Reklama

,, Zakázaná láska"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 16:48
,, Zakázaná láska"

Ahoj holky, anonym snad všechny pochopíte pač se nejedná jen o mě, tak kvůli ochraně soukromí.

Stala se mě taková věc.. studuji dálkově VŠ, je mě 28 let, jsem svobodná, bezdětná. Na škole jsem se docela sblížila se svojí profesorkou. Ona 34 let, vdaná- bezdětná.
Já nerozlišuji moc muži- ženy, vztah jsem měla jak se ženou, tak s mužem.
Teď k věci. Mezi námi je něco víc bližšího - nikdy nedošlo k intimitě ani ničemu jinému, ale moc si rozumíme, nasmějeme se spolu- pomáhám jí ve škole když potřebuje. Začalo to pohledy, pak když to šlo letmě jsem se jí začala dotýkat, nikdy neuhla. Naopak mě přišlo, že je to příjemné i jí (př. když jsem jí podávala něco chytla jsem jí svými prsty za její prsty a chvíli se dívaly do očí, nebo třeba letmě sáhla do vlasů a usmívaly jsme se na sebe, jednou jsem si vedle ní sedla na lavici a měla položenou ruku na té lavici, tak jsem dala svojí těsně vedle té její a dotýkaly jsme se jen jak kdyby boky dlaní, neuhla jen se zase krásně usmála ) a takových situací bylo spousta. Byly jsme jak kdyby v nějakém,,oparu". Občas jsme si napsaly i nějaké bližší SMS, že jsem jí třeba večer před její přednáškou napsala, že se těším až jí uvidím atak, vždy reagovala kladně a posílala červenající smajly atd. Pak jsem se jednou odvážila se vyjádřit, že se mě líbí a pozvat jí na víno a neodmítla.. moc jsem se těšila.
Nakonec k tomu nedošlo, protože po nějaké době mě řekla, že to co se mezi námi vyvíjí je zakázaný jak profesně tak i proto, že je vdaná..
Takže mě přestala psát, vyhýbá se mým pohledům, mojí přítomnosti.. jak kdyby mě chtěla vymazat a mě to děsně bolí. Vím, že jí nejsem lhostejná :(. Tak se ptám.. snažily by jste se nevzdát, nebo naopak se na to vyprdnout. Já se snažím to respektovat a tak jí nechávám být, ale vždy když jí vidím, tak mě to tak bolí, navíc cítím i z ní že jí to mrzí, že by chtěla, ale nemůže, že se snaží být profesionální..
Co mám dělat? Nechci to ještě zhoršit :roll:. Děkuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 21.09.18 16:55

Uf. No, našla bych si asi jinou nebo jinýho :nevim:

terien
Echt Kelišová 7613 příspěvků 21.09.18 16:58

Jestli ti na ní záleží, nech ji být, může jí to zničit jak profesně, tak osobně. Můžeš jí zkusit zkontaktovat zase po ukončení studia, to už bude přece jenom trochu jiná situace a uvidíš.

tininas
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 21.09.18 17:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, anonym snad všechny pochopíte pač se nejedná jen o mě, tak kvůli ochraně soukromí.Stala se mě taková věc.. studuji dálkově VŠ, je mě 28 let, jsem svobodná, bezdětná. Na škole jsem se docela sblížila se svojí profesorkou. Ona 34 let, vdaná- bezdětná.
Teď k věci. Mezi námi je něco víc bližšího - nikdy nedošlo k intimitě ani ničemu jinému, ale moc si rozumíme, nasmějeme se spolu- pomáhám jí ve škole když potřebuje. Začalo to pohledy, pak když to šlo letmě jsem se jí začala dotýkat, nikdy neuhla. Naopak mě přišlo, že je to příjemné i jí (př. když jsem jí podávala něco chytla jsem jí svými prsty za její prsty a chvíli se dívaly do očí, nebo třeba letmě sáhla do vlasů a usmívaly jsme se na sebe, jednou jsem si vedle ní sedla na lavici a měla položenou ruku na té lavici, tak jsem dala svojí těsně vedle té její a dotýkaly jsme se jen jak kdyby boky dlaní, neuhla jen se zase krásně usmála ) a takových situací bylo spousta. Byly jsme jak kdyby v nějakém,,oparu". Občas jsme si napsaly i nějaké bližší SMS, že jsem jí třeba večer před její přednáškou napsala, že se těším až jí uvidím atak, vždy reagovala kladně a posílala červenající smajly atd. Pak jsem se jednou odvážila se vyjádřit, že se mě líbí a pozvat jí na víno a neodmítla.. moc jsem se těšila.
Nakonec k tomu nedošlo, protože po nějaké době mě řekla, že to co se mezi námi vyvíjí je zakázaný jak profesně tak i proto, že je vdaná..
Takže mě přestala psát, vyhýbá se mým pohledům, mojí přítomnosti.. jak kdyby mě chtěla vymazat a mě to děsně bolí. Vím, že jí nejsem lhostejná :(. Tak se ptám.. snažily by jste se nevzdát, nebo naopak se na to vyprdnout. Já se snažím to respektovat a tak jí nechávám být, ale vždy když jí vidím, tak mě to tak bolí, navíc cítím i z ní že jí to mrzí, že by chtěla, ale nemůže, že se snaží být profesionální..
Co mám dělat? Nechci to ještě zhoršit :roll:. Děkuji za rady.

Ahoj.

Co tím myslíš - zakázaná láska?

a/ Vztah na VŠ mezi učitelem a studentem není zakázaný. Kolik jsem jich už viděla. :)
b/ Lesbická láska v ČR taky není zakázaná.

Pokud Tě ovšem objekt lásky odmítá, tak máš dvě možnosti - a je jedno, jestli si hetero, homo nebo bio.

a/ Respektovat to.
b/ Promluvit si s dotyčným/dotyčnou narovinu.

Edit: Zase ta gramatika.

Příspěvek upraven 21.09.18 v 17:51

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 17:31

@tininas proto jsem ten název dala do uvozovek .. :roll: @terien jojo záleží, proto to nechávám být a tiše trpím .. :,(

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15965 příspěvků 21.09.18 17:34
@tininas píše:
Ahoj.

Co tím myslíš - zakázaná láska?

a/ Vztah na VŠ mezi učitelem a studentem není zakázaný. Kolik jsem jich už viděla. :)
b/ Lesbická láska v ČR taky není zakázaná.

Pokud Tě ovšem objekt lásky odmítá, tak máš dvě možnosti - a je jedno, jestli si hetero, homo nebo, bio.

a/ Respektovat to.
b/ Promluvit si s dotyčným/dotyčnou narovinu.

jako hlavní problém vidím to, že dotyčná je vdaná - bez ohledu na její sexuální preference :think: JInak souhlasím ;)
A mám ten dojem, že hooodně obdobná diskuse už tu před časem založená byla :think:

Russet
Extra třída :D 10877 příspěvků 21.09.18 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky, anonym snad všechny pochopíte pač se nejedná jen o mě, tak kvůli ochraně soukromí.Stala se mě taková věc.. studuji dálkově VŠ, je mě 28 let, jsem svobodná, bezdětná. Na škole jsem se docela sblížila se svojí profesorkou. Ona 34 let, vdaná- bezdětná.
Co mám dělat? Nechci to ještě zhoršit :roll:. Děkuji za rady.

Je to tvůj pedagog a je vdaná. Dala ti najevo, že v tom nechce pokračovat. To ti nestačí?

vejilka
Závislačka 4416 příspěvků 21.09.18 17:55

A víš jistě, že je " na holky"? Možná třeba měla nějaké poblouznění. Nebo sis to třeba špatně vyložila. A později si to uvědomila. :nevim: Je vdaná, to je pro tebe tabu

tininas
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 21.09.18 17:58
@Anonymní píše:
@tininas proto jsem ten název dala do uvozovek .. :roll: @terien jojo záleží, proto to nechávám být a tiše trpím .. :,(

Ahoj.

Ale právě jde o ty uvozovky - ty sama to vnímáš jako něco divného. A tím jsem Ti chtěla dát najevo, že toto je naprosto normální stav, jen ty se k tomu stavíš zmateně.

Takže se seber a rozhodni se:

a/ Ano, tento vztah mi stojí i za nějakou tu nepříjemnost a budu o něj bojovat jako pes baskervillský.

b/ Ne, nechám to plavat.

tininas
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 21.09.18 18:02
@pe-terka píše:
jako hlavní problém vidím to, že dotyčná je vdaná - bez ohledu na její sexuální preference :think: JInak souhlasím ;)
A mám ten dojem, že hooodně obdobná diskuse už tu před časem založená byla :think:

Díky za info. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 18:50

Podle me se ji libis a zajimas ji, ale boji se, ze ji to bude stat manzelstvi. Toho bych se bala taky, karieru ji to stat nebude, kdyz je to VS. Ted nemuzes nic delat, musela by to rozehrat zase ona. Respektive pro me by bylo takove odmitnuti konecna, nechtela bych nikoho uhanet. Ale stalo se mi neco podobneho a dotycny se potom, co jsem se po odmitnuti uplne stahla, casem ozval a byl z toho vztah. Nebyl ale zadany. Mozna si uvedomi, ze o Tebe nechce prijit. Nebo bude rada, ze udrzela manzelstvi…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 19:14
@Anonymní píše:
Podle me se ji libis a zajimas ji, ale boji se, ze ji to bude stat manzelstvi. Toho bych se bala taky, karieru ji to stat nebude, kdyz je to VS. Ted nemuzes nic delat, musela by to rozehrat zase ona. Respektive pro me by bylo takove odmitnuti konecna, nechtela bych nikoho uhanet. Ale stalo se mi neco podobneho a dotycny se potom, co jsem se po odmitnuti uplne stahla, casem ozval a byl z toho vztah. Nebyl ale zadany. Mozna si uvedomi, ze o Tebe nechce prijit. Nebo bude rada, ze udrzela manzelstvi…

Já právě taky nejsem taková, že bych uháněla proto respektuji její rozhodnutí , ale pak když jí vidím , tak mě to bolí, když vím , že jí lhostejná nejsem .. že má strach , že kdyby byly jiné okolnosti tak by do toho podle mě možná i šla .. ale co s dá dělat :,( :roll:

terien
Echt Kelišová 7613 příspěvků 21.09.18 19:25
@Anonymní píše:
Já právě taky nejsem taková, že bych uháněla proto respektuji její rozhodnutí , ale pak když jí vidím , tak mě to bolí, když vím , že jí lhostejná nejsem .. že má strach , že kdyby byly jiné okolnosti tak by do toho podle mě možná i šla .. ale co s dá dělat :,( :roll:

Hele já už jsem se v životě několikrát přesvědčila, že když člověk chce, tak to udělá. Tohle jsou jen takové výmluvy, kdy lžeme sami sobě do kapsy aby nás to tolik nebolelo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 19:32

@terien jakože mě třeba nechce ? I to je možné .. ale tak celou dobu to tak nevypadalo .. a já se zbytečně namotala .. :nevim: :roll: aspoň by nemusela dělat že mě nevidí najednou to mě taky dost mrzí no, že se cítím tak jako já nevím .. prašivá ? :lol: :lol:
Mě spíš přijde že si třeba někdo něčeho všiml a promluvil jí do duše .. takový obrat najednou ..

Russet
Extra třída :D 10877 příspěvků 21.09.18 19:34
@Anonymní píše:
Já právě taky nejsem taková, že bych uháněla proto respektuji její rozhodnutí , ale pak když jí vidím , tak mě to bolí, když vím , že jí lhostejná nejsem .. že má strach , že kdyby byly jiné okolnosti tak by do toho podle mě možná i šla .. ale co s dá dělat :,( :roll:

To jsi nebyla nešťastně zamilovaná? To se prostě stává nepříč pohlavím. Neumřeš na to. A mysli na to, jak by ti bylo, kdyby ti ve vztahu někdo oblboval chlapa nebo přítelkyni (když můžeš cokoliv). Asi bys nevřískala nadšením.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >