Reklama

1. kaše na slano a 2. kvásek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 23.01.17 21:17
1. kaše na slano a 2. kvásek

Prosím o rady.
Zůstala jsem nějakou dobu před nástupem do práce doma a nechce se mi vařit si obědy. Napadly mě kaše, ať už ze suroviny (jáhly, vločky a pod.) a nebo instantní např. ze zdravé výživy. Děláte si někdo kaši „naslano“? S cibulí? Mám tu sušené houby, šlo by to?
Pečeme si kváskový chléb, droždí jsme vypustili, ale jsou recepty, kam droždí patří. Nevíte někdo, kolika gramy kvásku nahradím třeba kostku droždí? Na postup pokus-omyl nemám odvahu a ani ingredience nazbyt nejsou :).
Děkuji všem. :mavam:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama