Jeden test pozitivní, druhý negativní (Facelle, Dr.Max, Clearblue

722
21.8.20 21:07

1 test pozitivni, 2 negativni (Facelle, Dr.Max, Clearblue)

Ahoj holky, prosim vas, mam tyden zpozdeni (ale nemam to vubec pravidelne), delala jsem si test Facelle z Rossmanu, ten do proudu moci, a vysel slabe pozitivni. Carka tam porad prokazatelne je, i kdyz o dost slabsi nez ta druha. Chvili jsem zila v tom, ze jsem tehotna, tak jsem si hned jela koupit dalsi testy (papirkove z Dr.Maxe a pak pry megaspolehlivy ClearBlu, digitalni), oba tyto jsou jasne negativni. Dr. maxovej uplne snehobilo a ClearBlu proste minusove znaminko. Ted nevim, co si o tom myslet? Cemu verit? Je nejaka pravdepodobnost, ze tehotna jsem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60334
21.8.20 21:10

@ewanka počkej 3 dny a udělej obyc 10 test.. Pokud bude negat, tak nejsi.. Duchy dělají o třeba cysty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
21.8.20 21:13

@martina.se no prave vsechny z techto tri byly desitkove testy :think: Asi to spis vypada, ze ten Rossmanovej byl proste falesne pozitivni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
21.8.20 21:41

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
21.8.20 22:05

@ewanka A tos delala ve stejny den? Verze jedna: prvni test z ranni moci, takze byla koncentrovanejsi. Verze dva: Druhy test o den pozdeji, takze to bylo tzv. biochemko. Verze tri: ve stejny den, podobna moc, ruzna citlivost testu.
Uvidis zitra rano, jestli na tech zbylych neco bude. Neni potreba utracet za drahe, i ty levne daji odpoved…
Tak drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
21.8.20 22:18
@ewanka píše:
@martina.se no prave vsechny z techto tri byly desitkove testy :think: Asi to spis vypada, ze ten Rossmanovej byl proste falesne pozitivni…

Nebyl falešně pozitivní, nic takového neexistuje :roll: (jen tady)
Prostě se embryo na chvilku zachytilo a hcg nepatrně stouplo, testy jsou tak citlivé, že i tohle zachytí. Klasické biochemické těhotenství, to se prostě stává. Ať ti to příště vyjde :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
21.8.20 22:22

@Petra Star Všechno to byla odpolední moc ve stejný den, všechno testy s citlivosti 10 🤔 Ja to jako sama nechápu. Chápu, že nelze mít falešně pozitivní test, ale.je už silnější, zřetelný duch pozitivita?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2165
21.8.20 22:31

@ewanka Duch uz je pozitivita. Ale sla jsi nakoupit, napila ses treba vic vody, kdo vi… Proste to zkus znovu zitra rano neba za 2 dny. Ale jestli mas tyden vynechanou i nepravidelnou MS, tak to spis bylo to biochemko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.8.20 23:25

@ewanka

Clearblue je podle me 25 a ne 10,takze bych zkusila obyc papirkovej 10 znova rano treba pozitri :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
22.8.20 06:49

ClearBlue je citlivost 25.
Pokud ti vyšela na desítkovým slabá čárka, tak na ClearBlue nebude ještě nic :) počkej par dní a zkus to znova :)
Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
22.8.20 07:32

Holky, tak dneska z ranni moci Dr Maxovy test snehobilo. :think: Takze uz to je 1 test slaboucka carka, 3 testy nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7670
22.8.20 21:21
@ewanka píše:

Clearblue Digi je 25, ne 1o… Spíš to byla ryska nebo falešně pozitivní test..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
22.8.20 22:09
@Skaiqy píše:
Clearblue Digi je 25, ne 1o… Spíš to byla ryska nebo falešně pozitivní test..

z čeho prosím tě vzniká falešná pozitivita? Něco si o tom načti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7670
22.8.20 23:05
@Berry77 píše:
z čeho prosím tě vzniká falešná pozitivita? Něco si o tom načti…
:mrgreen: :lol: :mrgreen: můžeš být v klidu, falešně „pozitivní“ může být i z cysty nebo ryska, kvalita testu :) takže si o tom načti spíš ty ;) za těch 5-6 let snažení o dítě mám toho za sebou už hodně.. :*
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
23.8.20 08:10
@Skaiqy píše: :mrgreen: :lol: :mrgreen: můžeš být v klidu, falešně „pozitivní“ může být i z cysty nebo ryska, kvalita testu :) takže si o tom načti spíš ty ;) za těch 5-6 let snažení o dítě mám toho za sebou už hodně.. :*

rysku snad každý pozná, to není falešně pozitivní, ale špatně vyhodnocený :lol:
A cysta by musela být ovariální a zvýší pozitivitu v tak malém procentu, že je to spíš mimořádné (tady se to stává každému honiči duchů :mrgreen: )
Takže načíst fakt nic nepotřebuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama