10denní dálniční známka - platnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anik
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 29.01.19 11:12
10-denní dálniční známka - platnost

Odpovím si sama - platí 10 dní :))))

Ne, mám jinou otázku. Odkdy platí? Automaticky ode dne nákupu, nebo si tam to datum pak dopíšu sama, až to bude aktuální? Což by se ale dalo zneužít, takže asi automaticky nákup, ale potřebuju vědět, kdo má zkušenost, prosím, kupuju poprvé.

díky. A.

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 29.01.19 11:14

Procvakava se na ni derovackou datum zacatku platnosti,udelaji Ti to uz pri koupi,takze zneuzit se to fakt neda ..

jessikka
Extra třída :D 10879 příspěvků 29.01.19 11:16

Platí od pulnoci dne vyznaceni. To se provádí prostipnutim. Příště řekneš, že chceš známku platnou od určitého dne a oni ji stipnou.

Anik
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 29.01.19 11:21

Takže nemusí se kupovat v ten den D, jak mi kdosi tvrdil. Můžu koupit třeba dnes a platnost si nechat vyznačit od příštího pátku,,,to není problém?

A na každé poště či benzince, je to tak?

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 29.01.19 11:29
@Anik píše:
Takže nemusí se kupovat v ten den D, jak mi kdosi tvrdil. Můžu koupit třeba dnes a platnost si nechat vyznačit od příštího pátku,,,to není problém?A na každé poště či benzince, je to tak?

Ano, kazdy prodejce se te zepta, od ktereho dne ma platit. Pri prodeji to totiz MUSI vyznacit, jinak se dopousti prestupku.

Anik
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 29.01.19 12:48

díky všem.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >