10-13 dpo příznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 14:00
10-13 dpo příznaky?

Ahoj. Mám takový dotaz. Nevím přesně kdy proběhla ovulace 10 až 13 dnů zpět. Chtěla jsem se zeptat, měla jste některá takhle brzo nějaké příznaky, konkrétně nevolnost. Od včerejška je mi pořád „divně“ 8o
Miminko bychom si sice přáli, ale zrovna teď se to moc nehodí :roll: právě jsem nastoupila do nové práce :zed:
Test dělat rozhodně ještě nechci, když teprve čekám na MS, ale za vaše postřehy budu ráda :)

Reakce:
Planetka85
Kecalka 414 příspěvků 05.02.19 14:10

Přimlouvám se za to, aby sis test udělala - i kdyby Ti tu 100 lidí řeklo, že ano (nebo ne), tak to stejně nemusí být pravda… Já takhle brzy cítila jen píchání v podbříšku a prostě klasickou „bolest“ jako na MS. Byla jsem po umělém, takže jsem se pozorovala hodně. Pak jsem teda trpěla nespavostí, ale to bylo spíš tím, že jsem každé ráno testovala jak čárka sílí (od 10.dne po oplodnění) a tak jsem se toho rána nemohla „dočkat“…

Janli
Kelišová 7229 příspěvků 05.02.19 14:12

Já věděla, že jsem těhotná už týden před MS, ale jsem na to hypersenzitivní. Nechci tě zklamat, ale bude to spíš střevní chřipka. Těhotenský nevolnosti nastupují až později.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12160 příspěvků 05.02.19 14:16

10dpo jsem uz měla slabe pozitivni test. Takže já bych testla. Ale příznaky se dostavily az tak tech 14 dni po vynechání ms

denkat
Kecalka 447 příspěvků 05.02.19 14:21
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám takový dotaz. Nevím přesně kdy proběhla ovulace 10 až 13 dnů zpět. Chtěla jsem se zeptat, měla jste některá takhle brzo nějaké příznaky, konkrétně nevolnost. Od včerejška je mi pořád „divně“ 8o
Miminko bychom si sice přáli, ale zrovna teď se to moc nehodí :roll: právě jsem nastoupila do nové práce :zed:
Test dělat rozhodně ještě nechci, když teprve čekám na MS, ale za vaše postřehy budu ráda :)

Ahoj, já jsem našla čárku včera a byla sice slabší, ale zřetelná a to jsem 13 DPO ;) takže test zkusit určitě můžeš ;) jinak příznaky nemám kromě bolesti prsou

P4ja
Echt Kelišová 7731 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 14:25

Mžeš zkusit test, ale pak se může stát, že bude pozivtivní a odejde to s MS. Já to třeba vědět nechtěla. A příznaky jsem měla až po vynechané MS.

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 05.02.19 14:28

Počkej, já měla první příznaky tak 20dpo.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7591 příspěvků 05.02.19 15:10

Já měla před termínem MS (možná tak týdrn předem) hrozně bolavá prsa, jinak nic, nevolnosti přišly až tak v 7tt. Nicméně bych klidně testovala koncem týdne, od 14 dpo by měl test už spolehlivě vyjít.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >