Život bez dětí je pro mě o ničem

O životě

Mám teď chvilku čas, tak mě napadlo napsat sem další pokračování. Ahoj holky, nedávno jsem psala taky deníček a dneska jsem se rozhodla ten první deníček trošku rozvinout

Dneska mám skoro volný den, můj táta si vzal starší dcerku na chatu na Slapy, takže tu máme jen mladší. Ta naše malá cácorka tady není asi už dvě hodiny a mně se po ní už stýská, nejhorší je, že mě přepadají myšlenky, aby dojeli dobře, prostě aby se jim něco nestalo. Můj táta je dobrý řidič, jinak bych mu jí nepůjčila ale přesto pochyby mám.

Minule jsem psala, že je nemocná, naštěstí antibiotika zabrala, prakticky už nezakašle, nechtělo se mi ji kvůli tomu pouštět pryč, ale táta mě překecal, tak aspoň oba přijdou na jiné myšlenky a Lůca si užije dědečka.

Anička mi před chvilkou usnula na prsu, tak jsem ji přenesla do postýlky a mrška se vzbudila, tak si tam teď je a já jen doufám že brzo usne, nebo bude zase děsně protivná, což ona umí být dokonale.

No a abych navázala na deníček, psala jsem že se mi zabil brácha, byla jsem už trochu větší, ale přesto jen dítě, měla jsem ho strasně moc ráda, prožili jsme spolu dost lumpáren a ted by byl výborný strejda pro moje holky, ale on tu není, tak aspoň doufám že bdí nad námi.

Včera jsem večer byla na eMiminu s Lůcou, skoro každý den, koukáme na Vaše fotoalba, líbí se jí strašně miminka, no a najednou mi povídá, mami koukej, strejda je nahoře, nejdřív jsem nechápala, tak jsem jí řekla, ať mi to řekne ještě jednou, tak ukázala na obraz mého bráchy, docela mě to přivedlo do rozpaků, hodně jsem jí o něm vyprávěla, ale stejně mě dostala.

Musím jít, Anička začala brečet, tak se jí jdu věnovat, až bude trochu více času, tak zas něco napíšu, doufám, že Vás nenudím.

Hodnotilo 14 lidí. Score 2.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 20.04.11 19:09

Ahoj! Mám to podobně, když nemám kluky u sebe, taky přemýšlím, jak jim je , co asi dělají a jestli se jim nestýská. A můžu na rovinu říct, že teprve s dětmi má můj život smysl a jsem moc šťastná, že je mám. Přeju Tobě a Tvé rodince hodně zdraví a pohody! :hug:

 
BettyB.
Echt Kelišová 9039 příspěvků 6 inzerátů 20.04.11 20:48

Kačí- ono se tak nějak říká, že ty děti to cítí! Že vidí něco, co my dospělí ne..třeba opravdu strejda bdí a dává na vás pozor, potřebovali by jste to s dětma jako sůl! Držím palce, ať se pro tebe a děti vše v dobré obrátí a tobě trochu odvahy, však ty víš… :srdce:

 
peluani
Extra třída :D 10572 příspěvků 21.04.11 21:48

Holky dekuju moc :hug:

 
BettyB.
Echt Kelišová 9039 příspěvků 6 inzerátů 21.04.11 22:12

Kačí- nemáš zač! Já vím, člověk se chce vykecat o něčem jiném, než porodním deníčku :srdce:

 
Mondík
Závislačka 4507 příspěvků 21.04.11 22:35

Strejda na vas vsechny urcite dohlizi… Nekdy to pekne mrzi, kdyz uz kolem sebe nemas lidicky, kteri patrili do rodiny a nevidi tvoje deti, uspechy, apod. Pred par lety necekane umrel bratr moji maminky a taky me kolikrat napadne, co by rikal na vsechna ma zivotni rozhodnuti a jak by mel rad naseho prcka. No, to uz se bohuzel nedozvime… :-(

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama