Feng Shui černý obsidiánový náramek

20
20.5.21 06:15

Feng Shui černý obsidiánový náramek zkusenosti

Dobry den, videla sem na internetu docela chytlavou reklamu na tento naramek - 🔍

pry po jeho noseni se vam zmeni cely zivot, jak po uspesne strance, financni, vztahove, nemoci no proste vse… pritahuje pry pozitivni energii.

Nasel by se nekdo z vas kdo to vyzkousel a fungovalo to? nebo naopak vubec nic? ona poatecni cena je asi 650kc tak jestli to za to stoji. ja kdysi od Feng Shui mela mince v penezence co mi meli prinest penize a teda zadny vetsi zisk jsem nezazila tak jestli to i s naramkem nebude treba stejne jako podvod a tahani z lidi jen penize. Budu rada za vase poznatky popripade kdyby to zabralo v cem vam to pomohlo? dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64453
20.5.21 06:36

@Michiko jsou to fake náramky z Ali, tam stojí 30 Kč.. Je to dobrý kšeft, nic víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22411
20.5.21 07:21

Blbost. Takových náramků už bylo, Mama mi kdysi koupila takový gumovy co měl nějak zázračně přinést zdraví, tenkrát na to naleteli všichni u nich v práci (a to jsou zdravotníci) :roll: všechno je to podvod, fakt neexistuje nic, co bys navlikla na ruku a komplet ti to změnilo život :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
20.5.21 07:26

Svůj život změníš jen ty sama. A žádný náramek ti fakt nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53761
20.5.21 07:50

Tak přesně na takovýchhle lidech, co si řeknou „co kdyby“, se nejlíp vydělává. Opravdu věříš, že si nasadíš náramek a změní se ti celý život? Fakt?
Nicméně jestli se ti líbí, tak si ho kup, obsidián je moc pěknej kamínek. Ale někde v obchůdku s minerály, seženeš to tam do dvou stovek max.
Z prvních odkazů, co na mě vyskočily, a máš to tam včetně těch vzletnejch zázračnejch řečiček kolem:
https://www.kaminky.eu/…naramek.html
https://www.nefertitis.cz/…ddha-naramek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32733
20.5.21 07:53
@Michiko píše:
Dobry den, videla sem na internetu docela chytlavou reklamu na tento naramek - 🔍

pry po jeho noseni se vam zmeni cely zivot, jak po uspesne strance, financni, vztahove, nemoci no proste vse… pritahuje pry pozitivni energii.

Nasel by se nekdo z vas kdo to vyzkousel a fungovalo to? nebo naopak vubec nic? ona poatecni cena je asi 650kc tak jestli to za to stoji. ja kdysi od Feng Shui mela mince v penezence co mi meli prinest penize a teda zadny vetsi zisk jsem nezazila tak jestli to i s naramkem nebude treba stejne jako podvod a tahani z lidi jen penize. Budu rada za vase poznatky popripade kdyby to zabralo v cem vam to pomohlo? dekuji

Koupila bych si to jako šperk. Něco, co se mi líbí. Ale nepočítala bych s tím, že mi radikálně změní život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21446
20.5.21 08:39

Feng shui je tak komplexní a složitá věc, že jeden náramek nemá šanci něco změnit, fakt ne. Tohle je jen podvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.21 08:48

Chápu že každý má právo věřit čemu chce ale já si myslím že tyhle zázračné náramky slouží jenom k tahání prachů z lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
20.5.21 12:59
:zed: :pocitac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JKG
1
25.5.21 07:19

Našel jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32513
25.5.21 07:40
@JKG píše:
Našel jsem

Osobně bych nikdy nenosila jakési čínské znaky, které nevím, co znamenají.

To zlacení oleze a bude to vypadat děsivě, někdo na to může mít alergii a pochybuju, že to je kámen… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
8.6.21 18:51

Podle mě je to nošení feng shui něco jako když vám dá doktor placebo nemusí to fungovat ale když jsi to myslet budete tak si tak vám to změní působí myšlení na lepší život ale jinak se to používá jako dekorace nebo jako šperk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat