Život je nevyzpytatelný

O životě

V rychlosti shrnu závěr mého předchozího deníčku Porod mého zlatíčka. Nebylo to jednoduché, ale nakonec se vše podařilo a s manželem jsme se stali rodiči. Bohužel, život tomu chtěl potom jinak, a já jsem na malého zůstala sama.

S manželem jsme se brali po dvou letech známosti. Spousta z vás si určitě řekne, proč tak brzo. Ale proč ne, když jsem cítila že je to Ono. Žili jsme spolu rok a půl a nikde nenastal žádný zádrhel. Působili jsme jako harmonicky pár a já bláhová jsem si myslela, jak je to ten nejlepší chlap na světě. Vedli jsme spolu domácnost, o peníze jsme nouzi nikdy neměli, jelikož jsme byli oba výdělečně činní. Podnikali jsme také spoustu výletů, koníčky jsme měli společné. A který společný nebyl, tak se jím stejně stal, i když pro mě pasivním způsobem. Doprovázela jsem manžela na všechny jeho zápasy apod.

Po porodu syna jsem měla problémy s kojením. Malý se už v porodnici špatně přisával, trvalo mi i hodinu než vypil potřebné množství. Přesto jsem to ale nevzdávala, a za to vděčím manželovi. Byl mi po porodu tou největší oporou. Vzal si měsíc dovolenou, aby mi mohl v začátcích pomáhat. Byl úžasný táta. Já jsem se snažila dělat vše jako předtím, než se nám narodil syn. Ráno péče o mimčo, nákup, uvařit oběd, upéct, uklidit a odpoledne jít manželovi naproti do práce. Vše bylo fajn, až do nějaké chvíle, tipla bych to na cca pět měsíců po porodu.

Začala jsem si všímat toho, jak se ode mě manžel odtahuje, jak se mi odcizuje. Přikládala jsem to jeho práci, měl ji až nad hlavu. Plánovali jsme koupi nového auta, zahrady, aby měl malý v létě kde trávit čas a já s ním nebyla jen zavřená v paneláku. Díky těmto plánům jsem si myslela, že je manžel jen opravdu zpruzený z práce. A ono prd. Časem se to stále více stupňovalo, večery trávil u pc, nechtěl si se mnou chodit lehnout do ložnice jako dřív chodíval (já jsem byla unavená a chtěla jsem se natáhnout, vždy za mnou chodil a povídali jsme si). Čím dál méně mi začal dávat najevo svou náklonnost, lásku. Když už jsem to nevydržela a chtěla si s ním o tom promluvit, buď neměl čas, nebo tvrdil, že se nic neděje. Ale já jsem uvnitř cítila, že něco není v pořádku, tak jak by mělo být. Tak jak to dřív bývalo. Kde je ten muž, který si mě chtěl vzít, který se mnou plánoval budoucnost a chtěl žít rodinný život?

Všechno se najednou začalo hroutit. Já jsem byla nespokojená, on byl nespokojený. V jednu chvíli jsem si i myslela, že má jinou ženu. Po nějakém čase se to uklidnilo, ale vzápětí se to dál stupňovalo. Já jsem si chodila kolem deváté lehnout do ložnice a on si žil svůj& život. Nikdy jsem si ale nemyslela, že moje tušení je pravdou. Když bylo malému Pavlíkovi asi 4 nebo 5 měsíců, byli jsme pozváni na oslavu narozenin společného známého. Pavlíček byl hodný, hlídala nám ho manželova sestra, ale protože jsem ještě kojila, byla jsem na oslavě jen chvilku. Tato oslava ale odstaratovala všechno to dění, protože tam byla Ona. Všichni seděli po párech, jen já a manžel jsme seděli odděleně. On si sedl vedle jedné mladé slečny a byl vlastně rád, že já sedím v centru dění a bavím se, protože jsem se od porodu dostala poprvé do společnosti. V průběhu večera jsem musela odejít kojit a už se mi nechtělo vracet. Manžel mě doprovodil až domů a šel se dál bavit.

Po nějakém týdnu šel do hospody, a když přišel, měli jsme rozhovor jako pokaždé. Povídal mi, kdo byl na pivu, co je nového a tak. Když jsem se dozvěděla, že nakonec byl jen on a kamarád oslavenec, slečna z oslavy a její kamarádka, bylo mi fakt zle. Říkala jsem mu a ptala se ho proč nešel dřív domů když se ve své podstatě nudil. Neměl odpověď. Pak už to šlo vážně z kopce, říkal, že jde na trénink a známá mi pak psala, kde máme auto, že není na parkovišti. Tu noc jsem probrečela. A když přišel, měl jen debilní výmluvy, že si jel do práce pro boty apod. Pak jsem ho i načapala, jak slečnu z oslavy vyhledává na nejmenované sociální sítí a prohlíží si ji. Na otázkou proč, mi odpovídal opravdu směšně. To ani snad raději psát nebudu. Po nějaké době se vše uklidnilo a bylo zase dobře. Opět jsme plánovali koupi auta a koupili i zahradu. Neměla jsem sebemenší důvod nevěřit tomu, že je to zas tak, jak to bylo, a máme se fajn.

Bohužel. Jednoho dne po procházce s kočárkem mi řekl, co s námi dvěma bude. Že to není ono. V tu chvíli se mi zastavilo srdce a já si říkala, co to má být? Co se stalo, že je najednou vše jinak? Nechápala jsem to a nechápu to dodnes. Pár dní na to mi oznámil, ať odjedu na nějaký čas i se synem k rodičům, že si musí vše srovnat v hlavě. Nebudu to protahovat a napíši jen to, že po 14 dnech, které jsem byla pryč mi oznámil, že se mnou žít nechce a že by nám to neklapalo. Šok. Naprostý šok. Nebyla jsem schopna ničeho. Pár dnů jsem si poplakala, ale na nic jiného se nezmohla. Necítila jsem nic. Jen prázdnotu. Jako kdyby jste stali v prázdné místnosti o čtyřech holých stěnách.

Dny plynulý a manžel mi postupně začal vozit věci z bytu k rodičům. Nežijeme spolu půl roku, konečně jsem komplet přestěhována. Bylo a je to pořád těžké a nikdy nepochopím, proč mi tak ublížil. Proč tak ublížil synovi. Nejhorší na tom je to, že o kluka má zájem a já s tím bohužel nemůžu nijak hnout a musím trpět jeho návštěvy a to, že si občas kluka odveze. Teď už vím ale všechno, vím, proč nás opustil. Žije se slečnou z narozeninové oslavy společného známého, a ta oslava odstartovala jeho novou lásku. Mohla bych psát další věci, kterými se předvedl, ale chci na to hnusné zapomenout a jít dál. Mám přece krásného zdravého syna. Nejúžasnější stvoření na světě a doufám, že z něho dokážu vychovat správného chlapa, ne takového jako je jeho otec.

Hodnotilo 8 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
bjetuschka
Závislačka 4015 příspěvků 08.11.12 09:38

Holka, to mě strašně mrzí, opravdu :( :hug: Opravdu jste neměli nějaké problémy nebo něco takového, neříkej mi, že by z ničeho nic odešel za jinou, když jste byli tak šťastní…
Jen bych taky chtěla říct, abys malýmu nebrala tátu, i když chápu, že na něj máš obrovitánský vztek a právem se cítíš zraněná a dotčená… Je to ale pořád jeho táta a je dobře, že se o dítě zajímá…

 
Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 08.11.12 10:33

Musis teď prožívat velmi smutné období :( snad bude brzy lépe :hug:

 
magda07
Stálice 54 příspěvků 08.11.12 11:12

Proboha co je to za chlapa, který i když třeba jen dočasně, vystěhuje ženu s mininkem z bytu? I když je třeba ten byt jen jeho? Neměl by si to jít on „rovnat v hlavě“ někam jinam?? Rodičům, přátelům?? :nevim: Drž se holka, takový ti za to nestojí..

 
Mína13
Generální žvanilka 20807 příspěvků 08.11.12 11:42

Kamí, zlato moje, ty víš jaký mám na toho tvého hajzlíka názor, takže to tu nebudu ventilovat (vždyť jsme to spolu s Tebou a s holkama v Tuleňkách celé prožívaly).

Co ale chci napsat, tak to, že jsem na Tebe hrozně moc pyšná jak jsi to všechno zvládla a postavila se na vlastní nohy.
Mám Tě moc ráda a Pavlíčka taky a posílám Tobě hrozně moc síly do dalšího „boje“ a Pavlíčkovi obrovskou :*

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 08.11.12 12:28

To je mi moc líto :hug: ono se mu to jednou vrátí. Zamilovanost je krásná věc, ale realita je nakonec jiná. Možná jednou bude litovat, ale to už bude pozdě…

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 08.11.12 12:51

To je mi moc lito :hug: :hug: :hug:

Bud rada, ze ma starost o maleho, je to i jeho syn a ma na nej narok. Vim, ze je to tezke, ale doprej synovi jeho otce, on s tim prece nema co delat. Pokud ti vadi navstevy u tebe (a to naprosto chapu, je to moc cerstve) urcite to jde udelat jinak.
Treba bys naopak slecnu vypakovala tim, ze bys ji tam maleho na 14dni nastehovala :mrgreen:

 
Sisi90
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 08.11.12 12:53

Kočko je mi to moc líto :( Drž se!! Vím jaký to je, když se na tebe a dítě vykašle chlap, ale teda opravdu nechápu, jak ti může říct aby ses zbalila a odstěhovala se pryč 8o :pocitac: To u mě není člověk :evil: Pokud si někdo pořídí rodinu, musí mít nějakou úctu k tomu, kdo mu to dítě dal. A teď myslím jak chlapy, tak i ženský… Ale určitě se drž, užívej si syna a rozmazluj se jak nejvíc můžeš :hug: Pokud máš oporu v rodině, je to obrovské plus a neboj časem se najde takovej chlap, se kterým zas prožiješ krásný chvíle :srdce: Bolest bohužel patří k životu, ale ne nadarmo se říká, že co tě nezabije to tě posílí… je to sakra pravda :kytka:

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 08.11.12 14:12

Já bych toho chlapa :cert:

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 08.11.12 14:42

Nechápu takovýho chlapa. Snad bude za čas lépe a najdeš muže který si tě bude vážit :hug:

 
Kamilka.Kamí
Kelišová 6453 příspěvků 08.11.12 21:05

Vsem moc dekuju za komentare. Urcite se s tim budu jeste nejaky cas prat, ale jak pisete, mam krasneho a zdraveho chlapecka a to je pro me NEJ

 
balestra
Závislačka 4653 příspěvků 08.11.12 21:42

Souhlasim, ze maly potrebuje tatu a je dobre, ze tata o syna jevi zajem.

 
Evánek_K  09.11.12 09:05

Já spíš nechápu tu slečnu. Ví, že je chlap s rodinou a přesto to všechno úplně zničí! Holt některý ženský jsou potvory.
Tobě posílám jedno velké :hug: Vím, že to hodně bolí, ale drž se holka.

 
Jannica
Závislačka 2575 příspěvků 09.11.12 15:52

Promiň ale tohle není chlap!! Nechat ženskou samotnou s dítětem a ještě ji odstěhovat k rodičům :,( ale zase se mu musí nechat, že neztratil zájem o Pavlíčka, ještě to tak by chybělo a šla bych mu asi jednu… a slečně bych poděkovala za rozvrácení rodiny… mohla to ukončit když věděla že má tvůj ex manželku a maličké dítě! koza jedna! Bože, jsem vytočená a smutná protože takový je život :cert: Přeji ti s Pavlíčkem mnoho radosti a už žádné bolesti a hodné chlapíka co ti zkrásní život :)

 
micha.bello
Závislačka 2650 příspěvků 09.11.12 20:06

Chlapi jsou fakt hnusáci, a ten tvůj bývalý je fakt de*il. :cert: A ta známá je taky pěkná kravka, když věděla, že má tebe i dítě, měla dát ruce pryč. Tohle se prostě nedělá. Evidentně mu musela vyjít vstříc v setkáních a zprávách. Ať si říká kdo chce co chce, láska neláska… když měl povinnosti k rodině a malému miminku je podle mě hnusák, že tě takhle podrazil, opustil. Nejhorší je, že když se chlap nechá zblbnout tak nevidí, neslyší a veškerý cit, který dříve cítil k předešlé partnerce vyprchá, protože ho převezme jiná. Je mi z toho hrozně smutno. Na druhou stranu všechno zlé je pro něco dobré. Určitě potkáš někoho jiného, kdo pro tebe a malého udělá první poslední, bude vás oba milovat a vážit si tě. :srdce: Rozhodně si to zasloužíte. :srdce: Ne, že bych byla nepřející, ale k tomu chlapovi můžu říct jediné: Jeho chování se mu vrátí. Aby ho ta jeho nová květinka taky jednou neopustila kvůli někomu jinému.

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Porod mého zlatíčka


Reklama