10. den po ET pozitivní test

7
8.4.21 07:52

10. den po ET pozitivní test

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu :-) jsem 10. den po ET (naše 1. IVF) a už od 8. dne mám krásně pozitivní TT (přikládám foto z dnešního rána), což je super, i když se trochu bojím, aby ještě druhá čárka nezmizela :-) Co mě ale dost trápí je už třetí den hrozně nafouklé břicho, vypadám jako v 5. měsíci, břicho je jako kámen a docela to bolí (jen v klidu v leže ne), nesetkala jste se s tím některá? Nevím, jestli je to spojené s IVF (pořád beru Progesteron a Estrofem) nebo jestli je to první příznak těhotenství. Prsa mám větší a citlivé, ale jinak nic zvláštního. Nechci plašit a volat do CAR, ale nevím, jak břichu ulevit a trochu se bojím, aby to nebylo něco horšího…
Předem díky za rady :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
766
8.4.21 08:02

To vyzerá na začiatok hyperstimulacneho syndrómu, zavolaj do CAR!
Nezabudni veľa piť a prísun bielkovín, ja som pila proteinove shaky..
Test vyzerá krásne, držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.4.21 08:11

@Baterinka Děkuju za radu, toho se právě trochu bojím… asi tam vážně raději zavolám :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
8.4.21 09:41

Taky si myslím, že to bude hyperstimulák. Zavolej do CARu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.4.21 15:07

Tak jste měli pravdu, je to vzorový hyperstimulační syndrom :roll: zatím naštěstí ne tak zlý, abych musela do nemocnice, ale je to prý na hraně… Každopádně dobrá zpráva na tom je, že jsem určitě těhotná, jinak by se to takhle nerozjelo :dance: Tak jsem vám jen chtěla poděkovat za rady a dodávku odvahy :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
8.4.21 17:11

@Zuka.g
Tak som rada, že sme pomohli a prajem nech sa to nerozbehne. Pekne odpočívaj a prajem krásne tehotenstvo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat