1. nevolnost až úplně na konci 5.měsíce

Anonymní
14.6.21 07:00

1. nevolnost az uplne na konci 5. mesice

Zdravim vsechny,

chci se zeptat na vase zkusenosti - za cele tehotenstvi jsem (tuk, tuk, tuk) nemela nevolnosti, nezvracela jsem, max mi bylo par odpoledni divne od zaludku.

Ted budu koncit 5. mesic a posledni dva dny mam silene nevolnosti vecer asi 3 hodky po jidle, kdyz si jdu lehnout, pak celou noc a pak i rano. Je mi tak, ze jsem kousicek od zvraceni.

Je to normalni, ze se to objevi az takto pozde, kdyz mi predtim nic nikdy nebylo?
Horcik mam napsany na tvrdnuti briska a mam z nej teda trochu prujem, ale to bych rekla, ze nesouvisi, ten beru uz dele.

Dekuji vsem a hezky den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2342
14.6.21 07:02

Může se to objevit kdykoliv… 😊Naštěstí já ani tohle nemám jsem za chvíli 33tyden. Taky jsem myslela že to může třeba ještě přijít ale u mě už spíš ne.. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3661
14.6.21 07:19

Těhotná jsem byla 2× a nevolno mi nebylo ani jednou. Každá to prožíváme jinak, takže buď ráda, že jsi nestravila první měsíce u záchodové mísy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 07:21

@ProfZav to rada jsem, ale ptam se na to, co se mi deje ted a jestli to mel nekdo podobne… na tom snad neni nic spatneho :andel:

Příspěvek upraven 14.06.21 v 07:28

• Citovat
  • Nahlásit
6031
14.6.21 07:26

Nevolnosti se můžou objevit vždy, ale je lepší se nechat zkontrolovat. Máš i jiné bolesti, třeba pod žebry? Jsi v druhém trimestru to neni úplně obvyklé, ale nevím. Ja mela nevolnosti v prvním těhotenství do porodu a v druhém 1. Trimestr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3661
14.6.21 08:39
@Anonymní píše:
@ProfZav to rada jsem, ale ptam se na to, co se mi deje ted a jestli to mel nekdo podobne… na tom snad neni nic spatneho :andel:Příspěvek upraven 14.06.21 v 07:28

Jasně že ne. Já jsem to nemyslela nijak zle, jestli to tak vyznělo, tak se omlouvám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.6.21 04:24

To je různý. Já jsem v těhotenství měla nevolnosti, ale nezvracela jsem. Moje sestra kvůli tomu byla v těhotenství i v nemocnici a blila ještě na porodním sále…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 08:58

Konzultovala jsem to s doktorkou a rikala, ze to s velkou pravdepodobnosti bude tim, ze jsem mala a drobna a ze mi uz ted dosahuje deloha nad pupik, coz znamena, ze zacne utlacovat zaludek o dost driv, nez jinym maminkam… takze to budu muset hold vydrzet, pro prdouse cokoli ze jo :andel:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat