// na tt a bolest v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mis3
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 08:44
// na tt a bolest podbrisku

Zdravim :) mam dotaz uz me vysel treti test pozitivni v patek jdu k dr at vim :) ale jde mi o to ze uz me asi 14 dni poboliva podbrisek a hlavou me litaji myslenky jestli to nemuze byt spise nejaky problem ale to by asi nejaky problem dve // nevyvolal ze?, dekuji za rady uz aby byl patek odpoledne at vim :)

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8465 příspěvků 17.10.18 08:47

V začátku těhotenství bolí podbřišek téměř každou ženu, děloha je překrvená, roztahuje se, takže zcela normální stav. Jen teda nevím zda k Dr nejdeš moc brzy aby bylo vůbec něco vidět, ideálně alespoň 14 dnů od vynechání MS :)

Mis3
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 08:50

Ja jsem mela posledni den ms 26.8. Takze doufam ze brzy nejdu s prvni mimcem jsem sla prave brzy a ted jsem to neresila a jdu az ted ale skrz praci a krev moji musim jit zavcas abych vedela tak snad bude vse v poradku

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20597 příspěvků 17.10.18 08:51

Podbřišek bolí, je to normální. Mně břicho bolelo celé těhotenství, první trimestr menstruační bolesti, druhý trimestr mě tam bodalo, že jsem nemohla udělat krok a ve třetím tlačila váha dětí… Prostě žůžo :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5411 příspěvků 17.10.18 08:54

Je to normální, podbrisek bolí jak se děloha roztahuje a připravuje se na miminko :)

zuz1206
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 17.10.18 08:54

holky mam to stejne, nasla jsem vcera //, dneska digital ukazal 1-2 tydny, a obcas me poboli bricho jak u menses…i to je normalni?

Mis3
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 08:58

Tak jsem rada ze to je normalni :) jsem zvedava co me v patek povi doktor ale uz se nemuzu dockat abych vedela na cem jsem

Mis3
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 10:02

@zuz1206 to je strasne brzy to vam doktor asi nic moc nerekla.. S prvnim jsem byla u dr v 6tt a uz to bylo brzy

zuz1206
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 17.10.18 10:17

@Mis3 ja vim ze je moc brzy ale v pondeli mel pohreb tatinek, s tehu jsem nepocitala i kdyz se snazime uz 10mes a s podporou dr, takze mam strasne stresy ted a chtela jsem aby mi aspon napsala ultrogestan na udrzeni:)

Mis3
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 10:23

@zuz1206 jo takhle :) to drzim palce at to dobre dopadne

lachtanice86
Kelišová 6382 příspěvků 17.10.18 13:33

@Mis3 nic neřeš. Bolesti jsou normální.

Mis3
Kecalka 163 příspěvků 17.10.18 13:37

Dekuji uz aby byl patek a vedela :) uz bych mohla byt v nejakem tydnu co by slo uz neco poznat ta posledni ms byla konec srpna a to byla jen tak 3 dny jen slaba a az ted jsem si nejak zacala uvedomovat potom co my byva ouvej furt bych spala a nehorazne me boli prsa ze teda asi nejakej tyden uz budu tehotna asi… :)

Mis3
Kecalka 163 příspěvků 19.10.18 17:20

Tak jsem byla u dr a jsme v 6tt ale k vzhledem posledni ms se mu to zdalo takze tedka 14 dni cekat jestli je neco spatne nebo na dlsi kontrole bude byt srdicko… Ale rikal ze to muze byt i tim ze se zadarilo az pozdeji ze se nemusi pocitat posledni den ms tak snad ted jsem s toho takova nesva

zuz1206
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 19.10.18 17:36

Holky nevim co si o tom myslet. Mela bych byt cca v 4 tydnu, dneska krev hcg 10, dr to vyhodnotila jako pozitivni coz nechapu :roll: a na ult rikala ze se asi neco rysuje.. dala mi ultros.. meli jste to nekdo taky tak? Dalsi kontrola dalsi patek… :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >