1 den zpoždění, zkusit digitální test ?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 20:16

1 den zpoždění,zkusit digitální test ?

Zdravím, zpoždění jeden den. Test ukazuje toto, viz foto.
Test jsem dělala i před MS a byl tam hodně slabý duch. Teď je více vidět. Kdy zkusit digi test? Díky za normální odpovědi 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6060
21.1.22 20:24
@Anonymní píše:
Test jsem dělala i před MS a byl tam hodně slabý duch. Teď je více vidět. Kdy zkusit digi test? Díky za normální odpovědi 🙂

zkusila bych za 2 dny další papírkový, pokud bude silnější, tak už klidně i digi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28729
21.1.22 20:27

Až bude tady čárka silnější, ten Digi má menší citlivost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14768
21.1.22 20:29

Za mě to jsou vyhozený peníze a zbytečný plasty. Papirkovej ti to ukáže úplně stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
21.1.22 21:21

:mrgreen: psycho… zbytecne vyhozene prachy, ani dve silne carky nejsou niceho jistota

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67431
21.1.22 21:44
@Anonymní píše:

Digi jsou zbytečný peníze.. stačí obyč papírovy.. ale kde vidíš toho ducha :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
21.1.22 22:52

@martina.se je to ten spodní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67431
22.1.22 07:02

@Klause Jo.. tak už vidím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4217
22.1.22 08:33

Zkus udělat test třebas v pondělí, ono bohužel se může stát, že klasiku MS dostaneš že jo. Jeden den není taková hrůza, vždyť nejsme roboti 🤷🏻‍♀️ Zbytečně se pak stresuješ, vyhazuješ peníze a o plastech ani nemluvím :wink: U druhého dítěte sem kupovala test po týdnu zpoždění, ale tak nějak už se tušilo… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
23.1.22 09:19

Ahoj holky, moc se omlouvam že píšu dotaz sem. Ale moc nevim jak to tady chodí… Mam prosim otázku… Brala jsem 3 mesicr v kuse HA… Po vynechani vzdy do 2 dnu dostanu MS… Bolelo me uz hrozne bricho tak jsem vysadila… Menstruace ale nikde.. dnes je to 10 dnu spozdeni… Delala sem si testy.. rano uplne slaba carecka, musim se zakoukat, na fotaku nejde vubec videt,… Delala jsem si digitalni ted večer a ten nic… S manzelem jsme spolu spali v utery a ve stredu sem si prasek uz nevzala, vubec me to nenapadlo ze by se neco mohlo stat.. je moznost tehotenstvi? Kdyvy na testu nebyly slabe čarky rekla bych si ze to jen mam rozhazene ale tohle me mate…dekuju moc za odpoved :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
23.1.22 14:02

Tak holky takhle :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu