10 dpo přestal bolet podbřišek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 10:34
10 dpo prestal bolet podbrisek

Ahoj mam takovy zvlastni dotaz.. jsem prave 10 dpo a cca od 7 dpo me pobolival podbrisek a mela sem slabounke ruzove spineni a ode dneska vse prestalo. Podbrisek vubec necitim bt mi dneska lehce klesla o 0.2 st. Ms ocekavam v nedeli. Ma nekdo podobne zkusenosti ze pri,, zahnizdovani" ho takhle bolel podbrisek a spinil a pak jako kdyz utne tak nic? Je mozne ze se plod zahnizdi a tim padem bricho prestane bolet? :nevim: :D

Reakce:
Kskaja
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 08.02.19 10:48

Tady ti nikdo nic neporadí, v neděli udělej test a bude jasno. Nebo počkej na MS. Snažíme se 2 roky. A na nějaké příznaky už dávno nevěřím. Ani bt ti to na 100% neřekne. Jinaj :mavam: s přeji hodně štěstí. ;) ;)

Janli
Kelišová 7302 příspěvků 08.02.19 13:48

Jediný, co ti to řekne spolehlivě , je test. Můžeš mít všechny příznaky a těhotná být nemusíš. Stejně tak se může embryo zahníznit, ale být špatné a odejít s menstruací.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >