jen 15 km, takže v pohodě stíháme. Vyměníme si vzájemně dárečky. Ale máme zvyk, že je nerozbalujeme, prostě jejich dáme pod stromeček, kde jsou nachystané ty pro nás. Uvidíme jak to budeme dělat až budeme mít dětičky, to budeme muset vymyslet nějak jinak :-O

Pak jsme se vrátili domů, postavili jsme betlémky, manža tak trošku uklidil byteček kolem stromečku, kde byl nepořádek od balení dárečků a já šla mamině pomáhat s přípravou večeře. Večeři máme klasickou - rybí polévku, bramborový salát, smažený kapr a neodpustíme si předkrm. Ten vymýšlíme každý rok jiný. A největší legrace je s naší 90ti letou babičkou. Jednou jsme jí dali krevelový koktejl, který jí mimochodem moc chutnal. Ale později viděla v časopise co jsou vlastně krevety a od té doby vždycky předkrm důkladně prozkoumá, protože jak říká „ty červy jíst nebude" :-O No jo babička si s námi občas užije, když jí servírujeme pro ní naprosto neznámá jídla.

U nás se večeří vždycky dlouho, povídáme si a prostě si užíváme,ž e jsme pohromadě. A pak se přesouváme k nám do bytečku ke stromečku a dárečkům, zazpíváme si koledy, uvaříme kafíčko, ochutnáme cukroví, prostě kdo jak chce a rozbalujeme dárečky a těšíme se z nich.
Vlastně jak já říkám - nepořádek v celém domečku :-D u mamky nádobí, u nás papíry :-D

Někdy si zajdeme na půlnoční mši, ale většinou jí špatně stíháme, protože u nás je už v 22 hodin a to se pro nás moc brzo. Alespoň se tedy v průběhu vánočních svátků chodíme podívat na jesličky.

Nu a dneska jsme absolvovali vánoční maratón po manželových příbuzných :-O Já bych teda radši do kostela na varhanní koncert, ale navštívit příbuzné je taky potřeba, takže jsem slevila ze svých tužeb. Ale jedna návštěva mě tak trošku rozhodila. Bratranec má miminko, určitě se pamatujete na tu svatbu a nezodpovědnou těhotnou nevěstu, o které jsem vyprávěla. No a dneska jsem byla svědkem toho jak si vůbec miminka neváží, o klučíka se v podstatě stará babička. Bylo mi z toho fakt smutno, já vím,ž e jsou mladí,ale stejně.......

Ale nechám smutných řečí, zítra mi přijede brácha s dětičkami a těch si užiju a bude s nimi určitě moc a moc legrace. Už se na ně strašně moc těším :-) Budeme mít totiž další Štědrý den :-D

A tímto se s vámi rozloučím, užívejte si co nejpohotověji sváteční dny papá Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 26.12.05 10:38

prvníí:-)

Ahoj Zebřulky,

včera jsem vám poslala opožděné přáníčko a je někde úplně na konci minulého deníčku.
Doufám, že jste si všechny Vánoce pěkně užily. Hlavně v pohodě a že jste si pochutnaly na všech dobrotách. Já teda jo. Samozřejmě jsem se přejedla včera i předevčírem, ale to snad k vánocům taky patří:-)
Vánoce jsme slavili u mamky s babičkou, bráchou a naše rodinka teda já Adámek a manžel. Bylo to moc fajn. Adámek byl hodný. Nechal nás v klidu povečeřet. Odpoledne se mu podařilo docela pěkně usnout tak jsem v klidu nazdobila stromeček.
Adámka stromeček ještě nezajímal a dárečky taky moc ne, ale to je normální. Naopak ho zajímal balící papír, šňůrečky a tak podobně, ale dárečky si určitě užije později:-)
Jo a seděl s námi u štědrovečerního stolu. Dali jsme mu tam křeslo a on na tom křesle seděl v autosedačce:-) Hezký pohled. Pak pošlu fotečky.
No a jinak pořád opakuje tata tata. Sice ještě neví co to znamená, ale je to moc milé.
No a včera jsme byli u manželových rodičů.
A teď jsme s Adámkem sami doma protože náš taťka už zase musel do práce:-(

MARU: je dobře, že jsi poslala deníček. Jsi šikulka. Je fajn, že jste si Vánoce užli nebo ještě pořád užíváte.

Zebřičky, samozřejmě vám z celého srdce přeju ať ty příští Vánoce všechny držíte své mimča v náručí nebo nosíte v bříšku. Určitě se to tady bude hemžit samými //.

Zatím papa a mějte se hezky.

Andrea a Adámek

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 26.12.05 10:57

ahojky zebrřičky,
doufám, že si všechny užíváte plnými doušky vánoc a všech svátků. Manža si dneska vyjel na běžky, tak jsem si přispala no a tak tu sedím v pyžamu a píšu vám. Štědrý den jsme s manžou strávili spolu, i když jsme byli i u našich. Byl to moc krásný večer, musela jsem být moc hodná, protože ježíšek donesl spoustu věcí a manžovi taky. Ale mě splnil přáníčko, které jsem měla dlouho a to digitální foťák, ať vám můžu posílat fotečky. Mám s něho obrovskou radost. Večer jsme si zašli na půlnoční mši na náměstí a pak ještě k našim. No a od včerejška objíždíme rodinu a slavíme a slavíme. Tak dneska jdeme k našim a přijede brácha s dětma, takže bude další ježíšek:-DDDD
Moc si těch svátků užívejte a taky volna:-DD

Mějte se moc hezky

Karla

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 26.12.05 17:40

ahoj holky,
jdu vás na chvíli pozdravit dokud Vikinka spinká… Doufám, že štědrovečerní přáníčko zafunguje a už příští vánoce budeme povídat o nakupování dárečků pro všechny zebřičátka :-))

U nás probíhají vánoce v klídku a pohodě, oboje rodiče máme tak daleko, že bysme strávili na cestě celý den, takže návštěvy proběhly před vánocema a teď si užíváme naše štěstíčko jen my tři. A je nám krásně. Vikinku nejvíc zajímají světýlka na stromečku jinak dárečky zatím moc ne, jen některý chrastítka se jí líbily a na ty další dojde určitě později. Dostala nejvíc dárečků, taky byla určitě z nás nejhodnější :-)

Zebřulky mějte se moc hezky, doufám, že se k vám zase dostanu, počítač musel do kouta kvůli stromečku a tak mám ztížený přístup. Jinak očičko se zase hodně zhoršilo, takže nás doktor nemine… A ještě jedna novinka!! Vikinka se dneska sama obrátila na bříško a dokonce dvakrát! Koukala jsem jako blázen. Asi to byla spíš náhoda, ale stejně mě potěšila…
Mějte se nádherně.

Pa Adka a Vikinka, zítra už 12 týdnů

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 26.12.05 19:47

Maru - pěkně jste prožili štědrý den. Já přání vyslovila a ty mi mluvíš z duše s tím, ho ještě jednou vyslovit. Chtěla jsem to vám Zebřičkám navrhnout, takže asi by bylo dobré, kdyby jsme ho vyslovily v 24.00 na Silvestra, co říkáš ty a ostatní?

Adka - Vikinka ti dělá radost i na Štědrý den, to je dobře!!!

Karla - musíme se sejít!!! Takže Ježíšek tě vyslyšel? To je dobře, však si to zasloužíš!

Náš štědrý den byl taky hezký. Večer před jsme vše nachystali, ozdobili stromeček a na Štedrý den jsme mělo volno. Dopoledne jsme byli u manželových rodičů, na hřbitově a pak jsme chystali kapra. Manža hrál na liturgiích, takže jsme od 16.30 byli v kostele. Zazpívali jsme si koledy a domů jsme došli v 17.58, takže jsem rychle vběhla na balkón a zapálila jsem za všechny Zebřičky svíčku a vyslovila to naše přání!!!
Pak jsme večeřeli - polévku, já čočkovou, manža rybí a pak salát a kapra. Představte si , že i k nám dorazil Ježíšek:-)))
Manža měl obrovskou radost s té pekárny, takže jsme ještě večer pekli!
Na svátky jsem jela s rodiči k babičce do Brna, manža musel být doma, protože hrál v kostele. a to mi připomíná, co Lotranda. Jak jsem byla v Brně, tak jsem si na ni vzpomněla! Má už malou na světě??? Musím se podívat do minulého deníčku, jestli jsem to nepropásla!

Přeji Vám všem krásné dny, pokud budete v práci, tak ať vám to rychle utíká!!! Kati

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 26.12.05 21:02

Ahojky Zebřičky,

Taky vám musím poslat vánoční pozdrav. Se přiznám, že jsem úplně přežraná)), takže teď se sotva dovalím k tomu počítači. Před chvílí k nám dorazil jeden kamarád na skleničku, tak jsem nechala chlapy v kuchyni a nenápadně se vypařila sem.

MARU, moc se mi deníček líbí, rádá si čtu, jaké rituály se dodržují v jiných rodinách.

KARLO, bezva, digitální dotáček, už se těším na nějaký fotečky (třeba bříška?:-))))).

KATI, taky jsem v duchu zašeptala to naše zebří přáníčko, zrovna jsem večeřeli a manža mi říká:" Ty jsi nějaká podezřele tichá a zamyšlená, jindy mě nepustíš ani ke slovu, to ti není podobný, není ti nic?" Nijak jsem to nekomentovala))).

ANDREO, to je fajn, že Adámek byl hodný. Krásně jste vymysleli jeho posezení u štědrovečerního stolu, naše beruška ležela na dece a koukala mlsně na nás.

ADKO, gratulujeme s Eliškou k přetočení Vikinky. Snad se vám to očičko už brzy zahojí.

My jsme Štědrý den strávili jenom ve třech s manžou a Eliškou. Dopoledne jsme si užívali pohádek v televizi a odpoledne jsme vyrazili na procházku krmit labutě (no řeknu vám, že už byly taky pěkně přežraný), a pak jsem šli po nábřeží až ke Karlovu mostu, prokličkovali jsem s kočárkem přes něj na Malou Stranu a vraceli jsem se zpátky přes Kampu. Dokonce jsme se stihli zastavit u nás v kostele, ale nezůstali jsem kvůli Elišce na mši, už byla chudinka hrozně hladová. Elinku zdaleka nezajímaly dárky jako jejich obal a hlavně mašličky měly největší úspěch. Ona byla tak roztomilá, když si je ihned strkala do pusinky.
Na Boží Hod jsme jeli k manželovým rodičům na krůtu, to bylo moc fajn. Byla tam i manželova ségra s přítelem. No a dneska zase naopak přišli naši k nám na oběd. Přišla i moje sestra s přítelem. Ségra má za týden termín porodu, tak se to dneska odehrávalo už v mírně očekávající-porodní atmosféře)). Taky nás čekalo jedno moc milé překvapení- ségřin přítel ji (potažmo naše) požádal o ruku, takže se zasnoubili.
Jinak zítra máme v plánu ještě navštívit moji babičku a ve středu jedeme v manželovo strýci, takže program máme pěkně nabitý. Jééé, to jsem se zase rozepsala, už budu končit.

Přeji všem zebřičkám hezký večer a na Silvestra se samozřejmě přidávám k půlnočnímu přání a to bylo, aby nebylo.

Andrea2+mašlič­kyoddárkůpojí­dající Eliška

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 26.12.05 21:13

Ahoj zebrušky,

tak hlásím, že pořád jsme ještě 2v1. Kikinka nespěchá nakonec do středy času dost.

Kati jsi hodná že jsi si vzpoměla, ale já bych vám určitě zprávičku dala to bych si nemohla odpustit.

Jinak tašku už mám nachystanou co kdyby náhodou. Zítra jdu k dr na kontrolu a monitor. Tak jsem zvědavá jestli už mě předá do porodnice nebo co mi řekne. Holky musím se přiznat ža začínám mít strach. Škoda, že vás nemůžu mít u sebe až budu v porodnici to by mi bylo líp :-)

Krásný pondělní večer

Lotranda s Kikinkou 40tt (zbývají 2 dny)

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 26.12.05 22:12

LOTRANDIČKO, žádný strachy!!!! Budeš mít celé zebří stádo za patama. Možná si na to už nepamatuješ, ale byla jsi to právě ty, která mě moc povzbudila esemeskou, když jsem ti psala z porodnice, že mi odtekla plodová voda a že se strašně bojím:-))).
Takže neboj, to určitě zvládneš, protože jsi moc silná a statečná.

Andrea2

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 26.12.05 22:34

ahojky,

Lotrando - neboj, celé zebří stádo bude v duchu s tebou. Teda musím říct, že se na to tvoje mimčo moc těším. Doufám, že vše proběhne podle představ. Měj se moc hezky.

Kati - zítra jdu na kontrolu, sice ještě nevím v kolik, to v kolik vstanu. Ale pak bych se mohla stavit. Asi ti pro jistotu pošlu smsku.

Andreo - tak u Vás v rodině bude porod a svatba? Tak to jsou super zprávičky:-DDD, kterých není nikdy dost.

Adko - je mi líto, že Vikinka má pořád problémy z očičkem. A to že se obrátila je super!!!! Jen tak dál a za chvilku bude běhat za klukama:-DDD

Tak ahojky a dobrou noc.

Karla

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 27.12.05 07:45

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha…-
Alex.......-
Amalie…-
Cami......- 15.10 odběr oocytů ??????????
Janka.....- 28.11. laparos­kopie, poté IVF
JJ..........-
Kaitlin.....- v roce 2006 čekání na adopčátko a transfer darovaných vajíček
Kati.........-
Konopka…- 5.1. krev
Lostris.....-
LuciaM.....- leden diagnostická laparoskopie (průchodnost vejcovodů a kontr. sliznice)
Maru.......-
Marky......-
Mikaa......-
Míšenka…- 28.7.2005 zahlášen začátek snažení
Panda......-
Pavca......- 9.8. zahlášen začátek snažení o holčičku
Rafuška…-
Samsulka -
Sima.......- 17.12. IUI
Twiggi......-
Zdenca…- leden-únor KET

Žabucha…- 24.1. kontrola

Zebřičky dvoučárkové:

Babů........- 26.12. 30+1 tt (bublinek)
Bohun......- 26.12. 33+3 tt (skřítek), TP 10.2.2006
Claudie…- 26.12. 36+5 tt (Skipísek), TP 21.1.2006
Ed...........- 26.12. 34+2 tt, 4.1. kontrola, TP 5.2.2006
Falco........- 29.12. 20 tt (šampioni)
Karla........- 30.12. 14 tt, 27.12. kontrola, TP 7.7.2006
Katia........- 31.12. 34 tt (Bob a Bobek), TP 22.2.2006
Lotranda…- 26.12. 40 tt (Kikinka), 27.12. kontrola a monitor, TP Michaelky 28.12.2005
Marka.......- 26.12. 28+3 tt (Koblížková), 2.1. kontrola, TP Markétky 17.3.2006
Narcisek…- 27.12. 14 tt, TP 27.6.2006
NellaB......- 27.12. 7 tt
Nothingn…- 28.12. 18 tt (Tečka)
Pajinkaa…- 26.12. 9+5 tt
Rysavka…- 26.12. 30+3 tt (Brouček), 28.12. UTZ, TP 4.3.2006
Tinna........- 26.12. 31+4 tt, TP konec února 2006
Wilma.......- 28.12. 38 tt (Motýlek), holčička, TP 9.1.2006

Zebřičky se zebřičátky:

Monicka.....- 10.5.2005 v 10,5­6 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa (Adelinka) - 10.5.2005 ve 13.45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2.....- 8.7.2005 v 6,15 h­od. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka**.....- 8.7.2005 v 12,0­5 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine.....- 19.7.2005 v 1­.10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
barbucha…- 18.8.2005 v 16­.35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča.........- 28.8.2005 ve 13 hod. se narodila Štěpánka, měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka.....- 7.9.2005 v 8,19 h­od. se narodil Honzík, měří 51 cm a váží 3700 g
Adka007.....- 4.10.2005 v 16,0­8 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka.......- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia........- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina…- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emička , měří 48 cm a váží 2600 g
*BaruskaII
…- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g

 
Mikaa
Kecalka 147 příspěvků 27.12.05 09:16

Ahoj Zebřičky,

zdravím vás a taky hlásím, že jsem pošeptala to naše společné přání. Akorát jsme zrovna večeřeli a různě se podávaly mísy se salátem a kaprem a lososem, že jsem si to uvědomila v 18:05, takže trochu zpoždění, ale to nevadí, že ne? :-)

Maru, díky, žes poslala nový deníček, alespoň je hezky navrchu :-)

Marko, to je mi líto, že se trápíš kvůli aftám, a že Markétka tě leká novýma pohybama, ale určitě to bude v pořádku.

Lotrando, myslím na tebe a na Kikinku, ty jsi borka, že těsně před porodem ještě stěhuješ domeček.

Tak, a mám ještě jednu zprávu. Švagr se švagrovou oznámili, že v létě čekají další miminko. Tak jsem si, když mě nikdo neviděl, pobrečela, ale pak jsem v sobě sebrala všechny síly a když manželovi rodiče rozdělali víno, tak jsem to byla já, kdo řekl „tak, na další přírůstek v rodině“ :-). Manžel to samozřejmě poznal, že jsem smutná a celý víkend byl na mě hrozně hodný a pořád mě říkal samý hezký věci (teda, ne že by jinak nebyl hodný, ale teď obzvlášť) a včera po tuleníčku mi zakázal vstávat, prý abychom to pojistili :-)

Tak papa

Mikaa

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 27.12.05 09:19

Zebrušky moc děkuji za povzbuzení.
Ještě jsem vás chtěla poprosit, abych nemusela hledat ve starých deníčcích smazala se mi mobilní čísla, která jsem měla uložená v mobilu a byly mezi nimi i čísilka na vás a tak vám nemůžu napsat Tak pokud máte na mě číslo tak mi pípněte sms abych si vás mohla uložit. Strašně moc děkuji
Lotranda s Kikinkou 40 tt zbývá 1 den
mob. 605/253636

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 27.12.05 09:45

Lotrando,

holčičko jsem si jista, že to zvládneš. Já měla taky strach, ale když mě probudily první stahy tak jsem zase měla strach aby to náhodou nepřešlo protože už jsem chtěla Adámka moc vidět a mít u sebe:-) Moc na tebe myslím a posíláme ti s Adámkem spoustu energie. Však ono tě to štěstíčko co nosíš v bříšku bude popohánět a dodávat ti sílu.
papa drž se Andrea a Adámek

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 27.12.05 09:50

Ahojo zebřulky a všechno nejlepší do Nového roku!!! Ať jste letos všechny šťastné tak, jak se to podařilo mě a ať všechny poznáte ten krásný pocit být maminkou. Hrozně si to zasloužíte!!!!!!!!!!­!!!!!

Já neměla přes svátky vůbec čas sem nakouknout. Emma totiž začíná přes den koukat a v noci konečně spinká!!! Akorát mě s manžou trápí, protože se nám párkrát málem udusila čajem. Bylo to hrozné. Z ničeho nic zrudla a nemohla se nadechnout. Museli jsme ji fakt silně praštit po zádičkách aby s enadechla. Bylo to strašné a už bych to nechtěla nikdy zažít.

Lotrandi tobě jsem už psala…

Mikoo to by bylo moc fajn, kdyby to nevstávání splnilo svůj účel. A nebuď smutná z toho, že švagrová bude mít mimi. to znamená, že už ty miminkovské dušičky krouží moc tvé osoby blízko a je jen otázkou času, kdy konečně sednou i na tebe:o)

Adko ach jo, to Vikinčino očičko. Doufám, že nebudete muset zas na průplach. Jinak je moc šikovná, že už se otáčí, já zatím malou nechávám tak, nenutím ji nějak zvlášť do pohybu, ale hlavičku drží krásně a když ji zvednu, tak našponuje nožičky a jakoby už chtěla chodit:o)

Karli to je super, že máš digi!! Já jsem z něj taky měla hroznou radost! Už se mi po vás stýská babice, kdy se uvidíme?:o)

Na Boží hod jsme byli u tchýně na návštěvě. Nevím proč, ale ona chce být pořád s Emmou sama. Pořád mě někam posílá, vymýšlí, kam si máme zajít, když jsme měli jít na procházku, tak řekla ať já s manžou jedeme autem a ona půjde s kočárkem…nevím co si od toho slibuje, nicméně to má marné:o) No a když se mi tak jednou zase cpala do přebalování a hrozně mi chtěla asistovat, tak ji Emma vyplnila céééééélou dlaň smradlavou nadílkou:o)) Já měla radost:o) Je vidět, na čí straně to dítě je:o)

Vendelina + Emma 28dní

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 27.12.05 09:52

ahoj zebricky,
sice uz po funuse,ale zelam aspon krasne prezitie zbytku vianocnych sviatkov a vesely a uspesny a najmä plodny novy rok.
Nebudem sa vyhovarat ako nestiham…nema to zmysel…ale sa mi to nejak zle „poskladalo“ a tak mam iste vypadky.A hlavne tie problemy zo sestrou aj ked sa zda ze to bude O.K. a operacia dopadla viac-menej dobre caka ju este radioterapia.Aj tak su to „nervy“.
Vecera bola u nas klasika kapustnica z hribami vysmazany kapor a zemiakovy salat,oplatky ovocie kolac…no klasika.chutilo nam :-)Darceky boli dobre aj primerane :-) Sisa dostala vytuzenu „kuchynku“ a zehlicku…zebry to bolo nieco :-) „to je moje to je moja ja som taku zehlicku chcela“ ten hukot a oci…ved uvidite a to bola zehlicka z umelej hmoty za 100sk. :-)Ta detska radost nepoznala hranic…to je aj najkrajsi darcek pre mna..ta jej radost…clovek naozaj uz nic viac nepotrebuje…aj kocur sa vysantil pri zdobeni stromceka…vsetky gulky poprehanal po koberci :-) ale uchmatli sme mu ich a zavesili tam kam patria…stromcek mame tiez zivy.Chlap maval u rodicov vzdy umely a uz o nom nechce ani pocut .-)
Ja vsak este neskromne dufam ze dalsi najkrasnejsi darcek dostanem v januari od Ba Iscaru :-)Ale priznavam ze na zelanie nase splocne som si spomenula az po veceri :-( ale ja som to hned tomu hore vysvetlila tak snad mi odpusti ze to bolo z hodinovym oneskorenim.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 27.12.05 09:58

Ahoj holčinky,

ADKO: teda Vikinka je šikulka šikovná. Náš Aďa se přetočil až v 7 měsících. Je to lenoch, no:-)

ANDREA2: jé vy budete mít v rodině další mimčo to bude radosti. A Eliška je zlatíčko když se na vás vydržela dívat z deky.

KATI: digitální foťák je moc fajn. Určitě jsi byla moc hodná když ti ho ježíšek nadělil:-) jo a až pojedete za Vendelinkou tak se ráda přidám. Teda nevím odkud. Jsem z Ostravy tak to mám kousek.

Musím končit Adámek protivkuje. Jdu ho uspat.
papa Andrea a ospalý Adámek

 
samsulka
Kecalka 198 příspěvků 27.12.05 10:03

Ahoj zebry holcici

prisla jsem vas jen pozdravit a poprat krasny posledni tyden v tomto roce! Tak si ho hezky uzijte!
Na Vanoce jsem nezapomela na pranicko a musim vam rict,ze mi bylo strasne zvlastne, tak nejak kouzelne a mela jsem pocit,ze jsme se fakt spojily! Tak doufam,ze nam to pomuze!
MARU jsi sikulka,ze i na vanoce sis dala praci s novym denickem. A Vanoce mate hezke s tradicema,uplne jsem si vas pri cteni predstavovala.

Tak nam zase nejak stavkuje auto,nechce nastartovat. Mamka ho mela pujcene a spatne zavrela dvere,tak se nam vybilo a ted ho musime jit nabit. Jeste ze tu mam chlapa,ja bych to asi nezvladla.

Vsechny zebricky mejte se hezky,pracujicim at to utece a vsem mimineckum,at jsou zdrave a v pohode!

samsulka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 27.12.05 10:54

Ahojda zebřule,

čtu, jak jste si krásně užívaly vánoční svátky. To je moc fajn. I u nás to bylo pohoda. Manžel smažil řízky a vařil polévku a s tím vším jsme se přesunuli o parto níže k našim. Já se v dělbě o práci starala o zábavu Cidečkovi, kterého teď baví nechat se honit okolo stolu s plyšovým divočákem v tlamě, bez toho plyšáka by to nebylo asi ono :-).

Já jsem nějaká líná, asi po těch třech dnech volna či co… Tak snad se to zlepší po o a napíšu něco více :o.

Maru, jako vždy, úžasně napsaný deníček. Úplně z něho dýchá ta pohodička, kterou jste si užívali :-).

Adko, to je mi moc líto, že se Vikinčino očičko zhoršilo. Prdelka malinká, takové problémy :-(. Přeju brzké uzdravení.

Lotrandičko, moc přeji rychlý porod, jelikož to máš za pár :-), ať máš brzo svou princezničku v náručí. Jsem zvědavá, co ti dnes řeknou na kontrole.

Zatím přeji hezký den,
Lostris

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 27.12.05 11:05

Ahoj Zebry moje pruhovaný,
Tak jsem dnes v práci, ale zase vám alespoň můžu napsat :-)) Ráno jsem byla u doktora a zatím je všechno v pořádku. Zítra jdu ještě na UTZ tak už se moc těším. A manža taky :-)) Je to moje zlatíčko. Včera večer chudák vyžehlil všechno přádlo.
K štědrovečernímu přáníčku jsem se přidala a tak doufám, že vám všem pomůže k vytouženým dvěma tlusticím. Na Silvestra na něj také určitě nezapomenu.

My jsme byli na Štědrý den sami. Ježíšek mi nadělil (nebo spíš nám) počítač, takže až budu na mateřské nebudu od vás odříznutá. Druhý den přijeli manžovi rodiče a zítra přijede moje mamka a pozítří ještě sestra. Takže tenhle týden bude takový návštěvní. Ale jsem ráda, že všichni přijedou k nám a já nikam nemusím.

Lostris - tak jsem ráda, že jsi výpověď nakonec nedostala a nemusíš se stresovat s hledáním nové práce.

Maru - děkujeme za nový deníček.

Adko - Vikinka je šikovná, že už se přetáčí. A očíčko se snad zase zlepší.

Lotranda - moc na tebe myslím a už se na Kikinku těšíme.

Marko - tu nespavost ti moc nezávidím. Já prospím celou noc a teď jak jsem byla doma tak jsem spala i odpoledne :-)) A k pohybům - Markétka má už míň místa tak se tolik nehýbe, ale určitě je v pořádku.

Karlo - tak to jsi musela být moc hodná, když jsi dostala foťák. Už se těším na fotečky.

Mikaa - věřím, že ti to oznámení přišlo líto, ale i ty se příští rok dočkáš. Takové přáníčko všech zeber určitě zabere.

Vendelíno - teda Emičce už je měsíc. Hrozně to utíká. A tchýně ať se ti do ničeho neplete.

Mějte se všechny krásně.
Ryšavka 31tt

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 27.12.05 11:33

jé já jsem to s tím foťákem popletla. Samozejmě foťák dostala Karla.
 A.

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 27.12.05 12:06

ahoj holky,
jdu jen na skok, páč musím rychle manžovi udělat oběd. A pak vyrážíme s Kati na procházku:-DD
Dneska jsem byla na kontrole, tak všechno dopadlo dobře, nejlíp pro manžu, páč doktor dovolil tuleníčko. Ten bude mít takovou radost:-DDD No a 16.1. jdu na Triple testy a za další týden budou výsledky. 24.1. jdu na velký UTZ - na ten se moc těším, páč půjdu k jinému doktorovi a ten se mi snad bude věnovat více. Dokonce mi můžou i mimíska natočit. A taky mi snad řeknou co to bude. Na to se těším.
Holky jdu kuchtit a pak Vám ještě napíšu všem.
 Karla

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 27.12.05 13:43

Hmmm, tak ani po o se to nezlepšilo a můza veškerá žádná mě nepolíbila, psát se mi nechce. Tak ale zítra tu jsem do 17,15 hodin, lidi snad mají jiné starosti, než lézt na úřad, tak budu mít mooooře času brouzdat po emiminu :-).

Hezký den,
Lostris

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 27.12.05 16:36

Ahojky,

takže zprávičky od dr jsou následující:
od minulého týdne žádná velká změna Kikča se nikam nechystá. Tak prý nemám šílet, jen kdyby mi náhodou praskla voda. V pátek 30.12. v 14,00 jdu do porodnice na monitor tak jsem moc zvědavá co mi tam řeknou.

Všem děkuji za milá slovíčka moc mě to potěšilo.

Lotranda s kikinkou 40tt

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 27.12.05 19:56

No počkej Lotrando aby se to během několika hodin nezměnilo a tys nebyla už zítr mamča:o) Takových už bylo, co to u nich vypadalo minimálně na 14 dní a za chvilku bylo po všem:o) Ať ti to rychle ubíhá!

Vendelina s Emmou

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.12.05 20:16

Ahojky zebrunky, chci vás jen v rychlosti pozdravit, přelétla jsem příspěvky ale neteřinky a synoveček mě zaměstnávají celý den :-O Ozvu se snad zítra a napíšu více, jdu si užívat dětiček :-) mějte se pohodově pa Maru

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 27.12.05 20:20

Vendelíno nestraš :-), ne pravdou je že bych byla neskutečně šťastná

Lotranda

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 27.12.05 20:41

Tak se dnes hlásím ještě jednou:-)

Adámek spinká. Odpoledne jsme byli na procházce. Teda řeknu vám, že už se těším na jaro. My totiž neprovozujeme žádné zimní sporty kromě vycházek s kočákem:-) No a Aďovi a vlastně všem mimčům bude lépe bez fusaku.

VENDELINA: dovedu si představit ten strach když se malá dusila tím čajem. Adámek když byl malinkatý tak tak brečel tak až jsem se bála, že se nenadechne. A taky jsme ho plácali do zad. Jo a s tchýní to myslím s Emičkou zvládáte skvěle:-)

LOTRANDA: možná bude malá první miminko roku 2006. Třeba si to tak plánuje.

ZDENCA: Zdeni, já už se taky těším až bude mít Adámek z Vánoc rozum a uvidím jeho rozzářené očička. Musí to být kouzelné. No a přeji ti ať ti vyjde ten opožděný dáreček v podobě miminka.

MIKAA: nebuď smutná, holčičko. Věřím, že se taky dočkáš. Já jsem si taky připadala moc smutně když všichni kolem měli mimi a já nic. Dočkáš se. Určitě.

KARLA: Přeji ti ať se ti dr. pořádně věnuje. Já jsem dokonce přešla k jinému dr. ve 30.t.t. Ten původní mě několikrát pořádně vystrašil a vlastně mi pořádně nic nevysvětlil. Jo a taky mám Adámka natočeného. Stojí to za to:-) A samozřejmě ti přeju ať je utz naprosto v pořádku.

Holky, já musím jít pověsit prádlo. Jak mi se nechce.

Hezký večer
Andrea a Adámek

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 27.12.05 21:04

Andreo tak přesně tohle mi sdělil synátor a dodal: mami třeba budeš na nově :-)))) jako první mimčo v novým roce v Brně. Přiznám se že to bych zrovna nemusela. :-)

Lotranda

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 27.12.05 21:40

Ahojky holky,
tak letím na skok kouknout, jak je na tom Lotranda s Kikinkou a koukám, že pořád pohromadě. No holt opička ví, že tak jako u maminky už nikdy nebude a užívá si to :-D

L o t r a n d o, neboj! Máš před sebou jeden z nejkrásnějších zážitků!! Jsme všechny s tebou! A z porodnice mi klidně písni sms a můžem být spolu aspoň takhle :-D Číslo jsem ti poslala.

Jinak u nás celkem nic nového jen to, že se očičko natolik zhoršilo, že jsem byla rozhodnutá jít k doktorovi a podstoupit třeba i výplach, protože mi připadá, že jen Viktorku týrám a oddaluju výplach kanálk, který nás asi stejně nemine. Jenže doktor má dovolenou, tak jsme frčeli do nemocnice. Tam jsme si vystáli hodinovou frontu a dostali jsme antibiotikový kapky a když nepomůžou, tak výplach… No snad zaberou. Vikinka byla neuvěřitelně šikovná a trpělivá, když jsme konečně přišly na řadu, tak se na doktorku tak nádherně smála a když mi doktorka něco vysvětlovala, tak jí Vikinka „odpovídala" :-D Myslela si, že si povídá s ní. Byla opravdu kouzelná. Akorát je blbý, že se od nás nikam nemůžeme dostat, takže jsme museli taxíkem, ach jo další peníze… Taky mě trápí, že se Viktorka v noci vůbec nechtěla přisát i když měla hrozný hlad, vždycky se hladově natáhla k prsu a okamžitě se odtáhla a srdceryvně plakala… Přitom žádnou kosmetiku nepoužívám a všechno bylo jako vždycky tak nevím. Bylo mi z toho pěkně mizerně. A od rána docela silně krvácím, je to dokonce dost tmavá krev, tak teď nevím co s tím, k doktorovi se mi nechce ani náhodou, nevím ani jestli tam vůbec je. No tak zdravotní téma radši ukončím…

K a r l o, to snad ne, na kluky má Viktorka dost času! I když se přiznám, že mě to občas napadá a děsím se toho, že mi jednou odejde! Dokonce si neumím ani představit, že s ní nebudu celý den až třeba půjde do školky nebo do školy! A co když se mi odstěhuje třeba do Ameriky!?!?! Jsem praštěná, co?

M i k o o, to bylo pro tebe určitě hodně těžký, ale zvládla jsi to skvěle!

V e n d e l í n o, úplně mi běhá mráz po zádech! Chudinka Emička. Dáváš jí čaj často?
Jééé to je šikulka, za chvíli budou s Vikinkou běhat obě :) já jí taky do ničeho nenutím, jen večer před koupáním, když je nahatá, tak jí na chviličku otočíme na bříško, aby zvedala hlavičku, protože na rameni jí to jde skvěle, ale na bříšku je to náročnější.
Jo Emička má na tchýni stejný názor jako ty :) Jen se nedej, já bych Vikinku taky nikomu nepůjčila. A nechat jí s tchýní na chvíli o samotě? Brr to by byla pořádná noční můra…

Z d e n c o, to je nádherný jak popisujes Sisky radost. Úplně mě to dojalo a nemůžu se dočkat až to budu prožívat s naší prďolkou…

L o s t r i s, to je hezká dělba práce :)
Všechny otravný lidi vyžeň, co mají co dělat v tyhle dny na úřadech? :)

Nějak mi padají víčka, jsem poslední dobou tak unavená, že se to nedá ani popsat. Asi už jsem na tak malé miminko stará větev, když mě tak zmáhá…

Mějte se krásně a dobrou,

Adka a Viktorka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 28.12.05 07:49

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha…-
Alex.......-
Amalie…-
Cami......- 15.10 odběr oocytů ??????????
Janka.....- 28.11. laparos­kopie, poté IVF
JJ..........-
Kaitlin.....- v roce 2006 čekání na adopčátko a transfer darovaných vajíček
Kati.........-
Konopka…- 5.1. krev
Lostris.....-
LuciaM.....- leden diagnostická laparoskopie (průchodnost vejcovodů a kontr. sliznice)
Maru.......-
Marky......-
Mikaa......-
Míšenka…- 28.7.2005 zahlášen začátek snažení
Panda......-
Pavca......- 9.8. zahlášen začátek snažení o holčičku
Rafuška…-
Samsulka -
Sima.......- 17.12. IUI
Twiggi......-
Zdenca…- leden-únor KET

Žabucha…- 24.1. kontrola

Zebřičky dvoučárkové:

Babů........- 26.12. 30+1 tt (bublinek)
Bohun......- 26.12. 33+3 tt (skřítek), TP 10.2.2006
Claudie…- 26.12. 36+5 tt (Skipísek), TP 21.1.2006
Ed...........- 26.12. 34+2 tt, 4.1. kontrola, TP 5.2.2006
Falco........- 29.12. 20 tt (šampioni)
Karla........- 30.12. 14 tt, 16.1. triple testy, 24.1. velký UTZ, TP 7.7.2006
Katia........- 31.12. 34 tt (Bob a Bobek), TP 22.2.2006
Lotranda…- 26.12. 40 tt (Kikinka), 30.12. monitor, TP Michaelky 28.12.2005
Marka.......- 26.12. 28+3 tt (Koblížková), 2.1. kontrola, TP Markétky 17.3.2006
Narcisek…- 27.12. 14 tt, TP 27.6.2006
NellaB......- 27.12. 7 tt
Nothingn…- 28.12. 18 tt (Tečka)
Pajinkaa…- 26.12. 9+5 tt
Rysavka…- 26.12. 30+3 tt (Brouček), 28.12. UTZ, TP 4.3.2006
Tinna........- 26.12. 31+4 tt, TP konec února 2006
Wilma.......- 28.12. 38 tt (Motýlek), holčička, TP 9.1.2006

Zebřičky se zebřičátky:

Monicka.....- 10.5.2005 v 10,5­6 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa (Adelinka) - 10.5.2005 ve 13.45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2.....- 8.7.2005 v 6,15 h­od. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka**.....- 8.7.2005 v 12,0­5 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine.....- 19.7.2005 v 1­.10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
barbucha…- 18.8.2005 v 16­.35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča.........- 28.8.2005 ve 13 hod. se narodila Štěpánka, měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka.....- 7.9.2005 v 8,19 h­od. se narodil Honzík, měří 51 cm a váží 3700 g
Adka007.....- 4.10.2005 v 16,0­8 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka.......- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia........- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina…- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emička , měří 48 cm a váží 2600 g
*BaruskaII
…- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 28.12.05 08:06

HOLKY AHOJ!
TAK JSEM TO PŘIVOLALA A LOTRANDA JE V PORODNICI. JE OTEVŘENÁ NA 4 CM, AL EDÁVÁM JÍ MAXIMÁLNĚ 3 HODINY A MALÁ BUDE VENKU:O)

VENDELINA

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 28.12.05 08:07

Ahojky zebřulky,

Karli, když máš ten nový foťák, tak kde jsou nějaké fotečky?? :-)

Ryšavko, manžel se skvělý, že vyžehlil :-).

Vendelinko, to se Emmičce podařilo moooc hezky, nadělit tchýni do dlaně :-D.
A ten čaj Emmičce dáváš kvůli prdíkům? Já myslela, že se tak malinkým mimčům nic jiného než mléko nedává :-O. Chudinka malá, dusit se, přeji, aby se tento zážitek neopakoval.

Kati, jasně, na Silvestra o půl noci znovu vyslovíme naše společné přání :-).

Lotrando, třeba v pátek nikam nepůjdeš a Kikinka se bude hlásit na svět dříve :-).

Ajjoo, ty jsi můj člověk :-D. Také se moooooooooc těším na jaro, též nepatříme mezi vyznavače jakéhokoliv zimního sportu. Pouze procházky.

Aduško, to mě mrzí, že se trápíte ty i Vikinka. Snad ty antibiotikový kapky zaberou a bude všechno v pořádku.
A ty si určitě aspoň zavolej dr. a optej se ho na své silné krvácení.
Moc vám přeju brzké zažehnání všech zdravotních starostí.

Pro pobavení zebřiček jsem vložila na rodinu fotku Cidečka jak spí s otevřenou tlamou :-D. Snad vás rozesměje.

Krásný den,
Lostris

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 28.12.05 08:08

Jeeeee, tak už se klube na svět další zebřičátko :-). Držím palce!

Lostris

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 28.12.05 08:15

Adko můjí známé se stalo, že jí malý začal odmítat mlíčko, když začala poprvé po porodu krvácet. Od té doby je na umělé stravě. Jestli to taky nebude váš případ, ale snad ne:o(
S tím očičkem je to fakt hrůza, nevím proč ty děti na to tak trpí. Budu pevně doufat, že ty kapky zaberou. Čaj malé teď nedávám vůbec. Předtím měla 100 ml na víc než 24 hodin, tak spíš jen když měla suché patro a plakala, tak jsem jí dala. Včera jsem jí dala pár malilinkatých lžiček převařené vody (už byla fakt žíznivá, pořád u prsu, pořád jí to nestačilo) a během několika sekund se zase dusila. Už mě to štve.

Vendelina a silnětlačící Emma:o)

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 28.12.05 08:33

Lostris ty fotky jsou dokonalé! Fakt jsem se nasmála. CId je hrozně slaďoučký!!

Holky tak jsem chtěla spát. Nejdřív mě vzbudila Lotranda, pak mě probrala fotka od Cidečka a teď jsem zjistila, že mám na kotli 80 stupňů, tak asi brzo vyletíme na Mars. A je po spaní, jdu balit:o)))

Vendelian

 
Mikaa
Kecalka 147 příspěvků 28.12.05 08:56

Uauuuuu,

Lotrando, držím kopýtka srolovaná a těším se na Kikinku :-))))

Mikaa

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 28.12.05 09:59

Ahoj zebřičky,

hlásím, že jsme v pořádku, ale vůbec nestíhám.

Lotrando, držím kopýtka a už se těším na nové zebřičátko.

Bára, Eliška a Kačenka

 
Mikaa
Kecalka 147 příspěvků 28.12.05 10:17

Ještě mě tak napadá, jestli je s Markou všechno ok. Psala, že má nějaké problémy s Markétčinými pohyby…

Marko, ozvi se, jo? Ať si neděláme starosti.

Báro, kdypak půjdeš s holkama domů?

Mikaa

 
Mikaa
Kecalka 147 příspěvků 28.12.05 10:50

Vzkaz od LOTRANDY:

TAK JSEM NA SVĚTĚ. A TO PŘESNĚ OD DESETI HODIN DOPOLEDNE, VÁHU A MÍRU ZATÍM NEVÍME.

GRATULUJUUUUUU

Mikaa

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 28.12.05 10:53

TAK MICHAELKA JE NA SVĚTĚ!!!!!!! NARODILA SE V 10:00, MÍRY A VÁHU ZATÍM NEVÍ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!§
ASI SE DÁM NA VĚŠTĚNÍ,HOLKY:O))))
LOTRANDĚ MÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓC GRATULUJŮŮŮŮŮ!!!!!!

VENDELINA

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 28.12.05 10:57

Tak jsme se shodly:o))

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.12.05 11:11

LOTRANDO: MOC GRATULUJI. Skvělá zpráva. Taková hodná holčička. Vykoukla přesně v den termínu:-)Přeji Michalce i Tobě spoustu zdravíčka, síly, štěstíčka a radosti.
Andrea a Adámek

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.12.05 11:21

Ahoj holky,

tak další zebřičátko je na světě:-)

To moje zebřičátko mi dává pořádně zabrat. Pořád protivkuje. Vzteká se a že by se snažil lozit tak to ani náhodou. Lenoch jeden. A já mu vysvětluju, že to bude mít lepší když bude lozit, že se všude dostane a bude soběstačnější a bude to zábava, ale on si nedá říct a neposlouchá rady své maminky:-) S takovou nás Vikinka předběhne:-)

ADKO: když jsem dostala první menstruaci po porodu tak to byla fakt síla. Bála jsem se pohnout. Měla jsem pocit, že snad vykrvácím, ale při další menstruaci už se to trochu upravilo. Tak doufám, že budeš v pohodě. A hlavně ať se Vikince to očičko zlepší.

MARU: pěkně si užívej dětičky:-)

Tak zatím ahoj

Andrea a zlobidlo Adámek

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.12.05 11:36

Zebřulky,

ještě jednou já. Holky, mohla bych některou poprosit o vložení fotek na rodinu? Minule mi je tam vkládala Lotranda, ale ta má teď úplně jiné starosti:-)
Bohužel mi to pořád padá a nejde žádnou fotečku vložit.
Předem děkuji
 Andrea

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 28.12.05 11:45

LOTRANDIČKO, MOOOOOOOOOOC VÁM S ELIŠKOU GRATULUJEME, MICHAELCE PŘEJEME DO ŽIVOTA HLAVNĚ HODNĚ ŠTĚSTÍ, RADOSTÍ A SMÍCHU, LÁSKY A ÚSPĚCHŮ.
UŽ JSME MOC ZVĚDAVÉ NA FOTEČKY:-))).

Andrea2+kulihrášek Eliška

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 28.12.05 11:47

Andrejko, pošli mi fotky na vorlicek@atlas.cz a ja se pokusím je tam vložit. Kdyby mi to náhodou nešlo, tak poprosíme nějakou šikovnější zebru.

Andrea2

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.12.05 12:47

Andrejko, poslala jsem ti ten mail.
Děkuji
papa
 Andrea

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 28.12.05 12:57

Lotrandičko, gratuluji k narození Michaelky :-). Přeji hodně štěstí vaší rodince rozrostlé o nového človíčka.

Lostris

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 28.12.05 13:33

ANDREJKO, fotky už máš v albu. Adámek je nádherný, koukala jsem, že už má taky rarášky v očích, asi by už chtěl všechno prozkoumávat.

LOSTRIS, moc vám to se Cidečkem sluší. Úplně mě rozněžnily ty Cidečkovy sameťoučký tlapičky:-)))

VENDELÍNKO, úplně ti rozumím, jaký je to pocit, když se Emmička dusila. Eliška se mi totiž včera napila vody při plavání ve vaně až se začala dusit. No nic moc:-(((

ADKO, já sama sice ještě menstruaci nemám, ale kamarádkami říkala, že když to dostala porvé od porodu, tak to měla hrozně silný a třikrát za sebou vždy po čtrnácti dnech. Takže je to asi normální, že tělíčko se potřebuje srovnat a dostat se do normálních kolejí. Možná radši jenom zavolej svému doktorovi.

A jsem zase v koncích, já si nikdy neudělám poznámky, a pak se divím, že si to nepamatuju.

Andrea2

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 28.12.05 13:34

Ahoj holky,
tak vanoce jsou za nami, doufam, ze jste si je vsechny krasne uzily a dostaly spoustu darecku. My jsme byli doma, ale bez darecku, protoze ja jsem nemela cas nakupovat, tak i manzel mel zakaz mi neco koupit. Manzel chodi do prace, tak zitra pojedu za nim do Prahy a spolecne neco nakoupime (ja mu chci koupit batoh, pred vanocema se mu rozpadl a ted nosi veci na squash v igelitce). Takze nas Jezisek teprve ceka. Ale na Stepana u nas byli mamka se sestrou a bratrem, tak toho privezli spoustu, hlavne pro skritka. Segra nam privezla (z ameriky) nejake vibrujici lehatko na mimco, tak jsem na to zvedava, jeste jsem to nesmontovala.
Jo a manzel prisel z prace s uzasnou novinou - holka, kterou jsme prijali v zari misto tehotne kolegyne (rodila na konci rijna), tak se sotva zapracovala a je tehotna. No manzel z toho moc odvazanej nebyl, protoze ted bude muset vsechno delat sam a do toho zapracovava holku za me (protoze ja tam nejsem). Asi to mame v laborce opravdu infekcni a uz zase nekoho hledame.

Velika gratulace Lotrande! Prcek se narodil presne na muj svatek, to si zapamatuju. Tak preju hodne zdravi.

Jinak my se mame fajn, jeste nam zbyva 44 dni, v patek 30.12. nastupuju na materskou.
Holky mejte se fajn.
Bohunka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 28.12.05 13:41

Bohunko, no vidíš, ráno čučím do kalendáře, říkám si, musím napsat gratulaci. No a pod „tíhou“ novinek o Lotrandě se mi to vykouřilo z hlavy :-O. Takže teď konečně… vše nej nej nejlepší k tvému svátku a hlavně hodně zdravíčka tobě a prckovi v bříšku :-).

Lostris

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »