10 měsíční miminko mi vypadlo z lehátka, mám strach

Anonymní
11.6.20 13:12

10 měsíční miminko mi vypadlo z lehátka, mám strach

Ahoj, prosím, stalo se to někomu? Dávala jsem dcerku do lehátka a než jsem ji stačila připoutat, tak jsem se otočila na zem pro dudák a už to bylo :,( tohle se mi fakt nikdy nestalo a hrozně si to vyčítám a bojím se. Dcera už sedí, leze a týden už si stoupá o gauč atd, vždy jsem u ní a jistím a teď takhle selžu :( ona si v tom lehátku furt sedá, no a měla jsem to připravené jako kolébku, že ji uspím, otočila jsem se pro dudák a najednou ráno a pláč, ležela na zemi, praštila se do hlavičky, ale nevím kam, nikde nic červeného nevidím, modřina též zatím nic, plakat přestala asi 3 minutky potom, co jsem ji měla v náručí, chtěla jsem běžet k doktorce, ale ta už tam není a na pohotovost se nemám jak dostat, nemám řidičák, je to asi půl hoďky a dcerka už spí, vím, že se to nesmí, ale ona přes noc nespinkala, leze jí 5 zubů najednou tak je nevrlá, takže už fakt odpadla i bez houpání. kontroluju ji, jestli dýchá a jestli reaguje, když se ji dotýkám, dudá dudák, ale i tak mám strach. Co myslíte? Nevím, jak je to vysoko, upadla na plovoučku, když si v lehátku sedne tak je to k zemi asi cca 60cm nevím přesně, beru to odhadem. :( ach jo, jsem hrozně vyděšená, je mi hrozně. Myslíte že mám obvolat a sehnat někoho z rodiny, kdo nas odveze do nemocnice, nebo moc plaším a mám jen hlídat? když já se hrozně bojim, abych něco nezanedbala, to bych nepřežila. Prosím, stalo se někomu něco podobného a zůstal doma a jen dohlížel?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1649
11.6.20 13:14

Z lehátka? Toho houpacího, co leží na zemi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3215
11.6.20 13:15

Neplaš se, nic jí není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
11.6.20 13:17

Takových pádů ještě bude, počkej až začne chodit. Buď v klidu, nic jí není. Ale hlavně bych nedávala malou spát do lehátka, zničíš jí záda a už je i na lehátko podle mě velká. Ale opravdu buď v klidu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1601
11.6.20 13:17

:lol: takový sloh kvůli takove blbosti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17621
11.6.20 13:18

Kdyz spadne z vysky, kolik sama měří, tak se nic nestane. Navic pláč bezprostředně po pádu je znakem toho, ze se dítě spíš leklo, ale nic se nedeje :) takových pádů ještě bude. Me se neco podobného deje kazdy den a nikdy sem nikam nejela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 13:19

Z tohodle :( jako není extra vysoké, ale když si sedne tak už to tak malá výška není a šlupa to teda byla :( dost to zadunělo, nevím kam si dala, srostlou hlavu ještě nemá, bojím se, aby neměla třeba tu prasklinku nebo tak něco. Ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
895
11.6.20 13:21

Ne nic ji nebude, to je normální. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 13:21

@skorotehotna Blbost jo, jde o dítě a když se jedná o malinké dítě, tak mě to teda jako hloupost nepřijde. Do smíchu mi teda zrovna není.

• Nahlásit
  • Citovat
575
11.6.20 13:23
@Anonymní píše:
Z tohodle :( jako není extra vysoké, ale když si sedne tak už to tak malá výška není a šlupa to teda byla :( dost to zadunělo, nevím kam si dala, srostlou hlavu ještě nemá, bojím se, aby neměla třeba tu prasklinku nebo tak něco. Ach jo

Stejný lehátko máme doma, :) akorát v něm malá nespí a má to jen na chvíli na pohoupání a dělání blbostí, těch pádů už taky bylo dost. Opravdu jí do toho ale nedávej spát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 13:23

@Kriss Tina Děkuji za uklidnění, no snad ji nic nebude, jako fakt mě to vyděsilo, jsem ji furt za zadkem, jsem unavená, protože to je ďáblík a pak udělám takovou kravinu, že se otočím a nepřipoutám ji.

• Nahlásit
  • Citovat
1649
11.6.20 13:24
@Anonymní píše:
Z tohodle :( jako není extra vysoké, ale když si sedne tak už to tak malá výška není a šlupa to teda byla :( dost to zadunělo, nevím kam si dala, srostlou hlavu ještě nemá, bojím se, aby neměla třeba tu prasklinku nebo tak něco. Ach jo

Holka holka. Co budeš dělat, až zacne chodit? Přece ji nebudeš furt chytat. Pak ty děti ani kotoul neumí, furt maminka za zadkem, aby děcko náhodou nespadlo. To snad nechceš. Buď v klidu. Tohle není žádná výška. Děti jsou ohebné, pružné. Kdyby s takovou kravinoj každý letel k Mudr, nedělala by nic jiného, nez koukala na zdravé děti. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17621
11.6.20 13:24
@Anonymní píše:
@skorotehotna Blbost jo, jde o dítě a když se jedná o malinké dítě, tak mě to teda jako hloupost nepřijde. Do smíchu mi teda zrovna není.

Hele prvni pad u prvniho ditete hysterci skoro kazda. Zachovej chladnou hlavu, pozoruj jestli se nechová jinak nez obvykle, ale zas to nehrot. Me spadnul první syn z gauče kdyz mu byly 4 mesice taky sem byla na prasky, ale koukala sem na nej, ani sem nikam nejela. Oni sou gumový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 13:27

@Jdani Jasný, chápu, ano, já ho využívám teď, je v něm asi po třetí, jinde mi neusne, teď skrze ty zuby, na ruce mi neusne ani za boha, já ji jen uhoupu a pak ji přendávám do postýlky, nespinká v něm celou dobu, jen než usne. No po tomhle incidentu do něj už stejně nepujde. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
801
11.6.20 13:30
@Kriss Tina píše:
Hele prvni pad u prvniho ditete hysterci skoro kazda. Zachovej chladnou hlavu, pozoruj jestli se nechová jinak nez obvykle, ale zas to nehrot. Me spadnul první syn z gauče kdyz mu byly 4 mesice taky sem byla na prasky, ale koukala sem na nej, ani sem nikam nejela. Oni sou gumový.

Souhlasim, nam řachla mála z letiště asi v 5 měsících, volala jsem jen dětský doktorce, rekla co a jak hlidat a dobry. Oni hodně buli, ze se spis leknou, nez ze by to bylo bolest.
Ted ji je necelych 9mesicu, mesic leze a druhy tyden si vsude stoupa… Tolikrat si ducla do hlavicky, ze z kleku prepadla dozadu…
Nemaji na pevno srostlou hlavicku, takze jejich bouchance nejsou tak hrozny, jako kdyby jsme takhle upadli my dospělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama