10 dní zpoždění ms nikde TT negativní

Anonymní
20.8.21 10:34

10 dní zpozdeni ms nikde TT negativní

Ahoj chci se jen zeptat po 10 denním zpoždění jsem čekala že TT ukáže dálnici, ale opět čisto ani 👻. Stalo se to už některé a přesto jste byla těhotná? Cyklus mám 28-31 dní občas i 33 takže celkem nepravidelně. Příznaky neřeším ty byli tak 100% každý měsíc až mě to stve
Poslední ms 11.7. ovulka podle kalendáře od 23.-29.7. my měli v ovulaci sex každý den a cítila jsem bolest při sexu 27.7. to jsem si byla téměř jistá že mám ovulaci. Netestovali jsem dřív než se zpozdí ms. Teď je to 9dni, ms nikde příznaky žádné, možná únava ale to já mám pořád :mrgreen:
Dneska jsem testla máma test a bílo :think:
Otázka zní stalo se vám že se duch třeba ukázal až později? Vím že tu je spousta příspěvků s podobným tématem ale v žádném jsem nenašla odpověď na mojí otázku? Díky za vaše zkušenosti. Každopádně budu čekat na ms a když nedorazí půjdu k Dr.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1013
20.8.21 10:36

Ježiš…negativní test = nejsi těhotná :roll: :roll: proboha ženský, buďte normální :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
20.8.21 10:39

Smirila bych se s negativnim testem.

Taky mam nepravidelny cyklus, stalo se mi behem snahy o dite nekolikrat to, co popisujes.

Bud se na to prestan zamerovat a nech to na chvili plavat nebo si dej kolecko lekaru, podle toho jak dlouho se o dite snazite nebo jake je presvedceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
20.8.21 10:46

Ovulaci nemůžeš mít 6 dní a už vůbec to nemůžeš počítat podle kalendáře. Ale prostě platí že negativní test= nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10795
20.8.21 11:03

Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
20.8.21 11:34

Myslím si, že u tebe hodně dělá stres…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
20.8.21 12:04

Že podle kalendáře byla ovulka, neznamená, že byla skutečně. Nemusela být taky žádná rychlá spermijka, co tvé vajíčko oplodní.

Můžeš těch testů udělat víc, ale nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat