Že by se na nás s maličkou usmálo štěstí?

O životě

Jak jsem vám dřív psala v deníčku, mám skoro 6měsíční holčičku Beátku, o kterou se starám sama se svým tatínkem, jelikož její tatínek o ni nejevil zájem. A najednou?

sice je tam maličká rozmazaná, ale je to s ním :) s tim druhym nejmilejším.....

Když se narodila Beátka, byl u porodu jen můj tatínek - dědeček… mrzelo mě to, ale nebylo ani nějak moc na vybranou, aby tam byl s námi i někdo jiný, jelikož to vše přišlo nečekaně. Beruška se mi narodila předčasně o měsíc v 7:38 ráno.

Do porodnice za námi Zdeněk (tatínek) nepřišel, ale zprávu jsem mu napsala „narodila se ti dcerka“…byl z toho vyděšený, asi jako všichni :) Čekala jsem, že se za námi alespoň přijede podívat do porodnice, ale nepřišel… doufala jsem zbytečně. 11. 11. 2010 nás pouštěli domů z porodnice a on se měsíc neozval. Nepřijel se na ni podívat, nejevil zájem.

Až po měsíci mu došlo, že má dcerku a ozval se: „můžu se dneska stavit?“ Byla jsem nadšená a odepsala: „samozřejmě, jsi tu vítán…“ a taky že přijel. Vše bylo super, na malou se pořád smál, i když ona ho moc ještě neregistrovala, potřebovala mě. Jezdil se za námi občas dívat, ale na téma „být rodina“ sklonil hlavu dolů a že to nejde, že neví, jak by se měl chovat, starat a odešel. Takhle to trvalo několik měsíců. Psali jsme si, chodil se na ni dívat, ale spolu jsme nebyli. Nasliboval hory doly, no jakmile se za ním zavřely dveře, zapomněl, že má malou a užíval si. Kdo by si neužíval v 18 letech, že? :(

A tak jsem na to zapomněla, přestala jsem žít v naději, že by z toho mohlo být něco víc, že bychom byli RODINA. Dny a měsíce utíkaly rychle a já se seznámila s moc milým klukem. Je mu 24 let. Rozumný, krásný, staral se o maličkou jako by byla jeho vlastní a já zapomínala na Zdendu. Byla jsem konečně štastná. Trápení pominulo a já si začla myslet, že budeme nová rodina. V tom jakoby to vycítil Zdeněk, že někoho mám a začal psát, že mu chybíme, jak moc chce být s námi a starat se se mnou o maličkou, že nás obě miluje.

No já se nechtěa spálit, a tak jsem to nějak ignorovala. S Tomem jsme byli krásný pár, ale… bohužel, jak vše krásné rychle přišlo, tak i rychle odešlo se slovy „malé se to netýká, ale nejsem schopný vztahu. Raději si budu užívat“, a tak jsem opět s Beátkou zůstala sama. Znova jsem se spálila a bláhově věřila. Věřila v dobrý konec, že zázraky se dějí. Byla jsem z toho smutná, ale snažila jsem se držet, už jen kvůli maličké. Zdeněk opět utichl… nenapsal, nezavolal, nepřijel. Jakoby se po něm slehla zem. Až…

Jednoho dne napsal a přijel se za námi podívat. Byl svou dcerkou tak unešen, že za ní jezdil každý víkend a já nevěřila svým očím :) Krásně si sní hrál a usmíval se na ni a já se nad nimi rozplývala. Teď za námi jezdí pořád a neustále jsme v kontaktu a vypadá to, že bychom mohli být opět spolu. Že by se stal opravdu zázrak a Beátka byla se svým pravým tatínkem? :) Já ho nepřestala milovat, no, naučila jsem se nedávat tolik city najevo, pak je totiž přestane dávat i on…

Teď mám možnost jít s maličkou do baráčku u Zdendova nevlastního tatínka, tak snad to všechno dobře dopadne :) Co jsem tím chtěla říci? :) Nikdy se nevzdávejte, zázraky se opravdu dějí!

Přeji všem hodně štěstí do života a ještě jedna rada: stále se usmívejte, i v těch nejhorších chvílích, vždyť smích léčí a nikdy nevíte, kdo se do vašeho úsměvu právě zamiluje!

Hodnotilo 4 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 23.04.11 09:51

ahoj,no mám to podobný jsem s malou Kačenkou sama a žiju se svou mámou…Vím jak ti je a vím že ten chlap prostě chybí ale já jsem se s kaččiným tátou rozešla definitivně opustil mně když jsem byla těhotná… :nevim: potom se po porodu taky zajímal a do dnes se chce k nám vrátit ale já mu to nedokážu odpustit odešel jednou odejde znovu…Tobě přeji at se ti daří malá at Vám krásně roste a je zdravá a at se tatínek chopí své povynosti a konečně se k tomu postaví jako chlap…Hodně štěští holkyyy :hug: :hug:

 
pannacotta
Generální žvanilka 24994 příspěvků 23.04.11 16:34

mas moc krasnou dcerku :potlesk: :potlesk:
no je me lito ze se na tebe vykaslal ..je fakt ze je mladunky no snad konecne dospel..moc vam drzim pesticky at to klapne a uzijete si malou spolecne s nim ! :palec:

 
Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 23.04.11 19:50

Nádherná holčička.Snad už bude jen dobře.A na „obhajobu“ tatínka tvé dcerky,musím napsat,že si nedovedu představi kluka,který se v 18 stará o mimčo.Takže klobouk dolů a at mu to nadšení zůstane a jste šťastná rodinka.

 
maminkaa  23.04.11 19:59

No, tak hlavne aby ses zase nespalila, aby to nebyl zasejeho vrtoch.

 
Heni_Bea
Stálice 62 příspěvků 24.04.11 10:47

děkuji moc, no uvidíme jak to dopadne, zatím jsem štastná s malou tak jak to je.. ale nebráním se tomu kdyby se chtěl vrátit :) .. přeci jen pravý táta je TÁTA :-)

 
helenkanai
Závislačka 3239 příspěvků 24.04.11 11:36

Také držíme paličky at se daří a at to vyjde.Já mám bohužel zkušenost,že jak odejde jednou udělá to opravdu znovu.Tatínek mojí malé nás opustil už podruhé :-( takže já už na něj zanevřela.Drž se.

 
Heni_Bea
Stálice 62 příspěvků 12.12.12 19:11

Když si momentálně čtu článek po roce nestačím se divit jak jsem byla naivní a věřila v něco co nikdy nebylo na dosah. Toužila jsem po rodině, ale nakonec nic z toho se neodehrálo. Zdeněk opět utichl a to už napořád, už rok a půl se neozývá, neplatí, nejeví zájem. Malá si ho už naštěstí nepamatuje takže se na něj neptá, ale jednou až bude větší, budu jí to muset říct, ale jak? snad k tomu nebude muset dojít. Ted máme nového tatínka a Beátka má sestřičku a je vše v pořádku :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama