1. dvě děti stejného pohlaví, 3. opačného.

105
17.3.21 08:30

1. dvě děti stejného pohlaví, 3. opačného.

Ahoj, chtěla jsem se ze zvědavosti zeptat. Jestli je víc sourozenců stejného pohlaví, a nebo opačného. Když jsou dva starší stejného. :) Vím, že se to nedá nějak ovlivnit. Jen si tak pohrávám s myšlenkou, že by bylo roztomilé mít ke dvěma klukům nejmladší holčičku. :lol: :srdce: A jako ženská bych měla parťačku. Předem děkuji za odpovědi, a nechci žádné hádky. Vím, že nejdůležitější je zdravé miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27700
17.3.21 08:34
@Dollorres píše:
Ahoj, chtěla jsem se ze zvědavosti zeptat. Jestli je víc sourozenců stejného pohlaví, a nebo opačného. Když jsou dva starší stejného. :) Vím, že se to nedá nějak ovlivnit. Jen si tak pohrávám s myšlenkou, že by bylo roztomilé mít ke dvěma klukům nejmladší holčičku. :lol: :srdce: A jako ženská bych měla parťačku. Předem děkuji za odpovědi, a nechci žádné hádky. Vím, že nejdůležitější je zdravé miminko.

Kdysi jsme měli sousedy, jedna rodina pět holek, vedle v baráku pět kluků. Takže asi tak, je to o náhodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
17.3.21 08:35
@Dollorres píše:

Kamarádka je ze tří sester. Měla jsem sousedy se třemi kluky. Ale 2 spolužačky měly 2 bratry. Jelikož při běžném početí těžko pohlaví ovlivníš, je to celé o náhodě. A opravdu je jedno, co se ti narodí. Ona i ta růžovoučká holčička může chtít být v pubertě chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
17.3.21 08:40

@Russet To máš pravdu. :g :lol: rin:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 08:42

. - chyba

Příspěvek upraven 17.03.21 v 08:46

• Citovat
  • Nahlásit
16014
17.3.21 08:43

Znám dva případy stejné jako tvůj a pokaždé to třetí dítě bylo zase stejného pohlaví (chlapeček) :P Takže pokud by tě měl třetí kluk v hloubi duše mrzet, určitě do toho nejdi 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.21 08:49
@Dollorres píše:

Znám tolik rodin, kde byly dva kluci a ženská si vydupala třetí v touze po holce. Ale neznám snad žádnou rodinu, kde by byly dvě holky a chlap si vydupal kluka :lol:

Nicméně - zcela narovinu, u těch kluků pokud nejsi spoko i s tím, že by to byl třetí kluk = nechod do toho. Je tady tolik diskuzí, kde se holky nedokážou srovnat s klukem, protože chtěly holčičku a v těch diskuzích jsou tak hnusný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
17.3.21 09:02

Četla jsem, že pokud má žena se stejným partnerem dvě děti stejného pohlaví, je vyšší pravděpodobnost, že další dítě bude opět stejného pohlaví. Ale reálně znám několik rodin, kde se po dvou klucích narodila holčička. Na druhou stranu znám výrazně víc rodin, kde jsou jen děti stejného pohlaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52900
17.3.21 09:04

Mám první dvě holky a pak si našel k nám cestu kluk :mrgreen:. Od začátku jsem cítila, že je třetí kluk. Už je to dávno, ale mám pocit, že jsem měla i hodně živý sen. Ale je to loterie. Protože poslední kluk v rodině byl můj otec a víc než 50r. po něm se narodil v rodině kluk. Teď je jich trochu víc. Ale většinou je kluk druhé nebo třetí dítě v rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
17.3.21 09:10

Ahoj, jsem z pěti sourozenců, jeden brácha a čtyři ségry 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
17.3.21 09:11

@unuděná To né, svoje dítě proste milujes, i kdyby byl Marťan. Jen si říkám, že by to bylo zas jiné. A na holčičky je podle mě více hezkých věcí, tak bych si víc užila vybavicku. Není v tom, to že bych kluka nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
17.3.21 09:12

Ja mam po 2 klucich holku. Známá po 2 holkach kluka. Dvě zname mají 3 kluky, sousedi taky 3 kluky, kdysi jsem se vidala s paní, co má 3 holky. U každého dítěte je to 50 na 50. Když si uděláš statistiku pohlaví u 3 sourozenců, vyjde ti to taky tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
17.3.21 09:12
@Dollorres píše:
@unuděná To né, svoje dítě proste milujes, i kdyby byl Marťan. Jen si říkám, že by to bylo zas jiné. A na holčičky je podle mě více hezkých věcí, tak bych si víc užila vybavicku. Není v tom, to že bych kluka nechtěla.
:nevim: No záleží na vás. Pokud prostě chcete třetí dítě, tak proč do toho nejít. Doufat v holčičku můžeš, ale připravila bych se na variantu, že to bude spíš kluk 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
17.3.21 09:25

A jak byste to jako chtěla ovlivňovat, to je život, náhoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
17.3.21 09:27

Dvě kamarádky tři kluci a třetí kamarádka dva kluci a holčička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat