Živá panenka III

O životě

Nikdy jsem si nevšimla, jak dokáže čas utíkat. Člověk se ani nestačí otočit a už má doma z miminka předškoláka. Už to není ten mrňousek, co se na vás usmívá z postýlky, ale pořádný kus chlapa. :)

No a přesně tak je to u nás. Když si vzpomenu, že před chvílí nastupoval Samuel do školky, a teď nebude trvat dlouho a půjde do školy, je mi z toho trochu smutno. Čas strašně letí. Za ten rok co jsem sem nepsala, se toho mnoho změnilo. Alespoň pro mě.

S přítelem jsem se nastěhovali do vlastního bytu. Je kousek od práce, kde pracuji. Díky praxím, které nám škola umožňuje, tam mám slíbené místo, jen co dostuduji. Teď tam jsem jako „pomocná síla“, no nevím, jak jinak to vyjádřit.

Zkrátka dělám skoro vše, jako kdybych už měla školu vystudovanou, akorát plat je samozřejmě jiný. Mně to ale nevadí, jsem ráda, že se dokážu sama o sebe a syna postarat. :)

Ve škole mi to jde dobře, všichni, jak můžou, se mi snaží vycházet maximálně vstříc. Dokonce jsem si mohla udělat srovnávací zkoušky a nastoupit do 4.ročníku, jak jsem měla být, kdybych nepřerušila. Takže maturita za dveřmi. Ráda bych na VŠ, tak snad mi to vyjde. :)

S přítelem jsem si plánovali druhé miminko, samozřejmě ne teď, ale třeba za 3-4 roky. Bohužel osud to chtěl jinak. Měla jsem vážnější onemocnění, které mě připravilo o vaječník.

Vzhledem k tomu, že ve druhém vaječníku mám opakující se cysty a nefunguje tak, jak by měl, tak lékaři nedávají moc šanci na další otěhotnění. Ale třeba budu mít štěstí, kdo ví. Ráda bych si splnila ještě tu holčičku. :)

Hodnotilo 23 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1709 příspěvků 03.11.14 07:01

Promiň, ale nějak nechápu, o čem vůbec má deníček být :think:

 
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 03.11.14 08:06

Asi o tom, jak čas neúprosně běží a na nic se neptá :)

 
solip
Kecalka 275 příspěvků 03.11.14 08:18

@TerezkaW přečti si předchozí deníčky autorky. Asi prostě jen chtěla napsat, jak se nyní má a jak to zvládá.

@Postrach17 vidíš, tak to je přesně důvod, proč se ti stalo to, co se ti stalo. Proč jsi otěhotněla ve 13ti… Protože dneska, ač jsi stále mladá, tak to zřejmě nepůjde tak úplně jednoduše. Všechno se kvůli něčemu děje, všechno má svůj důvod. Já ti držím palce, ať se ti daří tak, jako doposud a ať se vám miminko povede, už teď jsi určitě skvělá máma (dle předchozích deníčků).

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 03.11.14 08:24

Drzim palecky :palec: :palec: :palec:
priznam se, ze jsem nejdrive nevedela o co jde, ale jak tady bylo vysvetleno, ty jsi mela dite ve 14 nacti 8o 8o
No opravdu at ti vse dopadne jak si prejes :kytka: :kytka: :kytka:

 
Jitka79
Závislačka 3533 příspěvků 03.11.14 08:43

Přečetla jsem teď i tvé předešlé deníčky a klobouk dolů!! :potlesk:
Ono v období puberty se může stát ledacos a děti můžou propadnout partě, drogám.. někdy nepomůže ani slušná výchova, no doufám, že se nám toto obloukem vyhne.. Ale proč to píšu, většina z těchto dětí pak není ani tam, kde jsi teď ty ;) Ty ses dokázala postavit na vlastní nohy, i když jsi přišla ještě o kus dětství.
Držím pěsti, ať se daří i dál :hug:

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8711 příspěvků 03.11.14 09:50

Jdu na předchozí deníčky, nějak mi to celé nedává smysl… :nevim:

 
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 03.11.14 12:32

Tak jsem přečetla také předchozí dva deníčky a… Nevím co na to říct no :) Já přišla o panenství až tak v 18 letech s tím pravým :) se kterým jsem 7 let a čekáme dítko na cestě v mých 22 letech, ale musím říct, že jsem vždy už tak od 10 toužila po tom stát se matkou :) starala jsem se o syna svého bratra který o něj bohužel vůbec nejeví zájem.. Je to tak, že každý máme jinou vůli, jsme jiní, a dokážeme snést jiné věci. Hlavně že jste na tom dobře no :) Ale rozhodně to není ještě u konce s tím početím druhého mimíska :) chce to jen netlačit na pilu :) ono se to poddá, až to budete nejméně čekat :) Hodně štěstí… :kytka:

 
pha
Povídálka 13 příspěvků 03.11.14 14:18

Mam pocit ze u Tebe opravdu osud zapracoval…co se ma stat, stane se :-)
Je perfektnj jak jsi se postavila i ty a Tvoje rodina k rodicovstvi ve 13ti letech. Prave ted s odstupem casu muzu rict klobouk dolu, zvladas to lip jak starsi maminy.
at se dari a bud stale tak odhodlana a silna! :pankac:

 
Postrach17
Kecalka 158 příspěvků 04.11.14 21:43

Omlouvám se zapomnela jsem pridat odkazy na drivejsi denicky :) děkuji za podporu :)nejsem pysna na to ze jsem otehotnela tak brzy, ale na to ze se všechno snazim zvladat a dokazala jsem se postavit jak se rika na vlastni nohy…když si vezmu kolik lidi me odsoudilo a mysleli si ruzne veci tak snad alespon trochu zmenili nazor :)

 
maminka201  18.01.16 23:48

Ahoj, nevěděla jsem, že máš x dalších deníčku..držím ti moc palce a snad i ta holčička bude :srdce:.Jsi dobrá! :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama