1 pilulka HA na 3 dny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 11:59
1 pilulka HA na 3 dny?

Prosím o radu: V pátek jsem si vzala pilulku HA a zjistila jsem, že už mi zbývá jedna jediná (měla jsem zato, že mám ještě 1 celé plátíčko :oops: ). A mně teď nezbývá než doufat, že když jsem v sobotu vynechala, dnes si vezmu tu poslední, a v pondělí buď zase vynechám a vezmu si další až v úterý (nebo budu mít nový recept už v pondělí odpoledne a vezmu si tedy pilulku už v pondělí), že nezačnu krvácet a budu v pořádku pokračovat dalším plátíčkem. Máte prosím některá zkušenost s takovouto situací? :oops: :)

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Taka
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 20 inzerátů 20.01.19 12:05

Proboha, co blbneš? 8o Když už do sebe cpeš HA, tak to tělo nech alespoň normálně odkrvácet. Co je to za logiku, jet takhle na jeden zátah?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 20.01.19 12:08

Hlavně to přestaň takhle rozpočítávat. Ber pilulky za sebou, když ti dojde platíčko, dej si pauzu a začni brát za sedm dní nové. Takhle je to myšleno. Pokud nemáš tu, co se bere v kuse. Ale i tak bys neměla brát pilulku ob den. Kdo ti tohle poradil?

Janli
Kelišová 7251 příspěvků 20.01.19 12:09

Ne, nemám. Takhle blbě bych nehazardovala a nechala sedmidenní pauzu s krvácením. Ono ti to tělo totiž spočítá i s úroky. S hormony se takový hokusypokusy nedělají.

vokishka
Extra třída :D 13511 příspěvků 20.01.19 12:09
@Taka píše:
Proboha, co blbneš? 8o Když už do sebe cpeš HA, tak to tělo nech alespoň normálně odkrvácet. Co je to za logiku, jet takhle na jeden zátah?

Mne to doktor doporucuje,spojit jich vic dohromady.

Taka
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 20 inzerátů 20.01.19 12:13

@vokishka A k čemu to má být dobrý?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 20.01.19 12:15

Ehm,nepletes si HA s lentilkami? :roll:

ka2ka
Extra třída :D 13752 příspěvků 20.01.19 12:16
@Taka píše:
Proboha, co blbneš? 8o Když už do sebe cpeš HA, tak to tělo nech alespoň normálně odkrvácet. Co je to za logiku, jet takhle na jeden zátah?

mě to mudr taky doporučil tři měsíce v kuse a pak pauza, ale opravdu to neberu obden jako zakladatelka ta si parádně rozhází hormony

pannda
Kelišová 6793 příspěvků 36 inzerátů 20.01.19 12:20

Nechápu to, ani lékaře…příroda jen tak z hecu nestanovila ženě měsícni krvácení … :roll:

Alyss1
Závislačka 3017 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 12:22

Takhle bych to neudelala. Pokud mas ha s pauzou, tak si dej proste 7 dni pauzu. Pokud mas bez pauzy, tak holt tri dny vynech a pak zacni nove plato. Nicmene pocitej, ze jsi nechranena.

Mimochodem na gynlink ti poslou erecept obratem.

lafelay
Kecalka 103 příspěvků 20.01.19 12:27

Dneska bych už pilulku nebrala a udělala pauzu.

P4ja
Echt Kelišová 7785 příspěvků 1 inzerát 20.01.19 12:27
@pannda píše:
Nechápu to, ani lékaře…příroda jen tak z hecu nestanovila ženě měsícni krvácení … :roll:

Jenomže když bereš HA, tak žádné měsíční krvácení není. A s přírodou to nemá nic společného.

pannda
Kelišová 6793 příspěvků 36 inzerátů 20.01.19 12:32
@P4ja píše:
Jenomže když bereš HA, tak žádné měsíční krvácení není. A s přírodou to nemá nic společného.

Já ho při braní měla, s pauzou samozřejmě…a jsem ráda, že jsem otěhotněla vždy jak jsem chtěla…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 12:34

Neberu to obden běžně, proboha :roll:, jen jsem se ocitla v této situaci. Jinak beru HA v kuse, nedělám pauzy a beru plátíčko za plátíčkem, zhruba půl roku, až třičtvrtě. Potom teprve udělám pauzu a zase znovu… @Alyss1 o tom jsem nikdy neslyšela :oops:, mrknu na to.

lafelay
Kecalka 103 příspěvků 20.01.19 12:35
@pannda píše:
Já ho při braní měla, s pauzou samozřejmě…a jsem ráda, že jsem otěhotněla vždy jak jsem chtěla…

Ale tohle krvácení se nazývá krvácení ze spádu. Je mi až smutno, kolik žen HA užívá a vůbec netuší, jak funguje.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >