10mesíční hazí hlavou ze strany na stranu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaci89
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 09.07.19 19:52
10 mesicni hazi hlavou ze strany na stranu

Cauky holky muj syn zacal ze dne na den hazet dost rychle hlavou jako ze dela „nene“.ja ho to neucila, takze nevim proc to dela a jestli je to normalni??hazi hlavou dost rychle a nekolikrat za den.driv to delal jen pred usnutim ale to pry dela dost miminek.tak nevim, jestli neresim blbosti ale radsi se zeptam.diky katka

Reakce:
lolink
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 09.07.19 19:59

Mymu je 9 mesicu, dela to taky. Prvni syn to delal stejne. Je normalni :mrgreen:

Filzefina
Kecalka 224 příspěvků 09.07.19 20:48

Nase to taly dela jeste ted v roce a hrozne se tomu chechta. :lol: :lol:

Uživatel je onlineAnneElliot
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 09.07.19 21:13

Malý má 9 měsíců a taky to dělá, ptala jsem se na to doktorky a prý je to úplně normální, většinou to dělaj z nudy nebo z únavy. :palec:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 09.07.19 21:32

Dekuji, ja jsem prave cetla, ze by mohl mit zanet ucha tak jsem se lekla.ale zadne potize nema, tak snad ne.

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7175 příspěvků 09.07.19 21:47

U nás to začalo uhýbanim před odsávačkou a teď ho to tři dny taky drží :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 22:38
@Kaci89 píše:
Cauky holky muj syn zacal ze dne na den hazet dost rychle hlavou jako ze dela „nene“.ja ho to neucila, takze nevim proc to dela a jestli je to normalni??hazi hlavou dost rychle a nekolikrat za den.driv to delal jen pred usnutim ale to pry dela dost miminek.tak nevim, jestli neresim blbosti ale radsi se zeptam.diky katka

Muj syn to dela stale pred spanim a je mu 23 let

Froseth
Kecalka 481 příspěvků 10.07.19 08:54

Náš malý to dělal taky, když jsem se ptala doktorky, řekla jen, že to některé děti prostě dělají a nemám si s tím dělat starosti. Dělal to před spaním, takový uklidňovací rituál :)

Váš příspěvek
Reklama