Znovuzrození, narozeniny a dárek

O životě

O několikátém znovuzrození a regulérních narozeninách mého syna aneb jak oslavit několikeré narozeniny najednou dárkem, který se mu stal málem osudným.

Píše se únor 1998 a syn vyhrává svůj první boj o život při porodu.

Píše se únor 2012, je krátce před synovými 14 narozeninami a syn si odjíždí pro svůj velký dárek na dvoudenní závody vybojovat titul mistra republiky v sedmiboji. Zhruba v polovině cesty na závody se jejich auto na dálnici, ve kterém trenérka veze 3 cizí děti, míjí s šíleným řidičem v protisměru, ve chvíli, kdy předjíždí, dostává smyk. Auto zůstalo zaklíněné ve svodidlech dělící protijedoucí jízdní pruhy. Nebýt svodidel, která auto zastavila, byly by následky hodně zlé. Všichni v tom autě se znovu narodili.

Na závody naštěstí dojeli bez újmy na zdraví. O celé události jsem se dozvěděla večer při návratu ze závodů. Trenérka uvažovala o odhlášení ze závodů, ale nakonec jela druhý den s kluky celou trasu znovu a já jsem doma trnula strachy, aby se večer vrátili v pořádku. Nakonec syn titul nepřivezl, ale vyhrál to nejcennější, svůj život. Dárkem mu bylo focení s atletickými hvězdami po konci závodů. Pár dní na to se vší parádou oslavil své 14. narozeniny.

Píše se únor 2013, je krátce před synovými znovuzrozenými a regulérními 15. narozeninami. Opět odjíždí na stejné závody a pro stejný titul jako před rokem, při kterých se znovu narodil. Tentokrát se naštěstí nic nestalo a syn si přiváží ten dlouho očekávaný dárek: titul mistra české republiky. Za pár dní si jde pro svoji první občanku a já doufám, že tím začne jeho nová a hlavně klidnější část života. Že těch předchozích složitých 15 let zůstane někde vzadu za vzpomínkami na to dobré.

Za to, že to dopadlo takto dobře a mám u sebe stále celou svoji rodinu, vděčím svým andílkům. Holky moje, moc děkuji.

Hodnotilo 13 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Marbuli
Závislačka 2761 příspěvků 14.02.13 09:35

Ty blaaaaho 8o Tak hlavni je ze vse je v poradku a preju mu jen klidne a krasne obdobi do dalsich let :kytka:

 
Eteas
Echt Kelišová 8159 příspěvků 14.02.13 21:55

Přeji mnoho sportovních a životních vítězství tvému synovi a už se těším až jej uvidím na nějakých závodech v TV a budu mu moci fandit :potlesk:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama