10 dnů zpoždění

Anonymní
1.5.20 21:54

10 dnů zpoždění

Zdravím… už mám 10 dní zpoždění, měla jsem to dostat 22.4, ale MS nikde. Stále mám bolesti jako při MS, tak vždy chodím na záchod jestli už nezačala, ale nic.. taky mě bolí prsa. Nevolnosti ale nemám, spíš když se namáhám tak cítím že si musím sednout a zpočnout.
O dítě jsme se s přítelem nesnažili, používáme kondom, ale když jsme je třeba zrovna neměli, tak jsme měli přerušovanou soulož. Menstruaci mám nepravidelnou, mešká mi vždy o 2 nebo max 3 dny. Je možné že bych byla těhotná? Navíc někdy uprostřed měsíce jsem měla šílené motáky v hlavě. Bylo to tak 4 dny v kuse. Jedno dítě už mám, ale první příznaky si moc nepamatuji, jelikož jsem první 2 měsíce normálně menstruovala. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost.
Zítra si pro jistotu udělám test, tak jsem zvědavá :D jen by mě zajímalo jaké příznaky jste měli?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
422
1.5.20 22:06

Příznaky má každá žena jiné, myslím, že jasnou odpověď ti tady asi nikdo nedá - prostě zítra zkus test a uvidíš ;) 10 dnů zpoždění je už doba na to, aby ti test ukázal, jak to tedy je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4404
1.5.20 22:28

Já žádné. Takže z příznaků bych neusuzovala vůbec nic. Čistě statisticky má tady na emiminu příznaky každá, s pozitivním těhotenským testem už je to horší… Udělej si test, po 10ti dnech už by tam měla být druhá, pokud jsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
1.5.20 23:03
@Anonymní píše:
Zdravím… už mám 10 dní zpoždění, měla jsem to dostat 22.4, ale MS nikde. Stále mám bolesti jako při MS, tak vždy chodím na záchod jestli už nezačala, ale nic.. taky mě bolí prsa. Nevolnosti ale nemám, spíš když se namáhám tak cítím že si musím sednout a zpočnout.
O dítě jsme se s přítelem nesnažili, používáme kondom, ale když jsme je třeba zrovna neměli, tak jsme měli přerušovanou soulož. Menstruaci mám nepravidelnou, mešká mi vždy o 2 nebo max 3 dny. Je možné že bych byla těhotná? Navíc někdy uprostřed měsíce jsem měla šílené motáky v hlavě. Bylo to tak 4 dny v kuse. Jedno dítě už mám, ale první příznaky si moc nepamatuji, jelikož jsem první 2 měsíce normálně menstruovala. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost.
Zítra si pro jistotu udělám test, tak jsem zvědavá :D jen by mě zajímalo jaké příznaky jste měli?
Žádné. Ale když nedošla MS, otestovala jsem se.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
2.5.20 00:56

Udelej si test, pokud budes tehotna, tak uz ti to krasne ukaze. U dcery sem vubec nic nepocitovala, jen nedosla MS. Ted cekame druhe, behem zacatku sileny nevolnosti. Ale jak to ma a nema Marena z Horni Dolni, ti je opravdu k nicemu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10399
2.5.20 06:32

Bla bla bla bla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu