Zpověď miminka pro tátu, aby se už netrápil

Těhotenství

Jak jsem začalo poznávat svět, samo sebe a občas utrápeného (z práce a stěhování), ale jinak hodného a milého tatínka:)

Zpověď jednoho miminka.

Ahoj,

jednoho krásného dne jsem začalo pociťovat, že už nelítám v oblacích, ale že někde rostu… že jsem součástí někoho, prozatím, zároveň však členem krásné rodiny. V tu chvíli se pro mě všechno změnilo, den ode dne jsem bylo větší, mělo jsem a stále mám na práci hodně věcí, jako je dobře se vyvíjet, dávat pozor jestli mi všechno roste tak jak má a začínat pomaličku vnímat svět kolem sebe, i když jen přostřednictvím měkoučka a teplé vodičky, která mě obkolpuje. Každopadně jsem tu… překonalo jsem doposud všechny překážky a dostalo se k vám tak rychle jak jen to šlo, abych vám udělalo radost a vy mamko a taťko, jste nebyli dlouho sami.

Pak jsem si řeklo, že je ta pravá chvíle vám ukázat, že už jsem to opravdu já, živá bytost, která tu s vámi sdílí život, i když ji nevidíte:) v Tu dobu, jsem začalo poznávat, co dokáží moje ručičky a nožičky. Začalo jsem s nimi pořádně kopat, no a na kom jiném si to zkusit než na mamce:) A tak jsem jí ukázalo, že už jsem dost velké na to, abych nožičky a ručičky pořádně používalo. Moc mě potěšilo, když tyto okamžiky se mnou začal prožívat i můj táta.

Nezapomenu nikdy na ten okamžik, kdy na mě položil ručičku a já s ním pomocí kopanců a šťouchanců začalo komunikovat. Byly a stále jsou to ty nejkrásnější chvíle z mých dnů. S maminkou to prožívám celý den, ale na tátu se těším, protože pokaždé, když na mě dá ručičku nebo mě začne poslouchat vím, že na mě nezapomněl a že se na mě moc těší. A proto pořád kopu a šťouchám mamku, aby jste oba věděli že tu jsem a že mi nic není… a taky, že se na vás už moc těším:)

Divili by jste se co všechno cítím, hodněkrát si řeknete, „ale… mimčo je ještě malé neví o co jde,“ ale já vnímám vaše pocity, nejvíc sice maminky, ale tatínek, když je smutný, nebo ho něco trápí to přenese na maminku a já pak vím, že není něco v pořádku. V tu chvíli se zastavím a ptám se proč jsou taťka, nebo mamka tak smutní? Jak to, že těšení na to, že jednoho dne budeme jedna krásná velká rodina, nepředčí jejích smutek?

Mě taky moc mrzí, když se tatínek trápí. Nechápu to… na světě ještě nejsem tak dlouho a ani jsem ještě nemělo možnost do něho pořádně nahlédnout. Nechápu smutek a trápení, znám jen radost že života, to že si můžu každý den pořádně zacvičit z ručkama a nožkama, z toho že me táta nebo máma pohladí… ale to ostatní zatím moc nechápu. Vím, jen že to semnou trochu otřese, až se někdy bojím do maminy štouchnout… ze srandy, jak je napjatá a ma stáhlé bříško.

Ale vím, že je to dočasné a že taťka si vždycky řekne, „no co mamko, co se budeme trápit z něčeho co je nepodstatné, hlavně že máme zdravé mimčo, že jsem zdraví my a že se máme rádi“. V tu chvíli zase poskočím a začnu samou radostí kopat a čekám až si toho taťka všimne a začne mi dávat pusinky nebo hladit.

Už jen pár měsíců a budu tu s vámi, abychom mohli tvořit jednu velkou rodinu:) A tak ti taťko vzkazuji, že tě mám moc rádo a že trápení, ať už je z čehokoliv cítím taky, a tak ti radím… hoď na to bobka:) vždyť jsem tu já, mamka a taky pejsek, kteří se na tebe moc těší a smutného a utrápeného tatínka doma neradi mají. Pokáždé, když se začneš z něčeho trápit nebo jsi smutný, usměj se a vzpomeň si na mě a hned ti bude líp:)

Mám tě moc rádo… děkuji ti jak se o mě a o mamku staráš, jsi moc hodný a už se na tak skvělého tatínka moc těším.

Posílám kopanec a šťouchanec

(ještě nenarozené) miminko:)

Hodnotilo 10 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 05.11.10 17:35

Moc krásně napsané :huban: :hug:

 
Teruš90
Závislačka 2932 příspěvků 05.11.10 17:52

Nádherně napsané :kytka: :hug:

 
Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 05.11.10 19:56
mamino a mimčo

nevěšte hlavu, trápení odezní a bude jen samá radost :dance:

 
Katka_LEE
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 5 inzerátů 05.11.10 21:30

Hezky napsané...... až mi kápla slza.

Doufám jen, že naše mimčo zaspalo naši hádku před půl hodinou..... chjo..tak ho teď na bříšku hladím, aby nebylo smutné jako já :cry:

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 06.11.10 18:50

Hezké a vtipně psané. :kytka:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14420 příspěvků 06.11.10 19:47

Hezké :potlesk:

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 06.11.10 21:00

:palec: :hug: Krásnéééééééé!!!!!!!

 
macinka85
Extra třída :D 13375 příspěvků 07.11.10 09:32

Jé,vtipné,přitom zároveň hodně dojemné :palec:
Netrapte se, mějte se rádi, starosti se vyřeší :palec:

 
arwen226
Povídálka 38 příspěvků 08.11.10 19:14

:andel: nádherné :srdce: :palec: :andel:

 
josefin
Stálice 82 příspěvků 09.11.10 13:32

Moc hezké, tatínek je moc důležitý, taky si ho hýčkáme.

 
Dacie  10.11.10 17:17
milé

Milé a dojemné čteníčko,ukápla i slza :cry: :-)

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

In memoriam svému nejmladšímu kamarádovi


Reklama