1. Úspěšný KET Ostrava a okolí

614
20.6.21 21:11

1. Úspěšný KET Ostrava a okolí

Ahoj holky.
Jsem čerstvě po odběru vajíček a teď čekám jak dopadnou embrya.
Zajímá mě, kolik Vás tady je, kterým se povedl napoprvé KET ať si dělám alespoň nějaké naděje neboť se nám nedařilo jak po 6 x IUI tak po 2,5 letech snažení..díky, přeji hezký večer. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
181
23.6.21 10:21

Ahojky, z 2. IVF hned první KET vyšel a dcerka bude mít 2 roky, ted jsme byli zavádět zmrzlinku a uchytil se hned 2 Ket a jsem ve 13tt. Kam chodíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
25.6.21 12:52

@Lenca.sz Ahojky! Ty jo gratuluju, tak to je nádhera :srdce:
Chodím do Reprofitu. Kam Ty?
Nakonec máme jen jedno embryo 1×B ze 7. Čekala jsem trochu víc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
25.6.21 12:56

@Moonpie ja chodím teda chodila jsem do Eurofertilu k dr Lachčinovi, jsem říkala, jestli ano má někdo pomoc, tak to bude on. Ja mela u prvního IVF pouze dvě embrijka a u druhého IVF 5 embrijek, první co mi zavedli je dcerka, druhé jsem závadela v prosinci to se neuchytilo, ted v dubnu jsme se rozhodli, že rozmrazime zbývající 3 a 2 zavedeme, 1 nepřežilo rozmrazeni a z těch 2 zavedených se jedno uchytilo. Kdy jdeš ty na zavedení embrijka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
25.6.21 13:04

@Lenca.sz Aha, aha, no jsem zvědavá jestli naše embryo přežije rozmrazení bože, to mě ani nenapadlo že se může stát..
Jdu nejdříve v srpnu si myslím pokud vyjdou dobře výsledky imunologie na které jdu teď po svátcích. Jedu do Prahy do Gennetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
25.6.21 19:47

@Moonpie určitě přežije, hlavně myslet pozitivně. Ja byla s manželem na genetice v Praze v Podolí a na výsledky jsme čekali měsíc ale to bylo před 7 lety, ted už to určitě tak dlouho netrvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
25.6.21 19:49

@Lenca.sz no jakože já m vzané odběry v Reprofitu a nějaký nález malý s játry ale doktor říkal, že neví na kolik to může ovlivnit přijmutí embrya a proto máme jít do toho Genettu kde nám paní doktorka poví víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
26.6.21 11:20

@Moonpie mě nasadily tehd po imunologii prednison na potlačení zánětu, myslím na půl roku ale už si to přesně nepamatuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
29.6.21 18:36

@Lenca.sz ty brďo na půl roku…to si nedovedu vůbec představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
29.6.21 19:05

@Moonpie pul roku pri IVF je chvilicka. Preji hodne stesti a pevne nervy. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
30.6.21 18:14

@Moonpie půl roku nebylo nic oproti 6 rokům, co nám trvalo, než jsme se dcerky dočkali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
2.7.21 12:13

@DandátkoP @Lenca.sz holky děkuju za podporu. :srdce:
A ten prednison…no ohledně hormonálních změn..probraly jste nebo ho brala jen @Lenca.sz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat