Reklama

10 kg za 14 dní - ženy nad 100 kg - kdo se přidá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

V anda
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 12.07.18 17:29
10 kg za 14 dní - ženy nad 100 kg - kdo se přidá ?

Ahojky,

mám 127kg - za poslední 3 měsíce jsem díky stresu v práci nabrala 10 kg… měla jsem okolo 118-119 kg.
Za 14 dní mě čeká hodně důležitá pracovní udalost - přijede šéf jiné firmy (zároven muj bývalý) atd a já prostě nechci aby viděl, že jsem akorát dokázala nabrat.

Jo jasně je to brutální dieta a zku***ím si celej metabolismus atd atd, ale prostě nemám jinou možnost.

Myslím si, že když pojedu nějaké low carb stravování ve stylu sacharidových vln tedy minimum sacharidů a hodně bílkovin a do toho obden cviičt, že bych to dát mohla…

Je tady někdo kdo se chce připojit? Na těch 14 dní - déle by to bylo nezdravé.

Ideálně někdo kdo je taky obezní jako já a má nad 100kg a chtěl by za těch 14 dní se nějak namotivovat a dát dolů opravdu hodně?

Když tak tady je skupina (rýpaly vyhazuji azde na ně nereaguji! )

https://www.emimino.cz/…-nad-100-kg/

pro vstu skupiny: ROVNOU MĚ DO SZ NAPIŠTĚ KOLIK VÁŽÍTE A KOLIK CHCETE DÁT DOLŮ, BEZ TOHO VÁS NEPŘIDÁM.

díky

Příspěvek upraven 12.07.18 v 18:01

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 17:32

Ano půjdu do toho s tebou!
Mám 103 kg :poblion: :poblion:

Mužů ti napsat soukromou zprávu?

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8036 příspěvků 12.07.18 17:32

Ahoj, jestli mohu poprosit, abys pak napsala, jak ti to vyslo. Zajima me, kolik tak clovek muze zhubnout, kdyz fakt hubne na maximum. Jinak doporucuju zkusit chvilku i pust. To cloveka fakt nakopne a rychleji ani hubnout nejde.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 12.07.18 17:41

Dej si na ty dva tydny Dukanovu dietu..ale pak te ceka nejspis jojoefekt :roll: ja ho mela brutalni..finalne jsem zhubla jen zdravym strvovani a sportem, taky jsem mela 100kg 8o

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 12.07.18 17:47

Nechci být zařazena do rýpalů ale myslíš, že těch 10 kg pozná? Když se nějak šikovně oblékneš, tak to nikdo nepozná, že jsi přibrala. Opravdu bych se na to hubnout 10 kg za 14 dní vykašlala, proč si rozhazovat metabolismus kvůli ex. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 17:49

Ahoj, já hubnu od března, původně 107 kg, ještě předtím 117, aktuálně 92. Ae jde to pomalu teda… Kdyžtak se mrkni na face na ‚U velké kočky‘, píšu si tam takový svoje zápisky. Držím palce :palec:

V anda
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 12.07.18 18:00
@Anonymní píše:
Ano půjdu do toho s tebou!
Mám 103 kg :poblion: :poblion:Mužů ti napsat soukromou zprávu?
@Emimin7 @Erinye @Paola21
@Anonymní píše:
Ahoj, já hubnu od března, původně 107 kg, ještě předtím 117, aktuálně 92. Ae jde to pomalu teda… Kdyžtak se mrkni na face na ‚U velké kočky‘, píšu si tam takový svoje zápisky. Držím palce :palec:

kdo chce at mě napíše do sz kolik váží a kolik chce dát dolů

Lucciaaa
Echt Kelišová 7560 příspěvků 12.07.18 18:04

Low carb je super :palec: ze zacatku to pujde rychle dolu, protoze to bude hlavně voda.. nejsem si jista, 10 kilo je opravdu moc, ale tech 5 kilo si myslim, že das určo :)

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6214 příspěvků 12.07.18 18:08
@Paola21 píše:
Nechci být zařazena do rýpalů ale myslíš, že těch 10 kg pozná? Když se nějak šikovně oblékneš, tak to nikdo nepozná, že jsi přibrala. Opravdu bych se na to hubnout 10 kg za 14 dní vykašlala, proč si rozhazovat metabolismus kvůli ex. :nevim:

Souhlasím s Tebou. S tou váhou to chce dělat něco v každém případě už ze zdravotních důvodů, protože 127 kg je morbidní obezita prakticky při jakékoliv výšce .
Nehuntovala bych si 14 dní metabolismus jen kvůli bývalému, ale našla bych si pořádného výživového poradce a zdravím způsobem se pokusila s vahou něco udělat.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 12.07.18 18:55

Radeji investuj do kvalitnich padnoucich satu a pradla, bot na podpatku a kadernika.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 12.07.18 18:57

To co mas v planu smysl nema, radeji si najdi trenera a overeneho poradce pres vyzivu. Kdyz boj s vahou, tak poradne, at to stoji za to.

A delej to pro sebe, ne pro chlapa.

LaDona1987
Nováček 6 příspěvků 12.07.18 19:06

Raději si nechte udělat analýzu. Přiměřený plán a hubněte postupně, tohle je k ničemu. Čeho tím docílíte? Při takové váze 10 kg nic neřeší, jděte do toho postupně a buďte zdravá a spokojena sama se sebou… jinak bacha LC nefunguje na každého, někdo je naopak citlivý na tuky a bílkoviny a zhubne jen stravou vyváženou a pohybem ;) ;) takovýhle číčoviny jsem zkoušela tolikrát .. dokud nezačnete lépe žít a snažit se postupně a rozumne, nikdy šťastná nebudete a ten jeden okamžik, za to nestojí…a mějte mě třeba za rypalku, toto mi stejně zavání průzkumem nebo nalakani do nějaké super diety…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 11:55

Ahoj, já jsem zhubla za nějakých 40 dní skoro třicet kilo. Ale, brala jsem prášky na hubnutí (to už nechci), a extrémně málo jsem jedla (základ byl dukan, ale pidi pidi porce, spíš jsem uzobávala). Bylo to super, jenže trpím jednak záchvatovitým přejídáním, jednak zajídám stres a smutek. Teď jsem se po dvou letech vyjedla na nejvyšší váhu v životě, při posledním vážení jsem měla 97. Teď už se nevážím. Chtěla bych ale zhubnout rychle, nejsem běžec na dlouhé tratě a mám strašně slabou disciplínu, k tomu alkohol (dost piju v létě pivo). Chutnají mi bohužel samé tučné těžké prasárny. Bolí mě všechno, nohy, záda.

A pro zakladatelku - prosím tě neuraž se, ale při takové (naší) váze, je deset kilo nic… na bývalého se vykašli. Vím že se mi to říká, zrovna včera jsem jednoho potkala, málem jsem se hanbou propadla, ale to už člověk nespraví. Nejsem ten sluníčkový člověk který ti bude tvrdit že máš hubnout pro sebe a pro zdraví, naopak si myslím že satisfakce je kolikrát lepší pocit než orgasmus 8) ale i tak, na bývalého se vykašli, pokud jde o oněch 14 dní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 12:02

@Emimin7 Jde. Protože pokud člověk hladoví, zpomalí se okamžitě metabolismus.
Kdežto když člověk drží nízkosacharidovou dietu, a konzumuje velké množství bílkovin s nejmenším obsahem tuků, v těle nastane tzv. Ketoza - tělo vydá mnohem víc energie na zpracování bílkovin, než sacharidů. Takže 1) dietářka hubne skutečně před očima 2) tělo si bere energii na trávení bílkovin z uložených tuků 3) můžete jíst kolik chcete, takže není hlad a je větší šance to vydržet bez velkých odříkání.. Naopak čím víc jíte, tím rychleji hubnete 4) dieta není složitá pro toho, komu to jen trošku přemýšlí

jídelníček: ryby a filé (já miluju sleďové filety, zavináče bez kůže, makrelu), libové maso - kuřecí a krůtí prsa, libové hovězí, šunku z krůtích a kuř. prsou, šmakoun, bílky z vajec, tvarůžky, nízkotučný tvaroh, kefíry a jogurty. Vše nízkotučné, bez oleje, pečené nebo vařené. Dají se udělat luxusní karbanátky - pomlít výše uvedené maso, přidat vejce, koření, lžičku hořčice. Placičky upéct na pečícím papíře.
Tak to je jen pro inspiraci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 12:03
Anonymka

dovětek: zapomněla jsem napsat, že při této dietě skutečně mizí tuk, a svaly zůstávají

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama