Reklama

1. tř. - Hejného metoda - jak jste daleko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Levandule121
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 26.01.17 12:42
1. tř. - Hejného metoda - jak jste daleko?

Zdravím všechny. Chtěla jsem se zeptat, jak daleko jsou v učebnici matematiky podle Hejného Vaši prvňáčci? A jste rádi, že probírají matematiku touto metodou?

Příspěvek upraven 26.01.17 v 12:47

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineIndiansummer
Kecalka 271 příspěvků 26.01.17 12:46

S dovolenim se pridam, mam stejny dotaz. :-)

Fally123
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 26.01.17 12:51

Náš prvňáček právě dodělali první díl učebního sešitu a teď začínají ten druhý
synovi to asi jde (učitelka dává dobré hodnocení) a učitelka nám řekla, ať se do toho nepleteme, že děti vědí, co mají dělat :-) škola navíc pořádá seminář o této výuce a kdo z rodičů chce, může si tam zajít a bude mu vysvětleno
Je to jiné, než bylo za nás, ale syna to baví a je to taková škola hrou, takže mi to nevadí. Učí se to již na více školách.

Fally123
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 26.01.17 12:55

Našla jsem třeba tuto příručku, kde je celkem vysvětlený základní princip https://ucebnice.fraus.cz/…-rodice3.pdf

tezi
Hvězda diskuse 49405 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 12:57

U nás taky prvňáčci skončili první učebnici a příští týden začnou druhou.
Děti to podle mě baví víc než klasická matematika. Ve vědomostech zatím nevidím vůbec žádný rozdíl oproti normální výuce - mám ještě 2 starší děti, které se učili matematiku klasicky.

Daniela PB
Kecalka 220 příspěvků 86 inzerátů 26.01.17 13:06

U nás jí máme taky, první díl ukončen a dcera počítá perfektně a všemu rozumí. Matematika ji baví a musím říct, že mě se to také líbí. I když je pravda, že jsem se setkala s jednou úloho - hrou a vůbec jsem netušila co s tím budeme dělat. Dcerka ano a měla to dobře :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 13:20

U nas ji maji ve skolce, mala bude mit tri roky a uz se toho účastní :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10415 příspěvků 26.01.17 13:26
@Daniela PB píše:
U nás jí máme taky, první díl ukončen a dcera počítá perfektně a všemu rozumí. Matematika ji baví a musím říct, že mě se to také líbí. I když je pravda, že jsem se setkala s jednou úloho - hrou a vůbec jsem netušila co s tím budeme dělat. Dcerka ano a měla to dobře :-)

U nás podle toho jede jedna základka. Tak jsem zvědavá, jak tomu budu rozumět, až bude syn chodit do školy :mrgreen:

Levandule121
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 26.01.17 19:07

Holky, díky za informace. Naše dítko chodí do alternativní školy, tak jsem se chtěla jen ujistit, jestli jsou + - na stejno. :pankac: Některé děti začaly s 2. dílem už na podzim, některé teď. Tedy co vím. Žádné úkoly nemají a doma se nijak nepřipravujeme, takže jsem občas trochu ve vzduchoprázdnu. :mrgreen:

Daniela PB
Kecalka 220 příspěvků 86 inzerátů 27.01.17 08:45

My teda úkoly dostáváme, někdy doplňují v knížce a někdy jim to paní učitelka dá na kartu. Matematiku dostáváme domů tak 2× týdně. Určitě jsem ráda, že mají tuto metodu, učí se jim to tak nějak samo.

kači31
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 07.12.17 17:10

Je tady někdo, kdo má právě teď prvňáčka a učí se touto metodou? Moje dcerka to nechápe a já jí to neumím tímto stylem vysvětlit…

Stevia
Závislačka 3563 příspěvků 07.12.17 17:13

Hlásím se :mavam:

helenan
Závislačka 4119 příspěvků 07.12.17 17:34

Já teda neučím touto metodou prvňáky, ale učím druháky a třeťáky, ale dcera je v první třídě. Tak můžu snad zkusit poradit.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18729 příspěvků 07.12.17 17:40
@Fally123 píše:
Náš prvňáček právě dodělali první díl učebního sešitu a teď začínají ten druhý
synovi to asi jde (učitelka dává dobré hodnocení) a učitelka nám řekla, ať se do toho nepleteme, že děti vědí, co mají dělat :-) škola navíc pořádá seminář o této výuce a kdo z rodičů chce, může si tam zajít a bude mu vysvětleno
Je to jiné, než bylo za nás, ale syna to baví a je to taková škola hrou, takže mi to nevadí. Učí se to již na více školách.

Pod to se mohu podepsat, dobře napsané.
Syn jí také umí, nepotřebuje mě. A trochu mě tím pádem i učí.
Mám to ráda, je to takové komunikativní, ne ta naše direktivní matika, kterou jsme se učili my.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18729 příspěvků 07.12.17 17:42

První díl zatím mají z poloviny, ale i přeskakují, může to být i více.
Většinou si učebnici nechává ve škole paní učitelka.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama