10 měsíční nejí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1985
Kecalka 132 příspěvků 16.06.19 08:20
10 mesicni opet nepapa

10 mesicni dcerce rostou posl.2 az 3 mesice zuby, s kazdym zoubkem ma trapeni. Zrejme bezne, ale u syna toto neznam. Prvni zoubky teploty, druhy zoubky ryma, treti prodelala zrejme oslabenou imunitou afty a skoncili jsme v nemocnici, protoze odmitala i um. Nyni jsme 3 tydny doma a posl. deset dni opet neotevre pusu na cokolov podavane lzickou, sotva udrzujeme mliko, v dobrych dnech i litr denne umeleho mlika. Vcera zacala zase teplota 38 nekdy 37 po nurufonu vzdy ozije, ale jidlo stale nezajem. Byla rozjezena standartne ukoncenym 4 mesicem, papala krasne ale pokud prijdou zuby nebo neco je s jidlem konec a takto to trva uz strasne dlouho. Vcera mela i zelenou stolici, to byva se zubama, myslim? Kdo jste meli take mimco co mu takto rostly porad zuby a trpelo a bylo prevazne na mliku? Nevidim svetlo na konci tunelu ze by se rozjedla ani. Zitra s ni pujdu na prevazeni, nezda se mi ze by hubla, ale urcite nepribira. Kdyz ji dam jidlo do ruky tak je to vsude jen ne v ni, timto zpusobem lehce o nej projevi zajem ale sama si ode me nevezme.

Reakce:
eM91
Stálice 99 příspěvků 16.06.19 08:25

Hele je teplo, zkus dát kousek nanuka na ty zuby (takový ty vodový). Zchladí to dásně a třeba ji to namlsá. Když jsme byly se ségrou nemocný, tak nám děda dával kousek čokolády, když jsme nechtěly jíst. Na nás to zabralo vždycky :think:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 16.06.19 08:26

Já bych ji nechala na tom UM zatím, a zkusit znovu zase za týden třeba jídlo. Nestresuj se. V UM má jak živiny, tak tekutiny. Dcera měla afty a to ji už bylo 20m a byla 10dní na UM byla jsem ráda, že to UM vzala na milost a nic jsem neřešila, pak se zase pomaličku vrátila k jídlu.
Ona zase začne jíst, ale nestresovala bych ji ted jídle, ani sebe.

lucynka25
Echt Kelišová 9865 příspěvků 16.06.19 12:00

Přesně, je horko a nikdo nemá moc chuť k jídlu.
A jestli rostou zoubky, tak to není chuť vůbec. Zkus třeba vlažnější polévky.

Váš příspěvek
Reklama