1. skrining - šíjové projasnění 3.2

4
28.8.20 18:03

1. Skrining - sijove presvetlenie 3.2

Ahojte, mala som pozitivny NT skrining, hodnota NT 3.2 a drobnejsia nosna kostka. Momentalne cakam na geneticku konzultaciu. Krv aj morfologia bola v poriadku. Nechcem stresovat ale neda mi to nenapisat, ma niekto podobnu skusenost a bolo vsetko ok? Mam 29 a krv bola ok, len to prejasnenie…Pozerali na mna celkom zvlastne. Dakujem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
932
28.8.20 22:03

Měla jsem to také tak. Ale jsem přenašeč genetického onemocnění a tudíž se z toho dal tušit průšvih. Bohužel se potvrdilo, že je mimco nemocné. Šla jsem na přerušení. Ale nemusí to tak být u tebe. Vyckej, co ti řeknou na genetice. S největší pravděpodobností doporučí odběr choriovych klků nebo plodové vody. S tímto nálezem bych to podstoupila. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
29.8.20 07:10

Syn měl NT 3,7. Krev mi ani nebrali a rovnou mi udělali odběr choriových klků. Výsledky vyšly v pořádku. Byla jsem víc sledovaná a projasnění se postupně vstřebalo. Syn se narodil úplně zdravý. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.8.20 11:31

Dakujem holky. Mna najma vystrasilo ako SA tvarili, ked mi to oznamovali. Budem verit, ze to bude v poriadku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.20 17:26

Šíjové projasnění 1.5 Nt

Ahoj, holky mám dotaz ohledně vysledku hodnoty 1.5 NT. Vůbec tomu nerozumím jen mi bylo řečeno že jde o riziko a následně strcena lékařská zpráva o dalších vyšetření až do Prahy. Hodnoty krve PAPP-A 0.520 a beta hCG 57.90… CRL 59.1, šíjové projasnění 1.5 NT…já jsem strašně vyděšená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama