Nízká sliznice a mešká MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petka39
Povídálka 33 příspěvků 27.08.19 13:29
10 dnu zpozdeni Ms, duchove na testu a nizka sliznice

Ahoj holky,
Mam dotaz, jelikoz uz jsem bezradna :zed: Dnes je to 10 dnu co me meska MS na testech duch, ale dnes sem byla u dr a ta me rekla, ze tehotna nejsem pry mam strasne moc nizkou sliznici, ale neposlala me ani na krev a nepichla ani vyvolavacku a rekla, ze mam cekat dva mesice jestli MS neprijde a pak kdyztak prijit. 8o Sem z toho zmatena a nevim :nevim: Prikladam fotku testu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
michaela1310
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 27.08.19 13:35

Měla jsem takto první těhotenství, 11. den přišla velmi silná MS jednalo se o to samovolný potrat. Akorát já měla jen vysokou sliznici a slabou čárku na testu

Petka39
Povídálka 33 příspěvků 27.08.19 13:38

@michaela1310
Me dr rekla, ze ani MS nedostanu, ale ze s tim nic delat nebude pry kdyztak az za ty dva mesice coz me nepřijde normální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 13:38

@Petka39 to neni pozitivni test. Verila bych doktorce. Kdyz mas nizkou sloznici, tak MS asi ted ani nedorazi. A ovulace vubec byla?

jessikka
Extra třída :D 11227 příspěvků 27.08.19 13:51

Tak si dojdi na krev do laboratoře jako samoplatce. Pokud bude negativní, rid se radou doktorky.

Petka39
Povídálka 33 příspěvků 27.08.19 14:01
@Anonymní píše:
@Petka39 to neni pozitivni test. Verila bych doktorce. Kdyz mas nizkou sloznici, tak MS asi ted ani nedorazi. A ovulace vubec byla?

Ano ovulace byla.

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 27.08.19 14:01

Poku máš nízkou sliznici, pak těhotná nebudeš a stejně tak nemůže přijít MS. Je potřeba, aby sliznice začala růst, došlo k ovulaci a po ní potom přijde MS. Ty máš před ovulací, jestli tedy vůbec přijde a nebo budeš muset za ty 2 měsíce k dr. Brala bych to, jako kdybys byla na začátku cyklu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 14:14
@Petka39 píše:
Ano ovulace byla.

A to vis jak?

@P4ja píše:
Poku máš nízkou sliznici, pak těhotná nebudeš a stejně tak nemůže přijít MS. Je potřeba, aby sliznice začala růst, došlo k ovulaci a po ní potom přijde MS. Ty máš před ovulací, jestli tedy vůbec přijde a nebo budeš muset za ty 2 měsíce k dr. Brala bych to, jako kdybys byla na začátku cyklu.

Taky myslim.
Nebo mas nejakou hormonalni nerovnovahu. Ale kdybys chtela nabrat hormonalni profil, tak stejne musis pockat prirozene na MS bez leku.

bartsch
Kelišová 5180 příspěvků 27.08.19 14:17

@Petka39 S nízkou sliznicí neotěhotníš.

Petka39
Povídálka 33 příspěvků 27.08.19 14:20
@Anonymní píše:
Taky myslim.
Nebo mas nejakou hormonalni nerovnovahu. Ale kdybys chtela nabrat hormonalni profil, tak stejne musis pockat prirozene na MS bez leku.

Dekuju holky, jen me prislo divny aby dr rekla cekejte dva mesice a bud ms prijde nebo neprijde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 14:52

@Petka39 treba chce udelat nejake testy, muzes se zeptat. Predpokladam, ze se snazite. Pokud ano, tak s nizkou sliznici neotehotnis a testy bych chtela. Nebo brala neco na podporu rustu sliznice (bylinky).

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 27.08.19 14:54
@Petka39 píše:
Dekuju holky, jen me prislo divny aby dr rekla cekejte dva mesice a bud ms prijde nebo neprijde.

Tak bere to tak, že teď není, co řešit. Vyvolávací injekce je zbytečná. Tak jsi jakoby na začátku cyklu, takže čeká jestli naběhne ovulace a Ms a pokud ne, tak to asi bude řešit.

karkarka
Závislačka 4271 příspěvků 27.08.19 15:11

@Petka39 mě Teda test pozitivní připadá.

BrnackaM
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 27.08.19 15:28
@Petka39 píše:
Ahoj holky,
Mam dotaz, jelikoz uz jsem bezradna :zed: Dnes je to 10 dnu co me meska MS na testech duch, ale dnes sem byla u dr a ta me rekla, ze tehotna nejsem pry mam strasne moc nizkou sliznici, ale neposlala me ani na krev a nepichla ani vyvolavacku a rekla, ze mam cekat dva mesice jestli MS neprijde a pak kdyztak prijit. 8o Sem z toho zmatena a nevim :nevim: Prikladam fotku testu.

Jestli je to sluníčko nebo mamatest, tak ty plasťáky dělají duchy. Aspoň mě vždy dělaly.

Petka39
Povídálka 33 příspěvků 27.08.19 15:38

@karkarka
To pripadal i me prave nijak sem nemusela test natacet nebo ducha vykoukavat byl hned v limitu a zretelny, ale vzhledem k tomu co rekla dr o nizke sliznici a i holky to tu psaly, ze pri nizke sliznici nemuzu byt tehu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama