Zebřičkový deníček Maru - 98.díl

Snažení

Ahojky zebrušky, Tak je víkend za námi a já zase nestíhám :D Ale užila jsem si opravdu super víkendík a jak jinak než že se s vámi musím podělit o zážitky.

Takže v pátek už jsem psala,že jsme vyrazili s přáteli na večeři, dali jsme si do nosánku a hezky jsme poklábosili a domluvili jsme se,že v sobotu večer přijdou k nám. A důvod - no přece hokej :-D Chlapci uznali, že se doma osamoceně špatně kouká a já s kamarádkou jsme uznaly, že bude lepší když si popovídáme spolu a nebudeme mít večer s chlapounem, který stejně nevnímá a jen napjatě sleduje TV. My totiž hokej fakt nemusíme, i když jde o olympiádu (doufám,že mě tady neukamenujete :-D)

Ráno jsme vyrazili na zabijačku. Docela jsem si to tam užila, protože přijel i můj brácha s neteřinkami, takže byla sranda. Ta malá chtěla všechno vysvětlit, což bylo někdy docela náročné a mé vědomosti ohledně zabíjačkových postupů silně pokulhávaly :-O Nejvíc se všichni pobavili, když jsem tvrdila,že zabíjí to prasátko, aby měli co jíst, protože mají daleko do města na nákup :-O A pak jsem si spletla slezinu s játry, ale já tam fakt špatně viděla :-O a stejně to ode mě byl nadlidský výkon sledovat celý proces zabíjačky :-O No a navíc jsem hrozná pohádkářka, ale dětičky to baští :-D
Pak tam přijel i manžův bratranec s manželkou a miminkem, k mé veliké „radosti" :-( no ale docela se holčina snažila, možná jí konečně docvaklo,ž e by se měla začít chovat normálně. Dokonce jsem jí ani kořit neviděla,což byl zázrak. Miminko bylo super, je to takový smíšek.

Večer jsme to měli jen tak tak, sotva jsme dojeli domů, tak přišla návštěva. Koukli jsme fotky ze zabijačky,f akt jsem se nasmáli protože jsme nafotili asi 100 fotek -chlapi jsou blázni :-D ale na ten digitál se to ani nezdá (musím nějakou vložit do galerky). No a začal hokej. Trošku jsme ty naše mužský s kamarádkou zlobily a trošku jim do toho kecaly a měly jsme různé průpovídky,a le pak jsme toho radši nechaly, páč chlapci vypadali poněkud rozzuřeně :-D tak jsem začaly probírat módu, kabelčičky, prádélko.....­........... a domluvily jsme se,že musíme vyrazit na jarní nákupy.

No a v neděli jsem dopoledne dlouho spinkala a spinkala a načerpávala energii. Pak jsme jeli na řízečky ke tchýni, takže jsem se opravdu vyloženě flákošila. A odpoledne jsme se zase sešli s přáteli, vzali pejska a šli do lesa na procházku. Pak jsem zašli k nám na kafčo a prostě jsem strávili bezva odpoledne. Skoro to vypadalo,ž e tu zase zůstanou na hokej :-O ale nakonec to vzdali.

Nu tak to byl můj naprosto pohodový víkendík :-) až na ten neustálý hokej :-O
Sice nemám vypráno, čeká mě uklidit ledničku a do mražáku nacpat maso apod. ale zanechává mě to klidnou, zítra je taky den............

Určitě se budete ptát jak se cítím - nevím co napsat, cítím se naprosto normálně, včera mě teda píchalo k večeru v bříšku, ale dneska jsem úplně v pohodě, takže uvidíme. Zatím to moc neřeším............

Mějte se moc krásně a těším se na vaše vyprávění jak jste strávily víkendík. Papá Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
panda1
Kecalka 184 příspěvků 19.02.06 20:13

JUPí - jsem prnvní!!!!!
Panda

 
panda1
Kecalka 184 příspěvků 19.02.06 20:19

Maru - super deníček, já tak hokej sleduju až dál, protože většinou, když se dívám, tak to nedopadne dobře
Taky mě čeká mytí lednice a mrazáku, chci počkat, má zase mrznout, jinak jsem pěkně lenošila, dnes jsem vyprala čtyři pračky, uvařila - měla jsem od mamky čerstvé uzené (čočkovou polévku), uzené+bramborová kaše, ještě před chvílí to manžel dojídal
jinak mě asi postihla spavá nemoc, včera a dnes odpoledne jsem si tak na dvě hodinky zdřímla, zase mě bolela hlava, jestli to nepřejde, tak se chystám k paní dr., já na to vůbec netrpím.
Ani se mi nechce zítra do práce, napište, jak jste prožily víkend, určitě činoroději než já, už se moc těším na jaro, dnes jsem slyšela zpívat ptáky…No už taky bude březen - já miluju jaro, jak krásně voní vzduch a příroda se probouzí ze zimního spánku…
Hezký zbytek neděle + úspěšný start do nového týdne
MARU - hlavně ať ti to utíká a koncem týdne budeme čekat na zprávu…
 Panda

 
mia  19.02.06 20:24

otevřu net a co nevidím, nový deníček, Maru tak já tě za nedostatek sportovního fanoušstí rozhodně kamnovat nebudu:-)) ani můj muž na to není.
Držím ti palečky i kopítka ať je vše tak jak má být, ale hlavně že si holka užíváš a odpočíváš.

A ještě minulému deníčku:
Kati, to jsou úžasné vyhlídky, držím palečky.
Vendelínko bráchova holka je omezená, s tím ty nic nenaděláš, své si jí řekla, tak se tím netrap, možná, jde-li promluvit s bráchou, ale s ní to nemá cenu, se mi zdá.
Karlo tak doufám, že už viroza není aktuální:-))
Nello no na mě jsi moc statečná, že se barvíš sama já jsem srab, ale zas bavíš okolí, tak jsi užitečná, žertuju, doufám, že s tím podaří něco uspokojivého udělat.
na AFP držím palce, ale na můj vkus bývají příliš často falešně pozitivní.
Agnes doufám, že zkontrolujou, že už je OK.
Marko, držím kopítka to už bude Markétka za pár dní na světě, tak se holky držte.

Tak a u nás vypukává snažící čas tak doufám, že mrňous dovolí se o nějakého dalšího snažit, nějak ho trápí průjem a pruďánkuje asi mu kočence není nejlíp, teda přes den řádí a k večeru nemocínkoatí, no uvidíme

pa

Mia

 
mia  19.02.06 20:26

Pando nesmutni, jaro je tu za čtyři týdny a lenošní jsou teď asi všichni

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 19.02.06 20:27

Ahoj Zebrušky!
Tak už končí víkend. Já jsem byla v sobotu v práci a pak jsem dokonce stihla upéct makový štrůdlík a krásně se potulit s manželem. Dopili jsme zásoby vínka, takže až zase chytneme slinu, tak se asi budeme muset spokojit se sedmičkou něčeho z Billy. A dneska jsem se hezky válela v postýlce (Maru, nebylas sama) a vyprala, umyla nádobí a nachystala se na zítra. A ve čtyři zase budíček a do práce.
Také se musím pochlubit, že už nejsem Yetty, oholila jsem si nohy a cítím se báječně. Ono to oteplení má něco do sebe. Když v koupelně nejde pára od pusy, tak to se dá dělat spousta věcí.
Přeju hezké pondělí.
Rafuska

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 19.02.06 22:48

Teda mAru takový víkend bych si taky dala líbit.
My na prochajdu nemůžem, protože tajou ty tuny sněhu a je tu hrozná břečka. Jen ať tě to píchá v bříšku dál!! :o))
Byli jsme ale dnes na nákupech. Já mám zítra narozky, tak jsem (no spíš taťka:o) dostala domácí kino, koupila si v Orsay hnědou voĺánovou sukni, manža si koupil dvoje boty, Emičce čepičku a možná mě taky ještě boty čekají. Takže fááákt štědré narozeniny!

Rafusko chudáčku ty vstáváš ve čtyři??? Uáááááá to bych nezvládla! Já jsem do práce vstávala v osm nebo v devět!! Předtím jsem ale taky chodila do práce jiné a to jsem vstávala o půl šesté a už to byla moje smrt!!Teď vstávám kvůli prckovi o půl sedmé a večer se mi nechce spát tak čučím na internet.

Emička teď chudinka 3 hodiny v kuse hrozně moc plakala. Trápily ji po delší době zase prdíky. Myslímsi ale, že to je jen proto, že nám manžel nedovolil se vykakat. Byli jsm ev přebalovacím koutku a já věděla, že je doba na kakání. Ona se sama vykaká jen velmi vyjímečně. No jak jsme neměli čas,tak říkal ať to necháme na doma a to už jaksi bylo pozdě:o( Hovínko měla na krajíčku a ne a ne ven. K tomu se mi ještě hrozn osypala na pusince. Uvidím, jestli jí to do zítra zmizne. Zítra jdeme na kyčle, tak nám prosím držte palce aby to dopadlo dobře. My jsme to trošku flákali a já ji to širokébalení už dávat nechci!!!! Když pominu to, že se s tím pořádně pronese, tak ještě nemůže pořádně kopat nožičkama.

Tak jestli tady už nikdonení, tak já jdudočíst ´minulý deníček.

Vendelina + Emma

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 20.02.06 00:00

MARU

DRŽÍM PALEC !! VLASTNĚ NE - VŠICHNI TI DRŽÍME PALEC - TO JE 5 X 4 PALCŮ (I TY U NOH) A TAK TO JE 20 PALCŮ PRO ŠTĚSTÍ !!!!!

MYSLÍM NA TEBE
ED X

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 20.02.06 06:46

Ahoj zebřule, jsem ranní ptáče (nebo spíše Jéňa, já bych klidně ještě chrupkala). My byli u tchýnule, takže to naše jezulátko bylo středem pozornosti a já jsem si od něj trošku odpočala :-)
Hokej jsem sledovala jenom ze záznamu a né celý, neboť když jsem viděla co tam vyváděj, tak mi z toho tekly nervy...... A včera jsem šla taky v osm spát.
Vendelíno - já mám většinou chuť chytit takovou maminu pod krkem a trošku jí ubrat kyslíku, aby věděla jak se to mimčo cítí, když vyhuluje!

Pando - já se taky tak moc těším na jaro, to budou ty procházky o něčem jiném než o prodíráním se hromadami sněhu.
Jdu se věnot mateřským povinnostem
Bosorka

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.02.06 07:52

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha..-
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Alex......- 23.2. endokri­nologie
Amalie..-
Janka…- 28.11. laparos­kopie, poté IVF
JJ.........-
Kaitlin…- v roce 2006 čekání na adopčátko a transfer darovaných vajíček
Kati.......-
Konopka..- 20.3. laparoskopie
Lostris…-
LuciaM…-
Mia........- začátek snažení 10.2.2006
Maru......- 10.2. IUI, testování 24. nebo 27.2.
Marky.....- 22.2. imunologie
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..-
Samsulka-
Sima......- březen IVF
Twiggi.....- 15.2. UTZ
Ulrika.....- začátek snažení únor 2006
Zdenca…- leden-únor KET

Žabucha..-

Zebřičky dvoučárkové:

Babů......- 20.2. 38 tt+2 (bublinek)
Cami.....- 24.2. 21 tt (dvojčátka), 3.3. genetický UTZ, TP 7.7.2006
Falco......- 24.2. 28 tt (šampioni)
Karla......- 21.2. 22 tt, 13.2. UTZ srdíčka, TP 1.7.2006
Marka.....- 20.2. 36 tt+3 (Koblížková, 20.2. kontrola, TP Markétky 17.3.2006
Mikaa.....- 22.2. 9 tt+2 (Mikaaček), TP 25.9.2006
Míšenka..- 24.2. 11 tt+3 (Bobánek), 3.3. kontrola, TP 13.9.2006
Narcisek..- 22.2. 23 tt+0 (holčička), TP 21.6.2006
NellaB.....- 20.2. 16 tt (překvapení), 20.2. kontrola, 30.3. 4D UTZ
Nothingn..- 22.2. 26 tt (pan chlapeček)
Pavca......- 22.2. 8 tt+5 (Tajemství)
Pajinkaa..- 20.2. 17 tt+5
Rysavka..- 20.2. 39 tt (Brouček), 20.2. kontrola, TP 4.3.2006
Tinna......- 21.2. 40 tt+1(mrňousek), TP konec února 2006

Zebřičky se zebřičátky:

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka**…- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine…- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
barbucha..- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča.......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka…- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007…- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka.....- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia......- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina.- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII.- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda…- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma.....- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Katia.......- 31.1.2006 v 13:07 hod. se narodil Thomas, měří 47 cm a váží 3700 g a Vera, měří 46 cm a váží 3170 g
Ed..........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
*Bohun
.....- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 20.02.06 08:13

ahojky a dobré ránko,

Maru - skvělý víkend, pěkně jste si ho užili. A ten hokej taky nemusím. Jsem otrávená, když se chce manža dívat, ale to je jen výjímečně, páč on moc fanda není, tak to vždycky vydržím. Stále držím kopýtka i kopýtečka zaťatá:-DDD

Vendelínko - všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!­!!!! Moc lásky (i sexíku), a samé radosti:-DDDD

Mio - bohužel viroza se u mě chytla asi na dýl, ale bojuju co můžu:-DDD

Rafusko - takže Yetty, jo? To já jsem pořád, ale dneska to shodím, páč jdu k zítra k doktorovi.

Holky včera jsme přece jenom vyrazili s manžou na nákupy pro mimíse. Manža statečně vydržel všechno, tímto ho moc chválím. Bylo to fajn. Až na příhodu na zpáteční cestě. Už jsme byli skoro doma, když v jedné vesnici přes cestu vyrazil srnec. Bohužel už se nedalo nic dělat, takže jsme ho srazili. Chudáček. Manža šel shánět myslivce a já u něho řvala a řvala. V duchu jsem se mu snad milionkrát omluvila, že jsme ho srazili a že jsme nechtěli, ale příště že se má prve rozhlídnout. No tak už je mu snad dobře. Byla jsem s toho moc smutná, takže ani na večerní tuleníčko s manžou nedošlo:-D

Karla

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.02.06 08:28

Ahoj holky,

tak zrovna, když jsem líná jak vandrácká hůl a nechce se mi psát, tak vy se o víkendu pěkně rozepíšete, ostatně to je už druhý víkend. Musím se polepšit :-)

Tak ještě k minulému deníčku:

SImo, kluk ti určitě vyčaroval hezký účes na hlavě, že? :-)

Karlo, páteční večer se vám s manželem zadařil, jak čtu. Jasně, když se tu neukážeš, máš omluvenku :-D.
Jak to vidím, tak delší absence vůbec nehrozí, nemůžeš prostě bez nás být :-).
Srazit srnce, také bych to špatně nesla. Chápu tě. Doufám, že už je ti lépe, netrap se.

Adko, to je tak bezva zpráva, že je tchán uražený :-D. Kéž by mu to nadlouho vydrželo.
To věřím, že tě dušení Vikinky vyděsilo. Naštěstí to dobře dopadlo.

Marko, mňam kuřecí křidýlka mám ráda i já, ale tedy pečená :-). To si Maxík jistě pochutnal

Maru, tak rybu jsem koupila, ale špatně. Byla hodně přesolená, takže jsme si moc nepochutnali.
Koukám, že zebří souznění funguje i nadále, protože - věřte nevěřte - i já jsem pekla makovec :-D.
Deníček jako vždy skvělý. Jsi statečná, že jsi dokázala asistovat u zabijačky. Já bych se na to nemohla koukat.

Agness, přeji Michalce brzké uzdravení. To je fajn, že ji včera bylo už lépe.

Andreo, zdravím zubatou Elinku :-D.

Kati, jupiiii, už jsi zase mezi námi :-D.

Mio, brzké zdolání střevní infekce přeji. Hlavně, že Maxíka nebolí bříško a je veselý.

Vendelino, dobře jsi to své švagrové napsala. Akorát, že to u takového člověka nebude mít bohužel žádnou odezvu. Ty jsi se jenom zbytečně rozčílila. Kéž by jí to pak miminko vrátilo tím, že bude muset k němu často vstávat.
Přeji, ať dnešní kontrola dopadne dobře a kyčle jsou v pořádku.
Vše nejlepší k narozeninám! :-D

Pando, tak co hlava, už nezlobí?

Nello, a nedají se tvé vlasy ještě zachránit? Třeba přelivem.

Mějte se,
Lostris

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.02.06 08:29

Sice jsem to nenapsala, ale Maru, stále na tebe myslím a kopýtka držím :-).

Lostris

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 20.02.06 08:33

Dobré ráno zebřičky,

já jsem si ten víkendík, spíš neděli také užila. V Brně jsem si koupila kožák jak říká můj miláček v Orsay takový ten kožený plášť v modré barvě měli poslední v mé velikosti-to bylo štěstí protože v Olomouci mají jen velikost 34 a dostanou je snad až někdy koncem března začátkem dubna jestli vůbec.Líbí se mi i zelený ale prý bych v něm vypadala jak vodník. Chtěla jsem ještě boty nějaké bez podpadku takové ty rovné mokasíny ve stejné barvě kabátu ale nemají snad ještě dostanou.Já mám několik párů bot ale všechny na vysokých podpadcích a ty teď nosit nemůžu.
V H&M mají takové krásné pidivěcičky všechny jsem si je ohmatala ale nekoupila jsem nic až budu vědět pohlaví ať vím jakou barvu mám koupit.

Vendelina - obr gratulace k narozeninám!!!To Ti manža udělal radost tolik dárků.
Chudinka Emička ta se ale musela trápit, tatínek příště musí počkat ať si sám pokusí někdy zarazit kakání ha ha.

Maru - to byl víkendík, to sis ho pořádně užila.Já zabijačky sice moc nemusím protože pocházím z vesnice a naši měli vždycky tak tři čuníky - jak já nesnášela pomáhání u zabijaček. Ale je pravda že není nad uvařené prasečí ucho vytažené z kotle, nebo někdy si dát libovou tlačenku.

Tak já pádím k doktorovi ať zase nepřijdu pozdě, tam bude zas lidí.

NellaB 16tt (překvapení)

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 20.02.06 09:33

Hmmmmmmmm to by mě teda zjímalo, co jsem udělala Honzíkovi já, když k němu musím pořád vstávat......? :-)

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 20.02.06 09:34

Tak Nello - šup vyfotit a ukázat!

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 20.02.06 09:35

Vendelíno - vše nejlepší k narozeninám a co nejméně starostí s bříškem u princezny

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.02.06 10:40

… tak to víš jen ty sama :-D. Nechci dráždit, přeji ti, aby se Honzíkovo buzení brzo ustálilo na delších časových intervalech, přes tu noc nejlépe osmihodinový :-).

Lostris

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.02.06 10:53

Nello, souhlasím s Bosorkou. Vyfoť se v novém kožáku a ukaž se :-).

Lostris

 
Mikaa
Kecalka 147 příspěvků 20.02.06 11:06

Ahoj Zebrule,

tak hlásím, že jsme to naše těhotenství řekli o víkendu i druhým rodičům :-), no to bylo slávy :-). Dokonce už začali řešit plínky :-))). Jinak jsme měli pohodový víkend a já už se strašně moc těším na jaro. Hrozně moc. Ta zima mi už nedělá dobře. A těhotenské - celodenní nevolnosti taky ne… :-)

Kati, vítám tě zase zpátky a jsem ráda, že výsledky dopadly dobře a budu držet kopýtka při IVF :-)

Vendelíno, myslím, že jsi udělala dobře, že jsi to své švagrové řekla. Já bych asi taky nevydržela vidět to a neříct co si o tom myslím… Třeba když jí to řekne víc lidí, tak se nad sebou zamyslí. Budu držet kopýtka, aby kyčličky dopadly dobře.

Maru, myslím na tebe!

Marko, ty už budeš za chvíli rodit :-) nechceš ještě přidat nějakou fotečku na rodinku když jsi zatím 2v1?

Rafuško, teda, vstávat ve 4, to by mě šlehlo… Ale ty jsi ráda, že teď pracuješ, vidď? A jaké jsou vlastně nové kolegyně?

Přeju hezký týden

Mikaa + Mikaaček (dnes končíme 9. týden :-))

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 20.02.06 11:14

Ahojky holky,

musím jen v rychlosti, máme nějaké fofry v práci.

No co já o víkenu, v pátek jsme šli s přítelem na večeři, pozvala jsem ho, enboť splnil fyzické testy co měl udělat. No o sobotní večerní program bylo jasno, u nás hokej jasně zvítezil, neboť přítel a i já jsme do něj jako blázni, hrozně to prožívám,a teď co jsem těhu, snad ještě víc, dělá si mi u toho špatně, bolí břicho a je hrozně z těch nervů. Já si vždycky říkám, jestli mi to za to stojí, ale já to prostě miluju.
Tak se zatím mějte krásně¨
Míšenka+Bobánek

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.02.06 12:48

Ahojky!

Teď jsem tu 14 dní vůbec nebyla ale hned běžím popřát MARU hodně štěstíííííííí­ííí!!!!!!

Myslíme na Vás

pá Montička + Filípek

 
mia  20.02.06 13:28

Zdravím,

Rafusko, vstávat do práce ve čtyři, brr
nohy jsem oholila ve čt a také jsem pocítila řádnou změnu:-))

Vendelínko vše nejlepší, ideálně kdyby vás na kyčlích pochválili. A Emmičky je mi oc líto, já to moc neznám, tím nechci provokovat, tak snad se bobek kočičce podaří.

Karlo, to je mi líto, že se mrcha drží, a nehoda se srncem také. Nám se to stalo taky, byla jsem už těhu, ještě jsem to nevěděl, jan tušila, měli jsme za sebou 930km a 70 před Prahou ve 3ráno na dálnici, nešlo nic dělat, ani na myslivce to nebylo … netrap se

Lostris, jak to, že líná jak vandrácká hůl, vždyť jsi pekla makovec?

Bosorko, neboj děti nebudí maminka z trestu, alespoň já tomu věřím, neboj ono to přejde, tomu věřím také, Max sám neusíná, jen s námi a ještě u naší postely a to mu je rok, v noci ho stěhuju do jeho a nad ránem zase zpět, osum hodin v kuse nespal nikdy, ale k šesti už toi bývá častěji.

Nello, gratuluji k oblečkům a přeju ještě botčky. Oblečení na mrňouse já tedy kupovala z druhé ruky, ale z nových se mi nejvíce líbí právě H&M, i něco nového mám a právě od nich, příjde mi nejlepší poměr cena výkon, a hlavně mě jejich styl baví, ty oblečky jsou nápadité a barevné, já Maxe ráda oblékám do výrazných barev.

Mikao, chudinko, ale máš to krásné trápení, ty těhu nevolnosti, o je dobře, že jste si druhé oznámení užili, a darovaných plínek se nezříkej:-))

Montickoooo, jak se má Filda?

Holky já chci to jaro hnééd, Max spí, ven jdem až odpol. tak si alespoň užívám sluníčko za oknem. Jsem zmrzlej typ a ještě mi to Max neulehčuje tím, že se strááášně nerad obléká.
Ale bude, bude už za 4týdny a 2dny.

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.02.06 15:52

Mio, pravda, kalendářně bude jaro, ale ty bílý sr… se za okny budou stále válet. Nevýhoda žití ve vyšších polohách :-(. Závidím, těm co bydlí v Praze.
Tou leností jsem myslela psaní :-).

Lostris

 
samsulka
Kecalka 198 příspěvků 20.02.06 16:03

Ahoj holky

hlasim se vam po delsi odmlce,nejak jsem nemela ani co psat,ale ctu vas poctive.
Dnes jsem odvezla manzilka na nadrazi,tak jsem opet slamena vdova,ale snad jen do patku.Dnes i ukapla slzicka,asi predmenstruacni syndrom nebo co.

MARU tak jste si to opet hezky uzili,takove vikendicky ti fakt zavidim. A stale drzim kopytka!!!:)))

VENDELINKO vsechno nejlepsi,hlavne hodne zdravicka a pohodove miminko!

KATI to je dobre,ze uz jsi doma a ze mas vsechno za sebou.Tak se hezky dolec a pak hupky supky…

KARLO at viroza brzo prejde,jestli to nebude tim holym zadeckem nedavno na prochazke! A s tou srnkou te uplne chapu,co mame chlupacka,nejak taky ty zviratka moc prezivam.V te­levizi,kdyz neco ukazuji,hned prepinam,protoze bych ani neusnula.Ale to se v zivote stava a vy jste za to nemohli,hlavne,ze se vam nic nestalo.

Holky omlouvam se,vic napisi zitra,jdu jeste poveset pradlo a neco snist.Jo a jaro taky touzebne ocekavam!
Vsem preji hezky zacatek tydne

samsulka

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 20.02.06 16:32

Ahoj Zebřule,

Maru - Víkend sis koukám pěkně užívala. Hokeji moc nefandím a koukat na něj také nemusím. A ani manža :-)) Píchání doufám věstí jen samé dobré zprávy.

U nás byla o víkendu manžova ségra s klukama. V pátek jsem se pustila do lívanců - dělala jsem je z litru mlíka - když jsem je pak smažila tak jsem si pěkně nadávala. Já totiž vyslala manžu i se seznamem na nákup, aby až pojedou z nádraží ještě nakoupili a nějak se jim to protáhlo a přijeli až když jsem měla dosmaženo. V sobotu jsme udělali krátkou procházku po Pražském hradě a pak jsme šli do Imaxu na Žraloky 3D. Bylo to moc pěkný, jen jsem u toho sem tam usínala. Ta procházka mě docela zmohla.

Vendelíno - tak všechno nejlepší!!! A kyčle ať máte v pořádku.

Rafuško - cože? Ve čtyři hodiny? Mě sice ranní vstávání problémy nedělá, ale tohle by mě asi brzo skolilo.

Karlo - teda to jsou zážitky. Ještě, že se vám nic nestalo! A co autíčko? Je také v pořádku?

Kati - super, že je všechno v pořádku. Tak třeba nebudete ani IVF potřebovat.

Lostris - já si říkala, že mě sníh nevadí, ale jak bylo o víkendu hezky tak jsem moc ráda, že už se otepluje a sníh je pryč (tady v okolí Prahy).

A zprávy z kontroly - na porod to teď moc nevypadá. Hlavička už nenaléha (je trochu našikmo), takže CS je jen 2 ( před dvěma týdny to bylo 6 a začínala jsem se otevírat). No tak nevím. Dr mě poslal na utz, ale já se objednala až na příští pondělí. S tou pani u okynka totiž nebyla řeč - Dr. mi říkal, ze na něj můžu jit i dneska. A ona, že do další kontroly příští pondělí se to může změnit (když bych šla tento týden) a že mě objedná na pondělí. Tak jsem řekla, ze teda dobře a ona v ponděli v jednu (na kontrolu k dr jdu v cca 10.30). Ted se mi to rozleželo v hlavě a asi tam zavolám a přeobjednám se. Doktorovi asi nejde o to jakou polohu bude mimčo mít příští pondělí ale jaká je aktuální. Protože, když náhodou začnu rodit ted tak mu případný pondělní utz bude na nic. Ještě to promyslim.

Tak se zatím mějte krásně.

Ryšavka 38+3tt

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 20.02.06 16:36

Jo a ještě se vám musím pochlubit, že mi manža v neděli řekl, že jsem s tím bříškem hrozně sexy :-))))
A myslel to asi vážně - to se nedalo přehlídnout :-)))))
Ryšavka

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 20.02.06 17:02

ahoj holky,

hlaseni z KO: na monitoru ukazkove kontrakce, dokonce se na me prisel podivat pan doktor z porodnice :)))), ptal se, jestli ty kontrakce citim, tak jsem mu rekla, ze jo, ale ze to neboli moc, jen tak divne tlaci. tak se usmal a rekl, ze mimi v poradku a ujistoval se, ze jdu jeste do poradny.
v poradne nasledovalo neprijemny (auuuu) vysetreni, pry je vsechno krasne nachystany a muzem kdykoliv rodit :)
dalsi ko mam 27.2., UTZ 1.3. (a pak pry uz se asi s panem doktorem neuvidime :)), vubec nevim, co si mam o tom myslet. ale nikdo z toho nedela zadny zavery, proste je to normalni stav a mimi je v poradku, takze nestresuju..

vic budu reagovat zitra, mam volny cely den, tak se na to vrhnu a doctu vsechny prispevky.

zatiiiim papa

Marka + Marketka 36+3tt

 
mia  20.02.06 18:07

Já vím, žes myslela psaní:-)) ale ono v Praze není také pořád blaze, co já bych v prosinci dala za sních a tady je s…

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 20.02.06 19:46

Ahojky zebrušky,
Mražák je odmražený, masíčko je tam hezky uložené a teď honem chvátám za vámi.
Teda vy jste toho napovídaly, to je super, tak já jdu číst ........

Pando ať ti jde ten úklid lednice taky tak hezky od ruky jako mě. Koukám,že jsi měla takový pracovní víkend, ale je dobře,ž e jsi si našla čas i na odpočinek. Já chci taky JAROOOOOO.

Mio přeju aby mrňouse brzo přešlo břišní trápeníčko a dovolil vám tuli tuli.

Rafusko teda vstávat ve 4 to by ze mě byla brzo mrtvolka :-D taky jsem včera oholila nožičky :-D jak to tak čtu tak jsem jako Karla, když jdu k dr. Tak to schodím,a le jinak na to kašlu.

Vendelínko přeju všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka a štěstíčka a sexíku. Pěkně jste s manžou nakupili, tomu říkám pořádné narozky :-D
Zítra budu držet kopýtka ať je na kontrole kyčliček všechno pořádku.

Ed teda to je palečkůůůůůůůůůůůůů moc děkuju a pozdravuj svoje Štěstíčka.

Karlo a co jste všechno nakoupili pro mimíčka? Povídej, přeháněj.
Ze srnce už nebuď smutná, bohužel se to stává. My když jedeme k manželovým rodičům tak jezdíme skoro krokem, protože před jejich vesnicí potkáváme srnce pokaždé.

Lostris co to čtu padla na tebe lenora, tak jí honem zažeň a piš piš piš. Co jsi dělala o víkendíku? Noa ještě k zabijačce, kdybych tam neměla neteř, kterou všechno zajímalo, tak jsem byla zalezlá a rozhodně to nesledovala. Ta starší neteř seděla v obýváku a pronesla,ž e se na to rozhodně dívat nepůjde a to jí vydrželo celé dopoledne. Až pak šla pomáhat,a le zase byla moc šikovná.

Bosorko taky přeju aby Honzíček začal hezky spinkat a ty jsi se krásně dospala.

Koukám,ž e tu začalo frčet oblečení firmy Orsay,takovou reklamu tu děláte Vendelíno a Nello, že si to snad půjdu najít na netu nebo vložíte fotečku?

Nello cože ty jíš vařené prasečí ouško, to snad ne? :-D

Mikko to je dobře že už to ví celá rodinka, přeju ať tě těhunevolnosti brzo přejdou.

Míšenko to je dobře že jste si užili super večeři. A u toho hokeje se tolik nestresuj.

Montičko děkuju, někdy nám přijď napsat jak se s Filípkem máte. A co sourozeneček, neplánujete?

Samsulko kampak ti odjel manžílek? Nesmutni určitě se ti brzo vrátí, musíš častěji přijít mezi nás a bude ti veseleji.

Ryšavko teda lívance z litru mléka to jsi si dala. Na žraloky máme taky někdy namířeno, musí to být super zážitek. Takže se všechno ustálilo a prckovi se teď na svět nechce? Dej vědět jak jsi to s tím UTZ vymyslela a domluvila. Jé taková pochvala od manži to je pěkný.

Marko koukej podávat podrobné hlášeníčko, to vypadá jak kdybys měla rodit každým dnem. Honem vyfoť bříško, myslím na vás.

Kati kdepak se nám touláš, doufám, že je ti dobře a odpočíváš a manžílek tě obletuje.

Holčinky děkuju moc za držení kopýtek jste zlaté jak to se mnou prožíváte. Dneska se cítím tak nějak na MS tak nevím........­........ A v noci jsem vůbec nemohla spát, pořád jsem se budila, asi začínají pracovat nervíky. I když si to ani moc nepřipouštím, ale to podvědomí je pěkná potvora, uvidím jak budu chrupkat dneska.

Mějte se hezky papá Maru

 
panda1
Kecalka 184 příspěvků 20.02.06 20:41

Ahojky zebřičky
VENDELINO - dodatečně vše nejlepší k narozeninám, moře štěstí, zdraví a lásky
MARU - tak dnes jsem nic neudělala, ani tu lednici, přišla jsem nějak zmořená a tak jsem si zdřímla, jen jsem byla nakoupit a koupit něco manžovi, měl dneska svátek, tak jsem to vyřešila kvalitní lahvinkou červeného vína. Roluju kopýtka,
LOSTRIS - díky za podporu, ale už je to o trochu lepší, i když ráno bolela zase a když jsem se teď navečer vzbudila, tak mě trošku pobolívala, ale už je to lepší,
MIKOO - to jste museli všem udělat radost, a z nevolností si nic nedělej, někde jsem četla, že pomáhá zázvor, myslím, že tady na emiminu byla na to téma diskuse.
Uvidíš, že se to bude lepšit, to se jen bouří hormony a tělo pak na to takto reaguje.
KARLO - nic si z toho nedělej, jeli jsme poprvé s mým budoucím manželem k nám, tak jsme se zastavili u ségry v UH.Brodě, tam mu ulili slivovici, tak jsem řídila dom já, no a říkám, že tady bývají srnky, už jsem jela pomalu, protože je tam hrozná pravotočivá zatáčka, a najednou těsně před světly se mi prošla srnka, no já dupla na brzdu, samozřejmě bez spojky, tak mi to zdechlo. No ale ustála jsem to, manžel vedle mě jen seděl a nechápavě zíral, většinou mám na srnky štěstí já, když řídím, tak jezdím pomalu, ale ono se to někdy nepovede. Důležité je, že se Vám nic nestalo.
SAMSULKO - tak ať se ti brzy manžílek vrátí, a ať ti to bez něj rychle uteče, u nás většinou bývá slaměným vdovcem manža, jezdím tak za 3 týdny k mamce na Moravu, a manžel teď do konce března má nejvíce práce, pak už jezdíme spolu
MISENKO - tak se opatrujte
BOSORKO - tak ať Ti Honzík lépe spinká, kámoška to měla u obou kluků až do 3 let, tak už taky byla ráda, že se trošku vyspí, ještě že se s ní občas střídal manžel s maminkou, totiž pak hubla a byla úplně psychicky na dně.
MARKO - to to fakt rychle uteklo, musím pochválit, jak to máte v domečku pěkné a krásně přichystané pro Markétku, moc se mi líbí postýlka pro Markétku, úžasná…
Stejně jste dobří, jak si to s manželem zvládla, i přes Tvůj stav…
Teď už si budeš užívat bříška a těšit se, až budeš mít Markétku u sebe v náručí
RYŠAVKO - taky se Ti to už krátí, stejně Vás obdivuju, jak to vše zvládáte, i běžné domácí práce.
Já jak zesílela, tak mi to nejde tak rychle, no musím s tím něco udělat, abych pak nebyla úplně neohrabaná…
Zebřičky, přeji Vám hezkou dobrou noc, zítra…
 Panda

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.02.06 20:52

Ahojky holky!

Filípek spinká, tak jsem šla ještě nakouknout:)

KATIO: sice hodně pozdě, ale i tak posílám obří gratulaci k Vašemu dvojitému štěstí! Pořád jsem chodila nakukovat, myslela na Vás a stejně mi to uniklo:( Doufám, že se máte dobře a řádně si užíváš svých dvou zlatíček!

PAVČO: sice jsem zprávičku o Tajemství už četla dřív, ale ještě jsem se nedostala k tomu, abych pogratulovala! Takže JUPÍII a gratuluji a držím palečky, aby to byla holčička, když po ní tak toužíte:)

A jak se máme my? Teď jsme si užívali 14 dní u babičky a dědečka a přiznávám, že se mi domů nechtělo. Ne že by mi nebylo smutno po manželovi, ale tady v Brně jsem víc „sama“.
Jinak se máme tak nějak v duchu blížícího se stěhování do domečku. Ona stavba, která už sice byla skoro hotová, ale neměla duši, ji pomalu začíná dostávat a tak máme radost z každého nového zábradlí, dveří atd:))))
Filípek je kus chlapa. Má 12 kg! Pořád se mu nechce chodit, takže má záda dostávají zabrat:) Ale až se rozhodne, že se rozběhne, tak se rozběhne. Pospíchat na něj nebudeme. Je to naše kouzelný sluníčko. Začal dělat úúúúžasný ksichtíky a dávat náádherný a slaďoučký pusinky! Ty mě fakt odrovnávají, protože jsou něžnoučký a táááák roztomilý:) Umí říkat ham ham, tata, mama (i když to používá spíš místo hamahama a myslí tím jídlo, né maminku:), zlvádá říkat děda, ale momentálně je všechno a všichni teta:)) A umí krásně vrčet!:) To začal dělat, když slyšel, že se dědeček holí, babička krájí chleba na el. kráječi nebo mixuje zeleninu:) Náš obřík totiž odmítá jíst obídek, v kterém jsou kusky:( Přitom rohlík, piškoty, kukuřičné křupky a další dobroty krásně kouše, ale obídek musí mít na kašičku, ostuda jedna:)

No a snaženíčko? Zrovna dnes jsem psala Ed, že už se opět porozuji, sleduji píchnutí v bříšku atd a přeju si, aby MS nedorazila, takže asi tak:) Ale PŠT:))))))))))))

Mějte se krásně a všem přeji hoooodně štěstí ve vašem snaženíčku!

pá Montička + Filípek

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 20.02.06 21:30

ahojky všem :-))
MARU mooc držím palečky.
Vendelinko všechno nejlepší k narozeninám :-))
jinak my se máme dobře. lítáme po Mudrech a zatím OK. spermiogram v pořádku, krev také.. čekáme na výsledky z genetiky a 22.3. jdeme na imunologii.. tak uvidíme. mezitím se máme snažit a pak tomu trochu pomůžeme, pokud to nepůjde samo :-(
mějte se hezky. žabucha

 
Panda
Povídálka 22 příspěvků 21.02.06 07:16

Dobré ráno, zebřičky,
rychle jsem nakoukla, co se děje a musím pracovat, onemocněla šéfová, tak ještě musím obvolat zákazníky, kvůli objednávkám, navíc včera bylo 20., tak mě čeká dekáda, zpracovat papíry a poslat je na firmu, já si to naštěstí dělám průběžně, tak toho tolik nemám.
ZABUCHO - uvidíš, že se to povede, hlavně, aby se zjistila příčina, my s manželem měli vše v pořádku, nakonec i genetiku a nakonec byl u mě problém, měla jsem BI na spermie, což právě zjistili v Podolí. Všichni se dočkáme, aby ne, po tom všem, si to zasloužíme
MONTICKO - to je krásné, jak Filípek prospívá, pamatuju si Tě z deníčku, to jsem ještě aktivně nepřispívala, ale určitě se nám to všem zadaří
Zebřičky, ozvu se večer
Hezký den a zatím pa

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 21.02.06 08:29

ahoj holky,

tak jsem se konecne poradne vyspala :) sla jsem spat v 8 a vstavala jsem v pul osmy :))) (se dvemi malymi pochuzkami na wc). juchuuu, uz jsem to potrebovala jako sul. fakt jsem nejaka vycerpana…
do toho mi hned rano volali z prace, ale nevzala jsem to, byla jsem trosku urazena, protoze vcera jsem vsem rikala, ze uz se to u nas chysta k porodu a ze potrebuju vic klidu a ze teda ocenim, kdyz me nechaji chvili byt. no, ale jak vidim, tak si vsichni predstavuji, ze budu porad v zaprahu :(
od rana mi zase tvrdne brisko, ale v porodnici rikali, ze je to normalni, tak se tim neznepokojuju.

Panda - dekuji za pochvalu bytecku, jsem tady ted tak nejak stastnejsi a bavi me uklizet :)

Maru - fotecky jsem hodila na rodinu, tak pak muzete mrknout, jak mi Marketka zas v brisku vyrostla :)
Stale na tebe myslim, kopyta zarolovana :) Uz mas koupeny testik?

Monticka - no to jsou novinky, tak i ty se chystas na druhe? Tuky tuk, at to nezakriknem, vid? Budeme ti drzet kopytka :) Filipek je sikulka, je dobre, ze ho nenutite behat, kdyz se na to sam jeste neciti :)

Jdu vas jeste poradne procist a pak se jeste ozvu.

Marka + Marketka 36+4tt

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 21.02.06 08:58

Maru - tak Ty sis užila zabijačkový víkendík, tu muselo být fajn. Já mám produkty ze zabijačky celkem ráda, ale nemusím to taky pořád. Tak 2× do roka mi to stačí.Taky mám dostat co nevidět MS a už začínám mít občas takový ty pocity v břiše, které přímo nesnáším, protože ani jednou mě mé tušení nezklamalo a zázrak se nekonal. Takže vždy před MS mám takové ty stavy úzkosti a někdy si i pobrečím. Zrovna včera a to jsem si řekla, že letos žádné slzy a dlouho jsem to taky nevydržela. Manža mě naštěstí neviděl, nechci před ním vypadat jak nějaká hysterka. Moc Maru na Tebe myslím a vždyť víš, že všichni Ti držíme moc kopýtka.

Vendelínko - VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TĚM NAROZENINÁM, HLAVNĚ ZDRAVÍČKO A HODNOU A ZDRAVOU EMIČKU,AŤ TI DĚLÁ CO NEJVÍCE RADOSTÍ A CO NEJMÉNĚ STAROSTÍ.

Karličko - ať Tě brzy ta viróza přejde. Doufám, že je to jenom lehké nachlazení z té vaší procházky. Tak se pěkně uzdravuj.

Pando - mě taky v Podolí zjistili zvýšenou BI proti spermiím a užívám na to Prednison a beru ho už 3 roky. Říkali, že to budu brát až do 3. měsíce těhotenství. Takže doufám, že se toho brzy dočkám.

Marko - Tobě se to teda krátí. Opravdu každým dnem může být Markétka na světě. Už se moc těším na její fotečky. Je super, jak to tady všichni společně prožíváme a na konci uvidíme ten nejkrásnější uzlíček.

Ryšavko - neboj na Tebe taky myslím, Ty to máš taky za pár. A kde vůbec budete rodit??? S bříškem Ti to určitě moc sluší a když to říká manžel tak je to na tuty.

Zebřičky - o víkendu jsem se dočkala svého manžílka, který přijel z hor. Ještě jsem v sobotu navařila pro celou tu bandu lyžníků. Vyprávěli mi jak můj manža spadnul a jak ho boleli 3 dny žebra. No a v neděli jsme jeli na Bulovku, protože se prý nemohl chudáček ani v noci vyspat jak ho to bolelo. Cestou nás zastavili policaiti, že jsme prý odbočili v zákazu odbočení a měli jsme štěstí, řekli jsme, že hledáme nemocnici, tak nás pustili, jinak prý pokuta 1.000,– Kč. Uf, tak to jsem byla teda ráda. V nemocnici to dopadlo tak, že to má jenom naražený, takže to dopadlo taky dobře.

Hezký den Sima

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 21.02.06 09:22

Ahoj holky!
Tak my jsme ty kyčličky včera nestihli!! Zato jsme ale skočili na kožní, protože se malá škaredě osypala na pusině. Dostali jsme mastičku a je to lepčí.

Nello já mám taky ráda H&M. Bohužel ne všechny ty věcičky jsou praktické, to vím ale až teď. Nejhorší jsou zipy. Ty dětičky totiž nemají krček a tak je to pořád škrábe do pusinky. Ale ty věci s patentkama jsou super. Hrozně se mi tam líbí takové ty sáčka,ale to je fakt nepužitelné na malé miminko.

Míšenko proboha na hokej ti odteď dávám PŘÍSNÝ ZÁKAZ:O)

Karlo to s tím srncem je fakt smutné. Já bych to taky hrozně ořvala. Byl hned mrtvý? Moje noční můra je, že někdy něco srazím a ono to bude ještě napůl žít:o((

Rysavko ty ten porod bereš nějak obráceně,ne? Musíš se otvírat, ne zavírat!!!!:o) Nebo chceš rodit krkem?:o)

Marko ještě neroď!!! Zkuste to holky ještě chviličku vydržet, každý den je dobrý. Já si myslela, jak už je to od 36tt v poho, Emma je o 14 dní a stejně měla nedonošenecké problémy. Držte holky aspoň týden!!

Montičko téééééda tak ti přeju abys měla stejné štěstí jako ED!!!!!!!!!!!­!!!Pššššt:o))

Simo no jo naražená žebra bolí hrozně!!

Vendelina + Emma

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 21.02.06 09:58

Ahoj zebřičky,

včera kontrola proběhla vpořádku, chtěla jsem vědět pohlaví miminka a Dr. říkal že se kouknem že už se to pozná, no ale ta malá opička se nechtěla ukázat, mrskala sebou tak že nemám ani fotku protože se prostě mimi nechtělo nechat vyfotit. V jeden moment jsem zahlédla mezi nožičkama cosi a připadlo mi to jako pindík ale to mně Dr. upozornil že to byla nožička s prstíkama ha ha.Koukala i sestřička na obrazovku a neviděla také nic, nakonec se Dr. podařilo změřit hlavičku a je vpořádku.Tak si musím počkat na genetiku ve 20tt tam se to určitě dovím.
Potom jsem šla do poradny a Dr mi říká tak to už jsme daleko maminko už máte pěkné bříško to je pátý měsíc a já mu říkám ne 16tt, já už fakt vypadám na pátý měsíc ale mám jen bříško a nepřibrala jsem nic. Sestřička mi řekla jestli prý držím štíhlou linii a já že nééé jím normálně ono to nějak samo. Říkla že sem tam se najde maminka která nijak zvlášť nepřibírá a že se nemám bát že si to miminko ze mně veme všechno co potřebuje.Už mám opravení termín porodu to jak sem se sekla s posledním dnem MS tak TP 6.8.2006 kontro­la 13.3.

Maru - já fakt mám nejraději vařené prasečí ouško on to u nás nikdo nejí jen já. V Orsay mi hodně věcí nesedí kupuju si tam právě jen ty kožené věci jsem na ně ujetá oni je nemají moc drahé, jinak kalhoty mi od nich vůbec nesedí, koupila jsem si tam loni dva komplety z broušené kůže bundička se sukní v růžové a krémové barvě ale nedomyslela jsem kolik stojí čistírna. Vyčištění jednoho kompletu 500,– za sezónu to dáš tak třikrát a jeden komplet stál 2500,– takže katastrofa.Ale oblečky tam mají pěkné.
Dnes Ti pošlu info o sobě musím to nějak seslohovat na to jsem antitalent.
Maru nestraš s MS nevzdávej to!!!Já na Tebe moc myslím a držím kopýtka.

Marka - tak už se Ti to krátí, to už bude každým denem Markéta na světě.To možná ten maliník co? Kolik jsi přibrala?

Ryšavka - tak Ty taky, to by byla paráda kdyby jste s Markou porodily ve stejný den.

Karla - chudák srnka, ale velké štěstí že se nestalo nic Vám.

Mia - já nemám oblečky vůbec žádné jen jsem schovala první botičky první dupačky prostě všechno první co měl Tomášek pro něj na památku. Po posledním potratu jsem dala všechno pryč s tím, že už nikdy mít žádné dítě nebudu, nějak mi to v té hlavě přeskočilo. Ale švagrová říkala že mi něco po klukách dá že ty nejhezčí kousky schovává právě pro mně.Já mám také ráda hodně barevné oblečky a v H&M je mají za přijatelné ceny což jsem se divila.

Lostris - tak jsem si koupila přeliv večer si to naplácám na hlavu tak jsem zvědavá co mi to udělá.

NellaB 16+2tt (překvapení)

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 21.02.06 10:02

A ještě tam napíšu takovou hrubku ,,opravení" samozřejmě opravený.

 
samsulka
Kecalka 198 příspěvků 21.02.06 11:15

Ahoj zebrule

MARU to je nahoda,ja taky odmrazovala mrazak,i kdyz zabijacku nemame,ale vlastne jo 4 kupovany jelitka.:)))
Manza odjel do naseho druheho domova v Praze,ale jen proto,ze ma dnes opet kontrolu oci.Tak cekam na zpravy,ale stejne se asi nic noveho nedozvim,protoze porad nevidi,uz ho to celkem depta.
A nestras s menstruaci(hus-hus),hlavne musis myslet optimisticky!

PANDA at ti to v praci odsypa! A jake bylo vinecko,chutnalo?

SIMO to mame asi stejne pocity,take cekam na zazrak a pritom citim,ze se opet nekona.A taky mam nejak slzave udoli,vcera jsem musela ujet z nadrazi,aby me manzilek nevidel,ale stejne mu to neuslo.No snad aspon prichod jara nam doda trochu radosti!

MARKA uz se moc tesime na Marketku,ale klidne si chvili jeste pockame!

VENDELINKA posilam pohladenicko Emmicce,aby se ji pusinka uzdravila.

NELLA B tak miminko se nechce prozradit,asi vas chce trosku ponatahovat.

samsulka

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 21.02.06 11:58

Ahoj všetkým, tak sa hlásim, že výsledky z histológie sú OK.

Tak som nad sebou rozmýšľala a zistila som, že sa tu stále neorientujem a nejako sa mi potom ťažko vyjadruje k jednotlivým príspevkom. Tak asi bude lepšie, keď to zabalím. Vy ste „stará partia“, všetci sa poznáte… navyše moja slovenčina… proste mám pocit, že som nezapadla.

Tak asi tak. Občas sa na vás prídem pozrieť. Držím palce všetkým nech to tento rok vyjde. Pá, Lucia

 
samsulka
Kecalka 198 příspěvků 21.02.06 12:07

LUCIA M co sa stalo? To mas asi dajake chmurne myslienky.Ja som taktiez zo Slovenska,sice pisem cesky,ale to len preto,ze mam manzela z Ciech,tak sa zdokonalujem.A mys­lim si,ze tady zebricky urcite nerozlisuju,odkial si a ako pises. Tiez som sa zo zaciatku neorientovala a mala som tie same pocity,ale je to len o tom,ze ked viac pises,tak sa aj viac o tebe dozvieme a mozeme najst spolocne temy.
Ale ked to vzdavas,je to tvoja vec,len si myslim,ze zebricky by ti urcite pomohli.Aspon mne sa to vsetko lahsie znasa,ked viem,ze v tom nie som sama.
Gratulujem k dobrym vysledkom a dufam,ze ta chmurna nalada skoro prejde.

samsulka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 21.02.06 12:42

Ahojky zebrušky,
jdu vás v rychlosti pozdravit. O víkendu jsem se pustila do přeinstalování počítače a ten si nějak nechtěl nechat vysvětlit, že by fakt měl fungovat. naštěstí se podařilo ho rozchodit, dokonce už funguje i připojení, ale nemám ještě nainstalovaný ani word, tak nejsem schopná reagovat jednotlivě.
A ještě k minulému deníčku: díky všem za podporu, tchán je fakt uražený, prý možná dojede jen tchýně někdy v březnu a kdyby dojel i tchán tak u nás nebude přes noc. Tak bysme to nějak mohli zvládnout. Uvidíme.

Pando, děkuju ti moc za nabídku. Ráda bych tě osobně poznala, ale radši za jiných okolností.

Vendelínko, opožděně gratuluju k narozeninám. Byla jsi určitě moc hodná, když jsi dostala takové dárečky :-)
A té tvé švagrové bych řakla asi ještě něco ostřejšího, bohužel je asi příliš blbá na to, aby si uvědomila, jak ubližuje miminku. Škoda, že brácha jí nic neřekne..

Holky mějte se fajn, doufám, že se ozvu ještě dneska.
 Pa

Adka a Viktorka

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 21.02.06 14:03

ahoj holky,

prave jsem se vratila ze cviceni, jsem si protahla kostru i Marketku. Bylo prima zas videt vsechny ty lidicky :) Vsichni se divili, ze za 3 nedele mam TP, pry mam porad strasne male brisko :)))

Vendelinko - ja vydrzim rada, jen aby se Marketka nerozhodla jinak :) Ted jsem 37tt, v porodnici rikali, ze je to v pohode, tak si nedelam zadny stresy.

NellaB - celkem mam nahore +11kg a uz asi moc nepribiram, mozna tak 0,5 kg. Doktor byl spokojeny, ze je to optimalni :)

Holky, musim se jit natahnout, Market kope a krouti se a to mi pak vyvolava ty poslicky, tak to nebudu zbytecne provokovat. Ale kdybyste videly to vlnobiti - to je videt i pres obleceni, jak se tam bouli :)

Jeste se ozvu.
Marka + Marketka 36+4tt

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 21.02.06 14:06

LuciaM - urcite v denicku zustan a prispivej, pomuze ti to. Takove depkoidni stavy zname kazda, ja jsem taky prerusila na pul roku emimino a diskuze a denicky, protoze jsem mela pocit, ze se pak nesoustredim na nic jineho, ale stejne mi pak holky zacaly chybet a vratila jsem se za nima :) Gratulujeme ti k vysledkum z histologie - jen tak dal.
Drz se.

Marka + Marketka 36+4tt

 
Mikaa
Kecalka 147 příspěvků 21.02.06 14:10

LuciaM,

tak to teda ne, jednou jsi s námi, tak tady zůstaneš :-). Žádné strachy, že se mezi námi nevyznáš, to přijde, však je nás velká banda… Mně holky tady vždycky chyběj, když se dlouho do deníčku nedostanu. A na depky jsme tu přebornice, že, holky? Myslím, že každá z nás už sem ze stejného důvodu napsala to svoje trápení…

Nikam neodcházej, jo?

Mikaa

 
Mikaa
Kecalka 147 příspěvků 21.02.06 14:15

Jo, a ze Slovenska tu opravdu nejsi sama, kromě Samsulky ještě Janka, Zdenca a možná i Sima??? No, vidíš, jsem tu třičtvrtě roku a sama to nevím přesně, ono je to jedno, jsme jedna velká českomoravskos­lovenská parta.

Mikaa

 
mia  21.02.06 14:20

Mikaa má pravdu, LucioM,
já jsem tak stará parta, že už tu znám také jen pár holek, a ještě se v nových moc nevyznám, ale snažím se postupně, já mám malého kloučka tak se mi snáz reaguje na maminky, tobě zas budou bližší snažící se starosti, já třeba plavu v těch písmenkách IFV atd. nevím co čemu předhází a tak.

zůstaň, so slovenčinou sa trápím rada. (je to dobře?)
 Mia

 
janka1
Kecalka 174 příspěvků 21.02.06 14:28

Ahojte zebričky,
ja sa Vám hlásim s tým, že 20.02 som MS ešte nedostala, takže IVF ma čaká až v apríli, tento cyklus sa stimulácia teda konať nebude, lebo docent z centra odlieta do Austrálie, no škoda. Ale telu nerozkážem, aj tak si robí čo chce! Aspoň sa teraz budem dlhšie tešiť na začiatok stimulácie v apríli.
MARU - moc a moc držím palčeky aby testík dobre dopadol, ty by si si to už fakt zaslúžila! MS-pocitom nepodliehaj, však vieš, že to ešte nič neznamená!! I keď tie nervy si viem predstaviť.
KATI - čítala som, že si bola už na lapárke a výsledky sú v poriadku, tak to je fajn, i keď tie pobyty v nemocnici ja osobne už nenávidim. Teraz ti už vlastne nič nestojí v ceste za ďalším IVF, však?
MARKA - to tak strašne uteká!, za chvíľočku budeš mať maličkú v náručí, ale aj ja si myslím, že by ste trošičku mohli počkať. Takže ešte chviličku spolu pobudnite!
KARLO - tak toho srnčeka by mi bolo moc ľúto, ja som raz videla zrazenú srnku (aj s obr-bruškom) a to som tam skoro dušu nechala, ako mi jej bolo ľúto.
A kedže som tu teraz dlhšie nebola, ani neviem, či už vieš či to bude chlapček alebo dievčatko, ak už je to oficiálne známe, poinformuj ma prosím. ŽABUCHO- tak po toľkých vyšetreniach sa už musí zas zadariť a teraz už na poriadok!
Tak nejak sledujem, že v Čechách Vás posielajú na samé vyšetrenia, kým u nás na Slovensku rovno na IVF. Tak neviem, či je to dobré, či zle.
LUCIAM-neblázni, ja som tiež zo Slovenska, tiež mi dá pekne zabrať kto je kto (hlavne teraz po dlhšej pauze), ale ono predsa nie je povinné odpisovať každej zebričke. Ale ak potrebuješ trochu oddychu, tak malú pauzičku ti dožičíme, ale potom šupky-dupky zas medzi nás.
CAMI- tiež si dobre pamätám, že sme na jeseň boli obe adeptky na IVF. U mňa sa všetko kvôli cystám odsunulo a vlastne aj teraz zas kvôli centru o mesiac (asi je to už môj osud!). Pamätám si, že u Vás bol problém manželík a mal podstúpiť operáciu. Ako vidím, dobre to dopadlo a mne to dáva ďalší optimizmus pre moje IVF. Držím palce aby ste to dotiahli do krásneho konca!
 janka

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 21.02.06 14:34

čo mi to robíte??? ste strašne zlaté.

je fakt že sa v tom teraz nejako plácam, sama neviem čo je to so mnou, nálady hore dole. ale strašne veľa času trávim na emimine a musím si dať proste pauzu

držte sa dievčatá, nedajte sa.

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 21.02.06 15:29

LuciaM - fakt neopouštěj nás, já mám taky ještě v některých zebřičkách zmatek. Stačí když napíšeš jak se máš nemusíš ani reagovat na příspěvky. Já jsem četla emimino dva roky a potom jsem se teprve registrovala a jsem tady s Vámi ráda.

Marka - to jsi přibrala akorát to po porodu brzy půjde dolů, jsem zvědavá kolik tentokrát přiberu já.

Pajinkoa - jak se máš?

NellaB 16+1tt (překvapení)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »