Život jako horská dráha

Snažení
  • sandalka7
  • 05.01.12

Minulost, na kterou se snažím zapomenout, přítomnost, za kterou jsem neuvěřitelně ráda a budoucnost, na kterou jsme dva. Přemýšlím, jak začít. Určitě nejsem první, kdo píše deníček čistě proto, že má potřebu zpovědi. Jsem holka v nejlepších letech (21) a za svůj krátký život jsem toho zažila možná až moc. Není to nic, na co bych byla pyšná, ale musím s tím žít, a doufám, že když se z toho tady vypovídam, najdou se lidé, kteří pochopí, proč jsem to všechno udělala.

V roce 2010 jsem měla přítele, v té době už dva roky. V dubnu jsem naprostou náhodou zjistila, že jsem těhotná. Což o to, já miminko chtěla, ale přítel to bral jako obrovský podraz. Nebudu to rozepisovat do detailů, ale přišla jsem o něj ze stresu a bůhví čeho ještě. Přítel pak úplně obrátil, najednou dítě strašně chtěl, a tak jsme se o miminko pokoušeli znovu. V září jsem o něj opět přišla. O Vánocích další pokus, s pořadovým číslem 3, sakra do třetice všeho dobrého i zlého, to už musí vyjít, ne? A 1. února jsem o něj přišla. Miminko pokaždé umřelo kolem 10. tt.

Psychicky jsem to pak už nezvládla a sesypala jsem se. Nemohla jsem spát, nemohla jsem jíst, a dokonce jsem zkusila skočit pod auto. Říkáte si, jaká jsem hloupá a pitomá? Já už si to dnes říkám taky. Dostala jsem se do péče psychologa a začala brát prášky na spaní. A co myslíte, že mě chytrou nenapadlo? Všechny prášky jsem vymačkala z obalu, spolykala a zapila vodkou… chytré, vážně. Asi za to mohl z části i „přítel“ neboť jsem denně poslouchala, jak jsem k ničemu a že jsem napůl ženská, povzbudivé, ne? No a tak jsem skončila na psychiatrii.

Když jsem všechno překonala a dostala se mezi „normální“ lidí, vzala jsem místo 450 km daleko a chtěla začít znovu. Což se mi povedlo :-) Konečně se začalo blýskat na lepší časy, protože jsem potkala svého Pana Božského :-) :-) S ním jsem konečně začala opět věřit v sama sebe. Slovo dalo slovo a my odešli a vrátili se do míst, kde to oba známe, protože ač jsme se poznali tak daleko, celý život jsme prožili jenom kousek od sebe. Rozhodli jsme se, že do toho skočíme rovnýma nohama a rovnou si našli byt a začali jsme spolu žít. Poprvé jsem s klukem mohla mluvit otevřeně a všechno říct a on všechno pochopil, moji touhu po dítěti, moje starosti, moje problémy. Poprvé jsem si uvědomila, co to znamená mít svoji spřízněnou duši.

Slovo dalo slovo a už jsme spolu 7 měsíců. 7 NÁDHERNÝCH měsíců, kdy jsem neuvěřitelně šťastná a spokojená. A už druhým měsícem se pokoušíme mít miminko. Že by ten rok 2012 byl konečně tím, který mi změní život k lepšímu? Roky 2010 a 2011 byly zlé, hodně zlé, a tenhle rok bude tím pravým pro další život. A já prosím své tři malé andílky, kteří na nás koukají z nebe, aby mi seslali dušičku jimi vybranou a schválenou, abych ji mohla opatrovat a chránit a milovat, protože člověk, který bude tatínkem této dušičky, bude ten nejlepší táta na světě!

Doufám, že jsem vás moc neznechutila a nebo neunavila. Takhle, na mobilním telefonu, vypadá můj deníček možná až příliš dlouhý. Děkuji vám všem, pokud jste dočetli až sem.

Hodnotilo 11 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Haštalka  05.01.12 03:17
štěstí

Já moc nevěřím na štěstí a na andílky už vůbec ne…samo, člověk po něm touží, ale ve finále má život takový, jaký si ho udělá..někdo mít děti může, jiný ne, tak už to na světě je a asi i bude. :potlesk:

 
zdenik1988
Kecalka 358 příspěvků 05.01.12 05:28

Preju ti aby jsi se co nejdrive dockala toho vysneneho zlaticka. I ja mam tam nahore dva andilky a verim, ze ty mi poslali meho prcka. Takze vim cim jsi prosla. Jsi moc statecna. Doufam, ze tu brzo najdu denicek o tom jak te prcek zlobi:-)

 
Janie Bast
Kelišová 5917 příspěvků 05.01.12 06:05

Naodsuzuju tě. Něčím podobným jsem si prošla (pokusy o sebevraždu jsem se pokusila před mnoha lety). I k psychologovi jsem se rozhodla jít, i když o mnoho let později, než byly ty pokusy kvůli jiným problémům. Styděla jsem se, že chodím k psychologovi a jednou mi kamarádka řekla, že mě obdivuje, že někdo má prostě zlomenou ruku a někdo duši a oba potřebují pomoc.
O jednoho andílka už jsem taky přišla a další miminko si ke mě zatím hledá cestu.
Tvůj deníček je krásný. Je moc báječné, že se to zlé obrátilo a ty teď jsi šťastná. MOc ti to přeju a přeju ti, aby další miminko přišlo už brzy a napořád. :hug:

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 05.01.12 09:20

Z toho mi šly slzy do očí… držím palce a jediné co mě napadlo že bylo asi dobře že to nebylo s tím bývalým partnerem ne? a teď budeme všichni držet palce aby Ti to už konečně vyšlo když si potkala toho pravého…

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 05.01.12 10:12

Ahojky.nejspíš to tak mělo být aby se s tím prvním nepovedlo.

chápu že tvá touha po miminku je obrovská ale s Já bych ti spíš poradila užít si taky trochu život.Trochu cestovat,poznat se s přítelem,jezdit tam kam s mimčem pak nemužeš.vždyt si tak mladinká nemáš kam chvátat a investice do vztahu s ti pak vrátí.Ono se z miminkem pak vše změní a hlavně ve vztahu.jsem s přítelem jedenáct let i ted mě kolikrát překvapí :mrgreen: a i když jsme si dítě udělali po 6 letém bydlení i narození syna byla pro všechny velká zkouška.

držim ti palce aby si byla štastná ale někdy je lepší ve svém cíly trochu polevit a pak jde vše lépe

 
Pengetra
Stálice 70 příspěvků 05.01.12 11:50

Po 5měsících se už snažíte o mimi? Takhle brzo sotva poznáš pravou tvář partnera - můj názor. Ať to vyjde. Tfuj, tfuj.

 
bjetuschka
Závislačka 4170 příspěvků 05.01.12 12:30

Je dobře, že už jsi šťastná. Škoda, že jste se nepotkali dřív, viď? Je neuvěřitelné, jak moc dokáže jeden člověk ublížit, hlavně, že už jsi se ho zbavila! :hug:

 
Zuzylka
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 05.01.12 12:58

Sandálko, pokud se nemýlím, tak ve svém posledním deníčku jsi psala o tom, jak jsi šla bezdůvodně na potrat a hned vzápětí znovu otěhotněla :roll: :nevim: , holky tě tu dost propíraly a přály budoucímu miminku, ať to zvládne a ty už dostaneš rozum… Řekla bych, že si za to množství andílků můžeš sama a teď chceš jen politovat :nevim: .

 
Zuzylka
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 05.01.12 13:39

Podle mě sis našla nového přítele pouze za účelem rychlého otěhotnění, kterým jsi posedlá a když se ti to rychle nepovede, tak pod to auto opravdu skočíš. 8o
Nezlob se na mě, ale podle mě jsi k tomu rozumu ještě nepřišla :nevim: a koleduješ si o další průšvih.

 
kralicekoliver
Kecalka 162 příspěvků 05.01.12 14:01

Váš příběh jsem přečetla jedním dechem, je opravdu moc smutný, ale vidím, že vy jste moc statečná a jdete kupředu, kde na vás určitě to malinkatý štěstíčko čeká, moc vám držím palečky, aby se to povedlo!!

 
sandalka7  05.01.12 14:17

Zuzylko litovat vážně nepotřebuju, napsala jsem tenhle denicek tak jak to bylo, teď jsem za tím vším, spíše minulý deník který jsem nechala smazat byl špatně napsaný a pokud si dobře pamatuju nebylo tam doslova napsáno že jsem byla napotratu…chtěl abych to dala pryč ale než jsem to udělala přišla jsem o to, víš, je mi jedno jestli mě budes odsuzovat, litovat nebo cokoliv jinýho, nepisu to aby mě někdo litoval, ale proto aby se ostatní maminky a snazilky a podobně dozvěděli, že ne vždycky to může být všechno skvělý. Pokud jsi si z toho vzala že potřebuju litovat tak ne, nepotřebuju, tenhle denicek měl ukázat pouze že za vším špatným je i něco dobreho a jak se těším na všechno dobre co přijde. Jinak ohledně toho rozumu, myslím že jsem nějaký pobrala, což obsem nemůže soudit někdo, kdo si pretetl dva denicky…jsem podle tebe blbá, fajn, tak to asi podle tebe tak je, důležitý je, že já vím, že jsem si za tech 7 měsíců dala život zpátky dohromady, všechno jsem urovnala, zlepšila a svůj život držím pevné v rukách :-) to je pro mě důležité :-)

Příspěvek upraven 05.01.12 v 14:26

 
Zuzylka
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 05.01.12 14:29

bylo…
a byl tam nespočet komentářů k tomu, právě proto jsi to asi nechala smazat :think:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 05.01.12 14:40

Moc ti drzim palce aby uz vse vyslo :hug: i ja mam za sebou neuspesnou sebevrazdu.Ted jsem taky rada ze se to nepovedlo!Tak drzim palce :hug:

 
sandalka7  05.01.12 14:49

Zuzylko,jak říkám, myslí si o tom co chceš…:-) nebudu se nikomu zpovídat…já vím, jak to bylo…to stačí :-)

 
maminabublina
Stálice 67 příspěvků 05.01.12 15:02

Ať si řiká kdo chce, co chce…Přeju hodně štěstí a zdraví!:-)Určitě se vám to povede!:-)

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 05.01.12 15:18

AHojky na první deníček si nevzpomínám, možná jsem ho četla, páč čtu všechny deníčky. :nevim:

Z tohoto deníčku číší tolik síly a víry v dobrou budoucnost, je to nádherný deníček :potlesk: Ze dna vstávají silnější lidi a tím ses stala. To je skvělé! Je dobře že to mimi nevyšlo s tím hulvátem. DOvedeš si představit vychovávat dítě s ním? 8o Podle mě bys skončila jako snad větčina maminek v dnešní době-sama a bez peněz :?

A 7 měsíců vztahu, zvlášť když spolu žijete si nemyslím, že by automaticky mělo značit rozpad vašeho vztahu z důvodu, že se vlastně ještě neznáte. V každém vztahu je to individuální, někdo se nepozná ani za 5 let a nějaký vztah je po půl roce tak sehrraný a jasný, že není důvod nehupsnout do mimi rovnejma nohama.

Zároveň musím ale souhlasit s Kamčou (to je ale překvapení :lol: ), chápu tvoji touhu po miminku, ale zkuste to o rok, dva odložit a cestute, mějte se, poznávejte se…čím déle spolu před příchodem mimi budete, tím prověřenější váš vztah bude. To ale nic nemění na to, že ti moc přeu konečně // na testu a zdravé a krásné miminko! :srdce: Kdy? Tohle je na vás a na přírodě. Hlavně ať jste oba spokojení! :hug:

 
Prcíček
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 05.01.12 15:34

Drzim pesti!!! Sama jsem si prosla taky 3 potraty.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 05.01.12 15:37

Když tu odpovídáš muužeš odpovědět prosim i mě ?

Co tě tak strašně tlačí že musíš mít miminko s čověkem kterého si ještě nemoha poznat jako muže co by se o vás postaral??
Proč nepočkáš?Kdyby ti bylo 40 tak neřeknu,ale máš taky prostředky se o dítě pak postarat když by si s ním zustala sama?

Víš je tu už spoustu deníčku maminekk co si udělai takle rychle dítě a máloznich tvoří štastnou rodinu.Pár by se měl naučit pracovat jako rodina ,poznat se a s mimčem už je pak dost pozdě.I ta strašná zamiovanost trvá nejméně rok než uvidíš první chyby

 
sandalka7  05.01.12 16:07

Kamco odpovím ti, vnitřně cítím že tohle je to co chci…že on je ten se kterým jsem si jistá že bude všechno tak jak má být…a navíc on sám po dlouhé debatě řekl že se mnou chce mít dítě protože budu skvělá máma ale ano, na druhou stranu podle všeobecných měřítek je 7 měsíců málo..a prostředky? Ty mám…on mě udělal lepším člověkem…zodpo­vednejsim a hlavně díky němu stojím na svých nohách a nechci chlapa jako berlicku…což on mi bez problémů zvládne nabídnout :-)

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 05.01.12 16:32

Sandálko děkuji za odpověd.

Já si teda myslela že je to ten pravej vždy ale pokud se dokážeš o dítě postarat i sama tak proč vlastně né.Partner tě muže opustit i po dseti letech vztahu ale je opravdu škoda že takové to poznávání,ces­tování,dohado­vání,zvykání to vlastně přeskočíš a o tohle období přijdeš proto že s dítětem je vše kolem mimča.

Tvuj první deníček si dobře pamatuju.I když sem teda také pochopila že potrat si podstoupila je to vlastně jedno i kdyby jo nebo né,bylo to tvé rozhodnutí a nebyla bys tady jediná ,první ani poslední.

Tak už nezbývá než ti popřát aby ti vše vyšlo a věřim že až přijde na miminko čas tak že přijde.Taky by možná byo fajn po tolika potratech podstoupit genetické vyšetření proto že náhoda je jednou,dvakrát víckrát né.Muže jít jen o nějaý nesmysl který by doktor lehce vyřešil,takk pokud chceš to čání zkrátit,mít větší jistotu zkus požádat svého gyneologa o doporučení někam na gnetiku.

Moc Vám držim palce a těšim se na daší deníček :palec: na veselejší :palec:

 
Enie
Kecalka 367 příspěvků 05.01.12 16:33

Moc Ti držím palce, uvidíš, že vše se dříve nebo později v dobré obrátí a budete mít krásné, zdravé miminko:-) Rovnováha musí být;-)

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 05.01.12 16:36

a vim že jsme skoro sousedky tak ti doporučuji genet v černicích(když se jede ze slovan do olympie.Je tam skvěej tým lékařu,profi přístup a vcelku krátká čekací doba.

Taky se brzy ozvi jak to pokračuje.Oproti prvnímu deníčku je to velkej skok vpřed tak se těšim :mavam:

 
Zuzylka
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 05.01.12 18:38

Sandálko, stačí trochu projet web a není problém zjistit si, že ses ještě před půl rokem plácala v exekucích, sháněla půjčky vysokých částek, slibovala splátky a v zápětí doplnila, že nepracuješ a taky že nutně scháníš nějakýho chlapa.
Já ti teda nevěřím ani slovo :think: .

 
amille
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 05.01.12 18:41

Dětičky sice nemám, ale tobě přeji hodně úspěchů do nového života s novým přítelem. :) Chlapi jsou někdy opravdu nepochopitelní, sama jsem si podobným prošla.. Držím moc palce, ať to s miminkem vyjde!

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 05.01.12 18:46

Zuzylko ty ses do toho teda pěkně opřela :roll: Že tě to baví hrabat se v životech jinejch :think: Asi tě autorčin příběh něčím hodně tankuje, když máš neustálé nutkání po ní jít :nevim:

 
Zuzylka
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 05.01.12 20:03

Miru - to ne, mě jen rozčiluje, že chce, abysme tady oplakávali její andílky, který nahoru poslala sama :nevim: a asi si myslí, že jsme tu všichni úplně blbý a když vymaže historii a nechá si nick, že si to nikdo nebude pamatovat :roll: .

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 05.01.12 20:36

Zuzylko hele tak možná toho prvního poslala, to nevím(kurník já si ten deníček nepamatujuuu :cert: :mrgreen: ), ale o ty další přišla. Pokud první poslala sama, je to taky poučení a je důležitý že je teď tam kde je. Vyžrala si to pěkně, to nezapřeš ;) Chybujeme každej. Hlavní její chybou bylo, že zůstávala s chlapem, kterej jí nutil jít na potrat. Pokud na něj šla, tak se jí svým způsobem nedivím. Prostě zazmatkovala. nikdy nevíš do jaké situace v životě se dostaneš a jakou si zvolíš- v tomto případě „ve zmatku“- cestu. Pokud byla rozhodnutá jít na potrat ale potratila samovolně dřív, než to stihla udělat, to je furt to samý. Jen prostě životní krok. Jestli špatným směrem to je taky otázka… kdyby s tím pablbem otěhotněla, teď by zřejmě byla nešťastná a zničená a chudák dítě. Zatímco teď je relativně šťastná.

Možná to teď zní jakože souhlasím s potratama :poblion: , když to ve vztahu neklape.. No tak neee! :mrgreen: Já jsem zářný příklad toho, jak si nechat dítě s kreténem a pak si to pěkně vyžrat :mrgreen: Ale tohle celý co se stalo nakonec vedlo k tomu, co teď psala. A je dobře že to tak je. Já myslím, že si na to jak je mladá prošla dobrýma zvěrstvama. Díky tomu je silnější a snad bude do budoucna opatrnější.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 05.01.12 20:45

Tak mi to nedalo a taky sem se koukla :oops:
Co na to říci,ty exekuce nejsou tak dávno teda ted už v loni :mrgreen: .Normálně bych řela že já taky nebyla svatoušek,taky sem si prošla obdobím tmy :mrgreen: ale dluhy ,exekuce to sem nikdy neměla a už vubec né v takovém věku.

Sandálko nebudu tě soudit doufám že víš co děláš,že víš kolik dítě stojí,že máš ty dluhy už zaplacené než s pustíš do miminka proto že pa i bohatý maj co dělat kolikrát vše kolem dítěte zaplatit..

Já byla strašný číslo a pak se vše změnilo i díky dítěti se z nás stali zodpovědný lidi který maj peněz dost,jinak by jsme vše pro-----.

Taky doporučuju měnit ty nicky častěji proto že si pak snadno dohledatelná od téma co použííváš za makeup až po adresy,partnery a vše.Internet je svinstvo,dávej na to bacha a já ty palce furt držim a už neblni :lol: :mavam:
Zase na druhou stranu už mužeš říci že si se vyblbla dost a ted už muže být svědomitá mamina ;)

 
marta.sami
Kecalka 149 příspěvků 05.01.12 21:01

Děvče, máš můj velký obdiv :potlesk: :potlesk: :potlesk: Přeji ti, aby ten, se kterým jsi 7 měsíců byl ten pravý a potkalo tě s ním už jen samé štěstí!!!

 
Zuzylka
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 05.01.12 21:06

Holky, Sandálko, zřejmě jsi už pana DOKONALÉHO, který poplatil tvé dluhy (možná, že ti i našel práci) a je ochoten pustit se s tebou do výroby dítěte, i když se prakticky neznáte, našla a já ti teda ty palce budu držet taky, ať už je vše z minulosti za tebou, mimino se povede a dělá jen radost…

 
Janííve  05.01.12 21:43

A proč jsi 3× potratila? Přece 3× potratit se už vyšetřuje a pojištovna ti to potratí. Já potratila jen jednou a pokud se mi to stane ještě nyní znova tak už nečekám a zaplatím si vyšetřeni na soukromé klinice. at to stoji co to stoji. Takže Ti na nic nepřišli?

 
sandalka7  05.01.12 22:14

Takže holky…to mě docela už vytocilo…jenom pro vaší informací dluhy už mám spláceny a ZAPLATILA JSEM SI JE SAMA!!! Myslím že vím co dělám, jedna věc je diskutovat o mě a druhá si o mě něco zjišťovat… Jestli máte se mnou nějaký problém tak mě prestante řešit…děkuju!

 
sandalka7  05.01.12 22:14

Takže holky…to mě docela už vytocilo…jenom pro vaší informací dluhy už mám spláceny a ZAPLATILA JSEM SI JE SAMA!!! Myslím že vím co dělám, jedna věc je diskutovat o mě a druhá si o mě něco zjišťovat… Jestli máte se mnou nějaký problém tak mě prestante řešit…děkuju!

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 05.01.12 22:37

Sandál klid.Tady je to normální.už tu bylo tolik vykuku,tolik žen co chělo vyvola lítost,získa peníze,lhali o smrti,lhali o všem ´tak se nedivim že se najde někdo kdo se mrkne zda je pravda co je psáno co dotyčná píše jinam.
Já se jednou objevila i v blesku díky svému vystupování zde:-D

Navíc informace o tobě je velmi lehké zjistit což je i tvá chyba a nejen že si někdo tady muže najít vše o tobě při zadání tvé přezdívky tě tady muže najít někdo z reálného života.fakt bych nepoužívala všude stejné přezdívky.

Nic si neprovedla,nikomu nelžeš takže ti to muže být vlastně jedno ale musíš počítat i s tím že virtuální svět śe s tim skutečnym dá lehce spojit.

 
WIWIEN  05.01.12 22:56

Sandalko souhlas s Kamcou a i s Miruse
Nektere dvojice se znaji deset let a nepoznaji se stejne.Je ale take pravda,ze mas zivot pred s sebou a nech si poradit trochu od starsich,kteri rikaji uzivejte si sebe,cestujte,mi­lujte se,ale pockejte zatim s ditetem.Ono to opravdu neni sranda,kdyz uz je detatko na svete -je plno hadek -vyjde necekane nekolik negativnich stranek partnera najevo,ale i mozna tech pozitivnich.Je to boj nekdy.Do roku zivota ditete je nejvic hadek-az pozdeji se zvyka na to,ze uz jste vlastne ve trech-vetsinou chlapi to tak berou,nektery jsou dokonce zarlivy na deti dokud jej poradne nepoznaji.Je tisice duvodu v tomto veku -krasnem tvem proc pockat a nedelat prioritou jenom dite.Moc Ti ho preju a ono jednou prijde toho se neboj,ale nejdrive byt tebou by jsem si zasla na vysetrni imunologicke,pro­toze potratit trikrat za s sebou uz nahoda neni.Dojdi si do jednoho z Caru.Porad se s holkama,kterych je tady tisice po IVF a IUI.
Pokud se ale rozhodnes ,ze chces dite prave ted je to Tva vec-jen ti nepreju byt pak pozdeji tady na dizkuzich na tematu -pritel si pral dite a pak me opustil.Hodne odvahy hodne stesi a hodne sily do zivota,ktery chysta nejedno prekvapeni ;) :srdce: :srdce: :palec: :palec:

 
monica1987
Stálice 60 příspěvků 05.01.12 23:52

Krasne preji hodne stesti a drzim palecky budes supr mamca :) :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
atanas
Povídálka 33 příspěvků 06.01.12 01:05

Sandalko myslím si že skákat pod auto atd. je srabáctví…utíkat timto způsobem od problémů???
No doufám,že už máš rozum a nic tak banálního tě nenapadne. To že se snažíte s partnerem po 7 měsících o mimi si nemyslím,že je brzo… spíš ve tvém věku v dnešní době je to dost hrrrr. Ale Já jsem se také s partnerem snažila po 5 měsících známosti a teď už za 4 týdny rodím…ale bude mi třicet. Takže ti přeji aby ti vše vyšlo jak si přeješ a pokud jsi měla, :D máš problémy je to jen tvá věc a nikdo by tě neměl odsuzovat…

 
Miťulka
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 06.01.12 01:10

Ahoj, nedá mě to se nezeptat.. byly tvé psychické problémy jen z jednoho důvodu, že si třikrát potratila v 10 tt ? Víš jsou maminky které jsou těhotné třeba 5 měsíců, mají bříško, miminko kope a najednou jim umře - stejně tak jsou maminky, které v 10. týdnu ani nevědí, že jsou těhotné :nevim:
A pokud si toto prodělala v 20ti letech tak bych s tím prvně něco dělala, obešla si nějaké doktory a zjistila, v čem je problém. Protože vrhnout se do toho po čtvrté mě připadá jako blbost, pokud nemáš za sebou nějaká pořádná vyšetření, tot můj názor, kor v tak nízkém věku.
Jinak jak tu psaly holky, rozmysli si dobře, zda to dítě chceš, mě je 22 a mám dvě děti, nelituju jich, to ani náhodou, miluju je nadevše, ale to víš, že je mi i líto toho, že si neužívám mládí a všeho kolem toho. Nevím, jak by si to měla s hlídáním, já teda nic moc, takže se fakt málokdy někam dostanu.
Tak si to dobře rozmysli, dítě není plyšák, co můžeš kdykoliv odložit.
Přeju štěstí.

Příspěvek upraven 06.01.12 v 01:12

 
prcek01
Kecalka 115 příspěvků 06.01.12 02:45

uz v uvodu pises minulost na kterou chci zapomenout takze ti ji neminim ani predhazovat. Tvuj minuly denicek jsem necetla a ani cist nebudu pokud jsi ho nechala smazat mela jsi pro to urcite duvod. Kazda z nas ma nejakeho strasaka ve skrini. Je mi lito cim sis musela ve svem veku (je mi taky 21) projit a ver ze ani ja toho za sebou nemam malo. Jsem za tebe moc rada ze jsi nasla nekoho s kym je ti hezky tak jako ja sveho pritele. Nebudu ti rozmlouvat miminko na to nema zadna z nas narok ale je pravda ze s nazorem ze neni kam spechat souhlasim. Ja jsem s pritelem rok a od prvniho dne spolu bydlime a jeste k tomu v cizine takze jsme meli a vlastne porad mame jen jeden druheho a myslim si ze muzu rict ze se zname tak dobre ze i podle zpusobu zvednuteho oboci presne vime co ten druhy chce rict. Rodit mam za 3 mesice a Patricek je sice neplanovane miminko ale moc se na nej tesime. Abych nemlela furt kolem a kolem jen ti chci rict ze jsem miminko taky vzdycky chtela ale je pravda ze nebyt maminek tady tak si nemam poradne s kym popovidat protoze priznejme si kamaradky v nasem veku nezajima jake pleny koupit a po jake vyzive muze mit miminko prdiky. A i kdyz se tesim na mimi tak vim ze sme se s pritelem pripravili o urcitou cast zivota. O tu kdy sme se meli dohadovat kam vecer pujdem,kdy jsem mela premyslet co si vemu na sebe na zabavu,planovat spolecnou dovolenou a jezdit pod stan s prately. Oba vime ze tohle ted musime na dlouho presunout nekam do nedohledne budoucnosti a ten cas,ten ktery mel byt jen a jen nas nam uz nikdo neda. Ne nechapej me spatne tesim se jak mala na naseho drobecka jen si to opravdu HODNE dobre rozmysli kdyz mas tu moznost. Pak uz neni cesty zpet. Kazdoradne at se rozhodnes jakkoli hodne stesti.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama