1. screening Brno Veveř - jak to probíhá?

196
29.6.20 12:21

1. screening Brno Veveří- jak to probíhá?

Ahoj, jak to prosím probíhá? Nejprve krev, potom UZ? Mám jít lačná nebo klidně nasnídaná? (Zapomněla jsem se zeptat.) Jakou dobu jste tam strávili celkem? Manžel aby zhruba věděl, v kolik ho můžou čekat v práci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3734
29.6.20 12:25

Napřed krev, potom ultrazvuk, můžeš se normálně najíst :) byly jsme tam cca dvě hodiny, ale malá se nechtěla moc ukazovat, takže jsme se museli jít projít a pak se tam vrátit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
29.6.20 12:34

Zavolej si tam. Já jsem teda na krev šla 2 dny předem a musela jsem byt nalacno. Ale chodila jsem na Orlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3037
29.6.20 12:36

Nejdřív krev, pak UZ. Nalačno jsem byla, ale já šla hned ráno. Byli jsme tam max hodinu. Výsledky volali ještě ten den snad v sedm večer a zprávu jsem si pak mohla stáhnout na netu myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
29.6.20 12:41

Ahoj, byla jsem před měsícem. Najíst se muzes, nevim na kolik jdes, ale ja sla až na pul treti odpoledne, to bych do te doby asi posla hlady :D na recepci das prukazku, pak te vezmou na krev, jestli jsi tam poprve, vyplnis zároveň s tou krvi jakysi dotazník. Dostaneš heslo, pod kterým potom najdeš na jejich stránkách svoje výsledky. Po krvi následuje ultrazvuk, max dvacet minut a jdes domu. Ja jsem mela výsledky jeste ten den kolem osmé vecer.
Jo a celkem jsme se tam zasekli, meli uz skluz, do toho se jeste neco pomotalo, takze skoro tri hodiny. Ale když jdes rano, je to většinou v pohode, to jeste stihaji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
29.6.20 12:45

Ok, díky všem! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu