10 dní zpoždění MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barbara156
Povídálka 16 příspěvků 15.08.19 11:35
10 dni zpozdeni MS

Dobrý den, jsem tu nová. Mám 10 dní zpoždění MS, poslední byla 5.7. DC mám většinou 28 dní ale poslední rok to mám často nepravidelně. Teď je to ale jiné. Mám bolavá prsa, bílí výtok, po ránu se mi točí hlava, jsem unavená, nevím jestli se to má něco s příznaky ale mám dost citlivé zuby :lol: Testy jsou negativní. :nevim: :nevim:
Neměl někdo z vás podobné příznaky?
Neplánujeme, ale vím, že můžu být těhotná :) A byly by jsme s přítelem rádi :dance:
Děkuji předem za odpovědě :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 11:39

Zkus si udělat test za dva dny ale tenhle test je negativní a není tam ani známka ducha. :nevim:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 15.08.19 11:45

10 dní je už dost velké zpoždění. Příznaky jsou způsobené rostoucím HCG, takže test by měl být pozitivni, abys měla příznaky. Takže si spíše myslím, že si to vsugerovavas. Zajdi si na gyndu.

Barbara156
Povídálka 16 příspěvků 15.08.19 11:47
@Anonymní píše:
Zkus si udělat test za dva dny ale tenhle test je negativní a není tam ani známka ducha. :nevim:

děkuju za radu, ale testuji již 4 dny. Jednou jsem na testu měla ducha, šla jsem k Dr a on mi řekl, že tam nic nevidí, takže těm testům už nechci věřit, ale nic jiného než testovat mi nezbývá :? :?

truelly
Závislačka 3479 příspěvků 15.08.19 11:47

Negativní. Tak zas máte minimálně o měsíc déle na šetření na dobu, až budeš na mateřské A rodičovské. Jistě jsi tak zodpovědná a máš odpracováno, máte kde bydlet a dluhy jenom co se týče hypotéky. 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 11:50

@Barbara156 :( :( tak to jsme dvě… mám úplně stejný problém. Poslední MS 3.7. a do teď nic. U mě se teda projevuje jen občasné píchání v podbřišku a jinak nic. Minulý měsíc jsem byla na gyndě na kontrole a tam vše v pořádku… testy zatím negativní :nevim:
Kdy si měla poslední nechráněný styk?

Barbara156
Povídálka 16 příspěvků 15.08.19 11:51
@Martha03 píše:
10 dní je už dost velké zpoždění. Příznaky jsou způsobené rostoucím HCG, takže test by měl být pozitivni, abys měla příznaky. Takže si spíše myslím, že si to vsugerovavas. Zajdi si na gyndu.

i to je možné, ale já to tak nevnímám :mrgreen: Na gynde mají do poloviny září plno. Nikdy jsem se nesvěřovala tady ani na jiných soc. stránkách, ale teď mi to nedalo, když se na gyndu nedostanu :/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 11:54

Tak zkoušej dál testovat, jinak se objednej na gyndu na vyšetření. Spíš si myslím že si moc přeješ být těhotná až na sobě pozoruješ všechny příznaky na těhotenství. :nevim:

Barbara156
Povídálka 16 příspěvků 15.08.19 11:56
@truelly píše:
Negativní. Tak zas máte minimálně o měsíc déle na šetření na dobu, až budeš na mateřské A rodičovské. Jistě jsi tak zodpovědná a máš odpracováno, máte kde bydlet a dluhy jenom co se týče hypotéky. 8) [/c
@truelly píše:
Negativní. Tak zas máte minimálně o měsíc déle na šetření na dobu, až budeš na mateřské A rodičovské. Jistě jsi tak zodpovědná a máš odpracováno, máte kde bydlet a dluhy jenom co se týče hypotéky. 8)
:) Ne, jsme feťáci a bydlíme pod mostem :)
Barbara156
Povídálka 16 příspěvků 15.08.19 11:59
@Anonymní píše:
@Barbara156 :( :( tak to jsme dvě… mám úplně stejný problém. Poslední MS 3.7. a do teď nic. U mě se teda projevuje jen občasné píchání v podbřišku a jinak nic. Minulý měsíc jsem byla na gyndě na kontrole a tam vše v pořádku… testy zatím negativní :nevim:
Kdy si měla poslední nechráněný styk?

Máme to skoro stejné, píchání v podbřišku jsem měla také ale jen jeden den, i když jak tu někdo píše, může to být vsugerovaný :) poslední nechraněný styk jsem měla 22-25.7, někdy v těch dnech, nevím přesně.

zuzka2a
Kecalka 292 příspěvků 15.08.19 12:00

Dojdi si na krev jako samoplátce, tam ti podle hladiny HCG řeknou.

Barbara156
Povídálka 16 příspěvků 15.08.19 12:01
@Anonymní píše:
Tak zkoušej dál testovat, jinak se objednej na gyndu na vyšetření. Spíš si myslím že si moc přeješ být těhotná až na sobě pozoruješ všechny příznaky na těhotenství. :nevim: [/citace
@Anonymní píše:
Tak zkoušej dál testovat, jinak se objednej na gyndu na vyšetření. Spíš si myslím že si moc přeješ být těhotná až na sobě pozoruješ všechny příznaky na těhotenství. :nevim:

Připouštím taky, ale víc si myslím, že spíš ne. :)

truelly
Závislačka 3479 příspěvků 15.08.19 12:01
@Barbara156 píše: :) Ne, jsme feťáci a bydlíme pod mostem :)

Tak to je blbé, to vám dítě odeberou :think:. A nesměj se, píše tu spousta holek, co nemají nic a mimíska si musí nechat, protože přece nepůjdou na potrat.

Barbara156
Povídálka 16 příspěvků 15.08.19 12:02
@Anonymní píše:
Tak zkoušej dál testovat, jinak se objednej na gyndu na vyšetření. Spíš si myslím že si moc přeješ být těhotná až na sobě pozoruješ všechny příznaky na těhotenství. :nevim: [/citace
@Anonymní píše:
Tak zkoušej dál testovat, jinak se objednej na gyndu na vyšetření. Spíš si myslím že si moc přeješ být těhotná až na sobě pozoruješ všechny příznaky na těhotenství. :nevim:

Připouštím taky, ale víc si myslím, že spíš ne. :)

Barbara156
Povídálka 16 příspěvků 15.08.19 12:04
@zuzka2a píše:
Dojdi si na krev jako samoplátce, tam ti podle hladiny HCG řeknou.

To určitě půjdu, nemůžu čekat tak dlouho na gyn. :) jinak děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama